PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

3 Şubat Rise! *LIVE*

+8
The Chosen One
The Brahma Bull
Seferoğlu Suphi
Ace of Diamonds
Achilles
Ryan O'reily
The Masked Immortal
The Charismatic Enigma
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

3 Şubat Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: War Time II'den sonra ki ilk Rise! şovuna hoş geldiniz. Ben Corey Graves ve yanımda Mauro Ranallo ve Jerry Lawler var. Beyler, War Time ve bu akşam ki Rise görüşlerinizi istiyorum.

Mauro Ranallo: Fantastik bir Special Event oldu. Tag Team maçı ise inanılmazdı. Takımlar arasında rekabet görmedik, bu her ne kadar alışık olunmayan bir durum olsa da iki takımın da kendi içinde daha iyi organize olduğunu gördük.

Corey Graves: Tabi ki bizim takım daha iyi organize oldu ve kazandık. Peki Mauro, bu akşamdan beklentin ne ?

Mauro Ranallo: Çok sabırsızım Corey. İki şampiyonluk maçımız var ve bu maçlarda belli olmayanlar var.

Jerry Lawler: Katılıyorum. Kemer maçları heyecanlar yükseltiyor ama onu dışında ise yükselme çabasında olan güreşçilerin de maçları var. Ve bununla da bitmiyor, bugün bir kaç kişiden de PWE Television Kemeri turnuvası hakkında düşüncelerini alacağız.

Corey Graves: Muhteşem bir gece olacak.

Jerry Lawler: O yüzden hemen başlayalım.

Bir müzik duyuluyor.

This Is Extreme!

3 Şubat Rise! *LIVE* RAW_1028_Photo_106

Rise! Genel Menajeri Paul Heyman geliyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* Paul-Heyman-1-620x350

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Paul Heyman: Bayanlar Baylar! Cuma gecesi Rise şovuna hoşgeldiniz!! Rise, geçtiğimiz Pazar gecesi War Time II'de, Showdown takımını darmadağın etti! Kazanan tarafta olmanın en iyi yanı, çıkıp söyleyecek bir şeyler bulabiliyorsunuz. Ayrıca hepinizin bildiği üzere PWE Television Championship için bir turnuva düzenleniyor. Rise bu savaşı da kazanacak kimsenin şüphesi olmasın. O kemeri Rise'a getireceğiz! Her neyse. Şovu açmamın sebebi, birkaç bişey söyleyeceğim. Bunun için buraya,  PWE World Heavyweight Şampiyonu Randy Orton, ve PWE United States Şampiyonu Samoa Joe'yu davet ediyorum.

Heyman beklemeye başlıyor.

Burn In My Light!

3 Şubat Rise! *LIVE* Randy-orton-champion

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Apex Predator'', Randy Orton geliyor.

Destroyer!

3 Şubat Rise! *LIVE* Maxresdefault

PWE United States Şampiyonu Samoa Joe geliyor.

Orton ve Joe Heyman'ın karşısında dikiliyor. İkisi de Heyman'ın ne diyeceğini bekliyor.

Paul Heyman: Baylar, öncelikle hoşgeldiniz. Benim Genel Menajeri olduğum brandın, bir ve iki numaralı kemerlerini taşıyorsunuz ve sizden bazı beklenenler var. Öncelikle, Randy, bu haftasonu beni hayal kırıklığına uğrattığını söylemek zorundayım. Gördüm ki güçten düşmüşsün. Bu yüzden seni biraz daha ısındırmak ve bir numaralı kemerin itibarını korumak adına, bu gecenin Main Event'inde kemerini savunacaksın. Ve maçta, Pazar günü Survivor olmayı başaran '' Drew McIntyre '' da yer alacak!

(Randy sinirlenir) 

Paul Heyman: Bana kızmana gerek yok Randy. Neden bu kemeri taşıdığını kanıtlama fırsatı veriyorum sana! Şimdi git ve maçına hazırlanmaya başla! Bu gece senin için uzun geçecek!

(Randy Orton sinirle arka alana döner)

Paul Heyman: Samoa Joe! Şirketin namağlup tek adamıydın. Ancak Pazar günü, en çok güvendiğim adam olmana rağmen bu güvenimi boşa çıkardın ve Chris Jericho'ya kaybettin. Üzücü olan şeyde bu maçta herhangi bir müdahale olmaması! Hiçbir dış etkenin sana karışmamasına rağmen kaybetmiş olman! Kaybedenler için iyi bir son olmayacağını War Time'dan önce söylemiştim. Bu yüzden senin için de bir sürpriz hazırladım. Samoa Joe, sende Randy Orton gibi, kemerini savunacaksın! Seninde kendine gelmen gerektiğini düşünüyorum! Ve kemerini savunacağın adam... 

(Eliyle girişi gösterir)

Paul Heyman: War Time II'de ayakta kalmayı başaran diğer adam, Dolph Ziggler!

Here to Show the World!

3 Şubat Rise! *LIVE* Bbd744fae1d648302376983050367508

PWE Hardcore Şampiyonu, ''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor. Yanında Luke Harper var. Ziggler elinde Carl ile geliyor.

Hatırlatma yapalım. Dolph Ziggler Salı akşamı Showdown da arka alanda Jeff Hardy'ye saldırdır ve Hardcore Kemerini kazandı. 3 Akşam sonra ise United States Kemeri için maça çıkıyor. Ziggler oldukça iyi bir hafta geçiriyor.

Ziggler ringe giriyor. Hardcore Şampiyonluğunu ve Carl'ı Luke Harper'a veriyor. Hakem Samoa Joe'yu kontrol ediyor. Sonra da Dolph Ziggler'ı kontrol ediyor. O sırada Joe ringden iniyor ve Luke Harper'ın yanına gidiyor. Harper ve Joe birbirine bakarken Joe bir anda ona Headbutt vuruyor. Harper kafasını tutarken Joe onu köşe direğine atıyor. O sırada Dolph Ziggler ringden çıkmaya çalışıyor ama Joe ona dönünce geri çekiliyor. Joe Harper'ı kaldırıyor ve kafasını bacaklarının arasına sıkıştırıyor, Joe Harper'ı kaldırıyor ve POWERBOMB TO THE STEEL STEPS! yapıyor. Ama Joe onu bırakmıyor. Onu aynı şekilde tutuyor ve kaldırıyor Joe, POWERBOMB TO THE BARRIER!! yapıyor bir de. Ama Joe yine bırakmıyor. Aynı şekilde tutuyor ve kaldırıyor Joe, POWERBOMB TO THE FLOOR!!! Luke Harper vefad. Joe ayağa kalkıyor ve ringe giriyor. Şimdi başlayabiliriz diyor.

