PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*

+7
Oberyn Martell
Achilles
The Charismatic Enigma
Perfect 10
The Brahma Bull
Klaus Meine
Ace of Diamonds
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Empty
MesajKonu: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:01

Sabotage eşliğinde Wonderland öncesi son Tension'da birlikteyiz! Şovun açılışı için fazla beklemiyoruz çünkü dünyada kimsenin bekletmek istemediği belki de tek adam şu an yolda.

ABD başkanlık makamının melodisi arenada yankılanırken girişte ışıklandırmalar eşliğinde şaşalı bir giriş ile Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. Başkanı, Donald John Trump girişte gözüküyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Maxresdefault

Trump bir süre girişte durduktan sonra elleriyle birine gelmesini işaret ediyor....

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Vlcsnap-2009-10-02-19h01m34s201

United States şampiyonu Drew McIntyre! Başkanın yanında olduğu için o da takım elbisesini çekmiş. Bir eliyle kemerini tutarken diğer eliyle Trump'ın kendisine uzattığı eli sıkıyor. İkili yan yana yürüyerek ringe giriyor. Drew bir mikrofon alıyor ve Trump'a uzatıyor mikrofonu. Trump teşekkür ediyor ona ve konuşmaya başlıyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Donald-trump-wwejpg-85d6952efceae2db

Donald Trump: Amerika Birleşik Devletleri'nin saygıdeğer vatandaşları, hepinizi saygıyla selamlıyorum! Bugün burada, bir güreş devi olan PWE'nin Tension şovunda bulunmaktan dolayı çok gururluyum. Özellikle, Amerika Birleşik Devletleri'nin tarihinde gördüğü EN İYİ şampiyon olan Bay Drew McIntyre'ın yanında bulunduğum için gururluyum. Kendisi uzak bir diyar olan İskoçya'da doğup büyümesine rağmen bu ülkeye gelmiş, Amerikan değerlerini özü gibi benimsemiş ve ekmeğini yediği bu ülkeyi en iyi şekilde temsil etmiştir. Bu gerçekten çok önemli bir husus, özellikle bunu hala yapamayan Amerikanlar olduğunu düşününce!

Son lafına acayip yuhalama geliyor, Drew ise sırıtıyor ve başkandan saygıyla mikrofonu istiyor 'bunu ben halledeyim' dercesine.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Drew-McIntyre-drew-mcintyre-17582892-624-390_display_image

Drew McIntyre: Şu an ülkenizin başkanının huzurundasınız, bu da demek ki çenenizi kapatmalısınız! (boo) Beni sevmiyor ve saygı duymuyorsunuz çünkü benim United States şampiyonu olmamı siz seçmediniz. Fakat bu yanımda gördüğünüz muhteşem adamı siz seçtiniz, bu da demek ki onu yuhalama hakkınız yok. (boo) Size laf anlatmaya çalışmayacağım çünkü beni dinlemeyeceksiniz bile. Onun yerine, sizlere geçenlerde yaşanan bir olaydan bahsetmek istiyorum. Son Tension'da yaşanan olaylardan...hatta bunu saygıdeğer başkanın ağzından dinlemek daha iyi olacaktır.

Drew mikrofonu yeniden Trump'a uzatıyor.

Donald Trump: Teşekkürler Bay McIntyre. Her neyse, nerede kalmıştık? Evet, son PWE Tension şovunun Main-Event'inde Bay McIntyre, başka bir şampiyon olan Sheamus'u yenmek üzere ve bu şirketin neden en iyisi olduğunu bir kez daha kanıtlamak üzereydi. Ta ki Kanadalı Kevin Owens adı verilen HAYSİYETSİZ bir adam ortaya çıkıp onun galibiyetini engelleyene kadar. Kevin Owens bu aksiyonları ile ABD'nin şerefine leke sürmüştür! Ve bundan dolayı Kevin Owens, ASLA Bay McIntyre ile bu kemer için bir maça çıkmamalıdır! Bunu sağla-

Fight! Donald Trump'un sözü kesilirken herkes girişe dönüyor!

Kevin Owens ringe ilerliyor! Drew ve Trump sinirli bir şekilde onu izlerken Owens ringe girip bir mikrofon alıyor hemen.

