PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

25 Şubat Rise!

+8
The Masked Assassin
Ace of Diamonds
leo
Connecticut Blue Blood
Mamy D Way
The Brahma Bull
Ryan O'reily
Klaus Meine
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:03

My Demons Çalıyor ve Rise! Başlıyor!

25 Şubat Rise! 3nbq0ko

Harika bir pyro gösterisi izledikten sonra spikerlerimize dönüyoruz.

25 Şubat Rise! 7CH3Ww9

Michael Cole: Maaşlar yattı, cepler dolu. Selamlar herkese, şovumuz deli dolu. 

JBL kamerayı eliyle kendisine döndürür.

JBL: Arkadaş biraz sıkıntılı, izninizle ben açayım. Merhaba sevgili seyirciler ben JBL, yanımda Booker T ve Michael Cole ile birlikte bu akşamın özel Slammy Awards şovunun spikerleri olacağız. Bu akşamki şovumuz biraz değişik. Hikaye anlatmak yerine ödül dağıtacağız. Sizlerin verdiği oylarla seçilen her güreşçi ödülünü alacak ve sonra hemen bir maç olacak. 

Booker T: Hem de, brand kavramı geri dönüyor ! Artık her güreşçi kendini gösterebilecek. 

JBL tam ağzını açıp bir şey söyleyecekken bir müzik çalıyor.

25 Şubat Rise! R5CTJxB

JBL: Slammy ödüllerinin ilk sahibine herkes alkış tutsun, yılın çaylağı Roman Reigns ! 

Booker T : 1 time Hardcore Champion, SHIELD'ın 3. üyesi. 

JBL: Booker, Reigns hiç Hardcore kemerini alamadı.

Booker T: Sadece SHIELD'ın 3. üyesi demekten iyidir.

JBL: Sen de haklısın.

25 Şubat Rise! 1thVFzZ

Roman Reigns tek başına girişte gözüküyor ve sol tarafında kurulu kürsüye gözü çarpıyor. Oraya doğru yürüyor. Kürsüye çıkıp mikrofonu kontrol ediyor, ve sonra arkasındaki televizyona bakıyor. Televizyonda "Yılın Çaylağı" yazıyor. Ödülü kendisinin aldığını bildiği için ukala bir sırıtma geliyor suratına. Bir kişi Slammy ödülünü getirip Roman'a veriyor. Roman mikrofona eğiliyor ve konuşmaya başlıyor.

Roman Reigns: Bu ödülü kardeşlerime adıyorum. Ben bu ödülü tek başıma değil, adaletle, ve kardeşlerimle aldım. Ben, sen, o yoktur bizim lügatımızda. Biz vardır. Onlar vardır. SHIELD vardır...

Diyor ancak sözü bir müzikle kesiliyor.

25 Şubat Rise! Z6h4CQa

Kevin Owens! Girişte gözüküyor ve elinde bir mikrofon var. Reigns ödül konuşması bölündüğü için son derece rahatsız görünüyor ve yanındakilere "kim bu?" diye soruyor.

Kevin Owens: Adalet zırvasına başlamadan önce Roman, bir kaç şey söylemek istiyorum. Arka planda duran ve hala maç ayarlanmamış kaç tane güreşçinin olduğunu biliyor musun? Burada sarfettiğin şu 3 cümle beni arka plandan zorla buraya gelmeye yetti. Sen orada durup o ödülü alırken, şirketin en "tepesinde" "kardeşlerinle" beraberken biz arkada sürünüyoruz. Seni duruma uyandırdıysam ne mutlu. 

Roman Reigns sinirleniyor.

Roman Reigns: Kim olduğunu sanıyorsun sen?

Kevin Owens: Bendeniz Kevin Owens. Memnun oldum. Daha fazla adımı duyacaksın.

Roman kürsüden inip Owens'ın suratına doğru yürüyor.

