PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

12 Ekim Road to Future *Bant*

+2
Ace of Diamonds
Klaus Meine
6 posters
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

12 Ekim Road to Future *Bant* Empty
MesajKonu: 12 Ekim Road to Future *Bant*   12 Ekim Road to Future *Bant* EmptyÇarş. 12 Ekim 2016, 21:19

Showdown ve Rise, PWE’ın en büyük şovlarıdır. Ancak çoğu kişinin varlığından bile haberdar olmadığı üçüncü bir şov var, Road To Future. Şovda çalışanlar bile, şovun kendisini istemiyor. Ortalık virane. Bu durumu kim düzeltecek?

“Tabii ki de ben.”

Ric Flair’ın yüzü görünüyor. Otuziki diş sırıtıp konuşmaya devam ediyor. 

“Benden başka kim olabilirdi ki?”

Sonra da odada dört dönüyor. Tekrar geri geliyor kameraya.

“Eğer benim adım Ric Flair ise, bu şovu düzeltirim. Adım Ric Flair değilse, bana Ann Marie de. Şaka yaptım. Eğer dersen seni bıçaklarım ve bağırsaklarınla beraber yılbaşı süsü hazırlarım.”

Bu sefer kamerayı ters çevirip kendisini tersten gösteriyor.

“Oooooo. Bak, şovu böyle düzeltebiliriz. Kapat git artık şu kamerayı, işim gücüm var ! Hadi git fikrimi değiştirmeden.”

Kamera kapanıyor. Flair odada yalnız kalıyor ve cebinden bir telefon çıkarıp onu tuşluyor. Sonra da anteni uzatıyor ve anten odanın tavanına değiyor. 

“Alo ? Çabuk buraya gel seni koala !”

Bir süre bekliyor Ric. Kapı vuruluyor ve içeriye Shawn Michaels giriyor ! Ric sırıtarak ayağa kalkıp Shawn’ı kucaklıyor ama Shawn somurtkan bir ifadeyle orada duruyor boş boş. 

“Hadi ama, eski dostuna biraz sevgi yok mu?”

“Ne istiyorsun, Naitch?”

“Ne istediğimi biliyorsun.”

Shawn Michaels bir süre düşünür.

“Hayır, hayır ve hayır. Muz kostümü giymem.”

“O değil be. Güreşme olayı.”

Yüzüne bir rahatlama gelir Shawn’ın.

“Haaaaaa. Peki. Yaparız, ama istediğim gibi.”

Ric somurtur. Elini cebine sokar ve cebinden çıkardığı şeyi Shawn’a verir. 

“Bu ne şimdi?”

“Gör de bak.”

Michaels kağıdı açar ve içinde yazan yazıları okur. Yazılar tersten yazılmıştır. Michaels kağıdı ters çevirir. 

“Bir kilo domates, iki ekmek ve permatik?”

Ric Flair hızlıca elinden kağıdı alır Shawn’ın.

“Yanlış vermişim, özür dilerim.”

Shawn da kapıdan çıkmaya yeltenince Ric kolunu tutar.

“Demek istediğim, güreşmeni istiyorum. Bu brandı toplayacaksak eski çocuklar lazım.”

“Hallederiz, sen işine bak Ric.”

Michaels çıkıp gider ve kameralar da ringe döner.

Burada Owens Jericho'yu dövüyor. Dikkate değer bir şey yok.

