PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

18 Şubat RISE !

+10
leo
The Charismatic Enigma
The Paragon of Virtue
The King Of Spear
Shareef
Oberyn Martell
Mamy D Way
I'll Keep Coming
Ace of Diamonds
Klaus Meine
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:02

My Demons Çalıyor ve Rise! Başlıyor!

18 Şubat RISE !  Wwe-raw-pyro-o

Harika bir pyro gösterisi izledikten sonra spikerlerimize dönüyoruz.

18 Şubat RISE !  TfiBYLD

Michael Cole, Booker T ve JBL hiç bir şey söylemeden sadece kameraya bakıyorlar. Michael Cole sonra elinde bir pankartı havaya kaldırıyor. Pankartta yazanlar aynen şöyle;

"Maaşlarımızı alamadığımız için sizi kınıyoruz. Oros..."

Kameralar hemen arka plana dönüyor. Büyük bir açıklığa bir limuzin yaklaşıyor. Açıklığın etrafı ağaçlarla kaplı. Aracın içinden Vince McMahon iniyor ve sadece farların parlattığı kısma yürüyor. Önüne ağır hareketlerle gelen 3 silüeti farkediyor...

Vince McMahon: Geldiğiniz için teşekkür ederim, baylar.

Silüetten en uzun olanı öne çıktı.

Silüet: Vince, bizi satın almak çok kolay değil. Bunu biliyorsundur.

Vince McMahon: Seçim sizin, baylar. Elimin altında zaten başkalarından oluşturduğum bir takım var. Ancak...

Silüet: Ne?

Vince McMahon: Ben sizi istiyorum. Güvenilir ve yetenekli insanlarsınız.

Silüet: Bize elle tutulur bir şey ver, Vince. Vaktimizi boşa harcama.

Vince McMahon: CM Punk'u istiyorsunuz. Size onu bir altın tepside sunuyorum. 

Silüet öne çıkar. Roman Reigns'tir. Arkadaki gölgeden farklı bir ses konuşur.

Ses: Roman, ne istediğimizi söyle.

Roman Reigns: Adalet.

Diğer gölgeler de ışığa gelir. Seth Rollins ve PWE Champion Dean Ambrose.

Vince McMahon: Ne isterseniz alacaksınız, baylar. Beni Dixie Carter sürtüğünden kurtarın, yeter.

Dean Ambrose: Vince. İşini kabul ediyoruz. İsteklerimizi bildiren dökümanı alacaksın.

Vince McMahon: Size de bir armağanım var. Emrim altındaki en yetenekli güreşçilerden biri sizinle çalışmayı kabul etti.

Dean Ambrose: Taşıma kanla savaş olmaz.

Vince McMahon: Kendisi istiyor. 3 kişi Punk ile savaşamazsınız. Arkanızda hem bir otorite figürü, hem de bir yetenek abidesi olacak. 

Dean Ambrose dudak büzer.

Dean Ambrose: Kim bunlar?

Vince McMahon: Beyler, gelin.

Gölgelerin içindeki limuzinden 2 kapı açılır. 

Vince McMahon'un sağına bir karaltı yaklaşır, omzunda bir şey parlamaktadır. Vince McMahon'un soluna bir karaltı daha yaklaşır. 

Vince McMahon: Yeni S.H.I.E.L.D kutlu olsun. Baylar.

Sağdaki karaltı öne çıkar. Yüzünü gören Dean şaşırır.

Dean Ambrose: Seni burada göreceğimi hiç düşünmezdim... Drew.

Drew McIntyre sırıtır.

Drew McIntyre: Hayat ne kadar garip, değil mi?

Dean Ambrose: Garip, evet. Senin gibi bir orta seviye güreşçiyi bizle göreceğimizi hiç sanmıyordum.

Drew McIntyre bozulmaz. 

Drew McIntyre: (Kahkaha atar) Dean, sanırım son 5 gün içerisinde hiç bir şey izlemiyorsun. Punk ve ekibi sizi resmen param parça ediyor. Vince McMahon gibi bir adamın desteğini almak için çok şanslı olmanız gerekiyordu, ve oldunuz da. Sizin en büyük şansınız da benim. Siz ve Vince arasındaki ana bağlantı benim. Her şey bende...

