PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

31 Ocak Showdown *BANT*

+5
Mamy D Way
The Brahma Bull
El Presidente
Egemen21EGE12
The Charismatic Enigma
9 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

31 Ocak Showdown *BANT* Empty
MesajKonu: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 19:00

Click Click Boom! Showdown Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

31 Ocak Showdown *BANT* OwSDIMf

Michael Cole: İyi akşamlar Showdown severler. Bir Salı akşamı daha karşınızdayız. Ben Michael Cole, bu şovu her zaman gibi JBL ve Booker T ile sizlere anlatacağız.

Booker T: War Time geldi geçti. Showdown tüm tekli maçlarını kazandı ama takım maçını kaybetti. Her ne kadar kulağa üzücü gelse de devam etmemiz gerekiyor. Bundan 3 hafta sonra PWE Rebirth var.

JBL: Önce bu akşamı atlatmalıyız maggle. Bakalım bizleri neler bekliyor.

Kameralar ringe dönüyor ve bir müzik duyuluyor.

I'm Back!

31 Ocak Showdown *BANT* Eric-Bischoff

Showdown Genel Menajeri Eric Bischoff geliyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Eric-bischoff

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Eric Bischoff: Bayanlar baylar. Showdown'a hoşgeldiniz! War Time mağlubiyetinin ardından şovu benim açmam gerektiğini düşündüm. Adamlarım, gereken mücadeleyi göstermedi. Çünkü akıllarında kendi rakipleri var. Roman, Chris Jericho ve Kevin Owens'ı istiyor. The Rock ve Sami Callihan birbirlerini yenmek istiyorlar aynı takımda olmak değil. Chris Hero aramıza yeni katıldı ve eksikleri var. AJ Styles ise Brock Lesnar'ın saldırısı sonucu elendi. Kısacası bu maçı kazanmak için bunların hepsini bir kenara bırakmak gerekiyordu. Brand olarak kaybettik ancak her zaman olduğu gibi en iyi maçları yine Showdown'da izleyeceksiniz! Buna şüpheniz olmasın! Bildiğiniz üzere PWE Yeni bir şampiyonluk ile tanışacak. PWE Television Championship! Bu şampiyonluğu Showdown'a getirmesi için yetenekli adamlar seçtik. O kemeri Showdown'a getirip PWE ailesine yeni aksiyonlar sunacağız!-

Bir müzik duyuluyor.

Electrifying!

31 Ocak Showdown *BANT* Images?q=tbn:ANd9GcQ6yCkpJ2kNBYPhjE0ImS1X5VwGmwExMkBEFDraP7TQaWsRu5tpr0pK0eoshg

The Rock geliyor.

31 Ocak Showdown *BANT* The-rock-returned-to-wwe

The Rock: The Rock duyduklarına inanamadığı için teyit etmek üzere buraya geldi! Eric Bischoff az önce, The Rock'ın mücadele etmediğini mi söyledi ? 

Eric Bischoff: Beni dinle Rock. Se-

The Rock: Bir daha The Rock'ın sözünü kesme bundan hiç hoşlanmaz! The Rock tüm bu söylediklerini umursamamak istiyor ama yapamıyor. Çünkü bunu yapması için aptal bir Genel Menajerin çenesinin bağlarını kontrol etmesi gerek! The Rock her fırsatta Sami'nin kıçını istediğini söylüyor. Evet dostum The Rock bunu yüzlerce kez söyledi. Ama Pazar akşamı The Rock takımdaki herkesten daha çok önemsedi! Çünkü The Rock milyonlarca ( VE MILYONLARCA ) fanının önünde kaybetmekten nefret ediyor. Pazar günü Rise'ın çocukları el ele tutuşup şeker kıçımızı tekmeledi. Ancak dostum, The Rock geçmişi konuşmak istemiyor. The Rock artık Sami'nin şeker kıçını istiyor. Havaya uçurmak için!-

Bir müzik duyuluyor.

Murder Melody!

31 Ocak Showdown *BANT* Sami1

PWE Universal Şampiyonu Sami Callihan geliyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Tumblr_static_58xr7mzz5ls0sg80kg4ww0ck8_640_v2

Callihan kemerini gösteriyor ve mikrofon alıyor.

Sami Callihan: Pazar günü takım kaptanı olarak sona ben kaldım Eric. Bu da benim neden Universal Champion olduğumu ve neden takımın kaptanı olduğumu gösteriyor. Tüm sorumluluğu kendi üzerinden atamazsın. Çünkü bu takım senin tarafından kuruldu. Maçları sen belirledin. Asıl seçmen gereken adamlar yerine, bu rezil takımı War Time Main Event ine çıkardın. Kaptan olarak daha iyi bir takımda yer almış olsaydım, sonuç daha farklı olurdu. Mesela şu Hollywood bebesi yerine, Heath Slater'ı bile takıma alabilirdin! Rock! Burasını eskisi gibi görmemen gerektiğini söyledim. Anlamadın. Benden bunu istiyorsun ( kemerini göstererek ) Öyle değil mi ? Senin benden alabileceğin tek şey, sende eksik olan bir çift taşak! 

Rock ve Callihan ringin ortasına gelir, Face to Face yaparlar. Bischoff araya girer.

Eric Bischoff: Bir saniye baylar. Şovu illegal bir kavga ile açmak istemiyorum. Şunu hemen kesin! Kavga istiyorsanız zamanını bekleyeceksiniz. Bu şekilde olursa ikinizde istediğinizi alamazsınız öyle değil mi ? Her neyse. Sami, sana bir haberim var. Bugün ilk maça sen çıkıyorsun. Madem brandımın ana kemerini taşıyorsun, seni sıcak tutmalı öyle değil mi ? Rakibin ise şu adam..

Kameralar girişe çevrilir ve bir müzik duyulur.

Swiss Made!

31 Ocak Showdown *BANT* RAW_1090_Photo_095

''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor.