PWE United States Championship Match

Samoa Joe (c) vs Dolph Ziggler

Ziggler'ın yüzünün düştüğünü görüyoruz. Samoa Joe da her ne kadar yenilmez serisi bitse de şu an gülümsüyor. Zil çalıyor ve Dolph Ziggler anında ringden iniyor. Joe da onun peşinden iniyor. Ziggler ringin etrafını turluyor ve sonra ringe giriyor. Joe da ringe giriyor ardından, Dropkick! vuruyor Ziggler. Joe darbe etkisi ile iplere geriliyor ama iplerden sekip Running Clothesline vuruyor, Ziggler yerde. Ziggler kalkıyor hemen, Joe ona yumruk atıyor ama Ziggler onu blokluyor ve Backhand Elbow darbesi vuruyor. Ziggler SATELLITE DDT!!! için zıplıyor... AMA hareketi tamamlayamıyor. Samoa Joe onu atıyor... AMA Ziggler ayaklarının üstüne düşüyor, kafasını kaldırıyor Dolph, Joe RUNNING BIG BOOT!! vuruyor, Ziggler tekrar yerde, Joe tuşa gidiyor 1.. 1.15.. de atıyor Ziggler. Joe Ziggler'ı saçından tutarak kaldırıyor, Ziggler ellerini onun boynuna doluyor ve Shoulder Jawbreaker yapıyor. Samoa Joe çenesini tutarken Ziggler bir de Dropkick vuruyor. Joe ayakta sallanır iken Ziggler sert bir European Uppercut çakıyor. Joe kendini toparlamaya çalışırken Ziggler SUPERKICK!!! vuruyor... AMA Joe tutuyor bacağını ve çeviriyor onu. Ziggler arkasını dönüyor, Joe ENZUIGIRI!!! vuruyor, Ziggler kafasını tutarken bir anda SATELLITE DDT!!! yapıyor. Hakem saymaya başlıyor. İkili iplerden destek alarak kalkıyor. İkisi de aynı anda kalkıyor ve birbirlerine doğru koşuyorlar, Joe LARIAT!!! ile Ziggler'a resmen ikiye bölüyor. Samoa Joe bir taunt atıyor. Ziggler da ona tutunarak kalkmaya çalışıyor, Joe onu kaldırıyor ve yakalıyor, Head and Arm Suplex! yapıyor. Joe tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de atıyor Ziggler. Joe Ziggler'ı kaldırıyor ve kolundan tutup köşeye atıyor. Joe da köşeye doğru koşuyor ve Body Avalanche geliyor. Joe yapışıyor ona ve ringin ortasına doğru Belly to Belly Suplex! geliyor. Samoa Joe onu bırakmıyor ve o şekilde kaldırıyor onu, ters çeviriyor ve belinden yakalıyor, German Suplex!! ile atıyor. Ziggler köşeye doğru sürüklüyor kendini. Joe onu yine köşede kıstırıyor ve bir kaç yumruk atıyor ona. Geri çekiliyor Joe, o sırada hakem Ziggler'a bakıyor. Joe hakeme çekil diye bağırıyor ve köşeye doğru koşuyor, hakem çekiliyor... AMA TAM JOE Body Avalanche yapacak iken Ziggler hakemi önüne çekiyor ve hakem Joe & Ziggler ikilisi arasında tost oluyor. Joe Ziggler'ı omuzluyor ve ISLAND DRIVER!!! yapıyor. Joe tuşa gitmek istiyor ama ring de hakem yok. Joe hakemi uyandırmaya çalışırken bir müzik duyuluyor.

The Elite! duyuluyor. American Alpha'nın müziği bu. 2 Haftadır ortalarda yoktular.

3 Şubat Rise! *LIVE* Gable-and-Jordan

Tag Team Şampiyonları koşarak geliyorlar. Bunlar Jason Jordan ve Chad Gable. Ziggler'ın yandaşları.

İkili ringe giriyor ve Joe'ya saldırıyor. Yumrukları sağlı sollu Joe'ya geçiriyorlar. Biraz karna çalıştıktan sonra bir kaç yumruk da kafaya atıyorlar. Sonra karna çift tekme geliyor ve ikili iplerden geriliyor, Double Clothesline vuruyorlar. Ama Joe neredeyse kımıldamadı gibi. İkili bir anda Double Dropkick vuruyor, Joe ayakta sallanmaya başlıyor. Gable ve Jordan tekrar Şampiyon Joe'yu yumruklamaya başlıyorlar. Biraz yumrukladıktan sonra tekrar iplerden gerilip Double Clothesline vuruyorlar. Joe bu sefer biraz geriliyor. O sırada American Alpha onu kollarından tutup iplere atmayı deniyorlar... AMA JOE kıpırdamıyor bile. Ve Joe REVERSELİYOR. Onları iplere doğru atıyor. Gable ve Jordan iplerden sekiyor, Joe onları Double Clothesline ile indiriyor. Gable ve Jordan aynı anda kalkıyor, Joe Jordan'a Enzuigiri! Gable'a ise Running Big Boot vuruyor. İkisi de ayakta kalmayı başarıyor. Joe hemen Jordan'ı yakalıyor ve Exploder Suplex yapıyor ona, sonra kaldırıp dışarı atıyor. Gable da onun üstüne koşuyor ama Samoa Joe onu omuzluyor ve Samoan Drop yapıyor. Joe onu da kaldırıyor, Jason Jordan da dışarıda ayağa kalkıyor, Joe Chad Gable'ı iki elinin üstünde tutuyor ve Gorilla Press Slam ile Gable'ı Jordan'ın üstüne atıyor. Samoa Joe onlara bakıp gülerken hakem ayaklanıyor, o sırada Dolph Ziggler da kalkıyor ve Joe'ya yaklaşıp zıplıyor, ZIG ZAG!!! yapıyor. Ziggler tuşa gidiyor, 3 olursa Ziggler yeni US şampiyonu olacak.

