PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

27 Ocak Rise! *BANT*

4 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

27 Ocak Rise! *BANT* Empty
MesajKonu: 27 Ocak Rise! *BANT*   27 Ocak Rise! *BANT* EmptyCuma 27 Ocak 2017, 19:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: War Time sezonunun son dönemecindeyiz. Ve son döneme hızlı girdik. Salı akşamı Rise! takımımız Showdown'ı istila etti ve şovu ayakta kapattı. Paul Heyman'ın buna vereceği tepkiyi görmek istiyorum.

Mauro Ranallo: Evet, öyle oldu ama şu an asıl soru başka. Onlarda misilleme yapacaklar mı ? Bu akşam Rise'a gelip istila etmeyi deneyecekler mi merak ediyorum.

Jerry Lawler: Bende Mauro, ama bunu öğrenmenin tek bir yolu var. Arkaya yaslanıp şovu izlemek ve beklemek. Ve Corey isteğin gerçekleşmek üzere çünkü patron ringde ve şovu açmak üzere

Bir müzik duyuluyor.

This Is Extreme!

Paul Heyman ringde, müziği çalmaya devam ediyor. Müzik bitince de seyircileri dinliyor Heyman.

27 Ocak Rise! *BANT* Paul-Heyman2

Seyirciler susuyor ve teşekkür ederim işareti yapıyor.

Paul Heyman: Sizleri dinlemek isterdim ama söylemem gereken şeyler var. Aslında çok yok çünkü Salı akşamı her şeyi çok açık bir şekilde belli ettik. Ve bu gece endişeli gözüküyorum. Çoğunuz bunu görüp Showdown'ın Rise'ı işgal etmesinden korkuyor der ama korkmuyorum. Kendi evimizde de, deplasmanda da kavgadan kaçmayız. Ama Eric Bischoff'un yapacaklarından şüpheliyim. Çünkü kendisi hiç bir zaman aklı selim birisi olmadı. Ve rakip şovu istila etmek yerine saçma salak bir ton şey yapabilir. Ben de buna hazır olmaya çalışıyorum. Ama bunlar benim sorunum. O yüzden başka konulara geçelim. Mesela Showdown'ı istila eden kahraman Rise! takımına. Alkışlarınız onlar için gelsin.

Money, Fame, Power!

27 Ocak Rise! *BANT* BkXl0Z

Ekranda Rise! takımının fotoğrafı beliriyor ve takım üyeleri sıra sıra ringe geliyor. En önde takımın kaptanı ve PWE World Heavyweight Şampiyonu Randy Orton var. Onun arkasında Roderick Strong ve Tye Dillinger geliyor. En arkadan ise Drew McIntyre geliyor. Dörtlü yolu yarılarken 5. üye Dolph Ziggler daha yeni geliyor. Takım sonunda ring de toparlanıyor ve hepsi birer mikrofon alıyor.

Drew McIntyre öne çıkıyor. Konuşmaya başlamadan BOO alıyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Images?q=tbn:ANd9GcRmOb3FX3oL7ovHhmfuoqm1Us8rVOfbkuGz2tQmjj1w9EdLKgYM

Drew McIntyre: Genel de yalnız çalışırım. Ama bu sefer olayın teması takım, birlik olmak ile ilgili. Ve ben de bir kaç ay kendimde değildim. O Drew McIntyre olamıyordum. Ve PWE Slammy Awards şovundan itibaren yavaş yavaş O Drew McIntyre olmaya giden bir yolda buldum kendimi. Ve bu War Time II şovunda da neden Drew McIntyre PWE'nin en iyisiymiş bir kez daha göreceğiz. Sonra ben de yoluma devam edeceğim ve bir kemer ele geçireceğim. Umarım böyle olur Paul. Çünkü ben senin için dövüşeceğim ve kazandığımız da umarım beni kenara atmazsın. Unutma, ben seçilmiş kişiyim. 

Paul Heyman: Unutmam Bay McIntyre, unutmam. Tabi kazandığınız taktirde.

Roderick Strong öne çıkıyor. Kendisine biraz CHEER geliyor.

27 Ocak Rise! *BANT* 7-20-2013+8-32-47+PM

Roderick Strong: Kendimi bir takım oyuncusu veya tek başına alayına tarzı olarak düşünmem. Bu şirkete güreşmek için geldim ve bunu yapıyorum. Bu takım da PWE'nin en genci ben oluyorum. Ama yıllar boyunca uzanan bir geçmişim, tecrübem var. Ve PWE de oturmaya gelmedim. Ne zaman ne olur bilemeyiz. Mesela bu Pazar Showdown'ın kıçını tekmelerim, sonra ki Special Event Pazar günü de başka birinin kıçını tekmeler ve omzuma bir kemer atarım.

Paul Heyman: Umarım hırsınıza yenik düşmezsiniz bay Strong.

Tye Dillinger öne çıkıyor. CHEER tufanı başlıyor. Konuşmadan önce 10 pankartını açıyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Sigpic218961_2

Tye Dillinger: Ben bu takıma enerji getirenim. Çünkü The Perfect 10 ringe adım attığında insanlar çılgına dönüyor. Yüzlerce insan ''TEN'' diye bağırıyor ve tauntunu yapıyor. Bu heyecan beni ve bu takımı ayakta tutacak. Tye Dillinger PWE de uzun süredir yer alan ve zor zamanlar yaşayan birisi ama bir süredir büyük oynuyor. War Time da ise elenmemek için her şeyi yapıp takımı zafere taşıyacağım. Ve tüm arena tek bir kelimeyi haykıracak, ''TEN''.

