PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

15 Şubat Showdown

+17
Vince McMahon
The Chosen One
Connecticut Blue Blood
Ryan O'reily
Psychedelic Acitness
The British Bullhammer
Shareef
The Charismatic Enigma
Perfect 10
I'll Keep Coming
The Paragon of Virtue
The King Of Spear
Mamy D Way
Oberyn Martell
Ace of Diamonds
leo
Klaus Meine
21 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 19:44

Ignition Çalıyor Ve Monday Night Showdown Başlıyor! Harika bir pyro gösterisi izliyoruz!

15 Şubat Showdown  Wwe-raw-pyro-o

Pyro gösterisinden sonra spikerlerimize dönüyoruz
15 Şubat Showdown  TfiBYLD

Michael Cole : Trouble trouble trouble trouble trouble trouble ! Vooooo vooo vooooo!

JBL ve Booker T birbirlerine bakarlar. JBL Michael Cole'ın ensesine bir tane tokat patlatır. Cole neye uğradığını şaşırır. 

Michael Cole: Ne oluyor yahu?

JBL kamerayı gösterir.

Michael Cole: Oh... Merhaba sevgili seyirciler, ufak bir karışıklık oldu. Umarım sesimi beğenmişsinizdir, euhehue.

JBL:  Oksimoron.

Michael Cole: Senin söylemen ironik. Her neyse, bu akşamki ShowDown'a hoş geldiniz.  Michael & John ve Booker komedi dans üçlüsü sizlerin kulaklarının pasını bu akşam silecek. Match card dolu dolu. En önemlisi de bu akşam PWE Championship için adaylık maçı var. Sizce kim kazanır, beyler?

JBL: Goldberg. Nedeni yok.

Booker T yaklaşık 15 dakika boyunca Battle Royal'e katılan herkesi inceler, ve en sonunda da Sami Zayn'ın kazanacağını söyler. Bu sırada JBL uyur, ve Michael Cole ters ters bakar. Kameralar arka plana aniden döner.

Batista hızlı hızlı yürümektedir ve elinde bir cisim vardır. Aniden bir kapının önünde durur ve kapıyı tekmelemeye başlar. Tekme ardına tekme attıktan sonra kapı açılır ve içeriye girer girmez şangırtı duyulur. Etraftaki birkaç kişi koşup bakar, ve odadan kanlar içinde Jeff Hardy çıkar. Batista da arkasından kafasına beyzbol sopasını koyar ve onu yere serer. Sopayı yere atıp ters ters ona bakmaya başladığında AJ Lee çığlık çığlığa gelir ve Batista'ya bakar.

AJ Lee : Ne yapıyorsun sen?! Ay adam kanlar içinde kalmış, çabuk ambulans çağırın ! 

AJ Lee eğilip Hardy'i kontrol etmek ister ama Batista önüne geçer. AJ Lee Batista'nın göğsüne vurur birkaç kere çekılmesi için, ama Batista AJ'i sertçe iterek yere yapıştırır ve oradan ayrılır. AJ Lee ağlamaya başlar, ayağını burkmuştur. Ve ceketinin cebinden telefonunu çıkartır.

Batista tam arabasına girecekken arkasından 5 kapşonlu adam sinsice yaklaşır ve aniden pataklamaya başlarlar ! Batista yerlerde sürünür. Resmen döve döve otoparka yaklaşan siyah bir arabanın içine sokarlar onu ve araba gazlayarak uzaklaşır. Arabadan da aynı anda iki kişi inmiştir...

Otoparka aynı anda yanında Dolph Ziggler olan CM Punk yaklaşır. AJ Lee'in kolundan tutmaktadır. Arabadan inenleri görünce yüzü güler.

CM Punk: Yakın zamanda sizi görmeyi beklemiyordum, bayan Carter.

Arabadan inenlerin yüzü görülür; Dixie Carter ve Ethan Carter III ! Dixie ağzını genişçe açarak gülümser.

Dixie Carter: Phil. Bakıyorum da arkadaş yapmışsın.

CM Punk: Siz de boş durmamışsınız. (Ethan'ı süzüyor.)

Dixie Carter: Tanıştırayım. Ethan. Ethan Carter. Yeğenim.

Ethan Carter III : Ethan Carter III. (Elini Punk'a uzatır.)

Punk uzatılan eli sıkar.

