PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

28 Mart Showdown *LIVE*

+5
Seferoğlu Suphi
Psychosis
The Swiss Sensation
The Chosen One
Achilles
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

28 Mart Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 20:53

Click Click Boom! Showdown introsu ve pyro şov ile birlikte Showdown başlıyor!

28 Mart Showdown *LIVE* Booker-t-michael-cole-jbl-1427975052

Michael Cole : Bayanlar Baylar, bir Showdown'da daha JBL, Booker T ve ben Michael Cole sizlerle birlikteyiz.

JBL : Redeption II öncesi son haftayız ve Special Event öncesi son şovlar hararetli geçer Maggle.

Booker T : Herkesin düşmanı belli baylar. Neler göreceğimizi biliyoruz ancak şiddeti ne olur işte o merak konusu!

Michael Cole : Hepsini öğreneceğiz Booker. Artık şova geçebiliriz.

Kameralar arka alana dönüyor. 

Finn Balor geliyor ekranlara

28 Mart Showdown *LIVE* Maxresdefault

Finn Balor : Sözün bir etkisinin olmayacağı döneme geldik. Artık olacakları değiştirmeye kimsenin gücü yetmeyecek. Geri döndüğüm günden, şu ana dek söylediğim sözler eğer dikkate alınmamışsa, kaybedilen değerlerin büyüklüğünü anlayamazsınız. Korumakta olduğum şeyin, ulaştığım noktada bir değeri yok. Ufak tefek şeyleri sembolize ediyor ve benim ele geçireceklerim çok daha fazlası. Masal anlatmıyorum. Korku filmi çekmiyorum. Ya da maskeli baloya gitmek için hazırlanmıyorum. Ruhumun bedenimden istediklerini yapıyorum ve bundan sonra da böyle yapacağım. Peki kaçınız bunu görebilecek kadar dayanıklı ?

Balor ortadan kayboluyor. Kameralar ringe dönüyor ve gecenin ilk maçına geçiyoruz.

Worlds Apart!

28 Mart Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcSWKzk8eIGpKyFsXQJiFDXo3UH_PuFfwtUC72Yg2XOaVkDC4jBHpT3WroMD

Sami Zayn ringe geliyor.

Swiss Made!

28 Mart Showdown *LIVE* CesaroReturn

Cesaro'da ringe geliyor ve beklemeye başlıyor.

The Machine Gun!

28 Mart Showdown *LIVE* Karl_Anderson_bio--d7189bf25d150861fe4fdc5eab2770d8

Karl Anderson'da ringe geliyor ve maç için artık herşey hazır.

Triple Threat Match

Sami Zayn vs Cesaro vs Karl Anderson 

Zil çalıyor , üç isim birbirine bakındıktan sonra Anderson Zayn'e doğru yöneliyor , Zayn Arm Drag ile Anderson'ı yere sererken Cesaro Zayn'e back suplex yapıyor, Anderson ayağa kalktığı gibi Cesaro Anderson'ı iplere yolluyor , Anderson iplerden gelirken Cesaro'ya big boot vuruyor , Cesaro iplere doğru sürüklenirken Anderson arkasına doğru yöneldiği gibi Zayn'den dropkick geliyor , Anderson tekrar kalkmaya başlıyor ama o arada Zayn iplere gidiyor gelirken Leg Lariat vuruyor, Anderson yere düşüyor ardından ringin dışına yuvarlanıyor, Cesaro ayağa kalkıyor Zayn ile bakışıyor , Anderson ringin dışında ayağa kalkıyor, Cesaro ve Zayn BERABER SUICIDE DIVE YAPIYOR!! Anderson tekrar yerde kalıyor ,Cesaro fırsattan yararlanıp Zayn'i yakalıyor ve stepslere yolluyor, Zayn stepslere çarpmadan stepslerin üstüne çıkıyor VE MOONSAULT YAPIYOR!! Cesaro'da yerde düşüyor , Zayn ringe giriyor , Cesaro ve Anderson ringin dışında ayağa kalkmaya başlıyor , Zayn hızını alıyor VE SOMMERSAULT DIVE YAPIYOR!! Ama Anderson ve Cesaro çekiliyor Zayn boşa atlıyor!! Zayn'in canı epey yanıyor , Anderson Cesaro'ya işaret yapıyor , Anderson Zayn'i kaldırıyor , Cesaro Zayn'in ayaklarının olduğu tarafa geçiyor VE BERABER MAGIC KILLER YAPIYORLAR!! Zayn devre dışı kalıyor , Anderson Cesaro'yu yumruklamaya başlıyor , Cesaro sersemliyor , Anderson Cesaro'nun kafasını apron'a defalarca vurmaya başlıyor 1-2-3-4-5-6-7 Cesaro ayakta duramayacak hale geliyor , Anderson Cesaro'yu ringe sokuyor , Cesaro köşeye doğru sürükleniyor , Anderson bu duruma aldırış etmiyor , Cesaro köşeye tutarak ayağa kalkıyor , Anderson Assistes Bicycle Kick vuruyor , Cesaro düşmüyor ama devamında Anderson Cesaro'nun boynundan kavrıyor VE FISHERMAN SUPLEX YAPIYOR!! Anderson köşeye geçiyor Cesaro'nun kalkmasını bekliyor , Cesaro ayağa kalkıyor Anderson'dan ROCKET KICK GELİYOR!! Ama Cesaro son anda eğiliyor , Anderson boşa gidiyor , Anderson ayağa kalkmaya çalışırken Cesaro'dan BUTTERFLY SUPLEX GELİYOR!!! Anderson yerde köşeye doğru sürüklenirken Zayn ringe giriyor Cesaro'ya elbow smash vuruyor ama Cesaro pek etkilenmeden headbutt vuruyor , Zayn suratını tutarken Cesaro Zayn'i Anderson'ın üzerine doğru yolluyor, Zayn Anderson'a çarpıyor ardından Cesaro Zayn'i karşı köşeye doğru yolluyor , Cesaro hızını alıyor VE ZAYN'E EUROPEAN UPPERCUT VURUYOR!! Zayn yere düşüyor , Cesaro şimdi ANDERSON'A EUROPEAN UPPERCUT VURUYOR!! Anderson'da yere düşüyor , Cesaro Zayn'e doğru yöneliyor kaldırıyor top rope'a çıkarıyor , Cesaro'da top rope'a çıkıyor SUPPERPLEX!! ama Zayn izin vermiyor zorluyor , Anderson arkadan Cesaro'yu yakalıyor German suplex ile yere seriyor , Anderson köşedeki Zayn'e yöneliyor ama Zayn'den Anderson'a DIVING CROSSBODY GELİYOR!! devamında tuşa gidiyor 1...2...2.444...attı.

