PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!

+5
KÜRT
The King Of Spear
GS Forever
Doctor
Klaus Meine
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! Empty
MesajKonu: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:01

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Pyrolar müthiş bir gürültüyle patlıyor!Fanlar çıldırmış gibi tezahürat yapıyorlar ve One Night Stand başlıyor!ECW'ın theme'si çalıyor!

Joey Styles : İşte bu sevgili izleyiciler,Extreme'ın beşiği Titan Arena'dayız ! One Night Stand,başlıyor!

Tazz: Sana sadece şunu söyleyeyim maçlar harika.Gelmeden önce facebook'tan baktım.

Joey Styles : Bakmışken son iki durumu beğenseydin...öhm neyse.Bu gün özel konuklarımız var.Bu günün en önemli maçı Sheamus ve Goldberg arasındaki ECW C. maçı.

Tazz : Bir I Quit match çok vahşi geçer.Ve bazen ağır sakatlanmalara neden olabilir ki kendimden biliyorum.Herneyse,artık şovun başlama vakti!

Tazz : Yıkım makinesi...

Kameralar kararır...

Geldiğimizde Joey Styles ringde durmaktadır ve elinde bir mikrofon vardır.Eliyle insanları susturur ve konuşmaya başlar:

Joey Styles : Bayanlar ve baylar,bu gecenin guest host'u...

Tazz : Batista!!

Joey Styles : Sakat değilmiydi ?

Tazz : Dünkü RAW'da görmedin mi ne kadar sakat olmadığını?

Joey Styles : Ah,evet.Ehehehe.

Batista seyircilere mutlu gözlerle bakıyor ve müthiş bir cheer alıyor.Eline mikrofon alıyor.

Batista:-Bayanlar ve baylar,Extreme ve Kan Görmeye hazır mısınız!!?

*YES Chantları gelir.*

Batista:- O halde,show başlasın!

Mikrofonu yere atar ve turnbuckle'da taunt yaparak kendisine ayrılan yere,eşinin yanına geçer.

Ve ekranlara yansıyan makalede striptiz yapmakta olan Kelly Kelly ve programı Kelly's Expose'nin şimdi yayınlanacağı söylenir.

Tazz : Kelly's Exposeeeeee!!!

Joey Styles : Heyman,seni seviyorum dostum!

Tazz : Bende seni seviyorum!

Joey Styles : Sen Heyman mısın?

Tazz : Tamam kapa çeneni,işte Kelly ve Candice!

Tazz bir garip bakmaya başlamıştır.

Joey Styles : Tazz,iyimisin?

Tazz : Şey,bir saniye.

Joey Styles iğrenerek geri çekilir.

Joey Styles : Lanet olsun, o ayakkabıları yeni almıştım!

Batista:- Bayanlar baylar,gelecek maç bir First Blood maçı.Maçı kazanmanın tek yolu rakibinizi kanatmak.

Batista : - Cameron,North Carolina'dan,236 pound ağırlığında...Jeff Hardy!

Ringe giriyor ve tauntlarını yapıyor.

Ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Rey Mysterio sırıtarak ringe geliyor.

Ve Hardy ile yüzleşiyor.

[center]Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.

Jeff Hardy vs. Rey Mysterio First Blood Match

Maç lock-up ile başlıyor. Jeff üstün çıkıp bir tekme çakıyor. Ardından bir clothesline. Irish Whip geliyor ancak Rey rakibinin kolunun altından geçip iplerden sekerek crossbody yapıyor. Ardından bir de arm drag ile rakibini yıkıyor. Bir arm drag daha. Ardından dropkick ile rakibini köşeye yapıştırıyor. Köşede taunt yapıp yumruklamaya başlıyor ancak Jeff rakibini ittirerek ondan kurtuluyor. Jeff rakibini alıp köşeye monte ediyor. Hemen ardından small package yapıyor,ama maçta tuş olmadığı için yararsız.Jeff’den Snap Suplex. Bir de leg drop. Irish Whip geliyor. Onu bir diving clothesline izliyor! Bir tane daha. Jeff’ten bodyslam geliyor. Jeff üst iplerde. Kalkan rakibine atlayarak axe punch vuruyor ve onu yeniden yıkıyor. Jeff ikinci iplerden Hardyz Leg Drop’u da yapıyor ancak yine tuş bulamıyor. Jeff rakibini yumruk ve tekmelerle sersemletip dışarı yolluyor ve dışarıda bariyerlerin üzerinden koşarak Rey’in üstüne atlıyor! Jeff içeri girip bekliyor.. Jeff hazır bekliyor ancak Rey ayaklanıyor. Jeff’de rakibi kalktığı anda onun üstüne plancha ile atlıyor! Ring dışındaki mücadelede Jeff kendini basamaklarda buluyor ve tekrar ringden devam ediyoruz. Bu kez Rey üstün mücadelede. Rey’den köşeye slingshot. Ardından bir heel kick geliyor. Rakibinin üzerine koşarak atlayıp bulldog yapıyor! Rakibi kalkınca sırtına dropkick vurup iplere düşürüyor ancak 619 gelirken Jeff kaçıp kendini ring dışına atıyor. Rey’de bunun üzerine onun üzerine suicide dive ile atlıyor! Tekrar ringe dönüyoruz. Rey’den reverse crossbody geliyor ancak tuş çıkmıyor. Rey hurracanrana denerken Jeff yıkılmıyor ve onu havada yakalayıp köşeye fırlatıyor! Jeff’den sersemlemiş rakibine Whisper in the Wind! Jeff’ten Hardyac Arrest sersemlemiş rakibine. Rey ayağa kalkınca Jeff onu yakalayıp Twist of Fate’i vuruyor! Swanton Bomb için üst iplerde. Swanton Bomb için atlıyooor… Hayır Rey kaçıyor! Jeff çakılıyor! Rey rakibini hemen iplere düşürüyor ve sonrasında 6-1-9! Rey hareketi üst iplerden Moonsault ile tamamlıyor ve ringin dışına çıkıyor.Jeff de çok zorlanarak iplere tutunuyor ve ayağa kalkıyor.Mysterio da ringin altından bir telli sandalye çıkarıyor.Sandalyeyi içeri atıyor ve içeri giriyor.Jeff de hafif hafifi arkasına dönüyor ve döner dönmez sandalyeyi kafasına yiyor ve telli olduğu için de kanıyor!

