PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw

4 posters
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw Empty
MesajKonu: Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw   Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw EmptyCuma 30 Eyl. 2016, 23:18

Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw Wwe_unfiltered_with_renee_young_logo_by_wrestling_networld-d8rdwbq

Unfiltered with Renee Young'un bugünkü konuğu: Wrestlemania II'nin Theme Song'larından birinin sahibi olan Måns Zelmerlöw!

Renee Young: Måns, öncelikle programıma hoş geldin. Burada seni ağırlamak gerçekten büyük bir onur.

Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw Mans-sexface-600x369

MZ: Teşekkür ederim Renee, o onur bana ait.

RY: Måns, 'Heroes' şarkısı senin için muazzam bir hit olmalı! Hem Eurovision yarışmasını kazandın, hem de kazanan şarkın Wrestlemania'nın müziklerinden biri olarak seçildi! Ne hissediyorsun?

MZ: Kesinlikle. Gerçekten harika bir his bu. Eurovision'da 16,000 kişinin önünde kazanan şarkımı sergilemiştim, Wrestlemania'da ise aynısını bu sefer tam tamına 75,000 insanın önünde yapacağım.

RY: Bu ne demek oluyor?

MZ: Wrestlemania'nın kick-off şovunda canlı performans yapacağım anlamına geliyor. Bu teklif bana yapıldığı zaman kelimelerin benim için kifayetsiz kaldığına emin olabilirsin...bundan seneler önce Wrestlemania'yı izler ve bir şekilde orada bulunacağımı düşünürdüm. Bunu güreşçi olarak başaramadım belki ama bir müzisyen olarak başaracağım.

RY: Güreş senin için ne ifade ediyor Måns?

MZ: İsveç'te WWF pek büyük olmayan bir kanalda geceleri yayınlanırdı. Pek rating çekmezlerdi ama tanıdığım çevrede sağlam bir izleyici kitlesi vardı. Shawn Michaels'ları, Bret Hart'ları, Austin'leri ve Rock'ları hatırlarım. Salı geceleri okula uykusuz gideceğimi bile bile Monday Night RAW'ı baştan sona kadar izlerdim.

RY: Yani o zamanlar WWF tarafındaydın?

MZ: Kesinlikle. Zaten başka seçeneğim de yoktu, WCW yayını vermiyorlardı sonuçta.

RY: (gülüyor) Peki Måns, PWE'den favori güreşçin kim?

MZ: Eurovision yarışmasını kazanmış biri olarak müzikten gayet iyi anladığımı düşünüyorum....yani Heath Slater. (gülüyor) Müzik grubuna adam arıyorsan ben buradayım Heath, sormaktan çekinme.

RY: Bence kesinlikle Heath'e yardım edebilirsin. Bu arada, Wrestlemania öncesinde Blaze of Glory adında bir Special Event daha yapılacak. O şovda da bulunacak mısın?

MZ: Kesinlikle, hem de en ön sıralardan. Dean Ambrose vs Triple H maçını heyecanla bekliyorum.

RY: Ve sayın seyirciler...bir Unfiltered'ın daha sonuna geldik. Güle güle demeyecek misin Måns?

MZ: Güle güle.

RY: Bayanlar ve baylar, bu Unfiltered with Renee Young, ben sunucunuz Renee Young ve bu da gayet eğlenceli bir röportaj veren konuğumuz Måns Zelmlerlöw. Kendisinin 'Heroes' adlı şarkısını PWE Spotify hesabında bulabilirsiniz. Wrestlemania'nın kick-off şovunda da canlı bir performans yapacak. Söylenecek bir şey kalmadı, bu da demek ki programın sonuna geldik. Görüşmek üzere.

Måns ve Renee kameraya el sallarken kamera kapanıyor.
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw   Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 04:10

WOOOO 2MB confirmed. Eline sağlık. Yalnız WM için ikinci bir şarkı da bekliyos
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw   Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 10:10

Eline sağlık, güzel olmuş.
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw   Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 10:53

Eline sağlık müthiş olmuş

Unfiltered With Renee Young: Måns Zelmerlöw
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» After the Ring with Renee Young #1
» One Man Band With Renee Young!
» Young Bucks
» Darren Young son durum
» The Hardy Boyz & The Young Bucks