PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

20 Ocak Rise! *LIVE*

+5
Achilles
leo
Ace of Diamonds
Texas Rattlesnake
The Charismatic Enigma
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

20 Ocak Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: War Time sezonuna girdik. Ve gece Rise! da takımımız belli olacak. Ben bu konu hakkında inanılmaz derecede heyecanlıyım beyler.

Mauro Ranallo: Gece bununla da bitmiyor. United States Kemeri için bir maçımız ve War Time II de ki Hardcore Kemeri maçı için kimin #1 Contender olacağını öğreneceğimiz bir maç da var.

Jerry Lawler: Benim en çok merak ettiğim şey takım kaptanımız. Bu göründüğünden çok daha büyük bir olay ve kazanmamız gerekiyor. İlk önce de bir lidere ihtiyacımız var.

Corey Graves: Spekülasyonlar tüm hafta boyunca yayıldı ve herkes farklı bir isim söyledi.

Mauro Ranallo: Ama son kararı Paul Heyman verecek.

Jerry Lawler: Vermeli de. Ben Paul'ın seçeceği kişiye güvenirim. Paul işini düzgün yapar.

O sırada bir müzik duyuluyor.

This Is Extreme!

20 Ocak Rise! *LIVE* Paul-Heyman-3

Patron geliyor, Paul Heyman geliyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* Paul-Heyman-1-620x350

GM Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar hepiniz Cuma akşamı PWE Rise! şovuna hoş geldiniz. Bu gece konuşmamı kısa tutacağım çünkü bu akşam heyecan dolu, uzun ve zorlu bir şovumuz olacak. Rise! Güreşçileri bu gece her zaman ki gibi ringe çıkacak ve Rise'ın en iyileri ringden en iyileri olarak ayrılacak, PWE War Time II Special Event'in de bizi temsil edecekler. Beni, bu şovu ve siz Rise hayranlarını. Ben kadromda ki tüm adamlarımdan eminim ama rekabet olmadan bu işi yaparsak çuvallarız. O yüzden bu işi en adil ve doğru yolu ile yapacağız. Yani kitaba sağdık kalacağız. Peki şu an nasıl bir durumdayız ? 

Paul Heyman: Şu an itibari ile Showdown'dan çok daha ilerdeyiz. Vince McMahon tüm bunların başlangıcını resmi olarak First Anniversary Show da açıkladı. Ve o şovda ki Showdown vs Rise! Battle Royal maçında her ne kadar Chris Hero bize ihanet etse de Shawn Michaels o haini eledi ve maçı kendisine ve bize kazandırdı. Geçtiğimi Showdown da ise American Alpha PWE Tag Team Şampiyonu oldular ve kemerleri Rise'a getirdiler. Bu şovda ise Chris Jericho ile kimin karşılaşacağını göreceğiz. Samoa Joe veya Tyson Kidd, ikisinden de şüphem yok. Çünkü biliyorum ki ikisi de Jericho'ya yenebilecek kapasite de. Ve Hardcore Kemerini de Rise'a getirmek için bir Contender maçımız var. En önemlisi de takımımız belli olacak. Geçen yıl War Time da Showdown kazanmış olabilir ama bu sene Rise! onları denizin dibini boylamasını sağlayacak.

Paul Heyman: Hemen sonuca geçiyorum. Lidersiz takım olmaz. Ve seçilen liderin de iyi olması gerekiyor. Takımı iyi organize etmeli ve her zaman ringin içinde ki en akıllı kişi olmalı. Her ne kadar arada iletişim sorunu olsa da bir şekilde iletişim sağlanmalı. Kaptanın öne çıkıp sorumluluk olması ve doğru hamle yapması gerekir. Ben de Rise! kadrosun da bu özelliklere sahip en iyi kişiyi buldum. Bayanlar ve baylar, War Time Rise! kaptanını selamlayın, PWE World Heavyweight Champion, ''The Viper'', RANDY ORTON!!!

Burn In My Voices!

20 Ocak Rise! *LIVE* Randy-orton-champion

PWE World Heavyweight Şampiyonu Randy Orton geliyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* Raw_1058_photo_012

Şampiyon ringe giriyor ve Heyman'ın elini sıkıp mikrofonu alıyor.

Randy Orton: Paul kaptan olarak doğru kişiyi seçtin. Çoğu kişi benden nefret etse bile bir kaptan olarak görevimi aksatmayacağım. Takım arkadaşlarım ile ne sorum olsa hepsinin üstesinden geleceğim ve bu takımı zafere taşıyacağım. War Time II bittiğinde ayakta duran Rise! olacak. Eric Bischoff göz yaşlarına boğulacak. Bahaneler uyduracak. Ama kazanan ise Rise! olacak. Gerekirse tüm Showdown takımına tek başıma RKO yapar ve hepsini tek tek elerim. Çünkü bu bir lider ve şampiyonun yapması gereken şeylerdir. Ben bir lider ve şampiyon olmak için doğdum. Kaderimde bunlar vardı. Sana söz veriyorum Paul, çok iyi tercih yaptın ve bende bunun karşılığını War Time da vereceğim. Ve herkes bir kez daha Randy Orton'un PWE'nin yüzü olduğunu göstereceğim. PWE, Rise denilince ben akıllara geleceğim. Randy Orton, mükemmel bir şampiyon, 100 yılda bir gelen lider ve doğuştan bir avcı. Teşekkür Paul ve Showdown takımı da not alsa iyi olur, çünkü onların kıçını çok sert tekmeleyeceğiz.

Paul Heyman: İşte aradığım şey bu. Gerçek duygular. Takım kaptanı olarak seçimimin 10 numara olduğunu düşünüyorum. Ve 29 Ocak akşamı da hayal kırıklığına uğramayacağımı biliyorum. Eric şimdiden maçı neden kaybettiğin için bir bahane ve kimi suçlayacağını bul. Çünkü saat yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Her dakika senin aleyhine.

Randy Orton: Evet, bu doğru. Çünkü ben çok merhametli bir adam değilim. Ve Rise! takımınında bu kadro savaşlarında daha hırslı ve acımasız olacağını düşünüyorum. Öyle olmasa bile onları daha hırslı ve acımasız olmalarını sağlayacağım. Takımı koordine edeceğim. Ve bu Showdown'ın yapamayacağı şey olacak. Eminim ki Sami Callihan ve The Rock yüzünden kaybedecekler. Ama bizde öyle bir şey olmayacak. Son zamanlarda çoğu Rise! güreşçileri ile sıkıntı yaşadım ama her şeyin sırası var. War Time da Showdown'ı yeneriz ve sonra ki Special Event de bu güzelim kemerleri de savunurum.

Paul Heyman: İşte gerçek bir şampiyonun sözleri. Eric Bischoff, bizim için hazır ol. Çünkü hayatını cehenneme çevireceğiz ve sen de saklanacak delik arayacaksın. Ama her seferinde tam kaçtım derken avucumuzun içine düşeceksin.