Sami Zayn terini siliyor elleriyle. Cesaro ve Anderson yerde. Cesaro bir köşeye, Anderson bir köşeye sürüklüyor kendisini. Sami Zayn'da Helluva Kick için taunt atmaya başlıyor! Önce Karl Anderson kalkıyor. Şimdi Cesaro'da ayakta! Zayn bir Cesaro'ya bir Anderson'a bakıyor. Ve Anderson'a doğru koşmaya başlıyor! HELLUVA KICK!!! HELLUVA KICK!!!! Bu kez Cesaro'ya yöneliyor!! Koşuyor ona doğru! Cesaro bir anda iki adım öne geliyor ve ayrılıyor köşeden! Zayn'ı havaya fırlatıyor ve harika bir POP-UP EUROPEAN UPPERCUT!!!! Karl Anderson'u kontrol ediyor Cesaro. Hala yerde olduğunu görünce kaldırıyor Sami Zayn'ı!!! Ve NEUTRALIZER ile yere yapıştırıyor!!!!! Bir kez daha bakıyor Anderson'a ve yerde olduğunu görünce tuş deniyor. 1...2...3!!

28 Mart Showdown *LIVE* Double-c-sd664photo067-1345341388

Cesaro kazanıyor! Hakem onun elini kaldırıyor. Cesaro zaferini kutlarken kameralar arka alana gidiyor.

PWE Universal Champion Goldberg geliyor ekranlara!

28 Mart Showdown *LIVE* Goldberg-2016-620x360

Goldberg : Elimination Chamber'da 5 kişiyi saf dışı bırakarak kazandığım PWE Universal Şampiyonluğunu, elbette ki aynı ciddiyet ve dirençle savunacağım. Redemption II'ye bunun için hazırlandım. Her ne kadar bu gece Sami ile aynı sayfada yer alacak olsam da, onun huyunu biliyorum ve oldukça dikkatli davranacağım. Bana ihanet edebilir ya da maçı bırakıp gidebilir. Her ne olursa olsun, onun yapacağı hiçbir şey, bana zarar veremez ve asla benim itibarımı zedeleyemez. Sami! Gerçekçi olmakta fayda var diye düşünüyorum evlat. İyi mücadele ediyorsun ve kavga etmeyi beceriyorsun. Ama hala benim kim olduğumu farkedememişsin. Sen farketmeye çalışırken, elindeki son fırsatta yok olacak! YOU'RE STILL NEXT!

Goldberg oradan ayrılıyor. Kameralar tekrar ringe dönüyor. Sırada kemer maçı var.

Man With A Plan!

28 Mart Showdown *LIVE* 170_RAW_09192016mm_1518--cba9a30f066b365f4939c09ea63274a9

The Brian Kendrick geliyor!

Fight!

28 Mart Showdown *LIVE* Kevin-owens-nxt-champion

PWE Hardcore Champion Kevin Owens da geliyor ringe.