Arka plandan bir ses: Drew, izninle. 

Gölgelerin içinden William Regal çıkar.

William Regal: Baylar, öncelikle arkadaşımı mazur görün. Kendisi biraz fazla heyecanlı.

Regal daha fazla bir şey söyleyemeden Shield'ın 3 üyesi de karşıdakilerin üzerine çullanıyor. Vince'ı boğazından tutup limuzine yapıştırıyor Dean.

Dean Ambrose: Bana bak, Vince. Şu anda delilik ve sakinlik arasındaki tek bağlantı benim. Beni iyi dinle. Çok da iyi dinle. Biz senin paralı köpeğin felan değiliz. Yanıma vereceğin küçük yavrular işimize yarayabilir, ancak eğer bizi böyle kontrol edebileceğini ya da satın alabileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Senin verdiğin görevi, sadece kendi şanımız için yapacağımıza emin ol. Senin götünü kurtarmak için değil.

Dedikten sonra 3 üye de diğerlerini bırakıp oradan ayrılırlar. Kameralar ringe döner.

I'm Comin' çalınır ve arena canlanır. MVP uzun süredir yokluğundan geri dönmektedir ! 

18 Şubat RISE !  Mvp-entrance-2-o

Ringe girip rakibini beklemeye başlar.

EC3'ün müziği duyulur ve arena boolamaya başlar.

18 Şubat RISE !  Ethan-carter-iii-ec3-o

Ringe girer ve MVP ile göz göze gelirler. Bu sırada arka plana çevrilir titantron kameraları. Küfürleşmeler duyulmaktadır. Baron Corbin görülür. Küfürler savura savura ilerlemektedir. Karşısına Dixie Carter çıkınca bağıra bağıra;

"Senin de, şirketinin de, gelmişini geçmişini sikeyim!" Der ve kemeri resmen Dixie'nın suratına fırlatarak hışımla oradan ayrılır. Dixie'ın saçı bozulsa da aldırış etmez ve gülümseyerek kendini çeken kameralara döner;

"Sanırım bu maç boşalan Intercontinental kemeri için."

EC3 ve MVP titantrona, sonra da birbirlerine bakarlar. Hakem zili çalar.

ETHAN CARTER III VS. MVP INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP MATCH

Maç başlıyor. İkili Lock up´a girişiyor. MVP üstünlük kurup bir Headlock bağlıyor ama Ethan Carter kurtulup armlock bağlıyor rakibine. MVP bir takla atıp yumruklamaya başlıyor Ethanı şimdi iplere atıyor. Gelince Big Boot u yapıştırıyor. Tuşa gidiyor, Ethan Carter hemen omzunu kaldırıyor. MVP şimdi iplerden sekip üzerine gelirken Ethan ring dışına çıkıyor. MVP ringe gelmesini işaret ediyor. Ethan ring dışından bir şeyler söylüyor. MVP söylediği şeylere kızmış olacak ki ringin dışına inip onu kovalamaya başlıyor. Carter hemen ringe giriyor. Rakibi de arkasından girecekken bir Dropkick yerleştiriyor suratına.  Gerilip geliyor ve köşede kalkmakta olan rakibine bir Corner Dropkick hediye ediyor. Şimdi yerdeki rakibine bir süre bakıp sırıtıyor. Köşeye çıkmaya başlıyor sakin bir şekilde. Diving Crossbody ile üzerine atlıyor rakibinin ama MVP birden ayaklanıyor ve muhteşem bir şekilde T-bone suplex´e çeviriyor hareketi! Tuşa gidiyor 1..2 de kurtuluyor Ethan. MVP yerde ki rakibini rahat bırakmıyor. Ringin ortasına doğru çekip Figüre Four Leglock bağlıyor! Ethan Carter acı ile çırpınıyor. Hakem başında pes edip etmediğini soruyor sürekli. Ethan´ın omuzu bir anlığına yere değiyor ve hakem sayıyor. 1. Ama Ethan hemen kaldırıyor omzunu yerden. Kilitten kurtulabilmiş değil hala çırpınıyor. Pes de etmiyor. MVP iyice sıkıştırıyor bacaklarını. Şimdi yüz üstü dönmeye çalışıyor Ethan ama MVP buna izin vermeye pek niyetli değil. Nihayetinde istediğini başarıyor Carter! Şimdi MVP acı çekiyor. Carter gücü kalmadığı için bırakıyor, iki isim de yerde baygın yatıyor. Hakem saymaya başlıyor. 1..2..3..4 bir hareketlilik oluyor nihayet iki isim de iplere tutunmayı başarıp güç bela kalkıyorlar. Birbirlerine doğru koşuyorlar. MVP bir Clothesline deniyor. Carter kolunun altından geçiyor. Arkasını döndüğünde rakibinin karnına bir diz darbesi vurarak sersemletiyor. İplere yolluyor şimdi MVP´yi Back Body Drop için eğiliyor. Ama MVP dönüşte Drop Down Facebuster ile yere seriyor rakibini! Şimdi o meşhur bowling taunt´unu yapıyor. Elbow drop için iplerden sekiyor ama Carter iplere tutunarak kendini ringin dışına çekiyor! MVP Pescado ile rakibinin üzerine uçuyor! İkisi de yere yığılıyor ama MVP daha önce kalkıyor. Ethan Carter´ı tutup ring içine sokuyor. Kendisi de ring dışından köşeye tırmanıyor. Head Butt ile rakibinin üzerine atlıyor fakat Carter omzunu çekince ringe kafa üstü çakılıyor! Ölü gibi yatıyor ringde. Ethan Carter sersemlemiş rakibini kaldırıp One Percenter yapıyor! Tuşa gidip maçı kazanıyor. MVP´nin durumu ise iyi gözükmüyor. 

