PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Tension #4 : Breakdown

+7
Slippin' Jimmy
PrinceCGR
The Charismatic Enigma
The Last Outlaw
The King Of Spear
Klaus Meine
Mamy D Way
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

PWE Tension #4 : Breakdown  Empty
MesajKonu: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyC.tesi 14 Ekim 2023, 21:01

PWE Tension #4 : Breakdown  Gtzl3nnasql41

Pyrolar, lazerler ve bolca dumanın şovu ile PWE Tension açılıyor. Janjanlı kıyafetiyle Damon, zor sığdığı takım elbisesiyle Chettin endam-ı arz ediyor.

Damon Castle: PWE Tension'a hoş geldiniz! Tansiyonun bıçakla kesilebilecek kadar yüksek olduğu yer. Ben sunucunuz Damon Castle ve yanımda iyi dostum, her zaman anlayışlı Chettin Samzing var.

Chettin Samzing: Teşekkürler Damon. Burada olmak çok güzel. Bir başka PWE Tension gecesi için heyecanlıyım.

Damon Castle: Bu gece, Sting vs. Rock maçı da dahil olmak üzere oldukça kalabalık bir kartımız var.

Chettin Samzing: Klasik bir maç olacağı kesin. Ama hepsi bu değil. Belli kartların dağıtılacağı bir akşam olacağını tahmin ediyorum.

Damon Castle: Aksiyon, heyecan ve gerilim dolu bir geceye hazır olun. İşte PWE Tension!

Işıklar sönerken ve PWE Tension tema şarkısı çalarken kalabalık alkışlıyor.

Damon Castle: Ve işte PWE Tension kadrosu geliyor!

PWE Tension kadrosu, kanlı bıçaklı olanlar hariç teker teker ringe iniyor. Seyirciler favori güreşçilerini alkışlıyor, bazılarını ise yuhalıyor.

Damon Castle: Bayanlar ve baylar, PWE Tension kadrosu burada! Bunlar en iyilerin en iyileri ve bu gece size bir gösteri sunmaya hazırlar.
Bir süre reklamlara gidiyoruz...

<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>

PWE Tension #4 : Breakdown  04_DUDE_04271998_0001
Döndüğümüzde Dude Love ringdedir. Ring çiçekle böcekle süslenmiş, ortasına masa konulmuş, masanın üzerinde de yine kelebekler güller falan var. Sanırsın çeyiz, ama öyle değil. Dude Love güvercin pozisyonunda seyircileri selamlıyor.

Dude Love: Merhabalar, sevgili insanlık. Arkadaşlık Festival’imize hoşgeldiniz. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Birkaç haftadır süregelen bir haksızlık ortada ve bu durumu konuşarak, anlaşarak ve koklaşarak çözmek için sevgili Douglas ve Jericho’yu buraya çağırıyorum. Khan Day çok meşgul olduğu için kabul etmedi fakat ruhen burada olacağını söyledi... (Seyircilerden kahkaha yükseliyor).

Olay ilginç esasında. Dude Love çok ciddi duruyor ama başka hiç kimse değil.

Jericho ve arkasından Douglas görünüyor, birbirlerine ters ters bakıyorlar. Dude Love onları koltuklara oturmaları için davet ediyor. Koltuklara oturuyorlar ve iki hizmetli gelip ikisine de gümüş tepside mikrofon uzatıyor.

Dude Love: Evet, baylar. Geçen haftaki güzel ter antrenmanımızdan sonra bu hafta da sizleri tamamen aranızdaki sorunları çözme amacıyla topladım. Lütfen, Douglas, başla.

Shane Douglas tek kaşını kaldırıp Dude Love’a bakıyor.

PWE Tension #4 : Breakdown  Hqdefault

Shane Douglas: Bir şey olduğu yok, üç haftadır bu abuk subuk olayın içerisinde takılıp durduk. Adil bir şekilde Jericho’yu yenmeme rağmen o bunu kabul etmemekte ısrar ediyor.

Jericho tısladı.

PWE Tension #4 : Breakdown  Wcw_gab97_jericho2

Chris Jericho: Adil mi? Kasık içi vuruşlar her zaman diskalifiye sebebidir ve bunu sen de o aşağılık Khan Day de biliyor.

Shane Douglas: Geçen hafta kazandınız ve hala kafa sikmeye devam ediyorsun, derdini anlamıyorum. Sahi ya, kanıtlamak istediğin başka bir şeyler mi var?

Chris Jericho: Adaletli bir şekilde maçın tekrarlanmasını istiyorum, bire bir.

Dude Love: Adil bir istek olduğunu düşünüyorum, Douglas.

Shane Douglas: Tabii ya, sen de bu herifin tarafındasın.

Dude Love gülümser.

Dude Love: Yok canım... sadece ikiye bir olmasını istemedim.

Chris Jericho: Sana ihtiyacım yoktu zaten, ucube.

Dude Love’ın kaşları çatılıyor bir anda.

Dude Love: Aa, hadi ama, bu kibar değil. Lütfen konudan sapmayalım.

Jericho ayağa kalkıyor birden.

Chris Jericho: Bu yediğiniz bok ne bilmiyorum tam olarak ama madem buraya getirdiniz, Douglas’tan maçımı almadan hiçbir yere gitmiyorum.

Shane Douglas da aynı şekilde ayağa kalkıyor.

Shane Douglas: Seninle mi uğraşacağım sonsuza kadar? Kazandım, seninle uğraşmak istemiyorum.

Bir anda yüz yüze geliyorlar ve Dude Love aralarına doğru giriyor.

Dude Love: Anlaşılan... güzel bir çözüm bulamayacağız. O zaman şöyle bir şey önereyim...

Chris Jericho: Kes sesini!

PWE Tension #4 : Breakdown  Mqdefault

Shane Douglas: Çık aradan, ihtiyar.

Dude Love derin bir nefes alıyor ve titantronu gösteriyor.

Dude Love: Neden Kidman’ın gelmediğini merak etmişsinizdir...

Arka alanda Kidman ağzı yüzü dağılmış şekilde görünüyor. Feci şekilde pataklanmış ve başında onu tedavi etmeye uğraşan birileri var.

Dude Love: Sıra sizde.