CM Punk: Plan ne?

Dixie Carter: Ethan anlatacak. Benim halletmem gereken bir kaç bürokrasi işi var. (Ethan ve Punk ters ters bakar.) Burası Amerika, ne bekliyorsunuz?

Siyah, uzun bir Mercedes yaklaşıp Dixie'yi alır. Ethan, Punk, Ziggler ve AJ otoparkta yanlız kalırlar. Kameralar ringe döner.

Michael Cole: Bayanlar ve baylar tekrar hoşgeldiniz. Gecemiz tüm hızıyla sürüyor ve JBL hala uyumakta. Şunu kaldırır mısınız?

The Miz'in müziği çalıyor ve ringe giriyor.

,

Neville'ın müziği de çalıyor ve ringe giriyor. JBL de o sırada uyanıyor.

NEVILLE VS. THE MIZ

Maç başlar başlamaz Miz koşarak Clothesline ile yere yıkıyor Neville´ı. Ardından Taunt yapıyor. Neville kalkıyor bu arada. Miz´den yumruk darbeleri. Köşeye yolluyor şimdi üzerine doğru koşuyor. Neville çekilince köşeye çarpıp sersemliyor. Neville hemen bir rollup deniyor. 1..2 de kurtuluyor The Miz. Şimdi iplerden geliyor Neville fakat dönüşte Big Boot yiyor. Miz şimdi tuş deniyor. 1..2 de kurtulmayı başarıyor Neville. İkisi de yumruklaşmaya başlıyor şimdi. Bir Miz vuruyor, bir Neville. En sonunda Miz iplerden sekip Running Knee vuruyor rakibine. Tuş denemesi başarısız. Miz şimdi köşeye çıkıyor ama tam tepeye çıkmışken Neville dan müthiş bir Enzuigiri geliyor! Miz sersemlemiş bir şekilde kalıyor tepede. Şimdi Neville da çıkıyor tepeye. Miz´in kolundan tutup, boynundan kavrıyor ve Super Suplex yapıyor. İkisi de yerde. Hakem saymaya başlıyor. 1..2..3..4 Neville yavaş yavaş kalkıyor. Diz çökmüş durumda. Miz ise iplere doğru sürünüyor. Şimdi Neville ayağından yakalıyor rakibinin. Fakat Miz iplere tutunmuş durumda. Neville çekiştiriyor ama hakem Miz iplere tutunduğu için Neville´ı çekiyor kenara. Şimdi Miz iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Neville üzerine doğru yürüyünce hemen iplere tutunuyor. Hakem Neville´ı hemen uzaklaştırıyor. Miz bundan faydalanarak saldırıyor. Yumruk darbeleri ard arda geliyor. Şimdi bir diz darbesi ile Neville´ı diz üstü çöktürüyor. Ardından DDT! Tuş deniyor. 1..2..3 olmuyor. Son anda kurtuluyor. Miz hakemin üzerine doğru yürüyor. Yoğun itiraz da bulunuyor. Arkasını döndüğünde ani bir Superkick yiyor! Neville tüm enerjisini buna harcamış gibi. Tekmeyi vurduktan sonra kendisi de düşüyor çünkü. Bir süre sonra iplere tutunarak ayağa kalkıyor. Köşeye çıkıyor. Diving Crossbody ile yerdeki Miz´in üzerine atlıyor. Miz dizlerini karnına çekiyor! Neville karnını tutarak yerde sürükleniyor. Miz onu kaldırıp köşeye atıyor. Sonrasında Corner Clothesline yapıyor.

SCF için taunt yapıyor. Rakibinin kalkmasını bekliyor. Neville yavaş yavaş kalkıyor. Miz yakalıyor, kollarından. Fakat Neville eğilerek sıyrılıyor hareketten. İplerden sekerek Running Headscissors yapıyor Miz´e. Köşeye doğru tırmanmaya başlıyor ama iplere tutunarak kendini ring dışına çekiyor. Yine de Crossbody den kurtulamyor. Neville karnını tutarak ayağa kalkıyor. Miz´i içeri atıyor. Tekrar köşeye tırmanmaya başlıyor. Fakat Miz de köşeye çıkıyor hemen yumruklaşma başlıyor tepede. Miz üstün çıkıyor, Neville´ı sersemletiyor. Bir Super Suplex de Miz´den geliyor! Tuş deniyor. 1..2..3 olmuyor, olmuyor. Miz Neville´ı kaldırıp köşeye yolluyor. Bir kez daha Corner Clothesline için koşuyor ama Neville çekiliyor. Miz çarpıp sersemleyince Neville köşelerden destek alıp mükkemmel bir Slingshot Frankensteiner  yapıyor! Ardından köşeye çıkıp Corkscrew Shooting Star Press yapıyor. Tuşa gidiyor. 1..2..3! 