Paul Heyman: Motive olduğunuzu görmek güzel bay Dillinger.

Randy Orton öne çıktığı anda BOO alıyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Raw_1058_photo_012

Randy Orton: Ben bu takımın kaptanı ve PWE World Heavyweight Şampiyonuyum. Bu demek oluyor ki ben buraların en iyisiyim. Tartışmaya kapalı. Showdown takımı en çok benden korkmalı. Aynı zaman da Rise takımı da Showdown yerine benden korkmalı. Çünkü hepsi War Time da kazanıp sonra da kemer için yola koyulacağını söylüyor. Baylar Rise da ki büyük adam, şampiyon benim. Bu takımın kaptanı, Rise'ın geleceğiyim. Bu yüzden Paul Heyman beni bu takımın başına geçirdi. Gerçek yıldız benim ve War Time da bunu herkese göstereceğim. Gerekirse tüm Showdown takımına RKO yapıp elerim. Bu kadar. Galiba konuşmayan tek biri kaldı, o da şu arkada ki makarna kafa.

Kamera Dolph Ziggler'a döndüğü anda BOO'lar gelmeye başlıyor. Ziggler öne çıkıyor. Önce arenaya bakıyor ve konuşmaya başlıyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Dolph-Ziggler

Dolph Ziggler: Orton, gitme. Sen de burada kal. Çünkü diyeceklerim seni ilgilendiriyor. Showdown takımı zerre umurum da değil. Onların şovlarında orayı bastık, ilk hamleyi ben yaptım ve onları bir güzel pataklayıp şovu ayakta kapattık. Ve War Time da ben üstüme düşeni yapıp bu takımı taşıyacağım. Ama senin söylediklerin ile bir takım problemlerim var. Rise da büyük bir adam varsa o Dolph Ziggler. İş şampiyon olmak da bitiyorsa öz geçmişime bak veya PWE'nin yaptığı IWC şovlarını izle. İlk Brand Split olduğun da Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olarak Rise'ın yüzü idim. İkinci Brand Split de ise seçilen ilk güreşçi bendim. Ve Rise'ın kaptanı olma sebebin de Bischoff'un Callihan'ı kaptan yapması. Paul'un yaptığı sadece bir misilleme idi. Bir GM kaptan olarak ana şampiyonunu koyuyor, diğeri de ona karşı olarak kendi ana şampiyonunu koyuyor. Basit bir iş mantığı, 8 yaşında ki bir çocuk bile bunu anlayabilir. Ki tüm PWE izleyenler bunun farkında.

Randy Orton: PWE izleyenleri demişken, onlar ile aran nasıl bay Show Off ? Duyduğum kadarıyla geçen hafta eve ulaşmada biraz sıkıntı yaşamışsın.

Dolph Ziggler: Konumuz bu değil. Ve komik de değil.

Randy Orton: Emin misin ? Çünkü bana komik geliyor ve PWE hayranlarından bahsedip bana bir şey söylüyorsun ama sana onlar ile karşılık verdiğimde konumuz olmadığını söylüyorsun. Sence de burada bir çelişki yok mu ?

Dolph Ziggler: Eğer susmazsam az sonra kafanı bir tekme ile uçururum. İşte bunda çelişki yok.

Randy Orton: Mizahından hiç bir şey eksilmemiş. Hala çok iyi bir komedyensin, keşke öyle de bir güreşçi olsan.

Orton pis pis sırıtıyor, Ziggler üstüne gidiyor, Tye Dillinger araya giriyor.

Tye Dillinger: Beyler, sakin olmanız gerekiyor.

Dolph Ziggler: Çeneni kapa yoksa seni bir kez daha yenerim. Bir kez daha rezil olursun.

Roderick Strong: Buna gerek yoktu.

Dolph Ziggler: O zaman git Triple H'e şikayet et beni.

Drew McIntyre: Ring yavaş yavaş alevleniyor.

Dolph Ziggler: Konuşmayı kes İskoçyalı. Bir etek giy, o tuhaf enstrümanı çal ve dans et.

Drew McIntyre: Kaç yıl geçti hala aynı İskoç esprisi. Seviyesiz, aptal, sarı, cahil.

Dolph Ziggler: Biz espri sonrası gülme garantisi verdik mi hayır.

Paul Heyman araya giriyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Paul-heyman-raw1026photo124-1365687141

Paul Heyman: Bay Ziggler, kendinize gel-

Ziggler onu bölüyor.

Dolph Ziggler: Ben zaten kendimdeyim Paul E. 3 Kez Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğunu kazanırken kendim de idim. WrestleMania I de bana vantilatör ile vurulurken kendimde idim. Fastlane de MVP berber rolüne bürünüp saçımı keserken kendim de idim. Geçen hafta Rise da Shawn Michaels'ı hastanelik ederken de kendimde idim. O gece kalacak veya gidecek bir yer bulamasam da bu tek bir gerçeği değiştirmiyor. Ben Dolph Ziggler'ım ve benden daha yetenekli bir profesyonel güreşçi yok. Bu Pazar akşamı War Time II de senin işini yapacağım ve bu takımın kazanmasını sağlayacağım. Şu kaptan diye başımıza attığın şampiyon züppesinin hata yapmasını engelleyeceğim. Backbreaker hareketi ile ustalaşan hırslı gencin kendini kaybetmemesini sağlayacağım. İskoç'un kendini kaptırıp etik giymesini, gayda çalmasını ve dans etmesini engelleyeceğim. Dillinger'ın War Time da bir kez daha başarısız olmasını engelleyeceğim. Çünkü ben Dolph Ziggler'ım.