Dude Love bir anda Jericho’ya kafayı yapıştırıyor ve onu yere düşürüyor. Douglas’a da Mandible Claw’ı saplıyor, götürüp ringin dışına atıyor. Gümüş tepsilerden birini alıp Jericho’nun sırıtına defalarca vuruyor ve sonra da Underhook DDT ile işini bitiriyor!

PWE Tension #4 : Breakdown  Dude-love-mick-foley-1-1
Dude Love: Şunu unutmayın sevgili dostlarım...

eğer ki laftan anlamıyorlar ise şiddet bir cevap değildir. Şiddet bir sorudur, ve cevabı da evet’tir.

Dediği anda titantrondan Khan Day görünüyor tekrar.

PWE Tension #4 : Breakdown  Al-pacino-as-michael-corleone-in-the-godfather-the-movie-news-photo-1646925222

Khan Day: Love... yapma bunu. Şiddet bir soru da değil, cevap da değil. Şiddet bir araçtır, istediği soruyu sormak ve cevabı almak için. Benim buradan senden aldığım bir soru var; yeterli miyim? Ne için?

Khan Day kameranın dışından bir ele uzanıyor ve bir kemer çekiyor.

Damon Castle: Bu da ne?

PWE Tension #4 : Breakdown  Maxresdefault

Chettin Samzing: Bu eski WWE Intercontinental kemeri! Yıllardır görmemiştim.

Khan Day: Evet... Dude Love. Sanırım bunu istiyorsun.

Dude Love: Bu bir teklif miydi, Khan ?

Khan Day: Tabii... ringdeki 2, arka plandaki diğer arkadaşımız bunun için mücadele verecekler... kazanan da seninle kapışacak.

Bu iki maçın da kazananı, ilk PWE Intercontinental şampiyonu olacak. Bu büyük bir şeref, baylar. Hepinizi 100%100 olarak görmek istiyorum.

Diyip titantronu kapatıyor.

-<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>

Reklamlardan döndüğümüzde Jason Warlock'u görüyoruz.

Jason Warlock: Bayanlar baylar, biliyorsunuz ki geçen ay televizyon reytingleri duyurulduğu zaman kendimizi bekledğimiz br yerde göremedik. Kendimizi eleştirdik, şov saatine kadar her şey detaylıca düşündük. Kimlerle anlaşıp daha da yukarıya çıkabileceğimizi, kimlere nasıl kontrat sunmalıyız gibi konularda beyin fırtınaları sonrasında bir çoğunuzun beklemediği isim birazdan maça çıkacak!

Chettin Samzing: Umarım güzel bir hamledir çünkü yapabileceğim başka br iş yok.

Damon Castle: Sanırım son iş yerimden abartılı bir şekilde istifa etmiş olabilirim.

Jason Warlock: İşte karşınızda The Olympic Medalist Kurt Angle!!!

Seyircilerden inanılmaz bir reaksiyon geliyor!

PWE Tension #4 : Breakdown  Ef118c3066d07bb5-600x338

PWE Tension #4 : Breakdown  Gtzl3nnasql41

Kurt Angle önce mikrofon istiyor.

Kurt Angle: Maça başlamadan önce bir kaç konuda konuşmak istiyorum. Bay Warlock, beni kötü bir gidişat sonrası Amerika halkının önüne atmak bana ve güreş'e yapılan bir hakarettir. Ülkem için bu sporu en iyi temsil eden insan benim, bunu örnek bir şekilde yapabliyor olmam da ayrı bir saygıyı hak ediyor. Şirketin sağlık kontrolleri hakkında yorum bile yapmak istemiyorum, bu kadar özgür bir ortama güreşin ne kadar ciddiye alınması gerektiğini öğretmem gerek. Sadece güç ve dayanıklılıktan ibaret olmadığını tüm ülkeye kanıtladıktan sonra buradaki düzen için tekrar tepki göstereceğimi bilmeni isterim.

Jason Warlock: Senin için belirlediğimiz bir rakip var, bunu unutmadan konuşmanı isterim. Sahip olduğun uluslar arası başarın bir kaç dakika sonra bir şans faktörü olarak anılmaya çok yakın iken beni tehdit eder gibi konuşman hiç etik gözükmüyor.

Kurt Angle: Buradaki hiç kimseyi profesyonel olarak görmüyorum. Masada tuttuğun çalışanlar bile kavga yorumlar gibi güreşe bakıyorlar.

Chettin Samzing: Umarım rakibi The Rock olur.

PWE Tension #4 : Breakdown  6xvr0BHu-600x338

Kurt Angle: Bitireceğim. Uluslararası müsabakaların düzenli aralıklarla veren bir televizyon müsabakasından daha değerli olduğunu gösterip kurmaya çalıştığınız düşünceyi bitireceğim. Burayı profesyonel yapacağım. Ve en sonunda olimpiyat madalyam ve amerika bayrağını sırtıma alarak sizin başarısız yüz ifadenizi izleyeceğim. Bunu yapmak istiyorum çünkü sizler güreşi aşağılıyorsunuz.

Jack Warlock biraz öne doğru ilerler.

Jack Warlock: Khan Day senin hakkında yanılmıyordu ama sana burada bir şans verilmesi gerektiğini düşünen kişi de bendim. Kontratı imzaladıysan bu şansı kabul ettin demektir. Sana saygım var yanlış anlama, ancak burayı hafife almaya devam edersen kendini, saygı duyacak bir kitle oluşturmak için konuşurken bulursun.

Kurt Angle: Rakibimi istiyorum. Ne kadar iyi ve iddialı olduğumu da yakından görmeni ve Khan Day'e birebir anlatmanı istiyorum.

Jack Warlock: Rakibin tecrübeli bir güreşçi, Can Smith!!

PWE Tension #4 : Breakdown  WapDF2IL_400x400

(OUT: O dönemde local Wrestler ne arar)

Damon Castle: Bu adamın da burada olması ayrı bir şaşırtıcı olay ama nedense Angle kadar ilgi görmedi.

Maç PWE'nin en kısa maçı oluyor, Angle tek hareket ile maçı kazanıp  Jack Warlock'un suratına gülerek bakıyor.

Jack Warlock tepkisiz bir şekilde arenayı terk ediyor.

