PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

24 Ocak Showdown *LIVE*

+7
Oberyn Martell
The Monster Among Men
leo
Mamy D Way
Achilles
Texas Rattlesnake
The Charismatic Enigma
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

24 Ocak Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:00

Click Click Boom! Showdown Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* OwSDIMf

Jim Ross: Bayanlar ve baylar bir Showdown'a daha hoş geldiniz.

Michael Cole: Bu şov War Time öncesi son Showdown olacak. Bundan dolayı herkes son derece heyecanlı.

JBL: Ve takımımızın 5. üyesi belli olacak. Çok merak ediyorum beyler.

Booker T: Eric Bischoff sona 1 kart sakladı, ve o kart bu gece belli olacak.

Jim Ross: Onun dışında da heyecan verici maçlarımız var. O yüzden ekran başından ayrılmayınız.

Kameralar ringe dönüyor.

Murder Melody!

24 Ocak Showdown *LIVE* Sami1

PWE Universal Şampiyonu Sami Callihan geliyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* Tumblr_static_58xr7mzz5ls0sg80kg4ww0ck8_640_v2

Callihan kemerini gösteriyor ve mikrofon alıyor.

Sami Callihan: Gözlerinizde hâlâ ruh halimi çözmeye çalışan anlamsız ve arayış içinde olan bir bakış görüyorum. Bundan vazgeçin çünkü asla bilemezsiniz. Tahmin edemez, hissedemez, anlam yüklemezsiniz. Yaptıklarımın çoğu yıllar öncesinin planı olsada, ilk günümden bugüne kadar o kadar çok aksiyonun içerisinde yer aldım ki.. Birçoğunuzun izlediği filmlerden daha fazla adrenalin yüklü.. Anlık karar vermem gereken zamanlar oldu ve her seferinde daha büyük uçurumlara yaklaştım. Sonuç ? Tarihin ilk Evrensel Şampiyonluğu.. Triple Crown ve Grand Slam zaferleri.. Hakettiklerime sonunda ulaştım. Ve düne kadar jobber olarak dalga geçilen adım, şimdi büyük bir marka haline geldi.. Öyle ki, War Time'daki Main Event maçında, Showdown takımının kaptanı olarak orada olacağım! Korkunun ete kemiğe bürünmüş bir portresi olarak, Pazar günü birçok kişinin kaderini değiştirecek, birçok kişiye örnek olacak ve rol model olacağım. Gerçek bir kaptanda olması gereken özellikler.. Siktir edin bu safsataları! Olması gereken buydu ve Bischoff doğru olanı yaparak beni seçti! PWE'nin ilk yıl dönümünde yendigim ve en uzun saltanatı ile övünen Sheamus, ya da tek yeteneği küfür etmek olan Rock, herşeyin eskisi gibi olduğunu zannediyorlar. Ama ne burası geçmişteki gibi boş, Ne de ben geçmişteki gibi duygusalım! Güreş tarihinin yeniden yapılacağı dönem, belimdekini kazanmamla başlamış oldu. Pekala, madem pazar günü komple Rise'ın kıçını tekmelemek gerekiyor, Bunu en iyi şekilde yapacağım! Showdown'ın kaptanı olarak-

Bir müzik duyuluyor.

Electrifying!

24 Ocak Showdown *LIVE* 960x0

The Rock geliyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* The-rock-returned-to-wwe

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

The Rock: The Rock az önce arka alanda dinleniyordu. Önünden geçen şeker kıçların listesini tutarken, tam da " Annesinin içinde tutamayıp doktorun eline fırlattığı, babası hâlâ Kremlin sırları kadar gizli olan,  titrek sesli bir orospu çocuğu! " sesi duydu. The Rock sabretmek istedi ama aynı ses sürekli dalgalar halinde kulağına bir mızrak gibi girmeye devam etti. Çare yoktu ve yapılacak tek şey vardı. O sesi, çıktığı gırtlağa geri sokmak! The Rock bunu yalnızca kendisi için yapmıyor. Milyonlarca! ( VE MILYONLARCA ) fanı için yapıyor! Çünkü Sami Callihan hepimizin keyfini kaçırıyor. Pazar günü The Rock üzerine düşeni yapacak. Mavi tişört taşıyan herkesin şeker kıçını havaya uçuracak! Ama The Rock şundan hiç memnun değil ; SHOWDOWNON KOPTONO OLMOSO GOROKTOGO GOBO BONOM! The Rock için asla onun yer aldığı bir takımda kaptan yoktur. Hele ki bu, Annesi tüm kızılderililerle evcilik oynamış birisiyse, Hiç yoktur! Sami Callihan, The Rock senden hiçbir zaman hoşnut olmadı ve olmayacak! Pazar günü kıçımız aynı renk olacak ama ondan sonra, Senin kıçın uzaya doğru yol alırken mosmor olmuş olacak!! O esnada The Rock, milyonlarca! ( VE MILYONLARCA ) fanıyla beraber Evrensel Şampiyonluğunu kutluyor olacak!- 

Bir müzik daha duyuluyor.

Swiss Made!