Rey Mysterio ringde kutlama yapıyor.Batista da ringe girip mikrofonla anonsunu yapıyor.

Batista:- Ve kazanan,Rey Mysterio!

Kameralar yine kararıyor.Bir süre sonra da ...

Paul Heyman ringe geliyor.

Heyman: Hoşgeldiniz öncelikle ECW Severler ! (Cheer) Evet,evet. One Night Stand bu yılın ilk PPV'si ve bu PPV'nin PWE'ye bağlı olmamasından dolayı çok mu--

Edge & Christian arka alandan promoya müdahale ediyolar ve kameralara Paul Heyman'ın gizli hallerini koyuyorlar. Ardından bir kaç horoz sesi daha koyup kamerayı tekrar ringe yönlendiriyorlar.

Heyman: Buda Ne şimdi HA ! Burası Ciddi Bir Kuruluş ve Burası... (Heyman'ın sesi birden inceltiliyor.) ECW (Seyirciler gülmeye başlıyorlar.)

Heyman:Her Kim bunu yapıyorsa şimdi kessin sinirleniyorum çünki !

E & C Kameralarla oynarken ekrana Paul Heyman'ın odasına yerleştirilen gizli kamera görüntüleri geliyor.Heyman'ın odasında bir kız var ve Heyman ile ilişkiye giriyorlar. Görüntüler yayınlanırken ekranda bir yazı beliriyor.

'Heyman İşini Biliyormuş Doğrusu.''

Heyman: Güvenlik Görevlilerine söylüyorum hemen bulun bana bunu yapanı !

Kameralar arka alana yönlendiriliyor kamera kontrol odasına giriyorlar ama Edge & Christian orada yoklar.Ardından kameralar tekrar ringe gidiyor ve. Heyman Titantrona bakarken ekranda bir yazı beliriyor:

Bizi Bulamazsın Heyman.... Çünki Biiizzzz ........... (Görüntü Kesiliyor ve Heyman konuşmasını yapamadan ringden ayrılıyor.)

Kameralarımız binanın bahçesine çevriliyor.Orada Edge & Christian'ın Barbekü Partisi Yaptığını Duyan Güreşciler Bahçeye Doluşmuşlar.Ve sonunda aralarına D-X'de katılıyor.

HHH:Hey Edge. Ne yapıyorsunuz burada. Burası ECW. PWE değil.

Edge:Sonuç olarak ?

HHH: Dostum McMahon'dan korkmuyor musun ? Adam ECW Düşmanı.

Edge: Christian'da Smackdown'da ama o hep ECW'de görünüyor.

HHH: McMahon onunla baş edemeyeceğini biliyor çünki.

Edge: Ah.Saçmalıyorsun dostum.McMahon korkağın tekidir zaten.

O Sırada Oraya Christian geliyor.

Christian: Hey ne yapıyorsunuz.

Edge:Neye benziyor bunlar ?

Christian: Söylemesem olur değil mi ?

Edge: Ahh git burdan dostum.

Christian: Tamam,tamam. Lütfen biraz daha düzgün kes.Bayanlar yemicek yoksa.

Edge: Lanet olsun biraz motif verdiysem ne olmuş yani ?

Christian: Motif ver ama çiçek falan yap.Lanet olsun penise benzetmişsin !

Edge: Kes sesini aptal ! Kızlar bunu yeyince tüm erkekler kendinden geçicek.

Christian: Harika plan dostum.

HHH: Neyse ben gidiyorum burası biraz değişmeye başladı doğrusu.

Christian: Hoşçakal.

Kameralar ringe çevrilir.

Arka alanda Joey Styles var.Sanırım bir röpörtaj yapacak.

Joey Styles : Merhaba ECW fanları,yanımızda Jeff Hardy var.