Ziggler'dan tuş geliyor 1.. 2.. de Joe atıyor. Ziggler şok oluyor ve çok sinirleniyor. Hemen ayağa kalkıyor ve yerde ki Joe'yu tekmeliyor. Hakem araya girince çekiliyor Ziggler. Samoa Joe'nun toparlanmasını bekliyor. Joe ayağa kalkıyor, Ziggler SUPERKICK!!! vuruyor... AMA JOE yıkılmıyor. Joe yarı ayakta, Ziggler ona doğru koşuyor... FAMOUSER!! yapıyor... AMA JOE onu HAVADA yakalıyor. Joe onu arkasına doğru, iplere atıyor. Ziggler iplere düşüyor, oradan Joe'ya doğru sekiyor ve Joe onu yakalıyor, Bridging Dragon Suplex yapıyor, tuş geliyor 1.. 1.25.. 1.50.. da atıyor Ziggler. İkisi de ayağa kalkıyor, birbirinin üstüne gidiyor, Ziggler şık bir hareketle yana kayıyor ve arkadan Joe'yu ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. 2.99 da atıyor Joe. Ziggler hemen onun üstüne gidiyor ama Joe onu yakalıyor ve Overhead Belly to Back Suplex!! ile atıyor. Ziggler kendini köşeye atıyor. Joe üstüne gitmek istiyor ama hakem izin vermiyor. Dolph Ziggler köşede ayaklanıyor, Samoa Joe o köşeye doğru koşuyor... Joe yaklaşıyor.... AMA Ziggler Drop Toe Hold ile onu köşeye çakıyor. Ziggler Joe'yu ters çeviriyor ve karnına bir kaç yumruk atıyor. Ziggler biraz geri çekiliyor ve Clothesline vuruyor. Joe darbe etkisi ile öne süzülür gibi oluyor ama Ziggler bir de Dropkick vurarak köşeye yapıştırıyor onu. Ziggler ayağa kalkıyor ve köşeye doğru koşup zıplıyor, Stinger Splash! Ziggler Joe'yu kaldırıyor ve köşeye oturmasını sağlıyor. Ziggler da SUPERPLEX için çıkıyor köşeye. Joe'yu ayağa kaldırıyor, Superplex! için tutuyor Ziggler... AMA kaldıramıyor Joe'yu. Joe bunu fark ediyor ve onun karnına bir kaç yumruk atıp aşağı itiyor onu. Ama Ziggler da bacaklarının üstüne düşüyor. Hemen kendisini topluyor Ziggler ve köşeye çıkıyor, Joe'yu yakalıyor, TOP ROPE SITOUT FACEBUSTER!!! yapıyor Ziggler. Ziggler karnını tutuyor bir süre, sonra tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. DA ATIYOR JOE. Ziggler inanamıyor. Hemen ayağa kalkıyor Ziggler ve köşeye bıraktığı Carl'ı alıyor eline. Ziggler elinde çeviriyor onu ve Joe'nun kalkmasını bekliyor, hakem DQ olacaksın evlat yapma diyor ama Ziggler dinlemiyor onu. Samoa Joe da kalkıyor ayağa ve arkasını dönüyor, Ziggler Carl'ı havaya kaldırıyor ama indirecekken hakem araya giriyor. Joe geriliyor ve kendini iplere bırakıyor. Ziggler hakeme çekil be adam diyor. Joe iplerde olan biteni izliyor.... O SIRADA BARİYERLERDEN BİRİ ATLIYOR VE JOE'YA DOKUNUYOR. JOE ARKASINI DÖNÜYOR...

BİRİSİ ELİNDE Kİ ÇANTA İLE JOE'NUN KAFASINA VURUYOR VE ÇANTAYI YERE ATIYOR. BU...

3 Şubat Rise! *LIVE* AGn3YTf

NIKKI BELLA!!! ZIGGLER'IN EŞİ. Dolph Ziggler yerde hareketsizce yatan Joe'yu görüyor. Nikki çantayı alıyor ve açıyor, içinden TUĞLA çıkıyor. Ziggler bunu görüyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Ve maç bitiyor. Dolph Ziggler yeni United States Şampiyonu oluyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* DolphZigglerRetains2_original_crop_650x440

Ziggler ringden iniyor ve United States kemerini alıyor. O sırada Luke Harper ringe giriyor, diğer taraftan da American Alpha ringe giriyor. Hakem Hardcore kemerini de getiriyor ve Ziggler'ın elini kaldırıyor. Ziggler United States kemerini kazanarak Triple Crown ve Grand Slam başarılarını da tamamlamış oluyor. EZ/DZ üyeleri Ziggler'ı omuzluyor ve havaya kaldırıyorlar. Arenadan karışık tepkiler geliyor. Ziggler aşağı iniyor ve ringin ortasında eşini öpüyor. Ziggler onun elini havaya kaldırıyor.

Nikki Bella görevliden bir mikrofon istiyor ve alıyor. Mikrofonu Ziggler'ı veriyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* 02a0babde3dd8640b0bcb9c10f823eb3

Dolph Ziggler: Tüm dünyaya altın için geleceğim demiştim. Ve şu an elimde iki tane PWE Şampiyonluğu bulunuyor. İki unvan da Jeff Hardy ve Samoa Joe gibi rezil güreşçilerin ellerinde mahvoldu. Ama ben onlardan ve diğerlerinden daha iyiyim. Bu şampiyonluklar benimle birlikte yükselecek. Ve adımı PW tarih kitaplarında yazdırmaya devam edecek. 29 Ocak Pazar günü, War Time II Survivor. 31 Ocak Salı günü yeni ve 3. kez PWE Harcore şampiyonu. 3 Şubat Rise yeni United States şampiyonu, Triple Crown ve Grand Slam kazananı. Tüm bunlar 5 gün içerisinde gerçekleşti. Çünkü buralarda değişim yapmayı kafaya koyduğumu söylemiştim. Ve bu şampiyonlukları, Rise'ı ve PWE'yi böyle değiştireceğiz. Benimle, benim sayemde değiştireceğiz. Benim adım Dolph Ziggler. Ve bu sadece başlang---

Bir müzik duyuluyor.

Sexy Boy! (CHEER)

3 Şubat Rise! *LIVE* Shawn_Michaels_bio

SHAWN MICHAELS BU!!! Bir kaç hafta önce Ziggler tarafından saldırıya uğramıştı.

HBK Koşarak ringe geliyor, elinde sandalye var.

Michaels ringe giriyor ve sandalyeyi önce Gable'ın sonra da Jordan'ın karnına geçiriyor. Harper SUPERKICK vuruyor ama HBK eğilip kaçıyor, benim hareketimi bana mı yapıyonuz diyor ve Harper'ın kafaya sandalyeyi geçiriyor Michaels, SWEET CHIN MUSIC!!! yapıyor ona. Harper dışarı düşüyor, bu arada Ziggler ve Nikki ringden tüyüyor. HBK sandalye ile Gable ve Jordan'ın sırtına vuruyor bir de. Gable ayağa kalkıyor ve SWEET CHIN MUSIC!!! geliyor. Jordan'ı da Michaels kaldırıyor ve bir SWEET CHIN MUSIC!!! de ona. Michaels geliyor ve ringi temizliyor. Ziggler'a sende gel diyor ama Ziggler gelmiyor. Shawn Michaels mikrofon alıyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* Hbkweek4part2_zpsfb4e7bc0

Shawn Michaels: Ne kadar hızlı kaçtın şampiyon, daha yeni gelmiştim oysa ki. Tabi kaçman senin yararına oldu. Ama sadece bu seferlik. Çünkü seninle buluşacağız ve sen kaçamayacaksın. Tek ihtiyacımız olan şeyi buldum Dolph. Sen, ben ve bir ring. Sana yer, zaman ve maç türü veriyorum evlat. Hazır ol. Seninle 19 Şubat 2017, Pazar akşamı, PWE Rebirth Special Event'in de, 2 out of 3 Falls maçında görüşeceğiz. Ve merak etme, Paul Heyman'ın bundan haberi var.