Kevin Owens: Sayın Başkan, inanın çok büyük bir hata yapıyorsunuz. ABD'nin bir numaralı adamının karar verme yetisinin daha güçlü olmasını beklerdim. Drew McIntyre? En iyi şampiyon dediğiniz adam gerçekten Drew McIntyre mı? O adam yıllardan beri sizin vatandaşlarınıza hakaret etti, sizin başkanı olduğunuz ülke hakkında kötü şeyler söyledi. Buna rağmen onun gibi rezil bir adamı desteklemeye devam etmek vatanınıza ihanet etmek olur. Özellikle o adam, bu ülkenin ismini verdiği kemeri hala taşıyorken.

Drew sinirle araya girecekken Donald Trump durduruyor onu. Kendisi cevap vermeyi seçiyor.

Donald Trump: Kevin Owens...dinle beni seni ANARŞİST adam. Benim karar verme yetim hakkında yorum yapacak adam sen değilsin, anladın mı beni? Drew'a VATAN DÜŞMANI dedin ve bu aynı zamanda beni YATAKLIKTAN suçluyorsun demektir. Eğer istersem seni şimdi hapse attırabilirim. Fakat bunu yapmayacağım çünkü ABD, senin Kanada'nın aksine ÖZGÜR bir ülke ve bu da demek ki herkes fikrini beyan etmekte ÖZGÜRDÜR. Onun yerine sen gereken cezayı alacaksın, o da sonuçlarından dolayı önüne gelebilecek bütün fırsatların kesilmesi olacak. Drew McIntyre ile o kemer için karşılaşmayacaksın, bu da ABD Başkanı olarak SON sözümdür, anlaştık mı?

Owens da sinirleniyor biraz.

Kevin Owens: Hakkınızı vereyim bay başkan, haklı olduğunuz kısımlar var. Herkes fikrini beyan etmekte özgürdür, fakat benim anlamadığım şey şu: Ülkenizde düzenli olarak yasal olarak sattığınız silahlar patlarken ve insanlarınız bu sebeplerden dolayı ölürken, dış politikada alay konusu olmuşken, hala doğru düzgün sağlık hizmetleriniz yokken neden aklınızı sadece fikir beyan edenlerle yoruyorsunuz ki?

Owens'ın bu sözleri seyircilerden 'oooohhhh' tepkisi ile karşılaşıyor. Trump'un suratının öfkeden kıpkırmızı olduğunu görüyoruz.

Drew McIntyre: Başkanı duydun Owens! Asla benimle karşı-

Trump bağırmaya başlıyor aniden.

Donald Trump: İSTEDİĞİN BU MUYDU SERSERİ? SIRF BİR GÜREŞ MAÇI İÇİN BİR ÜLKE BAŞKANINA HAKARETİ GÖZE Mİ ALDIN? Hayır...hayır, cezanı ben vermeyeceğim Owens. Çünkü cezanı sana TARİHİN EN İYİ ŞAMPİYONU DREW MCINTYRE verecek, O KEMER İÇİN KARŞILAŞTIĞINIZDA VE SENİN İÇİNDEN GEÇTİĞİNDE! Ve hiç bir şüphen olmasın Kevin, Drew seni Dolar'ın, TL'yi yok ettiği gibi yok edecek!

Drew bu sözden sonra şok olmuş bir şekilde başkana bakarken Owens gülüyor sinsi bir şekilde. Trump bu açıklamasından sonra hışımla ringden iniyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Drew hemen onun arkasından giderken Owens onu kendine çeviriyor ve Pop-Up Powerbomb! 

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* KO-US-Champ

Owens, yerde yatan Drew'un kemeri ile taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Phenomenal!

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* AJ-Styles-Entrance

''The Phenomenal One'' AJ Styles geliyor. Kendisi bir süredir ringlerden uzaktaydı, olumlu tepki oluyor arenadan.

The Truth Reigns!

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Roman-Reigns-4

''The Big Dog'' Roman Reigns geliyor. Her zamanki gibi yuhalamalar olmasına rağmen şaşırıtıcı derecede destek de alıyor bu sefer Reigns.