Roman Reigns: Çok laf yapıyorsun, evlat. Neden kabiliyetini benimle ring içinde denemiyorsun?

Kevin Owens: Adres ve tarih verdiğin her süre seninleyim, Roman.

İkili bakışıyorlar ve güvenlikler daha bir şey yapamadan ikisini ayırıyor. Arka plana geçerlerken bir müzik daha duyuluyor.

JBL: Intercontinental Şampiyonumuz Ethan Carter burada ve yapılacak önemli bir işi var.

Michael Cole: Keçilerle uğraşmak gibi mi ? 

JBL: Komik misin sen?

25 Şubat Rise! RGjmZ0h

EC3 ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

Booker T: İşte Daniel Bryan! Öğrencisine bir ders vermek için burada ve gözlerinde ateşli bir ifade var.

JBL & Cole: Ateşli?

Booker T susuyor.

25 Şubat Rise! 3pBCnEi

Daniel ringe tauntlarını yaparak giriyor ve EC3'e bakıyor dik dik. EC3 kemerini çözüp hakeme veriyor ve hakem de havaya kaldırıyor.

ETHAN CARTER III (C.) VS. DANIEL BRYAN INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP MATCH

Maç başlıyor ve Daniel tam EC3'ün üzerine koşuyor ama...

JBL&BT&Cole: Of ! 

EC3 Bryan'ın hayalarına çok sert bir Low Blow patlatıyor ve hakem hemen DQ'u çalıyor. EC3 kemerini alıp havaya kaldırıyor ve hiç bir şey demeden arka planın yolunu tutuyor.
25 Şubat Rise! MqZuw3y

Booker T: Sanırım kahpelik yolunu seçti Ethan.

JBL: Adam gibi savaşsana, ulan!

Reklamlara gidiyoruz, ama öncesinde ekrana bir sonraki ödülümüz geliyor.

25 Şubat Rise! C6UiU4s

JBL: RATED R SUPERSTAR BURADA ! 

Booker T: Eski World Heavyweight Champion, WrestleMania'da geçirdiği sakatlıktan sonra tekrar burada !

Edge ödülü bir şey söylemeden kabul ediyor ve ekranlara eskileri yad eden bir promo geliyor.

Tekrar ringe dönüyoruz.

My Time Is Now! John Cena Sucks tezahüratları duyuyoruz arenada!

25 Şubat Rise! FAquNSH

Cena Never Give Up Flamasını açıyor kameraya gösterdikten sonra ringe koşuyor ve tauntlarını yaptıktan sonra rakibini beklemeye başlıyor.

Voices! Ve Randy Orton stagede görünüyor.Cheerlar var kendisine.

25 Şubat Rise! CTT5soA

Köşeye çıkıyor ve klasik tauntunuda yaptıktan sonra maça başlıyoruz.

Maç Lock-Up ile başlıyor ancak iki isimde üstünlük kuramayınca bırakıyorlar birbirlerini. Ringin ortasında biraz döndükten sonra tekrar Lock-Up yapıyorlar ve Orton hemen HeadLock yapıyor ama Cena onu itiyor, Randy onun üzerine koşuyor ve Cena hemen bir Arm Drag yapıyor Randy yerde.Cena hemen kaldırıyor Orton'ı ve iplere gönderiyor Back Body Drop yapmayı deniyor ama Orton bir tekmeyle karşılık veriyor,Cena biraz silkelenip üzerine koşuyor ama PowerSlam yapıyor Orton ve Cena yerde! Orton tuş deniyor 1! 2! Ama Cena kurtuluyor.Şimdi Orton yerde seri tekmeler atıyor Cena'ya, bir süre durmayınca hakem onu sakin olmasını söylüyor ve ayırıyor Orton'ı. Orton karışma bana diye bağrıyor hakeme o anda Cena birden ayağa kalkıyor ve Back Suplex yapıyor Randy'i yere çakıyor, Orton hemen ayağa kalkıyor ama bir Clothesline atıyor Cena,ardından ikincisi ve Orton Clothesline deniyor bu kez ama Cena eğiliyor ve ProtoBomb yapıyor ardından elini havaya kaldırıyor 5 Knuckle Shuffle sinyalleri alıyoruz! Cena iplerden sekiyor ardından geri geliyor ama Orton çoktan ayaklandı Cena Orton'ın üzerinden atlıyor ve Orton'dan bir Clothesline Cena yerde! Orton hemen iplerden sekiyor ve Knee Drop yapıyor, Cena darbenin etkisiyle ayağa zıplıyor derken Orton onu yakalıyor ve Inverted Backbreaker! Orton çıldırdı! RKO tauntları başlıyor.. Yere yumruklar atıyor Orton, Cena ayağa kalktı şimdi RKO için atlıyor Orton ama Cena itiyor onu ve Orton sert şekilde yere düşüp hemen kalkıyor,Cena onu hemen omuzluyor ve Attidute Adjustment! Cena tuşa gidiyor 1! 2! 3! John Cena kazanıyor!