24 Ocak Showdown *LIVE* RAW_1090_Photo_095

''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* Wwe-cesaro-e1448317050319

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Cesaro: Herkes benim neden şu anda burada olduğumu merak ediyor öyle değil mi ? Aslında olmam gereken yer hep burasıydı! Ana kemere yakın olan her yer! Ama birden fazla sebep beni bu alandan uzak tuttu ve benim artık bu uzaklığa tahammülüm kalmadı! Sami, en iyi olduğundan bahsediyorsun ancak unuttuğun bir şey var. Ortadan kaybolmuştun ve tekrar döndüğünde ikimizin finalde karşılaştığı Hardcore Classic turnuvasında seni yenmiştim! Kendine en çok güvendiğin, herhangi bir kuralın olmadığı bir maçta, SENİ, BEN, YENMİŞTİM! Bu şu demek oluyor dostum, eğer bir kere daha karşılacak olursak, ki ben eminim karşılaşacağız, seni tekrar yenerim! Rock ile aranızdaki beni hiç ilgilendirmiyor. Muhattabım sensin çünkü en çok istediğim şeyi sen taşıyorsun. Aklının bir köşesine yaz, eğer Rock'tan kurtulur, bu kemeri hâlâ üzerinde tutmayı başarabilirsen, karşında " SWISS SUPERMAN " olacak!! İşte o zaman senin için tek bir görünüm olacak. Mağlup olup kariyerindeki ilk ana kemeri, kariyerine ilk kez ana kemer kazandıran birinden aldığın büyük zarar! 

Cesaro mikrofonu atıp ringi terkeder. Sami Callihan & The Rock Face to Face yaparken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar arka alanda.

24 Ocak Showdown *LIVE* Kevin-owens-backstage-2

Kevin Owens ekranlara geliyor.

Kevin Owens: Bu geminin kaptanı ne biçim işler yapıyor ? Roman Reigns ile Showdown takımına katılmak için maça çıkıyorum. Ama ben girişimi yaparken bana saldırıyor ve geceyi üstün kapatıyor. Sonra takıma o giriyor. Bu saçmalığın daniskası. Böyle iş yapılmaz. O yüzden bir maç talep ediyorum. PWE War Time da, Rise'dan birisi ile bir maç istiyorum. Böylece herkes Kevin Owens'ın ne kadar üstün olduğunu görecek. Evet, ciddiyim. Eric, bana Rise'dan bir rakip bul ve War Time da onu ringin ortasına gömeyim.

Owens kendinden emin bakışlar ile kameraya bakarken bir ses duyulur.

???: Hey, tam buradayım.

24 Ocak Showdown *LIVE* 5ajozd

BU DANIEL BRYAN! RISE KADROSUNDA YER ALAN DANIEL BRYAN!!!

Daniel Bryan: Eğer kendine bir rakip arıyorsan ben buradayım KO. Yer mi ?

Daniel Bryan ona doğru yaklaşıyor, Kevin Owens ona cevap verecek iken Bryan ROUNDHOUSE KICK!! vuruyor ona. Bryan tutuyor onu ve kutu yığınlarına doğru atıyor.

Daniel Bryan: Ben hazırım Owens. Eğer sen de hazırsan War Time da görüşürüz.

Bryan oradan ayrılıyor. Kameralar da ringe dönüyor.

Hell Will be Calling Your Name!

24 Ocak Showdown *LIVE* Bobby-lashley-tna

Bobby Lashley geliyor.

Just Don't Care Anymore!

24 Ocak Showdown *LIVE* WadeBarrettEntrance9_crop_650

Wade Barrett geliyor.

Singles Match

Bobby Lashley vs Wade Barrett

Zil çalıyor ikili birbirine bakma merasiminden sonra lock up giriyorlar Lashley headlock deniyor Barret belinden iplere doğru itiyor Lashley'i ,gelirken reverse elbew yapıyor Barret , Barret Lashley'i kaldırıyor suplex deniyor Lashley izin vermiyor headbutt vuruyor Barret iplere kadar geriliyor Lashley clothesline ile dışarı yolluyor Barret'ı. Lashley'de ringin dışına çıkıyor Barret bariyerlere tutunarak kalkmayı deniyor Lashley Barret'ı yakalıyor tek omzuna kaldırıyor hızını alıyor VE SPİKER MASASININ ÜZERİNE RUNNING POWERSLAM!!! Hakem sayıyor 1-2 Lashley Barret'ı spiker masasının üzerinden sürükleyerek indiriyor ardından ringe sokuyor.Lashley top rope'a çıkıyor Barret zar zorda olsa kalkabildi VE DIVING SHOULDERBLOCK! Barret son anda iplere doğru yöneldi Lashley yere yapışıyor ,Lashley ayağa kalkmayı denerken Barret back kick vuruyor Lashley diz üstü kalıyor Barret low angle back kick deniyor ama Lashley çekiliyor ayağa kalkıyor Barret dengesini yeni toparlamışken Big boot deniyor ama Lashley ondan da sıyrılıyor iplere gidiyor gelirken Barret'dan WINDS OF CHANGE GELİYOR!! Tuşa gidiyor 1...2...attı.Barret halinden hazır Bull Hammer için hazırlanıyor Lashley ayağa kalkıyor Barret'dan BULL HAMMER!! Lashley altından geçiyor Barret'ı arkasından yakalıyor VE BACK SUPLEX! Barret iplere yakın yere düşüyor iplere tutunarak kalkmayı deniyor Lashley üzerine doğru koşuyor Barret omzu ile dışarı doğru atıyor ama Lashley iplere tutunarak apronda kalıyor.Barret hızlı davranıyor MULTIPLE KNEE LIFT VURUYOR! ARDINDAN SUPLEX İLE RİNGE SOKUYOR! devamında tuşa gidiyor 1...2...2.5... attı.Barret top rope'a çıkıyor Lashley hala yerde Barret'dan DIVING ELBOW DROP!! Barret tekrar tuşa gidiyor 1...2...2.8... attı .Barret tekrar Lashley'nin kalkmasını bekliyor , Lashley kalkıyor Barret omzuna alıyor ama Lashley hızlıca iniyor Barret'ı yakalıyor T BONE SUPLEX!! Barret dirsek vuruyor izin vermiyor, Lashley yüzünü tutarken Barret Lashley'i tekrar omzuna alıyor Lashley tekrar zorluyor iniyor arkasında kalıyor , Lashley Barret'ı arkasından iplere yolluyor gelirken SPINEBUSTER!! tuşa gidiyor 1...2...2.5... attı. Bobby Lashley köşeye geçiyor ve taunt atıyor. SPEAR!!! için bekliyor Lashley. Barrett ayağa kalkıyor, Lashley SPEAR için ona doğru koşuyor, o anda Luke Gallows ve Karl Anderson ringe giriyor. Lashley ikisinin arasında tost oluyor. Lashley DQ ile kazanıyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* Anderson-gallows-1