Callihan ve Cesaro ringde, hakem onları kontrol ediyor. The Rock da ringden iniyor ve spiker masasına geçiyor.

The Rock: Hazır gelmişken bir de spikerlik yapalım.

Singles Non Title Match

''Universal Champion'' Sami Callihan vs Cesaro

Sami Callihan centilmenlik için elini uzatıyor ama Cesaro onun eline tekme atıyor ve Clothesline çakıyor. Callihan Yerdeyken Cesaro onu tekmeliyor, kaldırıyor ve dışarı atıyor. Callihan geri ringe girmeye çalışıyor ama Cesaro Running European Uppercut vuruyor. Hemen iplere koşuyor Cesaro ve iplerden sekiyor SUICIDE DIVE ile üstüne uçuyor. Cesaro Hemen kaldırıyor rakibini ve bariyerlere atıyor. Callihan sırtını tutarken Cesaro onu kaldırıyor ve diğer bariyere de atıyor. Şimdi sportmen kim diye bağırıyor Cesaro. Cesaro rakibini kaldırmak için eğiliyor ama Callihan onun karnına bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor. Bir tane de sırtına vuruyor ve onu iyice kavrıyor Callihan. Zemine Northern Light Suplex yapıyor şampiyon. Callihan hemen kalkıyor ayağa ve onu ringe sokuyor, kendisi de giriyor ve tuşa gidiyor hemen 1.. 1.10.. da Cesaro atıyor. Callihan kalkıyor ve taunt atıyor, rakibini de kaldırıyor ve Fisherman Suplex yapıyor. Sami aynı pozisyonda kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor, Sami onu önce bırakıyor ve sonra tekrar yakalıyor, Belly to Belly Suplex yapıyor. Sami yine tuşa gidiyor 1.. 1.15.. de atıyor Cesaro.

The Rock: Bu maç bana bi yerden tanıdık geliyor ama çıkaramadım.

Callihan Cesaro'nun kalkmasını bekliyor. Cesaro kalkıyor ve arkasını dönüyor, Callihan BIG BOOT! vuruyor... AMA Cesaro ayağını hava da tutuyor. Cesaro onu ayağından itiyor ve çeviriyor. Callihan Cesaro'ya dönüyor, Cesaro sert bir European Uppercut çakıyor. Callihan yere düşüyor, Cesaro hemen ardından Leaping Double Foot Stomp yapıyor. Cesaro tuş deniyor 1.. 1.25.. de omzunu kaldırmayı başarıyor Sami Callihan. Cesaro ayağa kalkıyor, Callihan'ı da kaldırıyor ve köşeye koyuyor onu. Cesaro da köşeye çıkmaya çalışıyor, Callihan ona bir yumruk atıyor, Cesaro karşılık veriyor. Callihan bu sefer tekme atıyor. Callihan bir tekme daha atıyor ve Headbutt vuruyor, Cesaro köşeden düşüyor. Ama kısa sürede kalkıyor. Callihan da DIVING CROSSBODY! ile atlıyor... AMA Cesaro onu yakalıyor ve Tilt a whirl Backbreaker!! yapıyor. Sami Callihan sırtını tutarak kendini orta iplere atıyor. Cesaro ona bir bakıyor ve taunt atıyor. Cesaro iplerden sekiyor ve SWISS-1-9!!! vuruyor. Callihan darbe etkisi ile ringin ortasına geriliyor, Cesaro köşeye çıkıyor. Sami kalkıyor ve Cesaro  DIVING CROSSBODY! ile atlıyor, Lateral Press ile tuşa gidiyor 1..2.. de atıyor Callihan. Cesaro hemen kalkıyor ve rakibini kaldırıyor, Suplex pozisyonunda kaldırıyor Cesaro ve havada biraz tutuyor onu, sonrasında yere çakıyor. Cesaro'dan Güzel bir Delayed Vertical Suplex izliyoruz. Cesaro vakit kaybetmeden Callihan'ı kaldırıyor, kafasını bacaklarının arasına sıkıştırıyor ve kollarından tutuyor, RICOLA BOMB!!! yapıyor. Cesaro tuş deniyor 1.. 2.. 2.25.. de Sami Callihan atıyor. Cesaro şok oluyor ve çok sinirleniyor. 

Cesaro şimdi yerden kalkıyor ve bir hışımla Callihan'ı kaldırıyor... AMA Callihan BICYCLE KICK!!! çakıyor ona. Cesaro ayakta sallanırken Callihan ona Backhand Chop vuruyor, bir Backhand Chop daha geliyor ve Sami Cesaro'yu köşeye doğru ittiriyor. Cesaro köşede, Callihan'dan Running Corner Clothesline geliyor. Callihan koşarak karşı köşeye gidiyor ve oradan hız alıp Body Avalanche yapıyor Cesaro'ya.  Callihan tekrar koşarak karşı köşeye gidiyor ve yine oradan hız alıp Body Avalanche yapıyor... AMA BU SEFER Cesaro çekiliyor ve Callihan köşeye çarpıyor. Cesaro Callihan'ı çeviriyor ve ona European Uppercut vuruyor. Hemen ardından bir European Uppercut daha ve bir European Uppercut daha vuruyor Cesaro. Sami Callihan öne doğru süzülüyor, Cesaro onu sırtlıyor ve SWISSBLADE!! yapıyor. Cesaro ayağa kalkıyor ve taunt atıyor. Callihan'ı kaldırıyor, GOTCH STYLE NEUTRALIZER!!! pozisyonuna sokuyor ve o şekilde kaldırıyor... YERE VURMAK ÜZERE İKEN CALLIHAN'DAN HURRICANRANA geliyor. Sami onu iplere doğru atıyor. Cesaro kısa sürede kalkıyor ve onun üstüne gidiyor ama Callihan Flapjack ile onu yere çakıyor. Cesaro yarı ayakta iken Sami tam onun kafasına Running Knee Strike vuruyor. Callihan onu kaldırıyor ve boynundan tutuyor, HEADLOCK DRIVER!!! Callihan tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. ve maç bitiyor. Şampiyon kazanıyor.

