PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1]

2 posters
YazarMesaj
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] Empty
MesajKonu: A Turkish in WWE [Season 2 Part 1]   A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] EmptyÇarş. 23 Nis. 2014, 01:42

Şov: Summerslam
Yer:  Madison,Wisconsin

TOMMY DREAMER VS. CM PUNK
ECW CHAMPIONSHIP

...
İki güreşçi de bir hayli yorgun görünüyor ve Punk'ın yüzündeki kan bir hayli yayılmış durumda. Tommy, diz çökmüş Punk'ın kafasına kafasına saydırıyor yumrukları. Bir tane de diz atıyor Punk yerde. Tommy ringden iniyor ve ringin altından bir sandalye çıkarıyor. Sandalyeyi yere koyuyor ve Punk'ı kaldırıyor. Ve sandalye üstüne DDT! Tommy tuşa gidiyor 1... 2... 3... Tommy kazandı! Tommy Dreamer kemerini koruyor.

Tommy kemeriyle turnbuckle'a çıkıp sevinirken birden Curtis Axel ringe giriyor ve yerdeki kanlı sandalyeyi alıp Tommy Dreamer'ın sırtına geçiriyor! Brock Lesnar ve Ryback de koşarak ringe giriyor ve Tommy Dreamer'a saldırıyorlar. İlk olarak Ryback, Tommy Dreamer'ı kaldırıyor ve "FEED ME MORE!" diye bağırıp bir Shell Shocker yapıyor! Şimdi Brock Lesnar kaldırıyor Tommy Dreamer'ı ve bir F-5 yapıyor! Tam Curtis Axel ona saldıracakken bir müzik duyuluyor:

Mehter Marşı bir anda Summerslam arenasında yankılanıyor. Dev ekranda Utku'nun titantronu görünüyor ve Utku elinde dikenli telle sarılmış bir sandalyeyle görünüyor. Utku güneş gözlüğünü çıkarıp fırlatıyor ve taraftarların çılgın tezahüratları eşliğinde ringe doğru koşarak geliyor. Ryback, Curtis Axel ve CM Punk ringden kaçıyor. Ringde sadece Brock Lesnar ve kendine gelmeye çalışan Tommy Dreamer kalıyor. Tommy Dreamer iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve Utkuya yaklaşıyor. Utku önce Brock Lesnar'a sert bir bakış atıyor, Tommy Dreamer Brock Lesnarla dövüşmek için gardını alınca birden Utku elindeki sandalyeyi Tommy Dreamer'ın kafasına indiriyor! Tommy yere yığılıyor ve ringin dışındaki CM Punk,Ryback ve Curtis Axel'ı ringe çağırıyor. Kendisi bir turnbuckle'a oturuyor ve CM Punk, Tommy Dreamer'a Go To Sleep, Curtis Axel da Hangman's Facebuster yapıyor. Utku da turnbuckle'a çıkıyor fakat sonra inip Tommy Dreamer'ın yanına geliyor. Tommy'yi tişörtünün yakasından çekerek kaldırıyor ve çok sert bir Ottoman Slap indiriyor! Seyirciye de kızgın bir bakış atıyor ve bütün arena bir anda Utkuyu yuhalamaya başlıyor. Utku yuhalamaları aldırmadan CM Punk, Brock Lesnar, Curtis Axel ve Ryback eşliğinde ringi terkediyor.

Micheal Cole: Buna inanamıyorum.
Jerry Lawler: Neden Utku, neden?

Utku, Extreme Rules'ta The Miz'e karşı çıktığı United States Championship maçı sırasında merdivenin tepesinden düşünce ağır bir sakatlık geçirmiş ve ringlerde aylarca gözükmemişti. Yoğun bir tedavi sürecinin ardından Summerslam'de dönüşünü gerçekleştirdi. Soyunma odasına doğru giderken CM Punk ile sohbet ediyor.

CM Punk: "Hey, çok iyiydin ahbap. Geri döndüğüne çok sevindim."
Utku: "Ben de öyle. Burayı çok seviyorum."
CM Punk: "O gün düştüğünde çok endişelenmiştim senin için. Şimdi nasıl kolun?"
Utku: "Hala biraz ağrıyor ama iyiyim."

Utku, CM Punk ile vedalaştıktan sonra soyunma odasına giriyor ve kapıyı kapattıktan sonra gülümseyerek soyunma odasını süzdükten sonra bir sandalyeye oturuyor.