PWE Tension #4 : Breakdown  Kurt-Angle

Chettin Samzing: Bunun için mi beklemiştik. Bu adam iyi değil miydi?

Damon Castle: Karşısındaki olimpiyat kazandı Samzing, salak mısın?

Maça yıldız veremiyorum çünkü bir maç bile sayılmazdı ancak Angle'ı görmek epey heyecanlandırdı.

* Joe Young

<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>

PWE Tension #4 : Breakdown  Eddie-guerrero-batista

Eddie Guerrero arka alanda görünüyor, yanında da bir masa var. Kameralar açıldığında gülümseyerek karşılıyor.

Eddie Guerrero: Hola, amigos! Que pasa? Perdon por las problemas en esta dias. Fakat her şey şu an yolunda, sorularınız için teşekkür ederim. Olay şurada ki, biz donut pek sevmeyiz, hermano. Burada ise sevdiğim bir şey var.

Kamerayı kendine yaklaştırıp masanın üzerinde duran tacoları gösteriyor.

Eddie Guerrero:Tacos! Çok da severim... Kendim yapmadım tabii ki, arakladım. Tatları güzel ama fazla kırılganlar, biliyor musun? Şöyle;

Diyip taconun üzerine bir vuruyor, ortalığı dağıtıyor.

Eddie Guerrero: Bende felsefi bilgi yok, adamım. Uzun tiradlar da yok. İş var.

Seni tekrar bekliyorum, Pillman.

Diyip kamerayı itiyor uzağa.

<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>

PWE Tension #4 : Breakdown  VjH52ang

Sandman geliyor!

Sandman kollarını açıp bir rakip beklediğini görüyoruz. Ama kimsenin gelmediğini görünce Sandman bir sigara yakıyor.

Chettin Samzing: Yüzünde sanki biraz haya kırıklığı var.

Damon Castle: Sence de normal değil mi? Adam meydan okudu ve kimse karşısına çıkmadı.

Sandman mikrofon istiyor.

Chettin Samzing: Meydan okduğunu bu sefer mikrofon ile söylese biraz komik olurdu.

Damon Castle: Bu yüzden komik değilsin.

The Sandman: Gerçekten üzücü, yeterince ciddiye alınmıyor olmak ve sabahtan akşama kadar boş yorumlar yapan iki yorumcunun mizah malzemesi olmak epey kırıcı. Bundan ötürü kaç paket bitireceğimi bile tahmin edemiyorum.

Chettin Samzing: Bizi nasıl duydu lan?

The Sandman: Karşımda ciddi bir rakip beklememe rağmen yaklaşık bir kaç dakika boyunca herhangi bir hareketlilik görmemek epey üzücü. Korkusuz bir şekilde sakatlanmayı göze alacağı bir maçı düşünmeden kabul edecek düzeyde bir erkek olmaması hayal kırıklığı. İstediği gibi gelmesine bile izin vermem dışında ona ilk hamleyi yapma fırsatı bile sunar durumdaydım. Sokak kavgasını kazanmak istiyor isen; ilk darbeyi senin vurman lazım. Bu bir altın kuraldır ve bu altın kurala rağmen herhangi bir cesaretli tutum göremedim. Bu şirket yeterince mücadeleci erkek barındırmıyor, bu şirket düşündüğümden daha yumuşak. Bana yeni bir kontrat uzatıldığı zaman istediğim gibi ekstrem şeyler yapabileceğimi düşünüyordum ancak burası sadece beyaz yakalıların kurallarına uyan bir fare yuvası.

Sözü kesilir!

Bu New Jack!

PWE Tension #4 : Breakdown  New-jack-and-bubba-ray-dudley-cut-an-explicit-promo-on-each-v0-7ZerTn9sDobi8iZ79nHIViSBU8gAjyJI3M07FG9Lvo0

New Jack mikrofonla dahil oluyor, konuşarak ringe doğru girdiği görülüyor.

Chettin Samzing: Umarım bu tatmin etmiştir.

New Jack: Tereddütten ötürü gelmediğimi düşünüyor olabilirsin ancak kabul etmeliyiz ki ben senin beklediğin saygıyı kalbn kırmayarak gösteryorum. Ayık bir şekilde veya yüksel promilli olman bir şeyi değiştirmez...

Sandman: Aramızdaki kan bağına rağmen bu kadar ileri gitmeyi mi düşünüyorsun? Bu cesareti sana karşı olan saygımdan aldığına eminim.

New Jack: Karşında duruyorum dostum ve sana ilk hamleyi yapmana da izin veriyorum.

İkili birbirinin üzerine gelmişken bir müzik duyulur.

Bu Raven!

Damon Castle: Sanırım yaş sınırından kurtulduk.

PWE Tension #4 : Breakdown  2Q==

Raven: Kendi kendinize sidik yarıştırmak yerine bunu ringe dökmüyoruz. İsterseniz şimdiden ringin altına daha önceden koyduğunuz edevatları çıkarabilirsiniz. 

Sandman: Korkusuz adamı oynamaya mı geldin yoksa gürültü çıkarmaya mı?

Chettin Samzing: Bu bir kuş göndermesi miydi?

Raven: Bak dostum çok konuşma derdinde değilim ama üç haftadır bahsettiğin korkusuz insanı arıyorum. Ne kadar kendini televizyonda belli etmiş olsan da sen; o bahsettğin kişi olmaktan epey uzaksın.

New Jack: Üç hafta sonrasında belki de sayemizde bir şans yakaladın? Neyden korkuyordun?

Raven: Buraya neden geç geldiğni kokundan anlayabliyorum.

Raven ringe girecek iken bir müzik daha duyulur!

Chettin Samzing: YUH!

Damon Castle: Ciddi mi?

Elinde balyoz ile hızlı adımlarla geliyor ve ona doğru gelen Raven'ı tek balyoz darbesi ile yere serdikten sonra Raven'ın suratına basıyor!!

New Jack ve Sandman şok oluyor, Triple H apron'a çıkıyor. İkilinin suratına ters ters baktıktan sonra ringe giriyor. New Jack karşılık olarak üzerine doğru koşuyor ama Balyozun karnına vermiş olduğu etki ile tüm dengesi yıkılıyor. Ardından The Pedegree!!