Tag Team Match

Wade Barrett & Titus O'Neil vs Daniel Bryan & Bobby Roode

Zil çalıyor , Barret ve Bryan lock up giriyor Barret Bryan'a karşı üstün çıkıyor headlock alıyor Bryan karnına yumruk atıyor Barret bırakmıyor iplere doğru itiyor Barret iplere yaslanır şekilde iplere tutunuyor ve Bryan dropkick atıyor Barret ringin dışına düşüyor.Bryanda dışarı çıkıyor Barretı kaldırıyor 1- Suplex atıyor Barret acı çekiyor kaldırıp ringe sokuyor, Bryan top rope'a çıkıyor ve diving headbutt atıyor anında tuşa gidiyor 1-1.5 attı.Barretı kaldırdı boynundan tutup köşeye kadar götürüyor ve Roode'a tag veriyor Roode ile beraber boynundan tutuyor ve double suplex Roode tuşa gidiyor 1-2 attı.Roode Barret'ı köşeye yolluyor üstüne doğru gidiyor ama Barret tekme atıyor Roode sersemliyor ve Barret big boot atıyor.Barret hemen tag veriyor .Titus Roode'u kaldırıyor neackbreaker ardından top rope'a çıkıyor Roode yavaş yavaş kalkıyor hemen iplere yöneliyor Titusun dengesi bozulup düşüyor , Titus' tekrar kaldırıyor köşeye yolluyor üstüne doğru koşarken Titusda Rood'a yöneliyor Clash of Titus denerken Roode boynundan tutuyor ve ddt ardından tuşa gidiyor 1-2 attı.Roode Bryan'a tag veriyor , Titus sersemlemiş şekilde ayağa kalkıyor Bryan Roundhouse kick atıyor Titus tekrar yere düşüyor , Bryan yes chantleri atıyor Titus ayağa kalktı Bryan running knee için üzerine koşareken Titus çekiliyor Bryan köşeye çarpıyor sırtını köşeye yaslıyor ve Titusdan body avalanche geliyor tuşa gidiyor 1-2 attı.Titus Bryan'ı köşeye sürüklüyor Barrett'a tag veriyor o arada yerde tekmelemeye başlıyor hakemin uyarısı ile köşesine geçiyor, Barrett Bryan'ı top rope'a çıkarıyor ve superplex ardından tuşa gidiyor 1-2-2.5 attı.Barrett Bryan'ı kaldırıyor Bull hammer atacakken Daniel Bryandan shoot kicks geliyor seyirciler eşlik ediyor YES!YES!YES!YES!YES tuşa gidiyor 1-2-2.7 attı.Bryan Köşeye geçiyor Barett kalkıyor Running Knee geliyor ve tuşa gidiyor 1-2-3.

Uzunca bir yemek masası görünür. Etraf aydınlanınca ormanın ortasında kurulduğunu görüyoruz ve masanın en başında Ric Flair oturuyor. Roman Reigns otları hışırdatıp o açıklığa çıkıyor ve Ric Flair ayağa kalkıp gülümseyerek Roman’a sesleniyor.

“Aaaah, Roman! Gel evladım, gel.”

Flair’ın üstündeki parlak röpdöşambr Roman’ı rahatsız etse de oturdu. Mümkün olduğunca uzağa. Ama Ric Flair kalkıp elinde bir tabak tutarak Roman’ın yanına geldi. Tabağı Roman’ın önüne koydu ve… 

“Şırdan. Bir Türk yemeği.”

Roman garipsedi ve Flair’a dönerek konuşmaya başladı.

“Madem konuyu Türk’lerden açtık, o zaman bir Türk hikayesi anlatayım.”

Ric Flair şen bir kahkaha savurdu.

“Dinliyorum, ama sonunda gülmezsem seni kör bıçakla doğrarım. Sonra da seni tuzla kaplayıp kuruturum, şişe takıp da çeviririm.”

“Vakti zamanıyla Yavuz Sultan Selim’e İran Şah’ından bir paket gelir. Paketin içerisinde mücehverler doludur, ancak tüm mücehverler paketten kaldırılınca paketin altından kötü bir koku yayılır. Meğerse içinde bok varmış. Yavuz altında kalmamak için hemen gül kokulu lokumlardan bir kutu hazırlatır ve İran Şah’ına yollar. Şah lokumları yutar, ama kutunun altından şöyle bir not çıkar; 
Herkes yediğinden ikram eder.”

Ric Flair bir süre kaşlarını çattı, bıçağı alıp ayağa kalktı ve Roman’a yaklaştı. Roman geriye çekildi biraz ve Ric de ortadaki pastayı kesip önüne aldı.  Sonra da kahkaha atmaya başladı.

“Hahahaha ! Süper ! Şimdi buraya seni niye çağırdım biliyor musun?”

“Hayır, bilmiyorum.”

“Üstünde oturduğun minder var ya?”

Roman arkasına doğru bakar.

“Altına bak.”

Roman kaldırır ve altında bir şey yoktur. 

“Bunda bir şey yok ?”

Ric Flair kalkıp yanına gelir Roman’ın ve saçlarını karıştırır. Sonra da arasından bir şey çıkarır.

“İşte burada.”

Roman’a kağıdı uzatır. Kağıtta ;

“BU AKŞAM MAÇIN YOK. EVE DÖN.”

Yazmaktadır. Roman da ters ters bakarak ayağa kalkıp gider.