Joey Styles : Hardy,bu geceki maçta gafil avlandın ve biraz baskı altında kaldın...

Jeff Hardy ani bir hareket ile Joey'in elinden mikrofonu alır.Joey gerilemiştir.

Jeff Hardy : Baskı mı?Öncelikle hiçbir baskı hissetmiyorum ve baskıyı kabul ediyorum.Evet Rey Mysterio,beni gafil avladı.Ama o maskeli yaratık kanadıysa bile kanadığını farketmemişizdir.Ben Extreme Enigma'yım.Maçlar kazanırım,kemerler kazanırım.Ve baskı hissetmem!

Jeff ani bir hareketle Joey'a mikrofonu geri verir.Joey de korkak korkak mikforonu ağzına götürür.

Joey Styles : Eeee...tamam.RAW Showunda bizi gayet iyi temsil ettin.Battle Royal'deki performansın dillere destandı.Bu konu hakkında birşey söylemek istiyormusun?

Jeff sırıtır.

Jeff Hardy : Evet,teşekkürler.Ama en çok Paul'un sayesinde kazandım.Ringden çıkmak istedim,ama izin vermedi ve kendisi çıktı.Ama MITB'da,arkadaşlığımız devam edemeyecek.Kusura bakmasın.

Joey Styles : Teşekkür ederim Jeff.

Jeff Hardy : Asıl ben teşekkür ederim.Hoşçakal.

Jeff Hardy otoparka doğru giderken görülür.Ve kameralar ringe çevrilir.

Tazz : Şu ana kadar müthiş bir showdu bence.

Joey Styles : Ne demezsin...Hardy'den dayak yiyecek olan bendim.

Batista : Size ufak bir süprizim daha var.

Tazz : Şaşırmayacağımdır çünkü burası ECW.

Batista : Şimdi maça çıkıyorum.

Tazz : Nasıl?Sakat değilmisin?

Batista : Gövde gösterisi için sakatlığımı feda etmeliyim.Sheamus ve ADR twitterdan laf attı . Bende dik durmalıyım.

Batista yavaşça doğrulur ve tişörtünü çıkararak fanlara doğru atar.Ringe doğru yürürken Sally önüne geçer.

Sally : Nereye bayım?Belin sakat,seni bir daha yatağa gömemem.Buna izin veremem.

Batista : Üzgünüm tatlım ama yapmak zorundayım.Düşenin dostu olmaz derler.O yüzden dik durmalıyım.

Sally : Tamam...ama kendine dikkat et lütfen.

Sally hafifçe gülümser ve Batista'ın yanağına bir öpücük kondurur.

Sally : Hadi bakalım şampiyon...

Batista iki eliyle beline baskı yapar ve kendisini öne iter.

Batista ringe girer ve rakibini beklemeye başlar.

Maç hemen başlar.

Batista vs. Sin Cara No DQ Match

Lockup'a girişirler ama Cara çok güçlü olmadığı için Batista headlock'a alır ve takedown yaparak yerde Armbar vurur.Cara hızlıca kurtulur ve bir Tornado DDT deniyor,Batista Knee Buster vurarak geri çekiyor.Cara hızlıca kalkıyor ve iki yumruk vurarak iplerden geriliyor ve Rana Pin deniyor,Batista 1'de kurtuluyor.Sonra iplerden gerilerek Big Boot deniyor ama Cara gafil avlayarak Leg Takedown vuruyor,Tuş deniyor ama olmuyor.Sonra kaldırıp IW gönderiyor ve geldiğinde Tornado DDT vuruyor.Batista ayağa kalkıyor ve Toe Kick ve Vionic Punch vurduktan sonra Powerbomb Hold yapıyor,ve kaldırıp Powerbomb ile köşeye vuruyor Sin Cara'yı.Tuş deniyor,2'de kurtuluyor Cara.Cara kalkıyor ve Springboard yapıyor ve Batista yere acı içinde düşüyor.Cara bir kere daha üste çıkıyor ve taunt yapıyor.Batista hafif hafif kalkıyor , arkasını dönüyor ve Sin Cara atlıyor...

SPEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!

Müthiş bir Spear geliyor!Batista sendeleyerek iplere geliyor ve maçın bize erken biteceğinin sinyalini veriyor!Cable Charge tauntunu yapıyor ve iki elinin başparmağını aşağı indiriyor.Cara'yı kaldırıyor,ringin ortasına getiriyor ve Batista Bomb'u vuruyor!Tuşa gidiyor ve 1,2,3!!! Hakem zili çalıyor ve Batista seviniyor.Sally de ringe giriyor ve birlikte seviniyorlar.Batista da iplerden inerek fanlarıyla kutlaşıyor ve yerine geçiyor.

Reklamlar...

