PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE BreakDown II Main Event *LIVE*

+4
PrinceCGR
Mamy D Way
Achilles
The Charismatic Enigma
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE BreakDown II Main Event *LIVE* Empty
MesajKonu: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:02

Saatler geçti, maçlar oldu ve bitti. Kemerler el değişti, hayaller söndü ve tekrar yandı. Sırada ise BreakDown II'nin Main Event'i var. Yılın Maçı potansiyeli taşıyan bir maç bizi bekliyor. Üç isim de bu dünyanın en prestijli kemerini almak istiyor. Ama aralarından sadece en iyi ve en hırslı olan alacak.

Burn In My Voices!

PWE BreakDown II Main Event *LIVE* Wwe-smackdown-january-4-2013-randy-orton-returns-2

''The Viper'', Randy Orton geliyor.

Kingdom!

PWE BreakDown II Main Event *LIVE* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

The End!

PWE BreakDown II Main Event *LIVE* 5yhgs0

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Lunatic Fringe'', Dean Ambrose geliyor.

Üç güreşi de ringe. Rise! kadrosunda bu kemeri en çok arzulayanlar şu an birbirine bakıyor. Hakem hepsini kontrol ediyor. Kemeri hepsine gösteriyor ve kemeri veriyor, zili çalıyor ve BreakDown Main Event maçı başlıyor.

Triple Threat Match for PWE World Heavyweight Championship

Dean Ambrose (c) vs Cody Rhodes vs Randy Orton

Zil çalar almaz Orton ringden iniyor. Siz önden başlayın diyor. Ambrose ona bir bakış atıyor, Cody'ye doğru dönüyor ama Cody ona Dropkick çakıyor. Hemen tuş deniyor 1.. de atıyor Ambrose. Cody tam ayağa kalkamadan arkadan Orton vuruyor ona. 2 Tekme atıyor ve kaldırıyor, kafasını köşeye vuruyor 3 kez ve orta ipten dışarı atıyor onu. Orton şimdi yerde ki Ambrose'u tekmeliyor. Kolundan tutup kaldırıyor onu ama Ambrose REVESELİYOR ve ona Wrist Lock bağlıyor, karnına bir tekme atıyor ve DIRTY DEEDS!!! deniyor...AMA hayır, Orton onu Back Body Drop ile atıyor. Ambrose kalkıyor, Orton ona Dropkick vuruyor. Ambrose hemen toparlanıyor ama Randy Orton tekmeler ile onu yere indiriyor. Bir kaç kalkıp tekme yiyip yere düşmeden sonra Orton Ambrose'un kafasına yumruk atıyor. Cody Rhodes aprona çıkıyor, Orton ona Running Shoulder Block vuruyor, Cody aprondan bariyerlere uçuyor. Orton arkasını dönüyor, Ambrose ona bir yumruk atıyor ama Orton onu blokluyor ve bir Headbutt vuruyor. Dean Ambrose yarı ayakta iken Orton onu tutuyor ve sert bir şekilde arkasında ki köşeye atıyor, Ambrose sırtını çarpıyor köşeye. Orton ringin ortasında bir taunt atıyor, Ambrose köşede ayağa kalkıyor, Orton onun üstüne koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor. Orton onun kolundan tutuyor, karşı köşeye atmak için çekiyor ve ittiriyor ama Ambrose REVESELİYOR VE Wrist Lock bağlayıp, hemen karnına bir tekme atıyor ve yakalayıp Double Underhook Suplex yapıyor. Ambrose hemen tuş deniyor 1.. 1.15.. de atıyor Randy Orton. Ambrose ayağa kalkıyor şimdi... AMA arkadan Cody Rhodes onu ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Ambrose. İkisi de aynı anda ayağa kalkıyor, Rhodes yumruk atıyor ama Ambrose eğilerek kurtuluyor ve Backhand Elbow darbesi vuruyor. Cody yüzünü tutarken Ambrose köşeye koşuyor ve orta köşeden destek alıp Cody'nin üstüne gidiyor... AMA Cody Snap Scoop Slam!! ile yere çakıyor onu. Cody ayağa kalkıyor, Orton Lariat ile yere düşürüyor onu. Cody'yi kaldırıyor ve Sitout Inverted Suplex Slam ile Ambrose'un üstüne atıyor. Cody göğüs kafesini tutarak yarı ayakta duruyor, Orton ona Dropkick vuruyor. Cody geri takla atarak düşüyor, kendini iplere atıyor. Orton hemen onu orta iplerden aprona geçiriyor ve oradan da çıkartıyor, Elevated DDT pozisyonuna getiriyor ama Orton bırakıyor Cody'yi ve Ambrose'u alıyor. Onu da o pozisyona getiriyor ve biraz bekliyor, DOUBLE ELEVATED DDT!!! geliyor Orton'dan. Randy Orton hemen ringin ortasına geçiyor ve RKO!!! tauntlarına başlıyor.

