PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Not Callihan Not Crowe Just Alton

YazarMesaj
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

Not Callihan Not Crowe Just Alton Empty
MesajKonu: Not Callihan Not Crowe Just Alton   Not Callihan Not Crowe Just Alton EmptyPaz 04 Eyl. 2016, 02:38

Not Callihan Not Crowe Just Alton CbosKSrW8AENS6x
Arka Alanda Sami Callihan gözükür

Merhaba Pwe universe , biliyorum yaptıklarım için benden epeyce nefret ediyorsunuz biliyorum ama izninizle size uzun bir hikaye anlatmak istiyorum.Pwe ye ilk geldiğim zaman mental hospital denilen bir stable'ın içinde bulundum, bu stable da eski iki tane ana kemer şampiyonu ile birlikteydim, buu üçlü tag team kemerini en uzun süre korudu, büyük bir başarı gibi geliyor dimi? ama maalesefki tag team divison diye bir şey yok gibiydi.İlk kemer şansım wildcard kemeriydi ve favori gösterildiğim maçta kaybettim.Kemeri hak ettiğimi düşünüp yönetime gittiğim zaman "Tag team kemerin varya" gibi alaycı bir kelime ile cümle ile karşılaştım ve sonra yönetim bana hak ettiğimi alacağımı söyleyerek geçiştirdi.Bir süre hiç bir ünvanın yakınından bile geçemedim , austin ariesı kickoff şovunda yendim ve artık pre shower olduğumu kabullenmiştim , hak etmediğimi düşünüp kendimi buna hazırlamıştım ne korkudan ne de gerçeklerden bahsetmek beni bir yere ulaştırmıyordu.Hiç bir öenmli şovdarolüm bile olmadı , rolümü yapamadığımı düşünüp istifamı vermek için neden arıyordum.Bir gün paul heyman beni yanına çağırdı ve hak ettiğimi alıcağımdan bahsederek beni heveslendirdi ve bu konu hakkında konuşacağını söyledi, artık şirkette kalmak için bir nedenim olmuştu.Bir gün yönetimdeki kel herif beni yanına çağırdı ve fikirlerimi sordu, kemer şansı vereceğinden bahsetti.Oldukça heycanlıydım ve o soruyu sordu "hangi kemer için şans istiyorsun?" kalbim yerinden çıkıcak gibi oldu ve ana kemer istediğimden bahsettim.Ertesi şov ne oldu bilin bakalım ? ic kemer feuduna bookladılar.Buna aldırış etmedim ve maç günü gelip çattı.Matt Hardy Sheamus ve ben bu zorlu maçta maçın terkedip giden birisi olarak booklandım ve ünvan hayallerim boşa çıktı artık jobber olduğumu kabullenip korkudan bahsetmekten vazgeçicek durumda oldum .Haberim olmadan son anda farklı bir gimmick kullanmam talep edildi ve yeni bir isimle "Solomon Crowe" Hacker gimmick ile mikrofon yeteneğimi kanıtlasam da beni pwe tarihinin en çok maç kaybeden elemanı olan perfect 10 e yenildim bu sabrımı taşırdı ve şirkete karşı geldim.Şirket bana o kadar umut verip yükselticeğinden bahsederken bir anda bir hiçmiş gibi kovdular.Güreşe resmen küsmüş durumdaydım , çaresiz ve yapacak bir işim yoktu.Eski günlerden korkup güreşle ilgili olan herşeyden uzaklaştım.Her zaman içimde o kemeri bir kez elimde bulundurup insanlara kendimi kanıtladım diyebilmekti.Hiçbiri olmadı , umutla geldiğim şirkette hüsran ile ayrıldım.Bir gün Hardcore turnuvası ile ilgili bir teklif aldım ve bu benim için bir şans olacağını düşündüm kabul ettim.Finale kadar geldim ama cesaronun kazanmasını daha uygun gördüğüm için kendimi kanıtlama çabalarımı boşa atıp bu kişinin önünün açık olmasını istedim ve bu eleman şuan pwe nin geleceklerinden biri oldu şimdiden.İlk geldiğim zamanlar ilerde büyük patlama yapacağım ve ana kemer alacağımdan bahsediyorlardı düşüncesi şimdiden komik bile olmuştur sizler için.Ama ben burda kimsenin yapamadığını yaptım ,kovulduktan sonra bile konuşulan kişi olmayı başardım.Ben Pwe nin olmazsa olmazlarındanım bu bir gerçek gözünüzü açın.Aylardır ortalıkta olmayan , ufak bir maçta kendini sakatlayan birine ihanet ettiğim zaman bana olan nefretiniz artmışsa ne olmuş? bu herif gelir gelmez kemer hakkını nerden alıyor ? ben onun olmadığı zamanlarda o kemerin hayalini kurup o kemer için çabaladım ama o kemerin yakınından bile geçemedim.Şovlarda bir galibiyet bile alamadım , bu herif beni üstüne her şovda eziyor ve üstüne special eventı kazanıp tekrar kemer için bir şans mı bulucak? klasik seneryolarınızdan vazgeçin ve artık yeni şampiyon gerektiğinin farkına varın .Edge'in extreme olarak bahsettiği şey benim için bir alay konusu , üstüne asla gerçek bir deli rolü bile yapamıyor sadece adam cole'un konuşmasına özenip onun gibi şampiyon olmaya çalışıyor hassiktir gitsin ordan.Edge istediği zaman gidip gelebilecek birisi olmuş durumda ama asla callihan gibi kullanışlı biri olamayacak.Tarihin en iyi returnlerinden biri olan batistanın returnune tanıklık edemiyecek bir şekilde kaybettim sustum , maçı terkederek kaybettim sustum, en çok kaybeden kişiye kaybettim sustum ama asla edge gibi bir kabiliyetsiz birine kaybedip susmayacağım bunun farkına varın.

Not Callihan Not Crowe Just Alton
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE:Redemption | Solomon Crowe vs Tye Dillinger |
» I want Callihan's ass!
» Callihan vs Hardy
» Rob Van Dam vs Sami Callihan
» The Rock talks to little Sami Callihan