O sırada kameralar Backstage'e dönüyor.Sheamus arkadaşıyla birlikte arabasından iniyor ve bavullarıyla birlikte backstage'de ilerliyor.O sırada Batista'nın Batista Bomb'unu görüyor.Sheamus şaşırarak herşeyi yere atıyor ve sinirli bir şekilde söyleniyor:

''Bu da ne? Bu herif nasıl gelmiş buraya?'' diyor ve sinirli sinirli elindekileri atıyor.Arkadaşı arkasından seslense de Sheamus umursamıyor ve ilerlemeye devam ediyor.O gittikten sonra Batista , Sally ile birlikte locker room'a giriyorlar.Batista biraz dinleniyor ve içeride birşeyler konuşuyorlar,duyamıyoruz.Sonra önce Sally,ve arkasından Batista takım elbisesiyle çıkıyor.Ringe doğru yürüyorlar.Kameralar kararıyor ve kameralar geri geldiğinde Batista yine ringde.

Batista : - Bayanlar ve baylar, gelecek maç bir Hardcore maçı,ve maç Hardcore Championship için!

Batista:- Ve işte No.1 Contender... Greenwich,Connecticut'dan,204 pound ağırlığında.O The
Game...TRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIPPPPPPPPPPPPPPLEEEEEEEEEEEEE HHHHHHH!

Tazz : King Of Kings!

Batista:-Ve işte şampiyon...467 pound ağırlığında...Tampa,Florida'dan...O,Hardcore şampiyonu...BBIIIIIIIIIIIGGGGGG SHOOOOOOOOOOOOOOOOOWW!!!

Big Show da ringe giriyor ve maç başlıyor...

Big Show (c) vs. Triple H Hardcore Match for Hardcore Championship

Maç Lock-Up ile başlıyor Triple H üstün çıkıyor ardından ani bir DDT yapıyor ve Big Show'u yüzüstü deviriyor,ardından tuş deniyor 1 iki olmadan Big Show kurtuluyor.Ardından Triple H Ground Kick'lerle Big Show'u iyice yoruyor.Ardından yavaşça kalkıyor Big Show daha tam kalkamadan HHH Low Clothesline vuruyor ardından Irısh Whip'ten sekiyor ve Jumping Knee Drop yapıyor,tuş deniyor 1-2 Big Show kurtuluyor son anda.Triple H kaldırıyor Big Show'u Irısh Whip'e göndermeyi deniyor ama Big Show onu gönderiyor ve ardından Big Show Arm Drag'la HHH'yi ringin dışına fırlatıyor ardından kendiside çıkıyor dışarı ve Triple H'yi ringin köşesindeki demire vuruyor Triple H yerde öylece yatıyor. Big Show Triple H'i kaldırıyor hakemde peşlerinden geliyor. Big Show Triple H'yi seyircilerin arasına fırlatıyor ardından kendiside giriyor seyircilerin arasına ve Triple H'yi kaldırıyor ardından Scoop Slam ile yere vuruyor Triple H acıyla kıvranıyor yerde ardından tuş deniyor Big Show 1-2 Triple H son anda kurtuluyor tuş olmaktan.Big Show kaldırıyor Triple H'i ardından omuzlarına alıyor ve merdiven tutacaklarına doğru fırlatıyor.Ardından kaldırıyor WMD yapacakken Triple H aniden SpineBuster yapıyor ve Big Show üst kattan,alt kata seyircilerin üstüne düşüyor Triple H olduğu yerde öylece kalıyor.Triple H yavaşça kalktıktan sonra ses sistemi kolonunu itiyor ve Big Show'un üstüne atıyor ve Big Show sistem kolonunun altında kalıyor ! Triple H zor zahmet aşağı iniyor ve tuş deniyor kolonu itip, Hakem sayıyor 1-2 2.9999 derken Big Show son anda kurtuluyor.Triple H kaldırıyor Big Show'u ardından geri çekiliyor ve Flying Clothesline yapıyor ama Big Show yıkılmıyor ardından Triple H tekrar kalkıyor ve Big Show'a FaceBuster yapıyor Big Show sersemliyor Triple H'den bir kick ardından Pedigree için yakalıyor ve Geliyor Pedigre !! The Pedigree. Tuş denemesi 1-2. 2.999999 Yine kurtuluyor Big Show ! Herkes şaşkın Triple H ağzı açık bakıyor hakeme itiraz ediyor.