Utku: "Özlemişim lan burayı."

Utku bir süre dinlendikten sonra üstünü değiştiriyor. Üstüne siyah bir ECW tişörtü, altına da kot pantolon giydikten sonra kapının vurulduğunu duyuyor.

Utku: "Gir?"

İçeri WWE görevlilerinden biri giriyor.

Görevli: "Mr.Doğan, Mr.Lavesque sizi toplantı odasında görmek istiyor."

Utku: "Tamam geliyorum."

Utku soyunma odasından çıkıp toplantı odasına doğru gidiyor. Bu arada diğer güreşçilerin, görevlilerin "Geçmiş olsun." dileklerini ve "Hoşgeldin."lerini kabul ediyor. Kolundaki sakatlık düzelmiş olmasına rağmen ringde yaptığı Ottoman Slap yüzünden kolu biraz ağrıyordu. Buna rağmen mutluydu, evine, WWE'ye geri dönmüştü. Toplantı odasına gelince kapıyı tıklatıyor ve içerden gelen "Gir." komutuyla kapıyı açıp içeri giriyor. İçeride Paul Levasque, Paul Heyman ve WWE Creative Team'in çalışanlarından birini görüyor.

Lavesque: "Ha, demek geldiniz Mr.Doğan. Buyrun oturun, biz de sizi bekliyorduk."

Utku gülümseyerek Lavesque'nun eliyle işaret ettiği koltuğa oturuyor.

Lavesque: "Kolunuz ne durumda?"

Utku(Gülerek): "Surat dağıtacak kadar iyi."

Lavesque(Güler): "Buna sevindim. ( Boğazını temizler ) Neyse, işimize bakalım. Mr.Doğan, aylardır sakattınız ve Extreme Rules'tan sonra çok şey değişti. Artık RAW'da değil, ECW'da güreşeceksiniz ve hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Oynayacağınız karakter dahil."

Utku: "Karakterimin değişeceğini zaten biliyordum. Ms.McMahon bu şovda neler yapacağımı e-mail olarak atmıştı bana. Heel olmak sürpriz olmadı yani."

Lavesque: "Canlandıracağınız karakterin farkında olmanız beni mutlu etti, Mr.Doğan. Ring kıyafetiniz aynı olacak ama dediğim gibi hakkınızda çok şey değişecek. Başta yer alacağınız takım ve menajeriniz."

Utku:  "Bir dakika Mr.Lavesque? Zaten benim bir menajerim var, April?"

Lavesque: "Ms. Mendez Divas Championship feudunda olduğu için sizin menajerliğiniz görevini başka birine verdik."

Utku: "Kimmiş o?"

Paul Levasque parmağıyla karşısında oturan Paul Heyman'ı işaret ediyor.

Lavesque: "Mr.Heyman, sizin de menajeriniz olmayı kabul etti."

Heyman: "Sen ve ben iyi arkadaş olacağız delikanlı."

Utku bu olaydan memnun kaldığını gülümseyerek belirtiyor.

Lavesque: "Sonraki ECW şovunda yapılacak çok işimiz var, Mr.Doğan. O yüzden bu şova en iyi şekilde hazırlanmalısınız. Mr.Doğan'a senaryoyu getirin."

WWE Creative Team çalışanı önünde "ECW" yazan sarı bir klasörü raflardan alıyor ve Utkuya uzatıyor. Utku içindekileri dikkatli bir şekilde okuyor. Canlandıracağı karakter, neler yapacağı ve çıkacağı maç hakkındaki bilgileri edindikten sonra klasörü çalışana iade ediyor.

Lavesque: "Eee, ne düşünüyorsunuz?"

Utku: "Yeni karakterimi sevdim."

Lavesque: "Unutmayın Mr.Doğan, canlandıracağınız karakteri sanki gerçekte de öyleymişsiniz gibi oynamalısınız. Seyirci sizden nefret etmeli."

Utku: "Anladım, her heel güreşçinin olması gerektiği gibi pisliğin teki olmamı istiyorsunuz."

Lavesque(Gülerek): "Çabuk öğreniyorsunuz Mr.Doğan."

Utku, Mr.Lavesque ile gerekli detayları görüştükten sonra toplantı odasından çıkıyor ve otoparka gidiyor. Oradan arabasıyla WWE superstarlarının kaldığı otelee geçiyor. Orada onu kız arkadaşı AJ Lee ile güzel bir gece beklemektedir.

