PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

20 Eylül Showdown *LIVE*

+9
Show Off and Anti Diva
The Omega
Oberyn Martell
Achilles
YEAHYEAHYEAH
The Charismatic Enigma
Klaus Meine
Rawe
Ace of Diamonds
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

20 Eylül Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:00

Click Click Boom! Şimdi Showdown zamanı!

20 Eylül Showdown *LIVE* OwSDIMf

Michael Cole: Bayanlar ve baylar, Royal Rumble öncesi son Showdown'a hoş geldiniz.

Booker T: Hemen bunları geçelim de Main Event maçına gelelim yaw.

JBL: PWE şampiyonunun ve şirketin sahibinin eşek sudan gelene kadar dayak yemesine çok meraklısınız bakıyorum.

Booker T: Oyyy JBL neler diyon adamlara.

AWESOME!

20 Eylül Showdown *LIVE* The-Miz-Entrance-AWl1086

The Miz girişte gözüküyor. Seyircilerin karışık tepkisi var ona. Yavaş adımlarla ringe yürüyor Miz, girdikten sonra da bir mikrofon alıyor.

20 Eylül Showdown *LIVE* The-Miz-Promo-23

The Miz: Görüş hizanıza girdiğim an ilgilenmeniz gereken şey, gözlerinizi dikip bakmanız ve merak etmeniz gereken şey benim. Çünkü burada gördüğünüz yüz, Kasım ayında Wrestlemania'nın poster çocuğu olacak yüz. Bu surat her yerde olacak. İsteseniz de istemeseniz de. Posterler, tanıtımlar, bilboardlar ve hatta kadınlarınızın giydiği iç çamaşırlarında bile The Miz'i görüyor olacaksınız. Güreş hakkında bildiğiniz her şeye ambargo koymaya geleceğim. Royal Rumble'da, karşıma kimlerin çıktığı, hangi sırada çıktığı ya da hangi stratejilerle çıktığı katiyen umrumda olmayacak çünkü bu muhteşemlik gereğinden fazla bekledi bile. Main Eventlerde ben olmalıyım...ve olacağım da! Royal Rumble'ı kazanıp Wrestlemania'nın Main Ev-

Goldberg! Girişte gözüküyor ve Miz'in bakışları altında pyro banyosunu yapıyor.

20 Eylül Showdown *LIVE* Goldberg2

Miz bu yaşananları tiksinerek izlerken Goldberg ringe giriyor.

Goldberg: Hey Mike, uzun zaman aradan sonra şu güzelim şovun tadını çıkarmaya çalışacaktım ama daha ilk dakikasında senin burayı ışık hızında pislettiğini görünce dayanamadım geldim.

The Miz: Ha ha ha Goldberg, gerçekten o kadar komiksin ki normal planımın dışına çıkabilirim ve senin kıçını o kadar sert tekmelemeyebilirim. Belki haberin yoktur, yaşlısın, Alzheimer'ın falan vardır ve unutmuşsundur, Royal Rumble'daki rakiplerinden biri de ben olacağım. Çoğu insanın Royal Rumble için favori gösterdiği insan benim, ama sen Goldberg bir hiç kimsesin.

Goldberg: Düşük çenen ile değil de bu ringlerle yaptıklarınla bir şeyler kazanmaya çalışmalısın Miz ki, sen bunun tam tersini yapıyorsun. Sana doğrusunu öğretmeme izin ver.

Goldberg hemen bir hakem çağırıyor ringe. Miz de sinirlenip Goldberg'e kendi kıyafetini çıkarıyor, Goldberg'in karşısına dikilmeye çalışırken hakem ringe girip zili çalıyor.