Club Lashley'e saldırıyor, Wade Barrett de onlara katılıyor, tıpkı First Anniversary şovunda olduğu gibi. Biraz dövdükten sonra Gallows Lashley'i omuzluyor ve Anderson da tekmeyi çakıyor suratına, BOOT OF DOOM! geliyor Lashley'e. Barrett şimdi Club'a onu kaldırın diyor ve kaldırıyorlar. Wade Barrett Lashley'yi omuzluyor ve WASTELAND!!! yapıyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* Wade-barrett-514

Barrett mikrofon istiyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* Wade-Barrett-On-Mic..

Wade Barrett: Bu sadece bir başlangıçtı. Bizler bu şirketin sahip olduğu en parlak yetenekleriz. Ama doğru düzgün kullanılmıyoruz. O yüzden biz de ele önümüze gelen herkesi pataklıyoruz. Eğer birilerinin bununla bir problemi varsa Wade Barrett, Karl Anderson ve Luke Gallows ile yüzleşebilir.

Üçlü taunt atıyor, kameralar arka alana gidiyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* Jeff-hardy-explains-why-he-retur-620x350

PWE Hardcore Şampiyonu Jeff Hardy kadraja giriyor.

Jeff Hardy: Bu Pazar bir kez daha kardeşim ile karşılaşacağım. Ve bu benim için bir engel değil. Onun için de olacağını sanmıyorum. Takım olarak maçlara çıktık, rakip olarak çıktık. Şu an ikimizde bireysel kariyerlerimize odaklandık. Ben şampiyonum ve Showdown'ı temsil ediyorum. Matt de Rise'ı temsil ediyor ve PWE de bir kemer kazanmayı çok istiyor. Ama ben de kolay kolay bırakmayacağım. PWE de tutunmaya çalışıyorum ve Hardcore kemeri bana pek çok şey ifade ediyor. O yüzden bu maça %100 hazır çıkacağım ve kazanmak için elimden geleni yapacağım.

Jeff Hardy yoluna devam ediyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar ringe dönüyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* 20120806_sd_preview

Sırada Chris Jericho'nun Highlight Reel Programı var. Konukları ise Kyle O'Reilly ve Alex Shelley.

Break The Walls Down!

24 Ocak Showdown *LIVE* 6874436

PWE Intercontinental Şampiyonu Chris Jericho geliyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* SD_716_Photo_001

Kemerini sandalyeye koyuyor ve mikrofon alıyor.

Chris Jericho: Bayanlar ve baylar, bir Highlight Reel programına daha hoş geldiniz. Ben sunucunuz, PWE Intercontinental Şampiyonu, Chris Jericho. Bu hafta ki konuklarımın diyeceklerini merak ediyorum. Çünkü ikisi de çok yetenekli ve PWE'nin yeni isimleri. İkisi de bir sonra ki büyük yıldız olabilecek kapasitedeler. Ama önce birbirlerini geçmeleri gerekiyor. O yüzden onları buraya alalım ve programa aksiyon dolu bir şekilde devam edelim. Bayanlar ve baylar, ilk konuğum, Alex Shelley!

Shell!

24 Ocak Showdown *LIVE* L3parQ

Alex Shelley geliyor.

Shelley ringe giriyor, Jericho onun elini sıkıyor ve sandalyeye otur diyor.

Chris Jericho: Hoş geldin Alex, rahatına bak. Şimdi de ikinci konuğum, Kyle O'Reilly!

Dance Away!

24 Ocak Showdown *LIVE* Oreilly

Kyle O'Reilly geliyor.

O'Reilly de Jericho ile tokalaşıyor ve sandalyeye oturuyor.

Chris Jericho: Sen de hoş geldin Kyle.

Kyle O'Reilly: Davet için teşekkürler.

Alex Shelley: Aynısından.

Chris Jericho: Rica ederim beyler. Şimdi sorulara geçelim. Neden Alex ?

Alex Shelley: Söylemesi çok zor değil. Bir güreşçi maçta iken bazen böyle bir anlar yaşar. Aydınlanma gibi. Ve bende o maçta yaşadım. Kyle yanlışlıkla senin yerine bana vurduktan sonra. Bir aydınlanma yaşadım. Ve ona saldırdım, maçı kaybetmemize neden oldum.

Chris Jericho: Pişman mısın ?

Alex Shelley: Tabi ki de hayır. Yine olsa yine yaparım.

Chris Jericho: Ama o akşam Kyle'a saldırmasaydın kim bilir neler olacaktı ?

Kyle O'Reilly: Buna ben cevap vereyim. O maçı kazanabilirdik. Son RTF Tag Team Şampiyonları olabilirdik ve Cesaro & Sheamus ikilisine meydan okuyup şu an ki PWE Tag Team Şampiyonları olabilirdik. American Alpha'nın yerine. Çünkü söylediklerimi onlar yaşadı. Çünkü sen bizi eledin. Eğer öyle yapmasaydın şu an burada Tag Team Şampiyonları olarak dururduk ve Jericho iki düşmanın konuk olduğu programı değil de, 2 iyi Takım Şampiyonlarının konuk olduğu programı sunardı.