Road To Future Tag Team Championship Match

Team Rhodes Scholars (c) vs The Young Bucks

Damien Sandow ve Nick Jackson ringde. Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor. Sandow hemen bir tekme atıyor karna ve Headlock bağlıyor. Nick kurtulmayı deniyor, yarı ayakta. Sandow pes et cahil diye bağırıyor. Nick onun ayağına basıyor ve iplere atıyor, Sandow geliyor ama Nick Jackson Leapfrog ile atlıyor, Damien Sandow diğer iplerden sekiyor Dropkick ile yere indiriyor onu Jackson ve hemen ardından STANDING MOONSAULT! yapıp tuş deniyor 1.. de atıyor Sandow. Matt tag istiyor, alıyor. Nick rakibine tekmeler atıyor, Matt de onu kaldırıyor ve Jackson kardeşler Double Wrist Lock bağlıyor. Sandow'u Cody'nin köşesine fırlatıyorlar ama hemen çevirip Double Clothesline vuruyorlar. Matt tuşa gidiyor, Nick dışarı çıkıyor 1.. 1.15.. de bozuyor Rhodes. Kaldırıyor Matt'i ve DDT yapıyor. Nick SPRINGBOARD HURRICANRANA ile atlıyor ve Rhodes'u atıyor. Rhodes hemen kalkıyor, SUPERKICK deniyor Nick am a Rhodes eğilip iplerden sekiyor ve DISASTER KICK!! Cody arkasını dönüyor ve Matt'den SUPERKICK! geliyor, Cody Rhodes 2.80'lik bok çuvalı gibi yığılıyor yere. Matt taunt atarken Sandow ROLL UP! alıyor 1.. 2.. 2.99 da atıyor Matt Jackson, çok yakındı bu. Matt kalkıyor ama Arm Drag ile atıyor Damien'ı ama aynı anda kalkınca Sandow Clothesline ile uçuruyor onu, takla atarak düşüyor Matt. Sandow yerde tekmeliyor onu ve bir Jumping Knee Drop yapıyor. İplerden geriliyor ve rakibine Low Angle Big Boot! vuruyor. Sandow klasik tauntunu atıyor ve köşeye çıkıyor, ATLIYOR DAMIEN ve JUMPING ELBOW DROP!! Lateral Press ile tuş deniyor Sandow 1.. 1..50 .. 1.75 de NICK JACKSON BOZDU. Sandow'u kaldırdı hemen, Roundhouse Kick denedi ama Sandow eğildi ve kaçtı Backhand Elbow vurdu. Sandow köşeye attı ve üstüne koşuyor ama Matt Jackson LEG LARIAT!! vuruyor. Damien Sandow yerde, iplerden tutunarak kalkıyor, Young Bucks SUPERKICK tauntu atıyor, Sandow kalkıyor o anda Cody de köşeye çıkıyor. Sandow arkasını dönüyor ve DOUBLE SUPERKICK!!! Young Bucks arkasını dönüyor ve CODY RHODES MOONSAULT!!! İLE ATLIYOR. 4 ADAMDA YERDE.

Rhodes ilk kalkan oluyor, Nick'i karşı köşeye sürüklüyor ve yerde tekmeliyor biraz, orada bırakıyor. Sandow'u da kendi köşesine çekiyor ve dışarı çıkıyor Cody, tag alıyor ve köşeye çıkıyor. Matt kalkıyor ve Missile Dropkick ile atlıyor Cody ama Matt çekilince yere yapışıyor. Matt Jackson hemen aprona çıktı, hayranlar deli gibi CHEER atıyorlar ve Matt Jackson'dan SPRINGBOARD 450 SPLASH!!! Tuşa gidiyor hemen 1.. 2.. 2.50 da atıyor Rhodes! MATT ŞOK OLDU. Köşeye gidip kardeşini ayağa kaldırıyor ve bir şeyler diyor. O sırada Sandow da kalkıyor Young Bucks arkasını dönüyor ve Double Clothesline ile indiriyor onu. Cody'yi ayağa kaldırıyor ve sarsıyor onu. Sandow köşeye ittiriyor onu ve Nick'i kaldırıyor ama Nick eğiliyor ve Matt Step Up Enzuigiri vuruyor. Matt Sandow'u Reverse Piledriver pozisyonuna alıyor, Nick de aprona çıkıyor ve taunt atıyorlar, INDYTAKER!!! Sandow'u dışarı atıyorlar. Cody kalkıyor ve üstlerine gidiyor ama Young Bucks Double Hip Toss ile vuruyor onu. Nick köşeye çıkıyor, Matt Rhodes'u omuzluyor. Matt'den köşeye doğru ROLLING FIREMAN'S CARRY SLAM! Ve Nick'den de 450 SPLASH!! Matt de köşeye çıkıyor ve MOONSAULT!! YAPIYOR. Enfes bir MORE BANG 4 YOUR BUCK!!! Matt Jackson tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oldu, yeni şampiyonlarımız var. Hakem kemerleri getiriyor.