31 Ocak Showdown *BANT* 12737024_941098229272508_582785877_o

Callihan kazanıyor. Hakem onun elini kaldırıyor. Sami hemen ringden iniyor ve kemerini alıyor ringe giriyor.

The Rock: Bunu dikkatli izleyin.

Sami Callihan kemerini havaya kaldırıyor ve Cesaro'ya işte bu yüzden sen şampiyon değilsin diyor. Rock masadan kalkıp ringe giriyor, Callihan'ın arkasını dönük. Rock onu kolundan tutuyor ve çeviriyor, yakalıyor, ROCK BOTTOM!!! yapıyor. Ohio'dan Şampiyon yerde, Samoa'lı meydan okuyan ayakta. Rock Universal kemeri ile taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralar arka alanda. Sheamus ekranlara geliyor.

31 Ocak Showdown *BANT* 9a1cdda9d8091a6fbaf077b941a030e3

Sheamus: Her zaferin ardından bir kutlama yapılır. Sofralar kurulur. Şaraplar, etler, gayda.. Kabiliyeti olanlar dans eder. Çılgınca eğlenilir. Zafer olduğu gibi, Bir savaşın sonucu mağlubiyette olabilir. Ama mağlubiyet sonrası yapılması gereken şey yas tutmak değildir. Hele ki bu savaşın kaybedilmesine sebep olan şey, Bir dış etkense. Kelt Savaşçısı olarak PWE'de 12 Special Event'te yer aldım. 9 kere kazandım! Ve bu alanda, olmam gerektiği gibi zirvede Tek başıma duruyorum. Kaybettiğim 3 savaşı ise, savaş kuralları dışında cereyan eden olaylar yüzünden kaybettim. Rakiplerim çok iyi biliyorlar. Beni olağan bir şekilde, siperlerin ardına düşüremeyeceklerini çok iyi biliyorlar! Savaşım hiç bitmeyecek. Çünkü sorunlar asla tükenmez. Herkes şundan emin olsun ki, Kelt Savaşçısı, gerçek bir savaşın ne olduğunu bıkmadan göstermeye devam edecek!

Sheamus yoluna devam ediyor, kameralar da ringe dönüyor.

Omen in the Sky!

31 Ocak Showdown *BANT* Luke_Gallows_bio-bac1286b548f0f7f05e023130f1af168

Luke Gallows ve Karl Anderson ikilisi, The Club geliyor.

Just Don't Care Anymore!

31 Ocak Showdown *BANT* WadeBarrettEntrance9_crop_650

Wade Barrett geliyor.

Invasion!

31 Ocak Showdown *BANT* Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Goldberg geliyor.

Domination!

31 Ocak Showdown *BANT* Bobby-lashley-tna

Bobby Lashley geliyor.

More Than One Man!

31 Ocak Showdown *BANT* Heath_Slater_bio

Heath Slater geliyor.

6 Man Tag Team Match

Wade Barrett & The Club (Gallows & Anderson) vs Goldberg & Bobby Lashley & Heath Slater

Zil çalıyor Barrett ve Slater ringde beliriyor, ikili lock up giriyor Barrett headlock bağlamaya çalışıyor Slater izin vermiyor Jaw breaker yapıyor , Barret tsersemliyor arkasını dönüyor , Slater hemen Barrett'ı yakalıyor back suplex deniyor Barrett dirsek vuruyor Slater bırakıyor Barrett'dan big boot geliyor Slater yere seriliyor Barrett Slater'ı kaldırıyor köşeye hızlıca yolluyor Slater yüz üstü köşeye çarpıyor arkasını dönüyor Barrett'dan lariat geliyor ama Slater sıyrılıyor iplere gidiyor gelirken HUOSTON SIDEKICK!! Barrett yerde Slater tuşa gidiyor 1...2... attı.Slater Barrett'ı köşeye doğru sürüklüyor Goldberg'e tag veriyor Goldberg ringe girdiği gibi Barret'ı tekmelemeye başlıyor Barrett kendi köşesine sürüklenmek istercesine kıvranıyor ardından Goldberg Barrett'ı kaldırıyor iplere yolluyor Barrett iplere gittiği gibi ringin dışına çıkıyor ama Goldberg peşini bırakmakta ısrarcı değil , Goldberg de ringin dışına çıkıyor Barrett'ı yakalıyor yumruklamaya başlıyor ardakan Gallows ve Anderson Goldberg'i indiriyor Anderson ve Gallows Click yapmaya kalkışırken SLATER'DAN SLINGSHOT CORKSCREW PLANCHA GELİYOR!! GALLOWS VE ANDERSON YERDE!! Hakem saymayı eksik etmiyor 2-3 Slater hızını alamıyor Barrett'a doğru koşuyor Barrett hemen Slater'ı yakalıyor VE SPİKER MASASININ ÜZERİNE SPINEBUSTER!! Masa kırılmıyor 3..4.. Barrett Slater'ın yüzüne bakarak sırıtıyor arkasını dönüyor SPEAR!! BARRETT'I YERE ZIMBALIYOR!! Goldberg taunt atıyor ardından Barrett'ı ringe sokuyor ve tuşa gidiyor 1...2...2.5.... Anderson Goldberg'i ringin dışına çekiyor Goldberg hızlıca Anderson'a uppercut vuruyor , Gallows arkadan saldırmayı deniyor ama Lashley izin vermiyor Gallows'u bariyerlere hızlıca yolluyor ardınan Slater ile berabek köşeye geçiyorlar , Goldberg tekrar ringe giriyor Barrett iplere tutunarak kalkıyor arkasını dönüyor GOLDBERG'DEN SIDE KICK!! Goldberg köşeye geçiyor spear için hazırlanıyor Barret ayağa kalkıyor SPEAR!! AMA BARRETT HIZLICA YAKALIYOR VE WINDS OF CHANGE!! Barrett tuşa gitmeden hemen Anderson'a tag veriyor Anderson Goldberg'i kaldırıyor köşeye doğru getiriyor Gallows'a tag veriyor Gallows ringe giriyor Goldberg'i kaldırıyor Anderson ayakları omzuna getiriyor MAGIC KILLER!!! 