Orton taunt yapıyor, Cody Rhodes ayağa kalkan ilk isim oluyor. Orton RKO! için Cody'ye doğru zıplıyor... AMA Rhodes onu yakalıyor ve CROSS RHODES!!! pozisyonuna alıyor. Cross Rhodes için dönüyor Cody... AMA dönerken Orton kurtuluyor. Rhodes arkasını dönüp ona yumruk sallıyor ama Orton eğilerek kaçıyor... DERKEN Ambrose onun karnına tekme atıyor ve DIRTY DEEDS pozisyonuna alıyor ama Cody iplerden zıplıyor ve BEAUTIFUL DISASTER KICK!! vuruyor Ambrose'a. Tekmenin etkisi ile Ambrose yere düşüyor. Rhodes ayağa kalkıyor, arkasını dönüyor ve Orton ona bir yumruk atıyor ama Cody eğilerek kaçıyor. Bu sefer Randy Orton arkasını dönüyor, Cody yumruk atıyor ama Orton yumruğunu blokluyor ve seri bir hareket ile arkasına geçiyor, INVERTED HEADLOCK BACKBREAKER yapıyor. Randy Orton hemen kalkıyor ayağa, Ambrose ona Running Front Dropkick vuruyor. Orton darbe etkisiyle iplere gidiyor ve iplerden sekiyor, o anda Dean Ambrose da ayağa kalkıyor. Orton ona geliyor, Ambrose karnına tekme atıyor ve DIRTY DEEDS!!! yapıyor. Ambrose tuşa gidiyor 1.. 2... de atıyor Randy. Dean Ambrose şaşırıyor. Kısa bir süre sonra hemen ayağa kalkıyor ve köşeye geçiyor. Ambrose arenaya bir selam çakıyor, Randy Orton kalkıyor ayağa... AMA Cody Rhodes bir anda köşeye tırmanıyor. Ambrose ona direk yumruk çakıyor, bir tane daha atıyor ve bir de Headbutt vuruyor. Karnına bir tekme atıyor, bir tekme daha atıyor ve Ambrose Rhodes'u köşeden ittiriyor. Rhodes düşüyor ama Orton'a doğru düşüyor, Randy onu tutuyor. Ve Randy ona yumruk atıyor ama Cody eğilerek kurtuluyor ve onu belinden yakalıyor, German Suplex ile atıyor. Randy ringin dışına bırakıyor kendini. Cody Rhodes kalkıyor ayağa ve arkasını dönüyor, Ambrose onun üstüne LUNATIC FRINGE ELBOW DROP!!! ile atlıyor. Ambrose rakibinin bacağından tutuyor ve tuşa gidiyor 1...1.50...1.75.. oluyor ve Cody elini ve bacağını kullanarak Ambrose'un kollarını kıstırıyor çevirip tuşa alıyor 1.. 1.50.. 1.95.. DE ATTI DEAN.