12 Ekim Road to Future *Bant* The-Young-Bucks

Young Bucks kemerleri alıyor ve kutluyorlar. Sonra ikili ringden iniyor ve bir MASA, bir MERDİVEN getiriyorlar. Köşeye çapraz şekilde uygun mesafe ile merdiveni kuruyorlar. Köşe ve merdiven arasına da masayı kuruyorlar. Cody Rhodes'u da kaldırıyorlar. Nick Jackson Rhodes ile köşeye çıkıyor ve Reverse Piledriver pozisyonunda duruyorlar. Matt Jackson da merdivenin tepesine çıkıyor. CHEER-BOO'lar yıkıyor arenayı ve...

12 Ekim Road to Future *Bant* CuHBtrJUMAADVPm

(FOTOĞRAFIN SADE HALİNİ BULAMADIM)

INDYTAKER!!! Cody vefad. Cody Rhodes ikiye ayrılmış olmalı. Young Bucks RTF TTC ile Bullet Club tauntu atıyor.

NO 1 CONTENDER FOR THE GATE OF FUTURE CHAMPIONSHIP

BRAUN STROWMAN VS CESARO VS BAD LUCK FALE VS JOHN MORRISON

Zil çalıyor ve maç başlıyor. 4 isimde ringin ortasına doğru geliyor. Hepsi teker teker rakiplerini inceliyor. Şimdi Cesaro, Morrison ve Fale, Braun'a doğru dönüyorlar. Sırayla yumruklamaya başlıyorlar onu. Üçüde hızlı hızlı vuruyorlar Braun'a Şimdi iplere geliyorlar. Cesaro ve Morrison bacaklarından, Fale ise gövdesinden itiyor. Ve dışarı atıyorlar Braun Strowman'ı! Şimdi Cesaro ve Morrison aynı anda Bad Luck Fale'a dönüyorlar. Fale durumu farkediyor ve DOUBLE CLOTHESLİNE ile yürüyor üzerlerine. Cesaro ve Morrison eğiliyorlar. Şimdi Morrison'dan Fale'ın karnına bir tekme. Cesaro'da eğilmiş olan rakibinin göğsüne sert bir tekme vuruyor. Ardından ikili Bad Luck Fale'ı ringin dışına atıyorlar!! Şimdi ringte ikisi kaldı. Birbirlerine dönüyorlar ve Face To Face yapıyorlar. Ardından yumruklaşmaya başlıyorlar. Üstün çıkan Cesaro oluyor. Birde EUROPEAN UPPERCUT vuruyor. Ardından iplere gönderiyor Morrison'u. Morrison iplerden sekiyor ve geliyor. ONE LEGGED LARİAT ile yere seriyor Cesaro'yu! Cesaro kalkıyor. Şimdi CLOTHESLINE vuruyor Morrison. Cesaro yine kalkıyor. Morrison sert bir yumruk vuruyor ve kolundan tutuyor. Şimdi köşeye sertçe itiyor Cesaro'yu. Kendiside iplere geliyor. Cesaro köşeye çarpıp bir iki adım geri sekiyor. Morrison FLYİNG CHUCK için zıplıyor iplerden. Eğiliyor Cesaro! Morrison yere düşüyor. Şimdi kalkıyor hemen. DROPKİCK geliyor Cesaro'dan!