AMA SLATER TOP ROPE'DAN DIVING FRONT DROPKICK YAPIYOR GALLOWS'A !! Gallows ringin dışına düşüyor ,Anderson Slater'ı kaldırıyor CUTTER!!! Goldberg arkadan Anderson'ı çeviriyor kaldırıyor JACKHAMMER!! havadayken Barrett'dan Goldberg'e BULL HAMMER!! Anderson elini Barrett'a uzatıyor Barrett Anderson'ı kaldırıyor Lashley ringe geliyor Barrett Anderson'ı itiyor LASHLEY BARRETT'A SPEAR YAPIYOR!! Anderson arkadan knee ile Lashley'i ringin dışına yolluyor.Hakem dışarda olan Gallows için saymaya devam ediyor 6.. Gallows ringe giriyor yerde olan Goldberg için tuş deniyor 1...2...2.8... attı. Her taraf da kaos var ama ring de sadece 2 kişi var. Luke Gallows ayağa kalkıyor ve Too Sweet tauntu yapıyor. O arada Karl Anderson da aprona çıkıyor ve ringe girmeyi deniyor... AMA Slater onu dışarı çekiyor ve Jumping Neckbreaker yapıyor. Slater ringe giriyor, Gallows onu BIG BOOT!! ile indiriyor. Gallows arkasını dönüyor, SUPERKICK! vuruyor Goldberg. Gallows köşeye doğru düşüyor, Goldberg de karşı köşeye geçiyor ve Spear için bekliyor. Gallows kalkıyor ve arkasını dönüyor, Goldberg ona doğru koşuyor ve SPEAR!!! Goldberg tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Goldberg, Lashley, Slater kazanıyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Rs-bill-goldberg02-d7be8f3d-6068-49dd-b3ae-ba670993ed58
31 Ocak Showdown *BANT* Bobbylashley2
31 Ocak Showdown *BANT* Raw_1010

Hakem üçlünün elini kaldırıyor. Üçü de taunt atıyor. Sonra ringin ortasında buluşuyorlar, Heath Slater 3-MB işareti yapıyor ve ne dersiniz diyor. Goldberg ve Lashley'den bir tepki gelmiyor, arena bu görüntülere kırılıyor, o sırada kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda PWE Hardcore Şampiyonu Jeff Hardy ekranlara geliyor. Yanında Renee Young var.

31 Ocak Showdown *BANT* Jeff-hardy-explains-why-he-retur-620x350

Renee Young: Jeff, War Time da kemerini kardeşine karşı korudun. Acı verici bir maçta ama bu maçı atlattın. Peki gelecekte seni neler bekliyor ?

Jeff Hardy: Renee, cidden acı veren bir maçtı. Ama maçın sonun da yaşananlara değer. Matt'in o yüz ifadesini görmek için o kadar acıya katlanabilirim. Ve gelecek benim için açık. Hardcore Şampiyonu olmaya devam edeceğim.

Renee Young: Ne zamana kadar ?

Jeff Hardy: Ta ki PWE'nin en iyi PWE Hardcore Şampiyonu olasıya kadar. O zamana kadar bunun için uğraşacağım. Ve en iyi Hardcore Şampiyonu olduğumda bu kemeri bırakıp bir sonrakine geçeceğim.

Renee Young: Gelecekte ki rakiplerin hakkında bir fikrin var mı ?

Jeff Hardy: Fark etmez. Hepsine kapım açık. Dediğim gibi, en iyi Hardcore Şampiyonu olmak istiyorum. Bunun içinde bana meydan okuyan herkes ile yüzleşmeliyim.

O sırada arkadan biri gelir ve bir ses duyuluyor.

???: Peki ya ben Jeff ?

Kameralar yavaşça arkaya dönüyor, masanın üstünde oturan bir adam var.

31 Ocak Showdown *BANT* OiLMgCf

BU DOLPH ZIGGLER. Rise'ın Dolph Ziggler'ı.

Jeff Hardy: Sen hangi cehennemden geldin ?

Dolph Ziggler: Az sonra seni göndereceğim cehennemden.

Ziggler masadan iniyor ve Jeff neler oluyor derken SUPERKICK!!! vuruyor Ziggler. İleride bir hakem görüyor ve onu çağırıyor.

PWE Hardcore Championship Match

Jeff Hardy (c) vs Dolph Ziggler

Ziggler Hardy'nin üstüne çıkıyor ve kafasına seri yumruklar atıyor. Ziggler ayağa kalkıyor ve yerde ki rakibine bir kaç tekme atıyor. Hardy'yi kaldırıyor Ziggler ve duvara fırlatıyor. Jeff belini tutarken Ziggler masadan Carl adını verdiği Kendo Stick'i alıyor. Ziggler Jeff'i de ayağa kaldırıyor ve Carl ile karnına vuruyor, Jeff karnını tutarken Ziggler Carl ile bir de sırtına vuruyor. Ziggler onu kaldırıyor ve iyice yakalıyor, Pumphandle Half Nelson Driver!!! yapıyor. Ziggler tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Ziggler yeni Hardcore şampiyonu oluyor.

Hakem ona kemeri getiriyor. Ziggler Renee Young'ı ve kameramanı çağırıyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Ziggler-exclusive-video-thumb

Dolph Ziggler: Ben PWE de ki en iyi Hardcore Şampiyonuydum. Kısa da olsa özdü. Ve hiç bir anı boş geçmemişti. Şimdi Jeff Hardy gibi biri en iyi Hardcore Şampiyonu olacağım diyor. Buna inanabiliyor musunuz ? Ben inanamıyorum ve o yüzden bunu değiştiriyorum. Karşınız da şu an ki ve 3 kez PWE Hardcore Şampiyonu Dolph Ziggler duruyor. Bu şampiyonluğu daha önce yaptığım gibi muhteşem yapacağım.