THE MIZ VS GOLDBERG

Hakemin işaretiyle zil çalıyor. Goldberg adeta yiyecek gibi bakıyor Miz'e. Biraz sırıtıyor ve hemen üzerine geliyor. Miz aynı anda ringin dışına atıyor kendisini. Goldberg ona bakıyor ve küfürler savuruyor. Miz endişeli bakışlarla süzüyor onu. Bir anda Goldberg ringin dışına çıkıyor. Bu kez de Miz hızlıca ringe giriyor. Goldberg girmek istiyor şimdi. Tam girecekken Miz'de BASEBALL SLIDE geliyor. Goldberg ayakta kalmaya çalışıyor ancak başaramıyor ve düşüyor. Miz ona bakıp sırıtıyor bu kez. Goldberg sinirle ayağa kalkıyor ve ringe giriyor. Miz üzerine atılıyor ancak SHOULDER BLOCK geliyor Goldberg'ten. Miz yerde şimdi. Goldberg boynundan yakalıyor ve kaldırıyor. Köşeye gönderiyor şimdi. Miz sertçe çarpıyor sırtını ve yere düşüyor tekrar. Goldberg eğiliyor ve kulağına biseyler söylüyor. Bir anda ROLL-UP'a alıyor Miz. 1... 2 olmadan atıyor Goldberg. Şimdi aynı anda kalkıyorlar. Goldberg üzerine koşuyor ancak Miz eğiliyor. Ardından baldırına sert bir LOW KICK. Goldberg tek dizinin üzerine çöküyor. Miz arkasında bu kezde sırtına sert bir tekme çakıyor. Arka arkaya tekmeler geliyor Miz'den. Goldberg yere düşüyor. Miz tekmelemeye devam ediyor. Hakem geliyor ve uyarıyor onu. Miz iplerden sekiyor FLYING ELBOW vuruyor. Bir kez daha sekiyor ve bir FLYING ELBOW daha. Hemen tuş deniyor. 1...2... atıyor Goldberg. Miz şimdi boynundan tutup kaldırmaya çalışıyor. O anda Goldberg omzunu Miz'in karnına dayıyor ve köşeye kadar itiyor onu. Geriliyor ve SHOULDER ATTACK. Miz darbenin etkisiyle bir iki adım öne geliyor. Goldberg yakalıyor onu ve FIREMANS CARRY SLAM! Tuş deniyor şimdi. 1...2... Miz atıyor bu kez. Goldberg , sırt üstü yatan Miz'i yüz üstü çeviriyor ve tek kolunu yakalıyor. Ardından ARMBREAKER! Mizin çektiği acı yüzünden belli oluyor. Goldberg hırsla pes ettirmek için elinden geleni yapıyor. Hakem hemen geliyor ve Miz'e pes edip etmediğini soruyor. Miz başını sağa sola sallıyor ve devam ediyor maç. Şimdi tekrar sırt üstü dönüyor Miz. Ardından dizlerinin ustunde olan Goldberg'in göğsüne sert bir tekme vuruyor. Bir tane daha. Goldberg bırakıyor. Miz kalkıyor ve iplere koşuyor. Iplerden sekiyor ve döndüğünde SPINEBUSTER yiyor Goldberg'ten! Goldberg şimdi SPEAR icin köşeye yaslanıp bekliyor. Miz karşı köşeye yakın yerden kalkmaya çalışıyor. Şimdi kalkıyor ve Goldberg'e doğru dönüyor. Üzerine koştuğunu görünce hemen iplerin altından ringin dışına çıkıyor! Goldberg son anda duruyor ve köşeye çarpmaktan kurtuluyor! Miz'e dönüyor ve küfür etmeye başlıyor yine. Miz başını tutuyor ve spiker masasına dayanmış soluklanıyor. Goldberg şimdi çıkıyor ringin dışına ve Miz'e doğru geliyor. Miz adeta kaçıyor. Goldberg peşinde. Miz ringe giriyor peşinden Goldberg. Simdi DOUBLE AXE HANDLE geliyor Miz'den. Maçın başında yaptığının benzeri geliyor Miz'den. Önce kaçıyor sonra saldırıyor. Goldberg darbenin etkisiyle geri sekiyor biraz. Miz tekrar üzerine koşuyor ve BODY BLOCK. Goldberg şimdi köşeye yaslanmış vaziyette. Miz tekmeliyor onu. Goldberg yere düşüyor. Simdi hakem ayırıyor. Miz karşı köşeye geçiyor. Goldberg kalkıyor , Miz koşuyor. Ve AWESOME CLOTHESLINE! Miz kafasını tutuyor ve bırakmıyor. Köşeye çıkıyor ve DIVING BULLDOG! 

Simdi seyircilere dönüyor. Alaycı bir bakış atıyor. Goldberg kalkmaya çalışıyor. Miz arkasında SCF için bekliyor. Goldberg kalkıyor ve SKULL CRUSHING FINALE! Ancak olmuyor! Miz arkadan yakalıyor ve dirsek geliyor Goldberg'ten. Simdi yakalıyor Miz'i ve FALLAWAY SLAM! Miz sırtını tutarak kalkmaya çalışıyor. Goldberg yaklaşıyor. Miz kalkıyor ve DISCUS PUNCH geliyor Goldberg'ten. Miz tekrar kalkıyor.  Goldberg üzerine geliyor ve BIG BOOT! Miz tepkisizce yere yapışıyor. Goldberg böğürüyor adeta. Yerdeki Miz'e bakıyor. Ve " KAÇSANA LAN HADI! " Diye bağırıyor. Miz yerde hareketsiz yatıyor. Goldberg biraz daha kulağına yaklaşıyor. O anda Miz parmağını gözüne sokuyor!! Hakem görmüyor bunu. Goldberg acıyla geri çekiliyor. Ancak Miz zorlanıyor kalkmakta. Simdi Goldberg sinirden kudur vaziyette. Miz kalkıyor ve köşeye çıkıyor. Goldberg geri geri Mizin bulunduğu köşeye doğru geliyor. Simdi dönüyor Miz'e doğru. Miz üzerine atlıyor DIVING AXE HANDLE ile! Mükemmel bir SPINEBUSTER!! Goldberg'ten mükemmel bir SPINEBUSTER!! Ancak hâlâ gözünü tutuyor Goldberg. Hakem iyi olup olmadığını sorunca " SENIN GOZUNU SIKEYIM ADAM GOZUMU OYDU " diyor. Simdi tekrar SPEAR için köşeye geçiyor! Miz yavaş yavaş kalkarken biri Goldberg'i ring dışına çekip suratına yumruğu patlatıyor! Hakem diskalifiyeyi çalıyor hemen!