Bu sırada Braun Strowman ve Bad Luck Fale dışarda ayağa kalkıyorlar. Braun rakibini tutuyor ve sertçe bariyerlere itiyor! Fale yerde tekrar! Braun şimdi ringe giriyor. Bu sırada Cesaro'dan Morrison'a DOUBLE FOOT STOMP geliyor! Braun Cesaro'nun arkasından geliyor. Şimdi yakalıyor Cesaro'yu ve SIDE SLAM ile yere çakıyor! Cesaro kalkıyor. Braun CLOTHESLINE sallıyor ama Cesaro eğilip iplere koşuyor. İplerden sekiyor ve döndüğünde BİG BOOT yiyor Braun'dan! Braun şimdi böğürmeye başlıyor! Bu sırada Bad Luck Fale ringe giriyor. Braun onu görünce üzerine doğru gidiyor. Fale eğiliyor ve arkasına geçiyor. Bir iki adım gerilip NOTHERN LARİAT vuruyor! Tabiki hala ayakta Braun. Bu kez arkadan bacağına sert bir LOW KİCK. Arka arkaya LOW KİCKler vuruyor şimdi. Ardından sırtına sert bir dirsek vuruyor ve dizlerinin üzerine düşürüyor Braun'u. Önüne geçiyor ve kafasına sert bir tekme vuruyor! Braun yerde şimdi! Bad Luck Fale çıldırmış gibi tekmeliyor onu. Bu sırada Morrison ve Cesaro ayaklanıyorlar. Bad Luck Fale onları görüyor ve köşeden destek alarak kalmaya çalışan Morrison'a koşuyor. BODY SPLASH! Cesaro'da diğer köşede. Bu kezde Cesaro'ya BODY SPLASH! Bırakmıyor Cesaro'yu ve NOTHERN SUPLEX!! Tuş deniyor. 1...2... Morrison bozuyor! Şimdi kafasından tutuyor Fale'ı. Ancak sert bir tokat yiyor Fale'dan. Şimdi üzerine geliyor Fale. Saçlarından tutuyor ve sertçe geriye çekince Morrison yeri öpüyor! Bad Luck Fale Morrison'a bakıp sırıtırken Cesaro geliyor ona doğru ve EUROPEAN UPPERCUT!! Bir tane daha! Bir anda Braun Strowman DOUBLE CLOTHESLINE ile ikisinide yere yapıştırıyor! Ayaktaki tek isim Strowman şu anda! Şimdi Morrison'u kaldırıyor. YOKOSUNA CUTTER için omuzluyor! Ve YOKOSUNA CUTTER başarılı!! Hemen tuş deniyor. 1...2...2.75!! Cesaro bozuyor! Son anda bozuyor tuşu Cesaro! Şimdi Braun yerdeyken ayaklarından tutuyor. O da ne ? CESARO SWİNG!! İnanılmaz! Daha önce bunu Great Khali'ye yaptığını görmüştük. Şimdi de Braun Strowman'a! Seyirciyle beraber başlıyor! 1...2...3...4...5...6...7...8...!!
Strowman yerde şimdi! Bad Luck Fale'da ayakta. Cesaro'yla beraber ayaklarıyla Strowman'ı dışarı atıyorlar! Morrison'da YOKOSUNA CUTTER'dan sonra kendisini ring dışına yuvarlamıştı. Cesaro ve Bad Luck Fale baş başa tekrar. 

Son maçlarında Cesaro ilginç bir tuş yöntemiyle kazanmıştı. Şimdi Cesaro eğilip omzunu rakibinin karnına dayıyor. Onu köşeye kadar itmek istiyor ancak sırtına sert bir yumruk gelince dizlerinin üstüne çöküyor. Bad Luck Fale kaldırıyor şimdi onu. OVERHEAD BELLY TO BELLY!! Cesaro yerde! Tuş deniyor Bad Luck Fale! 1...2... atıyor Cesaro. Şimdi kafasını yakalıyor ve HEADLOCK! Şiddeti arttırıyor derken Cesaro oturur vaziyetten kurtulup tek ayağına yere basıyor kalkmaya çalışıyor. Şimdi ayakta Cesaro. Karnına bir dirsek vuruyor Fale'ın. Bir dirsek daha. Şimdi Morrison ve Strowman'ın dışarı çıktıkları iplere doğru koşuyor. Ancak Fale'da peşinden gidiyor. Cesaro iplerden sekiyor. Fale'ı görüyor ve CLOTHESLINE'dan eğilerek kurtuluyor! Tek kolunu yakalıyor yine. Büküp arkasına geçiyor. Zıplıyor ve ayağını ensesine koyup onu mağlup ettiği tuş pozisyonuna geliyor yine! Hakem sayıyor. 1...2...3! HAYIR! Strowman Cesaro'yu ayağından dışarı çekiyor! Ve Sert bir yumrukla yere seriyor! Bu sırada Morrison köşede! Bad Luck Fale hemen önünde yerde! Ve iplerden STARSHİP PAİN ile atlıyor! Çekildi Fale! Ancak Morrison ayaklarının üzerine düşüyor. Ama Strowman onu yakalıyor şimdi Köşeye sert bir şekilde fırlatıyor! Morrison sırtını çarpıp yere yapışıyor! Bad Luck Fale ayağa kalkıyor. Bu kez Cesaro köşede! DIVING CROSSBODY ile atlıyor! Havada yakalıyor onu Fale! Ve yere POWER SLAM ile çakıyor! Şimdi Strowman'ın ona doğru geldiğini görüyor. Eğiliyor ve arkasından iplere itiyor. Şimdi CLOTHESLINE ile koşuyor. Ancak Braun dışarı düşmüyor. Bir kez daha CLOTHESLINE ile koşuyor. Yine düşmedi. Bir kez daha artık sersemlemiş olan Strowman'a CLOTHESLINE ile koşuyor ve bu kez atıyor dışarı! Karşılıklı köşelerde yerde olan Morrison ve Cesaro kalkıyor. İplerin dibindeki Bad Luck Fale'ı DOUBLE DROPKİCK ile dışarı atıyorlar!! Cesaro hemen EUROPEAN UPPERCUT vuruyor Morrison'a. Şimdi karşı iplere koşuyor. Ve kalkmaya çalışan Strowman ve Fale'a SUİCİDE DİVE!! Morrison bu sırada aprona geçiyor. Arkasına bakıyor ve rakipleri kalkarken SPRİNGBOARD MOONSAULT!!!