Heyman ve Orton el sıkışıyor. Orton PWE World Heavweight Şampiyonluğunu havaya kaldırıyor, Heyman da PWE Rise! ve War Time logosunu işaret ediyor. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralar arka alanda. Ekrana United States Şampiyonu Samoa Joe geliyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* Joe-1-620x350

Samoa Joe: Bu kemer benim. Ve bende kalmaya devam edecek. Tyson Kidd da özel bir şey yok. O sadece bir hayalperest. War Time'a gelecek olursak, Jericho, kıçını kolla. Çünkü Samoa Joe ile ring de bulunmadın. Yanında bodyguard olarak duran Kevin Owens da gelse ikinizi üst üste koyar kollarınızı kırarım. Samoa Joe'nun United States Şampiyonu olarak saltanatı uzun bir süre daha devam edecek.

Joe oradan gidiyor. Kameralar da arka alanın başka tarafına gidiyor. Bu sefer Tyson Kidd ekrana geliyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* Maxresdefault

Tyson Kidd: Bu gece buraya gelme amacım sadece United States şampiyonu olmak değil. Samoa Joe'yu haksız çıkarmak da amaçlarımın arasında. Joe sert ve kuvvetli ise bende hızlı ve çeviğim. Az sonra ise kimin daha iyi olduğunu göreceğiz. Joe mu ? Yoksa Tyson Kidd mi ? Sanırım bunun cevabını biliyoruz. Ama tüm dünya bunu olabildiğince açık şekilde görmeli. O yüzden ringe gidelim.

Kameralar ringe dönüyor.

Right Here, Right Now!

20 Ocak Rise! *LIVE* Tyson-Kidd-Entrance

Tyson Kidd geliyor.

Destroyer!

PWE United States Şampiyonu Samoa Joe geliyor.

PWE United States Championship Match

Samoa Joe (c) vs Tyson Kidd

Hakem iki güreşçiyi de kontrol ediyor, anonslar yapılıyor. Ve hakem kemeri gösteriyor ve maçı başlatıyor. Joe ve Kidd ringin ortasına doğru geliyorlar. Joe ellerini ona doğru uzatıyor, Tyson onun bacağına bir tekme atıyor, hiç vakit kaybetmeden diğer bacağına da bir tekme atıyor. Kidd'den bir de Spinning Kick to the Belly geliyor, Joe karnını tutarken Tyson Kidd bir de göğüs kafesine tekme atıyor. Kidd iplere koşuyor ve oradan güç alıyor, Joe'ya bir de Running Hurricanrana yapıyor. Samoa Joe yerde, hemen kafasını kaldırıyor, Kidd önünde ki iplerden sekiyor ve ona Low Angle Dropkick vuruyor, Joe bunları beklemiyordu. En azından maçın başında. Tyson Kidd tuşa gidiyor şimdi 1.. 1.15.. de atıyor Joe. Tyson Kidd hemen kalkıyor ayağa, rakibinin kalkmasını bekliyor, bildiğimiz pusuya yatıyor Tyson. Samoa Joe kalkıyor şimdi, Kidd arkadan zıplıyor ve onun üstüne biliyor, Sleeper Hold!!! bağlıyor. Joe havada biraz debelleniyor ve sonra geri geri köşeye doğru koşuyor, Kidd'i köşeye çakıyor. Joe arkasını dönüyor, biraz nefes alıyor. O sıra Kidd ona doğru hamle yapıyor ama Joe ona Backhand Elbow darbesi vuruyor. Joe arkasını dönüyor ve köşede ki rakibine bir kaç yumruk atıyor, sonra da bir Backhand Chop darbesi vuruyor. Joe karşı köşeye koşuyor, oradan hız alıyor ve Kidd'in olduğu köşeye gidiyor, Body Avalanche geliyor. Samoa Joe geriye doğru bir kaç adım atıyor ve bir anda köşeye gidip CCS ENZUIGIRI! vuruyor. Joe Kidd'i sıkıca tutuyor ve HEAD AND ARM SUPLEX! ile ringin ortasına atıyor. Kidd sırtını tutuyor, Joe eğiliyor ve onu kafasından tutuyor... AMA Kidd ona bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ve bacağına da bir tekme atıyor. Tyson Kidd onu boyundan yakalıyor ve Shoulder Jawbreaker yapıyor. Kidd kalkıyor ayağa ve iplerden sekiyor, Joe'ya gidiyor ama Joe onu yakalıyor ve Samoan Drop yapıyor. Kidd yerde yatarken Samoa Joe bir taunt atıyor ve iplerden sekiyor, Kidd'in üstünden zıplayarak geçiyor ve diğer iplerden de sekiyor, SAMOAN ELBOW!! yapıyor Joe. Samoa Joe tuş deniyor 1.. 1.25.. de atıyor Tyson Kidd. Gecenin ilk maçında bu kadar aksiyon görmek arenayı heyecanlandırıyor.

Joe ayağa kalkıyor, rakibini de kaldırıyor. Vertical Suplex pozisyonuna getiriyor Joe... AMA Kidd rahat durmuyor ve havada Joe'nun kafasına diz darbeleri vuruyor. Kidd bir anda yere iniyor. Joe'ya Jumping Back Kick! vuruyor. Joe kafasını tutarken bir de Basement Dropkick vuruyor Tyson. Samoa Joe şu anda yarı yerde, Tyson Kidd kafasından yakalıyor onu ve Tornado DDT! yapıyor. Kidd tuşa gidiyor 1..1.25..1..50.. da atıyor şampiyon. Kidd kalkıyor hemen, Joe'yu kaldırmaya çalışıyor ama Joe onu ittiriyor, Kidd iplere doğru geriliyor ve Joe'nun üstüne doğru gidiyor, Joe onu yakalıyor ve Atomic Drop yapıyor. Tyson Kidd tekrar iplere doğru gidiyor. Samoa Joe da onun üstüne koşuyor... AMA Kidd bacaklarını kaldırıyor, Joe bacaklarına çarpmıyor, yakalıyor ve bir anda yere doğru bırakıyor. Kidd'e çok hızlı geliyor bu ve Joe ona sert bir LARIAT!!! çakıyor, Tyson Kidd ringden dışarı düşüyor. Joe ringde onu bekliyor, Kidd kalkıyor. Samoa Joe iplerden sekiyor, SUICIDE DIVE!!! ile uçuyor, ELBOW SMASH!! vuruyor. Joe onu ringe atıyor ve kendisi de giriyor. Kidd ona Leg Lariat vuruyor, Joe iplere geriliyor. İplerden geliyor Joe, Kidd ona sert bir Back Kick vuruyor. Joe karnını tutuyor, yarı ayakta bir şekilde. Kidd de iplerden sekiyor ve Running Front Dropkick to the Head! vuruyor. Joe kafasını tutarken Kidd onu köşeye atıyor ve Enzuigiri vuruyor. Sonra da belinden tutup köşeye koyuyor onu Kidd. Bir SUPERKICK!!! çakıyor. Joe köşede sallanırken Kidd aprona geçiyor ve arenaya bakıyor. Kidd iplerden zıplıyor ve Joe'yu yakalıyor, SPRINGBOARD FRANKENSTEINER!!! yapıyor. Kidd tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor Joe. Kidd sürünerek aprona geçiyor ve ayağa kalkıyor, Springboard Elbow Drop yapıyor bu sefer Tyson. Tuşa gidecekken vazgeçiyor Kidd ve iplerden sekiyor, Springboard Phoenix Splash!!! yapıyor. Kidd yine tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. DA ATTI JOE.