EC3 sevinmeye başlıyor. Seyircilerin arasından Dolph Ziggler ve Tye Dillinger çıkıyor. Bunca zaman onun arkasını kolladıkları belli oluyor. Tye beline kemeri takıyor, ve Dolph de EC3'ün elini kaldırıyor. EC3 boştaki eline bir mikrofon alıyor.

Ethan Carter III: Ne oldu? Beğenmediniz mi? Hadi ama, yeni şampiyonunuzum sizin ! Biraz alkışlayın beni, "Çok iyiydin Ethan" diyin. Bir şeylerin değişeceğini de anlayın aynı zamanda. İçinizde bu ringde olmak isteğinizi bastırın, ve beni yuhalamayı kesin. Eski şampiyonunuz Baron Corbin yattığı yerden para kazanırken, ben 3 şovda da maça çıktım. Sizce de biraz saygıyı hak etmiyor muyum?

Seyircilerden "Hayır" cevabı yükselir.

O zaman sadece o bariyerin arkasından tezahürat yapmakla yetinirsiniz. Hayallerinizin tepesinde olmak istediğiniz adam benim. 

Ethan Carter III kahkaha atar ve oradan kaybolur. Dolph&Tye ikilisi de gözden uzak bir yere giderler.

Arka planda John Cena görülür. Dixie Carter'ın odasının önüne geldiğinde kapıyı tıklatır. İçeriye gir işareti alınca girer ve şapkasını alıp önüne koyar.

Dixie Carter:- Hoşgeldin Cena. Bir isteğin mi var?

John Cena:- Hoş buldum. Evet, bir isteğim var.

Dixie Carter:- (Gülümser) Dinliyorum.

Aynı anda Shawn Michaels Vince McMahon'un odasına girer.

Vince McMahon: Ne oldu, Shawn?

İkisi de aynı anda, aynı şeyi söylerler.

John Cena: Money In The Bank maçı olmasını istiyorum. 

Shawn Michaels: Money In The Bank maçı neden yok?

Vince ve Dixie de aynı anda cevap verir.

Dixie Carter: Yaparız.

Vince McMahon: Kardeş, sıkıntı yapma. Yaparız.

Cevabı aldıktan sonra ikisi de aynı anda odadan çıkar ve koridorda karşılaşırlar. Yüz yüze gelirler, ve biz de ringe döneriz.

Regal girişte görünür. Kendisine saldırılmasından dolayı biraz sinirlidir, ama çaktırmamaya çalışmaktadır.