Hardcore Match for PWE Hardcore Championship

Kevin Owens (c) vs The Brian Kendrick

İki güreşçi ringde bekliyor. O sırada görevliler ring çevresinde son düzenlemeleri yapıyorlar. Sandalyeler, merdivenler, masalar görüyoruz. Yangın söndürme tüpü ve raptiyeler de göze çarpan nesneler arasında. Ve zil çalıyor bir anda. Owens hemen rakibinin üstüne gidiyor ve yumruk sallıyor ama Kendrick eğiliyor. Owens arkasını dönüyor, Kendrick Arm Drag ile atıyor onu. KO kalkıyor, Dropkick vuruyor ona Kendrick ve tuş deniyor 1.. de atıyor şampiyon. Kendrick kaldırmaya çalışıyor onu fakat Owens yarı ayakta iken omzunu kullanarak atıyor onu ve KO ayağa kalkıyor. Kendrick de kalkıyor fakat Owens ona yumruk atıyor ve iplere koşuyor... AMA Brian Kendrick o daha çok gidemeden yakalıyor onu ve ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Owens. Kendrick ona LOW SUPERKICK! vuruyor... KO son anda bacağını tutmayı başarıyor. Owens onu bacağından tutuyor ve iplere doğru çeviriyor. İplere yakın oldukları için Kendrick'in bir bacağı orta iplerden dışarı geçiyor. KO bunu fırsat bulup ona yaklaşıyor ama Kendrick ona Backhand Elbow darbesi vuruyor ve tam şekilde aprona çıkıyor, Hot Shot yapıyor. Owens ringde sallanır iken Kendrick bacaklarından tutup onu yere düşürüyor ve dışarı çekiyor. Kendrick sandalye alıyor eline ve onun karnına geçiriyor. Brian sandalyeyi yere bırakıyor ve KO'yu yakalıyor, SANDALYE ÜSTÜNE DDT!! yapıyor Brian ve tuş deniyor 1.. 1.15.. 1.25.. de atıyor Owens. Brian zaman kaybetmeden kalkıyor ve sandalyeyi ringe fırlatıyor. Owens'ı da sokuyor ringe. The Brian Kendrick ringe giriyor, rakibinin üstüne gidiyor ama Kevin onu Back Body Drop ile atıyor. Brian sırtını tutarak kalkıyor, Owens bu arada yerden sandalyeyi alıyor ve sırtına geçiriyor!! Ve 2. kez sandalyeyi sırtına geçiriyor. Owens sandalyeyi bırakıyor ve rakibinin kafasını bacaklarının arasına geçiriyor, PACKAGE PILEDRIVER!!! yapıyor KO ve hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor The Brian Kendrick.

Owens şok oluyor, biraz da sinirleniyor. Owens ayağa kalkıyor ve ringden inip bir kaç Kendo Stick sokuyor ringe. Owens ringe giriyor, bir Kendo Stick alıyor eline, Kendrick'in üstüne gidiyor... AMA Kendrick Drop Toe Hold ile onu düşürüyor. Kendrick hemen ayağa kalkıyor ve ona bir kaç tekme atıyor ve Kendo Stick alıyor yerden, art arda Owens'ın sırtına geçiriyor darbeleri. Kendrick onu kaldırıyor ve karnına da vuruyor sopa ile ve bacaklarına vuruyor birkaç tane de. Kendrick bir kez daha sallıyor sopayı ama KO eğiliyor. Brian arkasını dönüyor, Owens ona Backhand Elbow darbesi vuruyor. Kendrick çenesini tutarken KO onu havaya atıyor... AMA Kendrick HAVADA KENDO STICK İLE VURUYOR ONA!!! Owens'ın kafasında kanama başlıyor. Kendrick toparlanıp ona hamle yapıyor ama KO ona LARIAT çakıyor. Kendrick takla atarak düşüyor, bu arada KO kendini köşeye bırakıyor, dinleniyor biraz. Owens şimdi ringin dışında kurulu olan merdivene uzanıyor ve onu düzgün bir biçimde ringe alıyor. KO rakibini köşeye atıyor ve hemen ardından Corner Clothesline vuruyor ona, Kendrick yerde. Kevin merdiveni alıyor ve köşede ki rakibinin önüne yerleştiriyor. Owens karşı köşeye gidiyor ve taunt atıp diğer köşeye koşuyor, CANNONBALL! yapıyor. Owens merdiveni çekiyor ve rakibini kaldırıyor, ringin ortasına doğru atıyor onu. Merdiveni alıyor ve onun suratına geçiriyor. Kendrick'i köşeye çekiyor Owens ve merdiveni yine üstüne koyuyor. Owens taunt atıyor ve köşeye tırmanıyor, SENTON BOMB! ile atlıyor KO... Fakat Kendrick dizlerini kaldırıyor, Owens merdivenli dize sırtını kötü çarpıyor. KO sırtını tutarak kalkıyor. Kendrick de merdiveni alıyor ve arkadan ona vuruyor. Kendrick şimdi merdiveni demin ki köşenin üstüne koyuyor, merdivenin yarısı ring de yarısı dışarda. Owens'ı kaldırıyor Kendrick ve kolundan tutuyor, merdivene atıyor. Owens suratını kötü çarpıyor. Kendrick tuş deniyor 1.. 2.. 2.15.. de atıyor.