Sandman'in çoktan ringden tüydüğünü ve ağzında bir sigara ile spiker masasından çakmak istediğini görüyoruz.

Chettin Samzing: Daha iyi alınmış bir karar olamazdı zaten.

Sandman tedirgin olmuş gibi gözükmese de sigarasını içe içe seyircilerin arasından arenayı terk ettiği sırada Triple H mikrofonu eline alıyor.

PWE Tension #4 : Breakdown  Hq720

Triple H: Kafası ayık olmayan bir kaç ucubenin birbirlerine zarar vermekten korkmadıklarını dinlemek için zamanımı saklamamalıydım. Erkeklikten bahsedip bu kadar konuşmanızın tutarsızlığına sabretmeye niyetim yok. Madem buraya ezip parçalamaya geldin ve aynı zamanda hiçbir şeyden korkmadığını vurgulamaya devam edeceksin, o halde zaman başlasın! Meydan okumayı ben başlatıyorum, eğer yeterince cesaret gösteremezsen bahsettiğin erkekliği sergileyecek başka birisini zamanıma dahil edeceğim. 

Triple H mikrofonu bıraktığı anda ağzından "Pussy" Kelimesini söylediği anlaşılır oluyordu.

Damon Castle: Kendi kurallarıyla yeni bir oyun başlattı, inanılmaz.

Chettin Samzing: Sanırım Raven'ın kafasına aldığı durum ciddi, sağlık görevlileri geldi.

Sandman arkasına bakmadan sırıtırken biz de reklamlara gidiyoruz.

Triple H Raven'a son bir bakış atıp arka alana doğru sesleniyor.

"Bu muydu İkinci Planın?"

<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>

out: Kelime sınırından ötürü Main Event ayrı bir konuda olacak.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyC.tesi 14 Ekim 2023, 21:14

Kameralarımız ringe dönüyor. Damon ve Chettin her zamanki gibi orada.

Damon Castle: Sırada main event maçımız var. Olayları kısaca özetlemek gerekirse PWE1’den itibaren yoğun bir maskeli adam kaosu var. Bu kaos Austin’in arka alanda hedef gösterilmesine neden oldu fakat geçen hafta asıl maskeli adamın Steve Austin olmadığı ortaya çıktı ve bu akşam iki güreşçi de adil bir maç için toplanacaklar. Kısa bir tanıtımımızı izleyelim, sonra yorumlara

geçelim.

Ekranlarımıza PWE1’den bir kolaj geliyor.

Sting dengesini toparlayamamışken Rock kalkıyor, hızlıca bir Neckbreaker görüyoruz ve sonra headlock bağlıyor. Sting bir süre derin derin nefes alıyor, sonra kendini bir şekilde kurtarıyor ve Arm Drag ile atıyor başından Rock’u, ama Rock ayaklarının üstüne düşüyor ve Sting’e yaklaşıp bir Spinebuster ile yapıştırıyor yere. Sonrası malumunuz... People’s Elbow zamanı. Dirsekliğini çıkarıp seyircilerin arasına atıyor, iplere koşuyor ve tam arkası dönükken Sting ayağa kalkıyor ve Rock’un dönüşünde ona bir Reverse STO ile karşılık veriyor, ikisi de bir süre yerde kalıyor.

Tam doğruluyorlar ve...

GLASS SHATTERS! 

Stone Cold bu ve aksiyona hazır şekilde geliyor! Ringdeki ikili ayağa kalkıp girişe bakmaya başlıyor. Sting ve Rock’un dikkati Stone Cold’a yönelmişken... seyirciler bir anda ortadan ikiye yarılıyor ve seyircilerin arasından elinde sandalye, maskeli bir adam çıkıveriyor! Chettin yine ateş ediyor; “Pazar yeri sanki, ipini koparan geliyor! Arkana bak, Sting!!”  Maskeli adam ilk olarak Rock’u seçip yere güçlü bir vuruşla deviriyor. Stone Cold bir an donup kalıyor fakat Sting o kadar donmuş değil, uyanık davranıp bir hamle ile sandalyesini düşürüyor saldırganının ve bir debelenme başlıyor. Sting elleriyle maskeye yönelmişken gözlerine parmağı yiyor, sonrasında gerilip bir Superkick yapıştırıyor saldırgan!

Saldırgan rampada duran Stone Cold’a doğru bakıyor bir süre ve köşeye doğru yönelip bira içermişçesine bir mimik yapıyor, aynı köşeden aşağıya zıplayıp ortalıktan hızlıca tüyüyor ve hakem Stone Cold’a parmağını uzatıp bir şeyler söylüyor, onu suçlarcasına. Stone Cold ise şaşkın ve kendisiyle bir alakası olmadığını söyleyen sözler aktarıyor. Hakem arka plandan kendisi ile beraber 2 hakemi daha çağırıyor ve bir anda Stone Cold’un etrafını sarıyorlar. Tartışma hafif itişmeye dönüşünce Stone Cold arkasındakilere dönüp bir Double Clothesline yerleştiriyor, sonra da dönüp kendini suçlayan hakeme Stunner’ı yerleşltirip takla attırıyor.

PWE TENSION2...

Razor Ramon'u görüyoruz arka alanda, üzerinde aşırı bol bir gömlek, gümüş zincir ve ağız kenarında kürdanıyla arz-ı endam ediyor. Bir köşeyi döndüğü anda suratının önüne gelen beyzbol sopası ile karşılaşıp duraksıyor. Kendisine çelik gibi gözlerle bakan Sting'e bakıyor sonra.

Razor Ramon:- Que pasa, chico?

Sting beyzbol sopasını aşağıya indirir ve Ramon'un üzerine doğru yürür. Ramon kürdanı ağzının köşesinden alıyor ve mizacı birden sertleşiyor.

Razor RamonNunca olvidar, Sting. Aramızda WCW'da bazı problemler oldu, evet... sana verdiğim acıyı da hatırlamışsındır eminim. O yüzden, chico, senin gözlerinde ana bir hedef gibi görünüyor olabilirim ama... İşler sandığın gibi değil.

Ramon'un sırtı duvara yaslanmıştır bile.

Razor RamonAvlanmaya çıktığın sürüngenlere benzem...

