PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*

+7
The Chosen One
Perfect 10
The Brahma Bull
Oberyn Martell
The Charismatic Enigma
Klaus Meine
Ace of Diamonds
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Empty
MesajKonu: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:10

Sabotage eşliğinde bir kez daha PWE Tension zamanı geldi! Red Alert'te yaşananlardan sonra dopdolu bir şov bizleri bekliyor. 

*buzz* *buzz*

(cheer)

Cult of Personality arenada büyük bir reaksiyon alırken yeni PWE şampiyonu CM Punk girişte gözüküyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* CM-Punk-3

Ringe ilerledikten sonra eline bir mikrofon alıyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Punk

CM Punk: Bayanlar ve baylar, şampiyonunuzu selamlayın! (cheer)

CM Punk konuşmasına devam etmek istiyor fakat seyircilerden ''CM Punk!'' chantleri başlayınca bir süre susup onları dinliyor. Chantler biraz yatışınca devam ediyor.

CM Punk: Ne derler bilirsiniz, engellenemeyen şeyi engelleyemezsiniz. Jeff Hardy bunu başarabileceğini düşündü. Damarlarıma basıp zayıflıklarımı ortaya çıkarmaya çalıştı fakat kendisinin ne kadar zayıf olduğunu o ringin ortasında ona gösterdim. Ama bunun olacağını hepiniz biliyordunuz. Hepiniz dünyanın en iyi güreşçisine güveniyordunuz, yani bana, ve dünyanın en iyi güreşçisi de sizi hayal kırıklığına uğratmadı. Hem de Jeff'e avantaj üzerine avantaj vermeme rağmen. Onun kurallarına göre, onun istediği bütün aptal spotları yapabileceği bir maçı direk kendim kabul ettirdim ve onun olayında onu mağlup ettim. Jeff bu süreçte bir ilkti fakat tek olmayacak. Bu kemerin getirdiği sorumlulukları gayet iyi biliyorum. Bu kemerin ağırlığını gayet iyi biliyorum. Ben gerçek bir şampiyonum, Jeff Hardy gibi kemerin altında kalacak birisi değilim. PWE'deki herkesin hedeflerinin arasında olduğumu biliyorum, fakat bu beni korkutmuyor. Çünkü bu şirkette yapamayacağım şey, yenemeyeceğim hiç kimse yok. Herkes elinden geleni yapabilir ancak günün sonunda gülen isim beni olurum çünkü....nedenini siz de biliyorsunuz. Ben dünyanın en iyi güreş-

*derp*

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* 749DAA1B-BD15-4896-A43A-202910AC63D3_zpsb1qyvfts

Arenada ışıklar kesiliyor. Seyirciler bunun anlamının ne olduğunu artık öğrenmiş durumdayken Punk girişe yöneliyor.

Seyirciler telefonlarının flaşları ile arenayı aydınlatırken Bray Wyatt yavaş yavaş ringe yürüyor. Punk meraklı gözlerle onu izlerken Bray ringe giriyor, ışıklar da geri geliyor. Bir süre bakışıyor ikili, Punk 'konuş' diyerek bozuyor sessizliği.

Bray Wyatt: O kemerin ağırlığını kaldırabileceğini düşünüyorsun Punk. Fakat benim o kemere yüklediğim değerin ağırlığı altında ezilmeden durabilecek misin? Hakkını vereceğim evlat, kendi liginde belki de en iyilerdensin. Bu o kemeri ilk tutuşun da değil. Yendiğin isimler de yabana atılacak isimler değil. Fakat 'iyi' varsa, 'daha iyi' de vardır. Bunu Dean Ambrose ilk elden gördü. 3 haftalık bir süre dilimi içerisinde elinde ne varsa ondan söküp aldım. Senin tuttuğun kemer için bir fırsat bulmasını engelledim. Zaten iki gramlık akıl sağlığını bir iplik gibi yavaşça çözdüm. En sonunda onu PWE'deki son dostluğundan da ettim. Ve Dean bütün bunları kendisi yaptı. Ben sadece ona yolu gösterdim. Fakat Punk, bana kalırsa sen daha eğlenceli olacaksın. Dean ile 3 hafta boyunca eğlendim, fakat sen o kadar şanslı olmayacaksın. Çünkü sana 1 hafta müddet veriyorum 'şampiyon', çünkü haftaya kemerin için geleceğim. 

Punk bunun karşısında kemerini omzuna atıyor ve yeniden mikrofonu ağzına götürüyor....DERKEN BRAY'DEN ANİ BİR TEKME VE ARDINDAN SISTER ABIGAIL!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Vlcsnap-2013-12-07-19h33m56s58

Punk yediği hareketin ardından yere yapışırken Bray, PWE kemerini eline alıyor ve taunt atıyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Bray-wyatt-750x430

Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde ringde Taylor Kitsch'e benzeyen yerel bir güreşçi antrenman yapıyor. Üzerinde Harry Potter cübbesi olduğunu görüyoruz bu yerel güreşçinin. Spikerler güreşçinin adının ''Alonzo Poyraz Salvatore'' olduğunu ve kendisinin ''büyücü dünyasından'' geldiğini söylerken bir müzik duyuluyor.