Tekrar sizlerleyiz iki güreşcide ringe girmek üzere seyircilerin arasından çıktılar şimdi Triple H elinde SladgeHammer var Big Show'un sırtına geçiriyor ardından kafasına vuruyor ve sonrada ayaklarına vuruyor Big Show acıdan neresini tutacağını bilemiyor.Triple H şimdi TurnBuckle'a çıkıyor ardından Knee Drop ile atlıyor ve tam kafasına atlıyor Big Show'un ardından tuş deniyor 1-2 Big Show yine kurtuluyor Triple H'i çok yordu Big Show.Triple H Big Show'u kaldırıyor koltuğunun altına aldı DDT için ama Big Show BackThrow yapıyor ve Triple H'i kaldırıp arkasına fırlatıyor,Triple H sırtının acısından kıvranıyor Big Show'un yüzü kan içinde az önceki Knee Drop'dan sonra kaşı yarıldı Big Show'un.Big Show yüzündeki kanı eli ile siliyor, ardından kaldırıyor Triple H'i TurnBuckle'a kaldırarak atıyor Triple H adete yapıştı oraya ardından bekliyor Big Show WMD için Triple H köşeden kurtuluyor Big Show'un üstüne geliyor ve WMD ! WMD geliyor Big Show'dan.Tuş deniyor Big Show 1-2 3 olucakken Sheamus aniden elinde Tel Sarılmış Sopa ile geliyor ve Big Show'un sırtına geçiriyor sopayı hakem Sheamus'un yanına gidiyor ama Sheamus hakemi itiyor. Big Show kalkıyor WMD deniyor ama Sheamus eğiliyor ve Irısh Whip'ten sekip Brogue Kick yapıyor ardından oradan sırıtarak ayrılıyor. Triple H yavaşça ayaklanıyor ve hakemi uyandırmaya çalışıyor hakem uyanamadı hala hemen yeni hakem geliyor Triple H tuş deniyor One-Two-Thr derken Big Show yine kurtuluyor ! Big Show bu gidişle en dayanıklı superstar olucak,Triple H nasıl üç olmaz diye itirazlar yapıyor hakeme ama hakem ikide kaldı diyor.Triple H ringin dışına çıkıyor ve ringin altından 2 raptiye torbası ve tel ile sandalye çıkarıyor ardından ringe girip sandalye'yi tel ile sarıyor ve Big Show'un kalkmasını bekliyor Big Show kalkıyor yavaşca Triple H sandalye'yi Big Show'a doğru sallıyor ama Big Show eğiliyor ardından karnına bir tekme atıyor Triple H'in Triple H sandalyeyi düşüyor Big Show aniden alıyor sandalyeyi ve Triple H'in kafasına geçiriyor sandalyeyi Triple H'in kafası kanla kaplanıyor birden.Big Show kaldırıyor Triple H'i Irısh Whip'e gönderiyor ardından Arm Drag deniyor ama başaramıyor Triple H Arm Drag'dan kurtuluyor ve SpineBuster yapıyor ardından kaldırıp Pedigree yapıyor ve tuşa giriyor One Two Three!!!

İşte kazanan ve yeni ECW Hardcore Şampiyonu... The Game.. TRRRRRRRRIPPPPPPPLEEEEEEEE H !

Derken aniden No More Words duyuluyor Triple H yere yığılmış halde yatarken Jeff hemen şimdi Hardcore Title maçı istediğini ve buna hakkı olduğunu söylüyor.Paul Heyman geliyor ve kabul ediyor. Gong sesi duyulduğu anda Jeff Triple H'e Swanton Bomb yapıyor ardından tuşa giriyor One-Two-Three Ve Jeff Kazanıyor!

İşte kazanan ve yeni ECW Hardcore Şampiyonu...JEEEEEEEEFFFFFFFFFFF HAAAAAAAAAAARRRRRRRRDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYY!!

Jeff Hardy müthiş seviniyor ve kemerini alıp diz çöküyor ringin ortasında.

Ve köşeye çıkıp seviniyor.

Arka planda Goldberg televizyondan Hardy'i seyredip sevinmektedir.Kemeri omzunda asılıdır.Televizyonu bırakıp dışarı çıkar ve geri dönmekte olan Hardy'i girişte bekler.Hardy çıkınca ikisi kucaklaşır ve kemerlerini tokuştururlar.

Goldberg : Müthişsin dostum.Bu gece ben de kaybetmezsem,partiye gidiyoruz.Sabaha kadar!

Hardy : Arkanı kollamam gerekiyor mu?

Goldberg : Hayır,Batista var zaten.Hehehe.

Hardy izin isteyerek soyunma odasının yerini tutar.Goldberg de ısınmak için kendi soyunma odasına gider.

Heyman ofisinde kız arkadaşı ile ilgilenirken bir anda Sheamus içeri girer ve Heyman'a doğru sinirli sinirli bakar.Heyman da kız arkadaşının gitmesini söyler.Ve odada yanlız kaldıklarında sinirli sinirli Sheamus'a döner ve:

Heyman : Ne arıyorsun burda ? Hazırlanman gereken bir maçın olduğunu sanıyordum?!

Sheamus sinirli sinirli elindeki posteri gösterir.Elinde ECW One Night Stand,Guest Host Batista yazmaktadır.

Heyman postere bakar ve :

Heyman:- Sorun ne?

Sheamus : Nasıl sorun ne? Bu adam Dirt Sheet'den ! Ve Dirt Sheet'den Goldberg ile maç yapıyorum! Bana kemere mal olabilir!O kemerin PWE'ye dönmesini mi istiyorsun?

Heyman aşırı sinirlenmiştir.

Heyman : İşime karışma ve şimdi git ve maçın için hazırlan!

Sheamus : Ama kemer...

Heyman bağırarak:

Heyman : Bu maçı kaybedersen KOVULURSUN! ŞİMDİ GİT!

Sheamus sinirli sinirli çıkar ve kapıyı gürültüyle kapatır.Locker room'una giderken John Morrison ona dönerek sırıtır ve alaycı bir hareket yaparak:

John Morrison : Güle güle Sheamus...