Ziggler arkasını dönüyor ve gidiyor. Ziggler biraz ilerledikten sonra duruyor ve bir araba yanaşıyor. Ziggler arabaya binip gidiyor. Bizde bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada bir maçımız var.

Shell!

31 Ocak Showdown *BANT* L3parQ

Alex Shelley geliyor.

Dance Away!

31 Ocak Showdown *BANT* Oreilly

Kyle O'Reilly geliyor.

Singles Match

Alex Shelley vs Kyle O'Reilly

Hakemin işaretiyle zil çalıyor ve maç başlıyor. Ikili hemen Lock Up'a giriyor. Kyle üstün çıkıyor ve rakibinin kafasını yakalıyor. Şimdi hızlıca köşeye doğru götürmek istiyor ama Shelley arkasından itiyor onu! Kyle köşeye çarpıyor yüzünü! Shelley hemen arkasından geliyor ve Roll-Up'a alıyor onu! 1...2... atıyor Kyle! Şimdi kalkıyorlar tekrar. Kyle sert bir yumruk atıyor! Ardından karnına bir tekme vuruyor rakibinin! Şimdi tutuyor onu kaldırıyor havaya. EXPLODER SUPLEX! Tuş deniyor hemen. 1...2. Atıyor Shelley. Kyle şimdi rakibine HEADLOCK bağlıyor!! Yavaş yavaş şiddeti arttırıyor Kyle! Shelley kurtulmak istese de ilk denemesinde başarılı olamıyor! Hakem pes edip etmediğini soruyor. Shelley hayır cevabını veriyor ve gücünü topluyor. Şimdi arkasındaki rakibinin kafasına dirsek atma fırsatı buluyor! Ardından bir kere daha dirsek vuruyor!! Kyle kilidi bırakınca Shelley ayağa kalkıyor! Şimdi rakibinin göğsüne sert bir tekme vuruyor! Iplere koşuyor ve birde SPINNING HEEL KICK vuruyor!! Kyle yerdeyken Shelley köşeye çıkıyor. Şimdi atlıyor DIVING DOUBLE FOOT STOMP ile!!! Kyle son anda çekiliyor kenariya!! Ardından kalkıyor oda. Shelley üzerine gidiyor ama Kyle eğiliyor ve arkasından yakalıyor!!  GERMAN SUPLEX!!! Kyle üstünlüğü bir kez daha alıyor!! Şimdi rakibini tekrar kaldırıyor. Karnına bir tekme vuruyor ve kollarından kavrıyor. Şimdi kaldırıyor havaya... Ama Shelley omuzundayken kafasını yumrukluyor rakibinin!!! Arkaya atmayı başarıyor kendisini! Kyle üzerine gidiyor ama Shelley BACK KICK vuruyor ona! Şimdi karşı iplere koşuyor. Iplerden sekiyor. Kyle da üzerine koşuyor. Shelley CROSSBODY ile uçuyor!!! Kyle da aynı şekilde!!! DOUBLE CROSSBODY!! İki isimde çarpıştıktan sonra yere yapışıyor!!! Hakemde hemen saymaya başlıyor!! 1...2...3...4...5... Kyle iplerden destek alarak kalkıyor. Shelley de köşede. Şimdi ringin ortasına geliyorlar. Bir Shelley, Bir Kyle yumrukluyorlar birbirlerini!!! Bir Shelley, bir O'Reilly yumruk atıyor, arena da Boo vs Yeah tauntları atıyor. 

Bu sırada bir müzik duyuluyor.

Sasquatch!

31 Ocak Showdown *BANT* 20120402_raw_brock_lesnar

''Beast Incarnate'', Brock Lesnar geliyor.

Brock Lesnar ringe giriyor.

Ringe girdiği anda O'Reilly ve Shelley ona yöneliyor! Lesnar'dan DOUBLE LARIAT!!! Ardından Shelley'i yakalıyor ve GERMAN SUPLEX!!! Şimdi Kyle'ı tutuyor! OVERHEAD BELLY TO BACK SUPLEX!!! WELCOME THE SUPLEX CITY!! Lesnar şimdi Kyle'ı omuzluyor. F-5!!!! Ardından Shelley'i omuzluyor. Ona da F-5!!!! Lesnar ringi darmadağın ediyor!! Görevlilerden mikrofon istiyor. 

31 Ocak Showdown *BANT* Brock-lesnar-mic-1459596920-800

Brock Lesnar: Ye, uyu, fethet. Tekrar et! Yedim, uyudum. Fazlasıyla uyudum. Şimdi fethetme zamanı! Phenomenal AJ Styles, kıçını buraya getir ve sen de herkesin merak ettiği sorunun cevabını alırsın.

Phenomenal!

31 Ocak Showdown *BANT* Fb056583f91ae477c9ee7e89d7aa86c6_crop_north

''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Aj-Styles-Picture-AWL1010

Styles ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

AJ Styles: Ne ? Ne istiyorsun ? Çünkü geçen akşam bu konu hakkında çok açık olmadın. Ve benim tuş olmama, elenmeme, Showdown'ın kaybetmesine neden oldun. O F-5'ı da unuttuğumu sanma.

Brock Lesnar: Sen kaşındın.

AJ Styles: Sence bu komik mi ? Bu bir şaka veya oyun değil. Bu gerçek hayat Brock. Başkalarının hayatları ile istediğin gibi oynayamazsın.

Brock Lesnar: Ben oynarım. Çünkü---

AJ Styles: Çünkü sen Brock Lesnar'sın. Değil mi ? Bunu söylecektin.

Brock Lesnar: Evet, çünkü ben Brock Lesnar'ım. Ve bu şirkette beni durdurabilecek kimse yok. Senin de fazla abartıldığını düşünüyorum.

