PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !

+11
RoyMustang
Rey Mysterio
The British Bullhammer
AnılThrows
Big Champ
People's Champ
The Fairytale
Qwe
The Boss
Ace of Diamonds
Connecticut Blue Blood
15 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Empty
MesajKonu: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:18

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Z93111922

Pyrolar müthiş bir gürültüyle patlıyor!Fanlar çıldırmış gibi tezahürat yapıyorlar ve One Night Stand başlıyor!ECW'ın theme'si çalıyor!

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! M151976676

Joey Styles:Bayanlar ve baylar One Night Stand gecesine hoşgeldiniz ! Sizlere Los Angeles California'dan sesleniyoruz ! Bu gece Royal Rumble'dan önceki son ECW şovu.Bu gece Royal Rumble'daki ECW maçlarını öğrenicez,hemde kan görücez !

Tazz:Bu gece büyük ve önemli bir gece ! Seyircilerimize şimdiden duyurularım ! Aralık ayında sizler için December To Dismember özel gecesi yapıcaz !

Paige: Baylar isterseniz konuşmayı keselim ve şov başlasın !

Paige :İşte ECW General Manager Paul Heyman !

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! RAW_995_Photo_059_original_display_image

Heyman Cheerlar eşliğinde ringe geliyor ve ringe girip bir mikrofon alıyor eline...

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Raw_989_photo_099

Seyircinin ECW! Chantleri sustuktan sonra konuşmasına başlıyor...

-Bayanlar ve baylar ! E-C-W One Night Stand şovuna hoşgeldiniz ! [CHEER].Royal Rumble şovundan önce son şov olan One Night Stand'de herşey mükemmel olucak ! Bu gece tüm güreşciler sınırları zorlicak !Bu gece Hardcore'un doruklarını yaşicaz hep birlikte.Sizlere bu geceki maçları açıklamicam ! Hepsinin süpriz olmasını istiyorum.Lafı fazla uzatmıyorum yüce ECW izleyicileri ! E-C-W One Night Stand başlasın ! [CHEER]

Kameralarımız bu konuşmadan sonra kararıyor ve tekrar geldiğinde Justin Roberts ringde oluyor...

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Slam

Justin Roberts:

Alıntı :
Ladies And Gentleman Our next match is Wade Barret Vs Dean Ambrose,

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcRg8liCN9jVAqY8Tgpm2LTxFabxOHBRRMSq2sOOLgWKYbMciSNEtg

-Wade Barret Hardcore Title ile stage'de görülüyor.Ardından ringe geliyor ve rakibi Dean Ambrose'i beklemeye başlıyor...

Special OP çalıyor ve Dean Ambrose bir süre sonra seyircilerin arasından çıkıp ringe geliyor ve rakibini beklemeye başlıyor.
E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! SD_714_Photo_092.