Diyince Sheamus'un tepesi atar ve John Morrison'un suratına Brogue Kick'i yerleştirir!Hakemler hemen ayırmaya gelir ama Sheamus JoMo'u deli gibi tekmeler.Sonra sinirli sinirli locker room'unun yolunu tutar.Kameralar ringe çevrilir.

Birden ışıklar söner.Işıklar geldiğinde Christian ve Edge ringdedirler.

Tazz: Vohoo ! Buda ne böyle ?
Joey Styles: Cevap basit Edge & Christian !

Edge: Hey Christian,az önce Heyman neden konuşamadı biliyor musun ?

Christian: Hayır bilmiyorum. Sen biliyor musun ?

Edge: Bende bilmiyorum.Hmm. Hey Joey sen biliyor musun ?

Joey hayır şeklinde işaretler yapar.

Edge: Boşver o zaman.Bu gece One Night Stand gecesi,bu gece Hardcore gecesi Attidute Era'yı anma geceside diyebiliriz.

Christian: Evet bu doğru.One Night Stand, Attidute Era'nın kısa bir özetidir.Ama bu şov o kadar kısa olmicak.

Edge:Hey Hey hey,hey.Sizler Cena'nın Kelly Kelly ile olan olayını gördünüz mü ?

Christian: Tabikide görmediniz ama biz gördük ! Hahahaha ! Hala izleyip kendimi azdı..

Edge: Hey ! Sen ne yapıyorsun ! Bu bir aile şovu olabilir dostum. Buraya çıkıp '' Kendimi Azdırıyorum Diyemezsin''

Christian: Ama sen söyledin şimdi.

Edge: Lanet ! Neyse nerden izlediniz diyebilirsiniz.Biz Edge & Christian'ız her yerde bir kameramız var.Örneğin şuanda tuvalette ne oluyor göstebiliriz çünki bizim gizli kameralarımız var. Hahaha !

Christian: Dostum ne olur birazcık yayınlasak ?

Edge:Boşver eve gidince izleriz.

Christian: Haklısın.Burdaki insanlara yayınlayacaksak Cena'yı mozaiklememiz gerekir çünki eminim Cena'nın vücudunu görmek istemezler.

Edge: Hey hatırlatmasana ! Görmek ve duymak istemiyorum dostum iğrenç birşeydi doğrusu.

Christian: Kelly Kelly'e sesleniyorum lütfen bir gün bizede uğra.

Christian'ın bu sözünden sonra ikili mikrofonu fırlatıyor ve Five Second Pose yapıp oradan ayrılıyorlar.

Paul Heyman ringe geliyor.

Heyman:- Sevgili izleyiciler,bu günkü main event maçımız bildiğimiz gibi I Quit Match.Ama değişiklik iyidir.Kendimize özel bir maç yaptık.Hell In A Cell ve I Quit aynı anda! Death's Pit! Bu gece! Sadece izleyin...

Kameralar backstage'e çevrilir.John Cena backstagede yerde oturmaktadır.Bir süre sonra yürür ve bir odaya girerek ısınmaya başlar.Bir süre sonra kapı çalar ve Cena ''Gir'' der.İçeri Kelly Kelly seksi kıyafetlerle girer ve kapıyı kapatır.Kapının kilitlenme sesi gelir ve içeriden ''ah,uh,hadi hadi'' sesleri gelmeye başlar.Bir anda kafalarında büyük şapkalar olan Christian ve Edge kapının önüne gelir ve dinlemeye başlarlar.Hafifçe kıkırdayıp oradan uzaklaşırlar.Kameramanlar Edge ve Christian'ı takip eder.Christian ve Edge,kameraların olduğu odaya girerler.Kapı bir süre kapalı kalır ve Christian kafasını kapıdan uzatarak kameramanlara içeri gelmelerini söyler.Kameralara bakmaktadırlar.Christian bir tuşa basar ve boş bir DVD'ye Cena'nın odasındakiler kayıt edilmeye başlar.Edge ve Christian kameralara bakıp sırıtmaktadırlar.Ve sonunda,kameralar Cena'nın soyunma odasını gösterir.Cena ve Kelly Kelly çıplaktırlar.Cena,önce Kelly'e yeri işaret eder.Kelly de uzanır ve Cena 'da tam tersine geçer ve 69 pozisyonu yaparlar.Bir süre böyle devam eder ve Christian hareketleri yorumlamaya başlar.