Kidd şok oluyor. Hemen köşeye oturuyor Kidd ve en üst ipe zıplıyor, ters dönüyor ve DOUBLE JUMP MOONSAULT! geliyor... AMA hayır Joe çekiliyor... FAKAT Kidd de ayaklarının üstüne iniyor. Joe arkadan yakalıyor onu ve German Suplex ile atıyor. Joe ve Kidd hemen kalkıyor. Kidd arkadan ona doğru koşuyor, Joe onu yakalıyor ve Standing Release Sidewalk Slam yapıyor. Joe hemen yakalıyor onu ve Pumphandle Backbreaker yapıyor. Joe bir anda onu MUSCLE BUSTER! pozisyonuna alıyor... AMA KIDD arkasına düşüyor. Joe dönüyor, Kidd ona Roundhouse Kick!!! çakıyor. Kidd onu yakalıyor ve SWINGING FISHERMAN SUPLEX!!! deniyor.. TAM DÖNERKEN JOE REVESELİYOR ve boyundan yakalıyor onu, Dragon Suplex yapıyor. Kidd darbe etkisi ile geri takla atarak kalkıyor ve direk kendini köşeye veriyor. Ama Joe ona doğru koşuyor ve Corner Forearm Smash vuruyor. Tyson Kidd ileri doğru süzülürken Samoa Joe onu yakalııor ve kaldırıyor ve MUSCLE BUSTER!!! yapıyor. Joe tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve US Şampiyonu kemerini korumayı başarıyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* 9259042_orig

Hakem Joe'ya kemerini getiriyor. Kidd son ana kadar savaştı ama Samoa Joe'yu geçemedi. Joe taunt atıyor, bu arada 2 hakem ringe geliyor ve bir şey olmadan Tyson Kidd'i alıp yavaşça arka alana götürüyor. Joe bu olanlara gülerken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Arka alandayız, Baron Corbin ve Renee Young kadraja giriyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* Screen%20Shot%202016-06-19%20at%2015.23.12

Renee Young: Baron az sonda Drew McIntyre ile Rise! takımına girmek için maça çıkacaksın.

Baron Corbin: Evet, devam et.

Renee Young: Son zamanlar da Bobby Roode ile bir takım kurmuş olsan da senin için bir takım oyuncusu denmiyor. Yani sen aylarca The Lone Wolf olarak bilindin ve şimdi ise başka biri ile takım olup, aynı zamanda War Time da Rise! takımına girmek için eleme maçına çıkıyorsun. Sence burada ne eksik ?

Baron Corbin: Senin bu kaba tarzın eksik. Evet hep tek tabanca idim. Ama ben ve Bobby Roode'un çok büyük işler başarabileceğini düşünüyorum. O da benim gibi. Ve biz beraber çalışarak PWE'nin zirvesine çıkmaya oynayacağız. Bu gece ikimizin de War Time da Rise'ı temsil etmesi için bir şans var. Ben ve Bobby ise diğer eziklere benzemiyoruz. %100 War Time'dayız.

Renee Young: Her zaman ki gibi kendinden eminsin Baron. Sana maçında iyi şanslar.

Baron Corbin: Teşekkürler tatlım ama asıl şansa ihtiyacı olan ben değilim. Onun adı Drew McIntyre. Hani şu etekle gezen adam.

Baron Corbin bir kahkaha atıyor ve oradan ayrılıyor. Kameralar da gecenin 2. maçı için ringe dönüyor.

Broken Dreams!

20 Ocak Rise! *LIVE* RR12_Photo_093_zps2e009705

''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor.

Superhuman!

20 Ocak Rise! *LIVE* 2Q==

Baron Corbin geliyor.

Team Rise! Qualification Match

Drew McIntyre vs Baron Corbin

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isimde birbirine tepkinli yaklaşıyor. Corbin avantajı eline geçirip Drew'ın kafasının koltuğuna alıyor. Drew direniyor fakat Corbin diğer eliyle Drew'ı sersemletiyor. Corbin şimdi iplerden sekerek geliyor ve Clothesline'la yere yıkıyor Drew'ı. Corbin, Drew'ı ayağa kaldırıyor ve Northern Lightining Suplex! Corbin tuşa gidiyor. 1- Drew kurtuluyor. Corbin, Drew'ı köşeye gönderiyor. Üzerine koşuyor fakat Drew Big Boot'la karşılıyor Corbin'i. Corbin tekrar koşuyor Drew'dan bir Big Boot daha gelince Corbin sersemleyip geriye düşüyor. Drew şimdi koşarak gidiyor ve Clothesline. Drew tuşa gidiyor. 1 2- Corbin kurtuluyor. Drew, Corbin'i ensesinden tutup ringin dışına fırtlatıyor. Drew ringin dışında Chop darbeleriyle Corbin'in üzerine gidiyor. Drew'ı Corbin'i kafasından tutuyor ve bariyerlere fırlatıyor. Drew, Corbin'in üstünw çıkıp taunt atıyor fakat Corbin seri bir hareketle Drew'ı yere seriyor. Birde Elbow Dropla momentumunu sağlamlaştırıyor. Corbin birde Drew'ı ring postlarına geçiriyor. Corbin şimdi Drew'u ringe atto. End of Days için hazırlanıyor. Drew'ı havaya fırlatıyor fakat Drew pozisyonunu çevirip Snap DDT ile yere indiriyor. Drew tuşa gidiyor. 1 2- Corbin kurtuluyor. Drew şimdi Corbin'i sırtlıyor. Firemans Carry Gutbuster. Galloway momentumu yakalamış durumda. Drew köşede bekliyor. Corbin ayaklanıyor. Drew üzerine koşuyor. CLAYMORE MU? Hayır. Corbin çekilince Drew boşa çıkıyor. Corbin iplerden sekerek geliyor ve Clothesline. Corbin hızlıca tuşa gidiyor. 1 2- Drew kurtulmasını biliyor. Corbin şimdi Drew'ı iplere fırlatıyor. İlk karşılaşmada iki tarafta birbirini pas geçiyor fakat ikincisinde Corbin, Drew'u Deep Six'le alt üst ediyor. Corbin tekrardan tuş denemesinde bulunuyor. 1 2- Drew son anda kurtulunca Corbin hakemin üstüne yürüyor. Az önceki tuş girişiminin 3 olduğunu söylüyor fakat hakem oralı değil. Bu sırada Drew ayaklanıyor. Corbin'in dönmesini bekliyor. Corbin'i kaldırıyor ve Necbreaker on to Knee! Corbin kendine gelebilmiş değil. Drew bir kez daha kaldırıyor Corbin'i ve Celtic Cross! Bu iş burda bitmiş olmalı. Drew tuşa gidiyor. 1 2 2.99- Corbin son anda kurtuluyor. Drew çıldırmış durumda. Drew, Corbin'i Future Shock pozisyonuna sokuyor. FUTURE SHOCK! Hayır. Corbin kurtuluyor ve END OF DAYS! Harika bir kontra geliyor Corbin'den. Hızlıca tuşa gidiyor. 1 2 2.99- NE?! Drew kurtuluyor. Corbin gözlerine inanamıyor. Sinirden Drew'ın üstüne çıkıyor. Arka arkaya yumruklar geçirince hakem ayırmak zorunda kalıyor. Corbin şimdi hakemin üstüne gidiyor. Fakat hakem kendisini diskalifiye ediceğini söyleyince bırakmak zorunda kalıyor. Corbin, Drew'a doğru yöneliyor ve CLAYMORE! Bu iş burda bitti. Drew tuşa gidiyor. 1.. 2..3.. oluyor ve maç bitiyor. Drew McIntyre Rise takımına giriyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* 20110406_ss_mcintyre_jtg_post

