PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Hardy time

YazarMesaj
Number One
Mid-Carder
Mid-Carder
Number One

REP Puanı : 5

Hardy time Empty
MesajKonu: Hardy time   Hardy time EmptyCuma 09 Ara. 2016, 16:29

Hardy time Jeff-hardy

Geçen Showdownda 40 kişinin bulunduğu battle royalde kimsenin beklemeyeceği bir performans sergiledim , son dörde kalmak bir başarı olarak sayılmasada , övünebilecek bir yönü olmasa da kimsenin benden beklemediği bir şeyi yaparak insanlara kazanma ihtimalim olduğunu kanıtladım.Evet yeni sayfamı başarıyla dolduramadım ama insanların bakış açısını değiştirdim , insanların gözünde gelip geçici birisi olmaktansa ünvanları hak edebilecek kapasitede olduğumu kanıtladım , eskisi gibi kazanan olabileceğimi kanıtladım.Şovlarda aldığım dakika gün geçtikçe artacak ve eğer bu işte en iyisi değilsem yapmam daha iyi.Elbet günün birinde en iyisi olup yaptığım işte neden en iyisi olmam gerektiğini kanıtlayacağım ama şimdilik sadece ufak tefek engelleri aşmam gerekiyor.Rise şovunda heycanlanmanız için başka bir sebep oldu, Rise şovunda görüşmek üzere. 

Hardy time
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE War Time II
» WWE - Time Geri Döndü!!!!!
» Story Time With Dean Ambrose
» 2 Time Women's Champion
» WWE-Time PWERPG Genel Kuralları