PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

27 Eylül Showdown *LIVE*

+11
PrinceCGR
Perfect 10
Oberyn Martell
Mamy D Way
The Masked Immortal
YEAHYEAHYEAH
Klaus Meine
The Omega
Achilles
The Charismatic Enigma
Ace of Diamonds
15 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

27 Eylül Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:00

Click Click Boom! Pyro şovumuzu yaptıktan sonra spikerlere dönüyoruz.

27 Eylül Showdown *LIVE* OwSDIMf

Michael Cole: Bayanlar ve baylar, Royal Rumble sonrası ilk Showdown'a hoş geldiniz!

Booker T: Royal Rumble şovunda gerçekten çok enteresan gelişmeler yaşandı, mesela Royal Rumble kazananı gibi: The Miz

JBL: Miz'in başarabileceğini ilk saniyeden beri biliyordum Maggle, bundan hiç şüpheniz olmasın!

Booker T: Kesin biliyordun.

Kameralarımız ringe çevriliyor ve ringde...PWE şampiyonu Sheamus ve yanında Dünya Ağırsiklet şampiyonu Dolph Ziggler var. İkili birini bekliyor.

AWESOME!

27 Eylül Showdown *LIVE* WWE-The-Miz-Entrance-in-Formal-Dress-at-Miz-TV

Dün gecenin en büyük kazananı The Miz ringe ilerliyor yüzünde bir sırıtış ile. Ringe giriyor ve şampiyonlara baktıktan sonra konuşmaya başlıyor.

The Miz: Bayanlar ve baylar, WWE tarihinin en görülmesi gereken süperstarını ve sizin Royal Rumble galibinizi selamlayın. Pazar gecesi PWE Network alamayacak kadar fakir olduğunuzu varsayıp sizlere haberini vereyim. Bu gördüğünüz yüz 30 adamın arasından sağ çıktı ve Wrestlemania Main-Event'inde arkamda gördüğünüz bu iki maymundan biriyle karşıla-

Sheamus: Şu küçük fellaya bak sen, büyümüş de bize maymun diyor.

Dolph Ziggler: Gören de o maçta kemer alabilecek kadar yetenekli sanır ha.

The Miz: Kapayın çenenizi çünkü Pazar gecesi sizin galibiyetlerinizi gölgeleyen adam bu ringde çıkmış konuşuyor ve ona saygısızlık ediyorsunuz.

Sheamus ve Ziggler gülüyor.

The Miz: Beni ciddiye almak ile ilgili bir sorunlarınız olduğunu görüyorum....beni küçük görerseniz neler olacağı konusunda en ufak bir fikriniz yok ama şu bir gerçek ki ikinizi de daha önce yenmiştim. Ne kadar komik değil mi, belimde daha önce hiç o büyük kemerlerden birini görmediniz ve bu gerçeğe dayanarak beni küçük görüyorsunuz. Ama ben size neyin komik olduğunu Wrestlemania'da göstereceğim....bu da sizin şansınız işte. Bunu sadece birinize gösterebilirim. Yani bir seçim yapmam gerekiyor. Kaderiniz benim ellerimde baylar. Hanginizi seçersem Wrestlemania Main-Event'ine o gider! İşte bu da hayatın ironilerinden biri.

Sheamus: Amma boş yaptın ha.

The Miz: Siz iki aptalın çenesini kapatmanın tek yolu çabuk olmaktan geçiyorsa, o zaman yapıyorum şimdi seçimimi....bayanlar ve baylar. Drumroll please.

Davul efekti çalıyor.

The Miz: Wrestlemania'nın Main-Event'inde karşılaşacağım kişi...............

WHAT? TRIPLE H İLE Mİ KARŞILAŞACAK BU ADAM ŞİMDİ?

27 Eylül Showdown *LIVE* 72e63ba69106b131f9c7768bca340fa0

Triple H: Seçim yapmadan önce bana bir kulak vermeni tavsiye ederim Miz. PWE olarak büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümenin de getirilerinden biri insanların taleplerinin artması. İnsanlar daha büyük maçlar izlemek istiyor. Wrestlemania'nın Main-Event'ine yakışır bir maç, geçen seneki gibi. Ama bu sefer daha da büyük olacak. Çünkü sana hiç bir sınır koymayacağım Miz. Bir seçim yapmak zorunda değilsin çünkü....

WRESTLEMANIA'NIN MAIN-EVENT'INDE PWE ŞAMPİYONUNA VE DÜNYA AĞIRSİKLET ŞAMPİYONUNA KARŞI BİR TRIPLE THREAT MAÇINA ÇIKACAKSIN VE BU MAÇI KAZANAN KİŞİ PWE KEMERİNİ VE DÜNYA AĞIRSİKLET KEMERİNİ BİRLEŞTİRME ONURUNA SAHİP OLACAK.