Hakem geliyor ve onun elini kaldırıyor, Drew kolunu çekiyor bir anda ve taunt atıyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Kısa süre önce PWE ile tekrar anlaşan Daniel Bryan'ı görüyoruz.

20 Ocak Rise! *LIVE* 2w7n1xi

Daniel Bryan: İzleyen herkes benim kim olduğumu mutlaka biliyordur. Ama bilmeyenler için söyleyeyim, ben Daniel Bryan. Günümüzde dünyada görebileceğiniz en iyi güreşçi. Tabi ki bir çok insan, hatta benimle karşılaşan insanların neredeyse hepsi beni bu iş için küçük gördü. Hepsi yanılıyor çünkü hepsi çok yakından bakıyorlar. Tam pakete bakan olmuyor. Ve bende tam bunun için buradayım. Bana senden olmaz diyenlere neden benim en iyi olduğumu göstermek için. Bana eski kafalı diyebilirsiniz ama siz de biliyorsunuz ki Daniel Bryan bu ringde ki en sert adamlardan biri. Bu hafta kısa kesiyorum çünkü sizlerle haftaya Rise! ringinin içinde görüşeceğiz.

Daniel Bryan yoluna devam ediyor, kameralar da ringe dönüyor.

End of a Heartache!

20 Ocak Rise! *LIVE* Roddyre-signs

Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var.

Beats Rhymes!

20 Ocak Rise! *LIVE* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena geliyor.

Roderick Strong vs John Cena

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İkili hemen Lock-Up'a giriyorlar. Ama Cena ani bir tekme atıyor rakibinin karnına. Şimdi kolundan tutuyor ve iplere yolluyor. Kendisi de eğiliyor. Roderick iplerden sekiyor ve göğsüne sert bir tekme vuruyor Cena'nın. Ardından bir de DROPKİCK vuruyor! Cena geriye doğru bir iki adım atıyor ancak ayakta kalmayı başaramıyor. Roderick yeniden üzerine gidiyor. Ama Cena çevik bir hareketle kalkıyor ayağa! Roderick sert bir yumruk atıyor ve Cena köşeye yapışıyor. Roderick tekrar üzerine giderken Cena eğiliyor ve rakibini köşeye yapıştırıyor! Ardından yumruklamaya başlıyor! Hakem bırakmasını söylüyor ama Cena bırakmıyor. Hakem saymaya başlıyor. Cena şimdi bırakıyor ve hakeme dönüyor. Şimdi hakemle tartışıyor Cena. Roderick köşeden harekete geçtiği anda Cena'dan ELBOW yiyor. Şimdi tekrar Roderick'e dönüyor Cena. Kafasından mayosundan tutup karşı köşeye kadar getiriyor ve şimdi kafasını köşeye vuruyor! Ardından iplerden sekiyor ve rakibini tutup ONE HANDLE BULLDOG yapıyor! Tuş deniyor şimdi. 1..2... atıyor Roderick! Cena şimdi üzerine çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor yine! Hakemin geldiğini görünce bırakıyor ve aniden kalkıp hakemin üzerine yürüyor! O anda arenaya yoğun bir boo dalgası hakim oluyor! Roderick fırsatı kullanıp kendisini iplere sürüklüyor ve şimdi destek alarak kalkıyor. Cena hakemi tehdit etmeyi bırakıyor ve iplere dayanmış olan rakibinin üzerine koşuyor! Roderick eğiliyor ve ipleri aşağı çekiyor!!! Cena dışarı uçuyor şimdi! Roderick soluklanıyor biraz. Cena kalkmaya başlayınca karşı iplerden sekiyor ve SUİCİDE DİVE ile uçuyor!!

İkili ringin dışında yerdeler. Hakem Double Count Out için saymaya başlıyor! Roderick Cena'dan önce kalkıyor. Şimdi kafasından tutuyor rakibinin ve çelik merdivenlere vuruyor! Bir kere daha!!! Ardından ringin içine fırlatıyor!!! Şimdi kendiside aprona çıkıyor. Ama ringe girmiyor. Köşeye çıkıyor Roderick. Cena ise ağır ağır kalkmaya çalışıyor. Roderick köşede. Cena ona dönüyor. Roderick DİVİNG CROSSBODY ile atlıyor!!! Tuş pozisyonundalar. 1...2... atıyor Cena! Şimdi kafasından tutuyor Roderick ve ayağa kaldırıyor. Şimdi iplere göndermek istiyor ama Cena'dan reverse geliyor. Roderick iplere koşuyor şimdi. Sekiyor ve Cena'ya LARİAT deniyor ama Cena eğilip karşı iplerden sekiyor. Şimdi HALF NELSON BACKBREAKER yapıyor Roderick!!!!! Tuş deniyor yine. 1...2... olmadı! Cena yine atıyor!! Roderick şimdi bir iki adım geri çekiliyor ve taunt atıyor! Sick Kick için pusuda bekliyor. Cena kalkıyor ve Roderick koşuyor ona doğru.. Ama Cena kenarıya çekiliyor! Roderick'in tek bacağı köşede asılı kalıyor!! Cena arkasından sarılıyor ve GERMAN SUPLEX ile fırlatıyor onu!!! Ardından hemen yanına gelip tekmelemeye başlıyor!! Hakem tereddüt etse de, Cena'yı uyarıyor! Cena bu kez göğsünü hakeme dayıyor ve itiyor hakemi!! Hakem ona diskalifiye ederim diye tehdit edince Cena sırıtıyor. Bu sırada Roderick ringin dışına çıkıyor ve sandalye alıp tekrar ringe dalıyor!!! Cena ve hakem bir anda Roderick'e dönüyor. Hakem uyarıyor Roderick'i ama Roderick sandalyeyi iki kez sertçe yere vuruyor! Ardından Cena sallıyor... Cena hemen kafasını koruyor.. Ama Roderick fake atıyor ona!!! Sandalyeyi bırakıyor ve karnına tekme vuruyor Cena'nın!! Ardından kolundan çekip köşeye fırlatıyor!! Şimdi üzerine koşuyor. Aynı anda Cena'da koşuyor ve LARİAT ile yere seriyor Roderick'i!!!! 