Sting ani bir hareketle beyzbol sopasını Ramon'un suratındaki sakala sürtünecek kadar yakın bir şekilde duvara vurur. Ramon duraksar.

Göz göze öfke dolu şekilde birbirlerine bakarlar. Sting iç cebinden bir not çıkartır ve Ramon'ın göğüs cebine koyup kaybolur. Ramon ise çıkarıp notu sesli okumaya başlar.

'Ne olduğunu çok iyi biliyorum. Ramon. Hasta luego.'

Austin ile Nash bir süre yumruklaşıyor ve Austin kontrolü eline alıyor. Bir süre daha tokatladıktan sonra da köşede stomplamaya başlıyor. Geriye gelen Piper da forearm ile kafasına vuruyor Austin'in fakat Austin sadece arkasına dönüyor ve orta parmağını gösteriyor Piper'a. Sonra da bir Stunner ile takla attırıyor!

Aynı anda da maskeli eleman tekrar beliriyor!!!

Damon Castle: İşte yine geldi, dikkat!!!

Maskeli elemana kilitleniyor direk Austin ve arkasından fırlıyor. Hakem saymaya başlıyor bu sırada fakat Austin'in umrunda değil. O sırada Nash ayağa kalkıyor ve etrafına bakıyor, yerde duran Piper'ı görüyor. Kafasından tutup ayağa kaldırıyor ve bir Jackknife Powerbomb deniyo fakat Piper Bulldog'a çeviriyor bunu ve hemen dönüşünde Figure 4 bağlıyor! 

Kameralarımız aynı anda arka alanda maskeli adamı kovalayan Austin'e çevriliyor. Austin hızlıca koşturuyor ve maskeli adam bir odaya girer girmez hemen aynı odaya giriyor. Oda boş şekilde görünüyor... taa ki bir dolabın içinden elinde sandalyeyle çıkıp aniden Austin'e saldırana kadar! Austin'i ıskalıyor! Kapı açılıyor ve güvenlikler ortama doluşurken Austin aniden elemanı tokatlıyor ve Stunner'ı vuruyor, fakat adam öyle bir kıvraklıkla kaçıyor ki 
(kaçarken maskesini düşürüyor bu arada) güvenliklerin arasından bir kuğu gibi süzülüyor. Austin kıpkırmızı şekilde peşinden gitmeye çalışırken güvenlikler onu engelliyor !

Figure 4'u bozmuş çoktan Piper ve yine ayakta dövüşüyorlar, hakem bile ekrandaki kavgaya odaklandığı anda bir Low Blow çakıyor Nash'e ve roll-up'a çekiyor koca adamı. Hakeme sayması için seslendiği için de hakem saymaya başlıyor ve 
galibiyeti Hot Rod'a getiriyor!

PWE TENSION3...

Arka taraftan takım elbiseli, genç birisi çıkıyor ve elindeki mikrofona konuşmaya başlıyor. Kaslı, güçlü kuvvetli (tabii ki güreşçiler kadar değil). Yele gibi saçları konuştukça savruluyor.

Jason Warlock: Baylar, ben Jason Warlock...

The Rock: ADININ NE OLDUĞU UMRUMDA DEĞİL!

Seyirciler coşuyor bir anda. Jason pek kıpırdamıyor bu hareket karşısında ve tepkilerin dinmesini bekliyor.

Jason Warlock: Khan Day’in asistanıyım ve PWE Head of Talent görevinde bulunuyorum. Bu olayların neticesinde özel olarak görevlendirildim. Maskeli adamın peşindeyiz, bundan şüpheniz olmasın. Biraz önce gelen maç teklifini kabul etmeniz Board of Directors tarafından istenildi.

Steve Austin: Peki ya yapmazsak?

Jason Warlock: Tazminatsız iş akdinin sonu.

Steve Austin ağız dolusu gülüyor.

Steve Austin: Khan... seni puşt. Oyununu bu seferlik oynayacağım. Fazla buna alışma, yoksa sıradaki de sen olursun.

The Rock: SmackDown oteline hoş geldiniz, baylar. Dikkat edin, rüzgar çarpmasın. Gelecek haftaya görüşürüz.

Damon Castle: Evet Chettin, ne diyorsun?

Chettin Samzing: Olaylar o kadar karıştı ki kimin eli kimin cebinde belli değil. Sırf şu kolajda bile şüphelenebileceğin 6’dan fazla kişi var ve hepsinin de amacı farklı olabilir. Asıl bu akşam çoğu sorumuza cevap bulacağız gibi hissediyorum, umarım da öyle olur.

Damon Castle: Bence de... Bu arada sevgili izleyiciler, haftaya ilk PPV’miz gerçekleşecek ve maçlardan bir tanesini biraz önce duyurduk bildiğiniz gibi. PPV’mizi satın almak için aşağıda yer ala telefon numarasından sipariş verebilirsiniz...

Çılgın kalabalık ayakta ve herkes iki efsane güreşçinin ringe girişini bekliyor.

IF YOU SMELL!

Öncelikle, "The People's Champion" The Rock, ringe geliyor. Herkesin sevdiği, herkesin desteklediği bir güreşçi. "If ya smell what The Rock is cookin'!" diye bağırırken kalabalığı ayağa kaldırıyor.

Maç başlıyor ve o sırada Piperla Austin kendilerine birer sandalye çekip ring kenarına oturuyorlar. Austin bacak bacak üstüne atıp bira açıyor bir tane. Ring içinde de aksiyon lockup ile başlıyor. Rock bir süre direndikten sonra iterek kurtuluyor ve Sting’in üzerine short arm clothesline ile koşturuyor, fakat Sting kolundan tuttuğu gibi iplere gönderiyor, geriye dönüşte de Spinning Elbow ile yere yapıştırıyor. Rock yaylanmış gibi hızlıca geri kalıyor, Sting’den de ikinci elbowu yiyor.

Rock fakat pil yutmuş gibi yine ayağa kalkıyor ve bu sefer kendisi yumruklamaya başlıyor Sting’i, döve döve turnbuckle’a götürüyor, ona doğru koşuyor ve clothesline ile düşürmeye çalışıyor. Sting, bu hamleyi iplere tutunarak engelliyor ve Rock'a Spinning Elbow ile karşılık veriyor. Rock, bu darbelerden etkilenmiyor ve Sting'e geri dönüyor. İki güreşçi, ringin ortasında yumruklaşıyor. Rock, üstünlüğü ele geçiriyor ve Sting'i turnbuckle'a götürüyor. Geri dönüşte, Sting'e shoulder tackle yapıyor ve onu yere seriyor.