Bu Curt Hawkins! Geleceği, Red Alert şovunda müjdelenmişti.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Curt-hawkins-BIG

Rampada yürürken değneğini kameraya tutuyor ve rakibiyle alay edermiş gibi ''Abrakadabra'' diyor. Sonrasında ringe giriyor ve cekedini çıkarıp maçın başlamasını bekliyor.

CURT HAWKINS VS ''PRIDE OF SLYTHERIN'' ALONZO POYRAZ SALVATORE

Maç başlar başlamaz Alonzo güreş mayosunun içerisinden bir asa çıkarıyor. Hemen Hawkins'e doğrultuyor, ''Avada Kedavra'' demeye çalışıyor fakat sözünü bitiremeden Hawkins bir tekme ile ring dışına uçuruyor asasını onun. Alonzo panikleyerek hemen maçı bırakıp ring dışına çıkmaya çalışıyor asasını geri almak için fakat Hawkins onu yakalıyor belinden ve harika bir O'Connor Roll German Suplex ile yere indiriyor onu! Alonzo kendine gelmeye çalışırken Hawkins onu yakalıyor ve Laugh Riot! Zaman kaybetmeden tuşa gidiyor. 1..2..3!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* E4465-1529577524-800

Hawkins maç sonu sevinmeden cekedini yeniden giyip değneğini eline alıyor. Diğer eline de bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Curt Hawkins: Evet...sanırım şovun komedi kısmına falan denk geldik. Güzeldi, güldük, eğlendik fakat görebileceğiniz üzere Curt Hawkins, bir büyücüyü bile yenebilir. Fact. Ringde beni öldürebilecek kadar güçlü bir büyü yapmak üzereydi fakat Curt Hawkins ölümden korkmaz, ölüm Curt Hawkins'ten korkar. Fact. O yüzden daha fazla komedi istemiyorum çünkü Curt Hawkins şakaya gelmez. Fact. Şu dakikadan sonra daha ciddi raki-

''WRESTLING....HAS MORE THAN ONE ROYAL FAMILY.''

Kingdom çalıyor...ve bu Cody Rhodes!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Maxresdefault

Cody yüzünde ciddi bir ifade ile ringe giriyor ve bir mikrofon kapıyor görevlilerden.

Cody Rhodes: Demek bu şovda benim yerime yer alıp benim yerime maça çıkan eleman sensin ha. Ben, bunu gerçekten anlamıyorum Curt. Benim gibi bir adam arka planda kaldı...sen burada çıkıp Harry Potter'ı tokatlayasın diye mi? Bak Curt, seninle kişisel bir sorunum yok. Eminim burada olduğuna sen de şaşırıyorsundur ama ortada bir gerçek var ve gerçek benim olmam gereken yerde olduğun...ve benim de bunu beğenmiyor olduğum. Fakat kibar olmaya çalışacağım ve sana bir şans vereceğim. Buraya çıkıp gerçeklerinden bahsediyorsun fakat Chuck Norris, kendisi hakkındaki esprileri geri istiyor ahbap. Madem gerçeklerle yüzleşmek istiyorsun, o zaman sana en büyük gerçek: Beni yenene kadar hiç bir şey kanıtlamış sayılmazsın. 

Cody sinirli gözlerle Curt'a bakarken birden seyirciden sesler yükseliyor ve Cody bir anda arkadan yediği saldırı ile yerde kalıyor!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Rs-229553-image12-696x365

BU KENNY OMEGA! Curt Hawkins hemen Omega'nın üzerine atılıyor fakat o da V-Trigger'ın kurbanı oluyor. Curt hemen kendini ring dışına atarken Omega kendine gelmiş Cody'i kaldırıyor ve One Winged Angel ile yere indiriyor! Omega müziği eşliğinde taunt atıyor.

Arka alandayız.

Josh Matthews: Bayanlar ve baylar, bugünkü konuğum....Intercontintental şampiyonu Sheamus.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* A97b5a8fa6d16775563c80afa145bfb7

Josh Matthews: Öncelikle Sheamus, yeni Intercontinental şampiyonu sensin, tebrikler.

Sheamus: Teşekkürler fella. Tanrı biliyor ki böyle bir galibiyete ihtiyacım vardı.

Josh Matthews: O zaman çok basit bir soru: Sıradaki ne?

Sheamus: Bu kemeri koruyabildiğim kadar korumak. Sıradaki bu. Bu kemer bana hala bu işi yapabildiğimi gösterdi ve ben de bunu sonuna kadar götürmeyi planlıyorum. PWE'ye ilk geldiğimde bütün şüpheler benim üzerimdeydi fakat ben onları yanlış çıkardım. Ve yeniden geri döndüğümüzde üst üste 2 maç kayıp ettim. Şüpheler yeniden üzerimi sarmışken benim böyle bir galibiyete ihtiyacım vardı. Ben de o galibiyeti söke söke aldım. Kolay kolay da vazgeçmeyeceğim. Bu böyle bilin-

O sırada röportaj alanının arkasından kapüşonlu bir adam geçiyor. Sheamus'un belindeki kemere çaktırmadan bakmaya çalışırken Sheamus onu görüyor.