Şimdi sandalyeyi alıyor Cena. Roderick ağır ağır kalkıyor. Hakem sandalyeyi bırakmasını söylesede Cena dinlemiyor. Roderick kalkıyor ve Cena kafasına sandalyeyi patlatıyor!!!! Roderick tekrar yerde! Hakem diskalifiye çalıyor Cena'ya. Cena bir kez daha yerdeki rakibine sandalye ile vuruyor!! Ardından üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor...

Bu sırada Triple H koşarak geliyor!!! Triple H ringe girdiği anda Cena ringden iniyor. Triple H Strong'un yanına çöküyor ve onun durumuna bakıyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* 65_Dublin_1107_1078

Triple H ona bakıyor, Cena ona gülüyor ve çocukların olduğu yere gidiyor, onlar ile tokalaşıyor ve sonra Middle Finger çekiyor onlara. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar girişe odaklanıyor. Sırada Hardcore Şampiyonuluğu için #1 Contender maçı var.

Radio!

20 Ocak Rise! *LIVE* Entrance-Of-Zack-Ryder

Zack Ryder geliyor.

Moonlight Sonata!

20 Ocak Rise! *LIVE* Hardy

Matt Hardy geliyor.

Glorious Domination!

Bobby Roode geliyor.

#1 Contendership Match for PWE Hardcore Championship

Zack Ryder vs Matt Hardy vs Bobby Roode

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Şimdi herkez birden Ryder'a yönelince Ryder hemen kendini ringin dışına yuvarlıyor. Ryder napıyonuz aq dercesine bakıyor. Roode ve Hardy Bakıştıktan sonra ringin dışına farklı yerden çıkıp Ryder'ı sıkıştırıyorlar. Ve Ryder'ı yumruklamaya başlıyorlar. Bobby Roode Ryder'ı alıyor ve ringin demirine omzu gelcek şekilde fırlatıyor. Ryder omzunu tuttuktan sonra Roode onu ringe sokuyor. Kendiside aprona çıkıp tam ringe girecekken Hardy' Roode'un ayağına vurup çelme çakıyor! Roode aprona sırt üstü düşüyor. Hardy'de aprona çıkıyor ve Leg Drop geliyor Hardy'den. Hardy ayağa kalkmışken Ryder'dan Hardy'e Bicycle Kick geliyor! Hardy ringin dışına yuvarlanıyor. Ryder şimdi Roode'u ringin ortasına kadar sokuyor ve Arm Lock bağlıyor! Roode bağırırken şimdi Ryder'ın ayağından yakalıyor ve Leg Lock'a alıyor. Ryder bağırırken Hardy ringe giriyor ve Roode'un kafasına Running Dropkick vuruyor! Hardy şimdi Ryder'ın üstüne yatıp tuşa gidiyor 1...2...2,4444 Zack Ryder Kick Out! Hardy şimdi Ryder'ı ayağa kaldırıyor. Atomic Drop yapıyor bir de ve bir kaç Backhand Chop vuruyor. İplerden geriliyor Hardy ama Ryder Spın Kick vuruyor! Hardy yere yapışıyor. Ryder gülümserken Roode ayaklanıyor ve paldır küldür dalıyor ringe ve üstüne gelen Ryder'a Big Boot çakıyor, Ryder'ın ağzı yamuluyor. Ryder kalkıyor ve Roode yakalıyor onu Michinoku Driver yapıyor. Tuşa gidiyor Roode 1...2...2,6666 Ryder Kick Out. Bobby Roode onu ayağa kaldırıyor ama Hardy ayaklanıyor, Roode Ryder'ı bırakıyor, Hardy onun üstüne gidiyor ve Clothesline atıyor ama Roode eğilip iplerden sekiyor ve Hardy'e Running Hurricanara!!! atıyor. Ryder kalkıyor, Roode yine iplerden sekiyor ve bir Running Hurricanara!!! da ona geliyor. Ryder kalkıyor ve Dropkick vuruyor boşta bulunan Roode'a. Sonra iplerden geriliyor ama Roode onu yakalıyor ve Spinebuster!!! Bobby Roode ayağa kalkıyor ve arkasını döndüğünde Zack Ryder Turnbuckle'a çıkıyor ve Rough Ryder!!! Tuşa gidiyor Ryder 1...2...2,7777 Hardy tekme ile bozuyor. Ryder ayağa kalktığında Twist Of Fate yiyor! Hardy tuşa gidiyor 1...2...2,8888 Zack Ryder Kick Out!

Matt Hardy şok oluyor ama Zack Ryder kadar değil. Hardy şimdi onu köşeye doğru sürüklüyor ve taunt atıyor. Hardy köşeye çıkıyor ve MOONSAULT!!! ile atlıyor... AMA Ryder çekiliyor, Hardy yere gömülüyor. Zack Ryder kendini dışarı atıyor, Hardy göğüs kafesini tutarak yarı ayakta duruyor. O sırada Booby Roode arkadan onu yakalıyor ve Bridging German Suplex yapıyor ve tuş deniyor 1.. 1.50..1.75.. de Matt atıyor. Bobby Roode kalkıyor, Matt de kalkmayı deniyor ama Roode ona Running Big Boot vuruyor, Matt köşeye geriliyor. Roode köşeye doğru koşuyor, Running Clothesline vuruyor ama Matt kaçıyor. Matt Hardy onu ters çeviriyor ve yakalıyor, SIDE EFFECT!! yapıyor. Hardy tuşa gidecekken Zack Ryder ringe giriyor ve ONU DIŞARI ATIYOR. Ryder tuşa gidiyor 1.. 1.50..2.. oluyor, Matt BACAĞINDAN TUTUYOR VE DIŞARI ÇEKİYOR ONU. Matt ona bir yumruk atıyor, Ryder yerde. Matt aprona çıkıyor, orta iplerden ringe girerken Roode onu yakalıyor ve SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor Hardy. İkisi de aynı anda kalkıyor, Matt yumruk sallıyor... AMA Bobby Roode onu blokluyor ve yumruk atıyor. Bobby karnına bir de diz darbesi vuruyor ve yakalıyor, PAY OFF!!! vuruyor Roode ve hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. RYDER BOZUYOR. Zack Roode'a bir kaç yumruk atıyor ve yerde ki Hardy'ye de bir kaç tekme atıyor. Ryder Roode'u yakalıyor ve ZACK ATTACK!! yapıyor. Ryder tuşa gidiyor 1.. 2..2.99 da atıyor Roode. Ryder sinirli. Hemen köşeye çıkıyor ve taunt atıyor, Hardy'ye ELBRO DROP!!! ile atlıyor. Zack Ryder tuşa gidecekken biri girişten ringe koşuyor ve ringe giriyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* John-cena1-1983053-e1405234316165