Owens. Kendrick kalkıyor ayağa ve rakibini boynundan tutuyor ve iplerden sekiyor, SLICE BREAD #2 yapıyor.... HAYIR! KO son anda kontrolü ele alıyor ve onu geri bırakıyor... Fakat Kendrick köşe üstüne kurulu merdivene denk geliyor. KO arkasını dönüyor, Brian merdivenin üstünden ona yumruk atıyor. Owens karşılık veriyor. İkili bir süre birbirine yumruk atıyor, sonra Owens bir anda çekiliyor. Kendrick dengesini kaybediyor bir süre... O anda KO SUPERKICK!!! vuruyor ona. The Brian Kendrick merdivenin üstüne sallanırken Owens bir anda merdiveni ittiriyor, merdivenin ringe dönük olan ucu bir anda dışarıya dönüyor ve Kendrick de dışarıya düşüyor! Kevin Owens da iniyor ringden, Kendrick'i kaldırıyor ve bariyerlere atıyor. Brian sırtını tutuyor, kalkmayı deniyor. Owens bu arada yerden bir yangın söndürme tüpü alıyor ve Brian'ın suratına sıkıyor. Brian Kendrick afallıyor ve nefes alamıyor bir süre. Duman geçiyor ve Owens tüp ile Kendrick'in kafasına vuruyor. Owens tüpü bırakıyor ve kurulu bir masayı köşeye doğru çekiyor, Kendrick'i de kaldırıyor Owens ve masaya koyuyor ve tüpü alıyor, ona biraz daha duman sıkıyor ve bırakıyor tüpü. Kevin taunt atıyor ve köşeye çıkıyor, dışarıda masada yatan Kendrick'e BULLFROG SPLASH!!! ile atlıyor. KO tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Maç bitiyor, KO kemerini koruyor.

28 Mart Showdown *LIVE* 660xNx040_RAW_02152016jg_0519-1403264817-730x411

Hakem Hardcore Kemerini ona getiriyor. Owens kemeri alıyor ve taunt atıyor. Lashley'e karşı kemerini korumadan önce başka bir rakip karşısında başarı ile kemerini koruyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamdan dönüyoruz.

Sasquatch!

28 Mart Showdown *LIVE* 20120402_raw_brock_lesnar

'' The Beast Incarnate '' Brock Lesnar elinde mikrofonla ringe geliyor.

28 Mart Showdown *LIVE* Brock-lesnar-mic-1459596920-800

Brock Lesnar : Geçen haftaki artıkları topladığınıza göre, artık yenilerini gönderebilirsiniz. Beni daha ne kadar oyalayacaksınız çok merak ediyorum. Son sözlerimin fazla dikkate alınmadığını görüyorum. Gerçekten kim olduğumu unutmuşsunuz. Bunun elbette sonuçları olacak. A'dan Z'ye, herkes bunun sonuçlarına katlanacak, HERKES! Yokedilecek ne varsa yokedeceğim. Karşıma geçip beni durdurmaya çalışacak cesarete sahip birisi var mı ? ( Mikrofonu indirip biraz bekliyor ) Tahmin ettiğim gibi. YOK! Sürekli aynı şeyleri söylemek gibi bir alışkanlığım yok. Genellikle işlerimi konuşarak değil, yokederek yaparım. Son 3 haftadır sürekli konuşuyor olmaktan da sıkıldım. Kafanıza göre takılmaya devam edin. Ben o kafanızı patlatana kadar!

Mikrofonu sertçe yere fırlatır. Sasquatch eşliğinde ringten ayrılırken kameralar arka alana dönüyor.

Gölgelerin arasında bir adam çıkıyor ve sandalyeye oturuyor.

28 Mart Showdown *LIVE* Ethan-Carter-iii-ec3-600x350

Bu EC3!!!

Ethan Carter III: PWE'ye geri döndüğüm andan itibaren hızlı bir dönüş yaptım. Daha önce WrestleMania da yendiğim Cesaro'yu bir kez daha yendim ve kısa süre sonra kendime yeni bir suç partneri buldum ve şu an elimde tuttuğum Tag Team Kemerlerini ele geçirdik. Çok kolay olmadı, çok zor da olmadı. Ama oldu. Her şey hızlı oldu ama klas bir biçim de oldu. Ben ve Austin Aries buraları farklı bir seviyeye çıkartacağız. Bu çağın en iyisi değilsek en iyilerindeniz. Bunu da ringe adım attığımız her sefer de gösteriyoruz. Hazır Austin Aries demişken sözü de ona bırakayım.

EC3 Sandalyesinde otururken kameralar sağa doğru dönüyor.

28 Mart Showdown *LIVE* Austinaries

''The Greatest Man That Ever Lived'' kadraja giriyor.