Michaels mikrofonu atıyor ve Ziggler'a bakıyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* Dolph-ziggler-y-jack-swagger

Ziggler bağırıp çağırıyor ama faydası yok. Kasıtlı saldırdığı adam ile 3 hafta sonra ringe çıkacak ve o adam da herhangi bir adam değil. Ziggler ve Michaels bakışırken reklamlara gidiyoruz.
Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar arka alanda. Bu gece ki PWE World Heavyweight Championship maçına eklenen Drew McIntyre ekranlara geliyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* 20120111_sd_exclusive_drew_c_0

Drew McIntyre: Yaklaşık 3 aydır Rise! Genel Menajeri olarak görev yapan Paul Heyman'ın en iyi kararını bu gece verdiğini düşünüyorum. Randy Orton o kemeri taşımaya layık biri değil. Nerede, ne yapıyor kimse bilmiyor. Gelip gidiyor. Tye Dillinger ise daha yeni bu seviyeye. Main Event de yer almak ona büyüleyici gelmiştir. Ve Orton ile teke tek kemer maçına çıksa onu yener. Ama bu Paul için iyi olmazdı. O yüzden maçı renklendirmek için maça mükemmel bir adam daha koydu, Drew McIntyre. Sözlerimi iyi dinleyin PWE Evreni, Drew McIntyre bu gece 3. kez PWE Şampiyonu olacak ve yeni bir çağa geçeceğiz.

McIntyre oradan ayrılıyor. Kameralar ringe dönüyor.

Welcome Your Hometown!

3 Şubat Rise! *LIVE* 044_RAW_09192016cm_1129-f2ea30783a4f0eaac97e94bf1feb61e2

Braun Strowman geliyor.

Blitz & Glam!

3 Şubat Rise! *LIVE* Johnny-mundo-number-two

Johnny Mundo geliyor.

Singles Match

Braun Strowman vs Johnny Mundo

Zil çalıyor Mundo Strowman'a tokat atıyor Strowman sinirleniyor Mundo'nun boynunu tutuyor Mundo tekme atıyor kurtuluyor Strowman'dan , Mundo iplere gidiyor Strowman shoulder block ile geri püskürtüyor Mundo yere düşüyor ardından  Mundo'yu kaldırıyor Scoop slam yapıyor Mundo kendini ringin dışına atıyor , Strowman ringin dışına çıkıyor Mundo'yu kaldırıyor bariyerlere hızlıca yolluyor Mundo bariyerlerin üstüne çıkıyor MOONSAULT YAPIYOR!! Mundo ringe giriyor top rope'a çıkıyor ringin dışında olan Strowman'ın üzerine CROOSBODY YAPIYOR!! Mundo ringe giriyor Strowman apron'a tutunarak kalkıyor ringe giriyor Mundo ise hemen Strowman'a yöneliyor yumruklamaya başlıyor Strowman headbutt vuruyor Mundo yere düşüyor ardından Mundo'yu kaldırıyor iplere yolluyor Mundo iplerden sekiyor VE STROWMAN'DAN SPINEBUSTER!! Mundo köşeye doğru sürükleniyor Strowman Mundo'yu yakalıyor kaldırıyor ve bıel yapıyor. Strowman Mundo'yu kaldırıyor Mundo enzuigiri vuruyor Strowman sersemliyor Mundo iplere gidiyor gelirken dropkick vuruyor Strowman hala yıkılmıyor ,Mundo forearm vuruyor Strowman Mundo'nun kolunu yakalıyor sert bir bakış atıyor Mundo Strowman'ın suratına tükürüyor Strowman boynunu yakalıyor CHOKESLAM!! Strowman'ın siniri yatışmıyor Mundo'yu kaldırıyor VE YOKOSUKA CUTTER!! Strowman tekrar Mundo'yu kaldırıyor ve LIFTING ARM TRIANGLE CHOKE!!! Mundo dayanamıyor ve pes ediyor ama Strowman bırakmıyor Mundo bayılıyor en sonunda bırakıyor. Strowman kazanıyor mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* Braun-Strowman-win-Copy

Braun Strowman: Canavar halen burada , ringde efsaneleşmiş veya büyük bir etkisi olan güreşçilerin bir önemi yok onlar benim gibi bir canavarla aynı ringi paylaştığı sürece birer hiç.TV şampiyonluğu için güreşçilerin kazanmasını isteyeceği son kişiyim çünkü kimse canavara meydan okuyacak kadar cesaretli değil.

Bu görüntülerden sonra kameralar arka alana gidiyor.

Cody Rhodes ekranlara geliyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* Daniel-bryan-retiring-on-his-own-620x350

Cody Rhodes: Liderlik de şampiyonluk gibi doğuştan gelen bir özelliktir. Ailemi temsil etme yükümlülüğüm olmadı çünkü doğuştan şampiyon olma özelliğim sayesinde onur kırıcı bir yanlışlık yapmadım. Ringi domine edebilecek elemanların bu turnuvada olacak olması ilgimi çekmiyor çünkü kazandığım yerde arkamda bıraktıklarımın yüzüne bile bakmam. İlk PWE Television şampiyonu olmak için geliyorum, bunu PWE Evreni de biliyor ama spoiler alıp izlediğin şovdan zevk almama gibi bir olasılığın yok. Gelecek hafta görüşürüz.

Cody Rhodes yoluna devam ediyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar ringe odaklanıyor.

Radio!

3 Şubat Rise! *LIVE* Zack-Ryder-On-Top-Of-The-Ring

Zack Ryder geliyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* 0741

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor. Konuşmaya başlamadan CHEER geliyor Ryder'a.

Zack Ryder: War Time da kazanmaya çok yakın olduğumu tüm dünya görmüştü. Onca yıl başıma gelenlerden sonra, kariyerimde yaşadıklarımdan sonra PWE'ye geldim ve John Cena ile bir rekabete girdim. Ve bunu o başlattı. Bu hoşuma gitmişti aslında. John Cena'yı biliyoruz, ne kadar büyük bir isim olduğunu. Ve o geldi bana sataştı. Beklediğinden daha fazlasını ona gösterdim ve o şaşkın kaldı. Special Event öncesi Rise da onu iyi benzettim ve kolay lokma olmadığımı gösterdim. Fakat War Time da kazanmaya çok az kalmışken bu sefer de Kane geldi. The Devil's Favorite Demon'ın ta kendisi.