...

Yer: Birmingham, Alabama

Şov: WWE ECW

Salon tıklım tıklım dolu, taraftarlar yaptıkları tezahüratlarla salonu inletiyor, şovun başlaması için sabırsızlanıyorlardı. Utku da soyunma odasında şovun başlamasını beklemektedir.

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] Ecw-pyrotechnics-image1

Don't Question My Heart şarkısı duyuluyor ve pyroların ardı ardına patlamasıyla seyirciler sevinçten tek kelimeyle çıldırıyor. Kameralar çalıştırılmış vaziyette seyircileri bir süre çektikten sonra Commentary Team'e dönüyor.

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] Wwe-jerry-lawler-e-michael-cole_display_image

Micheal Cole: "Merhaba değerli WWE severler. Bir ECW gecesinde daha sizlerleyiz. Ben Micheal Cole, yanımda partnerim Jerry 'The King' Lawler."

Jerry Lawler: "Teşekkürler Micheal. Yine mükemmel bir atmosfer ECW arenasını kaplamış durumda."

Micheal Cole: "Pazar günü yapılan Summerslam'de inanılmaz maçlara şahit olduk. Dolph Ziggler & AJ Styles, Shield'ı yenerek yeni WWE Tag Team Champion oldular, Jeff Hardy Sheamus'a karşı Intercontinental Championship kemerini korurken, The Miz United States Championship unvanını Rey Mysterio'ya kaptırdı. Christian, RVD'yi yendi ve hala Hardcore Champion, Chris Jericho, John Cena'yı yendi ve WWE Championship unvanını sürdürüyor, Randy Orton ise mükemmel bir maçta Kane'i yenerek yeni World Heavyweight Champion oldu. Tommy Dreamer da CM Punk'a karşı ECW Championship unvanını korudu da korumasa daha mı iyiydi acaba?"
Jerry Lawler: "Doğru söylüyorsun Micheal, dün gece Utku da uzun bir aranın ardından geri döndü, fakat Tommy Dreamer'a saldırarak ben dahil herkesi şoka uğrattı."

Bu arada spikerlerin sözü Paul Heyman'ın müziğiyle kesiliyor. ECW GM Paul Heyman yanında adamları Brock Lesnar, CM Punk, Curtis Axel ve Ryback ile ringe geliyor.

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] Paul-heyman-1697633

Paul Heyman: "Pazar günü, Summerslamde, adamlarımın gücünü görmeniz için onları ringe ben yolladım. ( Boo ) CM Punk, maçı belki kaybetti ama Tommy Dreamer, Paul Heyman'ı hafife almaması gerektiği konusunda acı bir ders aldı! Bu arada sevgili ECW, biraz moraliniz bozuk görünüyor? Yoksa sevgili kahramanınız size sırt mı çevirdi? ( Boo ) Bu arada, internetten yeni Paul Heyman Guy'ı açıklayacağımı belirtmiştim... işte YENİ PAUL HEYMAN GUY!

Mehter Marşının duyulmasıyla ECW arenasını büyük bir şaşkınlık kaplıyor ve Utku giriş kapısında gözüküyor. Hiçbir taunt yapmadan sadece titantron ekranında dalgalanan Türk bayrağını işaret ediyor ve pyrolar ardı ardına patlayıveriyor. Taraftarların sessizliği eşliğinde ağır adımlarla ringe ilerliyor. Ringe gelirken gözüne Utkunun Ottoman Slap tişörtünün aynısını giymiş bir çocuk çarpıyor. Gözlüğünü çıkarıp bir süre çocuğa baktıktan sonra ringe giriyor. CM Punk, Curtis Axel ile el sıkıştıktan sonra Paul Heyman'ın yanına geliyor.

Paul Heyman: "( Utkunun omzuna elini koyarak ) Utku, Utku, uzun süredir bu ringler seni çok özledi. Ve şimdi ECW ailesinin bir parçasısın. Ve yeni Paul Heyman Guy olarak ECW'da tarihi yeniden yazmaya hazır mısın?"
Utku: "Hazırım. ( Boo ) Durmayın, yuhalayın beni. Çünkü bunu hakediyorum öyle değil mi? Şu anda yuhalanmamın tek sebebi sizin aptal kahramanınızın suratını sandalyeyle dağıtmam mı? ( Boo ) Biliyor musunuz? Hakkımda ne düşündüğünüz umrumda bile değil. Yaklaşık 1.5 senedir WWE'de güreşiyorum. Sakatlıklar geçirdim, tehlikeli hareketler yaptım, sizleri eğlendirmek için hayatımı riske attım. Biliyor musunuz? Sıkıldım. Sizleri eğlendirmekle görevli bir soytarı olmaktan sıkıldım! ( Boo ) İşinize gelirse... Ben artık bir Paul Heyman Guy'ım ve siz şapşallara gerçek yeteneğin ne olduğunu göstermenin artık zamanı geldi..."