Austin Aries: Marty Scurll benim taşıdığım bir yük idi. Fakat Ethan Carter III ise benimle birlikte yol alan birisi. Ve dediği gibi de buraları farklı bir seviyeye çıkartacağız. Bu çağın en iyisi değilsek en iyilerindeniz. Bunu da ringe adım attığımız her sefer de gösteriyoruz. Bu bizim sevdiğimiz şey, bu bizim diğerlerinden daha iyi yaptığımız şey ve bu bizim diğerlerinden daha iyi yapıp PWE basamaklarını tek tek çıkıp zirveye ulaştığımız da kanıtlamış olacağımız şey. İkimizin yolları birleşmeden önce ki PWE maceralarımız geçmişte kaldı, Marty Scurll'ü pataklayıp göndermek ve American Alpha'yı yenip yeni Tag Team Şampiyonları olmak sadece başlangıç idi.

Ethan Carter III: Bu akşam ise Golberg ve Sami Callihan var karşımızda. Bazılarına göre zor bir mücadele. Fakat bize göre yani PWE Tag Team Şampiyonlarına göre o kadar da zor bir mücadele değil. Birisi bir ihtiyar ve diğeri de psikopat.

Austin Aries: Biz ne yaşlıyız ne de akıl hastasıyız. Bizler zekiyiz, idealistiz ve yetenekliyiz. Kariyerlerimiz boyunca bizi diğerlerinden ayıran bu oldu ve bu akşam da bizi Goldberg ve Sami Callihan'dan ayıracak. Sadece dikkatli bir şekilde izleyin.

EC3 ve Aries Tag Team Kemerleri ile taunt atıyor, kameralar ringe dönüyor.

Space Demantia!

28 Mart Showdown *LIVE* Sami1

Sami Callihan geliyor ringe!

Invasion!

28 Mart Showdown *LIVE* Wwe-news-bill-goldberg-has-not-be-contacted-to-work-wrestlemania-32_1

PWE Universal Champion Goldberg de ağır adımlarla geliyor! Ringe giriyor ve Sami ile kısa süreli bakışıyorlar.

Ambition And Vision!

28 Mart Showdown *LIVE* Austin-Aries-9

Austin Aries girişte! 

Trouble!

28 Mart Showdown *LIVE* 0ec3f6e307f3744beb2d8c328d0c02ec

PWE Tag Team Şampiyonları taunt atarak ringe geliyorlar! Artık maç için herşey hazır!

Goldberg & Sami Callihan vs Austin Aries & Ethan Carter III

Hakem işaret veriyor ve maç başlıyor! Ringte Sami ve Aries var. İkili birbirlerinin üzerine geliyorlar. Sami eğiliyor ve omzunu rakibinin karına dayıyor. Ardından onu iterek köşeye kadar götürüyor! Şimdi köşede arka arkaya SHOULDER ATTACK ile sıkıştırıyor! Hakem bırakmasını söylüyor ve Sami bırakıyor. Aries hala köşede. Sami tekrar üzerine geliyor ve sert bir yumruk patlatıyor! Ardından kolundan tutuyor ve karşı köşeye yollamak istiyor! Ama Aries reverseliyor ve Sami'yi köşeye gönderiyor. Sami köşeye yapışıyor şimdi. Aries koşuyor ona ve STINGER SPLASH! Ardından bir de EXPLODER SUPLEX ile yere indiriyor! Şimdi tuş deniyor. 1...2 olmadan atıyor Sami. Aries onu bacaklarından kendi köşesine çekiyor ve ECIII'e tag veriyor. ECIII hemen ringe giriyor ve yerdeki rakibini tekmeliyor kısa bir süre. Ardından kafasından tutuyor ve kaldırıyor Sami'yi. Şimdi sarılıyor ve OVERHEAD BELLY TO BACK SUPLEX! ECIII hemen yaklaşıyor tekrar. Sami iplere tutunarak kalkıyor. ECIII koşuyor ve CLOTHESLINE ile dışarı atıyor onu! Ardından taunt atıyor ringte! Goldberg Sami'ye bakarak sırıtıyor! Sami sinirleniyor ve hemen ringe dalıyor. Ardından Goldberg'in göğsüne sertçe vurarak tag veriyor ona! Goldberg bir anda ciddileşiyor ve ağır ağır ringe giriyor. ECIII Goldberg'e doğru koşuyor. Goldberg'den SHOULDER BLOCK! ECIII tekrar kalkıyor. Goldberg koşuyor ve bir kez daha SHOULDER BLOCK ile yere seriyor! ECIII bu kez ağır ağır kalkarken Goldberg ağır adımlarla dolanıyor etrafında. ECIII kalkınca Goldberg onu kolundan tutuyor ve iplere yolluyor. ECIII iplerden dönünce Goldberg BIG BOOT ile yere seriyor tekrar!! Şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor ECIII! 