Neville sevinirken reklamlara gidiyoruz.  Geri geldiğimizde Tye ringde.

‘’Ten’’ sesinin duyulmasıyla seyircilerde cümbüş başlıyor. Tye Dillinger girişte! Üzerinde beyaz bir gömlek ve siyah bir pantolon var Tye’ın. Gayet ciddi gözüküyor. Bir 10 tauntu patlattıktan sonra ringe giriyor.

‘’Teşekkür ederim, teşekkürler, çok teşekkürler. Ne yaparsam yapayım, bana arkamı dönmeyecek olmanız çok güzel. Son günlerde doğru ve yanlışı ayırt etmeye çalışmaktan başka bir şey yapamıyorum doğrusu. Maddi durumu pek iyi olmayan bir ailenin tek çocuğuydum. Aile büyüklerim benden doktorluk, mühendislik gibi aileye para kazandırabilecek meslekler beklerken ben hokeye yönelmiştim. Doğrusunu isterseniz, bir Kanadalıysanız hokeyden daha sıradan bir spor yoktu ve ben hokeyi bıraktım, sıkılmıştım. Sonunda küçük Ronnie, doğru dürüst mesleklere yönelecek derken sinirli Bay Arneill ve baskıcı Bayan Arneill şok bir gerçekle yüzleşmek zorunda kaldı. Oğulları Ronnie, güreşçi olmak istiyordu. Kıçıma tekmeyi koydular ve ben evden atıldım. Bir güreşçi olmanın bütün bunlara değip değemeyeceğini çok düşündüm, kariyerim parlak olmadı. Küçük görülmekten ciğerim soldu. Florida Championship Wrestling’te Tag Team kemerlerini aldığım ortağım Dolph Ziggler’i bu ringe davet etmek istiyorum.’’

Here To Show The World! Dolph Ziggler, Hardcore kemeri ile girişte gözüküyor. Ringe girip Tye’a ‘’e hadi kararını çabuk ver de eve gidelim’’ dercesine bakıyor. Tye konuşmasına devam ediyor.

’Dolph, geldiğin için teşekkür ederim. Yeniden takım arkadaşım olduğun için minnettarım. Seni buraya çağırdım çünkü bu kararı burada sen olmadan veremezdim. Bana ‘eğlendirici’ değilsin dediler. Bunun yalan olduğunu hepimiz biliyoruz. Kollarımı her açışımda bu arena benimle birliktedir.’’

Tye 10 tauntu atıyor yeniden ve tüm arena eşlik ediyor ona.

‘’CM Punk’ın çetesine katılacak mıyım? Yoksa ona karşı mı çıkacağım? Aldığım karar fark etmeden, bu insanlar benim yanımda olacaktır. Ama, sonunda elimde bir fırsat var. Dünyayı sallayabilirim. Hepiniz benim yürüyeceğim yolu merak ediyorsunuz. Hak ettiğim noktaya çıkabilirim. Beni küçük gören herkese siktir git diyebilirim.’’

Dolph araya giriyor.

‘’O zaman yapman gerekeni biliyorsun, Join Us Tye. Hak ettiğini alacaksın, söz veriyorum.’’

Dolph, elini Tye’a uzatıyor. Tye bakarken nefesler tutuldu arenada. Tye derin bir nefes alıyor ve elini sıkıyor Ziggler’in.

‘’Varım.’’

Ethan Carter III'ün müziği duyuluyor ve üzerinde bir smokin, elinde bir mikrofonla girişte görünüyor.