Tommy Dreamer'ın müziğinin duyulmasıyla ECW arenası cheer ile yıkılıyor adeta. Tommy Dreamer omzunda ECW Championship kemeriyle görünüyor.

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] Tommy-dreamer-43

Tommy Dreamer: "Vay vay vay, bakın burada kimler varmış? Heyman ve göt yalama uzmanları yine saçmalamakla meşgul. ( Cheer ) Heyman, yenilgiyi kabullenmeyi bu yaşa gelmiş olmana rağmen öğrenememiş olman inan bana çok üzücü. Gördün, ve tekrar belirtiyorum, Summerslamde adamın CM Punk'ın canına okudum! ( Cheer ) Bunu sen de biliyorsun, CM Punk da biliyor, diğer adamların da biliyor bütün ECW da biliyor! Ama beni en çok üzen şey, ECW GM'inin sırf istemediği kişi kemerini korudu diye adamlarını saldırtacak kadar seviyesiz ve aciz olması. İşin en kötü tarafı Heyman, pis işlerine gencecik bir çocuğu bile alet etmiş olman. Utku, doğrusu böyle pislik bir adamın ayak işlerini yapacak bir uşak haline gelmen beni çok şaşırttı. Senin gibi yetenekli bir güreşçiden daha seviyeli bir hareket beklerdim. ( Cheer )"

Utku: "Ben uşak değilim, Tommy. Ben bir Paul Heyman Guy'ım, tıpkı bu unvanı hakeden muhteşem güreşçiler gibi. Sen Summerslamde başına gelenleri hakettin, elimden gelse o sandalyeyi bu sefer kafana daha sert indirirdim. ( Boo ) Bu saldırı Mr.Heyman, senin şampiyon olmanı istemediği için değil, ona yaptığın saygısızlık için yapıldı. Ve bence artık hareketlerine dikkat etmelisin seni aptal. Çünkü eğer bir saygısızlık daha olursa bunun affedileceğini sanmıyorum."

Tommy Dreamer: "Bence saygı öğrenmesi gereken ben değilim, sensin. Bu yaşına gelmişsin, WWE gibi üstün kaliteli bir federasyonda güreşçi, hatta Paul Heyman Guy olmuşsun, ama daha büyüklerinle nasıl konuşacağını bile bilmiyorsun. ( Cheer ) Biraz saygılı olsaydın haddini bilir ve benimle böyle konuşmaman gerektiğini bilirdin. Şu komik haline bak, ben ECW Champion olmak için çabalarken sen sadece Paul Heyman'ı savunmak için kendini parçalıyorsun."

Utku: "Saygı hakedenindir Tommy, senin gibi götü büyüklerin değil. ( Boo ) Saygı bildiğim bir şeydir ve şunu bil ki hayatımda kimseye yalakalık yapmadım ve yapmayacağım da, Paul Heyman'a yalakalık yapmak gibi bir amacım kesinlikle yok. Sadece ait olmam gereken taraftayım, Paul Heyman Guy'ım, ECW'nun gelecekteki yüzüyüm. Seni ise sadece şişirilmiş bir balonsun, bir patlatmalık işin var. O kemeri hakettiğini düşünüyorsan, benimle bir maça ne dersin?"

Utkunun bu sözüyle ECW seyircileri "TOMMY! TOMMY! TOMMY!" chantleri atmaya başlıyor.

Tommy Dreamer(Sırıtarak): "Bu bir meydan okuma mı?"