Kameralar yine odaya döndüğünde ise Cena ve Kelly Kelly doggy yapmaktadırlar.Bir süre böyle devam eder,Kelly'den zevk sesleri gelmektedir.Cena kırmızılaşmaya başlamıştır ve en sonunda bırakır ve Kelly'i yüz üstü döndürür.Penisini sağ eliyle alır ve Kelly'in vajinasına yerleştirir.Bir süre beklerler.Ve missionary pozisyonuna başlarlar.Bir süre yaptıktan sonra,Cena Kelly'i hafifçe iter ve sağ ayağını yakalar.Ayakkabısını yavaşça çıkarır ve dilini Kelly'in ayağında gezdirmeye başlar.Bir süre sonra bırakır ve ikisi ayağa kalkar.Cena Kelly'i saçlarından duvara dayar.Ve bacağının başlangıcından itibaren yalamaya başlar.Sol ayağına geldiğinde ayakkabısının fermuarını yavaşça indirir ve çıkartır.Sonra ayağa kalkar ve kalçasını hafifçe okşar.Penisini hafifçe tutarak sallar ve Kelly'in vajinasına geri koyar.İki eliyle kalçasını hafifçe kaldırır ve öne-arkaya gitmeye başlar.Bir süre geçtikten sonra Kelly de bağırmaya başlar.Cena aniden penisini çıkartır ve Kelly de Cena'nın önüne eğilir.Cena penisini sağ eliyle kavrar ve hafifçe çeker.Menisi akmıştır.Sıcak meni Kelly'in yüzüne ve diline akmıştır.Kelly diliyle kalan meniyi yalar ve ayağa kalkar.Gülümseyerek Cena'nın omzunu okşar ve içerideki duş kabinlerinden birine girer.Cena da üstünü giyinmeye başlar ve masada duran havlulardan biriyle yüzünü siler.Sağ eliyle odanın kapısını açar ve dışarı çıkar.Dışarı çıkarken kameramana göz kırpar ve ana salona doğru ilerlemeye başlar.Ve kameralar tekrar ringe çevrilir.Batista ringtedir.

Batista:- Sevgili izleyiciler gelecek maç bir I Quit maçı ve o maç ECW Championship için!Ve ringe ilk gelen...266 pound ağırlığında,ECW şampiyonu...GOOOOOOLDDDDDDDBEEEEEEEERRRRRRGGGGGG!!

Goldberg'in pyroları sönünce belinde ECW kemeriyle ringe gelmeye başlar.

Ringe girer ve rakibini beklemeye başlar.

Batista:- Ve rakibi...Belfast,İrlanda'dan...218 pound ağırlığında...Celtic savaşçısı,Sheamus!

Sheamus büyük bir chant eşliğinde ringe geliyor.

Goldberg (c) vs. Sheamus Death's Pit Match for ECW Championship

İkili uzun süre bakışıyor.Ve lockup'a giriyorlar,Goldberg üstün çıkıyor ama Sheamus kilidi bir elbow yardımıyla bozuyor ve Suplex yapmak istiyor ama Goldberg'dan reversal geliyor ve suratına bir punch yiyor,bir daha ve bir daha!Sheamus da toparlıyor ve şimdide o yumrukluyor.Reversal geliyor Goldberg,Samoan Drive vuruyor.Sonra köşeye yolluyor ve koşarak Shoulder Tackle yapmak istiyor ama Sheamus çekiliyor.Goldberg de ring demirine bodoslama giriyor.Goldberg kendisini iterek demirden kurtuluyor ve arkasına döndüğü anda Brogue Kick!!!Hakem hemen mikrofonla soruyor,Goldberg hemen hayır diyip kalkıyor ve bir kere daha lockup'a giriyorlar.Sheamus üstün çıkıyor ve Old School DDT vuruyor.Goldberg hemen kalkıyor ve aniden Sheamus'u tutarak Snap Suplex vuruyor.Ve kaldırıyor bir daha ve turnbuckle'a koyuyor!Kafesin duvarlarına SUPERPLEX!!!!Kafesin duvarları yıkılıyor!İkisi de dışarıda bir süre yatıyorlar , ilk Goldberg kalkıyor ve Sheamus'u Bodyslam pozisyonuna alıyor ve kafesin yıkılan duvarları üzerine slam ediyor!Sheamus'a soruluyor,hayır diyor.Sheamus yerde yatarken Goldberg taunt yapıyor ve Spear için bekliyor! Sheamus hafifçe doğruluyor ve Goldberg koşarak Spear'ı vuruyor ve seyircilerin bariyerlerinden bir kısmı yıkılıyor!İkisi de üstüste yatıyor,hakem gidip Sheamus'a soruyor I Quit mi diye,birden mikrofonun sesi kesiliyor,Sheamus'un ağzı da oynuyor ama ses çıkmadığı için devam ettiriliyor.Goldberg ellerini yüzüne koyuyor,nasıl I Quit demedi diye.Goldberg sinirle kaldırıyor Sheamus'u,ama Sheamus hemen Gut Kick vuruyor ve Bedrock Slam yapıyor.Sonra Goldberg sinirle kalkıyor ve Sheamus korkudan kafesin üstüne kaçıyor.Goldberg de tırmanıyor ama Sheamus tam Goldberg tırmandığı anda ayağıyla Goldberg'i itiyor ve GOLDBERG SEYİRCİLERİN ARASINA DOĞRU DÜŞÜYOR!Çok sert bir düşüş! Görüntü ekrana tekrar veriliyor,hakemler hemen gidip soruyorlar I Quit mi diye,25-30 saniye kadar cevap gelmiyor,hakem tam bitireceği sırada Goldberg ''Hayır!'' diyor ve bu sayede maç devam ediyor.Sheamus da kafesin tepesinde diz çöküyor ve ellerini başına koyuyor.Goldberg hakemlerin yardımıyla kaldırılıyor ama hakemleri itiyor ve tırmanmaya başlıyor.Sheamus bu sefer izin veriyor.Goldberg groggy durumdayken Sheamus Brogue Kick yapmak istiyor ama Goldberg yakalıyor ve German Suplex yapıyor.Sonra deli gibi taunt yapmaya başlıyor ve Jackhammer pozisyonuna alıyor!Ve Jumping Jackhammer geliyor ve kafesin tavanı da çöküyor! Çöküntüler arasında ikisi ringe düşüyorlar ve bir delik açılıyor ringin ortasında!İkisi yerde hareketsiz yatıyorlar yaklaşık 2-3 dakika boyunca!