O sırada kameralarımız ringin kenarında duran Austin ve Piper’a dönüyor. Austin 4. birayı diklemekle meşgul, Piper ise yarı uyku modunda. Yaşlanmış zaar.

PWE Tension #4 : Breakdown  AERoddy2-1200x640

Rock, Sting'i kaldırıyor ve ona Rock Bottom yapmaya çalışıyor. Sting, bu hamleyi iplere tutunarak engelliyor ve Rock'a Scorpion Death Lock yapıyor. Rock, bu kilitten kurtulmaya çalışıyor ama Sting, onu bırakmak istemiyor. Hakem, Rock'u bırakması için Sting'e baskı yapıyor. Rock son anda iplere ulaşıp kurtarıyor kendini.

O sırada tekrar maskeli birisi seyircilerin arasından çıkıyor fakat bu sefer Austin hazır, kafasına zümzüğü vurup yere düşürüyor maskeli elemanı ve hemen kafasındakini çıkarıyor.

Damon Castle: Kim lan bu?

Daha önce hiç görmediğimiz birisi çıkıyor, aynı anda bir maskeli adam daha çıkıyor !

Chettin Samzing: Dikkat !

Onu da Piper indiriyor, yine tanınmayan birisi.

Rock ve Sting o sırada birbirlerini dövmeye devam ediyor. Rock Bottom denemesi geliyor ve Reverse STO ile counterlanıyor, Sting tuş deniyor başarısız. Sting Rock’un kolundan tutup kaldırmaya çalışıyor ama aynı anda bir rollup ! 1, 2, tam 3 olacakken Sting kalkıyor. Birbirlerine tekrar kilitleniyorlar. Hızlı birkaç yumruklaşmadan sonra body slam ile yere yatırıyor Sting Rock’u, sonra da headlock bağlıyor. Bir süre direniyor Rock ve ayaklarını kullanıp kendini havaya kaldırıyor ve olduğu yerde dönerek Sting’den kurtuluyor, sonra Sting ring dışına kaçıyor bir an için. Austin ile göz göze geliyorlar o sıra, Austin alaycı bir tavırla bakıyor Sting’e. Sting bunun üzerine hemen geri dönüyor, Rock’un yumruğunu blokluyor ve kendisi yumruklarını yağdırıyor Rock’un üzerine. İplere gönderiyor, geri dönüşte bir knee strike ile Rock’u büküyor ortadan ikiye, sonra da Scorpion Death Drop’a alıyor. Austin’e bakarken de vuruyor bu hareketi !

Seyirciler ayağa kalkıyor, bu işin bittiğini düşünerek. Sting de tuşa gidiyor bunun üzerine...

1...

2...

Yine bir maskeli adam çıkıp bu sefer de hakemi çekiyor !

Damon Castle: Ama artık yeter !

Chettin Samzing: Nedir bu herifin derdi bir türlü çözemedim...

Austin müthiş bir hızla kalkıp onu da paket ediyor fakat, olaylar bir anda karmakarışık oluyor ve 10 tane maskeli adam girişte görünüyor, en önlerinde de asıl saldırıyı yapan adam (nereden belli? Maskenin rengi farklı) duruyor. Rock o sırada kendine nispeten gelmiş şekilde Sting’e bakıyor ve onu ismiyle çağırıyor. Sting geri döndüğünde ise de pataklayıp iplere gönderiyor, sonra da Spinebuster’ı vuruyor. Rock ringde üstünlüğü ele almış durumda, seyircilere doğru bakıyor. Sting’i kaldırıp Rock Bottom’u sonunda vuruyor ! Zar zor ayağa kalkıyor ve People’s Elbow’a gidiyor. Tam dirsekliği çektiği anda maskeli adamlar hücuma kalkıyor ve asıl eleman The Rock’a Superkick’i yapıştırıyor, hakem ortalarda yok! Ortalık bir anda darmaduman oluyor, Austin ve Piper tek başlarına 8 kişiyle dövüşmeye çalışıyorlar fakat güçleri yetmiyor. Herkes poşet edilmiş haldeyken ringin ortasında duran asıl eleman etrafına bakıyor ve kafasındaki maskeyi sıyırıyor...

...

Damon Castle: Hassiktir!

Chettin Samzing: Pillman bu!

Brian Pillman suratındaki 32 diş sırıtmayı kameralara gösteriyor. Ortalığı ekibi dağıtıyorken bir anda...

VIVA LA RAZA! Eddie Guerrero girişte görünüyor ve Pillman’a doğru koşturuyor fakat Austin ve Piper’ı paket eden ekip onun da önüne geçiyor. Eddie bunlara öyle bi saldırıyor ki iki tanesini anında deviriyor yumruklarıyla... fakat sayı tabii yine üstün çıkıyor ve seri bir sandalye darbesi ile Eddie de yere seriliyor. Pillman turnbuckle’ın üzerinde kahkahalarla gülüyor...

Damon Castle: Ne halt dönüyor burada?

Chettin Samzing: Damon, deli oğlum bu!

Damon Castle: Donut dükkanındaki elemanları toplayıp gelmiş sanki!

Chettin Samzing: Rock ve Sting asla bu maçı bitiremeyecekler...

Triple H’in müziği duyuluyor, yanında Khan Dayy, arkasında 10 kişiyle beraber girişten çıkıyor. Triple H’in omzunda yine balyozu var. Khan Day konuşmaya başlıyor.

Khan Day: Pillman! Seni aşağılık ucube!

Brian Pillman hızlıca bir mikrofon kapıyor spiker masasından.

Brian Pillman: Yo yo yo yo, Khan baba, naber? Güzel güzel oynuyorduk!

PWE Tension #4 : Breakdown  Pillman_crop_north

Khan Day: Sen kimsin de benim şirketimin düzenini bozuyorsun ulan?

Brian Pillman: Savaş istiyorsan babalık...

Maskeli adamları bir anda etrafına toplanıyor.

