PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1

5 posters
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 Empty
MesajKonu: Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1   Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 EmptyÇarş. 10 Ağus. 2016, 02:51

Alıntı :
BÖLÜM 1: EKİP KURULUYOR

Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 Dc41cb32854ee504662ebdd80fd4f1104c733a14_hq

Michael Hunter ve Anti-Law Society, Rise'ı kasıp kavuruyor! Onlara kim dur diyecek? Hiç kimse elbette!
Alıntı :
Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 Maxresdefault

''Sahiden, onlara kim dur diyecek. Dolph Ziggler'in ayağı kırık. Üstüne üstlük bu şirketin yöneticisi olması gereken Vince McMahon'un da bir sikim yaptığı yok. Buna bir dur denilmeli. Hem Anti-Law avanaklarına, hem de zamanı geçmiş McMahon yönetimine. Sanırım bunu nasıl yapacağımı biliyorum.''
Alıntı :

Seth Rollins: Kira Renee Forster. Ring içinde kullandığı adıyla Taya Valkyrie. Onun hakkında söylenecek çok şey var, aynı zamanda da yok. Ring içinde veya dışında olsun, muazzam bir kadın. Eskiden de bir şeyler yaşamış olabiliriz elbet.....ama şu an evliyim ben. Daha fazla konuşmayayım bence.

Jimmy Jacobs: Eğer oyunu değiştirmekten bahsediyorsan, Taya gerçekten büyük bir oyuncu. Uzun vadede veya kısa vadede çok büyük katkılarının olacağını biliyordum. Aynı zamanda Seth'in de planıma destek vermesi için Taya lazımdı. Puzzle parçalarını yerine oturtun....ve alın size Bayan Massacre.
Alıntı :

''İlk parça yerine oturduğuna göre, ilk büyük hamlemi yapmadan önce diğer büyük hamleleri de planlasam iyi olacak.''
Alıntı :
Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 Walibi_asylum

CINCINNATI, OHIO
CINCINNATI AKIL HASTANESİ

''Seni görmek isteyen biri var Good.''

Görevlinin Good diye seslendiği adam deli gömleğinin içerisinde kıvranıp homurtulu sesler çıkarıyor.

''Suratındaki maskeyi çıkarabilirsiniz beyler, bu beyefendi ile konuşacaklarımız var.''

Görevliler Jacobs'un dediğini yapıyor.

''Ne diye buradasın orospu çocuğu? Senin can dostun beni buraya kilitledi, ne yapacaksın? Düşene bir tekme de sen mi vuracaksın?''

''Ben buraya düşenlere tekme vurmaya değil, onları ayağa kaldırmaya geldim.''

''Palavracı.''

''Sana göre palavra olabilir ama istediklerimi dinlediğin zaman yola geleceksin. PWE şirketinin yönetiminden ne kadar memnunsun? Vince McMahon'dan yani?''

''Dixie Carter'a karşı bile pasif kalan bir adamdan mı bahsediyorsun? Bence yarrak gibi bir yönetim.''

''Haklısın. İşte bu yüzden bunu değiştirmeyi planlıyorum.''

''Ne yani? Sen mi geçeceksin başa?''

''Planım şimdilik o.''

''Siktir git. Sen başa geçeceksin ha? Ulan Seth Rollins'e 834918329 title shot vermeyeceğini bilsem bir nebze olur diyeceğim de....''

''Konu title shotlar değil. Konu senin özgürlüğünü de içeriyor. Kabul et, Massacre Club'un bir parçası ol ve seni bu bataklıktan çıkarayım.''

Ambrose sessiz kalıyor.

''Bana Rollins ile bir Iron Man maçı ayarlayacaksın. Zamanı sana kalmış. Ama o maçı ayarlayacaksın.''

Jacobs olur diyor.

''Anlaştık diyemem ama bu zindan gibi yerden sıkıldım, şimdilik senin kurallarınla oynayalım...Ha bir de bunu kimler biliyor?''

''Kimse. Televizyonda seni Heyman'ın çıkardığını söyleyeceğiz.''

Alıntı :
Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 Awesome-homes-for-sale-in-canada-on-songs-houses-for-sale-in-prince-edward-island-canada-prices-from-homes-for-sale-in-canada

ONTARIO, CANADA
WILLAM JASON RESO'NUN EVİ

''Hey? Seni hatırlıyorum bir yerden. Sen şu Jimmy Jacobs değil misin? Şu arada bir gözüken.''

''Arada bir de squashlanan.''

İkili gülüyor.

''Her neyse Jay. Sana bir soru soracağım.''

''Kanada'ya bunca yolu bana sadece bir soru sormak için gelmedin sanırsam.''

''Aynen öyle, ama ilk sorumu sorayım. PWE'nin yönetiminden ne kadar memnunsun?

''Vince McMahon, arka alan çalışanlarına kalite kontrol anketi falan mı yaptırıyor şimdi?''

''Soruma cevap ver.''

''Değilim. Vince McMahon'un artık bu iş için doğru insan olduğuna inanmıyorum.''

''Çok güzel.''

''Vince kötü falan dedik de, şimdi ne yapacağız ki bu konuda.''