(CHEER)

Triple H: Ama illa ki bir seçim yapmak istiyorsan seni tutmak ne haddime...bu iki adamdan birini seç. Seçtiğin isimle bu gecenin Main-Event'inde karşılaşırsın.

Miz'in, Sheamus'un ve Dolph Ziggler'in şaşkın bakışları eşliğinde reklama gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde gecenin Main-Event'inde Miz vs Sheamus olacağını öğreniyoruz. Bu sırada Byron Saxton'un yanında yerel bir güreşçi var.

27 Eylül Showdown *LIVE* Maxresdefault

Byron Saxton: Adınız neydi efenim?

Jobber: Adım Johnny Knockout, ekranlarda olduğum için çok heyecanlıyım.

Byron Saxton: Peki neden bu maça çıkmayı kabul ettiniz?

Johnny Knockout: Çünkü büyük, kaslı ve terli erkekleri severim.

(OHA!)

GOOOOOOOLDBEEEEEERG

27 Eylül Showdown *LIVE* MNi7YHi

Goldberg rakip fark etmeksizin pyrolarını ihmal etmiyor. Pyrolar bittikten sonra ringdeki Johnny Knockout'a bir bakış atıyor 'kim aldı bunu buraya aq' dercesine, yine de ringe ilerliyor Goldberg derken.....BATISTA ARKADAN SALDIRIYOR! Yerde tekmeliyor Goldberg'i. Batista Bomb'a kaldırıyor sonrasında ve hareketi yapacakken Goldberg inmesini biliyor ve yumruklarla karşılık veriyor Goldberg...bu sırada Ryback geliyor Batista'nın yardımına, sonrasında çekiyor Goldberg'i ve döndüğünde Meat Hook Clothesline ile yıkıyor. İkili yerde Goldberg'in canına okurken bir müzik duyuluyor!

NEYYYYYYYYY??????????? JEFF HARDY BU! GOLDBERG VE BATISTA'NIN ESKİ TAKIM ARKADAŞI!

Hemen koşuyor Goldberg'in yardımına Hardy! Ryback hemen Clothesline deniyor fakat Hardy eğiliyor, sonrasında Ryback'in karnına tekmeyi vuruyor ve rampada Twist of Fate! Ryback yerdeyken Batista kalkıyor ve Hardy'e doğru yöneliyor...ama Ryback'i yerden kaldırıp gidiyorlar. Animal Kingdom geri çekilirken Hardy, Goldberg'in kalkmasına yardımcı oluyor. Dirt Sheet ikilisi, Animal Kingdom ikilisine bakarken Johnny Knockout çoktan tüymüş bile ringden. Yine reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde ring bomboş.

TEN!

27 Eylül Showdown *LIVE* Ckd7LgJVAAABL8K

Seyirciden harika bir destek var Dillinger'a. 10 tauntlarını ata ata ringe giriyor, sonrasında da 10 pankartını çıkarıyor, seyircilere fırlattıktan sonra rakibini bekliyor.

GRRRR...ABODOV!

'Intercontinental Champion' John Cena ilk önce seyirciye bakıyor, sonra havlusunu açıp ringe koşuyor. Ringe girip Tye'a bakıyor.