Sheamus: Bu mu lan karda soru işareti diye koyduğunuz eleman?

Adam homurdanıyor ve oradan ayrılıyor. Sheamus kahkahalarla gülerken ringe dönüyoruz.

The Truth Reigns!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Roman-Reigns-4

''The Big Dog'' Roman Reigns geliyor. Arenada yuhalamalar artıyor.

Voices!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* SD_698_Photo_001

''The Viper'' Randy Orton geliyor. Orton'ın küstah bakışlarını fark ediyoruz.

Roman Reigns ve Randy Orton ringde birbirlerine bakıyorlar, maça dahil olacak gizemli 3. kişiyi beklerken bir müzik duyuluyor ve ikisi de kafalarını girişe çeviriyorlar.

Fight!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Kevin-Owens-Entrance-Awl126-520x292

"The Prizefighter" Kevin Owens geliyor. Arenada Fight Owens Fight tezahüratları başlıyor.

#1 CONTENDERSHIP FOR INTERCONTINENTAL TITLE
ROMAN REIGNS VS RANDY ORTON VS KEVIN OWENS

Zil çalıyor ve dev mücadele başlıyor. Üç isim ringin ortasına geliyor ve birbirlerine bakıyorlar. Kevin Owens geri adım atıyor ve ringden iniyor, bir sandalye alıp açıyor ve oturuyor. Reigns ve Orton birbirlerine dönüyorlar ve Reigns bir yumruk atıyor. Orton da bundan aşağı kalmıyor ve bir yumruk ile cevap veriyor. Reigns ve Orton yumruk savaşına girdiler, bir Roman atıyor bir Randy atıyor. Reigns bir yumruk daha atıyor, Randy Orton bir yumrukla daha karşılık veriyor ama Reigns eğiliyor ve arkasına geçiyor. Randy arkasını dönüyor Reigns Headbutt vuruyor ve Randy afallıyor. Orton ayağa kalkmaya çalışırken Reigns iplerden sekiyor ve Leaping Clothesline vuruyor. Orton hemen kalkıp üstüne koşuyor ama Reigns onu yakalıyor ve Body Slam ile atıyor, bu arada Kevin Owens ringe giriyor ve arkadan Reigns'i ROLL UP!!! ile alıyor 1... 2... de atıyor Reigns ve ikisi de hemen ayağa kalkıyor. 

Owens hemen ringden dışarı çıkıyor. Reigns de diğer taraftan çıkıyor ve Owens'a doğru koşuyor, KO onu bekliyor. Reigns Clothesline vuruyor ama KO eğiliyor, Reigns arkasını dönüyor, Owens SUPERKICK! vuruyor ona ve hemen ringe giriyor, Roman Reigs ise dışarıda, yerde yatıyor. Owens ringe giriyor ama Orton suratına Dropkick vuruyor. Owens ayağa kalkmaya çalışırken Orton ona art arda 3 yumruk atıyor ve sonrasında bir de tekme atıyor, KO köşeye çekiliyor ve orada ayaklanıyor. Randy de köşeye koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor ona. Sonrasında Orton onu kolundan tutuyor ve iplere atıyor. Owens iplerden dönüyor, Randy Clothesline vuruyor ama KO eğilip geçiyor ve diğer iplerden sekiyor, Orton'a doğru geliyor... ama Orton onu Snap Scoop Powerslam ile yere çakıyor. Randy Orton ayağa kalkıyor, KO ise ayaklanmaya çalışıyor, sırtını tutuyor. Randy onu kaldırıyor ve iplere götürüp aprona çıkartıyor onu ve orta iplerin arasından geri çekiyor onu, ELEVATED DDT!! yapıyor. Orton hemen tuşa gidiyor 1... 2... de atıyor Kevin Owens. Randy Orton ayağa kalkıyor ve bir taunt atıyor, Owens köşeye doğru yuvarlanıyor. Orton onu geri getirmek için bir hamle yapıyor.... AMA Reigns onu tutup kendisine çeviriyor ve Samoan Drop ile yere vuruyor onu. Orton ayağa kalkmayı çalışırken Reigns koşuyor ve ona Running Big Boot vuruyor. Bu arada KO aprona geçiyor ve köşeye tırmanıyor, Reigns oraya geliyor ve sert bir yumruk çakıyor ona, KO köşede bir nevi asılı kalıyor. Orton ayaklanmaya başlıyor, Regins de SPEAR! tauntu yapıyor, Orton kalkıyor Reigns Spear!! için koşuyor.... Orton RKO!!! vuruyor ona. Randy Orton hemen tuşa gidiyor 1... 2... oluyor....