Paul Heyman: Sakın bir daha benim sözümü bölme. Umarım beni anlıyorsundur. Benim altımda çalışıyorsun. Burada patron benim. Hepiniz bana çalışıyorsunuz. Ve umarım hepiniz söylediğiniz kadar iyisinizdir. Çünkü War Time da kaybederseniz size karşı nazik olmayacağım.

Randy Orton: Derin nefes al Paul. Bu bende. Ama arada ki havayı temizlemek gerekiyor. Ziggler ve beni bu ringe koy ve yumruklarımız konuşsun.

Dolph Ziggler: O kadar kolay mı sanıyorsun ? Senin gibi düşük seviyeli bir meslektaş ile beleşe maça çıkmam. O omzunda ki şampiyonluğu ortaya koy. Kalleşçe aldığın şampiyonluğu ben 3 kere de tek başıma, kendi bileğimin hakkı ile aldım. Çünkü senden daha iyiyim, daha zekiyim, daha nitelikliyim.

Randy Orton: Kemerimi ortaya koymam için bir sebep yok. Ama bu gece seninle bir maça çıkmak ve o aptal suratını dağıtmak istiyorum.

Paul Heyman: Buna ben bir çözüm buluyorum. Bay Orton'un kemerini ortaya koymasına gerek yok, ama bay Ziggler'ın da maça çıkmasına gerek yok. İki güreşçiyi de tetiklemek için aklımda tam uygun bir şey var. Bay Ziggler, takım kaptanından memnun değilsiniz galiba ?

Dolph Ziggler: Evet.

Paul Heyman: O zaman şöyle yapıyoruz. Bu gecenin Main Event maçında Randy Orton ve Dolph Ziggler karşı karşıya gelecek ve kazanan da Rise! takımının kaptanı olacak. Bu size adil mi ?

Randy Orton: Yani, gibi gibi.

Dolph Ziggler: Çocuk oyuncağı. Şovun sonunda görüşürüz şampiyon.

Ziggler ringden iniyor ve arka alana doğru gidiyor, Orton da iniyor ve önünü kesiyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Orton-ziggler-1407743150-2254139

Ziggler bir şey mi yapacaksın diyor, Orton ona bakıyor ama herhangi bir hareket akıyor. Ziggler yanından geçerek gidiyor. Dillinger, Strong ve McIntyre ise böyle iş mi olur diye bakınıyorlar. Paul Heyman ise kravatını çıkarıyor, gerildiğini anlıyoruz. Bu görüntüler ile reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralar arka alanda. Geçtiğimiz hafta Hardcore Kemeri için #1 Contender olan Matt Hardy ekranlara geliyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Matt-Hardy-Giving-Interview

Matt Hardy: Sevgili kardeşim Jeff, sana War Time maçımızdan önce cevap vermek istiyorum. Sence de söylediklerinde tutarsızlık yok mu ? Be olduğunu görebiliyorum ve umarım sende görürsün. Çünkü sen her zaman yaptığını yapıyorsun. Genç olmanın verdiği tutku ile körü körüne iş yapıyorsun. Ama ben öyle değilim. Büyük kardeşim, her zaman sorumlulukta senden daha üstündüm. Sana bazı şeyleri açıklamak zorunda kalırdım çünkü sen kafana göre yaşıyorsun. Ah, doğru, sen anı yaşıyordun. Ama ben yıllardır düzenli yaşıyorum kardeşim. Senden daha iyiydim ve War Time de bunu suratına vuracağım ve o kemeri senden alacağım. Hazırlıklı ol, çünkü ben merhamet etmeyeceğim.

Matt Hardy sandalyeden kalkıyor ve yoluna devam ediyor.

Kameralar ringe dönüyor. Gecenin ilk maçı başlamak üzere.

Flight of the Valkyries!

27 Ocak Rise! *BANT* 2ic4bxt

Daniel Bryan geliyor.

Anything!

27 Ocak Rise! *BANT* Dallasbarrett2wwecom_original

Bo Dallas geliyor.