Tahmin edebileceğimiz üzere bu Batista. Goldberg'i köşe direğine ittirip orada dövmeye devam ederken Goldberg ani bulduğu bir Uppercut ile sersemletiyor rakibini. Batista yeniden üzerine doğru gidiyor onun ama Goldberg tutup ringe atıyor onu. Batista kendine gelmeye çalışırken Goldberg'den Superkick! Batista yerde. Goldberg Spear için köşeye geçerken taraftarlardan sesler yükseliyor. Goldberg koşuyor Spear için....VE CLOTHESLINE İLE KARŞI KARŞIYA KALIYOR ANİDEN! BU RYBACK!

20 Eylül Showdown *LIVE* Ryback-181393

Ryback sonra Goldberg'i kaldırıp ringin ortasına Shell Shocked ile indiriyor. Batista mikrofonu alıyor.

Batista: Benim kıçımdan bir parça istiyorsan Goldberg, bilmeni isterim ki bu o kadar kolay değil. Daha önce beleşten sana kemerler verilmesine alışmışsındır fakat sana şu gerçeği senin yüzüne çarpacağım: Beni yenmek için önce benim ve Animal Kingdom'un mirasını sürdürecek adamları geçmen gerek. Royal Rumble'da Ryback sana iyi bir dayak attığında sen de olduğun yere geri dönersin artık.

Reklamlar.

20 Eylül Showdown *LIVE* Tumblr_mtzxs30Ul41r7y0poo6_500

Switchblade Conspiracy ekibi arka alanda.

Dean Ambrose: Uzun zaman oldu....gerçekten çok uzun zaman oldu. Sami Callihan, Dean Ambrose, Switchblade Conspiracy...bu unutulmayacak bir birleşme olacak.

Sami Callihan: Özellikle Triple H ve onun süslü kaniş köpeği Sheamus bu günü asla unutmayacaklar...çünkü yanımda gördüğünüz bu adamda ve bende, onlarda olmayan bir şey var. O da savaş tecrübesi. Triple H saçma salak savaşlarını yardım alarak kazanıyor ve kendini kral mı ilan ediyor? O zaman onu soytarımız yaparız. Sheamus mu? Hayatında gördüğü en sert şey İrlandalı birası olan bir adam mı bize bunu öğretecek?

Dean Ambrose: 20 Eylül 2016 tarihini takvimlerinize kazıyın çünkü bu ringlerde daha önce görmediğiniz bir yıkıma tanık olacaksınız. Bizi anlayamadınız mı çocuklar, kurallar veya kısıtlamalar bizim için bir sik ifade etmez. Bizim limitimiz yok, merhametimiz hiç yok.

Sami Callihan: Kardeşim ve ben..bugün bazılarının soyunu kurutacağız.

Dean Ambrose: Bugün de bu işleri Combat Zone'da hallettiğimiz gibi halledeceğiz.

Sami Callihan: Aksini de düşünemezdim zaten.

İkili yumruklarını tokuşturuyor, ardından kafalarını tokuşturuyor ve birbirlerine hırlıyor. Bu ilginç görüntülerle kamera kapanıyor.

Call of the Mountains'in ilk notaları eşliğinde yuhalamalar başlıyor.

20 Eylül Showdown *LIVE* Drew_McIntyre_bio

Drew ringe girip pozisyonunu alıyor hemen.

GRRR ABODOOOOV!

20 Eylül Showdown *LIVE* John-Cena-Entrance

Girişini yapan ikinci isim 'Intercontinental Champion' John Cena oluyor. Hemen ringe koşuyor ve girdikten sonra Drew'a bakmaya başlıyor.

I'M JUST ONE MAAAAAAAN..OOOOH I'M ONE MAN BAND!

20 Eylül Showdown *LIVE* Heath_Slater_bio

Slater'a büyük destek var seyircilerden. O da giriyor ringe.

Bum çak darararara eşliğinde Marty Scurll girişini gerçekleştiriyor.

20 Eylül Showdown *LIVE* Maxresdefault

Ringe giren son isim oluyor Marty. Şimdi maçın başlamaması için hiç bir engel yok.