Kevin Owens FROG SPLASH!! ile üstlerine uçuyor ve tuşu bozuyor. Üç isimde yerde, acı içinde yatıyor. İlk hareketlenme Owens'dan geliyor ve kolunu Orton'ın üstüne atıyor, tuş deniyor 1... 2... de atıyor Randy. Owens bu sefer kolunu Reigns'in üstüne atıyor ve tuş deniyor 1... 2... de Roman da atıyor, KO sinirli. Owens ayağa kalkıyor ve Orton'ı kaldırıyor ama Orton onu ittiriyor ve European Uppercut vuruyor, ardından önce karnına sonra da göğüs kafesine tekme atıyor Orton. Roman Reigns de köşeye tutunarak kalkıyor ayağa. Orton KO'ya bir de yumruk atıyor, KO ayakta sallanırken Orton onu ittiriyor ve Reigns onu yakalayıp Spinebuster! yapıyor. Reigns kafasını kaldırıyor ve Orton ona Dropkick vuruyor, Roman köşeye geriliyor, Orton koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor hemen. Ardından Randy onun karnına birkaç tekme atıp onu savunmasız hale getiriyor ve Vertical Suplex ile ringin ortasına doğru atıyor. Orton ayaklanıyor ve ayağa kalkmaya çalışan Owens'ı ayağa kaldırıyor ama Owens onu yakalıyor ve Belly to Belly Suplex yapıyor ona ve onu köşeye doğru çekiyor. Owens Orton'ı üstüne basıyor ve köşeye gidiyor, sonda köşeye çıkıyor KO ve Moonsault! yapıyor. Owens tuşa gidiyor 1... 2... de Roman Reigns KO'yu ayağından tutup çekiyor.

KO hemen ayağa kalkıyor ve yumruk atıyor Roman'a ama Roman bloklayıp sert bir yumruk atıyor ona ve ardından da karnına bir tekme atıyor Roman Reigns ve bir taunt yapıyor, yerden kaldırıyor onu ve Powerbomb yapıyor. Reigns hemen tuşa gidiyor 1... 2... 2.25.. de atıyor Owens. Reigns yerde oturuyor, saçını arkaya atıyor, o sırada Randy iplerden sekiyor ve ona Low Running Big Boot vuruyor. Reigns kalkarken Orton onu yakalıyor ve Inverted Headlock Backbreaker yapıyor. Orton şimdi RKO! tauntlarına başlıyor, Reigns kalkıyor ve Orton RKO! için zıplıyor ama Reigns onu ittiriyor. Randy Orton arkasını dönüyor ve Reigns Superman Punch!!! vuruyor ona, Orton yerde. Reigns ise yarı ayakta soluklanıyor derken KO arkadan onun kafasına SUPERKICK vuruyor. Owens hemen Orton'ı kaldırıyor ayağı ve onu iplere yolluyor, Orton iplerden geliyor ve Kevin Owens POP-UP POWERBOMB!!! yapıyor. Owens tuşa gidecek.... Reigns ona SUPERMAN PUNCH! vuruyor. KO yerde, Roman köşede taunt yapıyor. Owens ayağa kalkıyor ve Reigns koşuyor, SPEAR!! vuruyor. Roman Reigns tuşa gidiyor...

GONG!!!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Undertaker-reigns-main-1109

THE UNDERTAKER RİNGDE! Roman Reigns'in karşına dikiliyor. Arena ise sessizliğe bürünüyor.

Undertaker ve Reigns birbirlerine bakıyorlar, Reigns ona senin burada ne işin var ihtiyar diyor ama Undertaker'dan cevap gelmiyor. Roman Reigns sinirleniyor ve bir yumruk sallıyor ama The Undertaker eğiliyor. Undertaker Reigns'i tutup kendisine çeviriyor ve yakalıyor onu, TOMBSTONE PILEDRIVER!!! yapıyor. Arenada ki küçük çocukların ağladığını görüyoruz. Undertaker Reigns'i ayağa kaldırıyor ve ringin dışına atıyor, Undertaker da ringden iniyor ve spiker masasını temizliyor. Taker Reigns'i kaldırıyor tekrar ve boğazına yapışıyor, CHOKESLAM! ile masanın üstüne indiriyor onu. Roman Reigns masa parçalarını altında yatarken Undertaker ona bakıyor. Bu arada ringde ise Orton hareketleniyor ve kendisini Owens'ın üstüne atıp tuşa gidiyor 1... 2... ve 3... oluyor, Randy Orton kazanıyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Orton+wins

Hakeme tutunarak ayağa kalkıyor Orton ve hakemde onun elini kaldırıyor. Randy Orton #1 Contender oluyor. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döner dönmez bir müzik duyuyoruz.

''O....V.....E. OHIO.....VERSUS....EVERYTHING''

Belki de bugünün en gürültülü yuhalamaları ile Sami Callihan girişte gözüküyor. Ringe yürürken kendine yaklaşan bir kameramanı çekip yaklaştırıyor kendine.

Sami Callihan: Jon...bu söyleyeceklerimi dinlersen iyi edersin.

Kameramanı ittirdikten sonra ringe giriyor ve hemen bir mikrofon çekiyor. Konuşmak için hazırlanıyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Solomon-crowe

Sami Callihan: Sanırım size bir açıklama borçluyum, ha?

(boo)

Sami yeniden mikrofonu ağzına götürüyor.

(Dean Ambrose! Dean Ambrose! Dean Ambrose!)