TYE DILLINGER VS JOHN CENA

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Dillinger elini Cena'ya uzatıyor Cena da sıkıyor, centilmence bir maç izleyeceğiz derken Dillinger bir Headbutt vuruyor, art arda yumrukları da patlatıyor. Cena'nın karnına bir tekme atıyor ve iplerden geriliyor Tye, Cena bir Clothesline vuruyor, Tye Dillinger eğilip kaçıyor ve yine iplerden geriliyor. Cena bu sefer Hip Toss ile yere vuruyor onu. Dillinger hemen kalkıyor ama Cena bir Body Slam ile atıyor onu. Tye hemen kalkıyor ayağa ve köşeye çekiliyor, Cena üstüne geliyor ama Tye ringden iniyor, arkaya doğru yürüyor Tye, o sırada Cena kafasını iplerden çıkarıyor ve sen nasıl adamsın lan diyor, Tye Dillinger European Uppercut'ı patlatıyor hemen. Aprona çıkıyor Tye ve SLINGSHOT SUNSET FLIP ile John Cena'yı tuşa alıyor 1.. 2.. son anda atıyor Cena, hiç beklemediği yerden geldi. Tye hemen rakibinin üstüne çullanıyor, bir kaç tekme ile onu yerde tutuyor. Rakibi Cena'yı kaldırıyor ayağa ve HANGMAN'S NECKBREAKER vuruyor. Tuş deniyor Dillinger 1.. 1..25 de attı Cena. Tye iplerden geriliyor ve Low Angle Big Boot çakıyor John Cena'ya. Biraz daha tekmeliyor yerde Tye, bir de Jumping Knee Drop yapıyor. Bir taunt yapıyor ve Cena'yı kaldırıyor, POWERBOMB! deniyor Tye, Cena'yı kaldırıyor ama yere vuramıyor, Cena ona yumrukları art arda geçiriyor derken SUNSET FLIP POWERBOMB!! yapıyor John Cena, hakem tuşu sayıyor 1.. 2.. Tye Dillinger da 2 de atıyor. Cena ona bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ve iplerden geriliyor, Running Leaping Shoulder Block vuruyor, Tye kalkıyor ve aynısından bir tane daha vuruyor Cena. Klasik tauntunu yapıyor, Dillinger kalkınca bir de LARIAT çakıyor Cena. Tye kalkıyor bir yumruk sallıyor ama John Cena eğiliyor ve SPIN OUT POWERBOMB için kaldırıyor ama Tye arkasına düşüyor ve belinden yakalıyor, German Suplex! çakıyor Tye. Tuşa gidiyor 1.. de atıyor Cena. Tye Headlock bağlamayı deniyor ama Cena ona izin vermiyor ve kaçıyor, iplerden destek alarak kalkıyor. Cena iplerdeyken Tye üstüne koşuyor ama Cena Back Body Drop ile atıyor onu, apronda kalıyor Dillinger. Cena arkasını dönüyor ama Tye ona sağlam bir yumruk patlatıyor. Bir de Hot Shot yapıyor Tye, sıkıca tutuyor Cena'yı ve APRON SUPLEX!! geliyor Tye'dan. Cena dışarıda yerde. Tye Dillinger ringe giriyor. Hakem de hemen saymaya başlıyor, hakem üçe gelince Cena dizlerinin üstünde. Tye bakın bakın şimdi çok eğleneceğiz diyor, Cena kalkıp arkasını dönüyor, Tye iplerden sekiyor ve SUICIDE DIVE!!! ile uçuyor. Tye hemen kalkıyor ayağa ve rakibini ringe sokuyor, kendisi de giriyor ama Cena Flapjack ile yere vuruyor onu. Tye Dillinger kalkıyor ayağa, Cena yakalıyor onu ve Spinebuster!! ile yere vuruyor onu. Tuşa gidiyor hemen. 1, 2- Tye kalkmasını biliyor.

Cena ayağa kalkan Tye'a bakıyor, sonrasında iplerden sekiyor ve Shoulder Block! Tye yıkılıyor yere, Cena yeniden sekiyor ve bir Shoulder Block daha! Tye ayağa kalkınca Cena hazırlanıyor Protobomb için...fakat Tye, Cena'ya yumruk sallamak yerine onun karnına tekme atmayı tercih ediyor. Tye'ın bu akıllıca hareketi seyirciden alkış alırken Tye, Cena'ı alıyor bacak arasına...sonrasında Powerbomb için kaldırıyor...ve başarılı! Tuşa gidiyor Tye. 1, 2- Cena kurtuldu! Tye şaşkın bakışlarla hakeme bakıyor. Hakem eliyle 2 işareti yapınca Tye üzülüp kalkıyor ayağa. Cena da kalkmaya çalışırken Tye rakibini Perfect 10 için uygun pozisyona sokmaya çalışıyor...Cena aniden Tye'ı dizinden yakalıyor ve STF pozisyonuna alıyor! Tye çırpınırken Cena kilidi bağlamakla uğraşıyor fakat Tye iplere yetişmeyi başarıyor. Cena bırakırken Tye ayağa kalkıyor. Tye kalkınca Cena onu köşeye fırlatıyor. Bir Back Chop ile Tye'ın yerini sabitleştirdikten sonra geriliyor, koşuyor ve Monkey Flip deniyor ama Tye onu ittiriyor, Cena iki bacağı üzerine düşünce de SUPERKICK! Tuşa gidiyor hemen. 1, 2- hayır! Bu da gol değil! Tye çıldırıyor sinirden! Cena kick-outlamaya devam ediyor ve Tye Dillinger bundan hiç memnun değil. Return maçını kazanmak istiyor Tye ama Cena yerde kalmıyor bir türlü! Tye ayağa kaldırıyor Cena'yı ve arkasına geçiyor. Hemen Full Nelson Chickenwing pozisyonuna getirmeye çalışıyor iki kolunu arkadan tutarak...Cena yuvarlıyor Tye'ı ve Tye ayağa kalktığında Cena omuzluyor onu.....ATTITUDE ADJUSMENT! Tye yere çakılıyor. Cena hemen tuşa gitmeye çalışıyor...ancak Tye kendini ring dışına yuvarlamayı başarıyor. Cena ona bakarken bir müzik duyuluyor....