AJ STYLES VS ROMAN REIGNS

Zil çalıyor ve maç başlıyor.  İkili Lock Up ile maça başlıyor, Reigns üstün çıkan taraf oluyor ve Head Lock bağlıyor rakibine. Roman AJ'i yere indirmek için baskı uyguluyor ama AJ direniyor. Kısa süreli bir direnişten sonra AJ Roman'ın karnına birkaç yumruk atarak serbest kalıyor ve iplere koşuyor. Styles iplerden geliyor ama Reigns Back Body Drop ile atıyor onu... AMA Styles ayaklarının üstüne düşüyor. Reigns arkasını dönüyor, AJ ona art arda birkaç yumruk atıyor. Sonrasında karnına Spinning Back Kick vuruyor ve ardından göğüs kafesine tekme atıyor, Roman kafasını kaldırıyor, Styles PELE KICK! vuruyor. Hemen tuş deniyor AJ 1... 1.50... da atıyor Reigns. Styles hızlı başladı maça. AJ hemen rakibini kaldırıyor ve STYLES CLASH! pozisyonuna alıyor, taunt yapıyor AJ... AMA Reigns bir anda kollarını onun bacaklarına doluyor ve kaldırıyor onu, Styles noluyor diyemeden Reigns Alabama Slam!! ile yere çakıyor onu. İki güreşçi de yerde.

Reigns iplere tutunarak ayaklanıyor, Styles ise yarı ayakta. Roman onu kaldırıyor, AJ yumruk sallıyor fakat Roman onu blokluyor ve çok sert bir yumruk atıyor ona, sonra bir yumruk daha atıyor Roman. Styles afallıyor, Reigns onun kafasından tutuyor ve Headbutt vuruyor, Styles köşeye geriliyor. Roman Reigns köşeye doğru gidiyor fakat hakem araya girip AJ'e bakıyor. Styles hakeme çekil diyor ve Roman'a doğru koşuyor, Reigns Hip Toss ile atıyor onu. Reigns iplerden sekiyor, AJ kafasını kaldırıyor, Runnig Low Big Boot vuruyor Roman ve tuşa gidiyor 1... de atıyor Styles. Roman ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıp omuzluyor onu ama AJ Styles onun arkasına düşüyor ve onu kendisine çeviriyor ve Backhand Chop vuruyor. Styles bir Backhand Chop daha vuruyor, Roman darbe etkisi ile biraz geriliyor. AJ 3. kez Backhand Chop vuruyor Roman'a ve ardından da Back Kick vuruyor karnına. Styles iplere koşuyor ve iplerden zıplıyor, Reigns'i yakalıyor, STYLIN' DDT!! yapıyor, tuşa gidiyor AJ 1... 2... de atıyor Roman Reigns. Styles ayağa kalkıyor ve soluklanıyor biraz. AJ rakibini kaldırıp omuzluyor ama Roman hemen arkasına düşüyor. AJ ona dönüp yumruk atıyor, Reigns de yumruk ile karşılık veriyor. Bir Styles bir Reigns yumruk atıyor. Styles bir yumruk daha atıyor, Roman da atıyor ama AJ eğiliyor ve Reigns'i kendisine çevirip omuzluyor, USHIGOROSHI! yapıyor. Styles tuş deniyor 1... 2... de atıyor Reigns. Styles ayağa kalkıp yerde ki rakibini tekmeliyor biraz sonra hakem araya giriyor. Styles bir taunt yapıyor ve Reigns'i kaldırıyor, STYLES CLASH!!! pozisyonuna alıyor... AMA Reigns yine kollarını onun bacağına doluyor ve Flapjack ile atıyor onu. İki isim de iplere tutunarak kalkıyor, Styles Reigns'e doğru koşuyor ama Reigns Big Boot vuruyor ona. Roman köşeye geçip taunt yapıyor, Styles kalkıyor ayağa ve Reigns SUPERMAN PUNCH! vuruyor ona. Reigns tuşa gidiyor hemen 1... 2...de atıyor AJ. İki isimde köşeye geçip ayaklanmaya çalışıyorlar, o sırada bir müzik duyuluyor.

Written In My Face!

PWE Intercontinental Şampiyonu, ''The Celtic Warrior'' Sheamus hızlı adımlar ile ringe geliyor.

AJ Styles ve Roman Reigns köşelerinde ayağa kalkıyorlar, Styles olanları idrak ederken Reigns bir adım öne çıkıyor, Sheamus hemen ringe giriyor, Roman da hemen ona koşuyor... BROGUE KICK!!! vuruyor Sheamus, Reigns yerde. Hakem hemen işaret yapıyor ve zil çalıyor. Maçı DQ ile Roman Reigns kazanıyor. Styles ise yapacağınız işi sikeyim diyor ve ringden inip arka alana gidiyor. Reigns Sheamus'a tutunarak kalkmayı deniyor, Sheamus onu kaldırıyor ve omuzluyor, WHITE NOISE! yapıyor. Sheamus Reigns'i kaldırıyor ve onu ringin dışına atıyor, kendisi de ringin dışına çıkıyor. Sheamus spiker masasının üstündekileri dağıtıyor ve masayı temizliyor, bir taunt yapıyor Sheamus ve Reigns'in kolundan tutuyor ve biraz geriye doğru sürüklüyor onu. Sheamus ayağa kaldırıyor Reigns'i ve HIGH CROSS!!! ile onu spiker masasının üstüne atıyor. 