BU JOHN CENA!!! Cena Rise takımına girme maçında DQ ile kaybetmişti. Cena bağırıp çağrııyor ve ileri bir adım atıyor, hakem önüne geçiyor... AMA CENA HAKEME YUMRUK ATIYOR! Ryder kollarını iki yana açıyor ve neler oluyor diyor, Cena ona Running Clothesline vuruyor. Ryder hemen kalkıyor, Cena karnına tekme atıyor ve Fisherman Suplex yapıyor. Booby Roode da ayağa kalkıyor iplerde. Cena onu görüyor ve ona Running Clothesline vuruyor, Roode dışarı düşüyor. Cena arkasını dönüyor, Ryder'ı kaldırıyor ve FU!!! John Cena DQ ile kaybetmenin acısını çıkartıyor. Cena yavaşça ringden iniyor ve arkaya doğru yol alıyor. Bu arada Matt Hardy toparlanıyor, hakemi dürtüyor Hardy. Hakem yarı kendine geliyor, Matt Hardy Ryder'ı tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Matt Hardy Hardcore kemeri için #1 Contender oluyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* WWE-news-Matt-Hardy

Hardy bir taunt atıyor. PWE War Time da Hardcore Kemerini kardeşi Jeff Hardy'den alıp Rise şovuna getirmek için maça çıkacak. Hardy kutlama yaparken kameralar arka alana gidiyor.

''The Icon'', Sting kameraların karşında.

20 Ocak Rise! *LIVE* 9j0w2f

Sting: Edge ilk kurbanım oldu. Ama onunla durmayacağım. O sadece bir başlangıçtı ve biraz da kolay oldu. Kolay olduğunu hissediyorum. PWE de ki herkese mesajım şudur, ''Bugünden sonra daha dikkatli olun ve gezin. Sting şu an kendisine yeni bir rakip arıyor. Eğer onun ağına düşerseniz kurtulamazsınız, içinde boğulursunuz''.

Sting arkasını dönüp gidiyor. Kameralar Main Event maçı için ringe dönüyor.

Ten!

20 Ocak Rise! *LIVE* Tumblr_ntii0fK6DE1srbyoyo1_1280

''The Perfect 10'', Tye Dillinger geliyor.

Sexy Boy!

20 Ocak Rise! *LIVE* Shawn-Michaels-Wrestlemania-26-entrance

''Heartbreak Kid'', Shawn Michaels geliyor.

Kingdom!

20 Ocak Rise! *LIVE* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

Here to Show the World!

20 Ocak Rise! *LIVE* Bbd744fae1d648302376983050367508

''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor. Yanında Luke Harper var. O da bir gitar kutusu taşıyor elinde.

Tye Dillinger & Shawn Michaels vs Cody Rhodes & Dolph Ziggler

Zil çalıyor Dillinger ile Rhodes ringde karşı karşıya geliyor.Lock up girmeyi deniyorlar Rhodes headlock'a alıyor Dillinger'ın karşılık vermesine izin vermeden kendisi ile beraber yere getiriyor , Rhodes Dillinger'ı hala bırakmıyor  , Dillinger ayağa kalkmayı başarıyor Rhodes pozisyonunu değiştirmeyi denerken Dillinger dirsek vuruyor lock up bozuluyor , Dillinger arkasını dönüp clothesline deniyor Rhodes altından geçiyor hızlıca Dillinger'ı kavrıyor ve side effect! Dillinger sürünerek iplere doğru uzanmaya çalışıyor , Rhodes Dillinger'ın bacaklarından yakalıyor kaldırıyor VE ALABAMA SLAM! Dillinger son anda ağırlığını verip ayaklarını yere temas ettiriyor , Rhodes'un kafası Dillinger'ın bacak arasında kalıyor ,Dillinger'dan SUNSET FLIP!! ama Rhodes düşmüyor Dillinger ise bacaklarını sımsıkı tutuyor , Rhodes Dillinger'ın suratına tekme atıyor , Dillinger suratını tutup köşeye doğru yöneliyor ama Rhodes köşeye ilerlemesine izin vermeden Dillinger'ın sol bacağını yakalıyor VE LEG CRAP! Michaels tag istiyor Dillinger çok uzakta kalıyor , Dillinger ayağa kalkıyor Rhodes bacağını bırakmıyor Dillinger iplere tutunuyor Rhodes bırakmadan enzuigiri vuruyor, Rhodes yere düşüyor Dillinger Michaels'a tag veriyor,Michaels ringe giriyor Rhodes ayağa kalkıyor Michaels Rhodes'un üzerine doğru koşuyor Rhodes sıyrılıyor iplere gidiyor BEATIFUL DISASTER!! ama Michaels eğiliyor Rhodes yere düşüyor Michaels iplere yaslanır şekilde kendini durduruyor Rhodes ise Michaels'ın üzerine doğru koşuyor Michaels'dan Inverted Atomic Drop geliyor, Rhodes hayalarını tutarken Michaels Rhodes'u iplere yolluyor Dillinger iplerin olduğu tarafta eğiliyor Rhodes dışarı düşüyor.Michaels top rope'a çıkıyor Rhodes ayağa kalkıyor VE DIVING CROSSBODY GELİYOR!! Michaels soluklanmayı denerken Ziggler beliriyor VE SUPERKICK!! Ziggler Michaels'ın suratına gülerek bakıyor kafasını kaldırdığında DILLINGER'DAN SUPERKICK!! Dillinger Michaels'ı kaldırıp ringe sokuyor , hakem saymayı eksik etmiyo 3-4-5 Rhodes kalktı ringe girdi Michaels Rhodes ringe girer girmez saldırıyor Rhodes yeri boğluyor tekrar , ipleri tutunmayı denerken Michaels ayağını Rhodes'un göğsüne getirip iplerden destek alıyor , Rhodes bağırmaya başlıyor hakem Michaels'ı uyarıyor Michaels bırakıyor Rhodes apronda iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor Michaels apron'a geliyor Rhodes'un kafasını tutuyor Rhodes zorluyor yumruk atıyor Michaels bırakmıyor ardından Rhodes headbutt atıyor Michaels suratını tutarken RHODES'DAN GOURDBUSTER!! RİNGE ATIYOR MICHAELS'I.  Rhodes sakin bir şekilde ringe giriyor tuş deniyor 1...2...2.5... attı.