Dean Ambrose vs Wade Barrett

Stilleri çok benzer iki genç yetenek karşı karşıya bakalım ne olucak iki adamda ringte birbirleriyle bakışıyorlar yavaşça yaklaşıp lock upa girişiyorlar!Dean girişirken kaçıyor ring dışına çıkıyor Wadeye ters bir bakış atıyor sonra Wadede dışarı çıkıyor onun peşinden Wade inerken Dean onu yumruklamaya başlıyor Wade savunma pozisyonunda Dean Wadenin kafadan tuttu  korumalıkların oraya çarptırıyor!Wade acı içide kafasını tutuyor Dean Wadeyi sırtına aldı kafasını yine korumalıklara atıyor!Wade çok zor durumda nefes alamıyor!Merdivenlere getiriyor Wadeyi Dean sürüklüyerek Elini Merdivene koyuyor Elbow drop yapıyor Wade son anda elini çekiyor Dean çok sert bir şekilde elini vurdu Wade sonra Deanı arkadan yakalıyor bir backbreaker!!Ardından OMG!!Powerbomb!!Hemde merdivene doğru!!!Dean acı içnide Wade ise sırıtıyor!Ringin altına giriyor steel chair ,raptiye ve lamba çıkardı lamba ve raptiyeleri ringe atıyor Sandalye yi eline aldı Deanın kafasına geçiriyor!Maçtaki ilk kan çıktı!Deanın alnı kanıyor!Tekrar vurmak istersen Dean kaçıyor!Wadenin arkasına geçiyor German Suplex!Hemde spiker masasının oraya !!Masa kırılıyor Tazz ne olduğunu anlamıyor!İki adamda acı içinde yerde Wade kıvrılıyor kan her yere bulaştı!Dean yavaşça kalkıyor anönsörün ordan zili alıyor Wadenin kalkmasını bekliyor onu beklerkende zili çalıyor!!Wade kalkyı Dean koşa koşa zili Wadenin kafasına geçiriyor!!Wadenin yüzüde kanıyor!Dean tauntunu yapıyor Wadeyi saçından tutup ringe atıyor ardından kendide köşeye çıkıyor.Wade yerde Elbow drop atlıyor!Başarılı pin 1--2 olmadı!Wade kurtuldu Dean Wadenin saçından tutup kaldırıyor üst üste choplar karnına tekme  ama Wade onu üstünden atıyor arkasına kaçıyor neckbreaker!!OMG yerdeki lambayı alıyor Wade Deanın kalkmasını bekliyor Dean kalktı Wade lambayı savurdu ama Dean eğiliyor boşa gidiyor lamba Deandan drop kick Wade yerde lambada yere düşüyor ama kırılmıyor.Dean tekrar dışarı çıkıyor ,ringin altına giriyor bilardo sopası alıyor ringe giriyor Wadenin sırtına vurmaya başlıyor Wade acı içinde ardından Sopa ile Wadeye headlock bağlıyor!!Wade ayağa kalktı Deana yumruklar ardından Clothesline!Dean yerde hemen kalktı Wadeden bir clothes line daha Dean yanında lambanın olduğunu görüyor onu eline alıyor Wade onu kaldırmak için eğilirken WADENİN kafasına geçiriyor!!Wadenin kaşı yarılıyor!!Her yer toz duman içinde!!Wade çok zor durumda Dean tauntunu yapıyor ama oda NE!Taraftarların arasından Cesaro titantrondanda Swagger geliyor bu arada Dean pine gidiyor 1--2 Swagger yetişiyor pini bozuyor!Ardından Deanı yumrukluyor!!Cesaroda sopayı alıp   Deana geçiriyor Swaggerdan Gutwrech Power Bomb!!Cesaro ile Swagger hakemin uyarıları ile ringi terk ediyorlar iki güreşçide yerde acı içnide yattıktan sonra Wade kendine geliyor ayağa kalkıyor Deanı yeni fark ediyor Deanı saçından tutup kaldırıyorr Bull Hammer deniyor ama Dean eğildi Dean Piledriver denemesi ama Wde kurtuşuyor Bull Hammer başarılı!Artık hiç şansı yok in 1--2--3 !!Wade kazanıyor.

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcQ9f3LEZpq1zTinfbLONxFEOH4GKSNM9ZFgxF2P9I5wvViXmAHu

Wade Barret kemeri ile sevinirken bizde reklamlara gidiyoruz...

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcQuNFQlV1WaWPzg9WF2QMFkdQUrvyLj0FU1mZ5SmjndDMmqQ-ybNQ
Reklamlardan döndüğümüzde Bill Goldberg Ringde Elinde birde Mikrofon var...