Utku: "Eğer koca poponu tekmeleyecek kişi olacak olmam meydan okumaksa, evet. ( Boo ) Ha eğer korktuysan, söyle yani utanmana gerek yok. ( Güler ) ( Boo )"

Tommy Dreamer(Sinirli bir şekilde): "Pekala aptal çocuk, bunu sen istedin. ECW Champion'ın dünkü çocuktan korkacağını mı zannettin? Seni pataklarken beni iyi izle ki biraz güreşmeyi öğren belki ilerde işine yarar. ( Cheer )"

Paul Heyman: "Pekala şampiyon. Madem öyle, bu geceki Main Eventi açıklıyorum: Bir Extreme Rules maçı, ECW CHAMPION TOMMY DREAMER VS. UTKU"

ECW seyircisi bu haberle sevinçten çıldırıyor. Maç duyurulduktan sonra Utku ters ters Tommy Dreamer'a bakarken Tommy Dreamer ona mikrofonsuz "İşin bitti çocuk!" diye bağırıyor. Backstage'e gittikten sonra Paul Heyman ve adamları da backstage'e gidiyorlar. Backstage'e döndüklerinde Curtis Axel, sırıtarak Utkuya bakıyor:

Curtis Axel: "Seni şanslı, daha ECW'daki ilk günün ve şampiyonla maç yapacaksın."
Utku(Gülerek): "Beni öldürmesin de."
Ryback: "İyi hazırlan, gene sakatlama bir yerini."

Utku, Ryback'in esprisini gülümseyerek karşılıyor ve maçına ısınmak için soyunma odasına gidiyor. Maç saati gelince ring kıyafetini giyiyor ve aynada kendine bakıyor. Ringde olmadığı dönemde imajında fazla değişiklik yoktu. Uzun siyah saçlarını artık at kuyruğu biçiminde topluyordu, ayrıca sakalı da uzamıştı. Son hazırlıklarını yaptıktan sonra soyunma odasından çıktı ve sırasını beklemeye başladı.

...

Taraftarlar müziği duyar duymaz sevinçten deliriyor ve tezahüratlara başlıyor. Müzik başladıktan birkaç saniye sonra Tommy Dreamer belinde ECW Championship kemeriyle görünüyor.

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] 10537604

Justin Roberts: "Sıradaki maç bir Extreme Rules maçı! Ringe doğru ilerleyen, Yonkers, New York'tan 255 pound ağırlığında... ECW Champion... TOMMYYY DREEEEAAAMEEEERRR!"

Tommy Dreamer birkaç taraftarla tokalaştıktan sonra ringe giriyor ve kemeriyle tauntunu yaptıktan sonra rakibini beklemeye başlıyor.

Mehter Marşı duyulur duyulmaz arenayı derin bir sessizlik kaplıyor. Utku taunt yaparak kapıda görünür görünmez yuhalanmaya başlıyor. Ayrıca üzerinde "I'M A PAUL HEYMAN GUY" yazılı siyah bir tişört vardı. Tam ortada ringi parmağıyla işaret edince pyrolar ardı ardına patlıyor ve hızlı adımlarla ringe yaklaşıyor.

Justin Roberts: "Ve rakibi, İstanbul,Türkiyeden, 229 pound ağırlığında, UUUTKUUUU!"

Ringe girince yuhalamalar eşliğinde turnbuckle'a çıkıp sağ elini Osmanlı Tokadı biçiminde açıp havaya kaldırıyor. Tişörtünü de çıkartıp ring kenarına koyuyor. Tommy Dreamer'a bir süre ters ters baktıktan sonra gardını alıyor, Tommy Dreamer da bu sırada kemerini çıkartıyor.