MARTY SCURLL VS HEATH SLATER VS JOHN CENA VS DREW MCINTYRE

Zil çalıyor, Slater & Scurll ve McIntyre & Cena yumruklaşmaya başlıyorlar. Sanki ezeli düşmanlar gibi hunharca birbirlerine vuruyorlar, hepsi Royal Rumble'ı kazanmayı çok istiyor. Slater Scurll'ın karnına bir tekme atıyor ve Headbutt vuruyor, dışarı atıyor onu. Cena da bir kaç yumruk yiyiyor ama McIntyre'ın belinden yakalıyor ve köşeye çarpıyor. Köşe de bir kaç yumruk atıyor kafasına ve karnına da tekmeleri geçiriyor, McIntyre'ı dışarı atıyor Cena. Ringde Heath Slater ve John Cena kaldı diyoruz derken Slater arkadan Leaping Double Axe Handle ile Cena'ya uçuyor. Tutuyor John Cena'yı ve köşeye omzunu çarpıtıyor Slater. Bir de JUMPING NECKBREAKER yapıyor ve tuş deniyor 1.. de atıyor Cena. Slater yerde tekmelere başlıyor. Dışarıdan Marty Scurll onu çekiyor ama. Slater yere kapaklanıyor. Marty bir Jumping Knee Drop yapıp ringe giriyor ama Drew da ona Lariat vuruyor. Drew McIntyre taunt yaparken arkasında Cena ayağa kalkıyor, McIntyre arkasını dönüyor ve onun üstüne gidiyor ama John Cena onu Back Body Drop! ile atıyor. Drew iplerden tutunarak kalkıyor, Cena da karşı iplerden geriliyor ve onun üstüne hızla gidiyor AMA McIntyre bir BIG BOOT!! çakıyor. Cena nerede olduğunu unuttu. McIntyre tuşa gidiyor 1.. 1..50 Slater onu dışarı çekiyor ve bariyerlere atıyor. Drew'i saçından tutup kaldırıyor Heath ve vazgeç ahbap diyor tokadı patlatıyor ama McIntyre çok sinirli bir şekilde bakıyor ona. Heath Slater hemen koşuyor ve ringe giriyor, Drew da aprona çıkıyor, ringe girecekken Cena Clothesline vuruyor ona. John Cena arkasını dönüyor ve Slater Dropkick vuruyor. Slater taunt atıyor Cena'yı kaldırıyor ve bir kaç yumruk atıyor, o sırada Marty Scurll giriyor ringe ve arkadan Slater'ı yakalıyor, GERMAN SUPLEX!! ile atıyor. Cena Scurll'a bir yumruk atıyor ama Scurll eğiliyor ve onun belinden yakalıyor, bir GERMAN SUPLEX!! de Cena'ya geliyor. Scurll önce Heath'e tuşa gidiyor 1.. de atıyor o. Cena'ya tuş deniyor 1.. 1..25 de atıyor o da. Scurll bir ona bir ona tekme atıyor, Slater'ı ringin dışına, spiker masası tarafına atıyor. Arkadan Cena gelip onu omuzluyor ama Scurll kolaylıkla arkasına düşüyor ve öne ittiriyor onu o sırada Drew da apronda ringe girecekken Cena ile çarpışıyor, Drew aşağı düşüyor, Cena da sersemliyor biraz. Cena arkasına dönüyor ve Scurll SUPERKICK to the Knee yapıyor. Bir Superkick to the Head deniyor Marty ama Cena eğiliyor ve STF!!! bağlıyor. Marty Scurll sağa sola gitmeye çalışıyor hemen ama Cena başarılı bağladı. Scurll direniyor ama Cena baskıyı kurdu bir kere. Scurrl iplere biraz yaklaşıyor ama Cena ringin ortasına gere çekiyor. Scurll cidden çaresiz ve kurtulamayacak gibi. Heath Slater ve Drew McIntyre dışarda yani onu kurtaracak kimse kalmıyor. Cena'nın yüzünde bir gülümseme oluşuyor, maç bende tarzından. Marty Scurll de dayanamayacak gibi, pes mi edecek ? Scurll elini yere vuruyor.....