Bu muydu yani? Büyük ve güçlü Undertaker beni gafil avlamadan yenemiyor mu? İlla ahmakça akıl oyunları mı yapması gerekiyor?
Doğrusu Undertaker'ı ilk anlattıklarında beni oldukça zorlayacağını düşünmüştüm, yanılmışım. Işığı kapatıp saldır, rakibini hipnotize edip öyle finisher çek.
Sonra "Ben en iyisiyim, ben şampiyonum, asar keserim." diye gez. Bu soytarı kılıklıyı şimdi ringe çağırsam göt korkusundan gelemez bence, ancak ışıkları
söndürmek lazım. ( No Reaction ) Bakarsınız tabi öyle, haklı olduğumu siz de biliyorsunuz, ben de biliyorum, çakma Van Helsing Undertaker da biliyor.
Kolaydır o şekilde kazanmak, götün yiyorsa ben kendimdeyken yüzleş bakalım benimle amına koyduğumun ringinde. Ben o gücün şişkolukla ölçüldüğünü sanan
ahmak Mark Henry'ye benzemem Undertaker. Hele ECW Rosterındaki diğer salaklara hiç benzemem! Bu işin burada bittiğini sanıyorsan yanılıyorsun, "Herkesin
kabusuyum." diyenlerin bile bir kabusu vardır. Senin kabusun da ben olacağım Undertaker! Uyumak isteyeceksin, uyuyamayacaksın çünkü seni pataklayışım
kabuslarına girecek ve kan ter içinde uyanacaksın her seferinde. Senin karşında Goldberg var... Bu ringlerin gördüğü en iyi güreşçi... Senin benden daha iyi
olduğunu iddia etmenin tek sebebi benimle doğru düzgün maça çıkmamış olman. Beni gafil avlayarak, hipnotize ederek beni yendin. İstersen bir de ben kendimdeyken
maç yapalım Undertaker, ya da en iyisi hiç maçla uğraşmayalım sen direk senden daha iyi olduğumu kabul et ve çıktığın toprağa geri dön. Zaten ayda yılda bir
ringe çıkıyorsun. Ama koca kıçında ayak izimle, tabut içinde bu arenadan ayrılmak istiyorsan pekala, bunu seve seve yaparım. Şahsen ben ikinci seçeneği tercih
ederim. Seninle işim bittikten sonra Huzur İçinde Yatacak olan... Sen olacaksın! Çünkü, Undertaker...

YOU'RE NEXT! [CHEER].

Goldberg Cheerlar eşliğinde ringden ayrılıyor,bizde kameralarımızı backstage'e çeviriyoruz...

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcTQFo-07NhyoMiO187qDSTxDPQOAowGof2rcg9_qHk29_u0jjYaQQ
Kameralarımız arka alanda Paul Heyman'ın odasına giriyor.Paul Heyman'nın yanında bir kadın var.Paul Heyman  kamerayı görüyor...

-Bayanlar ve baylar,sizlere bir süprizim var.Bu gecenin Main Event maçı Goldberg Vs Undertaker For ECW Title !. Ayrıca Main Event maçının türünü ECW Roulette ile seçicez !

Paul Heyman konuşmasını bitirdikten sonra arenada büyük bir cheer yükseliyor ve bizde tekrar ringe dönüyoruz.

Just Close Your Eyes çalıyor ve Christian Stage'de görülüyor..
E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcTmpHn65Up12-MmhFCYo_0gTBcqwJUAq-yfHXYDOMivmvW1kUH49w

Ardından ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor...

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! 195px-Austin_Aries_TNA_2011

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor !!

Aries ve Christian Lock-Upla başlıyorlar maça. Christian bir tekme geçiriyor. Ardından bir DDT geliyor. Aries'in boynunu bırakmıyor ve kafasına yumrukları indiriyor. Şimdi ringden iniyor ve bir sandalye çıkarıyor. Aries Christian'a bir yumruk atıyor ve ringe çıkmasını engelliyor. İplere doğru koşuyor şimdi ve Christian'a doğru bir Suicide Dive! Sandalyeyi de eline alıyor ve Christian'ın kafasına indiriyor. Aries şimdi ringin altını karıştırıyor ve bir parça dikenli tel çıkarıyor ve onu sandalyeye bağlıyor. Ayağa kalkmaya çalışan Christian'a sallıyor sandalyeyi ama Christian eğiliyor. Ve Aries'e yumrukları indiriyor. Aries sandalyeyi düşürüyor. Bir tane de tekme atıyor Aries'e ve kafasını bariyerlere çarptırıyor. Christian şimdi sandalyeyi steel stepsin üzerine koyuyor. Ariesi ensesinden tutuyor ve kafasını sandalyeye çarptırıyor. Aries'in kafası kanamaya başlıyor. Christian sandalyeyi alıyor ve Aries'in sırtına indiriyor. Ariesin sırtı da kanıyor. Christian Ariesi şimdi ringe sokup tuş deniyor. 1... 2... Aries kurtuluyor. Christian ringden iniyor şimdi ve ringin altından bir koli bandı ve bir tuğla çıkarıyor. Birden Aries Drop Kick vuruyor Christiana. Christian düşüyor. Turnbuckle'a tırmanıyor şimdi, Christianın kalkmasını bekliyor. Christian kalkıyor ve Aries Diving Cross Body ile üstüne uçuyor fakat Christian havada onu Drop Kick ile karşılıyor. Aries kolunun üstüne düşüyor. Christian ringin altından bir sandalye daha çıkarıyor ve tuğlayı koli bandıyla sandalyeye bağlıyor. Sandalyeyi hazır tutarak Aries'in kalkmasını bekliyor. Aries ayağa kalkıyor, Christian sandalyeyi kaldırıyor ve Aries Christianın hayalarına tekmeyi yapıştırıyor. Elinden de sandalyeyi alıyor ve tuğlalı kısmını Christianın kafasına yapıştırıyor. Christianın kafası bir anda kan revan içinde kalıyor. Aries şimdi Christianı ringe sokuyor ve ringin altından bir florasan çıkarıyor. Ringe giriyor ve florasanı yere koyuyor. Aries şimdi Christianı kaldırıyor, fakat Christian kurtarıyor kendini ve florasanın üstüne KILLSWITCH !!!!!!!!!! Fakat o da ne Big Show ringe giriyor ve Christiana bir KO PUNCH !!!!!!!!!!! İki güreşçi de yerde. Hakem sayıyor, ve ayağa kalkabilen çıkmıyor. Hakem maçı Double Count Out olarak bitiriyor!