Morrison kalkıyor ayağa, Cesaro'yu ringe sokuyor. O sırada Bad Luck Fale aprona çıkıyor ama Morrison iplerden zıplıyor ve FLYING CHUCK!! Fale kalkmakta olan Strowman'ın üstüne düşüyor. Morrison da köşeye geçiyor ve STARSHIP PAIN!!! AMA CESARO DİZLERİNİ KALDIRDI! Morrison belini tutarak kalkıyor, Cesaro onu havaya atıyor ve VERY EUROPEAN UPPERCUT! Cesaro yakalıyor onu ve GOTCH STYLE NEUTRALIZER!!! Tuşa gidiyor Cesaro 1.. 2.. 3.. Cesaro bir kez daha #1 Contender oluyor. Bir kez daha Owens vs Cesaro izleyeceğiz.

Triple H şovun yapılacağı binaya girer, ve girer girmez gözüne amuda kalkmış şekilde duran Owens görünür. Garip garip bir süre durur ve onu gözler şaşkın bakışlarla, Owens’a kalkmasını işaret eder ve;

“Napıyorsun Owens?” diye sorar. Owens da;

“Bir dahaki şova girmek istiyorsam Ric Flair bana 10 dakika amuda kalkmam gerektiğini söyledi.”

Triple H şaşırır. Etrafında garip hareketler yapan insanları görünce büs bütün şaşırır ve Shawn Michaels’a denk gelince çok sevinir.

“Shawn, ne dönüyor burada?”

“Bilmiyorum, Ric kafayı yedi sanırım.”

“Şunu bir ziyaret edelim.”

İkisi beraberce odaya girdiklerinde Ric Flair’ın üzerinde başka bir kız, striptiz dansı yapıyor. Triple H sesini yükseltiyor.

“Naitch, ne halt dönüyor burada?”

Ric Flair kızı üstünden kovar.

“Haitch, hoş geldin ! İşleri yoluna koydum, ha?”

Triple H ve Michaels bakışır. Michaels fısıldar.

“X-Mark.”

“Nasıl istersen.”

Triple H ileriye doğru yürür ve dolapları kontrol eder. O anda da Ric Flair arkasından bakar. Michaels bir ıslık çalınca Flair ona döner, bir Sweet Chin Music ! Sonra da Triple H’ten bir Pedigree ! Bir süre Flair hareket etmeden yerde yatar. Sonra ayağa kalkar.

“WOOOO! Limousine ridin’ profilin’ stylin’ wheelin’ dealin’ son of a gun!”

Triple H sırıtır.

“Tekrar hoş geldin, Naitch. İyi misin?”

Ric Flair başını ovuşturur.

“Ne oldu bana? Aman, boşver. Daha kötüsünü Sharon Stone ile geçirdiğim geceden sonra yaşamıştım. Tam bir günah gecesiydi…”

Michaels öksürür ve Triple H de sözünü keser. 

“Sanırım kafan yerinde değildi adamım.”

Ric Flair sandalyeye oturur. Etrafına şaşkın gözlerle bakar.

“Ben niye buradayım peki?” 