Zack Ryder: Neden Kane ? Lütfen bu arenaya gel ve bizlere neden böyle yaptığını açıkla. Çünkü en çok da ben merak ediyorum. Ne geçti eline Kane ? Benim dikkatimi dağıtıp Cena'ya maç kazandırmanın sana nasıl faydası olabilir. Ben ve tüm PWE Evreni bunu bilmek istiyor. Herkes senin büyük, korkutucu ve tehlikeli olduğun hakkında hem fikir. Bende onlardan biriyim. Ama bazı cevaplar istiyorum. Ve maalesef o cevaplar bir tek sende var. Ama bende bir korkak gibi kenarda oturup senin gelmeni beklemiyorum. Seni ben çağırıyorum Kane. Gel hadi. Yüzünü bize göster.

Bir ses duyuluyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* L

Pyrolar patlıyor.

Veil of Fire!

3 Şubat Rise! *LIVE* RAW_986_Photo_041_zps92bf1340

''The Devil's Favorite Machine'', Kane geliyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* 9k=

Kane mikrofon alıyor. Ryder ona bakarken Kane mikrofonu atıyor.

Zack Ryder: Ne yapıyorsun ?

Kane ona bir yumruk atıyor. Ryder hemen ayağa kalkıp karşılık vermeye çalışıyor ama Kane bir yumruk daha atıyor. Bir yumruk daha atıyor Kane, bir tane daha patlatıyor. Kane bir kaç yumruk attıktan sonra sağlam bir tane patlatıyor ve Ryder iplere geriliyor, iplerden sekiyor, Kane Big Boot! ile indiriyor onu yere. Kane onu kaldırıyor ve Body Slam! ile yere çakıyor. Kane bir taunt atıyor ve Ryder'ı kaldırıyor, TOMBSTONE PILEDRIVER!!!! yapıyor. Kane bir taunt daha atıyor ve pyrolar patlıyor. Veil of Fire çalarken Kane Ryder'ı kaldırıyor ve dışarı atıyor onu. Kane de ringden iniyor ve spiker masasını temizliyor. Ryder'ı kaldırıyor Kane ve boğazına yapışıyor, CHOKESLAM TO THE TABLE!!! Ryder masaya gömülüyor. Kane ona bakarken sağlık ekipleri geliyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

Arka alandayız. PWE Tag Team Şampiyonları American Alpha ekranlara geliyor. Yanlarında bir muhabir var.

3 Şubat Rise! *LIVE* 20160525222350

Muhabir: Chad, Jason, PWE hayranları bu akşam geleceğinizi biliyordu ama böyle olmasını kimse beklemiyordu. Sizleri bir Tag Team aksiyonunda görmeyi bekliyorduk.

Jason Jordan: İşte bu bizim yaptığımız şey. İnsanları yanlış çıkarmak. Beklenen yerine farklı bir şey sunmak. Chad Gable ve Jason Jordan, yani American Alpha sıradan bir takım değil tatlı kız. Biz işleri farklı bir şekilde yapıyoruz.

Chad Gable: Değişim yaratıyoruz.

Muhabir: Tıpkı örnek aldığınız adam gibi, Dolph Ziggler.

Chad Gable: Aynen öyle. PWE'nin bu tür şeylere ihtiyacı var. Yeni şeylere, alışılmadık şeylere. İzleyicilere çok sık görmedikleri, görmek istedikleri veya daha önce görmedikleri şeyleri göstermeye çalışıyoruz.

Jason Jordan: Bunun için de zaman zaman kitaba uymuyoruz.

Muhabir: Bazıları diyor ki PWE Tag Team kemerlerini kaybetmekten korkuyormuşsunuz ve o yüzden kemerleri kazandıktan beri Tag Team aksiyonunda görülmüyormuşsunuz.

American Alpha: WHAT!?

Chad Gable: KİM DİYOR ?

Jason Jordan: Bu tamamen saçmalık tatlı kız. Ben ve Gable bu kemerleri savaşarak aldık ve savaşarak koruyacağız. Biz rakip bekliyoruz. Biz tamamız.

Chad Gable: We're Ready, Willing and Gable.

American Alpha kemerlerini gösteriyorlar ve oradan ayrılıyorlar. Kameralar da ringe dönüyor.

Sırada bir maç daha var.

Born to Raise Hell!

3 Şubat Rise! *LIVE* Zack-Sabre-JR.

Zack Sabre Jr. geliyor.

Metalingus!

3 Şubat Rise! *LIVE* 520155_1294146287099_480_300

''Rated R Superstar'' Edge geliyor.

Singles Match

Zack Sabre Jr. vs Edge

Zil çalıyor ikili lock up giriyor Edge headlock bağlamayı deniyor ama Sabre Edge'in kolunu yakalıyor ardından arkasına geçiyor Dragon Sleeper yapıyor , Edge kurtulmayı deniyor kendini iplere doğru atmaya çalışıyor ama Sabre Edge'in sırtına knee vuruyor ardından neckbreaker ile yere seriyor.Sabre Edge'i kaldırıyor iplere yolluyor Edge iplerden geliyor HEEL KICK!! Sabre eğiliyor Edge yere düşüyor ayağa kalkmayı denerken Sabre iplere gidiyor VE SPRINGBOARD TORNADO DD!! DEVAMINDA BUTTERFLY LOCK YAPIYOR!! Edge çığlıklar atıyor Sabre ısrarcı bir şekilde sıkmaya devam ediyor Edge en sonunda kalkmayı deniyor Sabre hala bırakmıyor , Edge boynuna çekiyor Sabre'yi VE POWERBOMB YAPIYOR!! Tuşa gidiyor Edge 1...2...attı.Edge Sabre'yi kaldırıyor Top rope'a çıkarıyor Edge top rope'a çıkmayı deniyor Sabe izin vermiyor tekme atıyor , Edge yüzünü tutarken Sabre'den Croosbody geliyor , ardından Sabre Edge'in bacağını yakalıyor LEG CRAP!! Edge bağırıyor pes etmemek için kendini zorluyor , ayağa kalkıyor iplere doğru uzanıyor ayağa kalkıyor iplere yetişiyor Sabre Edge'i bırakıyor Edge ipe tutunmaya devam ediyor Sabre Edge' doğru koşuyor Edge'den FLAPJACK! İPLERİN ÜSTÜNE! Sabre yerde suratını tutuyor Edge ise köşeye geçiyor spear tauntunu yapıyor , Sabre ayağa kalkıyor EDGE'DEN SPEAR!! AMA ABRE TEKME ATIYOR ARDINDAN SUNSET FLIP POWERBOMB YAPIYOR! 1...2...2.5... attı.Sabre yerde olan Edge'in kolunu yakalıyor ve ARM BREAKER!! Sabre Edge'in bir yerlerini kırmakta ısrarcı gibi ,Edge kurtuluyor ikiside aynı anda kalkıyor Sabre lariat vurmayı deniyor Edge altından geçiyor EDGE-O-MATIC!! Edge yerdeki Sabre'nin bacaklarından tutuyor EDGECATOR!! Sabreden intikam alıyor adeta ,Sabre iplere uzanmaya çalışıyo elini bir kez vuruyor ardından yumruğunu sıkıyor , iplere doğru ilerleme kaydediyor Edge ise kilidi bozup Sabre'yi daah geriye çekiyor TEKRAR EDGECATOR!! Sabre izin vermiyor Edge'in suratına tekme atıyor ,Edge suratını tutarken Sabre ayağa kalkıyor enzuigiri vuruyor Edge iplere yaslanarak düşmesini önlüyor Sabre tekrar Edge'i yakalıyor VE FRONT SUPLEX! İPLERİN ÜZERİNE! Edge iplerin üstünde asılı kalıyor ardından Sabre Edge'i ipin üstünden indirip tuşa gidiyor 1...2...2.8.... attı.Edge oturur pozisyonda kallkıyor Sabre köşeye doğru koşuyor sırtını yaslıyor VE SOCCER KICK!! Edge çekiliyor ROL UP YAPIYOR!! 1...2...2.9999.... attı.Edge iplere tutunarak daha erken kalkıyor Sabre ayağa kalkıyor Edge'den SPEAR!!! Sabre BIG BOOT İLE ENGELLİYOR.Sabre Edge'i top rope'a çıkarıyor AVALANCHE ARMBREAKER YAPIYOR!! Edge bu sefer fazla dayanamıyor ve pes ediyor. Zack Sabre Jr. Debut maçını kazanıyor ve turnuva öncesi momentum elde ediyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* Zack%2BSabre%2BJr