Reklamlar...

Reklamlardan döndüğümüzde ikisi ringde çelik kafesin yıkıntıları arasında dövüşüyorlar.Bir Reverse Suplex geliyor Sheamus'dan.Sonra kaldırıyor ve köşeye gönderiyor Goldberg'i,sonra üzerine koşuyor ama Big Boot'u yiyor ve kanamaya başlıyor!Sheamus o sinirle bir kere daha geliyor ama bir kere daha big boot yiyor!Geri çekildiğinde Goldberg kendisini iplere gönderiyor ve bir Clothesline vuruyor.Goldberg nefes nefese kalıyor ve seyircilerin arasından bir bayanın sesini duyunca aniden ayaklanıyor ve Sheamus'u alıyor,deliği içine Bodyslam ile atmak isterken Sheamus reverse ediyor ve bir tekme atarak deliğe High Cross ediyor Goldberg'i!Goldberg'e soruluyor ama yine hayır diyor!Sheamus inanamıyor ve müthiş bir sinirle kafesin üstüne çıkıyor.Ama kafes hafiften sallandığı için dengesini sağlamakta zorlanıyor.Sonunda açıklığa geliyor,delikten bakıyor ama Goldberg yok!Etrafına bakınıyor! GOLDBERG DE KAFESİN ÜSTÜNDE!!!Arkasını dönüyor ve SPEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!İkisi kafesin üstünden yere doğru uçuyor! Kafes onlar uçarken yıkılıyor!Ve tam spiker masasına bodoslama giriyorlar ama Goldberg yere düşerken altta kaldığı için tüm acıyı o çekiyor ve sorulduğunda I QUIT diyor!

Batista : - Kazanan ve yeni ECW Şampiyonu...SHEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAMUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSSS!!!!!!!

Hakem Sheamus'un elini kaldırıyor ve kemer geldiğinde dışarı çıkarak fanların arasında kutlama yapıyor.

Şov bu görüntülerle sona eriyor.

En son Levathian tarafından Perş. 09 Ağus. 2012, 16:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:09

Rey ne güreşmiş be. Kelly'nin şovu harika. Başlangıç güzel. Umarım devamı daha güzeldir. Smile
GS Forever
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
GS Forever

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:14

Kelly nin şovunu çok beğendim,Jeff vs Rey maçı da güzeldi.Güzel bir başlangıç yapmışsınız.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:19

Bence de Rey ve Jeff güzel bir maç çıkarmış.
Kelly şov yapacak ve harika olmayacak ha? Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:23

Backstage'ye Önem ver Emir. Çok güzel gidiyor Şov.
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:27

Bu iş için biçilmiş kaftansın Emir ! Kelly harika umarım devamını getirirsin eline sağlık ..
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:31

Edge ile Christian'ın segmenti güzelmiş ama uzadıkça boku çıkmış. D-X katıldığında bitseydi iyiydi. Geri kalan yerler harika.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:33

Rey'in ECW'de Yeri yok ! You Can't Wrestle !
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:47

Yine E.C.W'den müthiş bir şov geliyor Very Happy
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:48

Sheamus deliye döndü. Bence boşuna sinirleniyor. Kovulmayacağına göre kazanacaktır.
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 16:52

Hiç belli olmaz abi Razz
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 17:02

Vöh am. Johnny Sins'in yerine Brazers'ta çalışmak için iş başvurusu yapabilecek kadar güzel sikmişim. Çok güzel..
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 17:07

New ECW Champion SHEAMUSS !!! ECW kerhaneye donmüş amına koyim bi ben sikemedim gitti Very Happy
Enigmatic Legacy
Main Eventer
Main Eventer
Enigmatic Legacy

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 17:41

Yeaaah

NEW HARDCORE CHAMPION
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!   ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE! EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 17:46

Emir çok seksi olmuş bebeğim.

ECW One Night Stand | 9 Ağustos 2012 LIVE!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 08/08/2012 Raw *Live
» 5 Ağustos 2012/ECW Houseshow LIVE!
» 20/07/2012 RAW * Live
» 15/08/2012 Raw *Live
» 25/07/2012 RAW * Live