Singles Match

Daniel Bryan vs Bo Dallas

Zil çalıyor ikili lock up giriyor Bryan forearm vuruyor lock up bozuluyor ,Dallas suratını tutarken Bryan iplere gidiyor gelirken Dallas'dan reverse elbow geliyor ,Dallas Bryan'ı kaldırıyor suplex deniyor Bryan izin vermiyor ama Dallas denemeye devam ediyor ve Bryan'dan Roundhouse kick geliyor Dallas sürünere dışarı çıkmayı deniyor ama Bryan iplerin orda hemen onu yakalıyor Dallas iplere tutunuyor Bryan kaldırdığı gibi Dallas headbutt vuruyor Bryan sersemleyip mesafeyi uzatıyor Dallas ise tutunduğu iplerden soluklanıyor ardından Bryan kendine geliyor Dallas'ın üzerine doğru koşuyor Dallas eğiliyor Bryan ise düşmeden iplere tutunuyor apronda kalıyor , Dallas hamle deniyor Bryan headbutt ile karşılık veriyor Dallas burnunu tutarak geriliyor burnunu tutuyor ardından Bryan'dan SPRINGBOARD DROPKICK!! Bryan tuşa gidiyor 1...2... attı.Bryan Dallas'ı kaldırıyor Top rope'a çıkarıyor Dallas izin vermiyor Bryan top rope'a çıkamıyor ardından CROSSBODY GELİYOR DALLAS'DAN!! Ama Bryan havada yakalıyor VE POWERSLAM! tekrar tuşa gidiyor 1...2...2.5... attı.Bryan köşeye geçiyor Dallas ayağa kalkıyor RUNNING KNEE!! Dallas son anda dizinden yakalıyor kadırıyor POWERBOMB!! ama Bryan yere inmeden Dallas'ın suratını yumrukluyor VE FACEBUSTER!! Tekrar tuşa gidiyor 1...2... attı.Dallas yavaştan ayağa kalkmaya başlıyor Bryan iplere yaslanıyor ardından Dallas'ı yakalıyor VERTICAL SUPLEX! Dallas izin vermiyor kendisi tekrar suplex deniyor Bryan inmesini başarıyor Dallas'ın arkasına düşüyor , Bryan Dallas'ı arkadan itiyor Dallas köşeye çarpıyor arkasını dönerek ilerlemeyi deniyor AMA BRYAN'DAN FRONT DROPKICK GELİYOR! Dallas tekrar köşeye çarpıyor.Bryan Dallas'ı köşeye yakınken top rope'a çıkarıyor kendiside çıkıyor VE MEGA-PLEX!! Tuşa gidiyor 1...2...2.8... attı.Bryan köşeye geçiyor "yes" tauntu yapıyor seyirciler eşlik ediyor Dallas zor bela ayağa kalkıyor ve RUNNING KNEE!!! Dallas tekrar çekiliyor Bryan yere yapışıyor ayağa kalkıyor hızlıca , Dallas lariat deniyor ama Bryan Dallas'ın kolunu yakalıyor yere seriyor VE LEBELL LOCK!! Dallas acı çekiyor , iplere uzanmaya çalışıyor Bryan iyice zorluyor ve Dallas dayanamadan pes ediyor. Daniel Bryan Return maçında kazanıyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Bryan1

Hakem onun elini kaldırıyor.

Bryan sevincini kutlamak için köşeye yönelirken OWENS ARKADAN SANDALYE İLE VURUYOR!! Owens sandalye ile vurmaya devam ediyor Bryan olduğu yerde acı çekmekten başka bir şey yapamıyor. Owens sandalyeyi ringin ortasına koyuyor, Bryan'ı kaldırıyor kafasından tutuyor "This is my show" diyor iplere yolluyor gelirken POP UP POWERBOMB!! SANDALYENİN ÜZERİNE!!! Owens Bryan'ın Showdown da yaptığı ziyarete karşılık veriyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Sami-zayn-kevin-owens-3252703-215479

Bryan yerde yatarken Kevin Owens taunt atıyor. War Time öncesi ikilinin rekabeti gittikçe kızışıyor. Biz de arka alana gidiyoruz.

Shawn Michaels ekranlara geliyor. 

27 Ocak Rise! *BANT* Jkbsj6

Muhabir: Geçtiğimiz hafta Rise! takımına katılmıştınız ama maç sonrası Dolph Ziggler tarafından saldırıya uğradınız. Ve doktorlar tarafından müdahale edilmesi gerekti.

Shawn Michaels: Evet, doğrudur.

Muhabir: Ve Dolph Ziggler da GM Paul Heyman'ı zorlayarak Rise! takımında sizin yerinizi aldı.

Shawn Michaels: Evet, her ne kadar kabul etmesi üzücü de olsa bu da doğru.

Muhabir: Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Shawn Michaels: Aslında bu soruya cevap vermek benim için de biraz garip. Çünkü ben de kariyerimde Ziggler gibi bir dönemde olsam bende aynı şeyi yapardım diyorum. Ama onca yıl tecrübeden sonra ve şu an ki duruma göre saygısız bir eylem diyorum. İki ucu da karışık. Ama olayın şöyle bir kısmı da var. Uzun süren bir maçtan çıkmıştım, sayı ve silah üstünlüğü vardır. Ve ilk saldırı anı bir anda oldu, hiç beklemez iken. Hazırlıksız yakalandım.

Muhabir: Yani Ziggler'a yaptıklarından dolayı hak veriyorsunuz ve hazırlıklı olsanız karşı koyacağınız anlamına mı geliyor ?

Shawn Michaels: Alakası yok, beni anlamamışsın dostum.  PWE Ringlerine geri döndüğüm de o bok böceğinin canını çok kötü yakacağım. Söndürmeyi beceremeyeceği bir ateş başlattı Ziggler. Ve ben de er ya da geç geri geleceğim.

Muhabir: Zamanı belli mi ?

Shawn Michaels: Zaman her zaman hoşuma giden bir kavram oldu. Akıl karıştırır, akıl açar. Benim için ise şu an çok belli değil. War Time da mücadele edemeyeceğim, haftaya Rise! da yine maça çıkamayacağım. 2 Hafta sonra Rise! için ise kesin bir şey yok. Ama bu 2 şov kaçırmadığım anlamına gelmiyor. Yani evet ring içinde bulunma durumum yok ama belki orada veya burada ortaya çıkıp bir şeyler yapabilirim.

Muhabir: Anlıyorum. İzleyin ve görün diyorsunuz.

Shawn Michaels: Aynen öyle. Geri gelince Ziggler'ın adamlarını da harcayacağım. Yoksa teke tek adil bir maç olmayacak.