EC3: Bu aşk festivalini böldüğüm için özür diliyorum beyler. Buraya bir kavga için felan gelmedim. Buraya gelmemin bir sebebi var. TNA'dan ayrıldığımı resmi olarak açıklıyorum. Burada dönen yaygarayı evde altın işlemeli televizyonumdan izlerken kafama bir şey yattı. Aslında, Punk doğru söylüyor. Her ne kadar bir terbiyesiz biri olsa da, haklı. Buraya çıkarken, "güreşçi" kavramı yerine "oyuncu" kullanılması beni rahatsız ediyor. Ben buraya çıkmak için yıllarımı veriyorum, vücut salonlarında Hard Line mi daha iyi, yoksa Optimum Whey mi diye tartışıyorum, Bench'e 30 kilo daha eklemeye bakıyorum. Bir federasyona iki üç gıcık eğitim alıp giriyorum, sosisli satıp arenayı temizliyorum. Hani olur da, bir şansım olursa ringe çıkıyorum, kaybetmek için. Aşağılanmak için. Ve zorundayım da. Hayır dersem, kapı dışarı. Bok gibi param olmasaydı, özür diliyorum. Ağzımı bozdum. Çok fazla param olmasaydı belki başka bir iş denerdim. Ama kendime maçlar satın aldım. Kişileri satın aldım.  Arkadaşlarımı kazanmıyorum, onları parayla satın alıyorum.  Ve bu gün buradayım. Bundan da çok rahatsızım. Artık para ödemeden bir şeyleri yapalım. Kapitalist düzen bunu istiyor, ve sadece Vince McMahon'a para akıtan bir sistemin içindeyiz. Ben şu anda burada durup tüm seyircilere laf da sokabilirim, ancak bir sonraki şov "sen heelsin, face gelip seni dövecek ringde" dedikleri zaman bir şey deme hakkına sahip de olamıyorum. Burada sizin ne kadar ayı, öküz, yağ tulumu olduğunuzu konuşurum ve 5 dakika sonra arkadan John Cena çıkıp beni öldüresiye döver. Onunla iki maç yapar, birini yenerim belki. O da Cena'ya build up için. Sonra ne? Düşerek en sonunda tekrar başladığım yere dönerim. Sakatlıklar da cabası. 

Bu yüzden, elimdeki her şeyi CM Punk'a sunuyorum. Bu endüstriyi o kurtaracak! Bizler bileğimizle maç alacağız. Bebeleri eğlendirip değil, burada kan ve ter dökülecek, senaryolar değil ! 

Tye ve Ziggler EC3'ün ellerinden yakalayıp havaya kaldırıyorlar ve üçlü ringde taunt yapıyorlar. Arkada Vince McMahon elleri masaya dayalı onları izliyor. Kederli bir bakış var gözlerinde. O anda da kapısı çalınıyor.

"Meşgulüm, girme."

"Sanırım bunu duymak isteyeceksiniz, Bay McMahon."

İçeriye Dixie giriyor. McMahon şaşkınlıkla ona doğru bakıyor.

"Ne işin var burada?"

"Sana güzel bir haber vermeye geldim, son rakibin de kapandı. TNA artık yok. En iyi güreşçimi sana getiriyorum."

McMahon'un yüzü tuhaf olur.

"Nasıl yani?"

"Ethan Carter artık senin tam zamanlı güreşçin."

"Oyuncu demek istedin."

"Hayır, güreşçi. Bu arada, oğlun Shane aradı. Hisselerini bana devretmeyi bitirmiş. Dekontu  birazdan elinde olur."

Vince beyninden vurulmuşa döner. Koltuğunda geri yaslanır ve çöker.

"Pek hoşuna gitmedi galiba. (Gülümsüyor) Artık ortağız."

"Nasıl... Shane..."

"Paraya kimse hayır demez, Vince. TNA'yı da artık bünyene kattın. Sevin bence. Bu arada, Ethan'ıma bir maç ayarlar mısın? Rica ediyorum, emir etmiyorum."

Dixie gülümseyip çıkıyor odadan ve Vince o çıkar çıkmaz hemen telefona sarılıyor. 
"Stone Cold! Aç çabuk telefonu Steve ! Orospu çocuğu!"

"Hemen buraya gel! Çabuk!"

Dedikten sonra telefonu kapatıyor ve duvara doğru fırlatıp telefonunu paramparça ediyor. Kameralar ringe dönüyor. EC3 hala ringde, ring kıyafetleriyle bu sefer. 

Arena yıkılıyor resmen ! EC3 yüzündeki ifadeyi değiştirmeden sandalyede oturmaya devam ediyor, bu sefer bacak bacak üstüne atıyor.