I'M JUST ONE MAN? Heath Slater bir mikrofonla ringe ilerlerken Cena girişe bakıyor.

Heath Slater: Bekleyin bir dakika! Bekleyin bir dakika! Burada büyük bir yanlışlık görüyorum. John Cena, seni geçen hafta bir Fatal 4 Way maçında tuş ettiğimi hatırlıyorum. Bir şampiyonu tuş ettim bu da demek ki senin kemerin için bir maça çıkmayı hak ediyorum. Evet, doğru duydunuz. One Man Baaaaaaand'in kendisi 'Face That Runs The Place' ile maça çıkmak istiyor!

Cena sırıtıyor ve ''o zaman hazırlansan iyi olur çünkü şampiyon hiç bir mücadeleden kaçmaz jack'' derken ringe arkadan sıvışan Tye aniden roll-up'a alıyor. 1..2..-Cena atıyor! Ayağa kalkmaya çalışırken Tye yakalıyor Cena'nın koluyla kafasını...Perfect 10! Tuşa gidiyor Tye. 1, 2, 3!

27 Eylül Showdown *LIVE* Tye-Dillinger

Tye Dillinger kazanıyor! Intercontinental şampiyonunu yeniyor Tye! Heath Slater ringe giriyor ve Cena'ya, 'blaze of glory'de görüşürüz' derken...SUPERKICK! Slater yere yapışırken mikrofonu eline alma sırası Tye'da.

Tye Dillinger: Madem şampiyonu tuş eden herkes kemer şansı alabiliyor....o zaman ben de bu fırsata hayır demem.

Tye sırıtıyor ve 10 tauntu atıyor Cena ile Slater'ın başında. Reklamlara gidiyoruz yine.

Reklamlardan döndüğümüzde Dolph Ziggler arka alanda yürüyor.

27 Eylül Showdown *LIVE* YYX2P

Elindeki rubik küpünü çevirirken kendisini kutlayan bir kaç görevli görüyor. Onların yanından geçtikten sonra birine rastlıyor....

Seth Rollins: Tebrikler şampiyon, bunu hak ettin.

Dolph Ziggler: Elbette hak ettim, çünkü o kadar iyiyim.

Seth gülüyor.

Seth Rollins: O kemeri alacak kadar iyisin, buna şüphe yok. Ama Wrestlemania'nın ana olayına kadar taşıyabilecek kadar iyi misin?

Dolph Ziggler: Ne demeye çalışıyorsun Rollins?

Seth Rollins: Hiç bir şey ima etmeye çalışmıyorum Dolph. Sadece Wrestlemania'nın ana olayı için Blaze of Glory'i de geçmelisin diyorum. Kemerini orada kaybedip kemer birleştirme maçını kaçırmak istemezsin, değil mi?

Dolph Ziggler: Öyle bir şey yaşanmayacağı için önemsemiyorum. Şimdi çekil yolumdan.

Dolph giderken Seth sırıtıyor arkada.

Seth Rollins(mırıldanarak): Kesin yaşanmaz.

Ringe dönüyoruz.

Ringde Bryon Saxton'un yanında bu sefer de Daniel Bryan var.

Bryon Saxton: Adınız ne efenim?

Daniel Bryan: Daniel Bryan da sen ne yapıyorsun burada hayırdır?

Bryon Saxton: Bu maça çıkmayı neden kabul ettiniz?

Daniel Bryan: Ulan ben jobber değilim ne oluyor?

27 Eylül Showdown *LIVE* Byron

Girişte...Braun Strowman var! Uzun bir süre sonra PWE ringlerinde Strowman.

Bryan girişteki Strowmana ''anammm bu adam ne böyle'' dercesine bakarken Strowman ringe ilerliyor. Sonunda ringe giriyor ve Bryan'a bakıyor.