Muhabir: Peki son bir soru daha. Battle Royal kazanıp bir kemer maçı hakkı elde etmiştiniz, o konu hakkında ne söyleyebilirsiniz ?

Shawn Michaels: Dolph Ziggler'ı mağlup ettikten sonra ki ilk yapacağım şey bir şampiyona meydan okumak olacak. Ama aklımda kesinleşmiş birisi yok. Dediğim gibi, zaman akıl karıştırır ve açar. Tag Team, United States veya Hardcore kemerleri gibi ufaktan başlayabilirim. Ya da bildiğimiz Shawn Michaels gibi olup direk PWE World Heavyweight kemerinin peşinden de gidebilirim. Hepsi zamana bağlı. Şu an için 3 hedefim var. Geri dönüş, Ziggler'ın kıçını tekmeleme ve tekrardan şampiyon olma.

Muhabir: Bayanlar ve baylar, Shawn Michaels'ı dinlediniz. Sizlere iyi akşamlar ve iyi şovlar diliyorum.

Bu görüntülerden sonra reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada gecenin 2. maçı var.

Welcome Your Hometown!

27 Ocak Rise! *BANT* 044_RAW_09192016cm_1129-f2ea30783a4f0eaac97e94bf1feb61e2

O geri döndü. Braun Strowman geliyor.

Kingdom!

27 Ocak Rise! *BANT* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor. Belkide çıkacağı en zor maç için geliyor.

Singles Match

Braun Strowman vs Cody Rhodes

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Cody mantıklı olanı yapıp mümkün olduğunca uzak duruyor. Strowman yakalamaya çalışıyor ama Cody iplerin altından ringin dışına çıkıyor. Strowman sinirleniyor ve ringin içinden bağırıyor Cody'e. Ardından dayanamayıp o da ringin dışına çıkıyor ve kovalamaca başlıyor. Cody ringin içine giriyor iplerin altından. Ardından ringin ortasından aynı şekilde ringe girmeye çalışan Strowman'ın üzerine koşuyor ve BASEBALL SLIDE vuruyor!! Strowman spiker masasına doğru bir iki adım atıyor. Cody iplerde bekliyor onu. Strowman ona doğru dönüyor. Cody SPRINGBOARD CROSSBODY ile atlıyor üzerine!!! Ama Strowman havada yakalıyor onu! Şimdi spiker masasına atıyor!! Cody masanın üzerini süpürüyor adeta! Strowman tekrar geliyor yanına. Kafasından tutup kaldırıyor. Ardından aprona fırlatıyor! Cody aprona çarpınca Strowman üzerine koşuyor. BIG BODY SPLASH! Cody tost oluyor adeta! Strowman şimdi onu ringe sokuyor. Kendiside giriyor şimdi. Cody kendisini iplere kadar yuvarlıyor. Strowman ise kalkmasını bekliyor. Cody destek alarak kalkıyor. Strowman tekrar üzerine koşuyor.. Cody bu kez ipleri aşağıya çekiyor!! Strowman ringin dışına düşüyor! Cody ise kendisini yere bırakıyor ve soluklanıyor! Strowman tekrar kalkıyor ayağa. Bu kez çok sinirlenmiş görünüyor. Cody ise karşı iplerde sırtı rakibine dönük bekliyor. Strowman bir hışımla dalıyor ringe ve Cody'e doğru gidiyor.. Bir anda Cody iplerden sekiyor ve harika bir DISASTER KICK vuruyor!! Strowman olduğu yerde sallanıyor! Cody bir kez daha sıçrıyor illerden. Bir DISASTER KICK daha!!! Strowman hâlâ yıkılmadı! Cody şimdi köşeye çıkıyor. Ve MISSILE DROPKICK vuruyor bu kez!! Strowman tek dizinin üzerine düşüyor! Cody fırsatı kullanmak istiyor. Şimdi karşı iplerden sekiyor ve rakibinin üzerine koşuyor. Bir de FRONT DROPKICK vuruyor!!! Strowman sonunda yere düşüyor! Cody hemen tuş deniyor. 1... ama 2 olmadan Strowman resmen havaya uçuruyor onu! Cody şaşkın şekilde ayağa kalkıyor. Şimdi tekrar köşeye çıkıyor. Strowman kalkıyor ve ona doğru gidiyor. Cody MOONSAULT ile atlıyor! Ama Strowman yakalıyor onu havada!!! Bir iki adım atıyor ve RUNNING POWERSLAM!!!! Ancak tuş denemiyor Strowman. Rakibinin baş ucunda bekliyor. Cody tekrar kıpırdanıyor. Strowman'a tutunarak kalkmaya çalışıyor. Strowman onu kafasından tutuyor ve yüzüne yüzüne bakıyor. Siniri gözlerinden belli Strowman'ın. Hemen kaldırıyor rakibi ve omuzluyor tekrar. Bir kez daha RUNNING POWERSLAM! Cody bu kez hareketsiz bir şekilde yatıyor. Strowman da işi bitiriyor. 1...2...3.. oluyor ve maç bitiyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Braun-Strowman-win-Copy

Strowman kazanıyor. Cody çok iyi mücadele etti ancak canavar dönüşünü resmen göstermiş oluyor! Strowman taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

PWE United States Şampiyonu Samoa Joe ekranlara geliyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Samoa-joe-comments-after-facing-620x350

Samoa Joe: Chris Jericho, saygı duyulması gereken birisi. Ama bu onu yeneceğim gerçeğini değiştirmiyor. War Time sadece şovun ismi olarak kalmayacak. Kıtalar Arası Şampiyonu ve Birleşik Devletler Şampiyonu karşılaşacak, bir savaş olacak. Hareketlerin havada uçuştuğunu, farklı teknikleri şimdiden görebiliyorum. Ama sonunda ise ayakta duran, savaşı kazanacak olan Samoa Joe oluyor. Hep böyle oldu ve hep de böyle olacak. Chris, umarım emekliliğe hazırsındır.