18 Şubat RISE !  Entrance%2B2

İçeriye girer ve rakibini beklemeye başlar.

18 Şubat RISE !  687474703a2f2f692e696d6775722e636f6d2f7a6b435841775a2e676966?s=fit&h=360&w=360&q=80

Balor da gelir ve maç başlar.

Finn Balor vs. William Regal

Balor, Regal gibi bir efsaneye elini uzatıyor zil çaldığı an. Regal sıkıyor dediğimiz an kendine çekiyor ve bir Elbow Smash! Balor afallayınca Regal onun arkasına geçiyor ve Full Nelson Lock bağlıyor. Balor tam kurtulacakken Regal’den Full Nelson Suplex geliyor. Köprüyü kuruyor Regal ve hakem sayıyor. 1, 2- Balor kurtuluyor. Balor’da kalkınca Regal hemen onun üzerine koşuyor fakat Balor’dan onun karnına bir tekme vuruyor, yüzüne bir dizle takip ediyor ve arkasını dönüp bir de Pele Kick ile bitiriyor komboyu. Regal yerdeyken Balor tuşa gidiyor. 1, 2- Regal atıyor omzunu. Regal kalkmaya çalıştığı an Balor, onun suratına botunun tabanı ile vuruyor ve Regal’i yeniden yıkıyor yere ve hemen zıplayıp Knee Drop’u vuruyor. Regal suratını tutarken Balor karşı köşeye geçiyor. Regal köşeye tutunup kalkayım derken Balor koşuyor Running Corner Dropkick’i vurmak için. Fakat Regal kendini ring dışına yuvarlıyor aniden. Balor son anda durduruyor kendini. Regal aprona çıktığında Balor’dan ona Hotshot geliyor. Regal düşmüyor. Balor iplerden sekiyor, Regal’i atacakken Regal omzu ile engelliyor ardından bir de Uppercut vuruyor. Balor yamulurken Regal ringe giriyor ve Balor’a bir Uppercut daha vuruyor. Balor sarsılırken Regal iplerden sekiyor ve Big Boot! Yerde sırtüstü yatan Balor’u çeviriyor Regal ve Single Leg Boston Crab bağlıyor. Balor biraz sürünüp ipleri tutmayı başarıyor. Regal onu bacağından çekip yeniden bağlıyor! Balor çırpınıyor ve kilidi kırmayı başarıyor ve Small Package’e alıyor ani bir şekilde. 1, 2- Regal kurtuluyor. Balor hemen kalkıyor. Regal yaşından dolayı mı bilinmez kalkmakta zorlanırken Balor’dan Low-Angle Snap DDT geliyor! Balor kaldırıyor Regal’i ve köşeye fırlatıyor. Ardından onu tepeye çıkarıyor. Balor koşuyor ve iplerdeki Regal’e Enzugri! Regal sersemlese de düşmüyor. Balor da iplere çıkıyor ve Superplex hazırlıkları yapıyor. Bu sırada Regal onu yumruklamaya başlıyor. Balor düşmemek için çırpınırken Regal ona kafa atıyor ve Balor düşüyor. Seyirciler, Regal’in atlayacağını düşünüp heyecanlanıyor fakat Regal iniyor iplerden ve boo geliyor ona. Regal güldükten sonra Balor’u yerden kaldırıyor, omuzluyor ve Regal Roll! Regal tuşa gidiyor. 1, 2- Balor kurtuluyor yeniden. Balor’un kalkmasını bekliyor Regal. Balor kalkınca Regal arkadan yakalıyor onu ve Crossface Chickenwing pozisyonunda yakalıyor. Yere yıkmakta zorlanınca Balor onu arkaya sekerek köşeye çarptırıyor. Regal yine de pozisyonu bırakmıyor. Balor yeniden köşeye çarptırınca Regal sersemliyor ve fırsattan istifade eden Balor kurtuluyor, Regal’e Dropkick’i vuruyor ve köşeye yolluyor onu. Regal beklenilenden hızlı çekiliyor köşeden fakat Balor iplerden sekiyor ve Sling Blade ile indiriyor Regal’i! Balor kollarını açıyor ve tüm arena eşlik ediyor ona. Köşeye çıkıyor Balor, Coup de Grace için fakat Regal, Balor’un erişemeyeceği mesafeye yuvarlanınca Balor inmek zorunda kalıyor. Regal kalkınca Balor yeniden onun üzerine koşuyor fakat Regal’den ani bir Uppercut! Balor düşmek ve düşmemek arasında gücünü sınarken Regal’den Balor’un karnına tekme ve Regal Bomb! Regal tuşa gidiyor! 1, 2- Balor yine kurtuldu! Regal şaşkın. Regal ayağa kalkıyor, Balor ise Regal’e tutunarak kalkmaya çalışırken Regal onu yeniden double underhook’a alıyor ve double underhook suplex! Regal bununla da yetinmiyor. Balor’u kendisi kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Köşedeki Balor’a üst üste Mule Kick’leri indirmeye başlıyor Regal. Ardından tutuyor ve Exploder Suplex! Regal tuşa gidiyor. 1, 2- Balor 2.99’da atıyor! Regal iyice sinirlenip Balor’u kaldıracakken Balor’dan üst üste yumruklar geliyor Regal’e ve bir back chop vuruyor, ardından karnına da dirseği vurup Bloody Sunday için tutuyor fakat Regal onun kolunu çeviriyor ve Crossface Chickenwing için çekiyor, Balor direnince Regal bırakmak zorunda kalıyor ve Balor’un tekmesini savuşturan Regal’den ani bir Elbow Smash geliyor! Balor seriliyor ve iplere tutunarak tam anlamıyla 2.80 yatmayı engellerken Regal onu kafasından tutup kaldırıyor ve bir Regal Cutter! Bu iş burada biter! Regal’den tuş denemesi. 1, 2, 3!