HAYIR!!! Drew McIntyre onun elini tutuyor. Scurll pes edecekken Drew maçı kurtarıyor ama Cena kilidi bozmadı hala, Scurll acı içerisinde. Drew da ringe giremiyor, girecek olursa Scurll'ün elini tutmayıp pes etmesine engel olamaz derken arkadan HEATH SLATER!!! geliyor. Kilidi bozuyor ve bir anlık için herkes rahatlıyor. Slater Cena'yı kaldırıyor ve E Minor yapıyor. Arkasını dönüyor, Drew onu yakalıyor ve Scoop Powerslam ile yere çakıyor onu. Drew onu yerde tekmeliyor ve köşeye atıyor, Clothesline çakıyor ona. Scurll'u de kaldırıyor ağaya, Wrist Lock bağlıyor önce sonra da bir Short-Arm Clothesline ile yere yıkıyor onu. Kaldırıp köşeye atıyor ve orada karnına tekmeleri geçiriyor. Arkadan Cena onu tutup çeviriyor ve AA! için omuzluyor ama Drew dirsek darbeleri ile yere iniyor ve ona Fireman's Carry Gutsbuster yapıp köşeye atıyor. Drew McIntyre bakıyor ki 3 rakibi de köşede, bir taunt atıyor ve Slater'a Lariat vuruyor. Diğer tarafa gidiyor ve Cena'ya bir Lariat çakıyor. Karşı tarafa koşuyor ve bir de Scurll'e Lariat geliyor. Ringin ortasına geçiyor McIntyre ve kendisine doğru gelen Slater'a CLAYMORE!! geliyor. Ayağa kalkıyor, Cena da yavaştan ileri ilerliyor deken bir CLAYMORE!! da ona yapıyor. Drew kalkıyor ve arkasından gelen Scurll'e de bir CLAYMORE!!! Drew McIntyre bu gece formunda, seyirciler de çıldırdı. Drew da bir taunt atıyor ve Finish It diyor. Cena'yı tuş ediyor 1.. 2.. de atıyor John Cena. Onu ayağa kaldırıyor ve iplere atıyor, Cena geliyor ve Tilt a Whirl Backbreaker yapıyor. Arkasını dönüyor Drew ve Scurll'ü tuşa gidiyor ama Scurll onu SMALL PACKAGE! alıyor 1.. 2.. de attı Drew. Ayağa kalkıp tekme atıyor ona ve arkasını dönüyor, Slater Jumping Calf Kick! vuruyor. Scurll de Heath'e bir Clothesline vuruyor ve köşede ki Cena'nın üstüne koşuyor ama Cena Drop Toe Hold ile onu köşeye çarpıyor. Marty'yi alıyor ve Emerald Flowsion yapıp tuş deniyor Cena 1.. 2.. 2.25 de atıyor Marty Scurll. Cena ayaklanıyor ve Slater'a Clothesline yapıyor Drew da kalkıyor ona Clothesline deniyor ama Drew eğiliyor ve Slater kalkıyor. Cena onların üstüne gidiyor ve Double Clothesline! ile onları yıkıyor. Arkasını dönüyor ve kalkan Scurll'e bir Clothesline vuruyor. Heath Slater'ı ayağa kaldırıyor ve Gutwrench Suplex yapıyor. Onu tuşa gidiyor 1.. 2.. ama Marty ve Drew bozuyor. İkili Cena'ya dalıyor. Cena yavaştan kalkıyor ve bir ona bir ona vuruyor. İkisini tutup birbirine çarpıyor ve Drew'a Fisherman Suplex yapıyor, Scurll'ü de iplere gönderiyor havaya atıyor Cena ama Marty MID AIR DROPKICK vuruyor. Drew ona gidiyor ama Scurll eğiliyor ve Drew iplerden geriliyor, Scurll'den Sidewalk Slam! Slater'ı da kaldırıyor ve dışarı atıyor Marty. Arkasına dönüyor ve kalkan Cena'ya SUPERKICK!! çakıyor. Tuşa gidiyor 1.. 2.. 2..50 da attı Cena. Marty kalkıyor ve dışarıda kalkan Slater'ı görüyor. İplerden sekiyor ve Suicide Dive ile atlıyor ona. Ringe geri giriyor ama Drew McIntyre sert bir Clothesline ile yıkıyor onu. Sonrasında tüm dikkatini Cena'ya çeviriyor Drew. Kaldırıp onu Scot Drop ile yere çarpıyor. Sonrasında kaldırıyor onu ve Future Shock pozisyonuna alıyor...fakat Cena onu Back Body Drop ile arkaya fırlatıyor. Kendine gelmişken bir Superkick daha sallıyor ona Marty fakat Cena eğiliyor ve sonrasında Marty'i alıp Attitude Adjustment ile yere vuruyor! Slater da toparlanmaya çalışan Drew'ı ring dışına çekip ringe giriyor, tuşa gitmeye çalışan Cena'yı arkadan roll-up'a alıyor. 1, 2, 3!

20 Eylül Showdown *LIVE* Heath-Slater-Afer-Winning-The-Match-AWl145

Cena buna inanamıyor! Hemen ayağa kalkıp hakemle inatlaşıyor ama olmuyor. Slater hemen ring dışına kaçıp galibiyetini seyircilerle kutluyor. Ring dışında Drew sinirinden yerlere vurarken Marty de yavaş yavaş ayaklanıp neler olup bittiğini kavrıyor. Kamera sonrasında yine galibiyetini kutlayan Slater'a çevriliyor..ve reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde ring bomboş.

I'M HERE TO SHOW THE WORLD, COME ON, BRING IT ON!

20 Eylül Showdown *LIVE* DolphZigglerEntrance8_original

Ziggler soğukkanlı bir şekilde ringe ilerliyor. Ringe girdikten sonra eline bir mikrofon alıyor.

20 Eylül Showdown *LIVE* 074edab5666680d8ed6a6d5ecc936f8fcabe2cf7_hq

Dolph Ziggler: Bazen insanları anlamakta büyük bir güçlük çekiyorum. Seni desteklediklerini söylerler, ne yaparsan yap arkanda olacaklarını söylerler. Ben Dolph Ziggler'im ve vurma konusunda Mike Tyson'dan, kaçma konusunda Harry Houdini'den, yaratıcılık konusunda Pablo Picasso'dan daha iyiyim. Bu kadar büyük bir yeteneğin arkasındakiler ona tek 'yanlış' hareketlerinde sırtlarını dönmemeli, değil mi? Öyleyse neden sürekli cinsel şakalar yapmaktan başka özelliği olmayan ve her maçını beleş bir şekilde kazanan sik kırığının tekinin suratını botuma yapıştırdım diye herkes kaybolup gitti? Hadi ama, bundan daha iyi tanımalısınız beni. Hayal kırıklığına uğramayı seviyor olmalısınız çünkü Royal Rumble'da her zaman yaptığımı yapacağım, o da taşımak olacak. Sonrasında da benden çalınanı uzun zaman aradan sonra geri almak. Bunun için Adam Cole'un çıkaracağı herhangi bir taktik de işine ya-

Adam Cole ilerliyor şimdi ringe! Hiç mutlu gözükmüyor.

Giriyor ringe Cole ve bir süre Ziggler'e bakıyor.