İki güreşcide yerde yatarken bizde reklamlara gidiyoruz...

Kameralarımız arka alana çevriliyor...

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcQKamIZHCz2iAlJf4G5Yn1jm71_Ucyj9RJzYVH85uwJuNdh17Ba
The Undertaker öylece yürüyor ama karşısına birden Goldberg çıkıyor ve onu durduruyor...

- Hey Taker ! Bu gece seni öldürücem !

-Ben zaten ölüyüm seni zavallı.Bu geceki maçtan sonra Huzur İçinde Yatıcaksın !

-Taker bunu söylediği anda Goldberg, Taker'a bir yumruk sallıyor ama Taker onu engelliyor ve itiyor ardından bir Big Boot vuruyor ve Goldberg'i yere seriyor,ardından oradan uzaklaşıyor.Taker uzaklaşırken hakemlerde Goldberg'i kontrol ediyor.Ama Goldberg hakemleri itiyor ve ayağa kalkıp Taker'ın ardından bakıyor...Bizde ringe dönüyoruz.

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Img-880727920

Titantronda bu resim görüldüğü anda salon neredeyse yıkılacak derecede CHEER yükseliyor !

Joey: O MY GOD Bu Kelly's Expose Şovu !!

Tazz:Dostum ben biraz arkaya gidiyorum hemen dönücem...

Joey:Seni pislik herif ! Ne zaman bu şov yapılsa bu herif aynısını yapıyor !
Kelly şovunu yaptıktan sonra reklama gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Kane Ve Kurt Angle ringde maç için hazır halde bekliyorlar...

İki güreşcide ringde ve maç başlıyor !

-Maç başlar başlamaz Kane kendisine doğru gelen Kurt Angle'a bir Big Boot vuruyor ve Kurt Angle yere çakılıyor ama hemen kalkıyor derken Kane Angle'ı belinden kavrıyor ve bir Side-Walk Slam ile Angle'ı yere seriyor ! Kane şimdi ringin dışına çıkıyor ve ringin altından bir sandalye alıyor ve ringe tekrar giriyor.Kurt Angle  ayağa kalkıyor ve kalktığı anda suratına bir sandalye darbesi yiyor ! Angle'ın alnında bir açılma var ! Kan akıyor Angle'ın suratından ! Kane, Kurt Angle'a bakıp gülüyor ardından Angle'ı kafasından yakalayıp ayağa kaldırıyor ve Irısh-Whip'e gönderiyor ardından harika bir PowerSlam ile yere seriyor Kurt Angle'ı ! Tuş deniyor Kane 1-2 Ama Kurt Angle kurtuluyor 2'de.Kane şimdi ChokeSlam tauntları yapıyor,Kurt Angle yavaşça ayağa kalkıyor,kalktığı anda Kane onu boğazından yakalıyor ve bir Groin Kick geliyor Angle'dan ve Kane hayalarını tutarak yere yığılıyor.Derken Kurt Angle şimdi yakalıyor Kane'in bacağını ve evet ! Angle Lock ! Angle Lock ! Kane yerdeki sandalyeyi alıyor ve ters dönüp Kurt Angle'a fırlatıyor fırlattığı anda arenada ÇAT! Sesi yükseliyor seyirciden harika bir Cheer geliyor bu hareketten sonra.Kurt Angle yere yığılıyor öylece.Şimdi Kane ChokeSlam için bekliyor,Kurt Angle kalktı,Kane yakalıyor Angle'ı ve ChokeSlam ! ChokeSlam hemde sandalyenin üstüne ! Kane şimdi tuş deniyor 1-2-3 ve kazanan Kane oluyor !