Ambrose iplerden tutunarak kalkıyor. Cody Rhodes da kalkıyor. Ambrose dışarı da ayağa kalkan Orton'a Baseball Slide vuruyor. İplerden tutunarak kalkıyor Ambrose ve en üst ipe bastırıyor, Orton'a yerde kal diye bağırıyor. O sırada Cody arkadan geliyor ve bacaklarından tutup kaldırıyor onu, Ambrose da eli hala en üst ipte, Cody Ambrose'un bacaklarına yukarı atıyor bir anda ve bırakıyor, Ambrose düşerken Cody onun göğüs kafesine bir tekme atıyor. Ambrose göğsünü tutarken Cody onu ALABAMA SLAM pozisyonunda kaldırıyor. Cody biraz bekliyor... AMA Ambrose REVERSELİYOR ve SUNSET FLIP POWERBOMB! yapıyor, tuşa gidiyor aynı anda 1.. 2.. 2.15.. de atıyor Cody Rhodes. Ambrose Cody'yi ittiriyor, Cody geri takla atarak kalkıyor, Ambrose da öyle kalkıyor. Cody Rhodes onun üstüne doğru koşuyor ama Ambrose çevik bir adımla yana kayıyor üstüne koşan Cody'yi sırtından itiyor. Cody iplerden gerilip tekrar Dean Ambrose'un üstüne gidiyor ama Ambrose LARIAT!!! çakıyor, Cody takla atarak düşüyor yere. Dean Ambrose bir tuş daha deniyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor bu sefer Rhodes. Ambrose ayaklanıyor, Cody köşede doğru sürüklüyor kendisini. O arada Randy Orton dalıyor ringe. Orton da Dean'in üstüne gidiyor ama Dean Flapjack yapıyor ona. Ambrose hemen kalkıyor ve iplerden sekip Randy'nin üstüne doğru koşuyor. Randy Orton da çevik bir adımla yana kayıyor üstüne koşan Dean Ambrose'u sırtından itiyor. Ambrose diğer ipten sekiyor, Orton onun kafasına bir yumruk patlatıyor, Ambrose geri iplere gidiyor, iplerin arasından dışarı düşer gibi oluyor ama bir hızla kalkıyor Dean ve LUNATIC LARIAT çakıyor. Ambrose şimdi onu kaldırıyor. İkili birbirlerine yumruk atıyor. Bir Orton bir de Ambrose atıyor, ikisi yumruklaşırken Cody Rhodes bir anda köşeye çıkıyor ve MOONSAULT!!! ile Orton & Ambrose ikilisinin üstüne atlıyor. Üç isim de yerde.

Cody ilk kalkan oluyor. Orton'a tuşa gidiyor 1.. 2..2.25.. de attı Orton. Cody şimdi de Ambrose'u tuşa gidiyor 1.. 2..2.25..2.50.. DA KOLUNU KALDIRIYOR Ambrose. Cody Rhodes'un gözlerinde tükenmişlik görüyoruz, ama çok kısa sürüyor. Rhodes bir anda kalkıyor ayağa, gözlerinde ki alevi görüyoruz, pes etmiyor. Orton'u kaldırıyor Cody ve ALABAMA SLAM!! yapıyor. Orton boynunu tutuyor, ringde oturuyor, Cody bunu görüyor ve iplerden sekiyor, yüzüne Low Angle Dropkick vuruyor. Orton geri takla atarak kalkıyor, Cody ona doğru koşuyor ve Clothesline vuruyor ama Orton eğilerek kaçıyor. Randy arkasını dönüyor, Cody karnına tekme atıyor ve kendini yere bırakıyor, kafasına tekme atıyor. Cody hemen kalkıyor ve Orton'un karnına tekme atıyor, DDT yapıyor. Cody Rhodes kalkıyor ama Ambrose arkadan yakalıyor onu, Backslide Pin'e alıyor onu 1.. 2.. de atıyor Rhodes. Ambrose ilk kalkıyor ve kalkan Cody'nin göğüs kafesine tekme atıyor, Cody iplere gidiyor darbe etkisi ile. İplerden güç alıyor ve Ambrose'a doğru gidiyor... AMA Ambrose üstüne gelen Cody'ye karşı eğiliyor ve arkasına geçiyor, yakalıyor onu ve HOOK AND LADDER!! yapıyor. Ambrose tuşa gidiyor... AMA hakem sayamadan Orton bozuyor tuşu. Orton Ambrose'u kaldırıyor ve OLYMPIC SLAM!! deniyor ama Ambrose'u havaya kaldırırken dengeyi kaybediyor ve Ambrose havada dönüyor, Arm Drag ile atıyor onu. Orton ayağa kalkıyor, Rhodes tutup onu kendine çeviriyor ve European Uppercut vuruyor. Orton arkasını dönüyor, Ambrose ona Running Front Dropkick vuruyor. Orton gerilerken Cody Rhodes onu yakalıyor. Cody geri geri köşeye doğru geliyor ve Cody köşeye oturuyor, Orton'u tutuyor ve Cody'den DIAMOND DUST! geliyor. Orton yüzünü tutarak ayakta geziniyorken Dean Ambrose'dan ona Running Crossbody geliyor. Orton kendini dışarı bırakıyor. Ambrose kalkıyor ayağa... AMA Rhodes onu yakalıyor ve DARK MATTER!! yapıyor. Ambrose yerde iken Cody ona AMERICAN NIGHTMARE!!! bağlıyor. Ambrose iplere uzanmaya çalışıyor ama şu an çok başarılı değil.