TOMMY DREAMER VS. UTKU

İki güreşçi maça lock-up ile başlıyorlar ve Tommy, Utkuya bir tekme atıyor. Sırtına da bir yumruk atıyor. Saçından tutuyor ve suratına bir diz atıyor. "TOMMY! TOMMY! TOMMY!" chantleri arenayı inletiyor. Utku ayağa kalkınca Tommy bir yumruk atmak istiyor fakat Utku onu kolundan yakalıyor ve karnına bir tekme atıyor. Ardından Utku şampiyonun suratına suratına saydırıyor yumrukları ve Tommy köşeye sıkışıyor. Şimdi Utku, Tommy'nin karnına arka arkaya Shoulder Thrust yapıyor. Biraz geri çekiliyor ve bir Clothesline yapmak istiyor fakat Tommy çekiliyor ve Utku köşeye tosluyor. Ardından Tommy köşeden seken Utkuyu arkadan yakalıyor ve bir German Suplex! Tommy tuş deniyor 1... Utku kurtuluyor. Tommy sırıtarak Utkuyu saçından tutarak kaldırıyor ve ringden dışarı fırlatıyor! Kendisi de ringden iniyor ve yerde yatan Utkunun saçından tutup arka arkaya yumruklar atıyor yüzüne. Şimdi Tommy, Utkuyu bırakıyor ve ringin altından bir sandalye çıkarıyor. Utku bu arada ayağa kalkmaya çalışıyor ama Tommy sandalyeyi Utkunun sırtına geçiriyor. Utku yere yığılıp kalıyor. Tommy elindeki sandalyeyle taunt yapıyor ve kalkmaya çalışan Utkunun tekrar sırtına sandalyeyle vuruyor. Taraftarlar "ONE MORE TIME!" diye bağırıyor ve Tommy bir kere daha sandalyeyi Utkunun sırtına indiriyor. Utku acı içinde tutuyor sırtını. Tommy yamulmuş sandalyeyi bir kenara bırakıyor ve Utkuyu ensesinden tutuyor ve kafasını arka arkaya bariyerlere çarptırıyor. Bırakınca da Utku kendini yere bırakıyor. Utku gerçekten zor durumda. Tommy son derece kendinden emin görünüyor ve ringin altından bu sefer bir kendo sopası çıkarıyor. Utkunun ayağa kalkmasını bekliyor. Utku bariyerlere tutunarak ayağa kalkıyor, Tommy kendo sopasını Utkuya doğru sallıyor fakat Utku eğiliyor ve Utkudan bir Spinning Heel Kick geliyor! Tommy bir anda yerde kalıyor. Utku şimdi eline kendo sopasını alıyor ve ayağa kalkmaya çalışan Tommy'nin kafasına indiriyor! Şimdi Tommy tekrar ayağa kalkmaya çalışıyor bu sefer Utku Tommy'nin sırtında paralıyor kendo sopasını. Son darbeyi öyle sert indiriyor ki kendo sopası iki parçaya bölünüyor. Utku şimdi Tommy'yi kaldırmaya çalışıyor fakat Tommy birden Utkuyu kucaklıyor ve koşup Utkunun sırtını ring direğine çarptırıyor. Bu arada Utku sırtını çarpınca "YANDIM ANAM!" diye bağırıyor. Fakat bunu Türkçe söylediği için yanındaki Tommy dahil çoğu kişi onun dediğini anlamıyor. Tommy, şimdi Utkuyu diz çökmüş vaziyete getiriyor ve arka arkaya yumruklar atıyor. Şimdi başı dışarda kalacak şekilde ringe sokuyor, geri çekiliyor ve Utkunun kafasına doğru bir Big Boot yapıyor! Hemen ringe giriyor ve tuş deniyor 1... 2... Utku kurtuluyor. Tommy sinirli bir şekilde ayaklanıyor ve Utkunun da ayağa kalkmasını bekliyor. Utku, Tommy'nin pantolonuna tutunarak kalkmaya çalışıyor ve birden Tommy'ye bir Low Blow geçiriveriyor! Ve aniden Tommy'yi bacaklarından yakalıyor ve bir Boston Crab bağlıyor. Hakem Tommy'ye pes edip etmeyeceğini soruyor. Etmeyeceğini duyan Utku hareketi gittikçe daha sert yapmaya çalışıyor. Tommy iplere doğru ilerlemeye çalışıyor ve iplere tutunuyor. Doğrulmayı başaran Tommy, bacaklarıyla Utkuyu ileri fırlatarak kendini Boston Crab'ten kurtarıyor. Utku çok sinirleniyor ve Tommy'ye doğru koşuyor ancak Tommy bir Back Body Drop yaparak Utkuyu ringden dışarı atıyor. Tommy tezahüratlara taunt ile karşılık veriyor. Utku bu arada ortalarda gözükmüyor. Tommy ringden iniyor ve ring etrafında Utkuyu arıyor. Bu arada Utku ringin