Sami Callihan: Belki de sorunun kökü budur. Belki de neden Dean Ambrose'un suratını dağıttım sorusunun cevabını aslında biliyorsunuzdur. Biraz daha bağırın millet, haydi, ses telleriniz kopana kadar onun adını haykırdığınızı görmek istiyorum. Onu tanımadan ona sevginizi veriyorsunuz. Onun adını bağırıyorsunuz. Kazandığını görmek istiyorsunuz. Neden? Çünkü onun tavırları size 'havalı' geliyor, yaşadıkları size 'empati kurulabilir' geliyor. Ama hiç biriniz o orospu çocuğunu benim kadar tanımıyorsunuz. Dean Ambrose bencil, manipülatif, sosyopat piçin biridir. 9 yıl boyunca buna tanık oldum. Siz 9 yıl önce onun adını bile duymamışken ben onunla ortalığı talan ediyordum. En iyi dostlardık çünkü birbirimizi anlayabilen sadece bizlerdik. Fakat sonra PWE'ye geldik ve Dean değişti. Ben geldiğim yeri üzerimde taşırken Dean için bu bir şov malzemesi oldu. Dean artık o tanıdığım adam değildi. Buna rağmen vefalı kalıp her ihtiyaç duyduğunda yardıma koştum. Çünkü gerçek dostlar böyle yapar, değil mi? 

Yuhalamalar büyük ölçüte azalıyor.

Sami Callihan: Bildiğiniz üzere o ego torbası adamın yanına bir kaç hafta önce gittim. Kendi kibrinden dolayı 2 metre önünü göremeyen o piçe gidip PWE'de bir şeyler başarmak için yan yana durmamız gerektiğini söyledim çünkü bu şirkette aklı başında olan hiç kimse durup senin güçlenmeni beklemeyecek. Zayıf anını bulduğu an saldıracak. Bray Wyatt'ın yaptığı gibi. Ve benim de sana yaptığım gibi Dean. Beni reddettin çünkü sen 'çok büyük bir starsın' değil mi, amın evladı? Bakın millet, Dean Ambrose'un kimseye ihtiyacı yok! O bu şirket tarihinin en büyük ismi ve bütün kariyeri boyunca her şeyi tek başına halletti! Kesinlike Shield'ın veya Triple H'ın köpeği olmadı! Kimi kandırıyoruz ki? Dean Ambrose, başına gelen her şeyi hak etti. Ve ben Bray'in dikkatini dağıtmasaydım ilk Sister Abigail'den sonra üç saniye yerde kalıp maçı zaten kaybedecekti. O yüzden...kendimi gayet iyi hissediyorum. Ben yanlış bir şey yapmadım. Her istediğinizi söyleyebilirsiniz ama bu konuda haklı olan kişi benim ve bunu anlamanız için kelime kelime söylemem gerekiyor ya, işte sorunun kökü de bu.

Callihan mikrofonu atıyor ve yuhalamalar eşliğinde ringden iniyor. Arka alana dönüyor....

DERKEN DEAN AMBROSE FIRLIYOR ANİDEN! 

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Skysports-dean-ambrose-wwe_4191912

Rampada saldırıyor eski dostuna. Yaratan yokmuş gibi vuruyor! Sonra tutup ringe fırlatıyor yeniden ama kendisi de giremeden Callihan ringin diğer tarafından kaçıyor. Hemen seyircilerin arasına karışacakken Dean'ın sırtına fırlattığı sandalye sayesinde tökezliyor. Dean hemen koşuyor ve belinden yakalıyor Callihan'ı. Callihan hemen onun suratına dirseği indirip kurtuluyor. Dean suratını tutarken Callihan yerdeki sandalyeyi yakalıyor ve Dean'a doğru koşuyor. Sandalyeyi savuruyor ancak Dean sıyrılıyor ve hemen Sami'nin karnına tekmeyi indirip Dirty Deeds pozisyonuna çekiyor ama Callihan onu köşe direğine kadar ittiriyor. Sonrasında da tutup bariyerlere fırlatıyor. Hemen Headlock Driver pozisyonuna çekmeye çalışıyor fakat Dean kurtuluyor ve yumruklaşmaya başlıyorlar. 

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* IWFWWE1

Bir sürü güvenlik görevlisi ikiliyi ayırmaya geliyor. Zor bela ikili ayrıldıktan sonra bir müzik duyuluyor.

Here To Show The World! Ziggler girişte ve hiç de mutlu görünmüyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* A585453cb2b744e5afbf7e5018a90b5d

Dolph Ziggler: YETER! Yeter. Bugün yeterince kaos çıkardınız. O yüzden durun. Durumunuzun biraz ekstrem olduğunu itiraf edeceğim o yüzden hemen ikiniz de istediğinizi alacaksınız. Önümüzdeki PPV olan Skulls and Bones şovunda birbirinizle karşılaşacaksınız. İyi şanslar.

Ziggler arkasını dönüp gidecekmiş gibi yapıyor ama gitmiyor.

Dolph Ziggler: Evet, bir şey daha var. Eğer maçınızı resmen başlatan zil duyulmadan önce birbirinize tek parmakla bile dokunursanız ikiniz de kovulursunuz. Haydi hayırlı işler.