''Bir planım var, sonunda kendimi başa geçirecek bir plan. Senin de hak ettiğini alacağından emin olmanı istiyorum.''

''Geç içeri de konuşalım bari. Bira falan ister miydin?''

''Guinness varsa alırım.''

Christian evine buyur ediyor Jimmy'i ve ikili detaylı bir şekilde konuşuyorlar planı.

''Var mısın, yok musun?''

Jacobs elini uzatıyor. Christian da sıkıyor.

''Varım.''
Alıntı :
Eski bir kulübede Jacobs, Christian, Ambrose ve Kira'yı görüyoruz.

''İlk olarak, bombayı patlatmadan önce bizimle olduklarını sanacak ama sadece göstermelik yüz olacak, gölgelerin arkasında biz varken önünde olacak bir kaç adama ihtiyacımız var. Onları da düşündüm, şimdi arıyorum.''

Jacobs telefonu eline alır.

''Austin Aries ile mi görüşüyorum? Uzun zaman oldu adamım.''

''Roman Reigns, bir iş için yardımına ihtiyacım var. Ne? Luke Gallows'u da mı getirebilirsin? Muhteşem! Bekliyorum.''

''Evet. Bu işi de halletiğimize göre senden bir ricam olacak Ambrose. Hazır ringlere geri döndüğüne göre Vince'den Rollins ile bir maç iste ve ne pahasına olursa olsun kazan.''

Ambrose sırıtıyor.

''Sen rica etmeseydin de yapacaktım zaten.''
Alıntı :
19 NİSAN SHOWDOWN

SETH ROLLINS VS DEAN AMBROSE

Seth kalkarken Dean onun üzerine yürüyor ama daha pozisyona bile alamadan Seth’ten roll-up denemesi. 1,- Dean kendi lehine çevirdi roll-up’u. 1, 2- Seth kurtuldu. Seth kalkarken Dean onu tutuyor ve Dirty Deeds! Tuşa gidiyor Dean. 1, 2, 3!

''Dean işi başardığına göre....gidelim Kira.''

Bu sırada kameralar arka alanda ilerlemekte olan Seth'e çevriliyor. Zar zor yürürken görevlinin teki ona çalan bir telefon getiriyor. Seth telefonu alıyor.

''Ne var?''

''İyi gelmiyor sesin.'' (kıkırdıyor jimmy)

''Hayır, görmüyor musun?''

''Birleşiyoruz, her zamankinden iyi.''

''Bunu yeniden yapamam, sen de biliyorsun.''

''Bunu yapmak zorundayız, buna sen de dahilsin.''

''Beni zorlayamazsın! Yemin ettim ben!''

''Bu sefer olacak Seth! Her şeyi planladım. Tek eksik sensin.''

Bu cümleler sırayla Rollins'in ağzından dökülüyor. Rollins'in otoparka çıktığını görüyoruz.

''Nasıl bana inanmayabilirsin ortak? Daha önce yapmadık mı? Olacak diyorsam olacak.''

''Sana defalarca söyledim. Bu olmayacak.''

''Reddedecek bir durumda değilsin.''

''Ne demek reddedecek bir durumda değilim? Sen-''

''Dean Ambrose'a kaybettin.''

Seth sinirden telefonu atıp fırlatıyor. Otoparkta ilerlerken bir araba onun önünü kesiyor ve duruyor. Kapısı açılıyor. Arka koltukta gülümseyen bir kadın görüyoruz. (
Kira Renee Forster)

Sürücü koltuğunun camı açılıyor ve içerideki boğuk ses konuşuyor.
 (Jimmy Jacobs)

''Başka çaren olmadığını sen de biliyorsun.''

Arka koltuktaki kadın Seth'i içeri davet ediyor koltuğa hafifçe vurarak. Seth yutkunuyor ve arabaya binip kapıyı kapatıyor. Sürücü koltuğunun camı kapanıyor yeniden ve araba arenayı terk ederken şovumuz da böylece sona eriyor.

''Seth, sana şunu söylemeyi unuttum. Artık Age of the Fall yok. Artık Massacre Club var.''

Not: Kırmızılar Jacobs
Yeşiller Ambrose
Turuncular Christian
Maviler Rollins

İkinci bölümde şovlarrda yayınlanan diğer arka alan segmentlerine ve Ariesli, Romanlı ve Gallowslu Massacre Club'a bir göz atacağız. 

Mike Mizanin
Main Eventer
Main Eventer
Mike Mizanin

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1   Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 EmptyÇarş. 10 Ağus. 2016, 11:09

WAAOWWW MÜTHİŞ
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1   Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 EmptyÇarş. 10 Ağus. 2016, 14:45

BEST
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1   Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 EmptyPerş. 11 Ağus. 2016, 00:47

Eline sağlık, çok iyi olmuş.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1   Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1 EmptyPerş. 11 Ağus. 2016, 02:36

Adım geçiyor len mQ

Prepare the PWEfield for MASSACRE! - Bölüm 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hardcore Güreş Merkezi.
» The Massacre Club
» Bölüm Listesi
» Bölüm 1; Join Me
» Bölüm 2; Retaliation