Brian Pillman: Biz daha kalabalığız.

Khan Day: Kiminle dans ettiğin biliyor musun? Şu anda ringin etrafında üstünlük kurduğun adamlar dahil herkes kelleni isteyecek.

Bu akşam kanın akacak.

Triple H bir baş hareketi ile arkasındaki adamları alıp yürümeye başlıyor ringe doğru yavaş yavaş.

Brian Pillman dövüşe hazırlanıyor yanındakilerle bir anda fakat...

Khan Day: Durun çocuklar...

PWE Tension #4 : Breakdown  Triple-h-blue-jean-jacket-238621

Triple H durduruyor hepsini.

Khan Day: Belki daha güzel bir şey olabilir... Şimdi , Brian, seni burada öldüresiye dövdürebilirim. Ama maske takıp ringe saldıracak ucube çok fazla. Bir idea uğruna mı, yoksa sırf ucubelik mi, bunun muhasebesini yapamam.

Brian Pillman: Burada sanıyorum bana bir teklif sunacaksın, he?

Brian Pillman tekrar kahkaha atmaya başlıyor.

PWE Tension #4 : Breakdown  Images?q=tbn:ANd9GcQFBPWeU5q_9eFcDxvfXxwcwwXW9r1HdZTbOA&usqp=CAU

han Day: Sahi ya... Sonuçta iş iştir. İşimiz yürüsün, ben de kemiklerini kırdırmak zorunda kalmayayım. Tarih bir fikir uğruna kendini feda eden salakları yazmaz, kazananları yazar. Bu yüzden, sana teklifim şudur.

Haftaya olacak olan şovda, sen, ringdeki diğer 5 kişi ile beraber... bir Elimination Chamber maçına çıkacaksınız. Kafesin içerisinde. Ne dışarıya çıkabilirsiniz, ne de içeriye biri girebilir. Kazanan ise, PWE şampiyonu olacak. Sen de ucubelerini sonsuza kadar göndereceksin, sana verdiğim bu şansın karşılığı olarak.

Brian Pillman: Üzerine vanilya sosu döküp bana da hayatım diyecek misin?

Khan Day: Kazandığın sürece, aramızda bir problem yok. Sonuçta para kazanan benim, ün kazanan sensin. Ama olur da kazanamazsın... O zaman neler yapabileceğimi biliyorsun.

Triple H sırıtır ve balyozunu eline alıp aşağı yukarı oynatmaya başlar.

Brian Pillman: Senden korkan senin gibi olsun Khan.

Khan Day sinsice sırıtıyor.

Khan Day: Doğru yolu gördüğüne sevindim. Şimdi ringimden siktir git.

Pillman adamlarını toplayıp seyircilerin arasından kayboluyor, şov da bu görüntülerle sona eriyor.

****. Olaylar çok kızıştı. PPV’de uçacağız. - Mr.Hardcore

Riga Magician likes this post

Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyC.tesi 14 Ekim 2023, 21:32

Elinize sağlık.
Slippin' Jimmy
Jobber
Jobber
Slippin' Jimmy

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyC.tesi 14 Ekim 2023, 22:40

LAN HİÇ BEKLEMİYORDUM NELER NELER OLMUŞ. Kendimin olacağını hiç beklemezdim. Şovun tamamıyla ilgili bir değerlendirme geliyor birazdan.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPaz 15 Ekim 2023, 01:47

Main eventte ortalık fena karışmış. Pillman çıkmasını beklemiyordum açıkçası. Elinize kolunuza sağlık.
The Last Outlaw
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
The Last Outlaw

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPaz 15 Ekim 2023, 05:59

Pillman hamlesi şoke etti harbiden, beklemiyordum. Elimination maçı için fena hype yaptık şimdiden. Elinize sağlık.
Slippin' Jimmy
Jobber
Jobber
Slippin' Jimmy

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPaz 15 Ekim 2023, 12:03

Hem maskeli adamın ortaya çıkışı, hem karakterlerin PWE'deki rollerinin açığa çıkması ile birlikte cidden şu ana kadar yapılmış en iyi şovu gördük. Jericho-Douglas cephesinde bir de Love'ı görmek hoşuma gitti. Dude Love'ın ICC şimdiden hayırlı olsun. Feud Jericho ile devam eder gibi ve güzel şeyler izleriz bence. İki oyuncu da birbirinden iyi. Kurt Angle'ı bu evrende görmek 10 numara oldu harbiden. Oradaki AJ Styles detayı kafayı yedirtti ayrıca. Eddie Guerrero kısmına gelirsem ona yedireceğim çok donut var hem de maskeli bi şekilde... (Yedirmişiz) ECW TAYFANIN İYİLİK DİYORUM... Kesinlikle en ilgi çekici çarların başında Sandman ve New Jack geliyordu, Raven transferi de bar'ı çok yukarı çıkardı kuşkusuz. HHH de tuzu biberi olmuş işin, feci sevindirdi onu da oyunda görmek. PWE'de kesinlikle olması gereken bir güreşçi. ME için denecek çok bir şey yok. Ne desem hafif kalır yani. Maskeli adamın Shane falan çıkıp Khan Day ile bir tür yönetim savaşı başlatacağını düşünmüştüm ama direkt ben çıktım lan... Bu açıdan -karakterimin evrildiği nokta açısından- çok hevesliyim. Chamber maçı fazlasıyla iyi bir tercih olmuş. O kemer alınacak.

Emeği geçen herkesin eline sağlık.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPaz 15 Ekim 2023, 13:50

Baştan sona kadar aksiyon hiç eksik olmamış Jim Ross bu şovda olsaydı kalp krizinden giderdi.

Haftalardır devam eden olayların PPV de daha büyük bir sahnede sonuçlanmasını göreceğiz diyordum ama olan bitenlerin kemer maçları yoluna çıkması... şovun beklentileri iyice arttı bakalım PPV de bizleri neler bekliyor. Bide işin içine ödül girince asıl PPV sonrası karmaşa bekliyorum.