Biz de reklamlara gidiyoruz. Geri döndüğümüzde Carter kameramanla konuşuyor.

Dixie Carter: Hayranlar benden tiksinse de beni göstereceksin. Anladın mı?

Kameraman başını sallıyor. Dixie de sıyrılıp kendi odasına gidiyor ve kapıyı kapatıp tam oturduğu sırada kapının tam arkasında duran CM Punk'u görüyor.

CM Punk: Kendinize gayet uygun bir spot ışığı yaratmışsınız. Ama şunu söylemek isterim ki, bu sizli bizli konuşmalar beni çok rahatsız ediyor.

Dixie Carter: İstediğin gibi konuş o zaman, Punk.

CM Punk: Sana bir kaç sözüm var, Dixie. İyi dinle, çünkü hızlı konuşur ve hızlı düşünürüm. Ve bir söylediğim şeyi iki kere tekrarlamam. İkinci kere tekrarladığımda, son duyduğun şey olur. 

Dixie korkup sandalyesine doğru gömülür.

Dixie Carter: N...ne istiyorsun?

CM Punk: Fazla bir şey değil. Bana bahşettiğin şeyleri istiyorum. Daha fazla şovda görünmeyi, ve senin o çirkin suratının olduğu yerde herkesin görmek istediği ben olmak istiyorum. Seni kim görmek için para verir, hiç düşündün mü? PWE'ın yarısını satın aldığından beri sende bir ego artışı görüyorum... Bir şeyi unutuyorsun. Paranı nasıl kazandığını kimse bilmiyor, Dixie. Bir sürü süperstarı elinden kaçırdın. Austin Aires? Samoa Joe? AJ Styles? İyi bir iş kadını olduğun söylenemez. Ve nasıl oluyorsa PWE gibi bir şirketin yarısını şirketin sahibinin oğlu sana satmaya karar veriyor. Sana bir önerim var. Dikkat etmeni istiyorum. Çünkü bazıları çok fazla soru sormaya başlayabilir...

Punk kapıyı açıp odadan tam çıkmak üzereyken geri döner. 

Ve o yavşak yeğenine de söyle, adamlarımı koruması gibi kullanmaktan vaz geçsin. Biraz taşakları büyüsün. Onun altını sonsuza kadar bezleyemeyiz. Sana ilk emrimdir bu, Dixie. Beni buna zorladın. WrestleMania'da yeğeninin karşısına hak eden birini çıkaracaksın ve eğer ki bizden birisinin karışmasına müsaade edersen... ne olacağını sanırım söylememe gerek yok. Değil mi?