“Road To Future artık senin, hatırlamıyor musun? İşleri düzelt diye getirmiştik seni, sen ormana masa kurdurtmuşsun. Sahi, o yemekleri nerden getirdin?”

“Hiçbir şey hatırlamıyorum. Sanırım fazla çektim tozu. Neyse, madem bir şov yöneteceğiz… işi ciddiye alalım. Kokain yok.”

HHH ve Michaels aynı anda tekrarlar.

“Kokain yok.”

Flair da elle kapıyı işaret etti.

“Şimdi gidebilirsiniz, yapacak işlerim var. Bu iç çamaşırı hanginizin?”

Triple H;

“Sanırım senin.”

Flair sinsi bir gülüş atar.

“Ben kullanmıyorum.”

HHH ve Michaels kaçarlar odadan. Flair da önündeki notlara eğilir.

PWE Wildcard Championship Match

Kenny Omega (c) vs Sin Cara

Omega ve Sin Cara hazır. Hakem de son kontrolleri yapıyor. Kenny Omega'ya destek için Bullet Club'dan AJ Styles ve Yujiro Takahashi var. Sin Cara'ya da destek için Kalisto ve Rey Mysterio bir gecelik return yaptılar. Hakem dışarıda kileri uyarıyor. Düzgün ve temiz bir maç olmasını istiyorum, lütfen karışmayın diyor ve zili çalıp başlatıyor maçı.

Omega ve Sin Cara Lock Up giriyor, hatırlatalım bu ikili Wildcard kemeri için olan maçta son ikiye kalmıştı. Omega her zaman ki gibi burnu havada, Sin Cara ise başarıya aç. Kenny Omega Lock Up ile onu iplere kadar götürüyor hakem ayrılın diyor, Omega onu bırakıyor anında yumruğu çakıyor. Sin Cara maskesini düzeltiyor, Omega Clothesline atıyor ama eğilip kaçıyor  Sin Cara ve iplerden sekiyor, SPRINGBOARD MOONSAULT yapıyor ve tuş deniyor 1.. 1..10 da atıyor Omega, o kadar hızlı değil diyor. Sin Cara hemen kalkıyor. Omega da kalkıyor, Sin Cara Hurricanrana ile atıyor ama Kenny hemen kalkıyor. Üstüne gelen rakibini Japanese Arm Drag ile atıyor, kalkınca bir daha atıyor. Sin Cara iplere yaslanıyor, Styles ve Takahashi'ye bakarken Dropkick vuruyor Omega. Ters çeviriyor Sin Cara'yı ve Bridging German Suplex! vuruyor, tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Sin Cara. Kalisto ve Rey onun için Cheer atıyorlar, hayranların da Luchador Sin Cara'ya destekleri var. Kenny Omega BC tauntu yapıyor. Sin Cara ayağa kalkıyor, Omega Flash Man's Time Stopper!! yapıyor. Sin Cara yıkılmadı, yarı ayakta duruyor derken Omega HADOUKEN! vuruyor ve tuş deniyor 1.. 1..25 de atıyor Sin Cara. Omega kaldırıyor onu ve Headbutt vuruyor, Wrist Lock bağlıyor ve köşeye fırlatıyor. Kendisi de karşı köşeye geçiyor ve onun üstüne koşuyor AMA Sin Cara ayaklarını kaldırıyor, Omega YAKALIYOR, Sin Cara REVERSELIYOR!! ve Hurricanrana ile atıyor onu köşeye, Omega kafasını çarpıyor, Sin Cara ise hemen toparlanıyor ve ROLL UP!! alıyor 1.. 2.. 2.99 da atıyor Omega. Sin Cara iplerden zıplıyor ve Springboard Backhand Elbow vuruyor. İplere koşuyor ve zıplıyor Sin Cara, Springboard Moonsault yapıyor, hemen kalkıyor ve diğer iplerden geriliyor Somersault Senton yapıyor bir de. Omega kafasını kaldırıyor ama Low Angle Dropkick vuruyor Sin Cara ve ikinci köşeye çıkıyor ve Shooting Star Press yapıyor. Hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. oluyor AMA AJ STYLES HAKEMİ DIŞARI ÇEKİYOR!!!