Chris Jericho: Aynen öyle. Peki neden tüm bunları elinin tersi ile ittin Alex ? Tag Team Yıldızı olabilirdin.

Alex Shelley: Demin açıklamıştım. Ve Tag Team yıldızı olma gibi bir düşüncem yok. Tek başıma da gayet iyiyim.

Chris Jericho: Şimdi anlıyorum. Sahne ışığını paylaşmak istemedin. Bencillik çoğu insanda olan bir şeydir.

Alex Shelley: Düzgün konuş. Yoksa canını yakarım.

Kyle O'Reilly sandalyesinden kalkıyor ve Jericho'yu geri çekiyor.

Kyle O'Reilly: Chris Jericho çıktı, yerine ben bakıyorum. Var mı bi isteğin ?

Alex Shelley de sandalyeden kalkıyor ve onun karşısına geçiyor.

Alex Shelley: Var.

İkisi de aynı anda mikrofonu atıyor ve Shelley bir yumruk atıyor. O'Reilly de yumrukla karşılık veriyor. İkisi de karşılıklı yumruklar atıyor, arena çıldırmış durumda.

Chris Jericho: GÜVENLİK!!! GELİN VE ŞU KARMAŞAYA SON VERİN. GÜVENLİK!!!

Shelley ve O'Reilly kavga ederken güvenlik görevlileri ringe geliyor ve ikiliyi ayırıyorlar. Jericho bunları götürün diyorlar ve güvenlik görevlileri ikiliyi arka alana götürüyorlar.

Chris Jericho: Sonunda biraz medeniyet. Hala biraz süremiz var. O yüzden War Time rakibim hakkında konuşmak istiyorum. PWE United States Şampiyonu ve PWE de yenilgi yüzü görmeyen Samoa Joe. Ne var biliyor musun Joe ? Bu Pazar akşamından sonra senin için PWE de yenilgi yüzü görmeyen demiyecekler. Çünkü War Time da ya sana Code Breaker vuracağım ve tuş olacaksın veya Walls of Jericho ile seni kilitleyeceğim ve pes edeceksin. Ve seni Rise'a kıçın tekmelenmiş bir şekilde göndereceğim. Çünkü ben Chris Jericho'yum. PWE Intercontinental Şampiyonuyum. Bu unvanı kazanarak tüm dünyaya en iyisi olduğumu kanıtladım. Fakat ben bencil bir adam değilim ve bu yüzden PWE evrenine keyif alacakları bir şey veriyorum. The Intercontinental Championship Reign of Jericho, WATCH IT IN MAAAANNN!!!

Chris Jericho ekranı işaret ediyor ve bir fotoğraf ekrana geliyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* 5LlbvM

Jericho fotoğrafa bakıyor ve bir taunt atıyor. Biz de arka alana gidiyoruz.

Arka alanda GM Eric Bischoff'un odasındayız. Bischoff telefonla konuşuyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* CyWnkZ1

Bischoff telefonu kapatıyor ve kameraya dönüyor.

Eric Bischoff: Kiminle konuştuğumu merak ediyorsunuzdur. Karşı hatta Paul Heyman vardı. Ona dedim ki, eğer korkmuyorsan buraya gelirsin. Ama tabi ki de gelemeyecek. Çünkü burası bana ait. Ve eğer Heyman şişko götünü bu binadan içeri sokarsa son hatasını yapmış olur.

Bischoff'un telefonu çalıyor ve kameramana git diyor.
Kameralar ringe dönüyor. Ringde Kenny Omega, Chris Hero ve Heath Slater var.

Triple Threat War Time Elimination Match for Team Showdown

Kenny Omega vs Chris Hero vs Heath Slater

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Şimdi Omega,Hero ve Slater ringin ortasında bakışıyorlar. Şimdi Slater birden Omega'yı bacağından yakalıyor ve yere düşürüyor. Slater Omega'nın baldırlarına tekme atıyor. O sırada Chris Hero Slater'ı Turnbuckle'a doğru yumruklayarak götürüyor ve artarda Shoulder Trust darbeleri geliyor! Slater ani bir hareketle Hero'ya diziyle karnına vuruyor. Şimdi Slater Hero'yu yumrukladıktan sonra Hero'yu diğer Turnbuckle'a gönderiyor. Slater Hero'ya koşuyor ve Elbow Smash vuruyor! O sırada Omega ayağa kalkarken Slater Hero'yu Omega'ya gönderiyor ve Omega Hero'yu Bodyslam ile yere seriyor. Hero yerde hafiften kalkmaya çalışırken Slater'da Elbow Drop ile Hero'ya vuruyor! Slater ayağa kalktığında Omega Slater'ın arkasına geçiyor ve Belly To Back Suplex yapıyor! Omega tuşa gidiyor 1...2...2,3333 Heath Slater Kick Out! Slater yerde oturma pozisyonu ile doğruluyor. Omega arkasından Slater'ın boynuna Dropkick vuruyor! Slater boynunu tutuyor. Omega'da Slater'ı Headlock'a alıyor. O sırada Chris Hero'da gelip Omega'yı headlock'a alıyor! Omega Slater'ı bırakmak zorunda kalıyor ve Slater'da Omega'nın kolunu yakalayıp Armlock yapıyor! Omega kurtulmaya çalışırken Hero'nun karnına dirseğiyle vuruyor ve Hero bırakmak zorunda kalıyor. Şimdi Omega yerde takla atıyor ve Slater'a Pele Kick vuruyor! Şimdi Omega Turnbuckle'a doğru sürünerek gidiyor ve ayağa kalkıp arkasını döndüğünde Hero ve Slater'dan Double Clothesline From Hell geliyor! Hero ise Slater'ın karnına tekme atıyor ve Piledriver geliyor! Hero Slater'ın üstüne yatıyor ve tuşa gidiyor 1...2...2,6666 Heath Slater Kick Out! O sırada Hero Omega'nın kalktığını görüyor ve Omega'yı boynundan yakalayıp Hero Sandwich yapıyor! Hero şimdi Omega'nın üstüne yatıyor 1...2...2,4444 Kenny Omega Kick Out! Chris Hero şimdi Omega'yı sürüklüyor ve Heath Slater'ın üstüne koyuyor. Hero şimdi Turnbuckle'a doğru gidiyor ve ters tırmanıyor. Seyircilere bakındıktan sonra Diving Moonsault ile Omega ve Slater'ın üstüne atlıyor ama Omega çekiliyor ve Slater'da dizlerini koyuyor. Hero karnını tutarak dizlerinin üstünde dururken Kenny Omega koşuyor ve Hero'nun suratına sert bir şekilde V-Trigger vuruyor! Slater'da Omega'nın arkasına geliyor ve Belly To Back Facebuster vuruyor! Slater tuşa gidiyor 1...2...2,7777 Kenny Omega Kick Out! 