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Rr2012_sheamus--ac68b49b0b84c2d8937ea33b4b901375

Reigns masa parçaları arasında yerde yatarken Sheamus taunt atıyor.

Kameralar arka alanda ve bir sürü görevli kapının önünde bekliyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Finn-balor-1

Prince Devitt içeri giriyor sırıtarak. Görevliler ona eşlik ederken Devitt elindeki sprey boya kutusunu çalkalıyor ve görevlilere dönüyor.

Prince Devitt: Hayırlı işler beyler, hayırdır, sıkıntı mı var?

Devitt gülerken görevliler cevap vermiyor.

Prince Devitt: Ziggler mi söyledi bana eşlik etmenizi?

Yine cevap yok.

Prince Devitt: Eee, hayat nasıl? Karısı komşusuna veren falan var mı aranızda?

Bir kaç homurtu duyuluyor görevliler arasında.

Prince Devitt: Hadi ama, small talk yapmaya çalışıyorum şurada.

O esnada Renee Young'un önünden geçiyorlar. Renee'nin elinde bir şey olduğunu fark ediyor Devitt ve gülüyor.

Prince Devitt: İyi günler Renee, gördüğüme göre biber gazı taşımaya başlamışsın.

Devitt dudaklarını yalarken Renee biber gazını iyice sıkıyor elinde. Görevliler Devitt'i soyunma odasına getiriyor en sonunda ve biz de ringe dönüyoruz.

Kingdom!

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Cody

''The American Nightmare'' Cody Rhodes geliyor. Cody son zamanlarda birtakım aksaklıklar yaşıyor.

The End!

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Dean-ambrose-1

Dean Ambrose geliyor. Ambrose hızlı adımlar ile geliyor ringe, gözlerinden öfke fışkırıyor.

DEAN AMBROSE VS CODY RHODES

Ambrose hakeme maçı başlat diye bağırıyor ve zil çalıyor hemen. İkili ringin ortasına geliyor, Cody Lock Up için kollarını uzatırken Ambrose onun karnına tekme atıyor, sonra da 2 yumruk çakıyor. Ambrose iplerden sekiyor ve Clothesline vuruyor ama Cody eğiliyor, Ambrose diğer iplerden sekiyor ama Cody Rhodes Shoulder Block ile karşılıyor onu ve yere seriyor. Ambrose kalkıp rakibinin üstüne gidiyor hemen, Rhodes Clothesline vuruyor ona. Dean yine hemen ayaklanıyor ama Rhodes karnına bir tekme atıyor ve Suplex deniyor... AMA Ambrose arkasına düşüyor ve arkadan yakalıyor onu, German Suplex ile atıyor. Ambrose onu bırakmıyor, ayağa kalkıyorlar. Ambrose rakibini ileri itiyor, Cody'nin arkası dönük, Ambrose bir anda onun beline bir dirsek darbesi vuruyor, Rhodes belini tutarken Ambrose onu boynundan yakalıyor ve Neckbreaker ile yere çakıyor onu ve hemen tuşa gidiyor 1... de atıyor Cody Rhodes, Ambrose daha bitmedi mi diyor.