Rhodes Ziggler'a tag veriyor Ziggler ringe giriyor  Michaels yavaş yavaş ayağa kalkıyor Ziggler hızını alıyor VE FAMOUSER! Ziggler maçtaki ilk tuş denemesini gerçekleştiriyor 1...2...2.5... attı.Ziggler elbow drop yapıyor Michaels çekiliyor iplere yöneliyor Ziggler pozisyon alıyor Michaels ayağa kalkıyor ZIG ZAG!! OLMUYOR! Michaels iplere sıkıca tutunuyor Ziggler tek başına yere iniyor ayağa kalktığında Michaels'dan flying forearm smash geliyor ardından takla ile kalkıyor yoğun cheer alıyor.Michaels yerde olan Ziggler'ın bacağını yakalıyor FIGURE FOUR LEGLOCK!! Ziggler Michaels'ın suratına tekme atıyor Michaels sersemleyip geriliyor  Ziggler takla ile kalkıyor Michaels'ı köşeye yolluyor STINGER SPLASH ARDINDAN NECKBREAKER!! Ziggler köşeye yerleşiyor elini ipe atıyor Sweet Chin music için hazırlanıyor Michaels'ı kendi silahı ile vurmayı istiyor Michaels kalkıyor Ziggler ilerliyor ama Dillinger ringe hızlıca giriyor Ziggler hedefini Dillinger yapıyor VE SWEET CHIN MUSIC! Ziggler arkasını dönüyor MICHAELS'DAN SWEET CHIN MUSIC!! Ziggler ringin dışına sürükleniyor Rhodes Michaels'ın arkasında beliriyor Michaels'ı yakalıyor VE CROSS RHODES!! Michaels'da ringin dışına sürükleniyor.Dillinger ringde hala , Rhodes Dillinger'ı kaldırıyor ringin dışına yolluyor Rhodes ringin dışına düşüyor ama bariyerlere tutunuyor kalkması daha kısa sürede oluyor ama o arada Rhodes Top rope'dan Dillinger'a DIVING MOONSAULT YAPIYOR!! Rhodes Ziggler'ı ringe sokuyor hakem saymaya devam ediyor 5- Michaels apron'a tutunarak kalkmayı başarıyor Rhodes köşeye geçiyor Ziggler tag vermekten vaz geçiyor Michaels ringe giriyor Dillinger stepsler yardımı ile köşeye geçiyor , Michaels Dillinger'a tag veriyor Dillinger ringe giriyor ve şimdi sürekli izlediğimiz ikililerden bir tanesi tekrar karşımıza çıkıyor.Ziggler hızlı davranmayı deniyor JUMPING DDT! Dillinger havada kaldırıyor yere fırlatıyor Ziggler karın üstü düşüyor , karnını tutup kalkmaya çalışırken Dillinger omzuna alıyor ve köşeye doğru ROLLING FIREMAN'S CARRY SLAM! yapıyor. Dillinger  Michaels'a tag veriyor Michaels top rope'a çıkıyor DIVING ELBOW DROP! devamında tuşa gidiyor 1...2...2.9.... CODY RHODES BOZUYOR TUŞU.

Rhodes Michaels'ı kaldırıyor ve bir yumruk atıyor ona. Yerde iken de 3 tekme atıyor. O sırada Dillinger giriyor ringe ve arkadan tutuyor Cody'yi, kendine çeviriyor. Tye bir yumruk sallıyor, Cody eğilerek kaçıyor. Tye dönüyor, Cody onun karnına tekme atıyor, kendini yere bırakıyor ve kafasına tekme atıyor... AMA HAYIR. Dillinger kafasını çekiyor ve onu ayağından yakalıyor, tutarak ters döndürüyor. Cody Rhodes ayağa kalkıyor, Tye onun bacağını ittiriyor, Cody etrafında dönüyor, Tye LARIAT!! ile yere indiriyor onu. Tye eğiliyor ve kaldırıyor onu, dışarı gösteriyor. Tye Rhodes'u dışarı atmak için harekete geçiyor... AMA Cody Double Leg Takedown ile yere çakıyor onu. Rhodes da arkasını dönüyor, HBK ona Atomic Drop yapıyor ve ardından da bir Body Slam geliyor. Michaels arkasını dönüyor, Ziggler muazzam bir DROPKICK! çakıyor. Cody ve Tye aynı anda kalkıyor. Tye Cody'nin üstüne gidiyor ama Cody eğilerek kaçıyor. Tye arkasını dönüyor, önden Ziggler, arkadan da Cody Dropkick vuruyor. Tye yerde. Şimdi Rhodes Michaels'ı kaldırıyor ve Ziggler vursun diye tutuyor. Ziggler onun SCM!!! tauntunu atıyor ve SUPERKICK!!! vuruyor... AMA SHAWN MICHAELS ÇEKİLİYOR. ZIGGLER CODY'YE VURUYOR. Cody Rhodes yere düşüyor. Ziggler ona bakıyor ve sonra arkasını dönüyor, SWEET CHIN MUSIC!!! geliyor HBK'den ve Tye Dillinger da Ziggler'ı omuzluyor, TYE BREAKER!!! yapıyor, Ziggler vefad. Michaels tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve Dillinger & Michaels ikilisi Rise! takımına giriyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* A7b9cf4e10e196359d35bbbfe654411f_crop_north
20 Ocak Rise! *LIVE* ShawnMichaelsRR_crop_north

Hakem onların elini kaldırıyor. Sonra ikili taunt atıyorlar. Rise! takımı tamamlanıyor şimdi. Orton, McIntyre, Strong, Dillinger ve Michaels War Time II de Rise'ı temsil edecek beşli oluyor.

Michaels ve Dillinger ringde sevinirken ringin önünde Dolph Ziggler ve Luke Harper bir araya giriyor. Harper'ın elinde gitar kutusu var, Harper ringe giriyor. Arkasından da Ziggler giriyor, boynunu tutuyor hala. Dillinger ne o gitar mı çalacaksın diyor ? Shawn ve Tye gülüşüyorlar, Ziggler da he çok komik diyor. Luke Harper kutuyu açıyor ve içinden bir KENDO STICK!!! çıkıyor. Ve bu herhangi bir Kendo Stick değil. Bu Ziggler'ın bizzat isim verdiği ve kendisine eşlik edeceğini söylediği Kendo Stick, onun adı Carl. Ziggler Carl'ı eline alıyor, Michaels ve Dillinger da hemen gardlarını alıyorlar. Ziggler Carl'ı elinde çeviriyor, Tye ve Shawn ona odaklanmış iken Luke Harper Dillinger'a SUPERKICK!!! vuruyor. Ziggler da Carl'ı HBK'in karnına geçiriyor, sonra bir de sırtına geçiriyor. Sırta bir kez daha ve bir kez daha geliyor. Bu arada Harper da Dillinger'a Sitout Powerbomb! çakıyor ve dışarı atıyor. 

Ziggler şimdi Shawn Michaels'ı kaldırıyor ve Harper'a doğru atıyor, Harper ona DISCUS CLOTHESLINE! çakıyor. Shawn takla atarak düşüyor ama bu Ziggler'a yetmiyor. Ziggler kaldırıyor onu ve Carl'ı onun boğazının altına dayıyor, FAMOUSER!!! yapıyor. HBK boğazını tutarak debelleniyor ring de. Harper tekrar kaldırıyor Michaels'ı, Ziggler Carl'ı havaya kaldırıyor. Harper HBK'yi ona doğru atıyor... VE ZIGGLER SOPAYI ONUN KAFASINA GEÇİRİYOR. Galiba biraz da göz ve kaş bölgesine geliyor çünkü orada kanama başlıyor. Ziggler Carl'ı kenara koyuyor ve Harper ile ringden iniyor, ringin altını karıştırıyorlar ve ringe ALTI TANE SANDALYE ATIYORLAR. İkili ringe giriyor şimdi.