AJ Styles: Onca yolu sadece bu 2 sebepten dolayı gelmiş olamazsın.

Brock Lesnar: Evet, bunlar ve biraz daha para. Ve bir kaç kıç tekmeleme, ağız kapatma da var.

AJ Styles: Şimdi seni anlıyorum. Yani cevap bu ?

Brock Lesnar: Cevabı seni çağırmadan önce de söyledim. Ye, uyu, fethet. Tekrar et! Yedim, uyudum. Fazlasıyla uyudum. Şimdi fethetme zamanı.

AJ Styles: İyiymiş, hatta baya iyi.

AJ Styles bir anda mikrofonu fırlatıyor. Lesnar'a bir yumruk atıyor, hemen bir tane daha atıyor. Bir yumruk daha atıyor AJ. Karnına bir diz darbesi vuruyor AJ ve art arda 3 yumruk daha atıyor, bir tane Backhand Chop darbesi vuruyor. Bu sefer de diğer eli ile Backhand Chop vuruyor Styles. Art arda 3 de dirsek darbesi vuruyor Styles. Sonra 1 tane daha yumruk atıyor ve Lesnar'ın karnına Spinning Back Kick vuruyor. Lesnar karnını tutarken Styles bir de Basement Dropkick vuruyor. AJ Styles çabucak aprona geçiyor. Lesnar kafasını kaldırıyor, Styles PHENOMENAL FOREARM!!! ile atlıyor... AMA Lesnar onu yakalıyor. Brock Lesnar onu ters çeviriyor ve GERMAN SUPLEX yapıyor. Aynı şekilde kalkıyorlar ve bir German Suplex daha. Styles kalkıyor ve arkasını dönüyor, Lesnar Clothesline ile indiriyor onu. Styles bir kez daha kalkıyor ve bir Clothesline daha geliyor. Lesnar hemen onu kaldırıyor ve Belly to Belly Suplex! yapıyor. Lesnar bir taunt atıyor ve AJ'i omuzluyor, F-5!!! yapıyor.

31 Ocak Showdown *BANT* WWE-Smackdown-Spoilers-for-02182016-Brock-Lesnar-Returns

Brock Lesnar taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Kameralar bir odaya giriyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Cpylqyauiaaameh

Finn Balor odanın ortasında oturuyor.

Finn Balor: Sheamus ile bir savaşa gittim ve galip çıktım. Ona söylemiştim, onu uyarmıştım. Ve şimdi aynılarını PWE Television Kemeri turnuvasında ki rakiplerime söylemek istiyorum. Bu savaşın sonunda bir sürü yara bere içinde kalacaksınız. Ben mi? Ben zaten yeteri kadar yarayla yaşıyorum. Bu yaralar konuşabilseydi çok şey söylerdi. Sizi uyarırlardı. Neden ateşe ateşle karşılık vermeye çalışmanın kötü bir fikir olduğunu aklının içine sokarlardı. Yalan söylemiyorum, hiç bir zaman söylemem. Dünyaya hile yapacağım dedim ve yaptım. Bunların hiç birini göremeyeceksiniz demiştim ve göremediniz. Bu turnuvayı kazanıp ilk PWE Television Şampiyonu olmak için de ne gerekiyorsa yapacağım. Diğer katılımcılar birbirlerinin etrafını saracaklar ve birileri karşı bile koyamadan parça pinçik edilecekler. Ben mi? Ben çakal değilim. Eğer ne olduğumu anlatmaya kalkarsam bir sürü karışıklığa sebep olurum. Ama siz beni şimdilik Finn Balor olarak bilin.

Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Ring de Showdown Genel Menajeri Eric Bischoff var.

31 Ocak Showdown *BANT* 32

Eric Bischoff: Şovun başında PWE Television Şampiyonuluğu hakkında konuşmak istemiştim. Ama konuşmam bölünmüştü. Television Kemeri de iki şov da yer alabilecek. Ama önemli olan kısmı kemeri kazananın şovunda olması. Tıpkı PWE Tag Team ve Hardcore kemerleri gibi. İkisi de ortak kullanılıyor ama sahipleri Showdown da değil. Ama Showdown da ki yeteneklerimizin o kemerleri geri alacağına inancım tam. Tıpkı Television Kemerini de turnuva sonunda Showdown'a getirecekleri gibi. Ve bu War Time II de akıllardan silinec---

Bir müzik duyuluyor.

Break The Walls Down!

31 Ocak Showdown *BANT* Chris-Jericho-and-kevin-Owrens

PWE Intercontinental Şampiyonu Chris Jericho ve Kevin Owens geliyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Jericho-and-Owens

Ringe girip mikrofon alıyorlar.

Chris Jericho: Yeter artık. Anladık, yeni kemer geliyor ve sende onun bu şovda olmasını istiyorsun.

Kevin Owens: Ama bu imkansız.

Chris Jericho: Neden Kev ? Ona neden imkansız olduğunu söyle.

Kevin Owens: Çünkü turnuva da Showdown'dan Kevin Owens veya Chris Jerico yok.

Chris Jericho: Yok.

Kevin Owens: Olmalıyız. Hatta bulabildiğin tüm PWE kemerlerini bize vermen gerekiyor.

Chris Jericho: Aynen öyle. Çünkü ben ve Kevin War Time da maçlarımızı kazandık.

Kevin Owens: Evet. Ben dünya da ki en sert güreşçilerden biri olan Daniel Bryan ile karşılaştım ve onu yendim.

Chris Jericho: Bende o Samoa'lı ayı ile ringe girdim ve onu yendim. Sanırım Roman Reigns'in kuzeniydi.

Kevin Owens: Hayır, bu o değil. Bu başka Samoa'lı.

Chris Jericho: Ben Roman Reigns'in kuzeni olmayan bir Samoa'lı ayıyı yendim. O da Bryan'i yendi. Nerede bizim ödülümüz ?