Goldberg kalkıyor ayağa. ECIII kendisini iplere kadar yuvarlıyor. Goldberg kendi köşesine yakın dururken bir anda Sami sırtına vuruyor! Goldberg bir hışımla ona dönüyor! Hakem tag verildiği için Sami'nin içeri girip Goldberg'in çıkmasını söylüyor! Sami giriyor ringe. ECIII iplerin önünde dururken Sami'ye doğru geliyor hızla. Sami eğiliyor! Arkasından itiyor köşeye kadar! Şimdi kafasını sertçe köşeye vuruyor onun! ECIII çarpmanın etkisiyle bir iki adım geri sekiyor! Sami'den NOTHERN LARIAT!! Tuş deniyor şimdi. 1...2...2.45! ECIII omzunu kaldırıyor! Sami şimdi kafasını yakalıyor rakibinin ve HEAD LOCK bağlıyor. Sıkı bir pozisyondalar! ECIII zorlansa da bırakmıyor maçı. Şimdi ağır ağır kalkıyor. Önce sert bir dirsek indiriyor arkasındaki rakibine! Ardından iki eliyle kafasını kavrıyor üzerinden önüne doğru atıyor onu! Sami hemen kalkıyor ancak ECIII onu FOREARM SMASH ile yere seriyor! Şimdi iki isimde yerde! ECIII köşesine doğru sürükleniyor! Sami ise iplerden destek alarak kalkmaya çalışıyor! ECIII köşesine geliyor ve Aries'e tag veriyor! Sami kalkıyor bu sırada! Aries koşuyor ve LEAPING CLOTHESLINE! Sami tekrar kalkıyor! Aries bir kez daha LEAPING CLOTHESLINE ile yere seriyor onu! Sami ağır ağır kalkıyor bu kez. Sami kalkınca rakibine bir yumruk sallıyor ama Aries eğiliyor ve iplere itiyor onu! Sami iplerden sekiyor. Aries ONE-LEG LARIAT ile yere seriyor şimdi!!! İplere yakın yerdeler! Aries şimdi iplerden sıçrıyor ve SPRONGBOARD MOONSAULT!!!! Tekrar kalkıyor ayağa!!! DISCUS FIVEARM için taunt atmaya başlıyor! Sami iplerden destek alarak kalkıyor! Aries ona yaklaşırken Sami bir anda BICYCLE KICK ile yere indiriyor onu!!!! Sami adım adım köşeye yaklaşırken Goldberg sertçe sırtına vuruyor ve ringe giriyor! Ardından kendi köşesinde SPEAR için taunt atmaya başlıyor! Sami köşesine geçiyor ve Goldberg'i kendisine döndürüyor! İkili sert bir şekilde tartışmaya başlıyorlar! Hakem Sami'ye '' Senin içerde olman gerekiyor diyor '' diyor!

Sami içeri giriyor ve Goldberg ile tartışmaya devam ediyorlar! Bu sırada Aries geliyor Sami'nin arkasından sertçe itiyor onu!!!!! Sami Goldberg'e çarpıyor ve Goldberg köşede adeta kağıt gibi dümdüz oluyor!!!! Bu sırada ECIII ringi dışında Goldberg'i ayaklarından tutup dışarı çekiyor! Sami Aries'e dönüyor ancak Aries onu DISCUS FIVEARM ile yere seriyor!!! Hemen tuş deniyor!! 1....2....3!!!!

28 Mart Showdown *LIVE* IMG_0037_crop_north
28 Mart Showdown *LIVE* CI6B0N3XAAE0FiV.0.0

Hakem geliyor Aries ECIII ikilisine kemerlerini veriyor! İkili taunt atıyor ve ringten ayrılıyor. Sami kalkıyor ayağa. Ama arkasında bir sürpriz onu bekliyor!!!! Goldberg'den SPEAR!!!! Goldberg Redemption II için gözdağı veriyor tekrar!!! Kemeriyle taunt atarken reklara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar spiker masasına dönüyor.

28 Mart Showdown *LIVE* Booker-t-michael-cole-jbl-1427975052

Michael Cole : Bayanlar ve Baylar, heyecanlı geçen şovun nihayet finaline geldik. İşte Main Eventteyiz!

JBL : İdda bu maça oran açsaydı, herhalde 1.05 e 1.05 verirdi Maggle.

Booker T : O zaman kimse bu maça oynamazdı John.

Booker T ve Michael Cole, JBL'e bakarken bir müzik duyuluyor.

The Truth Reigns!

28 Mart Showdown *LIVE* CqbnrFnXgAApUwq

Roman Reigns ringe geliyor.

Beats Rhymes!

28 Mart Showdown *LIVE* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena! Bu akşam Showdown'da!

Written In My Face!

28 Mart Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcRY8giSagy6FT9uuXUSDXlrFzsk7zoL-4p1X9r7AWs35L_ALOY-sg

Sheamus geliyor ringe.

Catch Your Wretched Kings!

28 Mart Showdown *LIVE* Balor

PWE Television Champion Finn Balor! O da geliyor ringe.

Domination!

28 Mart Showdown *LIVE* Lashley-07

Bobby Lashley ilerliyor. Rampada beklemeye başlıyor.

Next Level!

28 Mart Showdown *LIVE* Roddyre-signs

Çok iyi bir reaksiyon alıyor Roderick Strong!

Realeza!

28 Mart Showdown *LIVE* Alberto-Del-Rio-Entrance-Al102

PWE Intercontinental Champion Alberto Del Rio!

Electrifying!