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcRxr08C5kBcrneGeFaJn3ON251slEuxsTFHHUtzmru6JihbzvUV

Kane sevinirken kameralarımız arka alana çevriliyor...

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Z144748046

Edge yanında Daniel Bryan ile konuşuyorlar...

Bryan:Hey Edge.Neden ECW şovuna geldik ?? Biz şov planlamasında yokuz !
Edge:Sadece izlemek için geldik Bryan.Hey baksana Tag Team kemeri nasıl duruyor sence ??
Bryan:Berbat ! O kemer bende daha güzel duruyor baksana !
Edge:İnsanların beni daha yakışıklı bulduğunu unutma Bryan !
Bryan: NO! Ben daha yakışıklıyım NO! NO! NO! NO! NO!
Edge: Kes sesini aptal ! İnsanları rahatsız ediyorsun !
Bryan: NO ! NO! NO!
Edge:AH! Lanet olsun ben gidiyorum...

Edge,Bryan'ın yanından ayrıldıktan sonra ringe dönüyoruz tekrar...

Ringe döndüğümüzde Joey Styles ringde oluyor ve sıradaki maçın Hardcore Title için #1 Contenders Maçı olduğunu duyuruyor...

AJ'in müziği duyuluyor ve AJ bir süre sonra stagede görülüyor ardından ringe giriyor.
E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcSS1QparY5l11gfyxrDcaySAqMSVsy6Y3QpQV5E6_AkNh7Q8K8-

Styles hazırlıklarını yapıyor o sırada Sheamus'un müziği duyuluyor...

Written In My Face duyuluyor ve Sheamus Stage'de görülüyor,ardından ringe giriyor...
E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Sheamus-Entrance

Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor !

Maça Lock-Up ile başlıyorlar üstün çıkan taraf Sheamus oluyor ve bir Head Lock bağlıyor,ama AJ Styles onu iterek Irısh-Whip'e göndermeyi başarıyor,ardından geri gelen rakibine bir Shoulder Block vurmayı deniyor hatta vuruyor ama yere yıkılan kendisi oluyor.Sheamus tuş deniyor ama AJ 1'de kurtuluyor.Sheamus şimdi yerdeki rakibini kaldırıyor ve Irısh-Whip ile köşeye gönderiyor ardından kendiside üstüne koşuyor ama AJ son anda çekiliyor ve Sheamus köşeye çarpıyor ve sekip ringin ortasına kadar geliyor ve arkasını döndüğü anda AJ'den harika bir SpringBoard CrossBody geliyor ! Tuş deniyor AJ 1-2 Ama Sheamus kurtuluyor ! AJ'in bu hareketi Cheer almıştı seyirciden ! Şimdi AJ TurnBuckle'a tırmanıyor,ve rakibinin kalkmasını bekliyor.Sheamus ayağa kalktı ama turnbuckle'a baya bir uzak.Arkasını dönüyor ve AJ Styles Flying Clothesline için atlıyor ama O-MY GOD ! Sheamus'dan harika bir Brogue Kick geliyor ! AJ Styles yere düşüyor öylece ! Sheamus tuş deniyor,1-2 ama AJ kurtuluyor ! Şimdi Sheamus AJ'i tutuyor ve aprona yakın duruyorlar.Sheamus AJ'i strong Irısh-Whip ile dışarıya gönderiyor ama ne gönderme ! AJ doğrudan spiker masasının üzerine uçuyor ! Şimdi Sheamus'da çıktı dışarıya,AJ'i kafasından yakalıyor ve masadan aşağıya indiriyor,ardından seyircilerin arasına fırlatıyor AJ'i Scoop Slam ile ! Ardından kendiside giriyor seyircilerin arasına ve AJ'i kafasını demirlere vurarak sürüklüyor,Kameramız AJ'e yakın çekim yapıyor ve evet ! AJ'in suratında kan var ! Şimdi arka alana varıyorlar ve Sheamus AJ'i malzemelerin bulunduğu bir odaya sokuyor,odada neredeyse tüm Extreme Aletler var ! Sheamus AJ'i merdivenlerin dayalı olduğu duvara Strong Irısh-Whip ile fırlatıyor AJ merdivenlere çarpıp yere düşüyor,aynı anda 3 merdiven birden üstüne düşüyor ! Sheamus şimdi merdivenleri kaldırıyor AJ'in üstünden ve AJ'i ayağa kaldırıyor derken AJ'den bir Low-Blow geliyor Sheamus direk yere yığılıyor.Şimdi AJ bir tel ile florasan lamba buluyor,Teli Florasana sarıp Sheamus'un kalkmasını bekliyor,Sheamus kalkıyor ve kalktığı anda kafasına florasanı yiyor ! Sheamus'un yüzü kan ile kaplanıyor ! Şimdi AJ yerdeki Sheamus'u tuş etmeyi deniyor 1-2 ama Sheamus kurtuluyor son anda ! Son anda kurtuldu Sheamus ! Şimdi AJ Sheamus'u kaldırıyor ayağa Styles Clash yapıcaaaaak ve Styles Clash ! Hemen tuş deniyor AJ Styles 1!-2!-3! Ve #1 Contender AJ Styles oluyor !