Ambrose kalkıyor ayağa ve rakibini kaldırıyor ama Cody onu itip 3 yumruk atıyor. Üçüncü yumruk sonrası Ambrose bir yumruk sallıyor ama Cody eğiliyor ve onun arkasına geçiyor ROLL UP!!! alıyor 1... 2... de atıyor Ambrose. Cody ayakta, Dean de ayaklanıyor ve Rhodes iplerden zıplayıp DISASTER KICK! vuruyor... Ambrose son anda bacağından yakalıyor onu ve serbest olan bacağına çelme takıp yere düşürüyor onu ve yerde iyice tekmeliyor onu, sonra kaldırıp dışarı atıyor. Cody dışarıda ayaklanıyor, Dean de iplerden sekiyor ve SUICIDE DIVE!! ile üstüne uçuyor, Ambrose hemen kalkıyor ayağa ve Rhodes'u da kaldırıyor ve kafasını bariyere vuruyor. Dean soluklanıyor sonra Cody'yi Suplex pozisyonuna alıp kaldırıyor ama Cody arkasına düşünüyor ve onu kendisine çevirip çok sert bir Backhand Chop vuruyor. Rhodes ardından onun karnına tekme atıp DDT! deniyor ama Ambrose onun arkasına geçiyor ve onu kendisine çevirip Headbutt vuruyor, hemen sonrasında yakalıyor onu ve zemine Vertical Suplex! yapıyor. Ambrose kalktı ayağa, arena ise coştu. Dean Ambrose rakibini ringe sokuyor ve kendisi de giriyor. Cody Rhodes ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor, Ambrose karnına bir tekme atıp kollardan yakalıyor onu ve DIRTY DEEDS!!! yapıyor, tuşa gidiyor Ambrose 1... 2... ve 3... oluyor, Ambrose kazanıyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Ambrose-Wins-e1483651072175

Hakem Dean Ambrose'un elini kaldırıyor, Ambrose sonra köşeye çıkıyor ve etrafına bakınıyor....derken rampadan biri ringe koşuyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Finn_balor-7

Bu Prince Devitt! Girdiği gibi köşeden inen Ambrose ile yumruklaşmaya başlıyorlar! Bir Devitt vuruyor bir de Ambrose! En sonunda Devitt üstünlüğü alıyor ve Dean'ı son bir yumrukla uğurluyor...derken Dean iplerin arasından dönüyor ve Rebound Lariat...hayır Overhead Kick geliyor Devitt'ten! Devitt hemen köşeye çıkıyor Double Foot Stomp için. Ambrose yerdeyken Devitt atlıyor...ancak Ambrose çekiliyor ve hemen üzerine gidiyor Devitt'in fakat birden Eye Poke'u yiyor! Ambrose gözlerini tutarken Devitt hemen cekedinin cebinden sprey boya kutusunu çıkıyor ve Dean'a sıkmaya hazırlanıyor.

Ancak Ambrose'dan da bir sprey kutusu çıkıyor ve Devitt'in yüzüne püskürtüyor! Bu biber gazı! Devitt acı içerisinde suratını tutarken Ambrose biraz daha sıkıyor ve sonrasında gazın kutusu ile Devitt'in kafasına vurmaya başlıyor defalarca! Devitt'in alnı açılınca Dean kaldırıyor onu ve Dirty Deeds ile indiriyor! Prince Devitt yerdeyken Dean onu kaburgalarından tekmeleyerek ring dışına düşürüyor. Sonrasında kendisi de iniyor ve Devitt'i kolundan tutup bariyerlere fırlatıyor. Devitt bariyerlerde dururken Dean onu çenesinden tutuyor ve ''bir daha bana bulaşmayacaksın'' dedikten sonra oradan uzaklaşıp çelik merdivenleri alıyor. Kaldırdığı gibi kendine gelen Devitt'in kafasına vuruyor çelik merdivenler ile! İyice dağılmış olan Devitt'i yeniden kaldırıyor, çelik merdivenlerin üzerine çıkarıyor ve orada bir Dirty Deeds daha vuruyor!

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Dean-Ambrose

Hakemler koşarak geliyorlar, anca yetiştiler ve Ambrose'u hemen uzaklaştırıyorlar. Dean Ambrose da bu sadece fragman diyor ve yavaş adımlar ile girişe doğru gidiyor. Hakemler Prince Devitt'i kontrol ediyor, Ambrose da girişte iken dönüyor ve son bir bakış atıyor, kameralar arka alana gidiyor.

Renee Young: Bayanlar ve baylar, bugünkü konuğum AJ Styles. AJ, öncelikle yeniden PWE'ye hoş geldin. Bugün ilk maçına çıktın ancak maçın düzgün bir sonuca ulaşamadı. Neler düşünüyorsun?

AJ Styles: Öncelikle, oldukça heyecanlıyım çünkü yeniden buradayım ve yeniden kendimi formumun zirvesinde hissediyorum. Ancak bir açıdan hayal kırıklığına da uğradım çünkü gösterdiğim o performansın bir sonuç getirmesini istiyordum. Ancak bu olmadı çünkü Sheamus maçıma karışıp rakibimi pataklamaya karar verdi. Bunun olmasından memnun değilim çünkü Reigns'i yere indirecek kişi ben olmalıydım. Bütün bunların dışında geleceğimi parlak görüyorum çünkü ben kafamı bir işe koyduğumda beni kims-

Kamera dışındaki bir ses kesiyor onu.