28 Mart Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcQ6yCkpJ2kNBYPhjE0ImS1X5VwGmwExMkBEFDraP7TQaWsRu5tpr0pK0eoshg

Son olarak yoğun cheerlar ile The Rock geliyor! Maçın başlaması için herşey hazır!

Roman Reigns & John Cena & Sheamus & Finn Balor vs Bobby Lashley & Roderick Strong & Alberto Del Rio & The Rock

Ringte Reigns ve Lashley var. Zil çalıyor ve maç başlıyor! Lashley rakibinin üzerine gidiyor Lock Up için. Ama Reigns sert bir UPPERCUT ile karşılıyor onu! Ardından kolundan tutuyor ve köşeye itmek istiyor. Ancak Lashley reverseliyor ve Reigns gidiyor köşeye! Lashley de koşuyor üzerine! HIGH KICK vuruyor Reigns! Lashley tekrar dönüyor ona. Reigns'den LEAPING CLOTHESLINE! Şizofrenik hareketler yapmaya başlıyor şimdi. Lashley kalkıyor ve Del Rio'ya tag veriyor! İkili ringte kısa süreli bir face to face yapıyorlar! Ardından bir Del Rio bir Reigns yumruklamaya başlıyorlar birbirlerini. Del Rio rakibinin bacağına sert bir tekme vuruyor! Ardından kolundan tutuyor ve DOUBLE KNEE ARMBREAKER! Hemen tuş deniyor. 1... Reigns atıyor hemen. Del Rio kafasından tutup kaldırıyor onu. Sert bir dirsek vuruyor önce. Ardından yumrukluyor! Köşeye yaklaşınca bir de DROPKICK vuruyor! Reigns köşeye yaslanıyor şimdi! Del Rio açılıyor geriye doğru! Şimdi koşuyor rakibine.. STEP UP ENZUIGIRI!!!! Ama hayır! Reigns son anda çekiliyor! Del Rio köşeden sekip düşüyor! Reigns ise iplere tutunuyor! Del Rio kalkıyor ağır ağır. Reigns omuzluyor onu ve SAMOAN DROP! Ardından ayaklarından çekiyor kendi köşesine. Cena tag alıyor! Şimdi dalıyor ringe ve yerdeki Del Rio'yu tekmelemeye başlıyor! Ardından kaldırıyor ayağa. Arkasından sarılıyor şimdi. GERMAN SUPLEX! Tuş deniyor. 1...2... atıyor Del Rio. Cena üzerine çıkıyor yumruklamaya başlıyor! Hakem hemen gelip müdahale ediyor ona! Cena bırakıyor. Şimdi geriliyor Cena ve rakibinin kalkmasını bekliyor. Del Rio kalkıyor! Cena koşuyor ona SHOULDER BLOCK için! Ama Del Rio eğiliyor! Ve Roderick'e tag veriyor!! Şimdi Roderick ve Cena var ringte!Roderick hemen koşuyor ona ve sert bir DROPKICK vuruyor! Cena darbenin etkisiyle savruluyor! Roderick tekrar gidiyor üzerine. Karına sert bir tekme vuruyor Cena'nın! Ardından kollarından kavrıyor ve DOUBLE UNDERHOOK BACKBREAKER!!!! Hemen tuş deniyor 1...2.... omzunu kaldırıyor Cena!

Roderick kafasından tutup kaldırıyor Cena'yı. Önce sert bir dirsek vuruyor! Ardından boynundan tutuyor ve köşeye geliyorlar. Roderick ikinci iplere çıkıyor ve TORNADO DDT!!! Tekrar tuş deniyor! 1...2...2.40! attı Cena! Roderick bacaklarından tutuyor ve çekiyor onu köşesine. Lashley tag alıyor. Şimdi tekmelemeye başlıyor Cena'yı. Hakem müdahale edince bırakıyor ve tuş deniyor o da. 1...2... atıyor Cena. Lashley kaldırıyor onu ayağa. Şimdi köşeye fırlatıyor ve kendisi de peşinden koşuyor. CORNER CLOTHESLINE!!! Arka arkaya saydırıyor Lashley!! Şimdi bırakıyor! Cena sarhoş gibi adımlıyor ringte. Lashley bağırarak koşuyor üzerine.. Cena eğiliyor ve yakalıyor onu! PROTOBOMB!!!!! İki isimde yerde şimdi!!!!! İkiside kendi köşesine sürükleniyor! Finn Balor ve Roderick tag alıyor!!!!! İki isimde koşuyor birbirlerine! Balor eğiliyor ve rakibi dönünce karnına BACK KICK vuruyor! Bir de suratına sert bir tekme indiriyor! Ardından sert bir LARIAT ile yere seriyor!!!! Şimdi köşeye çıkıyor Balor! Roderick kalkıyor. MISSILE DROPKICK!!! Balor hemen tuş deniyor. 1...2... atıyor Roderick!Balor kafasından tutuyor ve kaldırıyor. Şimdi iplere tutunarak apronda kalkmaya çalışan Del Rio'ya fırlatıyor! Del Rio yere düşüyor tekrar! Balor Roderick'in dönmesini bekliyor! Roderick dönüyor ona.. ENZUIGIRI!!! Roderick yerde!!! Balor hemen köşeye çıkıyor ve taunt atıyor!!!! Bobby Lashley itiyor onu!!!! Balor köşeden yere yapışıyor!!!!! Hem Balor hem Roderick yerdeler!!! Roderick köşesine daha yakın. Şimdi Rock'a tag veriyor!!! Balor'da Sheamus'a!!! İkili birbirlerinin üzerine geliyorlar! ARM DRAG ile fırlatıyor Rock! Sheamus kalkıyor. Bir ARM DRAG daha geliyor Rock'tan! Sheamus bu kez daha ağır bir şekilde kalkıyor! Rock arka arkaya PEOPLES PUNCH indiriyor ona! Sonuncuyu da vuruyor ve Sheamus iplere düşüyor! Rock kolundan tutuyor ve karşı iplere fırlatıyor! Ardından SPINEBUSTER!!!! Bu sırada John Cena az önce Balor'u iten Lashley'e saldırıyor ringin dışında!!!! Rock'da PEOPLES ELBOW için taunt atmaya başlıyor!!! Şimdi iplere koşuyor! Ardından diğerine! Balor dalıyor ringe!!! SPINNING HEEL KICK ile indiriyor Rock'ı!!!! 