Joe yoluna devam ediyor, kameralar ringe dönüyor.

Radio!

27 Ocak Rise! *BANT* Zack-Ryder-On-Top-Of-The-Ring

Zack Ryder geliyor.

27 Ocak Rise! *BANT* 0741

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor. Konuşmaya başlamadan CHEER geliyor Ryder'a.

Zack Ryder: John Cena ringe gelmeden önce söylemek istediğim bir takım şeyler var. İlk olar-

Bir müzik duyuluyor.

Beats Rhymes!

27 Ocak Rise! *BANT* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena geliyor.

27 Ocak Rise! *BANT* John-Cena-Challenging-to-Dolph-Ziggler-on-Mic

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor, biraz BOO geliyor ona.

John Cena: Zack, sen ciddi bir şey söylemeden ben bir şey demek istiyorum. Geçen hafta bu ringde, senin maçına karıştım ve War Time da Hardcore kemeri için maça çıkma şansını elinden aldım. Sana bir FU vurdum. Dostum, bu beni çok iyi hissettirdi. Çünkü senin gibi bir aptal Rise'ı mı temsil edecekti ? Kariyerini gelişme bölgelerinde ve jobber olarak geçiren bir adam. Hala komik. Bunu sadece Rise'ı temsil etmek ile alakası yoktu. Çünkü benim de Rise'ı temsil etmek için bir maçım vardı. Fakat kazanmadım, onun yerine Roderick Strong'un kafasına sandalyeyi geçirdim. Çünkü böyle daha iyi hissettim ve bu yüzden de sana saldırdım. Şimdi ise bunları yüzüne vurarak daha iyi hissediyorum.

Zack Ryder: Ben yumruğumu senin suratına geçirdiğim de de umarım daha iyi hissedersin. Çünkü böyle şeyler yapmaman gerekiyor John. Birinin sana bir ders vermesi lazım ve o kişi de benim. Çünkü sen bencil bir piçten başka bir şey değilsin. Her zaman böyle oldun. Seninle ben geçmişte beraber takıldığımızda gibi oldu. Senin rakibin bile değildim, senin dostlarından biriydim. Ama sen buna rağmen beni gömdün. United States şampiyonu oldum ama senin yüzünden kaybettim. Kız arkadaşımı ayarttın ve defalarca onun üstüne bindin. Sonra da Kane ile bir savaş açtın ve benim peşime düştü, kariyerimden aylar götürdü.

John Cena: Yani ? Bak işte geri toplanmışsın. Şimdi PWE'desin ve geçen hafta bir kemer için #1 Contender olmaya çok yakındın Zack. Asla pes etme.

Zack Ryder: Bunlar sana bir oyun gibi geliyor. Ama benim için öyle değil. Sonunda yükselişe geçmiştim ama senin yüzünden tekrar arkalara atıldım. Seninle beraber takılırken keyif alıyordum ama şimdi fark ediyorum ki senin her şeyin sahte. Sadece kendini düşünen ahmaklardan birisin.

John Cena: Bence hala bana teşekküre etmen gerekiyor Zack. Evet sana saldırdım ve aramızda bir rekabet başladı. Ve War Time da, hem de ana şov kısmında karşı karşıya geleceğiz. Bunu bir düşün. Benim sayemde bir PWE Special Event'inin ana şov kısmında bire bir maça çıkacaksın. Pre Show veya şov öncesi Dark Match değil, ana şov kısmında çok kişinin yer aldığı uyduruk bir maçta değil, bire bir maç. Her ne kadar kaybedecek de olsan kendini şanslı say evlat.

Zack Ryder: John, sınırı çok aştın. Bardağı fazla taşırdın. Ve olacak olanlara hazır olman lazım. Çünkü bu noktaya sen getirdin, ben sadece War Time da bitireceğim.

Cena ona küçümseyici bakış atarken Ryder mikrofonu kafasına geçiriyor. Cena hemen kalkıyor ayağa, Ryder ona Running Clothesline vuruyor. Cena toparlanmaya çalışıyor, yarı ayakta iken Ryder ona Running Big Boot vuruyor. Cena yüzünü tutuyor, Ryder taunt atıyor. Cena kalkıyor, Ryder ona doğru gidiyor ve ROUGH RYDER!! için zıplıyor... AMA Cena onu havada yakalıyor ve Flapjack ile yere bırakıyor. Ryder kısa süre sonra kalkıyor, Cena ona bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ve 3. bir yumruk geliyor. John Cena Arm Drag ile atıyor onu, Ryder kalkıyor, Cena ona Leaping Shoulder Block vuruyor. Zack Ryder hemen kalkıyor, Cena onu FU!!! için omuzluyor. Cena onu atıyor... AMA Ryder arkasını düşüyor. Cena bir anda arkasını dönüyor, Ryder ona Elbow Smash çakıyor. Cena kafasını tutarken Ryder zıplıyor ve Hurricanrana ile atıyor onu, Cena kalkıyor ve Ryder üstüne gidiyor, ROUGH RYDER!!! yapıyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Zack_Ryder_0001

Cena ringden yuvarlanarak çıkıyor, Ryder ise ringde, War Time'a giderken momentum toplamış oluyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Arka alanda PWE'nin en yeni ismi Zack Sabre Jr. ekranlara geliyor. Yanında Renee Young var.