altından fırlıyor ve elindeki florasanı Tommy'nin ensesinde patlatıveriyor! Ardından Tommy'yi ensesinden tutuyor ve ring direğine defalarca acımadan vuruyor. Ardından bariyere doğru bir Scoop Slam yapıyor! Tommy yerde yatıyor. Utku da ringe tırmanıyor ve turnbuckle'a çıkıp Tommy'nin ayağa kalkmasını bekliyor. Tommy ayaklanıyor ve Utku, Tommy'nin üzerine Cross-Body ile uçuyor fakat Tommy çekiliyor ve Utku bariyerlere çarpıyor. Utku çenesini tutarak yerde yatıyor. Tommy bu arada bir sandalye daha çıkarıyor ring altından. Sandalyeyi yere vuruyor ve Utkunun kalkmasını bekliyor. Utku da kalkar kalkmaz sandalyeyi kafasına indiriyor! Utkunun alnında bir kanama başlıyor. Tommy, Utkuyu ringe sokuyor ve tuş deniyor, 1... 2... Utku kurtuluyor. Tommy inanamıyor. Tommy, Utkuyu kaldırıyor, saçından tutup bir yumruk atıyor. Bir yumruk daha sallıyor ama Utku eğiliyor ve DA SHOUT OUT yapıyor! Utku bir süre dinleniyor ve Tommy ile aynı anda ayağa kalkıyorlar. Utku bir yumruk atıyor, bir yumruk da Tommy'den, bir Utku vuruyor, bir Tommy... Utku yumrukları artırıyor ve Tommy'yi Irish Whipe gönderiyor. Dönüşte Tommy'yi yakalıyor ve çok sert bir Sidewalk Slam geliyor! Utku tuş deniyor 1... 2... Tommy kurtuluyor tuştan.  Utku çok sinirleniyor ve Tommy'nin yüzüne saydırmaya başlıyor yumrukları. Ardından bir de kafa atıyor Dreamer'a. Şimdi Utku ringden iniyor ve ringin altından bir tuğla çıkarıyor! Ringe çıkmak isterken Tommy ona bir Clothesline yapıyor ve Utku bariyerlere çarpıyor. Tommy ringden iniyor ve Utkuyu saçından tutup yumruklamaya başlıyor. Bir tane de diz atıyor karnına ve Utku yerde. Tommy taraftarları taunt yaparak gaza getirmeye çalışıyor. Arkasını döner dönmez Utku tuğlayı Tommy'nin karnına geçiriyor. Ardından Tommy'yi yakasından tutuyor ve tuğlayı kafasında patlatıveriyor! Tommy'nin de kaşında büyük bir açılma oluyor. Utku, Tommy'ye doğru yaklaşıyor fakat Tommy ona bir tekme atıyor ve DDT! İki güreşçi de yerde yatıyor. Tommy zor da olsa ayağa kalkıyor ve Utkuyu ringe sokuyor. Tuş denemesi 1... 2... 3 mü? Hayır, Utku son anda omzunu kaldırıyor. Tommy, yerdeki Utkunun göğsüne bir tekme atıyor ve ringden inip dışarda bıraktığı diğer sandalyeyi alıyor. Ringe giriyor ve ayaklanmış Utkuya sandalyeyi sallıyor fakat Utku eğiliyor ve Tommy'ye OTTOMAN SLAP! Tuş denemesi 1... 2... 2.9'da kurtuluyor Tommy Dreamer. Utku ellerini yüzüne koyuyor. İnanamıyor kazanamadığına. Utku bu sefer ringden inen kişi oluyor ve ringin altından bir masa çıkarıyor. Masayı ringe sokuyor ve kuruyor. Tommy'yi de oraya yatırıyor. Turnbuckle'lardan birine doğru gidiyor. Swanton Bomb için hazırlanıyor, ve kendini Swanton Bomb için bırakıyor ama Tommy çekiliyor ve Utku direk masanın üstüne sırtüstü düşüyor! Tommy de yerdeki sandalyeyi yere koyuyor ve Utkuyu da yakalıyor ve sandalye üstüne DDT! Tuş denemesi 1... 2... 3... Tommy Dreamer maçı kazanıyor.

Tommy Dreamer, ECW Championship kemerini havaya kaldırarak yerde yatan Utkunun yanında poz veriyor ve ECW bu görüntülerle sona eriyor.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] Empty
MesajKonu: Geri: A Turkish in WWE [Season 2 Part 1]   A Turkish in WWE [Season 2 Part 1] EmptyÇarş. 23 Nis. 2014, 13:15

Adam heel dönmüş.Heyman da güzel uymuş yanına bro.

A Turkish in WWE [Season 2 Part 1]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A Turkish in WWE
» PWE Pro League Season 1
» Fall Of The Game Season 1
» Loves From Soviet Russia - Part 3
» PWE Rebellion Only on PWE Network Part 1