???: Gerçekten mi?

Bu isim kadraja giriyor ve bu Curt Hawkins!

Curt Hawkins: Bak AJ, yeniden dönmen güzel fakat ama bu hayal kırıklığına uğradım ayakları sana hiç yakışmıyor. Sheamus seni bir yenilgiden kurtardı fakat buna rağmen yenilmeyi çok istiyorsan bunu Wonderland'de halledebiliriz. Fact.

Hawkins oradan giderken Styles sadece bakıyor.

Kameralar şimdi de arka alandan başka bir yere çevriliyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* 5ajozd

Daniel Bryan arka alanda antrenman yapmakta. Havayı yumruklarken birden biri arkadan saldırıyor ona! Bu Damien Sandow! Yerde stompluyor Daniel Bryan'ı ve sonrasında kaldırıp duvara fırlatıyor. Sonra da yeniden kaldırıyor ve en yakın sandığın üzerine You're Welcome ile indiriyor! Bryan hareketsiz bir şekilde sandığın üstünde yatarken Sandow eğiliyor ona.

Damien Sandow: Seni de aydınlatacağım Daniel. Seni de.

Sandow oradan çekip gidiyor ve biz de Main-Event için ringe dönüyoruz.

PWE şampiyonu Bray Wyatt'ın spiker masasında olduğunu görüyoruz.

Bray Wyatt: Dalgalara karşı ne kadar çırpınsanız yersizdir. Dalgalar güçlüdür, sonsuzdur, sizi aksi yöne sürüklerler. 

Bray spiker masasında güzelleme yaparken bir müzik duyuluyor.

''AWESOME''

I Came To Play duyuluyor ve yuhalamalar eşliğinde The Miz ringe yürüyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Miz-Entrance-AWl073

Miz ringe giriyor.

Bray Wyatt: Şüphesiz ki ego insanın gözünü kör eder. Üstüne üstlük ucuz aksiyon filmlerinde oynayınca maalesef bu şanssız arkadaşımızın egosu gözlerinin önüne öyle bir perde çekmiş ki, hiç bir şey görememekte.

Miz bu sözlerin üzerine iplere yaslanıp Wyatt'a 'kapa çeneni' diye bağırırken bir müzik daha duyuluyor.

Another Me! Jeff Hardy yavaş adımlarla yürüyor ringe.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Jeff-Hardy

Bray Wyatt: Yüz boyaları, maskeler insanın gerçek yüzünü gizlemeye çalışır. Fakat bir insanın aksiyonları her zaman gerçek yüzlerini gösterir. Jeff Hardy nasıl bir insan olduğunu gösterecek, ya yüzecek ya da batacak. Ama karşımda batmaktan başka şansı yok.

Jeff ringe giriyor ve o da Wyatt'a bakarken hakem ikiliye yerlerine geçmelerini söylüyor.

#1 CONTENDERSHIP FOR PWE CHAMPIONSHIP
THE MIZ VS JEFF HARDY

İki isim maç başlar başlamaz lock-up'a giriyor. Jeff üstün çıkıyor ve rakibini ittiriyor yere doğru. Miz dizlerinin üzerine kayıyor fakat yeniden kalkıyor ve bir kez daha lock-up'a giriyorlar. Bu sefer Miz üstün çıkıyor ve rakibini köşeye kadar sürüklemeyi başarıyor. Orada ittirip göğsüne elinin tersiyle bir chop vuruyor. Geri çekilecekken Hardy onu omuzlarından tutuyor ve köşeye ittirdikten sonra karnını tekmelemeye ve stomplamaya başlıyor. Miz karnını tutarken Hardy onu bacaklarından çekiyor ve bir de zıplayıp Leg Drop yapıyor rakibinin göğsüne. Miz şimdi göğsünü tutup kalkmaya çalışırken Hardy onu belinden yakalıyor ancak Miz'den bir Back Elbow geliyor ve Jeff geri çekiliyor. Miz de bunu görünce arkasına dönüyor ve Running Forearm Smash ile rakibini yere indirdikten sonra hemen yerde Headlock'a alıyor. Jeff yavaş yavaş ayağa kalkmaya çalışıyor fakat Miz hala kontrolü elinde bulunduruyor ve sürekli rakibini yeniden yere almaya başarıyor kilidi sürdürürken.

