PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Tension #4 : Breakdown

+7
Slippin' Jimmy
PrinceCGR
The Charismatic Enigma
The Last Outlaw
The King Of Spear
Klaus Meine
Mamy D Way
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Riga Magician
Jobber
Jobber
Riga Magician

REP Puanı : 5

PWE Tension #4 : Breakdown  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  - Sayfa 2 EmptySalı 17 Ekim 2023, 00:42

Slippin' Jimmy demiş ki:
Riga Magician demiş ki:
Slippin' Jimmy demiş ki:
Riga Magician demiş ki:
İlk şovlara göre öncelikle çok kademe atlandığını düşünüyorum genel kalite olarak. İçerik olarak değil de özellikle biçim olarak anlaşılırlık düzeyi ileriye gidiliyor. Lakin bu durum biraz daha artarsa ayrı bir seviye görebiliriz. Kemerlerin de ortaya çıkması oyuncuları daha da şevklendirmiştir. Rock ve Austin her eski dönem oyunlarının vazgeçilmez karakterleri burada da güzel işleniyorlar. Benim de özel bir durumum olduğu için geç katıldım aranıza ama pir katıldım bu saatten sonra. Goldberg'i son zamanlarda çok aktif olduğunu görüyorum iyi bir spot hak ediyor gibi sanırım. Pillman'nın çoklu yerlerde kullanılması onun adına beklentinin büyük olması demektir oyuncunun bunun hakkını vereceğine tanımasam da inanıyorum. Pillman'nın adamlarını merak ediyorum bu arada. Sadece NPC mi yoksa altından biri çıkar mı? Çıksa güzel olur ama çıkacak gibi durmuyor. Rock, Austin dışında Pillman ve Triple H hamleleri çok yerinde bu arada aksi takdirde insanlar çok bayılabilirdi eski dönem oyunu hep Rock - Austin diye ki bu karakterle alakalı bu arada yanlış anlaşılmasın. Ben gidişatı iyi görüyorum. Şov dışında oyuncuları hypelandıracak böyle mini haberler, olaylar görmek bence aktifliği de arttıracaktır. 2 kişiye göre şov güzel yazılmış baya. Elinize emeğinize sağlık.
ardajr ve runO yıllar sonra aynı sayfada ADAM BİZİ ÇIKARAMAMIŞ YA
Karşımdakini weak görünce aslında sülo da olabilir dedim de aslında tahmin etmem lazımdır başka Pillman alacak kimse yok. O zaman strong adam varmışçasına bi muameleyi hak ettin. Better friends, bitter enemies misali. Hogan nerde yav?
Shane Douglas'ı bırakıp Hogan alması için ikna etmeye başlayayım...
Üçüncü Pillar olarak ben geleyim bu sefer.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

PWE Tension #4 : Breakdown  - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: PWE Tension #4 : Breakdown    PWE Tension #4 : Breakdown  - Sayfa 2 EmptySalı 17 Ekim 2023, 17:50

Şova yorum atmayı unuttuk tabi. Çoğunlukla hemfikirim. Aksiyonu bol bi şovdu. Zaten PPV öncesi son şovmuş. Hakkını vermiş yine kel ve arkadaşları. Şu an kemik kadro oluştu gibi. Umarım bu kadroyu koruyabiliriz. Akmasa da damlasın be.

Paxivor likes this post

PWE Tension #4 : Breakdown
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» PWE BreakDown II
» PWE Tension #2 : Hot Rod
» PWE Tension #2
» PWE Tension 6
» PWE Tension #5