15 Şubat Showdown  11234

Stone Cold biralarıyla girişte görünüyor ve klasik girişini yaparak köşede onları patlatıp içiyor. Sonra da EC3'e doğru fırlatıyor. EC3 hala tepkisiz. Stone Cold hazırlanınca sandalyeyi katlayıp ring kenarına fırlatıyor.

ETHAN CARTER III VS. STONE COLD

Zil çalıyor. Maç başlıyor. İkili Lock up için ellerini havaya kaldırıyorlar. Ethan Carter dan bir tekme geliyor. Stone Cold sersemliyor. Carter arka arkaya yumruklar atmaya başlıyor. Stone Cold gelen darblerden dolayı diz çöküyor. Ethan Carter bundan faydalanıp rakibinin boynunu kavrayarak DDT yapıyor. Tuşa gidiyor ama çabuk kurtuluyor Stone Cold. Ethan rakibinin kalkmasını bekliyor. Ona bir şeyler söylüyor. Stone Cold orta parmak çekiyor! Ethan sinirlenip ona doğru koşuyor ama Stun Gun´u yiyor! Şimdi Stone Cold tuşa gidiyor. Bu seferde Ethan Carter çabuk kurtuluyor. Stone Cold ağayı ile rakibin boynuna bastırıyor. Hakem bunun yasak olduğunu söylüyor. Stone Cold hareketi bırakmıyor. Sayıyor hakem. 1..2..3..4 şimdi bıraktı. Hakem onu köşeye çekip uyarmaya devam ediyor. Bu sırada Ethan bir eli ile acıyan boğazını bir eli ile de ipleri tutuyor. Şimdi iplere tutunarak kalkıyor. Stone Cold üzerine doğru koşarak geliyor. Ethan sıyrılıp onu ringin dışına itiyor.

Stone Cold ring dışında yavaş yavaş kalkmaya çalışırken Ethan iplerden sekip harika bir Suicide Dive yapıyor. Hakem sayıyor. 1..2..3..4..5 ikiside kalkmayı başarıyor. Ethan biraz daha önce kalkıp Stone Cold´u içeri yolluyor. Kendide dış iplerden içeriye rakibinin üstüne CrossBody ile atlamak istiyor. Ama Stone Cold onu yakalıyor bir Backbreaker. Ardından bırakmayıp bir de Bodyslam yapıyor. İplerden gelip yerdeki rakibine bir de Leg Drop geçiriyor Stone Cold. Tuşa gidiyor. 1..2 de kalkıyor Ethan. Kaldırıyor rakibini iplere yollamak istiyor Stone Cold ama Armbar STO yapıyor ani bir şekilde Ethan! Tuşa gidiyor 1..2..3 olmuyor, son anda kurtuluyor Stone Cold. Ethan Carter yerdeki rakibine yumruklarla girişmeye başlıyor derken Stone Cold rakibinin kollarından tutup çeviriyor ve Octopus Hold´a getiriyor! Ethan Carter pes edecek mi? Hayır pes etmiyor. Ne kadar canı acısa da pes etmiyor. Bir süre sonra Stone Cold kilidi bırakıp iplere yöneliyor. İplere tutunarak kalkıyor. Rakibinin de ayağa kalkmasını bekliyor. Ethan Carter ayağa kalkınca iplere yolluyor ve dönüşte harika bir  Thesz Press yapıyor! Ardından yavaş yavaş köşeye çıkıp bekliyor. Rakibi kalktığında Axe handle için atlıyor ama Ethan Carter´dan harika bir Dropkick geliyor Stone Cold atlarken! Stone Cold yere yığılıyor. Carter hemen kaldırıyor sersemlemiş rakibini ve One Percenter´ı geçiriyor! Tuşa gidiyor. 1..2..3! 

Ethan Carter gülerek ayağa kalkıyor. Aynı anda Vince McMahon boş bir ifadeyle televizyonu seyrediyor. Ayağa kalkıp odadan çıkacakken duruyor, ve arkasındaki masa üzerinde duran telefona bakıyor. Reklamlara gidiyoruz biz de.

Geri geldiğimizde ringde yaklaşık 19 kişi var. Etrafına bakıyor herkes. Zil çalmıyor çünkü. Goldberg ring kenarına eğilip hakeme "niye başlamıyoruz" diye soruyor.