Bray Wyatt: Mizanin rakibini ringde yaptıklarıyla uyutmaya çalışıyor. Aynı şeyi sadece konuşarak da yapabilirdi gerçi....

Miz bunu duymamazlıktan geliyor ve kilidi sıkmaya devam ediyor derken Hardy aniden sıyrılıyor, rakibinin kolunu yakalayıp döndürüyor ve sonrasında da karnına Back Kick vuruyor. Miz karnını tutarken Jeff vakit kaybetmeden Twist of Hate pozisyonuna almaya çalışıyor ancak Miz sıyrılıyor ve rakibini Small Package'e alıyor. 1..2-Hardy kaldırdı omzunu! Miz rakibinin kalkmasına fırsat veremeden göğsüne tekmeyi indirerek dizlerinin üzerine oturtuyor. Seyirciye dönüp sırıtıyor ve World Famous It tekmelerini vurmaya başlıyor. 1..2..3..4..5..Miz geriliyor altıncı için, sallıyor tekmesini ancak Hardy eğiliyor ve şimdi roll-up'a çekiyor rakibini. 1..2-Miz atıyor hemen ve sonrasında kalkıyor ayağa apar topar ama kalktığı gibi Dropkick yiyip yerde buluyor yine kendini. Jeff saçlarını geriye atıyor ve sonrasında Miz'in bacaklarını yakalıyor...ve şimdi de karnına Leg Drop atıyor Mike Mizanin'in! Miz ring dışına yuvarlıyor kendini bu hareketten sonra. Jeff Hardy de bunun üzerine gözlerini dört açıyor, iplerden sekiyor ve ring dışına doğru atlıyor....hayır atlamıyor fakat Miz bu fake'i yiyip kendini rampada yere atıyor hemen! Jeff ona doğru sırıtıyor.

Bray Wyatt: Birinin atlayacak cesareti yok, diğeri ise hareketi bir erkek gibi karşılayamıyor. Rakiplerin bunlar olduğu yerde şampiyon daha çok ziyafet çeker.

Miz sinirli bir şekilde ringe giriyor hemen ve Jeff'in suratına dikilip 'komik mi' diye soruyor. Jeff onu ittiriyor ve Clothesline sallıyor fakat Miz eğiliyor ve sonrasında Russian Legsweep ile indiriyor onu. Jeff toparlanmaya çalışırken iyice sinirlenmiş Miz yakalıyor onu ve Mizard of Oz yapıyor! Tuşa gidiyor. 1..2- Jeff kaldırdı omzunu! Hardy şimdi toparlanmaya çalışıyor kick-out'un ardından fakat karnına tekmeyi yiyor, Miz koşuyor ve bir de Reality Check yapıyor. Bir kez daha tuşa gidiyor ve hakeme ''düzgün say'' diye bağırıyor. 1..2- Jeff ayağını iplere koydu! Miz iyice sinirlenip Jeff'in bacağını stompluyor. Sonrasında kaldırıyor ve iki kolunu birden kancalıyor. Skull Crushing Finale zamanı mı? Fakat Jeff birden Back Elbow'u vuruyor ve Miz suratını tutarak geri çekiliyor. Jeff sonrasında Miz'i ittiriyor ve Miz hakeme çarpıyor! Hakem yere düşerken Miz yavaş yavaş kalkıp onu kontrol ediyor.

Bray Wyatt: Kurnazlık ve akıl bir güreşçinin en önemli silahıdır fakat bu kadar çok kullanılan bir numarayı kullanmak da yenik düşmek de basbaya aptallıktır.

Miz sonrasında Jeff'e dönüyor ve Jeff karnına vuruyor Miz'in tekmeyi. Twist of Hate için pozisyona getiriyor ancak Miz sıyrılıyor ve Low Blow! Hardy yere düşüyor. Miz hemen ring dışına çıkıyor yerdeki Hardy'i bırakıp ve ring dışından sandalye alıyor. Sonra da Bray'e yaklaşıyor ve ''izle beni'' dedikten sonra ringe giriyor....ama girdiği gibi Jeff ona Mule Kick'i vuruyor! Miz kendini yerde bulurken sandalye de yere düşüyor. Jeff hemen alıyor sandalyeyi ve vurmak için hazırlanıyor Miz'e. Lakin hakem yavaş yavaş ayaklanıyor! Jeff'in rakibine vurup da diskalifiye yememesi ihtimali neredeyse sıfır. Bunu görünce Jeff yere vurup ses çıkartıyor ve sandalyeyi Miz'in üzerine atıyor! Miz kapıyor sandalyeyi ve Jeff'e doğru hamle yapacakken hakem bunu görüyor! Miz 'hayır hayır hayır' anlamında kafasını sallarken hakem bir süre bakıyor ona, sonra bir süre yerdeki Jeff'e bakıyor, ve en sonunda...