Slater şimdi Omega'yı bırakıyor ve Hero'ya yöneliyor. Kaldırıyor Hero'yu ve köşeye alıyor. Ardından Shoulder Block darbeleri vurmaya başlıyor. Şimdi geriliyor ve bir tane de koşarak Shoulder Block deniyor ama Hero diz darbesi ile reverse ediyor!! Slater yerde acı içerisinde suratını tutarken Hero Turnbuckle'a tırmanıyor. Omega onu fark ediyor ve zaman kaybetmeden ayaklarından alarak omzuna koyuyor ve Aoi Shoudou pozisyonuna alıyor! Ramak kalmışken Hero kurtulmayı başarıyor ve tek hamlede Omega'yı ringin dışına yolluyor! Bu sırada Slater'ın üstüne doğru geldiğini görüyor ve onu da tek hamlede sırtlayarak ringin dışına yolluyor!!! İplerden sekiyor şimdi ve ringe girmek üzere olan Omega'ya bir Baseball Slide vuruyor!! Beraberinde kendisi de ringin dışına çıkıyor. Şimdi kaldırıyor Omega'yı ve Body Slam ile yere çakıyor! Aynısını Slater'a yapmak istiyor ama Slater kendisini Hero'nun arkasına atıyor ve Miller Crossing! Slater şimdi bi Hero'ya birde Turnbuckle'a bakıyor. Slater şimdi Turnbuckle'a tırmanıyor. Tam Hero'ya atlıyacakken Omega aprona çıkıyor ve Slater'ı omzuna alıyor! Omega şimdi Slater'ı Apron Aoi Shoudou yapıyor! Slater öldü galiba! Omega ringin ortasına kadar sürüklüyor Slater'ı. Tuşa gidiyor 1...2...3 olmadan Hero Omega'ya Hangman's Clutch vuruyor! Omega suratını Tutarken Hero Turnbuckle'a gidiyor ve kalkmasını bekliyor. Omega şimdi ayağa kalkıyor ve Hero koşuyor Cyclone Kill vuruyor! Hero tuşa gidiyor 1...2...3!

24 Ocak Showdown *LIVE* Kassius-ohno-f

Chris Hero Showdown takımının son üyesi oluyor. Hakem onun elini kaldırıyor. Hero bir taunt atıyor ve ekranda bir fotoğraf beliriyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* MoG6b1

İşte War Time da Showdown'ı temsil edecek takım. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada gecenin son maçı var.

Invasion!

24 Ocak Showdown *LIVE* Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Goldberg geliyor.

Written In My Face!

24 Ocak Showdown *LIVE* Sheamus1

Sheamus geliyor.

Singles Match

Goldberg vs Sheamus

Zil çalıyor ve maç başlıyor! İkili birbirleri etrafında bir tur atıyor. Ardından Lock-Up'a giriyorlar. Goldberg üstün çıkıyor ve rakibini iplere kadar itiyor. Ardından Lock-Up'ı bozuyorlar. Goldberg Sheamus'u karşı iplere gönderiyor. Sheamus iplerden sekiyor Goldberg'in üzerine giderken Goldberg SHOULDER BLOCK ile karşılıyor onu! Ardından bakarak tebessüm ediyor. Sheamus'ta gülerek kalkıyor. Şimdi bir anda Goldberg'e doğru giderken, Goldberg sarılıyor rakibine. Ardından BELLY TO BACK SUPLEX!! Tuş deniyor hemen. 1...! 2 olmadan atıyor Sheamus. Goldberg şimdi üzerine çıkıyor yumrukluyor onu. Hakem bırakmasını söylüyor ve Goldberg bırakıyor. Ardından tekrar kafasından tutuyor ve kaldırıyor. Şimdi köşeye fırlatıyor. Sheamus köşede kaldı! Goldberg üzerine koşuyor.. Sheamus kenarıya çekildi! Goldberg köşeye çarpıyor! Sheamus rakibinin yüzünü kendisine çeviriyor ve CORNER SHOULDER ATTACK!! Şimdi iplere koşuyor. Goldberg darbenin etkisiyle bir iki adım öne geliyor. Sheamus RUNNİNG KNEE LİFT vuruyor!! Şimdi tekrar yakalıyor rakibini. ROLLİNG FİREMAN'S CARRY SLAM!! Tuş deniyor. 1...2... attı Goldberg! Sheamus şimdi kafasını yakalıyor ve kilide alıyor. Goldberg ilk anda kurtulamasa da, gücünü gösteriyor ve ayağa kalkmayı başarıyor. Şimdi arkasındaki rakibine dirsek vuruyor! Bir tane daha! Sheamus bırakmak zorunda kalıyor! Şimdi kolundan tutuyor ve iplere yolluyor rakibini! Sheamus iplerden sekiyor ve geliyor yine. Goldberg'ten SCOOP SLAM!!! Sheamus kendisini köşeye kadar yuvarlıyor. Goldberg taunt atıyor şimdi! Sheamus köşeden destek alarak kalkıyor.. Goldber üzerine koşuyor ve CORNER CLOTHESLİNE! Şimdi karnına tekmeyi vuruyor ve kollarından kavrıyor. Ardından UNDERHOOK SUPLEX! Goldberg çıldırmış gibi! Şimdi Spear tauntları atmaya başlıyor..! Sheamus ağır ağır kalkıyor. Şimdi dönüyor Goldberg'e...