Adam Cole: Bu mu yani? Ben çok yetenekliyim o yüzden hepiniz beni sevmelisiniz falan feşmekan. Bu insanlar seni yetenekli olduğun için seviyor olabilirlerdi sarışın, ancak şu an senden nefret ediyorlar çünkü sen kocaman bir piçin tekisin. (oooo)

Dolph Ziggler: O kemeri korumak için her zaman başkalarının yardımına ihtiyaç duyan sensin ama piç olan benim, öyle mi? Güldürme beni Adam. O kemerin değerini ne kadar düşürdüğünün farkında mısın? Hazır senin gibi bir adam bile o kemeri alabiliyorken neden Kellos Emiros'a vermiyorlar ki? Bunun bir sonu gelmeli artık, senin yeniden ait olduğun hiçliğe dönme vaktin geldi ve benim de yeniden ait olduğum zirveye yükselme vaktim geldi.

Adam Cole: Bence vakti gelen tek şey Dolph, senin çeneni kapatman.

Dolph Ziggler: Peki bu nasıl olacak Adam? Sen mi yapacaksın? (gülüyor Ziggler) Hadi Adam, bana çenemi kapa-

Adam Cole'dan çok sert bir yumruk! Ziggler çenesini tutup geriliyor. Adam üzerine koşuyor onun ama Ziggler aniden Double Leg Takedown ile yere alıyor rakibini ve yumruklamaya başlıyor yerde. Cole sıyrılıyor ve Ziggler ayağa kalkınca Corona Kick'i yapıştırıyor. Ziggler yerde kalsa da hemen ayağa kalkmaya çalışıyor..Cole şimdi üzerine çullanıyor onun. Ziggler kollarıyla hasarı azaltmaya çalışırken Cole kalkıyor. Ziggler de ipleri tutarak kalkarken Cole hemen Clothesline ile ikisini de ring dışına yolluyor ve orada da yumruklaşmaya devam ediyorlar.

Bu sırada hakem ordusu ikilinin kavgasına doğru koşuyor ve iki ismi de ayrı tutmaya çalışıyor. Seyircilerden 'LET THEM FIGHT' sesleri gelse de hakemler zapt etmeyi başarıyor ikiliyi....Ziggler sıyrılıyor ve Diving Crossbody ile atlıyor Cole'un üzerine. Hakemler yine devreye girmeye çalışıyor. Cole sinirlenip Superkick vuruyor Ziggler'a. Ziggler yıkılmasa da burnunu tutup geri çekiliyor. Hakemler iki isme ayrı ayrı arka alana kadar eşlik ederken reklamlara gidiyoruz son bir kez.

Written In Hellfire! PWE şampiyonu Sheamus ringe ilerleyen ilk isim oluyor gecenin Main-Event maçı için.

Kemerini göstere göstere ringe giriyor ve takım arkadaşını bekliyor.

Triple H! Sheamus'un bu geceki takım arkadaşı olacak.

20 Eylül Showdown *LIVE* Tumblr_n35qkhWcrd1sr1galo2_1280

Ringe giriyor King of Kings ve Sheamus ile el sıkışıyorlar.

Seagulls over Rhinosaurus Bay Part II eşliğinde girişte gözüküyor Switchblade Conspiracy ikilisi.

20 Eylül Showdown *LIVE* Mk1oV9

Seyircilerin yuhalamalarına aldırmadan ringe giriyorlar. Bu muazzam maç başlamaya hazır!