20 Ocak Rise! *LIVE* C159fb2WEAEYeH8

Ziggler sandalyenin birini alıyor ve HBK'ın sırtına geçiriyor. Bir daha geçiriyor ve 3. kez vuruyor Ziggler. Shawn Michaels yer de yatıyor. Ziggler onu kaldır diyor Harper'a. Luke Harper Michaels'ı kaldırıyor, Ziggler sandalye ile önce karnına vuruyor, sonra da TAM KAFASINA PATLATIYOR. O sırada güvenlik görevlileri ringe geliyor ama Harper öne çıkıyor ve Ziggler da sandalyeyi gösteriyor, güvenlik görevlileri kalıyor öyle. Şimdi Harper da bir sandalye alıyor. İkili HBK'yi ayağa kaldırıyor ve CON CHAIR TO!!! yapıyorlar. Ziggler ve Harper 3'er sandalye alıyorlar ve karşılıklı kuruyorlar. Luke Harper Michaels'ın kafasını bacaklarının arasına sıkıştırıyor. Dolph Ziggler da sandalyelerin karşı tarafına geçiyor. Harper POWERBOMB! ile kaldırıp atıyor, Ziggler da ZIG ZAG! için zıplayıp yakalıyor, POWERBOMB + ZIG ZAG!!! kombosu geliyor. Shawn Michaels fiziksel olarak alabileceği her türlü acıyı bu akşam 5 dakika için de aldı. Ziggler şimdi bir mikrofon alıyor.

20 Ocak Rise! *LIVE* Dolph-Ziggler-Sharing-Views-on-Mic-in-The-Ring

Dolph Ziggler: Bu işi bitirmenin çok kolay bir yolu var. Sevgili Rise! Genel Menajeri Paul Heyman'ın gelmesini istiyorum. Evet, Paul E. Seni istiyorum. Lütfen arkadan gel ve bir çift laf edelim. Yoksa ben devam edeceğim.

20 Ocak Rise! *LIVE* Paulheyman_zpsb93c2a26

O sırada rampaya GM Paul Heyman geliyor. Heyman daha fazla yaklaşmıyor.

Paul Heyman: Ne yapıyorsun orospu çocuğu ?

Dolph Ziggler: Ne mi yapıyorum ? İstediğim şeyi yapıyorum. Çünkü kağıt üstünde Rise! şovunu sen yönetebiliyor olabilirsin ama bu şov, bu ring bana ait. Ve az önce bu ringi domine edip, şovu son kısmında ele geçirdim.

Paul Heyman: Sen hasta bir manyaksın Ziggler.

Dolph Ziggler: Tüm nezaket kurallarını unutmuş gibisin Paul E. Ya daha kibar ol ya da yanımda ki dostum Luke Harper seni daha kibar birisi yapar.

Paul Heyman: Hiç şüphem yok. Korku filminden çıkıp gelmiş gibi. Şimdi tanrı aşkına şu saçmalığa son ver. Burası PWE Rise!

Dolph Ziggler: Saçmalık ha ?

Ziggler Harper'a bir işaret çakıyor, Harper sandalye ile Michaels'ın sırtına bir kez daha vuruyor. Heyman'ın gözleri bir anda kapanıyor.

Dolph Ziggler: Bu yeterli miydi ?

Paul Heyman: Amacın ne ?

Dolph Ziggler: Görüyorsun ki bir süredir çok dikkate alınmıyordum. Ve bundan sıkıldım. Şimdi de o bir mesaj gönderiyorum. War Time da ki beşe beş takım maçı için Shawn Michaels yerine beni maça alacaksın. Çünkü gördüğün gibi o maça katılmak için hazır değil. Ve onun bir daha güreşmesini istiyorsan önerdiğim yap, yoksa kariyeri sona erecek. Ve ben buna sabaha kadar devam edebilirim. Burada 2 kişiyiz ve arkada 2 dostum daha var.

Paul Heyman: Sana o takıma girmen için bir fırsat verdim ama elinde patladı.

Dolph Ziggler: Heyman çok yanlış şeyler söylüyorsun.

Ziggler bir işaret daha yapıyor ve Harper sandalyeyi bir kez daha HBK'in sırtına geçiriyor.

Paul Heyman: Tamam orospu çocuğu. Tamam. Senin istediğin oldu.

Dolph Ziggler: Resmi olarak duyalım bir de.

Paul Heyman: War Time II de Showdown'a karşı maça çıkacak Rise! takımı Randy Orton, Drew McIntyre, Tye Dillinger, Roderick Strong ve Dolph Ziggler tarafından oluşmaktadır.

Dolph Ziggler: İyi iş Heyman, iyi iş. Bu gece arenayı gelip bu şovu izleyen ve evlerinde bizi izleyen herkese teşekkür ediyorum. Bayanlar ve baylar bir PWE Rise! şovunun daha sonuna geldik, sizlere iyi geceler.

20 Ocak Rise! *LIVE* NPaVl

Dolph Ziggler köşeye çıkıyor ve bir taunt atıyor. Arenadan BOO'lar geliyor. Sağlık ekibi geliyor ve Shawn Michaels'ı sedyeye koyuyorlar. Ringin ortasında Dolph Ziggler ve Luke Harper taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 20 Ocak 2017, 20:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:03

Selamın Aleyküm
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:03

s.a.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:05

Emre ve Umut, aleyküm selam. Hoş geldiniz.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:06

Bugün yine aktifiz
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:08

Bu hafta da siz ikinize özel şov yapmak nasipmiş.

Yeni part geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:11

pffff takım kavgaları...
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:12

Oo kaptan olduk
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:13

Sayfayı yenilemektrn elim yoruldu
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:14

Yeni part geldi. 5 Dakika sonra maça başlıyoruz.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:16

İyi akşamlar.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:17

Joe parçalar moruk.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:18

Hoş geldin amdin bey
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:19

Joe gerçek hayatta nasıl sakatladıysa burdada yapar aynısını
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 20 Ocak Rise! *LIVE*   20 Ocak Rise! *LIVE* EmptyCuma 20 Ocak 2017, 19:22

Beyler maçın 2 partını attım. Bizimkiler yemeğe çağırıyor. 10-15 Dakika yokum. Siz de 15 dakika da güzelce okursunuz o maçı.

Muhabbet için RR'den konuşun, 1 hafta kaldı. Hem gelen falan olur şova.

20 Ocak Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» 6 Ocak Rise! *LIVE*
» 27 Ocak Rise! *BANT*
» 20 Ocak Rise! Match Card
» 27 Ocak Rise! Match Card
» 6 Ocak Rise! Match Card