Goldberg koşuyor ve SPEAR!! Ama hayır! Sheamus çekiliyor! Goldberg son anda frenliyor kendisini! Tekrar dönüyor Sheamus'a! Sheamus yakalıyor onu bu kez ve IRISH CURSE BACKBREAKER!!! Tuş deniyor şimdi! 1...2... attı Goldberg!!! Sheamus ayağa kalkıyor. Şimdi kendi göğsüne vurarak FELLLAAAĞ  diye haykırıyor ve Brogue Kick tauntları atmaya başlıyor... Goldberg ağır ağır kalkıyor. Sheamus köşede onu bekliyor. Goldberg kalktı. Sheamus koşuyor.. Goldberg son anda ayağını tutuyor Sheamus'un! Şimdi itiyor! Sheamus dengesini kaybediyor ve yere düşüyor. Tekrar kalkıyor ama Goldberg'ten SUPERKİCK!!!! Sheamus iplerin önüne düşüyor! Goldberg'te dizlerinin üzerine çöküyor ve soluklanıyor. Şimdi ayaklarından çekiyor Sheamus'u ve tuş deniyor. 1...2....2.60.2.80!!! Neler oluyor! 

24 Ocak Showdown *LIVE* Barret

Wade Barrett girişten geliyor, Anderson ve Gallows da bariyerlerden atlıyorlar.

WADE BARRET! KARL ANDERSON! LUKE GALLOWS!! Ringe dalıyorlar bir anda! Goldberg ve Sheamus'un üzerine atılıyorlar hemen!! Hakem maçı No Contest olarak tayin ediyor! Sheamus'u bırakıyorlar şimdi ve üçü de Goldberg'e saldırıyorlar... Bir süre bırakmıyorlar Goldberg'i!! Sheamus ise köşede ve yerde! Barrett Goldberg'i kaldırıyor ve BULL HAMMER!!! vuruyor. Anderson ve Gallows Goldberg'i yakalıyor ve MAGIC KILLER!!!  Şimdi Wade Barret önde, Karl Anderson ve Luke Gallows, sol ve sağ yanında birbirlerinin elini kaldırıyorlar!!! Barrett mikrofon alıyor.

Wade Barrett: Sizleri bu gece uyarmıştım. Ve şu an bir kez daha uyarıyorum. Dikkate alsanız iyi olacak.

Üçlü bir kez daha taunt atıyorlar ve ringi terk ediyorlar. Sheamus ayağa kalkıyor ve neler olduğunu anlamaya çalışıyor, o sırada arena da ışıklar gelip gidiyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* Finn-Balor

BU FINN BALOR!!! BU KEZ BALOR RİNGDE!

Hemen Sheamus'a yöneliyor!!!! Rakibi geldi anda Sheamus bacaklarından çekiyor ve yere düşüyor onu!!! Ardından yumruklamaya başlıyor deli gibi!!!! Balor neye uğradığını şaşırıyor adeta!! Şimdi ringin altından dışarı çıkmayı başarıyor Finn Balor!! Adım adım rampadan arka alana giderken Sheamus mikrofon alıyor.

Sheamus: Madem öyle istediğin gibi olsun fella! Pazar günü seninle bu ringe çıkacağız ve bu maçta bizim kavgamızı bölebilecek hiçbir kural olmayacak! Korkuyor musun yoksa ?

Finn Balor küçümser bir bakış atıyor önce. Ardından kafasını sallayarak onaylıyor. Biz de Main Event öncesi bir kez daha reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. PWE Showdown Genel Menajeri Eric Bischoff girişte gözüküyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* 423

Elinde mikrofon ile geliyor.

Eric Bischoff: Showdown takımı hazır. Bir sürü kişi bu takıma girmek için mücadele etti ama onlardan sadece 5 tanesi bu takıma layık olacak kadar iyiydi. Bayanlar ve baylar, sizlere onları tanıtmak istiyorum.

Bischoff bu arada ringe giriyor. Konuşmaya devam ediyor.

Takımın kaptanı ve PWE Universal Şampiyonu, ''The Callihan Death Machine'', Sami Callihan.

''The Brahman Bull'', The Rock.

''The Phenomenal One'', AJ Styles.

''The Big Dog'', Roman Reigns.

''The Knockout Artist'', Chris Hero.

Eric Bischoff: Bu adamlar Showdown'ı zafere taşıyacaklar. Paul Heyman ve onun Rise! ekibini ringin dibine sokacaklar. Ve az sonları onları burada ağırlamak istiyorum. Hadi, çocuklar gelin. Sizde lütfen Showdown takımı ringe gelirken en saygılı halinizi takının.

Click Click Boom duyuluyor ve Showdown Takımı geliyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* MoG6b1

Bu arada ekranda Showdown Takımının fotoğrafı beliriyor. 5 üyede ringe giriyor ve birer mikrofon alıyorlar.