Bir an karışıklık oluyor ve Sami Zayn girişte görünüp hızlıca ringe giriyor. Hakem zili çalıp maçı başlatıyor.

20 MAN BATTLE ROYAL FOR PWE CHAMPIONSHIP CONTENDER

Maç başlayınca ortalık toz duman oluyor. Birbirine saldıranlar, yere düşenler, ayağa kalkanlar, neredeyse atılanlar derken ortam keşmekeş durumda. Görüldüğü kadarıyla Shield 3lü çalışıyor. AJ Styles ringden uçarak düşüyor ve ilk elenen oluyor. Elleri başının arasında ringin kenarında oturuyor ve ağır ağır uzaklaşıyor. Göründüğü kadarıyla Goldberg ayı gibi ve Sami'yi, Tye'ı ve Finn Balor'u aynı anda eliyor. Ringin dışına sanki bir insan yağmuru yağıyor ! Goldberg deli gibi bağırıyor ve neredeyse herkes ona bakıyor. Shield ile bakışıyor ve Shield da aynı anda 2 kişi ayrı yerlere dağılıp sırayla MVP'i, Kurt Angle'ı ve Randy Savage'ı eliyorlar.

Ringde sadece 10 kişi kalıyor bir anda. Çürükler hızlıca elendiği için milleti elemek daha da zorlaşıyor ve Shield aynı anda 2 kişi Goldberg'e dalıyorlar ve Goldberg turnbuckle'a sırtını verip darbeleri savuşturmaya çalışıyor. Roman ve Seth Goldberg'i bacaklarından tutup kaldırmaya çalışıyorlar ama Goldberg ayaklarıyla itiyor. Aynı anda da Shawn Michaels'tan bir Sweet Chin Music görüyoruz Cena'ya ve onu ring dışına yolluyor. Cena şap diye yere yapışınca Michaels arkasından bakıyor, gözlerinde boş bir ifadeyle. Sarsılan yeri duyunca da hemen eğilip ipleri çekiyor ve Daniel Bryan uçacak gibi oluyor ama apronda kalıyor son anda. Michaels ayağa kalkarken de hemen ayaklarından tutan The Rock onu eliyor ! Rock arkasını dönünce de üzerine doğru koşan Orton'a bir Atomic Drop ve Rockbottom ! Ve People's Elbow kasmaya gidiyor, kolluğunu çıkartıp atıyor, sonra iplerden geriliyor ama aynı anda Rollins bir Clothesline ile eliyor Rock'u ! 

Herkes birbirine bakıyor; Orton, Bryan, Goldberg, John Morrison, Edwards, Rollins ve Reigns.

Goldberg güç gösterisi yapmak istiyor ama Orton tarafından dayak yiyor. Orton üzerine koşan John Morrison'a bir Scoop Slam yapıyor, sonra da ayağa kalkıp turnbuckle'daki Goldberg'e RKO çekmek istiyor ama Goldberg itip kurtuluyor ve Spear ! Ringin diğer köşesinde Edwards eleniyor hızlı bir şekilde. Aynı anda Goldberg kalkıp bir Spear da Bryan'a, sonra da Rollins'e ! Roman ile bakışıyorlar ve ikiside iplerden aynı anda gerilip Spear yapıyorlar ve yere yapışıyorlar. Orton durumu değerlendirip hemen Bryan'ı kaldırıp elemek istiyor, ama Bryan kolundan tutup Orton'u çekiyor ve aynı anda eleniyorlar ! 

Goldberg, Morrison, Rollins ve Reigns kaldı. 

Herkes bir köşede bakıyor birbirine. Goldberg ayağa kalkan ilk isim oluyor ve Morrison'u kafasından tutup dışarıya atıyor. Reigns&Rollins ile bakışıyor ve aynı anda...

Ambrose girişte PWE Championship ile görünüyor ve koşa koşa ring kenarına geliyor. Rollins ile Reigns elemeye çalışıyor Goldberg'i ama nafile. Ambrose emirleri yağdırıyor ama olmuyor, Goldberg çıldırıp ikisini üzerinden itiyor ve Double Spear geliyor. Goldberg Ambrose'ı işaret edip elini beline götürüyor ve kemer işareti yapıyor. Ama Reigns ve Rollins yakalayıp Goldie'yi atmaya çalışıyor ! Ambrose de hemen oraya yönelip Goldberg'i ayağından çekiştiriyor. Goldberg ayağıyla onu itiyor ve ipleri aşağıya çekip ikiliyi atıyor ! Goldberg no 1 Contender ! 