NOT: ULAN PILLMAN! Demek sendin... o kadar iftira attın üstümüze hesaplaşma vakti geldi... Austin's got a gun yükleniyor.
Riga Magician
Jobber
Jobber
Riga Magician

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPaz 15 Ekim 2023, 15:26

İlk şovlara göre öncelikle çok kademe atlandığını düşünüyorum genel kalite olarak. İçerik olarak değil de özellikle biçim olarak anlaşılırlık düzeyi ileriye gidiliyor. Lakin bu durum biraz daha artarsa ayrı bir seviye görebiliriz. Kemerlerin de ortaya çıkması oyuncuları daha da şevklendirmiştir. Rock ve Austin her eski dönem oyunlarının vazgeçilmez karakterleri burada da güzel işleniyorlar. Benim de özel bir durumum olduğu için geç katıldım aranıza ama pir katıldım bu saatten sonra. Goldberg'i son zamanlarda çok aktif olduğunu görüyorum iyi bir spot hak ediyor gibi sanırım. Pillman'nın çoklu yerlerde kullanılması onun adına beklentinin büyük olması demektir oyuncunun bunun hakkını vereceğine tanımasam da inanıyorum. Pillman'nın adamlarını merak ediyorum bu arada. Sadece NPC mi yoksa altından biri çıkar mı? Çıksa güzel olur ama çıkacak gibi durmuyor. Rock, Austin dışında Pillman ve Triple H hamleleri çok yerinde bu arada aksi takdirde insanlar çok bayılabilirdi eski dönem oyunu hep Rock - Austin diye ki bu karakterle alakalı bu arada yanlış anlaşılmasın. Ben gidişatı iyi görüyorum. Şov dışında oyuncuları hypelandıracak böyle mini haberler, olaylar görmek bence aktifliği de arttıracaktır. 2 kişiye göre şov güzel yazılmış baya. Elinize emeğinize sağlık.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPaz 15 Ekim 2023, 18:29

Booker arkadaşlar ateş etmiş önceki tension biraz sakin gibiydi demek ki tüm hareketlilik bu şova saklanmış. Triple H gelmesi iyi oldu gözler onu arıyodu. Öncesindeki ECW abileri kısmını çok beğendim. Brian Pillman sürpriz oldu biraz ben maskenin altından hiç görmediğimiz biri çıkar demiştim. Karakteri yeni almama rağmen şovda baya yer vermişler bana eyvallah bende promo göndereyim hemen
Slippin' Jimmy
Jobber
Jobber
Slippin' Jimmy

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPaz 15 Ekim 2023, 19:01

Riga Magician demiş ki:
İlk şovlara göre öncelikle çok kademe atlandığını düşünüyorum genel kalite olarak. İçerik olarak değil de özellikle biçim olarak anlaşılırlık düzeyi ileriye gidiliyor. Lakin bu durum biraz daha artarsa ayrı bir seviye görebiliriz. Kemerlerin de ortaya çıkması oyuncuları daha da şevklendirmiştir. Rock ve Austin her eski dönem oyunlarının vazgeçilmez karakterleri burada da güzel işleniyorlar. Benim de özel bir durumum olduğu için geç katıldım aranıza ama pir katıldım bu saatten sonra. Goldberg'i son zamanlarda çok aktif olduğunu görüyorum iyi bir spot hak ediyor gibi sanırım. Pillman'nın çoklu yerlerde kullanılması onun adına beklentinin büyük olması demektir oyuncunun bunun hakkını vereceğine tanımasam da inanıyorum. Pillman'nın adamlarını merak ediyorum bu arada. Sadece NPC mi yoksa altından biri çıkar mı? Çıksa güzel olur ama çıkacak gibi durmuyor. Rock, Austin dışında Pillman ve Triple H hamleleri çok yerinde bu arada aksi takdirde insanlar çok bayılabilirdi eski dönem oyunu hep Rock - Austin diye ki bu karakterle alakalı bu arada yanlış anlaşılmasın. Ben gidişatı iyi görüyorum. Şov dışında oyuncuları hypelandıracak böyle mini haberler, olaylar görmek bence aktifliği de arttıracaktır. 2 kişiye göre şov güzel yazılmış baya. Elinize emeğinize sağlık.
ardajr ve runO yıllar sonra aynı sayfada ADAM BİZİ ÇIKARAMAMIŞ YA
Riga Magician
Jobber
Jobber
Riga Magician

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPaz 15 Ekim 2023, 19:27

Slippin' Jimmy demiş ki:
Riga Magician demiş ki:
Karşımdakini weak görünce aslında sülo da olabilir dedim de aslında tahmin etmem lazımdır başka Pillman alacak kimse yok. O zaman strong adam varmışçasına bi muameleyi hak ettin. Better friends, bitter enemies misali. Hogan nerde yav?
Slippin' Jimmy
Jobber
Jobber
Slippin' Jimmy

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPtsi 16 Ekim 2023, 00:13

Riga Magician demiş ki:
Slippin' Jimmy demiş ki:
Riga Magician demiş ki:
Karşımdakini weak görünce aslında sülo da olabilir dedim de aslında tahmin etmem lazımdır başka Pillman alacak kimse yok. O zaman strong adam varmışçasına bi muameleyi hak ettin. Better friends, bitter enemies misali. Hogan nerde yav?
Shane Douglas'ı bırakıp Hogan alması için ikna etmeye başlayayım...
El Presidente
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
El Presidente

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPtsi 16 Ekim 2023, 15:06

Söylenildiği gibi işin içine kemer girmesi şevki attıracaktır. Baştan sona aksiyon eksik olmamış, tam bir ppv öncesi şovu gerçekten. Pillman takibi eğlenceli bir karakter, maskelinin de o çıkması güzel tesadüf. Eline sağlık yaratıcı ekibin.
Diamond Studd
Newbie
Newbie
Diamond Studd

MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  EmptyPtsi 16 Ekim 2023, 17:08

RPG'in başından beri içerik olarak en dolu şov olmuş bende, ki bunun sebebi de ilk şovdan beri yazılan maskeli adam olayı. Maskenin altından çıkan adam çok sevindirdi, favorimiz diyelim şu anlık. Bende PPV'den önce bir promo daha kesip için işine dahil olmaya çalışacağım. Ellerinize sağlık.

Slippin' Jimmy likes this post

PWE Tension #4 : Breakdown
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE BreakDown II
» PWE Tension #2 : Hot Rod
» PWE Tension #2
» PWE Tension 6
» PWE Tension #5