BRAUN STROWMAN VS DANIEL BRYAN

Strowman gerçekten çok korkutucu gözüküyor ama Daniel Bryan da büyük adamlara karşı nasıl güreşileceğini biliyor. (vs takeshi morishima - manatthan mayhem 2007 maçını izleyin) Braun'dan geri durup onun bacaklarına çalışmak istiyor Bryan. Braun onun üzerine gidince Bryan hemen bacağa seri tekmelere başlıyor. Braun yorulunca Bryan tutuyor onu ve köşeye fırlatmak istiyor ama Braun direniyor ve üzerine gelen Bryan'ı Clothesline ile indiriyor. Bryan çok kötü düşüyor yere! Zar zor ayağa kalkmaya çalışırken Braun onu kafasından tutuyor ve öyle kaldırıyor! Bir süre beklettikten sonra yere çarpıyor! Tuşa gidiyor hemen. 1, 2- Bryan atmasını biliyor. Braun sırıtarak kalkıyor Bryan'ın üzerinden. Bryan yavaş yavaş kalkmaya çalışırken Braun onun sırtına basıyor ayağıyla ve Bryan yerde kalıyor. Yerde debelenirken Braun gülüyor ve bırakıyor. Bryan iplere sürünmeye çalışırken Braun onu bacaklarından tutarak ringin ortasına çekiyor....derken Bryan bacaklarıyla ittiriyor Braun'u. Braun geri sekilmişken Bryan kip-up ile ayağa kalkıyor. Braun ona Big Boot atmak istese de Bryan eğilerek kurtuluyor ve Braun'un bacaklarına saldırma stratejisine geri dönüyor. Bu sefer başarılı oluyor çünkü Braun bu tekmeleri hissedip dizlerinin üzerine çöküyor. Bryan coştu bir kere, durur mu? Hemen seri shoot kicklerine başlıyor. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.....ve 10....Sonuncu tekmeyi tutuyor Braun ve o şekilde ayağa kalkıyor. Bryan seke seke hayır dese de Braun yakalıyor Bryan'ı o pozisyonda ve tutup Triangle Arm Choke bağlıyor! Bryan elini kolunu çırpa çırpa ''NO!'' diye bağırıyor. Strowman kilidi daha da sıkıyor! Bryan'ın bilinci kaybolur gibi olunca hakem gidiyor Bryan'ın yanına. Kolunu bir kere kaldırıyor...düşüyor. İkinci kez kaldırıyor....düşüyor. Üçüncü kez kaldırıyor....DÜŞMÜYOR! Bryan tutunmayı biliyor maça! Braun bu hareketin işe yaramadığını görünce omuzluyor Bryan'ı...VE YOKOSUKA CUTTER! Bryan yerde yatarken Braun tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

27 Eylül Showdown *LIVE* 292833

Braun Strowman kazanıyor! Bryan yerde yatarken Braun kükrüyor. Reklamlar.

Reklamlardan döndüğümüzde Space Dementia şarkısı çalmakta ve Sami Callihan ringe ilerliyor. Ringe girdikten sonra eline bir mikrofon alıyor.

27 Eylül Showdown *LIVE* LEP09k

Sami Callihan: Dürüst olmam gerekirse her tarafım hala ağrıyor. En çok ağrıyan tarafım ise taşşaklarım, 59 kiloluk bir şeyi o maçta taşımak kadar zor bir şey yapmadım ben.

Sami Callihan: Royal Rumble'da başarılı olamadım. Oradan oraya fırlatıldım, oradan oraya fırlattım. Brogue Kick yedim, Headlock Driver yaptım. Sizin gibi izleyici olsam maçtan inanılmaz keyif alırdım herhalde ama o ringde hareketleri yiyen siz olunca o kadar keyif vermeyebiliyor. Sheamus o gün daha iyi olan adam oldu ve kemerini korumayı başardı. Ama bu iş bitmedi. Sheamus'un maçtan sonra bana acımasına gerek yoktu. Buraya başkaları bana acısın diye gelmedim. Hele dost kazanmaya hiç gelmedim. Buraya gelme nedenlerim: maç kazanmak ve kemer kazanmak. O yüzden Sheamus'a yaptığım hareket saygısızca bırakın öyle olsun. Saygı umrumda değil. Pazar gecesi yaptıklarım konusunda tek bir pişmanlığım yok. Ve şimdi neler ola-

DEATH!