Ziggler giderken güvenlik görevlileri de iki ismi sırasıyla arka alana taşıyor. Ring yeniden boşalıyor, bu da demek ki sıradaki maç için hazır.

Another Me!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* JeffHardyEntrance2_crop_exact

''The Immortal'' Jeff Hardy geliyor.

Phenomenal!

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* AJ-Styles-Entrance

''The Phenomenal One'' AJ Styles geliyor.

JEFF HARDY VS AJ STYLES

Zil çalıyor, Hardy ve Styles ringin ortasına geliyorlar. Lock Up için birbirlerine kollarını uzatıyorlar, Jeff Hardy son anda kolunu çekiyor ve köşeye gidiyor. Jeff köşede ısınma hareketleri yapmaya başlıyor. AJ Styles de kendi köşesine geçiyor ve köşeye yaslanıyor, bacaklarını en uzun ipe uzatıyor ve hazır olduğunda gel diyor. Jeff Hardy kendini silkeliyor ve ringin ortasına geliyor. AJ Styles da geliyor ve yine Lock Up için yaklaşıyorlar ama Hardy onun karnına tekme atıyor, sonra da birkaç tane yumruk atıyor ve iplere koşuyor. Jeff Hardy iplerden sekiyor, Leaping Clothesline vuruyor. İkisi de hemen kalkıyor, Hardy Styles'ın karnına tekme atıyor ve Twist of Fate! deniyor ama Styles onu ittiriyor. Hardy arkasını dönüyor, Styles PELE KICK!! vuruyor, hemen tuşa gidiyor 1... 2... de atıyor Jeff. Styles ayağa kalkıyor hemen, Hardy de kalkmaya çalışıyor ama AJ ona art arda tekmeler atıyor. Jeff Hardy yerde kalınca Styles onu kaldırıyor ve STYLES CLASH! pozisyonuna alıyor.... 

AMA Jeff Hardy hemen kaçıyor ve iplere yapışıyor, Styles üstüne gidiyor ama hakem araya giriyor. Hakem AJ'i tutarken Jeff Hardy ona Headbutt vuruyor. Styles kafasını tutarken Hardy ona yaklaşıyor, AJ tekme atıyor ama Hardy tutuyor ve diğer ayağına çelme takıp düşürüyor onu ve Midsection Legdrop yapıyor. Styles kafasını kaldırıyor, Jeff Low Dropkick vuruyor birde ve tuş deniyor 1... 2... de atıyor Styles. Hardy ayağa kalkıyor ve AJ Styles'ın yerde kalması için ona art arda tekmeler atıyor, sonra üstüne çıkıyor ve kafasına yumruk atmaya başlıyor. Hakem araya girince üstünden kalkıyor Jeff. AJ Styles ayağa kalkmaya çalışıyor, Hardy ayağa kaldırıyor onu ve Suplex deniyor ama AJ arkasına düşüyor. AJ Styles Hardy'i tutup çeviriyor ve omuzluyor, Ushigoroshi!! yapıyor. Hemen tuşa gidiyor AJ 1... 2... de atıyor Jeff. AJ Styles yuvarlanarak aprona geçiyor ve karınını tutarak kalkıyor, SPRINGBOARD 450 SPLASH! yapıyor Styles... AMA Hardy dizlerini kaldırıyor. AJ Styles karnını tutuyor, acılar içinde. Hardy kaldırıyor onu ve TWIST OF HATE!!! yapıyor, tuşa gidiyor 1... 2... ve 3... oluyor, Jeff Hardy kazanıyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Jeff-hardy-wallpaper17-600x338

Jeff Hardy maçı kazandıktan sonra köşeye çıkıyor, bir süre arenaya bakınıyor ve sonra köşeden iniyor. Hakem elini kaldırmak için geliyor ama Hardy onu yana itiyor ve sırıtarak ringden iniyor, arka alana gidiyor.

Biz de arka alandayız. CM Punk arka alanda Dolph Ziggler'i buluyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* RNJ8P

CM Punk: Hey Dolph.

Dolph'un hala sinirli olduğunu görebiliyoruz fakat Punk buna aldırmıyor.

CM Punk: Bak Dolph, biliyorum yaşananlardan dolayı gerginsin fakat beni dinlemen gerek. Şirketini kontrol altında tutmak istediğini söylüyorsun fakat kahrolası Bray Wyatt gelip kafasına göre ''1 hafta sonra kemerin için geliyorum'' diyebiliyor. Kendi şovunda böyle anarşizme izin vermek istiyor musun gerçekten?

Punk konuşmaya devam edecekken Dolph susturuyor onu.

Dolph Ziggler: Kafam hala biraz zonkluyor ama sana gereken cevabı vereyim Punk. PWE'ye yakışır bir şampiyon olmak istediğini biliyorum ve bunun için kimseyle dövüşmekten çekinmemen gerekiyor. Bray'in yaptığı burada kemer şansı elde etmek için en doğru yöntem değil. Fakat bildiğim bir şey varsa o da Bray Wyatt'ın PWE'ye geldiğinden beri her dediğini yapması, söylediklerinin teker teker çıkması ile o kemer şansını hak ettiğidir. O yüzden haftaya hazır ol, çünkü o kemeri savunuyorsun.