Eric Bischoff: Baylar, hepinizin bu maç için hazır olduğunu biliyorum. Bu takımdasınız çünkü bu şov kadrosunda ki en iyiler sizlersiniz. Ve War Time'dan sonra tüm dünya sizi olduğunuzdan daha büyük bir isim olarak görecek. Çünkü biz, Paul Heyman ve aptal takımını yeneceğiz, rezil edeceğiz, yerin dibine sokacağız. Ben sizlere inanıyorum ve sizlerin de Rise takımından daha iyi olduğunuza inandığını biliyorum. Kendim seçsem her halde bu takımı daha iyi seçemezdim. Şimdi sizlerin de düşüncelerini duymak istiyorum. Konuşmak isteyen bir adım öne çıksın.

Chris Hero öne çıkıyor.

Chris Hero: Tüm bu brand savaşları olayını önemsemiyorum. Bu takıma girdim çünkü çıktığım maçı kazandım. Benim için çıktığım maçları, kazandığım maçlar ve kemerler ve hesabıma yatan para önemlidir. Ama seni de anlıyorum. Eğer War Time da bu takıma maçı kazandırırsam önemli saydığım şeylerin hepsini bana tahsis edeceğini düşünüyorum. Ondan dolayı benden şüphen olmasın. 

AJ Styles öne çıkıyor.

AJ Styles: Beni biliyorsunuz. Hiç bir maçtan çekinmem. Şova gelir ve işimi iyi yapar giderim. Karşılığını da alacağım düşünüyorum. Ben buralarda adalet olduğuna inananlardan birisiyim. War Time da da her zaman yaptığımı yapacağım.

Roman Reigns öne çıkıyor.

Roman Reigns: Daha önce orada bulundum. War Time da ve Showdown Takımında. Benim için çok zor bir şey değil. Daha önce yaptım. Sole Survivor oldum. Genelde ringe çıkınca sadece bir şeylere vurmak amacıyla çıkarım. Ama aldığım duyumlara göre geçen sene War Time da yaptıklarımı bu yıl da yaparsam istediklerimi alacağım. Ne istediğim ise belli. Önce o domuz Kevin Owens'ın kıçını tekmeleyeceğim. Sonra da en yakın arkadaşı Chris Jericho'yu döveceğim ve Intercontinental kemerini alacağım.

Roman Reigns geri çekiliyor, The Rock ve Sami Callihan aynı anda öne çıkıyor. İkisi tartışmaya başlıyor. Eric Bischoff araya giriyor.

Eric Bischoff: Siz ikinizin çok iyi anlaşamadığını biliyorum. Ama War Time'a kadar takım arkadaşı olacaksınız. War Time da o maçı bu takıma kazandırmak için beraber çalışacaksınız. Ondan sonra birbirinizi yiyebilirsiniz.

Bischoff çekiliyor, Rock bir adım daha öne çıkıyor.

The Rock: İyi, çünkü ben bu yanımda duran tuhaf arkadaşın kıçını tekmeleyip omzunda ki kemeri alacağım. Çünkü sinirimi bozmaya başlıyor. Ama The Rock sabırlı birisidir. War Time'a kadar sabrımı koruyacağım. Kimse bundan şüphe etmesin. Ama War Time elbet sona erecek. Ve işte o zaman Sami, işte o zaman, MİLYONLARCA ROCK HAYRANI DİYECEK Kİ, ''SIRADA SAMI CALLIHAN'IN KIÇI VAR'', ve ''UNIVERSAL KEMERİ EVE GELİYOR''. Evet, milyonlarca Rock hayranı bunu diyecek.

Sami Callihan araya giriyor.

Sami Callihan: İstediğini diyebilirsin Rock. Çünkü sen zerre umurumda değilsin. Neden biliyor musun ? Çünkü ben bu kemer için yapılan turnuvanın yarı finalinde seni temiz yendim. Final maçını sabote etme planı yaptın ve bunu uyguladın ama planın geri tepti. Şimdi de konuşuyorsun. Konuş ahbap. İstediğin kadar konuş. Ben de War Time'a kadar sabrımı koruyacağım. War Time'dan sonra seni bir kez daha bu kemer için yendikten sonra senin ve milyonlarca Rock hayranının ağzını kapatmış olacağım. Ve elim hayalarım da, kemerim omzumda ringi terk edeceğim. Umarım bu gerçekleştiğin de çok şaşırmazsın. Çünkü bu daha önce yaşanmış bir olay ve daha sonra yaşanacak bir olay.

Eric Bischoff tekrar öne çıkıyor.

Eric Bischoff: Tüm takımın gözünde o alevi görüyorum. Pazar akşamı kazanacağımızdan eminim. Ama peki bu akşam ne olacak ? Bu akşam şovun bir kısmında arka alanda kameralar ofisime gelmişti ve Heyman ile konuştuğumu, cesareti varsa buraya gelmesini söylemiştim. Peki Heyman nerede ? Yok. Çünkü o bir korkak. Dolayısı ile bu gece de biz kazanmış oluyoruz.

Bischoff ringde pis pis sırıtıyor. Showdown takımı da taunt atıyor. Arenadan da çeşitli tezahüratlar geliyor. O sırada bir müzik duyuluyor.

This Is Extreme!

Paul Heyman'ın müziği duyuluyor. Arena bir anda buz kesiliyor. Müzik çalıyor ama gelen olmuyor. Bischoff ve takımı ringde kahkaha atmaya başlıyor... AMA O SIRADA SEYİRCİLERİN ARASINDA BİRİ GELİYOR.