27 Eylül Showdown *LIVE* Wyatt

Bray Wyatt: Sami. Sami. Sami. Sen ve senin gibiler gerçekten bunu yapmayı seviyorsunuz, değil mi? Kendinize gereksiz yere acılar çektiriyorsunuz. Çünkü siz bunu seviyorsunuz. Kendinize kötü şeyler yapınca evren bunu dengeleyecek ve başınıza iyi şeyler getirecek sanıyorsunuz. Seni bilmem ama benim gözlerim yalanları çok iyi görebilir Sami. Siz bu yalanlara bağımlı hale getirilmişsiniz. Acıya bağımlı hale getirilmişsiniz. Nerelerde güreştiğini çok iyi biliyorum. Fiziksel acı konusunda bol bol hasar verecek yerler...ama Sami sana şu kadarını söyleyebilirim: Fiziksel acı benim sana yapabileceklerimin yanında hiç bir şey. 

Callihan donuk bir suratla izliyor Wyatt'ı.

Bray Wyatt: Öyle bakma bana Sami, biraz gülmeye çalış ahbap. Size acıdan sonra gülmeniz gerektiğini söylemedi mi kimse? Sami..istediğinin bu olmadığını biliyorum ama sana acıyorum. Ne yapacaksın? Beni bir düşman mı yapacaksın? Sen cevap vermeden söyleyeyim: Çoktan yaptın bile. Ve bu ne demek merak ediyorsan sana küçük bir örnek verebilirim.

DEATH! Işıklar gidiyor. Geldiğinde ise takım şampiyonları Erick Rowan ile Luke Harper ringde. Sami Callihan ikisine birden bakıyor ve ikisiyle birden savaşmaya çalışıyor....ama Wyatt Family püskürtüyor onları. Rowan çekiyor Callihan'ı arkaya ve Harper'dan Superkick! Sonrasında Rowan kaldırıyor Callihan'ı, iplere ittiriyor ve Callihan döndüğünde The Way! Sami Callihan yerde yatarken Bray Wyatt ringe ilerliyor yavaştan. Ringe girdiği gibi Callihan'ın kalkmaya çalıştığını görüyor...VE SISTER ABIGAIL! Callihan yerde yatarken Wyatt Family onun başında poz veriyor. Bray ''FOLLOW'' diye bağırırken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde ring bomboş.

Written In Hellfire! PWE şampiyonu Sheamus ilerliyor ringe.

27 Eylül Showdown *LIVE* WWE-Sheamus-Entrance-at-Smackdown

Ringe girdikten sonra rakibini bekliyor.

AAAWESOMEEEE!

27 Eylül Showdown *LIVE* Miz3rdcrop

Royal Rumble kazananı The Miz de ringe girince maçın başlamaması için hiç bir sebep kalmıyor ortada.