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Rawroulette

Kameralarımız arka alana çevriliyor,Paul Heyman'ın yanında ECW Divası Paige var.

- Bayanlar ve baylar ! Klasik Roulette Wheel'i Main Event maçının türünü belirlemek için çeviriyorum !

*Paul Heyman çarkı döndürüyor ve çark bir süre döndükten sonra kamera çarka zoom yapıyor ve çark tamda Falls Count AnyWhere'de duruyor ! Seyirciden harika bir Cheer yükseliyor ! Kamera tekrar eski haline dönüyor ve Heyman'a çevriliyor.

-Bayanlar ve Baylar ! Bill Goldberg Vs The Undertaker maçının türü: Falls Count Anywhere olucak ![CHEER].

Heyman sözünü bitirdikten sonra tekrar ringe dönüyoruz...

Ain't No Grave duyuluyor ve salon Cheer'dan inim inim inliyor !

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! 13wrestlemania27undertaker_display_image

The Undertaker ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor...

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Watch?v=SsSkL6K4PBk

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Champion-Goldberg-Entrance

İki güreşcide hazır ve hakem zili çaldırıyor !

Zil çaldığı anda Goldberg,Undertaker'a saldırıyor ve Taker'ı köşeye yapıştırdıktan sonra ard arda tekmelerle yere seriyor Taker'ı.Ardından ayağa kaldırıyor ve bir Brain Buster ile tekrar yere seriyor ve birde yerde tekmelemeye başlıyor ! Şimdi kaldırdı Taker'ı ve ringin dışına fırlatıyor.Ardından kendiside çıkıyor ve ringin dibindeki basamakları yerinden alıp ayağa kalkan Taker'ın suratına vuruyor ve Taker o şiddetle spiker masasının üzerine çıkıyor !Şimdi Goldberg basamakları yere bırakıyor ve diğer spiker masasının üzerine çıkıyor.Ardından Taker ayağa kalkıyor ve Goldberg uçuyooooooor ve Spear ! Spear ! Spear ! Bariyerleri ve masayı paramparça ediyorlar ! Bu inanılmaz birşey ! Hem masayı hemde bariyerleri paramparça ettiler ! Goldberg'in elini Taker'ın üzerinde hakem sayıyor 1-2-3 AMA HAYIR !!! Taker son anda kaldırıyor omzunu ! Bu maç ECW tarihinin en harika maçı olabilir ! Şimdi Taker sağlam kalan bariyeri tutarak zor zahmet ayağa kalkıyor ardından Goldberg'i ayağa kaldırarak Irısh-Whip ile yukarıya doğru fırlatıyor,Goldberg baya bir yukarı çıktıktan sonra basamaklara takılıyor ve yere düşüyor.Onun peşine Taker'da çıkıyor yukarıya. Şimdi Taker,Goldberg'i ayağa kaldırıyor ve ChokeSlam ile yanındaki masaya fırlatıyor ! Ama fırlattığı masanın ne masası olduğunu bilmiyor ! O masa Pyroların  patlatıldığı masaydı ! Taker,Goldberg'i fırlattığı anda arenadaki tüm pyrolar patlıyor ! Goldberg'de yerde öylece yatıyor ama onunla beraber Taker'da yere yığılıyor çünki bu hareketi son gücüyle yapmıştı. Hakem iki güreşciyede bakıyor ve saymaya başlıyor yavaş yavaş. 1!-2!...3!....4!....5!....6!....7!......8!... Derken Taker birden doğruluyor ve o klasik bakışlarını atıyor yerdeki Goldberg'a ! Şimdi Taker ayağa kalkıyor ve Goldberg'i yakalayıp ayağa kaldırıyor,ve TombStone Piledriver pozisyonuna alıyor Taker'ı ! Veeee Tombstone PileDriver ! Taker tuş deniyor 1!-2!-3! Ve kazanan Still Champion The Undertaker !