Zil çalar çalmaz üçlü içeriye giriyor ve Goldberg'i pataklıyorlar. Hepsi kendi finisherlarını tek tek yapıyorlar ve Goldberg'i ring kenarına çıkarıp bir Triple Powerbomb için hazırlanıyorlar, ama ışıklar aniden sönüyor !

15 Şubat Showdown  48zdfnO

Harika bir Cheer eşliğinde Jericho ringe doğru koşuyor ve elinde bir sandalye var. Üçlü hazırlanıyorlar onu karşılamak için, ve Jericho birden hepsine girişiyor, Dean'ın kafasının ortasına koyuyor sandalyeyi, Reigns ve Rollins yumruklamaya çalışsa da sandalyeden onlar da nasibini alıyor. Goldberg de dayanmış soluğunu yakalamaya çalışıyor. Ambrose'ı tutup ringe atıyor ve bir Codebreaker ! Seyircilerin arasından sarı saçlı biri çıkıyor, Edge ! Ringe doğru koşarak geliyor, omzunda WHC kemeri var. Hemen Rollins ve Reigns'e saldırıyor. Sonra da ringe girip Jericho'ya doğru koşuyor ama Jericho ona da bir Codebreaker çakıyor ve ringin ortasında tek ayakta kalan kişi oluyor. Ayağının dibinde hem World Heavyweight Championship, hem de PWE Championship duruyor. Jericho ikisinide alıp havaya kaldırıyor.

15 Şubat Showdown  Sparkle-sparkle-500x350

Ama bu sefer Goldberg ayağa kalkıp Spear'lıyor Jericho'yu ve o da PWE Championship'i alıp havaya kaldırıyor ! Bir süre sevinirken kendine gelen Reigns ve Rollins Goldberg'i çekip yine pataklıyorlar. Ayağa kalkan Ambrose kemerini alıyor ve Goldberg'in kafasına vurduktan sonra ringin ortasına bir Triple Powerbomb yapıyorlar ! Shield showu ayakta kapatırken şov sona eriyor...

En son Klaus Meine tarafından Ptsi 15 Şub. 2016, 22:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 19:47

Takipteyiz.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 19:48

Batista'yı ne zaman görsek dövüyorlar arkadaş bu ne.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 19:49

God's Biggest Mistake demiş ki:
Batista'yı ne zaman görsek dövüyorlar arkadaş bu ne.
Artık Batista yok.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 19:58

SENARYONUN "AMINA KOYULACAĞI" ZAMANA GELDİK BEYLER...
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:06

Yalnız bu CM Punk'un siyah kapşonlu adamlarından gına geldi be. En azından bana...
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:06

The Lunatic Fringe demiş ki:
Yalnız bu CM Punk'un siyah kapşonlu adamlarından gına geldi be. En azından bana...
Gına gelmez yakında seni de ziyaret ederler.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:11

Seneryo ateş edicek gibi bakalım Very Happy
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:18

LAN BAK AYIP ETMEYE BAŞLADIN AŞKIMA VURMALAR FALAN
Very Happy
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:19

Klaus Meine demiş ki:
The Lunatic Fringe demiş ki:
Gına gelmez yakında seni de ziyaret ederler.
Zaten öyle... Anasını sattığım kemerini aldığıma sevinemedim düşman istiyordum eskiden şimdi daha çok düşman istemiyorum DZ, Randy, Goldberg, Punk vs. vs.
The Paragon of Virtue
Mid-Carder
Mid-Carder
The Paragon of Virtue

REP Puanı : 37

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:21

Şovun maç kartına göre biraz şuan yavaş başlamış ama ilerde aksiyon olacak beklemekteyiz..
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:29

Yeni part geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:35

Güzel maç olmuş.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:35

Naaays
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

15 Şubat Showdown  Empty
MesajKonu: Geri: 15 Şubat Showdown    15 Şubat Showdown  EmptyPtsi 15 Şub. 2016, 20:36

Yeni köleler oooh.

15 Şubat Showdown
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» 1 Şubat PWE Showdown
» 9 Şubat PWE Showdown
» 14 Şubat Showdown *BANT*
» 29 Şubat Showdown
» 21 Şubat Showdown *LIVE*