Ambrose çaresizce iplere uzanıyor, Cody ise çok kararlı. Ambrose biraz ilerliyor, Cody onu geri çekmeye çalışıyor. Ambrose ilerlemeye devam ediyor, Cody ise hala geri çekmek için uğraşıyor ama Ambrose İPLERİ YAKALIYOR. Cody'nin olamaz dediğini görüyoruz. Cody bırakıyor onu. Şimdi ayağa kalkıyor, Ambrose'un da kalkmasını bekliyor. Cody beklerken arkadan Randy Orton geliyor ringe, elinde PWE World Heavyweight kemeri var. Cody arkasını dönüyor, Orton kemer ile ona doğru gidiyor ama Cody eğiliyor, Orton ıskalıyor ve Ambrose ona yumruk atıyor, Randy kemeri bırakıyor ve arkasına dönüyor, Rhodes onu Back Body Drop ile atıyor. Ve Rhodes arkasını dönüyor, Dean Ambrose ona doğru koşuyor, Clothesline deniyor ama Cody eğilerek kaçıyor ve iplerden zıplıyor, BEAUTIFUL DISASTER KICK!!! vuruyor Rhodes. Ambrose suratını tutarken Rhodes onu yakalıyor ve CROSS RHODES!!! vuruyor. Cody şampiyon olmaya çok yakın. Cody Rhodes tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. OLACAKKEN RANDY ORTON BOZUYOR. Hakem üçü vuracakken Orton geliyor ve Cody'yi kaldırıyor ve köşe direğine atıyor onu. Cody'yi oradan alıyor Orton ve dışarı atıyor. Orton şimdi yerde ki Ambrose'u kaldırıyor ve RKO!!! Orton hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve muazzam maç bitiyor.

PWE BreakDown II Main Event *LIVE* E7b11a796d090c7c580687db42df084d_crop_north

Randy Orton bir kez daha PWE World Heavyweight Şampiyonu oluyor. Orton kurnazlığını kullanıyor ve PWE'nin en prestijli kemerini bir kez daha ele geçiriyor.

Randy Orton ringde sevinirken ringin köşesinde ayaklanan Dean Ambrose mikrofon alıyor. Orton ona bakıyor, ne diyeceğini merak ediyor.

PWE BreakDown II Main Event *LIVE* Dean-Ambrose-On-Mic-Al126

Dean Ambrose: Pekala... Ne anlatacağım hakkında hiçbir fikrim yok kendim hakkında da hiçbir fikrim yok. Pekala şöyle anlatayım. Buraya adımımı ilk attığım günleri hatırlıyorum. Hafızam Fastlane sonrasını hatırlıyor. 2 kat aşağı düştüğüm gecede kalkıp bir de PWE Championship maçı kaldırmıştım. Ne geceydi ama. Bir parıltı yakalamışlardı bende. Sonra (sesini special op introsundaki gibi yapar) sierra! india! echo! lima! delta! Şirketin... Irzına geçiyorduk. Rollins in beni ardında bırakması hep çocukça bir burukluk bıraktı bende ve ben o adamı herkesten fazla dövdüm. Ve ben o adamı herkesten fazla seviyorum. Birlikte ringde bu civardaki en sağlam işleri yaptık. Yılın feudu. Tabii bir de Ziggler vs Adam Cole var. Nasıl Colby ve benim yaptıklarımla eş tuttunuz anlamadım. Oy veren elinizi ayağınızı sikeyim. Her neyse, ne diyordum? Triple H e güvendim, o da beni bıraktı mazide. Ve ben o adamı herkesten daha sert dövdüm. Ve ben o adamın karısını herkesten fazla seviyorum. (Gülüyor) hadi ama...

Dean Ambrose: Demek istediğim, anlatmak istediğim çok şey var çok şey gördüm çok şey yaşadım. İyi dostlar kadar iyi düşmanlar edindim. Gerçekten... iyi düşmanlar. Cesaretli düşmanlar. Lakin artık kendimde eski Dean Fucking Ambrose'u göremiyorum. İyi hissetmiyorum. Nasıl Seth beni bir çırpıda sildiyse, ben de beni arenalarda her gece destekleyen insanları ardımda bırakıp onlara ihanet ediyorum içim rahat değil. İçim hiç rahat değil ama iki şekilde de rahat olmayacak. Anlıyor musunuz? Eski beni içimde hissetmiyorum. Yapabileceğim kadarını yaptım çocuklar, kırdığım olduysa haklıyımdır. Onların anasını sikeyim. Değer verdiklerim olduysa, hak ediyorlardır. Kendilerine iyi baksınlar. Sözün özü, Dean Ambrose evi terk ediyor. Özgür iradesi ile hemde bu sefer. Farkındayım ki artık en iyi olduğum falan yok. Ayrıca artık sorumluluklarım var. Birlikte iyi bir hayat kurmak istediğim bir kadın da var. Evet, güzel gelecek. Fuckbuddy falan değil. Baba falan olmak istiyorum oğlum. Bu işi sürdürmek istediğimden de emin değilim. Güreşçiliği aktif olarak sürdürmeyi bırakıyorum. Koca PWE Evreni, ne zaferler, ne ihanetler gördük. (Gülerek) ne ihanetler ettik ama... Bu arenaya her gece gelip beni ben yapan herkesi ayrı ayrı seviyorum. Ve... ve si yok. Kendinize iyi bakın, güreşi hep sevin ve şu arka alandaki yeni piçlere de söyleyeceğim bir şey var ise... Bu boku sevin, bunun için yaşayın. Anlıyor musunuz? Kendine iyi bak, sana da ihanet ettiğim için özür dilerim, 15lik mısır satan Jonathan.