THE MIZ VS SHEAMUS

Son kontroller yapılıyor ve maç başlıyor. İkili bir süre birbirlerine bakıyorlar. Sheamus Miz'in üstüne koşuyor ama Miz kaçıyor ve Sheamus köşeye çarpıyor, Miz roll-up alıyor, 1 de atıyor Sheamus. Miz hemen yumruk atarak yerde tutmaya çalışıyor. Sheamus ayaklanıyor, Miz bu sefer tekmeler atıyor. Sheamus kalkıyor ama Miz'den Basement Dropkick geliyor. Yumruk atmaya devam ediyor, karnına bir tekme atıyor ve Suplex deniyor ama Sheamus arkasını düşüyor, Miz vakit kaybetmiyor ve Chop Block. İplerden geriliyor ve Low Angle Big Boot. Kaldırıyor ve iplere yolluyor, Kitchen Sing geliyor Miz'den. Sheamus hemen köşeye çekiliyor ama Miz de üstüne gidiyor ve art arda Shoulder Thrust yapıyor. Diğer köşeye gidiyor, koşuyor ve Corner Lariat ama Sheamus çekiliyor ve Miz köşeye giriyor. Sheamus hemen yakalıyor ve Beats of the Bodhran başlıyor, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10. Miz'in göğüs kafesi büyük darbe alıyor derken Sheamus aprona çıkıyor bir de Knee Lift geliyor. Miz yerde, Sheamus köşeye çıkıyor ve Diving Knee Drop, tuşa gidiyor 1 2 Miz atıyor. Miz çevik bir hareketle kalkıyor ama Sheamus yakalıyor ve Front Powerslam. Miz'i kaldırıyor ve Drop Suplex yapıyor ve taunt atıyor. İplerden geriliyor, Running Knee Strike yapıyor ama Miz eğiliyor ve roll-up alıyor 1 de atıyor Sheamus ve Miz Figure-four Leglock bağlıyor. Sheamus acı içinde kıvranıyor, Miz pis pis sırıtıyor. Sheamus yavaştan iplere doğru ilerliyor Miz de olumsuz bir şekilde kafa sallıyor, Sheamus hızlanıyor ve tutuyor ipleri. Miz bırakmak zorunda kalıyor. Üstüne gidiyor ama hakem araya giriyor, Sheamus da ipler yardımıyla kalkıyor, Miz bodoslama üstüne gidiyor ve Sheamus onu Back Body Drop ile dışarı atıyor, fena çarptı Miz. Aprona çıkıyor Sheamus ve kalkmasını bekliyor. Miz kalkıyor ve Sheamus'dan Diving Double Axe Handle geliyor. Hemen kalkıyor ve tutuyor Miz'i, bariyerlere yolluyor. Miz'e doğru koşuyor ve European Uppercut. Miz'i bir kaç yumruk atıyor, 1-2 de tekme atıyor ve tekrar uzaklaşıyor. Yine Miz'in üstüne koşuyor ama Miz Stun Gun ile onu bariyerlere atıyor. Yakalıyor ve Inverted Facelock Backbreaker + Neckbreaker Slam yapıyor Miz. Sheamus'ı yerde sürüklüyor biraz, kaldırıyor ve kolundan tutuyor, bariyerlere fırlatıyor. Hemen kaldırıyor ve Snap Suplex. Kafasından tutuyor ve spiker masasına vuruyor bir kaç kez. O sırada spikerlere bakıyor Miz, Miz onlara bir şeyler söylüyor, spiker de he he tabi yaparsın diye karşılık veriyor. Miz seninle işim olmaz diyip arkasını dönüyor ve Sheamus yakalıyor ve spiker masasına Tilt a whirl Slam. Vakit kaybetmeden kaldırıyor ve bu sefer spiker masasına Drop Suplex yapıyor. Sheamus Miz'i ringe sokuyor ve tuşa gidiyor, 1.. 2..Miz kolunu kaldırıyor, Sheamus itiraz ediyor ama nafile. Miz'i omuzluyor ama Miz rahat durmuyor, kafasına dirsek atıyor bir kaç kez ve arkaya düşüyor ve Chop Block, iplerden geriliyor ve Somersault Cutter yapıyor. Hemen üste çıkıyor ve kafasına seri yumruklar atıyor. Kaldırıyor ve boynundan tutuyor, DDT. Yine boynundan tutuyor ve Snap DDT. Tuşa gidiyor, 1.. 2.. ama Sheamus atıyor. Miz kaldırıyor Sheamus'ı ve Half Nelson Facebuster yapıyor.

Sheamus iplerden tutunarak kalkıyor ama Miz'den Clothesline geliyor ve aşağı düşüyor. Sheamus hemen kalkıp ringe girmeyi deniyor ama Baseball Slide vuruyor Miz ve aşağı iniyor. Bir taunt atıyor Miz, kemer işareti yapıyor. Bir tokat atıyor Sheamus'a ve arkasını dönüyor, taunt yapıyor, PWE seyircilerine laf atıyor Miz. O arada Sheamus kalkıyor ve tutup Miz'i çeviriyor, karnına bir diz atıyor ve yakalıyor Miz'i, zemine Vertical Suplex yapıyor ve ringe sokuyor. Kaldırıyor ve iplerde yolluyor, Tilt a whirl Bacbreaker Slam geliyor Sheamus'dan. Miz'i yakalıyor ve Cloverleaf bağlıyor. Miz çaresiz, iplere uzak ama ilerlemeye çalışıyor. Sheamus da ilerlemesin diye uğraşıyor ama işin ucunda 2 kemer var, Miz iman gücüyle iplere ulaşıyor. Sheamus tutuyor Miz'i ve köşeye kaldırıyor. Miz'den bir kaç yumruk geliyor. Sheamus'da bir kaç yumruk atıyor. Miz bir tekme atıyor, bir tane daha atıyor ve boynundan tutuyor Sheamus'ın ve Springboard Bulldog yapıyor. Sheamus kalkıyor ve Miz'den Dropkick geliyor, kalkınca bir tane daha geliyor ve Miz Sheamus'u köşeye yolluyor, Corner Lariat geliyor. Miz köşeye çıkıyor, Sheamus kalkıyor ve Diving Double Axe Handle geliyor. Sheamus kalkıyor, Miz üstüne gidiyor, Sheamus Flapjack ile atıyor. Miz kalkıyor ve Sheamus'dan Running Double Axe Handle geliyor. Hemen kalkıyor Miz ve Sheamus'dan bir kaç European Uppercut geliyor. Sonuncuyu ıskalıyor ve Miz'den Big Boot geliyor. Hemen yakalıyor Sheamus'ı ve Snapmare Driver. Tuşa gidiyor, 1.. 2.. ama Sheamus atıyor. Miz nasıl 3 olmaz diyor hakeme söylenirken vakit kaybediyor arkasını dönüyor ve Sheamus'dan Irish Curse Backbreaker geliyor. Hemen Miz'i omuzluyor ve Rolling Fireman's Carry Slam yapıyor. Sheamus köşeye geçiyor ve taunt yapıyor, Miz kalkıyor ve BROGUE KICK!! tuşa gidiyor 1.. 2.. Miz attı, 3 olmadı. Sheamus şok oldu. Hemen Miz'i kaldırdı ve omuzladı, White Noise pozisyonuna aldı ama Miz kafasına diziyle vurdu, şimdi bir kez daha vurdu ve SUNSET FLIP 1.. 2.. son anda atıyor Sheamus, 3 olmadı. İkili hemen kalkıyor ayağı, Sheamus Miz'in karnına bir tekme atıyor ve iplerden geriliyor, ama BIG BOOT'u çakıyor Miz. Yakalıyor Sheamus'u ve SKULL CRUSHING FINALE!!! pozisyonuna alıyor ama Sheamus Snapmare Takedown ile atıyor onu. İki isimde iplerden geriliyor ve DOUBLE CLOTHESLINE geliyor. Sheamus ve Miz Clothesline ile birbirlerine vuruyorlar, ikisi de yerde. Sheamus ayağa kalkarken Miz iplere tutunmakla meşgul hala. Miz de kalkınca Sheamus hemen koşuyor Brogue Kick için....MIZ ÇEKTİ HAKEMİ ÖNÜNE! Hakem yiyor Brogue Kick'i! Sheamus şoktayken Miz iniyor ringden. Soluklanıyor Miz...bu sırada Sheamus hemen Miz'i yakalıyor ve ringe sokuyor. Sheamus da girince Miz ona Dropkick vuruyor! Sheamus'u kaldırıyor sonra ve Skull Crushing Finale pozisyonuna sokuyor....Sheamus kurtuluyor ve Miz'i yakalıyor...bir Irish Curse Backbreaker daha! Sheamus şimdi yeniden köşeye geçiyor ama hakem hala yerde. Miz kalkarken Sheamus koşuyor Brogue için.......