27 Ocak Rise! *BANT* How-did-dar-light-a-fire-under-z-620x350

Renee Young: Zack, PWE senin için ne anlam ifade ediyor ?

Zack Sabre Jr: Hayat. Benim hayatımın çoğu buralarda geçti. Yani bu endüstri de. Her zaman daha iyi olmak için çalıştım. Ve PWE de en iyilerin olduğu şirket.

Renee Young: Peki PWE ile nasıl anlaştın ?

Zack Sabre Jr: Bir telefon aldım. Gelip bir mülakata girmemi istediler ve bende girdim. İşte bir kaç şey yaptık, oturup konuştuk ve sonra evime döndüm. Bir kaç hafta daha güreşmeye devam ettim ve sonra sözleşme imzalamam için beni çağırdılar. Kabul ettim ve PWE ile anlaştım ama gelmem uzun sürdü çünkü önceden söz verdiğim bir kaç şov vardı. Onları hallettim ve sonra direk buraya geldim.

Renee Young: Nasıl hissediyorsun ?

Zack Sabre Jr: Çok heyecanlı. Biraz da gergin aslında. Şirkette çalışanlardan bazılarını tanıyorum. Ama farklı bir ülke, farklı insanlar benim için burada olacak. Alışması zor olacaktır ama bavullarımı toplayıp geri dönmem de.

Renee Young: PWE de ki geleceğin hakkında ne neler söyleyebilirsin ?

Zack Sabre Jr: Şu an için debutumu bekliyorum. Ondan sonra da alışmaya çalışacağım ve gerisinin geleceğine inanıyorum.

Renee Young: Bize vakit ayırdığın için teşekkür ediyoruz. PWE de bol şans.

Zack Sabre Jr: Teşekkürler ve iyi akşamlar.

Zack Sabre Jr. yoluna devam ediyor, kameralar da Main Event maçı için ringe dönüyor.

Burn In My Voices!

27 Ocak Rise! *BANT* Randy-orton-champion

PWE World Heavyweight Şampiyonu Randy Orton geliyor.

Here to Show the World!

27 Ocak Rise! *BANT* Bbd744fae1d648302376983050367508

''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor. Elinde ''Carl'' adını verdiği Kendo Stick de var.

Hakem sopayı alıyor ve ringin köşesine koyuyor. İki ismi de kontrol ediyor ve zili çalıyor.

Winner Will Be The Captain of Team Rise!

Randy Orton vs Dolph Ziggler

Zil çalar çalmaz Ziggler rakibinin üstüne gidiyor, Orton Clothesline ile onu indiriyor direk. Orton rakibi yerde iken ona bir kaç tekme atıyor, sonra ayağa kaldırıyor. Ziggler bir yumruk atıyor ona, Orton da karşılık veriyor. İkili birbirine bir kaç yumruk attıktan sonra Ziggler bir de Headbutt darbesi vuruyor. Ziggler 2 adım geri çekiliyor ve JUMPING DDT! için zıplıyor... AMA Orton onu havada yakalıyor ve yüz üstü yere atıyor. Ziggler göğüs kafesini tutarak kalkıyor, Orton onun karnına tekme atıyor ve yakalıyor onu, Vertical Suplex yapıyor. Orton tuş deniyor 1.. de atıyor Dolph Ziggler. Orton hemen kaldırıyor onu... AMA Ziggler onu yakalıyor ve OVERHEAD BELLY TO BELLY SUPLEX ile köşeye doğru atıyor onu. Orton köşede ayaklanmaya çalışıyor. Ziggler da bir taunt atıyor. Orton kalkınca Ziggler onun üstüne doğru koşuyor ve Stinger Splash ile atlıyor... AMA Orton çekiliyor. Ziggler yüzünü tutarak arkasını dönüyor, Orton Snap Scoop Powerslam ile yere çakıyor onu. Orton yine tuşa gidiyor 1.. 1.15.. de atıyor bu sefer Ziggler. Orton kalkıyor, Headlock bağlamayı deniyor ama Ziggler kaçmayı başarıyor, geri geri gidiyor ve ayağa kalkıyor. Kalktığı anda Orton ona Dropkick çakıyor. Ziggler hemen ayaklanıyor, Orton Running Clothesline deniyor ama Ziggler eğilerek kurtuluyor. Orton kalkıyor şimdi ayağa, bu sefer Ziggler Dropkick çakıyor. Orton da hemen kalkıyor ama Ziggler onu yakalayıp Snap Neckbreaker yapıyor. Ziggler bu sefer tuşa giden oluyor 1.. 1.25.. de atıyor Randy Orton. Ziggler kalkıyor ayağa, rakibi de kaldırıyor ve Carl'ın olduğu köşeye doğru götürüyor ve köşeye bırakıyor onu. Orton köşede oturuyor şimdi. Bir yumruk çakıyor, Orton köşede sallanıyor biraz. Ziggler rakibinin iki bacağını da dış tarafa geçiriyor, bir yumruk daha atıyor ve o da köşeye çıkıyor. Ama Orton köşede ona karşılık veriyor. Orton bir kaç yumruk atıyor ve sonra da bir kaç tekme darbesi vuruyor. Ziggler köşede dengesini kaybediyor ve Orton onu ittiriyor aşağı doğru. Ziggler düşerken hakeme doğru düşüyor ve dirseği hakemin kafasına çarpıyor. Hakem yarı ayakta kafasını tutarken Ziggler yerden Carl'ı alıyor ve Orton'ın karnına geçiriyor!! Hakem bunları görmüyor, Ziggler sopayı hemen yere bırakıyor ve köşeye tırmanıyor. Ve SUPERPLEX!!! yapıyor Ziggler. İkisi de yerde şimdi.