Mikrofonu yere yavaşça bırakıyor, ağıran belini tutuyor. Kamera zoom atıyor bu sırada ona gözlerinin dolu olduğunu görebiliyoruz. Kollarını iki yana açıp gözlerini kapatıyor, PWE Evrenini dinliyor.

PWE Evreni ona tezahüratlar atıyor. O sırada Randy Orton da onu alkışlıyor. Orton ona doğru yaklaşıyor, alkışlamaya devam ediyor. Orton Ambrose'un elinden mirofonu alıyor. Mikrofonu ağzına götürüyor Orton ama bir şey demeden mikrofonu Ambrose'un kafasına geçiriyor. Orton PWE WHC kemerini havaya kaldırıyor. Sonra Ambrose'a bir kaç tekme atıyor. O sırada bir müzik duyuluyor.

Ten!

PWE BreakDown II Main Event *LIVE* Tumblr_ntii0fK6DE1srbyoyo1_1280

''The Perfect 10'', Tye Dillinger geliyor.

Dillinger hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Orton da Ambrose'u dövmeyi bırakıyor ve ona dönüyor. Tye ringe giriyor, Orton PWE WHC kemerini yerden alıyor ve ona gösteriyor. Dillinger istersen şansını bende dene diyor. Orton ona cevap vermeden ringden iniyor. Randy Orton PWE World Heavyweight kemeri ile girişte duruyor. Ringde ise Dillinger Ambrose'u yerden kaldırıyor. Cody Rhodes ringin dışında, bariyerin dibinde son derece üzgün bir şekilde oturuyor, Tye Dillinger ve Dean Ambrose ringin ortasında, seyirciden onlara destek geliyor. Randy Orton ise girişte PWE Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğunu havaya kaldırıyor. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Ptsi 09 Ocak 2017, 20:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:04

Aha. Şimdi kimi desteklesem bilemedim.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:05

ambrose ambrose ambrose !
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:06

İlk kez bir PPV de Main Event maçındayım ve o maçta ana kemer için. Şu an çok heyecanlıyım.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:08

PrinceCGR demiş ki:
İlk kez bir PPV de Main Event maçındayım ve o maçta ana kemer için. Şu an çok heyecanlıyım.
ben 11 ay bu main event konusunda bulunmadım (survivor series ve rumble'ı saymıyorum).
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:09

Beyler 2 yorum atın bitsin be.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:09

Cody kazansın
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:10

3 kişide hak ediyor ama tarafımız ambrose !!!!!!
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:12

aheyvoysizimahe
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:13

Dediğine göre baya yol kat etmişsin. Yakında Main Event de olursun.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:14

Yeni part geldi.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:16

PrinceCGR demiş ki:
olucam zaten :DDDDDD
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:19

Reosta demiş ki:
PrinceCGR demiş ki:
olucam zaten :DDDDDD

Kardeş sen niye böyle havalara giriyon ? Belki Sheamus'un Wyatt'ı yendiği gibi tek Brogue Kick ile gidicen ?

Yeni part geldi.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:21

Ter bastı biraz, kazanmaya çok yakınım. Umarım kazanırım.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: PWE BreakDown II Main Event *LIVE*   PWE BreakDown II Main Event *LIVE* EmptyPtsi 09 Ocak 2017, 20:33

Son parttan sonra yorum gelmediği için şovu bitirdim.

PWE BreakDown II Main Event *LIVE*
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE Decimation II Main Event *LIVE*
» PWE WAR TIME II * MAIN EVENT * * LIVE *
» PWE Downfall II Main Event *LIVE*
» PWE Apocalypse II Main Event *LIVE*
» PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!