SHEAMUS & TRIPLE H VS DEAN AMBROSE & SAMI CALLIHAN

Sami Callihan ve Triple H başlıyor maça. Lock-up’a girmeye çalışırlarken Sami aniden King of Kings’in karnına dizini vuruyor. HHH dizini tutarken Sami onu iplere fırlatıyor ve sektiğinde Arm Drag ile fırlatıyor. Triple H yeniden ayağa kalkınca Sami’den bir Arm Drag daha geliyor. HHH ayağa kalkmaya çalışırken Sami’ye bakıyor..Sami’den Suck It tauntu geliyor! HHH sinirlenip ayağa kalkınca Sami’den yumruk geliyor Triple H’nin suratına. HHH gerilince Sami onun üzerine gidiyor..aniden Single Knee Facebreaker geliyor. Sami sersemleyip geriliyor şimdi, HHH koşuyor onun üzerine ve Clothesline ile yıkıyor. Yerde üzerine çullanıp yumruklamaya başlıyor şimdi. Callihan iplere bakıyor ama çok uzak. Triple H onun üzerinden kalkmaya karar veriyor. Sami ayağa kalkmaya çalışırken HHH onun suratına dizini gömüyor. Sami yerde yatarken HHH ona doğru gidiyor ve yerdeki Sami’ye Knee Drop yapıyor. Sami suratını tutarak kalkıyor ve köşesine doğru geriliyor biraz. HHH koşuyor yeniden ancak Sami çekiliyor ve HHH köşeye varınca Dean’dan tekme geliyor HHH’ye. HHH tekmeyi yedikten sonra Sheamus çıldırıp hakeme itiraz ediyor. Hakem görmediğini söylüyor. Bu sırada Callihan’dan Triple H’ye Saito Suplex geliyor. Maçın ilk tuş girişimini gerçekleştiriyor Sami. 1, 2- HHH 2 vurulduktan sonra atıyor hemen. Callihan ayağa kalkıyor ve yerdeki HHH’yi tekmelemeye başlıyor. HHH iplere doğru yuvarlanarak kurtuluyor ve kalkarken Sami’yi süzüyor. Sami koşuyor ona doğru fakat HHH tuttuğu gibi ringin dışarısına fırlatıyor onu. Sami sırtını tutarak ayağa kalkarken HHH ringin dışına çıkıyor ve kalkmaya çalışan Sami’yi tekmeleyerek bariyerlere ittiriyor. Sami göğsünü tutarken HHH onun kafasını alıyor ve bariyere çarpıyor. Sonrasında tutuyor ve ringin direğine fırlatıyor…aşağıya inen Dean Ambrose tutuyor takım arkadaşını ve darbeden etkilenmiyor Sami. HHH sinirlenip koşuyor onlara doğru ancak Sami tutuyor onu ve direğe atıyor. Dean sırıtarak arkasını dönüyor..Sheamus’tan Clothesline! Sheamus onu ringe soktuktan sonra kendisi de hakemin uyarısıyla kendi yerine geçiyor. Sami sokuyor ringe HHH’yi ve sonrasında da köşeye fırlatıyor. Sonrasında Dean’a tag veriyor. Sami tutuyor HHH’yi ve Dean da vuruyor yumruğu. Sami aprona geçerken Dean yerdeki HHH’ye bakıp gülüyor. Sonrasında elini silah şeklini verip HHH’ye doğrultuyor. Tetiği çektikten sonra kaldırıyor onu ve Dirty Deeds pozisyonuna sokarken HHH ittiriyor onu ve Single Knee Facebreaker ile sersemletiyor Dean’ı. Sonrasında kolundan tutuyor rakibini ve Short-Arm Clothesline ile indiriyor. Köşede Sheamus deli gibi tag isteyince HHH zor da olsa verebiliyor tag’i. Sheamus girdiği gibi kalkmaya çalışan Dean’ı Shoulder Tackle ile yıkıyor. Dean kalkmaya çalışırken Sheamus koşuyor ve bir de Running Knee Lift ile yıkıyor rakibini. Dean karnını tutarak kalkmaya çalışıyor, Sheamus da göğsüne vurarak taunt atıyor. Dean yavaş yavaş ayağa kalkıyor…Sheamus yakalıyor onu ve WHITE NOISE! Tuşa gidiyor hemen. 1, 2- Callihan bozdu!

Sheamus hemen Callihan’a bakıyor ve ona doğru koşarken Callihan onu Drop Toe Hold ile indiriyor. Sırıtıyor derken HHH yıkıyor onu Running Clothesline ile. Sonrasında kaldırıyor HHH, Callihan’ı ve ringin dışarısına atıyor ve aprona geri dönüyor. Sheamus ayağa kalkıp Dean’ı kaldırıyor derken Dean ittiriyor onu ve Snap DDT ile yere yıkıyor. Tuş denemesi. 1, 2- hayır! Dean sinirlenip yerdeki Sheamus’u yumruklamaya başlıyor şimdi. Hakem uyarınca Dean kalkıp hırlıyor hakeme ve ardından kalkmaya çalışan Sheamus’a dönüyor. Kolundan tutuyor onu ve köşeye fırlatıyor. Sheamus köşedeyken Dean koşuyor ancak Sheamus çekiliyor ve rakibinin köşeye çarpmasına izin veriyor. Dean sersemlemişken Sheamus roll-up’a çekiyor ve hakem saymadan ittiriyor. Dean kalkmaya çalışırken Sheamus karnına tekmeyi basıyor Dean’ın, ardından Suplex’e kaldırıyor ve Drop Suplex ile yere bırakıyor. Dean karnını tutup Callihan’a erişmek istiyor fakat Sheamus onu kolundan çekiyor ve kendisine çevirip Irish Curse Backbreaker ile yere indiriyor. Tuşa gidiyor Sheamus. 1, 2- Dean kaldırıyor omzunu. Sheamus hakeme bakıyor, sonra da ayağa kalkıyor köşeye geçip hemen Brogue Kick tauntları atıyor…bu sırada Triple H tag alıyor! Sheamus garip bir şekilde bakıyor Triple H’e. Triple H ringe girip Dean’a doğru koşuyor fakat Dean’dan ani bir Double Leg Takedown geliyor ve yerde yumruklamaya başlıyor Triple H’yi. Bir süreden sonra bırakıyor ve Callihan’a tag veriyor. Callihan giriyor yeniden ve yeni ayağa kalkan HHH’yi sert bir Lariat ile yıkıyor. Sonrasında kaldırıyor ve Sheamus’un olduğu köşeye doğru fırlatıyor. Onun üzerine koşuyor Callihan…Sheamus tag alıyor bu sırada HHH’den. Callihan, HHH’ye Body Avalanche vurmayı başarsa da arkadan Sheamus kavrıyor rakibini ve Back Suplex ile yere yapıştırıyor. Callihan sırtını tutarak kalkarken Sheamus onu da yakalıyor ve Irish Curse Backbreaker ile yere indiriyor. Tuşa gidiyor. 1, 2- hayır! Sheamus yerdeki Callihan’ı tekmelemeye başlıyor. Callihan sıyrılıp ayağa kalkmaya çalışırken Sheamus hemen Brogue Kick deniyor…Callihan eğiliyor ve Sheamus’u arkadan yakalayıp Saito Suplex ile yere yapıştırıyor. İki isim aynı anda ayağa kalkıyorlar ve birbirlerine bakıyorlar...Callihan koşuyor hemen ama Sheamus tutuyor onu ve iplere fırlatıyor, döndüğünde ise Running Knee Lift ile yere yıkıyor. Hemen ikinci iplere çıkıyor Sheamus ve yerdeki Callihan’a bakıyor. Callihan kalkınca Sheamus atlıyor ve Battering Ram! Callihan yerde kalınca Sheamus yeniden tuş deniyor. 1, 2- hayır! Sheamus iyice sıkılmış bir şekilde kalkıyor ve yeniden Brogue Kick tauntları atmaya başlıyor. Callihan kalkınca Sheamus koşuyor ve BROGUE KICK! Bu sefer bitti. Tuşa gidiyor. 1, 2….2.99! 2.99! Callihan son anda kaldırıyor omzunu! 