Hakem onun elini kaldırıyor. O da bir taunt atıyor. Zack Sabre Jr. şu an çok mutlu. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada PWE Talk with Corey Graves var. Konuklar Roderick Strong ve Triple H. Kameralar ringe dönüyor. Corey Graves ring de.

3 Şubat Rise! *LIVE* Corey_Graves_bio

Corey Graves: Bayanlar ve baylar, bir kez daha PWE Talk with Corey Graves programına hoş geldiniz. Bu akşam ki konuklarım ise Roderick Strong ve Triple H. Alkışlarınız onlar için gelsin.

Next Level!

3 Şubat Rise! *LIVE* Roddyre-signs

''The Messiah of the Backbreaker'', Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var.

İkili ringe giriyor ve mikrofon alıyorlar.

Corey Graves: Hoş geldiniz.

Roderick Strong: İyi akşamlar.

Triple H: İyi akşamlar Corey, harika şov bu arada.

Corey Graves: Teşekkürler Hunter. Roderick, ilk sorumuz War Time ile ilgili. War Time da Main Event de ki Tag Team maçında biraz erken elendin. Herkes şok oldu buna. Neden bu kadar erken elendin ?

Roderick Strong: Bazen sadece bu tür şeyler olur. Bir Special Event de ki ilk Main Event maçım olduğu için heyecan vardı tabi ki de. Gergindim biraz, çünkü maç uzun olacaktı ve cidden bir All Star kadrosu vardı. Teknik açıdan her ne kadar erken elensemde ringde baya vakit geçirdim. Elenme zamanım ringe girdiğim ilk an değildi. Ondan öncesin de de girip çıktım ve baya iş yaptım. Rise'ın kazanmasında sadece McIntyre veya Ziggler'ın katkısı yok. Her ne kadar Tye, Randy ve ben elensek de biz de iş yaptık.

Triple H: Doğru söylüyor. Elenince iş bitmiyor. Maçta ki ilk eleme Tye Dillinger'dan geldi. Gidebildiği yere kadar gitti Tye. Randy Orton ise kaptanlık olayında iyiydi. Ben bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyorum. Son olanlardan sonra bir şey olur diyordum ama almadı. Roderick ise de karşı takıma zor zamanlar yaşattı. Bunu hepimiz gördük. O gece elinden gelenin en iyisini yaptı. Ve o gece elinden o kadar geldi. Ama daha yolumuz var.

Roderick Strong: Aynen öyle. Aşağı yukarı ringde 15 dakika durdum ve Roman Reigns'e çok acılı dakikalar yaşattım. Ama sonrasında karşı takımın kaptanı, Universal Şampiyonu Callihan beni eledi. Orada benim ufak bir hatam var, biraz kolay gittim. Ama savaştım yine de.

Corey Graves: PWE Televison Turnuvası hakkında ne düşünüyorsun ? Favorilerden biri olarak bakılıyor sana.

Roderick Strong: Eşleşmelere baktıktan sonra evet bir favoriyim. Bu yanlış bir şey değil. Bu turnuvayı kazanıp ilk PWE Television Şampiyonu olma oranım yüksek. Kendime inanıyorum ve yapabileceğimi düşünüyorum.

Corey Graves: Peki senin için en zorlu rakip kim olur ?

Triple H: Corey işini yaptığını biliyorum ama araya girmek istiyorum.

Corey Graves: Evet, buyur.

Triple H: Bu programın amacı konuğun ağzında bir kaç laf almak dimi ? Bunu istiyorsun ?

Corey Graves: Evet, aynen öyle.

Triple H: Duygu ve düşüncelerini hayranlara aktarmak istiyorsun ?

Corey Graves: Olabildiğince açık şekilde.

Triple H: Tamam, o zaman ben hepsini açıklayacağım. Çünkü bu tarz benim içimi sıktı biraz.

Corey Graves: Şov senindir. Buyur devam et.

3 Şubat Rise! *LIVE* Triple-H-On-Mic1

Triple H: Teşekkürler. Bayanlar ve baylar, Roderick Strong acemi bir güreşçi değildir. Bundan kısa süre önce bu işe başlamış biri değildir. O bir profesyonel. Uzun yıllarıdır bu sektörün içinde. Ne yapıp yapmaması gerektiğini az çok biliyor. Bilmediği zaman ne olacak ? Ben orada olacağım. Onu böyle övüyorum ama onda kendimin gençliğini görüyorum gibi bir klişeye girmeyeceğim. Benzer bir kaç şeyimiz var ama genel olarak farklıyız. Ben onun PWE'nin gelecek yıldızı olabileceğini düşünüyorum ve o da olmak istiyor. Tek başına zor olabilir ama onun yanında ben varım, Triple H. Bundan 10 yıl sonraya geldiğimizde Roderick Strong PWE de ki en büyük yıldızlardan biri olacak ve bu programı izleyip güleceğiz, zaman nasıl geçmiş diye.