Joey Styles: Hey ! Buda ne ! Heyman buraya neden geliyor !

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! Images?q=tbn:ANd9GcRd4i44uedjLf3i78eD84Z2wlGPvP8He6TqySdWj9UOcJE27ze54w

- Harika bir maçtı !!! Siz iki koca adam,Royal Rumble'da. ECW Title için, Casket Match'de karşılacaksınız ! Heyman sözünü bitirdiği anda salon CHeer'dan yıkılıyor !

Joey Styles: Aman tanrım ! Heyman çıldırmış olmalı !

Tazz:Royal Rumble harika olucak !

Joey Styles: Bayanlar,baylar. Bu gecelik bizden bu kadar ! Royal Rumble'da görüşmek dileği ile hepinize iyi akşamlar !

All Rights Reserved ECW...

En son R3Bellion tarafından Çarş. 03 Tem. 2013, 20:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:20

Wade almış.Şov süper olacağa benziyor keke.
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:22

HARİKA OLUCAK E C DUB Açılış maçı gayet iyi kanlı açılış.
https://pwetr.yetkin-forum.com
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:23

Rated No yok mu Rated No , güzel başlamış ama NO! Sad
The Fairytale
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
The Fairytale

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:27

Şov harika başlamış bakalım ilerki saatlerde ne gibi sürpizler olacak.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:45

Güzel başlanmış umarım güzel devam eder.
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:46

Wade? Def.? Ambrose? yok artık.
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:50

Kaşım gözüm yarılmış yine monkey
The British Bullhammer
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The British Bullhammer

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:57

Goldbergle feuda gireceğim galiba. Very Happy Güzel başladı şov devamını bekliyorum.
Rey Mysterio
Mid-Carder
Mid-Carder
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 19:59

Çok Sıkıcı Bir Show Sad
http://www.fb.com/mozbas38
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 20:04

Kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş Rey Smile  Sana sıkıcı gelmiş olabilir ama bize göre sikici bir şov .
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 20:05

AnılThrows demiş ki:
Kaşım gözüm yarılmış yine monkey

- Burası ECW Very Happy.
Rey Mysterio
Mid-Carder
Mid-Carder
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 20:06

Bursaı ECW İse Bende Rey Mysterioyum ECW'DEN Nefret Ediyorum.........!!!
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 20:07

Rey Mytsterio nickli üye yorumlarda kendin ol Rey karakteri olma :S Sadece promolarda Reysin sen
Rey Mysterio
Mid-Carder
Mid-Carder
Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !   E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California ! EmptyÇarş. 03 Tem. 2013, 20:09

Tmm Ne dedim Şimdi Ben Muhammet'im Tmmı Ben E-C-W'den Nefret Ediyorum 

www.faecbook.com/mozbas38 Facebook Hesabım

E-C-W One Night Stand *Live From Los Angeles California !
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE Live Event / Los Angeles, California
» ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!
» ECW One Night Stand 2005 - Paul Heyman Shoots on Eric Bischoff, Edge and JBL
» PWE SummerSlam *LIVE FROM LOS ANGELES*
» 15 Ocak RAW Live* From LA California