27 Eylül Showdown *LIVE* Randy-Orton-Hits-Rko-To-Sheamus-1

RKO OUTTA NOWHERE! Randy hemen ringin dışına çıkıyor, hemen seyircilerin arasından arka alana giderken Miz görüyor Sheamus'u. Tek kolunu üzerine koyuyor, hakem ayılınca sayıyor. 1, 2, 3!

27 Eylül Showdown *LIVE* The-Miz-defeated-Cody-Rhodes4

Royal Rumble kazananı The Miz, PWE şampiyonunu mağlup ediyor! Miz galibiyetini kutlarken şovun sonuna geliyoruz.

En son The Technical Messiah tarafından Salı 27 Eyl. 2016, 21:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:01

Bakalım neler olacak ?
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:03

Biraz işim var. Cabuk dönerim.
The Omega
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Omega

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:08

Acaba kimi seçicek
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:09

Ulan Miz Maryse gibi karıya çakıyor, hem de şu anda main eventer be. Şansı kes.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:09

Beyler biraz aktiflik göstergesi sağlayın.
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:10

Miz: seni seçtim pikaçu
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:11

The Omega demiş ki:
Acaba kimi seçicek
İmzan nası bişey lan herifin götüne sopa sokuyor.
The Omega
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Omega

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:12

The Masked Immortal demiş ki:
The Omega demiş ki:
Acaba kimi seçicek

İşte o yüzden seçtim
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:12

Yeni part geldi.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:13

Hey yavrum miz be
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:14

The Omega demiş ki:
The Omega demiş ki:
Acaba kimi seçicek

İşte o yüzden seçtim
Olum bakamıyom lan bile çok kötü.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:16

Ahan işte o seçim drım drım.
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:17

PWE'YE DARBE YAPTIĞIMA GÖRE SHOWDOWN ŞOVUNU İPTAL EDİYORUM !
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 27 Eylül Showdown *LIVE*   27 Eylül Showdown *LIVE* EmptySalı 27 Eyl. 2016, 20:19

PWE'YE DARBE YAPTIĞIMA GÖRE SHOWDOWN ŞOVUNU İPTAL EDİYORUM !
Kesin edersin.

27 Eylül Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» 20 Eylül Showdown *LIVE*
» 6 Eylül Showdown *LIVE*
» 13 Eylül Showdown *BANT*
» 20 Eylül Showdown Match-Card
» 6 Eylül Showdown Match Card