Kevin Owens: Chris haklı. Çok doğru konuşuyor.

Bir müzik duyuluyor.

The Truth Reigns!

31 Ocak Showdown *BANT* 1c7d9da54f8869223e21824ed055f0e6_original-1426893447

Roman Reigns geliyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Roman-Reigns-On-mic-Al12355

Roman Reigns: İyi iş. Birer maç kazandınız ve bir ödül istiyorsunuz. Keşke her şey öyle kolay olsaydı. Ama değil. Gerçekler acıtır beyler. Size bir gerçek daha vereyim. İkinizi de eşek sudan gelesiye kadar dövüp o Intercontinental Kemerini alacağım. Her seferinde bir tür oyunla yırtıyorsunuz. Ama bu sefer buna izin vermeyeceğim. Zaman Roman Reigns'in PWE Intercontinental Şampiyonu olma zamanı. O yüzden birileri bununla ilgili bir şey yapmalı yoksa Team Chris & Kevin fena dayak yiyecek.

Eric Bischoff araya giriyor.

Eric Bischoff: Beyler, hala bir Main Event maçımız var. Ve ben bu maçın gerçekleşmesini istiyorum. O yüzden maç öncesi kavga yok. Bu şovu güzel açtık, güzel kapatalım. Chris Jericho, hazırlan çünkü maçın başlamak üzere. Kevin Owens, senin bu maçta ringin etrafında olmanı istemiyorum, eğer gelirsen hakem seni geri yollayacak.  Roman Reigns, sende maça karışmama şartı ile maçı spiker masasından izleyebilirsin.

Owens arka alana gidiyor. Reigns spiker masasına geçiyor. Jericho da rakibin bekliyor. Kameralarda girişe dönüyor. Ricardo Rodriguez girişte beliriyor.

31 Ocak Showdown *BANT* 20130701_LIGHT_Ricardo2_C

Elinde bir mikrofon var. 

Ricardo Rodriguez: Beyler ve bayanlar, huzurlarınızda, Albertooooooooo Deeel Riiooo!

Realeza!

31 Ocak Showdown *BANT* Alberto-Del-Rio-With-Yellow-Car-awl157

Alberto Del Rio geliyor.

Singles Non Title Match

''Intercontinental Champion'' Chris Jericho vs Alberto Del Rio

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Jericho rakibine yaklaşmak istemesede Del Rio yakalıyor onu ve tek hamlede köşeye yaslıyor! Ardından sert bir dirsek vuruyor yüzüne! Hakem köşeden ayrılması gerektiğini söyleyince kahpe bir gülüş atıyor hakeme. Ardından Jericho yu kolundan tutup karşı köşeye fırlatıyor! Jericho sırtını sertçe köşeye çarpıyor! Del Rio üzerine koşuyor tekrar. STINGER SPLASH! Şimdi kafasından tutuyor. Bir tur dönüyorlar ve ardından köşe direğine fırlatıyor Jericho yu! Del Rio şimdi belinden kavrayıp GERMAN SUPLEX yapıyor!! Tuş pozisyonundalar. 1...2... kurtuluyor Jericho. Del Rio şimdi köşeye çıkıyor. Jericho ağır ağır kalkıyor. Del Rio DIVING DOUBLE AXE HANDLE ile atlıyor. Ama Jerichodan harika bir BACKHAND CHOP!! Del Rio sırtüstü yere yapışıyor! Jericho sinirlenip üzerine çıkıyor rakibinin ve yumruklamaya başlıyor!!! Hakem araya giriyor şimdi! Jericho kafasından tutup kaldırıyor rakibi. Elleriyle göğsünden itiyor ve hemen DROPKICK vuruyor! Del Rio darbenin etkisiyle iplere yaslanıyor! Jericho koşuyor üzerine ve CLOTHESLINE ile atıyor rakibini!! Ancak Del Rio aprona düşüyor. Jericho arkası ona dönük taunt atıyor!! Del Rio şimdi geliyor arkasından! Omuzlarından tutuyor rakibini ve BACKSTABBER!! Tuş deniyor hemen. 1...2... atıyor Jericho! Del Rio şimdi kaldırıyor rakibini. Kolundan tutuyor ve köşeye fırlatıyor. Jericho köşeye yaslanıyor. Del Rio koşuyor üzerine ve CORNER STEP-UP ENZUIGIRI vuruyor!!! Jericho kütük gibi yere düşüyor!! Del Rio bir kez daha tuş deniyor. 1...2..2.50 de atıyor Jericho! Del Rio sinirleniyor. Şimdi köşeye çekilip rakibini bekliyor. Jericho ağır ağır doğrulurken Del Rio BACK KICK sallıyor! Ama Jericho eğiliyor! Ardından Del Rio tekrar geliyor ona doğru! Jericho kıvrak bir hareketle rakibini Roll-Up'a alıyor!!! 1...2... attı Del Rio!!

Şimdi aynı anda kalkıyorlar. Jericho rakibinin bacağına sert bir LOW KICK vuruyor. Ardından karnına sert bir yumruk atıyor! Şimdi kafasından tutup sertçe köşeye itiyor! Kendisi de iplerden sekiyor! Del Rio darbenin etkisiyle geri sekiyor ve Jericho yakalıyor onu! ONE-HANDLE BULLDOG!! Şimdi kalkıyor ve iplerden sıçrıyor. LIONSAULT!!!! Hemen tuş deniyor! 1...2... atıyor Del Rio!! Jericho hemen bacaklarından kavrayıp Walls Of Jericho deniyor!!! Ve başarılı!!! WALLS OF JERICHO bağlıyor!!!! Del Rio acı içerisinde kıvranıyor! Ama Jericho iplere yakın olduklarını hesap edemiyor!! Del Rio dayanıyor! Şimdi tutuyor iplerden!!! Hakem Jericho'ya bırakmasını söylüyor! Jericho sinirleniyor ve bırakıyor!! Jericho " Stupid Idiot!" Diye bağırıyor Del Rio'ya.