Punk bir süre cevap vermiyor.

CM Punk: Biliyor musun, Dolph. Tamam, öyle olsun. Senin dediğin gibi olsun. Bray'in dediği gibi olsun. Bu hiç bir şeyi değiştirmeyecek. Bu kemeri benden alabilecek hiç kimse yok, ne Jeff Hardy, ne Bray Wyatt...ne de sen. Güle güle.

Punk sinirle oradan çekip giderken Dolph ''derdi ne bunun aq'' diye iç geçirirken duvarda bir yazı fark ediyor.

''01010000 01010010 01001001 01001110 01000011 01000101''

Dolph Ziggler: Harika amına koyayım, bir grafiticimiz eksikti kodumun şirketinde.

Ziggler ofisine geçiyor ve kapıyı kapatıyor. Biz de ringe dönüyoruz.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Zack%252BRyder%252Bvs.%252BJack%252BSwagger%252BUn%20%20ited%252BStates%252BChampionship%252BMatch%252BJan%20%20uary%252B16%252C%252B2012%252BWWE%252BRaw%252BSupe%20%20rShow%252B16%252B1%252B2012%252B0

JoJo Offerman: Bayanlar ve baylar, sıradaki maçımız United States Championship maçıdır!

The List eşliğinde Chris Jericho girişte. Maça odaklanmış bir şekilde ringe yürüyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* C8681ee464f6adeb6ef4a482ca6c5b95

Ringe girip tauntunu attıktan sonra rakibini beklemeye koyuluyor.

Gallantry! Karışık tepkiler altında Drew McIntyre ringe yürüyor. Girdikten sonra köşeye çıkıp tauntunu atıyor.

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Drew-mcintyre-yell-e1495723024394

Sonrasında köşeden inip rakibini izliyor sert bakışlarıyla.

UNITED STATES CHAMPIONSHIP
CHRIS JERICHO VS DREW MCINTYRE

Hakem kemeri havaya kaldırdıktan sonra zili çaldırıyor ve maç başlıyor. İki isim de soğukkanlı tavırlarla birbirlerine yaklaşıyorlar ve lock-up'a giriyorlar. Drew üstün çıkıp rakibini Side Headlock'a alıyor. Jericho sıyrılıyor ve İskoç güreşçinin kolunu kavrıyor, arkasına geçip Hammerlock bağlıyor. Jericho kilidi daha da sıkmaya yeltenirken McIntyre serbest kolunu arkaya atıyor ve rakibinin kafasını yakalayıp Snapmare ile yere alıyor, Jericho toparlanmaya çalışırken Drew iplerden sekiyor ve sert bir Big Boot ile yere yıkıyor rakibini. Y2J yerde boğazını tutarken kamera Drew'un suratına zoom yapıyor ve yüzündeki agresif ifadeyi görebiliyoruz. Drew rakibine dönüyor şimdi. Toparlanmaya çalışan Jericho'yu çenesinden tutup kaldırıyor ve sert bir Uppercut indiriyor. Bununla yetinmiyor ve bir Uppercut daha vuruyor. Jericho iplere gerilerken Drew bir tane daha vurmaya yelteniyor fakat Jericho iplerin arasına giriyor. Hakem uyarıyor McIntyre'ı. Jericho sırıtarak yeniden ringe geçiyor...ama geçtiği gibi Drew üçüncü Uppercut'ı vuruyor. Sersemlemiş rakibini yakalıyor şimdi ve Suplex pozisyonuna çekiyor fakat hareketi yapamadan Jericho rakibini Small Package'a çekiyor. 1..2- Drew atıyor omzunu. Jericho bu kadar kolay olmayacağını tahmin etmeliydi.

Drew kalkmaya çalışırken Jericho iplerden sekiyor ve rakibini One-Handed Bulldog ile yere indiriyor. Drew suratını tutarken Jericho onun kaburgalarına tekmeler atmaya başlıyor. Attığı her tekmenin ardından küfür ediyor rakibine. Sonrasında kolundan tutarak kaldırıyor ve bir de Enzuigiri vuruyor, Drew yeniden yerde buldu kendini. Jericho vakit kaybetmeden rakibini bacaklarından yakalıyor ve Walls of Jericho için çevirmeye çalışıyor fakat Drew ittiriyor onu bacaklarıyla. Y2J toparlanıp yeniden koşuyor ancak Drew onu Arm Drag ile aşağı alıyor ve pozisyonu bozmadan Armbar bağlıyor. Jericho kıvransa da hemen iplere yetişmeyi beceriyor. Drew bırakıyor hemen ve Jericho'nun açık yakalamasına fırsat vermeden hazır bir şekilde bekliyor. Y2J ipleri tutarak kalkıyor, bu sırada Drew iplerden sekiyor ve rakibinin üzerine koşuyor ancak Y2J onu yakalayıp iplerin üzerinden atmaya çalışıyor fakat en fazla aprona kadar götürebiliyor. Moralini bozmadan köşeden destek alarak zıplıyor ve Dropkick ile aprondaki Drew'u ring dışına düşürüyor. Kameralar bu hareketin replay'ini gösterirken Jericho da ring dışına çıkıyor ve rakibini tutup şimdi de ring direğine fırlatıyor. Drew kafasını sert bir şekilde çarparak yere düşüyor. Jericho hemen ring dışında rakibine Walls of Jericho bağlamayı başarıyor! Drew çırpınırken hakem count-out saymaya devam ediyor. Jericho hakeme ''ASK HIM'' diye bağırsa da cevap alamıyor. En sonunda bırakıyor Y2J kilidi ve ringe giriyor yeniden. Hakem count-out'ta sonlara ulaşmış durumda. Drew ayağa kalkmaya çalışıyor fakat Walls of Jericho'nun etkisiyle yere düşüyor. Hakem 9'u sayıyor bu esnada.....