Hakem saymaya başlıyor. 3.. oluyor ve Ziggler orta iplere tutunarak yarı ayakta bir şekilde, Orton'dan hareket yok hala. Ziggler bir tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Orton, hala maçtayım diyor. Ziggler buna sinirleniyor ve Elbow Drop'lara başlıyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. ve HEART STOPPER! yapıyor. Dolph Ziggler yine tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor yine Orton. Ziggler'ın sinirleri bozuluyor. Ziggler hemen kalkıyor ayağa ve rakibini de kaldırıyor, FAMOUSER pozisyonuna alıyor onu... AMA Orton Back Body Drop ile atıyor Ziggler'ı. Orton kalkıyor, Ziggler da iplere tutunarak kalkıyor... Orton RKO!!! için zıplıyor... AMA Ziggler iplere tutununca Orton da yere çakılıyor. Orton sırtını tutarak kalkıyor, Ziggler FAMOUSER! çakıyor ona. Hemen tuşa gidiyor 1.. 2..2.50.. da Orton atıyor. Ziggler çılgına dönüyor. Hemen ayağa kalkıyor ve Orton'un kalkmasını bekliyor. Orton geç de olsa kalkıyor, Ziggler da Jumping DDT!! ile yere çakıyor onu. Ziggler Finisher Tauntu atarken girişte birisi gözüküyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Eric-Bischoff

BU ERIC BISCHOFF!!! 

Bischoff alkışlıyarak ringe doğru geliyor. O sırada bariyerlerden de Showdown takımı atlıyarak geliyor ve ringin etrafını sarıyor. Ziggler ne yapacağım diye onlara bakarken arkadan Orton onu tutuyor. Orton yine RKO!!! için zıplıyor... AMA Ziggler onu itiyor ve Ziggler ZIG ZAG!!! için zıplıyor. Ama zıpladığında Orton onu koldan yakalıyor ve bırakmıyor, Ziggler da hareketi tamamlayamıyor. Orton koldan tutarak Snapmare yapıyor ve yere çakıyor Ziggler'ı. Ziggler kalkıyor ve arkasına dönüyor, Orton'dan ona Pop-Up Flapjack! geliyor. Ziggler yere sert düşüyor ama anında ayağa kalkıyor ve Orton RKO!!! çakıyor. Randy tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Orton kaptan olarak konumu koruyor.

Orton sevinemeden Showdown takımı ringe dalıyor. Callihan, Reigns, Styles, Rock, Hero hepsi dalıyor aynı anda ve Callihan hakemi indiriyor önce. Beşli Ziggler ve Orton'a dalıyorlar. Kısa sürede onları haşat ediyorlar ve Rock Ziggler'a ROCK BOTTOM!!! yapıyor. Roman Reigns ise SPEAR!!! ile Orton'u ikiye bölüyor.

DERKEN RISE! TAKIMININ GERİ KALANI GELİYOR RİNGE. Strong, Dillinger ve McIntyre dalıyor ringe. Hemen kavgaya girişiyorlar ama 5vs3 kalıyorlar. Showdown kısa sürede üstünlük kuruyor ve fena dövüyorlar. AJ Styles McIntyre'a STYLES CLASH!!! vuruyor. Callihan da McIntyre'ı kaldırıyor ve HEADLOCK DRIVER!!! yapıyor. Rock ise Strong'u kaldırıyor ve Hero'ya doğru atıyor ve Hero ona KO!!! vuruyor. Bu sefer de Showdown Rise'ı yerle bir ediyor.

Eric Bischoff da ringe giriyor. Bischoff mikrofon istiyor, bu sırada Rise'ın GM'i Paul Heyman girişte beliriyor.

27 Ocak Rise! *BANT* Eric-bischoff

Eric Bischoff: Pazar akşamı görüşürüz Paul.

Eric Bischoff ve Showdown takımı taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 27 Ocak Rise! *BANT*   27 Ocak Rise! *BANT* EmptyCuma 27 Ocak 2017, 19:13

Bu hafta biraz sıkışık olduğum ve şu an da aktiflik olmadığı için bant geldi. Pazar günü War Time da görüşürüz. Pre Show saat 18.00 da, Main Show 19.00 da.
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 27 Ocak Rise! *BANT*   27 Ocak Rise! *BANT* EmptyCuma 27 Ocak 2017, 23:43

Eline sağlık, Rise! bu hafta iyi ve bol olaylı geçmiş
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 27 Ocak Rise! *BANT*   27 Ocak Rise! *BANT* EmptyC.tesi 28 Ocak 2017, 00:34

ohyş takımın maskotu olmuşum
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 27 Ocak Rise! *BANT*   27 Ocak Rise! *BANT* EmptyC.tesi 28 Ocak 2017, 02:14

Drew'a bi Rock Bottom ataydım iyyidi

27 Ocak Rise! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6 Ocak Rise! *LIVE*
» 16 Eylül Rise! *BANT*
» 28 Ekim PWE Rise! *BANT*
» 8 Temmuz Rise! *BANT*
» 10 Şubat Rise! *BANT*