Roderick dalıyor bu kez! Balor'u yumruklamaya başlıyor! Ardından atlıyor üzerine ve iplerin üstünden dışarı uçuyor ikiside! Bu sırada Rock kendi köşesine yakınken Del Rio tag alıyor!! Sheamus köşeye yaslanarak kalkıyor ayağa! Del Rio koşuyor ve STEP-UP ENZUIGIRI!!!! Ringin dışı karışmış durumda!!! Kevin Owens bir anda ortaya çıkıyor ve Lashley'e saldırıyor!!!! Kafasını tutuyor ve arka arkaya direğe vuruyor!!!! Her tarafta bir kavga olduğu için hakem dikkat edemiyor! Owens şimdi kaldırıyor Lashley'i! Ve aprona POWERBOMB ile çakıyor!!!! Bu sırada Del Rio Cross Arm Breaker için Sheamus'un kolunu tutuyor! Ama Reigns dalıyor ringe! SUPERMAN PUNCH!!! SUPERMAN PUNCH!!!! Del Rio yerde!!! Rock'da Roman Reigns' bakıyor ve hemen içeri dalıyor!!! Reigns ona da Superman Punch deniyor ama Rock eğiliyor! Ardından yakalıyor ve ROCK BOTTOM!!! ROCK BOTTOM!!!! Bu sırada Del Rio ağır ağır kalkıyor! Sheamus ise köşeye yaslanmış vaziyette!!! Rock iplere yakın yerde dururken bir anda Cena ayaklarından çekiyor onu!!!! Rock düşmüşken Sheamus koşuyor Del Rio'ya ve BROGUE KICK!!!! BROGUE KICK!!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!!!!

28 Mart Showdown *LIVE* 3e3509d7d56d1fba14d22220686305c3_crop_north

Sheamus seviniyor!!! Roderick ve Lashley ringin dışında yerdeler. Cena, Balor ve Reigns ringe giriyorlar. Rock ise Sheamus'a bakarak pis bir tebessüm atıyor ve eliyle titantronun altındaki Redemption II yazısını gösteriyor!!! Del Rio ringte yerde. Sheamus, Cena, Reigns ve Balor taunt atarken şovun sonuna geliyoruz!

En son Achilles tarafından Çarş. 29 Mart 2017, 21:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 20:57

O da ne United States şampiyonu Show off Dolph Ziggler arka alanda ve Goldberg'i tokatlıyor
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:00

Of dehşet-ül vahşet bir aktiflik
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:01

Selamın Aleyküm
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:02

Aleykümselam kardeş. Seni şovda görmek ne tuhaf bir his oldu biliyor musun
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:04

Şampiyonlar ligi karmasını görmeye geldik de daha çok var
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:05

Psychosis demiş ki:
Şampiyonlar ligi karmasını görmeye geldik de daha çok var
Hoşgeldin kardeş.

Part Geldi
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:06

İlk,defa görüyosun ya ondandır
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:07

2 Performansida bıraktım şova bakıyorum
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:07

Muhtemelen
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

REP Puanı : 4

Selamun Aleyküm
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:08

Keşke Seth Rollins dönse.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:08

Part
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:11

Maçtaki bu hareketlilik nedir usta beynim yandı
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

MesajKonu: Geri: 28 Mart Showdown *LIVE*   28 Mart Showdown *LIVE* EmptyÇarş. 29 Mart 2017, 21:11

Hoppa Win

28 Mart Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» 14 Mart Showdown * LIVE *
» 22 Mart Showdown *LIVE*
» 29 Mart ShowDown *LIVE*
» 21 Mart Showdown *LIVE*
» 7 Mart Showdown *LIVE*