Roderick Strong: Teşekkür Hunter, cidden.

Triple H: Rica ederim ama burada ki asıl adam sensin. Ben sana arada yardım ediyorum, işin çoğunu sen yapıyorsun. Ve yapmaya devam edeceksin. İlk hedefin PWE Televesion Kemerini kazanmak. Ve onun için de turnuvayı kazanman gerekiyor Roderick. Hazır mısın ?

Roderk Strong: Evet, hazırım. %100.

Triple H: DEDİM Kİ, HAZIR MISIN !!!?

Roderick Strong: HAZIRIM.

Triple H: Güzel, çünkü zorlu bir turnuva olacak. İyi programdı Corey. Bizi davet ettiğin için sağol. PWE Evrenine de teşekkür ederiz. Roderick Strong için PWE izleyin.

Corey Graves: Ben teşekkür ederim Hunter. Ve tabi ki de Roderick Strong. Çok sağolun. Hunter bizi aldın nerelere götürdün. Geldiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum. Bayanlar ve beyler, bir PWE Talk with Corey Graves şovunun daha sonuna geldik. Reklamlardan sonra Main Event maçı ile karşınızdayız.

Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Burn In My Light!

3 Şubat Rise! *LIVE* Randy-orton-champion

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Apex Predator'', Randy Orton geliyor.

BOO geliyor ona. Orton bu maçta ne yapacak merak ediyoruz.

Ten!

3 Şubat Rise! *LIVE* Tumblr_ntii0fK6DE1srbyoyo1_1280

''The Perfect 10'', Tye Dillinger geliyor. 

CHEER yağmuru başlıyor. Bu onun için bir hayaldi ama şu an gerçek olmak üzere.

Broken Dreams!

3 Şubat Rise! *LIVE* RR12_Photo_093_zps2e009705

''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor. 

Kimliği gizli olan oydu ve şu an da karışık tepkiler alıyor.

Üç isim de ring de. Hakem son kontrolleri yapıyor ve anonslar yapılıyor, kemer gösteriliyor. Hakem zili çalacak iken bir müzik duyuluyor.

Beats Rhymes! (WTF!?)

3 Şubat Rise! *LIVE* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena geliyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* John-Cena-Challenging-to-Dolph-Ziggler-on-Mic

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor. Karışık tepki alıyor.

John Cena: Güreş aleminin en köklü adamlarından birisi olarak bana uygun görülen rakip Zack Ryder mı ? Ya Zack Ryder'dan nefret ediyorsunuz ki onu benim önüme attınız, ya da aklınızı yitirmiş olmalısınız!!! Ben John Cena! JOHN CENA!! Benim PWE Television Championship turnuvasında olmamam saçmalık! Daha kaç kere beni oyalayacaksınız ? Hakettiğim şeyler listesi doldu da taşıyor. Eğer istediklerimi kısa sürede elde edemezsem, Rise brandında hiçbir maç sonuca ulaşamaycak! Beni duyuyor musun Paul Heyman ? O koca kıçını koltuğundan kaldır ve artık John Cena için bişeyler yap! Tabi şovunun rezil olmasını istemiyorsan! Vince McMahon'a hesap vermekten korkmuyorsan! Kısacası, İŞİNİ SEVİYORSAN PAUL E!

Paul Heyman girişte beliriyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* Paulheyman_zpsb93c2a26

Paul Heyman: Sanki çok üstün bir makamdaymışınız gibi beni tehdit etmeniz hoşuma gitmedi bay Cena. Ama teklifinizin çok ilginç olduğunu ve beni cezbettiğini söylemek istiyorum. Hem kim biraz daha rekabete hayır demez ki. Maçtasınız bay Cena. Zili çalın ve şu Fatal 4 Way kemer maçını başlatın.

Fatal 4 Way Match for PWE World Heayweight Championship

Randy Orton (c) vs Tye Dillinger vs Drew McIntyre vs John Cena

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Başlar başlamaz Cena Tye'ın üzerine koşuyor ve onu tek hamlede omuzlayip ve köşeye kadar götürüyor. Orton ise Drew'i kolundan tutuyor ve iplere fırlatıyor. Drew iplerden sekince Orton ona CLOTHESLINE vuruyor! Cena Tye ı köşeye çıkarıyor ve yumrukluyor ikinci iplerden. Orton Drew i yere serince Cena ve Tye a yöneliyor. Şimdi ikinci iplerdeki Cena'nın bacakları arasından kollarını geçirip omuzluyor onu! Tye bu fırsatı değerlendirmek istiyor ve Orton'un omuzlarındaki Cena'ya DIVING CLOTHESLINE ile uçuyor!! Orton farkında değilken Tye ın darbesiyle oda sarsılıyor! Tye hemen kalkıyor. Orton ona doğru gidiyor ama Tye eğiliyor ve Orton un arkasından DROP KICK vuruyor! Orton iplere yapışınca Tye üzerine koşuyor ve BIG BOOT ile Orton u dışarı yolluyor!!! Bu sırada Drew köşeden destek alarak kalkıyor! Tye onu görüyor ve hemen üzerine koşuyor. Ancak Drew HIGH KICK ile karşılıyor onu! Şimdi koşuyor Tye ın üzerine. Sert bir LARIAT ile yere indiriyor onu! Kalkmaya çalışan Cena'yı tutuyor şimdi. EXPLODER SUPLEX!! 

Drew tekrar Tye ın yanına geliyor ve kaldırıyor onu. Kolundan tutuyor ve iplere yolluyor. Bir LARIAT daha deniyor ama Tye eğilip karşı iplere koşuyor! Bu sırada iplerin altından ringe girmeye çalışıyor Orton. Tye dan ona BASEBALL SLIDE!!! Şimdi kalkıyor Tye. Drew bir anda arkasında bitiyor onu ve NORTHERN LARIAT vuruyor!! Tye aprona düşüyor! Drew Hem Tye a Hem Orton bakarken Cena arkasından yakalıyor Drew'i! Ve GERMAN SUPLEX!!!  Bu sırada Tye iplerden destek alarak apronda ayağa kalkıyor. Cena ona koşuyor ve SHOULDER BLOCK ile ringin dışına postalıyor!!! Şimdi ayakta Cena var! Maç çok hareketli gidiyor! Drew köşeden destek alarak kalkıyor. Cena koşuyor ona. Ama Drew çekiliyor! Cena kafasını köşeye çarpıyor! Drew arkasından bir kez daha itiyor ve Cena bir kez daha kafasını köşeye çarpıyor!! Drew şimdi deli gibi kafasını köşeye vurmaya devam ediyor Cena'nın!! Ardından kolundan tutuyor ve karşı iplere doğru yolluyor! Bu sırada Orton içerde! Köşeye doğru koşan Cena'ya SCOOP SLAM!!! Drew şaşırıyor ve o da Orton'a doğru koşuyor!! Orton eğiliyor ve arkasından yakalıyor Drew'i! INVERTED HEADLOCK BACKBREAKER!!! Cena apronda yerde! Drew de kendisini aprona sürüklüyor!! Orton fırsatı kaçırmıyor ve iki rakibini de ikinci iplerden boyunlarını kavrıyor!! DOUBLE ELEVATED DDT!!! Orton şimdi kalkıyor ayağa! Arkasını döndüğü anda Tye ' dan SUPERKICK geliyor!!!! Arena bir anda THIS IS AWESOME chantleri ile yankılanıyor!!