Sheamus inanamıyor. Yerleri yumrukluyor sinirden. Kalkıyor ayağa ve Callihan’ı da kaldırıyor. Karnına tekmeyi basıyor ve High Cross’a kaldırıyor. Hareketi uygulamak için koşarken Callihan birden arkaya düşüyor ve Sheamus’u Headlock Driver için yakalıyor…Sheamus’tan Callihan’ın karnına Back Elbow geliyor. Callihan karnını tutarken Sheamus ona doğru koşuyor fakat Callihan yakalıyor rakibini ve köşeye fırlatıyor. Sonrasında üzerine koşuyor ve Forearm Smash ile köşeye zımbalıyor. Sonrasında Dean’a tag veriyor. Dean içeri giriyor ve Sheamus’u tutup Hook And Ladder ile yere yapıştırırken Sami dizini koyuyor altta. Callihan’ın dizine çarpan Sheamus’un burnu çatlıyor ve kanamaya başlıyor bu hareketten sonra. Hakem hemen Sheamus’u kontrol ediyor. Sheamus çekil diyor hakeme ve yavaşça ayağa kalkıyor…bu sırada Dean yakalıyor onu ve DIRTY DEEDS! Tuşa gidiyor Dean. 1, 2…HHH BOZDU BU SEFER! 

Dean kalkıyor ayağa ve HHH’ye yumruğu sallıyor hemen. HHH suratını tutarken Dean koşuyor ve Knee Trembler ile indiriyor HHH’yi. HHH kendini ring dışına yuvarlarken Dean sinirle arkasını dönüyor fakat Sheamus yakalıyor onu ve Reverse STO ile yere indiriyor. Burnundaki kanların birazını sildikten sonra ayağa kalkıyor ve kalkmaya çalışan Dean’ın suratına botuyla vuruyor. Hemen ardından da bacaklarından kavrıyor ve Cloverleaf bağlıyor! Dean acı içerisinde! İplere yetişmek için çabalıyor fakat  Sheamus iyice sıkıyor kilidi. Dean elleriyle dik durup kurtulmaya çalışıyor…ve omzunu yere indirmeye başarıyor! Sheamus sıkmaya devam etse bile Dean çeviriyor kilidi ve yuvarlanarak kurtuluyor. Sheamus ayağa kalkınca Dean onu yakalıyor VE DIRTY DEEDS! Callihan da ring dışında HHH’yi tutup çelik merdivenlere fırlatıyor. Dean tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

20 Eylül Showdown *LIVE* Dean-Ambrose-After-Winning-The-Match-Al12308

Switchblade Conspiracy bu maçı tecrübe farkıyla kazanmasını biliyor! Daha çok bir takım gibi hareket ettiler ve kazanmasını bildiler. Callihan da ringe giriyor ve Dean ile kutluyor galibiyetlerini. Switchblade Conspiracy ringde ve ayakta poz verirken Royal Rumble öncesi son şov sona eriyor.

En son The Technical Messiah tarafından Salı 20 Eyl. 2016, 21:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:01

sa
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:04

en sevdiğim de spikerlerin sadece başta konuşup tüm şov boyunca kaybolması Very Happy
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:05

AS Birhan.

Herkes arkada sözleşiyor galiba, Miz ringe gelince sıra sıra bölelim diye.

En son The Charismatic Enigma tarafından Salı 20 Eyl. 2016, 20:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:06

Merakla bekliyorum şovu
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:06

Iyi aksamlar
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:08

İyi akşamlar Oktay.

Bakalım kim gelecek.
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:10

Bu arada hepinize iyi akşamlar bayadır canlı şovda muhabbet dönmüyordu
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:10

Rumble'ı kazanacakmış, HADİ LEN ORDAN LİMONCU.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:11

Mizi kim dövmeye geliyor acaba
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:12

Yeni part geldi.
The Omega
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Omega

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:13

Çok şey kaçırmadan yetişebilmişim  Very Happy Lets go
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:13

Goldberg bildiğin beni siklemedi yaw
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:15

Here comes the monster
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: 20 Eylül Showdown *LIVE*   20 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 20 Eyl. 2016, 20:16

İyi akşamlar iyi bir şov olcağına garanti verebilirim

20 Eylül Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» 6 Eylül Showdown *LIVE*
» 27 Eylül Showdown *LIVE*
» 13 Eylül Showdown *BANT*
» 27 Eylül Showdown Match-Card
» 20 Eylül Showdown Match-Card