Styles ve Takahashi ringe giriyorlar ve Sin Cara'ya saldırıyorlar. Rey ve Kalisto da aprona çıkıyorlar. Double Springboard Crossbody!!! yapıyorlar. Kalisto ve Rey hemen kalkıyorlar ve Sin Cara'yı bir köşeye çekiyorlar. AJ Styles ve Yujiro Takahashi hemen öne çıkıyor, Rey ve Kalisto onlara saldırıyor, ikili Double Clothesline vuruyor ama Takahashi, Styles eğiliyor. Styles Back Kick, Takahashi ise Backhand Elbow vuruyor ve yerde ki Kenny Omega kalkıyor, DOUBLE GREETINGS FROM WINNIPEG!!! Kalisto ve Rey bacak aralarını tutarken Sin Cara köşeye çıkıyor ve Styles & Takahashi ikilisine Missile Dropkick vuruyor, hemen kalkıyor ama OMEGA ÖNCE KALKIYOR VE V-TRIGGER!!! vuruyor, Omega tuşa gidiyor ama HAKEM YOK! Omega sinirleniyor bu duruma. Hemen Rey'i kaldırıyor ve dışarı atmak için omuzluyor ama REY SUNSET FLIP POWERBOMB ile REVERSELIYOR ve Kalisto'da bir Springboard Splash! yapıyor. Rey Mysterio arkasını dönüyor ve Styles'ın Lariat'ından eğilerek kaçıyor ama arkasını dönüyor ve PELE KICK!! yapıyor, Takahashi yakalıyor onu, PIMP JUICE yapıyor. AJ Kalisto'nun üstüne gidiyor ama Kalisto eğilerek kaçıyor ondan ve boynundan yakalıyor, kendini yukarı çekiyor, o anda Takahashi'nin de dizine basarak destek alıyor ve ona da bir tekme atıyor, Styles'a da SALIDA DEL SOL! yapıyor. Hemen kalkıyor Kalisto ve Sin Cara'yı da kaldırıyor Double Dropkick yapıyorlar Takahashi'ye. Takahashi kalkacakken onu Sin Cara yakalıyor ve Powerbomb! yapıyor. Kalisto ile taunt atıyor ama Omega arkadan ona Jumping High Knee vuruyor, o da Kalisto'ya çarpıyor. Omega  köşeyi söküyor ve demiri gösteriyor. Kalisto'yu yakalıyor  ve KATAYOKU NO TENSHI!!! yapıyor. Sin Cara'yı kaldırıyor Omega ve omuzluyor, köşeye demire atmak için oraya gidiyor ama SIN CARA REVERSELIYOR ve ARM DRAG ile onu demire atıyor. Omega kafasını çarpıp geri dönüyor ve Sin Cara da LA MISTICA!!! yapıyor hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Yeni bir şampiyonumuz var. Sin Cara yeni Wildcard Şampiyonu oluyor.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 12 Ekim Road to Future *Bant*   12 Ekim Road to Future *Bant* EmptyÇarş. 12 Ekim 2016, 21:21

Flair-Roman segmenti muazzam. Maçlar çok iyi booklanmış. (özellikle contender maçı) Önümüzdeki RTF şovlarını merakla bekliyorum.
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: 12 Ekim Road to Future *Bant*   12 Ekim Road to Future *Bant* EmptyÇarş. 12 Ekim 2016, 21:22

Yeni sov yeni sampiyon
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 12 Ekim Road to Future *Bant*   12 Ekim Road to Future *Bant* EmptyÇarş. 12 Ekim 2016, 21:26

Güzel bir şov olmuş. Emeği geçen arkadaşlarımın eline sağlık. RTF'yi heyecanla takip etmeye devam ediyoruz. Kazananlara da tebrikler.
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: 12 Ekim Road to Future *Bant*   12 Ekim Road to Future *Bant* EmptyÇarş. 12 Ekim 2016, 21:28

Guzell BC nin bir kemeri daha oldu
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 12 Ekim Road to Future *Bant*   12 Ekim Road to Future *Bant* EmptyÇarş. 12 Ekim 2016, 21:35

Ellerinize sağlık “BU AKŞAM MAÇIN YOK. EVE DÖN.” kısmında yarıldım adeta , young bucks ve sin carayı tebrik ederim.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 12 Ekim Road to Future *Bant*   12 Ekim Road to Future *Bant* EmptyPtsi 17 Ekim 2016, 18:32

Güzel şov olmuş, bol hikaye çıkar.

12 Ekim Road to Future *Bant*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 5 Ekim Road To Future *BANT*
» 25 Ağustos Road to Future *BANT*
» 1 Eylül Road to Future *BANT*
» 18 EYLÜL ROAD TO FUTURE *BANT*
» 5 Ekim Road To Future