BU PAUL HEYMAN!!! Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* 05_Paul_Heyman

Paul Heyman: Eric, beni çok yanlış tanımışsın. Tüm Profesyonel Güreş hayatım boyunca asla bir meydan okumadan kaçmadım. Ne geçmişte, ne şimdi, ne de gelecekte. Ve sen de benim bu gece meydan okumadan kaçacağımı düşündün. Basit düşünüyorsun Eric. Bu yüzden bu Pazar benim takımım kazanacak.

Eric Bischoff: Hangi takım ?

Paul Heyman: Bu takım.

Ekranda bir fotoğraf daha gözüküyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* BkXl0Z

Paul Heyman: İşte o takım bu takım Eric. Seni ve takımını yerin dibine sokacak takım. Randy Orton, Tye Dillinger, Roderick Strong, Drew McIntyre, Dolph Ziggler. Rise da ki en iyi 5 güreşçi. Bu Pazar, War Time da, senin takımının haşatını çıkartacak.

Eric Bischoff: Bu akşam burada olmamaları ne kadar kötü değil mi ? Ben buradayım, takımım burada. Ve sen ise tek başınasın. Çocuklar, iş başına.

Showdown Takımı Heyman'ın etrafını sarıyor. Heyman araya giriyor.

Paul Heyman: Buna karşı bir sav sunmam gerekiyorsa sunacağım. Yalnız geldiğimi kim söyledi.

Money, Fame, Power duyuluyor.

Ve Rise takımı bariyerlerden atlayarak ringin etrafını çeviriyorlar. Hepsi burada. Orton, Dillinger, Ziggler, McIntyre, Strong. Bischoff çok şaşırıyor buna. Showdown takımı da hala Heyman'ı sarmış bir pozisyonda. Rise elemanları ringe girmek için uğraşıyor. 

Bu arada Dolph Ziggler aradan giriyor ringe ve kendisine gelen Chris Hero'ya SUPERKICK çakıyor. Roman Reigns ona BIG BOOT çakıyor. Bu arada diğer Rise elemanları da dalıyor ringe. Showdown eksik kalıyor başlangıçta ama hemen azaltıyorlar sayıyı. Rise amansızca saldırıyor onlara, Showdown aynı şekilde karşılık veriyor. Drew McIntyre Rock'a bir Eye Poke yapıyor ve Lariat çakıyor ona. Callihan-Strong, Styles-Orton, Dillinger-Reigns kapışıyor. Boşta kalan McIntyre da Reigns'e saldırıyor. Şimdi 2vs1 oluyor. Dillinger ve McIntyre Reigns'i saf dışı bırakıyorlar ve takım arkadaşlarına yardıma gidiyorlar. Rise durumu kendi lehine çeviriyor ve Callihan & Styles ikilisini de alt ediyorlar. Bu arada Dolph Ziggler da ayaklanıyor. Eric Bischoff da ringden kaçmaya çalışıyor ama Roderick Strong onu yakalıyor ve bir yumruk atıyor.

Rise takımı kendi arasında konuşuyorlar ve Drew McIntyre Rock'ı kaldırıyor, FUTURE SHOCK DDT!!! Dillinger Styles'ı kaldırıyor ve Orton'a atıyor, RKO!!! Roderick Strong Callihan'ı kaldırıyor ve DEATH BY RODERICK!!! yapıyor. McIntyre Reigns'i kaldırıyor ve Ziggler'a doğru itiyor, SUPERKICK!!! vuruyor Ziggler. Dillinger da Hero'yu omuzluyor ve TYE BREKEAR!!! yapıyor. Showdown takımı darma dağan oluyor. Şimdi 5 Rise güreşçisi Eric Bischoff'un etrafını sarıyor. Eric ayağa kalkıyor ve beyler yapmayın diyor. Arkasını dönüyor, Heyman ona saldırıyor ve yere düşürüyor onu. Heyman ona bir kaç yumruk atıyor ve sonra ayağa kalkıyor. Bir kaç da tekme atıyor Heyman. Mikrofon alıyor.

24 Ocak Showdown *LIVE* Raw_1033_photo_082-1425581853

Paul Heyman: PWE Evreni, bu gördükleriniz War Time'ın bir fragmanıdır. 2 Saat boyunca PWE Showdown'ı izlediniz ve bunun için sizlere teşekkür ediyoruz, iyi akşamlar.

Rise Takımı ve Heyman taunt atıyor, bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Salı 24 Ocak 2017, 20:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:01

Selamun Aleyküm
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:03

İyi akşamlar
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:03

Çayla güzel gider bu şov
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:05

Aleyküm selam beyler hoş geldiniz.

Bu şovda aktiflik olacağını sanmıyorum, ama yine de bir kaç part atacağım.

Yeni part geliyor.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:06

Hadi bakalım kim geliyor
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:07

Gönder gelsin
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:07

off ne konuşmuşum
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:08

YaRock geldi. Bu zaten tahmin etmesi kolaydı. Ondan sonra kim gelecek acaba ?
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:08

Anacı Çetin gelmiş
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

balor gelir sheamus gelir
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:09

Bu ikisi tam sağcı solcu olayına dönüyor aq
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:10

Who's Next
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:10

yav bu rockı tokatlamakdan sıkılcam gibi geliyor.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 24 Ocak Showdown *LIVE*   24 Ocak Showdown *LIVE* EmptySalı 24 Ocak 2017, 19:11

bu arada amdin bey neden ayın enleri artık yapılmıyor.

24 Ocak Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» 17 Ocak Showdown *LIVE*
» 30 Ocak 2016 Showdown Live Event / Istanbul, Turkey
» 31 Ocak Showdown *BANT*
» 24 Ocak Showdown Match-Card
» 31 Ocak Showdown Match-Card