Punk kapıyı sertçe kapatır ve koridorda yürümeye başlarken karşısına Chris Jericho çıkar.

Chris Jericho: Çok hızlısın, Punk. Şimdi de şantaja mı başladın?

CM Punk: Ne olduğunu bilmiyorsun, Jericho.

Chris Jericho: Şantaj yapacak kadar büyük bir beynin olduğuna göre benim bilmem şaşırılacak bir şey değil. Dixie'ı kullanıyorsun, Punk. Buna müsaade edileceğini sanıyor musun? Vince yaptığın ortaya çıkarsa seni bitirmeyecek sanıyorsun sanırım?

CM Punk: Bilenlerin ağzını kapalı tutacağından eminim. Özellikle de sarı çıyanın.

Chris Jericho: Benden bahsediyorsan... ağzımı kapalı tutacağımı sen de biliyorsun. Çünkü beni bağlamıyor. Paramı alıyorum, ve profesyonelim. Ama... yoluma çıkma, Punk. 

CM Punk ani sinirle Jericho'yu boynundan tuttuğu gibi duvara yapıştırır.

CM Punk: Chris, şu anda sinirim burnumda. Ne yapacağımı tahmin edemezsin. Ne yaptığımı bilmiyorsun. Sadece uydurduğun küçük ve gereksiz bir tahmin. Beni bu gün burada görmedin. Bu laflardan biri ağzından herhangi birine çıkarsa... ne olacağını tahmin ediyorsun. DEĞİL Mİ?

Jericho'nun gözlerinde alev alev bir sinir parlamaktadır. Ani bir hareketle Punk'tan kurtulur ve üzerini düzeltir. Bir şey demeden çekip gider. Ringe döneriz.

Orton girişte görünür.

18 Şubat RISE !  Large

Ringe girer ve rakiplerini beklemeye başlar.

John Morrison'un müziği çalar ve Slo-Mo !

18 Şubat RISE !  John-morrison-entrance-o

Ringe giriyor ve Orton'u kesiyor.

Reigns seyircilerin arasından inişine başlıyor.

18 Şubat RISE !  1348213385421180968

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.

Tam üçlü birbirini keserken, aniden yayın kesiliyor.

En son Klaus Meine tarafından Perş. 18 Şub. 2016, 23:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:02

Al işte aq Dixie şirkete bi damladı spikerler isyanda. Bu kadın mı yönetecek koskoca şirketi?
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

REP Puanı : 14

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:12

Shield geliyor tamam belli devam et. Very Happy
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:20

Bazarov demiş ki:
Shield geliyor tamam belli devam et. Very Happy
Niye bozuyorsun arkadaşım?

Kel misin sen?

:kel:
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:22

Evet, Rocy nin kel olduğunu bilmiyor musun yoksa gözlerin de problem mi var? The Rock senin gözlerin için bir doktor bulabilir.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:35

Bazarov demiş ki:
Evet, Rocy nin kel olduğunu bilmiyor musun yoksa gözlerin de problem mi var? The Rock senin gözlerin için bir doktor bulabilir.
Sus lan.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:37

Hem yorum gelmiyor diye ağlıyor hem de bana sus diyor. Razz
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:38

Bazarov demiş ki:
Yorum atmayan herkesin amk desem mi lan?
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:38

-EMİRCAN AĞLAMASIN DİYE ATILAN YORUM-
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:39

Klaus Meine demiş ki:
Bazarov demiş ki:
Yorum atmayan herkesin amk desem mi lan?

Boş ver be knk, büyüklük sende kalsın. Very Happy
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:49

48 dakikadır bi çıkamadık.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:49

Zi shield
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:50

Yeni part geldi.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:52

McChickentyre
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

18 Şubat RISE !  Empty
MesajKonu: Geri: 18 Şubat RISE !    18 Şubat RISE !  EmptyPerş. 18 Şub. 2016, 20:53

Dördüncü yalaka geldi.

18 Şubat RISE !
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» 11 Şubat Rise!
» 25 Şubat Rise!
» 17 Şubat Rise! *LIVE*
» 4 Şubat Rise
» 3 Şubat Rise! *LIVE*