Bray Wyatt: İşler karışacak vaziyet alın.

ZİLİ ÇALDIRIYOR! DİSKALİFİYE KARARINI VERDİ HAKEM! JEFF HARDY DİSKALİFİYE İLE KAZANIYOR MAÇI!

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Wwe-star-jeff-hardy-clapping-at-event

Jeff Hardy, #1 Contender olmayı başarıyor! Miz öfkeden kırmızıya dönmüşken Jeff hemen ring dışına atıyor kendisini ve Bray'in yanına gidiyor. Bray kemerini ona karşı kaldırırken Jeff geri dönüyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* 89649_512x288_generated__BqEFUtkHWUaJfIgJA3HBuA

Miz hakemin yakasına yapışıyor bu esnada ve köşeye kıstırıyor onu.

The Miz: Seni aptal adam! Bana neye mal olduğunun farkında mısın sen?

Miz hakemin suratına tokadı indirince 5-6 hakem daha oraya gelip Miz'i yatıştırmaya çalışıyor. Onlar da bunu beceremeyince GM Dolph Ziggler geliyor ringe. Hakemleri geriye çekip Miz'in karşısına dikilip onu sakinleştirmeye çalışıyor....fakat tokadı yiyor Miz'den! GM'e tokadı indirdi Miz! Ziggler geri çekiliyor yediği tokadın üzerine. Miz öfkeyle ringden çıkıyor şimdi...

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* 8e2cfe8638862d3111c973b696781d5e

ANCAK ZIGGLER SUPERKICK'I KOYUYOR MIZ'İN SURATINA! (cheer) Miz 2.80 yere yapışırken Ziggler hakemleri ittirip üzerine çullanıyor yerdeki Miz'in. Üst üste yumruklar ve tokatlardan sonra kaldırıyor ve bir Superkick daha! Miz yerde bilincini yitirmiş bir şekilde yatarken Ziggler, GM olduğu günden beri yaşadığı bütün olayların acısını çıkarmaya devam ediyor yerdeki Miz'i stomplamaya devam ederek. Bütün söz kesilmelerin, saygısızlıkların sinirini adeta Miz'den çıkardı! Sakinleşiyor ve en sonunda köşeye çıkıyor, müziği ve taraftarların desteği eşliğinde etrafına bakarken şov sona eriyor.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* Dolph-ziggler-f2

En son Ace of Diamonds tarafından Cuma 31 Ağus. 2018, 22:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 25 kere değiştirildi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:05

ekmeği dolarla mı alıyoz
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:07

Klaus Meine demiş ki:
ekmeği dolarla mı alıyoz
her şovun ilk yorumu niye senin amk
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:11

The Brahma Bull demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:
ekmeği dolarla mı alıyoz
sanane lan
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:15

Perfect 10 demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:
ekmeği dolarla mı alıyoz
sanane lan
saman ye
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:20

Perfect 10 demiş ki:
Klaus Meine demiş ki:
ekmeği dolarla mı alıyoz
sanane lan
saman ye
sanane lan
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:26

İyi akşamlar beyler.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:30

Yeni part geldi.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:31

turump
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:33

polisi arıyorum şu an fetöcüleri evlerinde yakalayacağız inşallah
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:35

Perfect 10 demiş ki:
polisi arıyorum şu an fetöcüleri evlerinde yakalayacağız inşallah
benim müslüman kardeşlerimin sitesini kapatıyolar tayfun ihbar et
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:37

Bu Trump denen kamili patates edeceğim az sonra. Kimse merak etmesin.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:40

21.00'a kadar yeni part atmayacağım belki doluşur millet.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:42

Iyı akşamlar
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*   31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 31 Ağus. 2018, 20:49

gene gelmediler yaw.

31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 10 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 25 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 3 Ağustos 2018 PWE Tension Preview
» 10 Ağustos 2018 PWE Tension Preview