Drew son anda toparlanıp girmeyi başarıyor! Jericho sinirle hakeme ''BİLEREK SAYMADIN'' diye bağırıyor. Hakem ''10 olmadı'' diyor. Jericho hakemin üzerine yürürken Drew sinsice yaklaşıyor ona ve Iron Maiden pozisyonuna getirmeye çalışıyor...Jericho bir Back Elbow ile kurtuluyor. Drew suratını tutarken Jericho vakit kaybetmeden Codebreaker vurmaya çalışıyor ancak McIntyre onu tutuyor havada. Sonrasında fırlatıyor ve düşmeden yakalayıp Sitout Spinebuster ile oturtuyor. Harika bir hareket! Şimdi hemen ayağa kalkıyor, Jericho da kalkınca yakalıyor onu ve Future Shock DDT ile indiriyor! Tuşa gidiyor hemen. 1..2..-JERICHO KALKTI!

Drew şaşırıyor, United States kemerini almaya 1 saniye uzaklıktaydı fakat Jericho kaldırdı omzunu. Drew McIntyre şimdi saçını arkaya atıyor ve rakibini kafasından tutarak kaldırıyor. Çenesini kavrayıp bağırdıktan sonra göğsüne Knife-Edge Chop'u indiriyor. Jericho acı içerisinde göğsünü tutuyor fakat Drew dinlemiyor, bir tane daha vuruyor! Jericho'nun başının öne eğildiğini görünce hemen yeniden Future Shock DDT pozisyonuna sokuyor ama Jericho ittiriyor onu ve döndüğünde Codebreaker'ı indiriyor! Sırıtarak tuşa gidiyor. 1..2..ŞİMDİ DE DREW KURTULUYOR! 

Seyirciler gürültülü reaksiyon verirken Jericho başını iki elinin arasına alıyor. Drew'ın hareket etmediğini görünce bacaklarını yakalıyor yeniden ve Walls of Jericho pozisyonuna getirmeye çalışıyor...fakat Drew aniden üst gövdesini kaldırarak rakibini Small Package'e çekiyor. Hakem saymadan bırakıyor, iplerden sekiyor ve ayağa kalkan Jericho'nun suratına Claymore Kick'i indiriyor! Tuşa gidiyor bir kez daha. 1..2..3!

Drew McIntyre kazandı! Drew McIntyre yeni United States şampiyonu! Jericho ring dışına yuvarlıyor kendini, bu sırada Drew kemerini kaldırıyor. Karışık destek alan Drew köşeye çıkıyor ve kemerini tekrar kaldırıyor. İskoç yıldızın sevinç gösterileri eşliğinde şovun sonuna geliyoruz. Haftaya görüşmek üzere!

En son Ace of Diamonds tarafından Cuma 03 Ağus. 2018, 22:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 34 kere değiştirildi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:14

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Photo
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:20

Herkese iyi akşamlar. PPV sonrası ilk şovumuz, heyecan dorukta.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:24

çok sinirliyim çok
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:25

sa
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:26

rüzgarın şiddetinden dalgalandı akdeniz
zatı cemalinizden bir title shot ister bendeniz
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:28

Perfect 10 demiş ki:
senin ben amına koyim
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:30

The Brahma Bull demiş ki:
Perfect 10 demiş ki:
senin ben amına koyim
sus lan yeni karakterinle gel onu da sikiyim
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:30

Part geldi ve şova resmi olarak başladık.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:31

The Brahma Bull demiş ki:
sa

Aleyküm selam Çetin, hoş geldin.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:33

gerçek güreşi getircek sandım amq
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:33

şimdi diyelim geldim punk'a vurdum sonra contender maçını da kazandım güzel abi iki kemer giderim buradan
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:35

eyvah kapşonlu adamlar gelmedi
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:36

Perfect 10 demiş ki:
şimdi diyelim geldim punk'a vurdum sonra contender maçını da kazandım güzel abi iki kemer giderim buradan
sana öyle bir vuracamki plastik kemer bile taşıyamayacan moruk
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 03 Ağus. 2018, 20:36

niye herkesin sözü kesiliyor am-

3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
1 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sonraki
 Similar topics
-
» 25 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 10 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 31 Ağustos 2018 PWE Tension Preview
» 3 Ağustos 2018 PWE Tension Preview