Orton yerde, Tye hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor şampiyon. Dillinger ayağa kalkıyor şimdi. Şampiyon Orton'u da kaldırıyor ayağa ve TYE BREAKER için omuzluyor.... AMA Orton onun arkasına düşüyor ve belinden yakalıyor, German Suplex yapıyor. Orton kalkıyor ayağa, üstüne gelen Drew'a Clothesline çakıyor. Arkasını dönüyor, Cena'nın karnına bir tekme atıyor, biraz bekliyor ve Vertical Suplex yapıyor. Orton ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor, McIntyre BIG BOOT!! çakıyor tam suratına. O sırada arkadan Cena ona yaklaşıyor ve omuzluyor Drew'ı, FU!!! yapıyor Cena. John Cena kemeri almak için tuşa giderken Tye arkadan koşuyor ve Northern Lariat vuruyor ona. Tye şimdi McIntyre'a tuşa gidiyor ama Orton ona Dropkick vuruyor. Orton kemeri korumak için Drew'ı tuş etmeye gidiyor, Cena arkadan yakalıyor onu ve Back Suplex ile yere çakıyor. John Cena tuş için eğiliyor... AMA Drew onu SMALL PACKAGE!!! ile alıyor 1.. 2.. 2.99 da atıyor Cena. İkisi de hemen kalkıyor ayağa Drew onun karnına tekme atıyor ve PILEDRIVER pozisyonuna alıyor ama Cena onu Back Body Drop ile atıyor. Cena arkasını dönüyor, Tye üstüne gidiyor, onu da Back Body Drop ile atıyor. Tye Dillinger sırtını tutarak kalkıyor, Cena Leaping Shoulder Block vuruyor ona. John Cena kalkıyor ve arkasını dönüyor, Orton RKO!!! için zıplıyor... AMA Cena onu ittiriyor ve kurtuluyor. Orton arkasını dönünce Cena ona yumruk sallıyor ama Orton eğilerek kaçıyor bu sefer, Cena arkasını dönüyor, RKO!!! RKO OUTTA NOWHERE!!! Orton tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. 2.50.. da DILLINGER BOZUYOR. Tye son anda kurtardı maçı. Tye Orton'u kaldırmak için bir hareket yapacak iken Drew McIntyre kalkıyor ayağa, John Cena kalkıyor. Tye ikisinin arasında. Drew Tye'a doğru gidiyor ama Tye direk aprona kaçıyor, McIntyre Cena'ya CLAYMORE KICK!!! vuruyor. Drew ona tuşa gidecek iken Tye saçından tutuyor onu ve kendisine çekip Forearm vuruyor. Dillinger McIntyre'ı dışarı çekiyor ve kendisi ringe giriyor. Tye hemen Cena'yı kaldırıp köşede ki direğe atıyor, Cena omzunu kötü çarpıyor. Tye hemen Cena'yı dışarı atıyor ve Orton'a bakıyor.

Randy Orton toparlanmaya çalışıyor ama yarı ayakta şu an. Tye Dillinger bir anda gülmeye başlıyor ve TEN tauntunu yapıyor, arena da TEN TEN TEN Chantleri geliyor. Dillinger hemen gidiyor ve Orton'u kaldırıyor ayağa, iyi uykular şampiyon diyor Dillinger ve onu omuzluyor, TYE BREAKER!!! yapıyor. Tye şampiyon olmak üzere. Dillinger hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.9.. oluyor... AMA McIntyre dışarıdan Tye'ın ayağına yapışıyor ve dışarı çekiyor onu. Arena da TEN Chantleri bir anda yerini BOO'ya bırakıyor. McIntyre dışarı da Dillinger'ı ayağa kaldırıyor ve Lariat vuruyor ona. McIntyre ringe giriyor, Orton'u yerden kaldırıyor ve FUTURE SHOCK DDT!!! yapıyor. McIntyre tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. McIntyre kazanıyor ve tekrar şampiyon oluyor.

3 Şubat Rise! *LIVE* Drew-Galloway..

Drew McIntyre yeniden ve 3. kez PWE World Heavyweight Şampiyonu oluyor. Hakem ona kemeri getiriyor ve elini kaldırıyor. Cena, Orton ve Dillinger da çok efor sarf ettiler ama McIntyre da sarf etti ve kazandı. Tye Dillinger yine kazanmaya çok yakın iken kaybediyor. Drew McIntyre'ın şeytani zekası onu bir kez daha başarıya götürüyor. Drew McIntyre taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 03 Şub. 2017, 21:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 26 kere değiştirildi
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:01

Sa
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:03

as
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:04

The Masked Immortal demiş ki:
Sa

Aleyküm selam kardeş, hoş geldin.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:04

İtachi Uchiha demiş ki:
as

Aleyküm selam Kıvanç, sen de hoş geldin.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

İyi akşamlar millet.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:05

Achilles demiş ki:
İyi akşamlar millet.

İyi akşamlar Oktay, hoş geldin.
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:05

Hadi bakalım güzel şov olucak.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

geldimmmm
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

Achilles demiş ki:
İyi akşamlar millet.
iyi akşamlar kanka hoşgeldin
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

Siz takılın da ben bi aç karnımı doyurup geliyorum.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:06

İşte geçen yine haftalık şovlar da baya aktifiz, Yılmaz abilerle lokalden takip ediyoz, Namık abi nası içiyo...

Yeni part geliyor.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:06

İtachi Uchiha demiş ki:
Achilles demiş ki:
İyi akşamlar millet.
iyi akşamlar kanka hoşgeldin
Sağol kardeşim hoşbulduk
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:07

SA
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 3 Şubat Rise! *LIVE*   3 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 03 Şub. 2017, 19:07

Beyler part biraz az geldi, normalde böyle atmayacaktım da toparlanıyoruz diye böyle attım.

3 Şubat Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» 17 Şubat Rise! *LIVE*
» 24 Şubat Rise! *LIVE*
» 25 Şubat Rise!
» 18 Şubat RISE !
» 4 Şubat Rise