Roman Reigns: Listeyi getirin.

Jericho şimdi kalkmasını bekliyor rakibinin. Del Rio ağır ağır kalkıyor. Jericho şimdi sıçrıyor Codebreaker için! Ama Del Rio onu havada tutuyor!!!! Şimdi köşeye getiriyor ve bırakıyor!!! Ardından hızlıca kendisi de İkinci iplere çıkıyor ve SUPERPLEX!!!!! 

Roman Reigns: Burası çürümüş ciğer koktu.

Del Rio hemen tuş deniyor. 1....2.... olmuyor! Jericho attı gene! Del Rio sinirleniyor bu kez. Şimdi eliyle kalk işareti yapıyor! Jericho ağır ağır kalkıyor! Del Rio tek kolundan yakalıyor CROSS ARMBREAKER icin!! Ancak Kevin Owens seyircilerin arasından atlıyor ve aprona çıkıyor!! Del Rio hemen ona yöneliyor!! Owens Del Rio gelince aşağı iniyor!! Jericho hemen rakibinin arkasından NOTHERN LARIAT vuruyor!! Del Rio aprona düşüyor!!! Ama destek alarak kalkıyor hemen. Jericho bir anda hakemin önüne geçiyor ve Bişey tartışıyor!!! Owens hemen aprona çıkıyor yine!!! Del Rio ona döndüğü anda Owens SUPERKICK vuruyor!! Del Rio şimdi ringe düşüyor gene! Ama iplere dayanıyor!! Jericho hemen işlemin tamam olduğunu anlıyor! Del Rio ringe doğru bir adım attığı anda CODEBREAKER!!!! CODEBREAKER!!!!

Roman Reigns: Türk dizilerindeki şirret görümceler gibiler.

Jericho hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!! oluyor. Alberto Del Rio geri dönüş maçında kazanmaya yakın iken JeriKO'nun kurbanı alıyor. Chris Jericho Kevin Owens yardımı ile kazanıyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Wwe759

Hakem Jericho'nun elini kaldırıyor. Owens da Intercontinental Kemerini alıp geliyor. KO Kemeri havaya kaldırıyor, sonra da Jericho'ya veriyor kemeri. Hakem ikilinin elini kaldırıyor.

31 Ocak Showdown *BANT* WWE-Rumors-1

Bu arada Roman Reigns ringe giriyor. JeriKO ekibi ona bakıyor. Üçlü ringde bakışıyorlar ve her an kavgaya başlamaya hazırlar. Tam o anda bir ses duyuluyor. Birisi DURUN diye bağırıyor.

31 Ocak Showdown *BANT* Eric-Bischoff

Bu Eric Bischoff. GM elinde mikrofonla girişte duruyor.

Eric Bischoff: Sizin şovumu mahvetmenize izin vermeyeceğim. Ve üçünüz arasında uzun süredir olan bir kavga var. Bende, PWE Evreni de bundan sıkıldı. Herkes bir sonuç bekliyor ve siz üçünüz de birbirinizden ayrı kalamıyorsunuz. Bende buna engel olmayacağım. O yüzden yetkimi kullanıp üçünüze de bir fırsat vereceğim. Budan 3 hafta sonra PWE Rebirth şovunda Intercontinental Şampiyonluğu bir Triple Threat maçında savunulacak. Maç aynı zaman da bir Steel Cage maçı olacak. Chris Jericho kemerini baş düşmanı Roman Reigns'e ve en yakın dostu Kevin Owens'a karşı koruyacak.

Owens ve Jericho şok oluyor. Reigns ise pis pis sırıtıyor. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 19:02

Aktiflik olmadığı için bant attım. Belki yarım saat, 1 saate toparlanma olabilirdi ama düşük ihtimal olduğu için öyle yapmadım. Cuma akşamı Rise da görüşürüz.
Egemen21EGE12
Mid-Carder
Mid-Carder
Egemen21EGE12

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 19:02

Lashley'in kariyer iyi olacak gibi duruyor hadi bakalım.

En son Egemen21EGE12 tarafından Salı 31 Ocak 2017, 23:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 19:04

Üff, be Hardcore Şampiyonu olmuşum. İlk kazandığımda da geçen yıl bu aralar kazanmıştım. Anılar akla geliyor.
El Presidente
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
El Presidente

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 19:14

The Charismatic Enigma demiş ki:

Roman Reigns: Türk dizilerindeki şirret görümceler gibiler.

Roman tüm söylenecekleri söylemiş lol!

Önümüzdeki maçlara bakacağız.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 19:47

Callihan'ı Rock Bottom'lama qeyf. 

NASIL OLUR NASIL VURURUM EN İYİ ARKADAŞIMA
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 19:52

The Brahma Bull demiş ki:

hayda bak noldu şimdi nasıl vurucaz birbirimize .d
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 19:53

Bu gün birinci yılım , geçen sene geldiğim zaman hardcore şampiyonu dolph zigglerdı .ddddd
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptySalı 31 Ocak 2017, 20:31

Reosta demiş ki:
The Brahma Bull demiş ki:

hayda bak noldu şimdi nasıl vurucaz birbirimize .d
Ben ikinizede vururum dert etmeyin Very Happy
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptyÇarş. 01 Şub. 2017, 02:22

Ziggler jobberken biz PWE Title alıyoduk
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptyPerş. 02 Şub. 2017, 14:22

ollley yaşasın tv şampiyonu olcam Very Happy
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 31 Ocak Showdown *BANT*   31 Ocak Showdown *BANT* EmptyPerş. 02 Şub. 2017, 14:55

Iyi şov olmuş

31 Ocak Showdown *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 17 Ocak Showdown *LIVE*
» 3 Mayıs Showdown *BANT*
» 5 Temmuz Showdown *BANT*
» 13 Eylül Showdown *BANT*
» 14 Şubat Showdown *BANT*