25 Şubat Rise! D9RJ0Sx
John Cena'nın sevinci eşliğinde arka alana gidiyoruz. Arka alanda Dean Ambrose yürüyor. Bir odanın kapısını açıp içeriye giriyor. İçeride Drew McIntyre oturuyor. Dean gelince kafasını kaldırıp ona bakıyor.

Drew McIntyre: Aye, burada ne arıyorsun?

Dean Ambrose: Yürürken kafama bir şey takıldı, onu arıyorum. Buldum da. Bir İskoçyalı.

Drew McIntyre: Ne zırvaladığını anlamıyorum.

O anda kapının önünden biri geçer. Kellos Emiros'tur. Işığı kafasından yansıtarak kamerayı kör etmek istemektedir. 

:kel:
Dean ve Drew aynı anda dönüp Kellos'a doğru bakınca Kellos keline bir şaplak atar ve ortadan kaybolur.

Dean Ambrose: SHIELD'dan olduğunu ortalıkta söylüyorsun.

Drew McIntyre: Değil miyim?

Dean Ambrose: Kaç savaşta omuz omuzaydık da, sen SHIELD'dayım diyebiliyorsun?

Drew McIntyre: WrestleMania? Ondan önceki hafta? Çok küçük bir aklın var, Dean.

Dean Ambrose: Dayak yemekten bahsetmiyorum. Gerçekten bir işe yaramaktan.

Drew hızlıca ayağa kalkar. Dean aynı hızda dirseğini Drew'ın boğazına dayar ve onu duvara çarpar.

Dean Ambrose: Bana bak. Beni hızlıca dinle. Vince McMahon'un kuklasısın. Bize yarayacağın herhangi bir şeyin yok. Sana tek bir şey söylüyorum, siktir git. Vince bize yarar sağlamıyor.

Dedikten sonra Drew'ı bırakıyor ve kapıyı sertçe çarpıp çıkıyor. Drew boğazını ovuşturuyor ve sinirli gözlerle arkasından bakıyor. Ringe dönüyoruz.

JBL: Sanırım SHIELD'dan bir üye ayrıldı.

Booker T: Yapma ya?

25 Şubat Rise! WSS5Wda

The World's Perfect Tag Team girişte gözüküyor. Ringe giriyorlar hızlıca.

25 Şubat Rise! XCarJZo

25 Şubat Rise! 86KNK8q
Aynı şekilde JoMo&Cesaro da giriyor.

WORLD'S PERFECT TAG TEAM VS. JOHN MORRISON & CESARO TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH

Cesaro ve Ziggler başlıyor. İkili lock-up ile hiç uğraşmıyor ve Cesaro, Ziggler’in üzerine Clothesline ile gidiyor fakat Ziggler hemen eğiliyor ve Cesaro arkasını dönünce ona tokat atıyor. Ardından Dropkick! Cesaro yere düşmüyor. Ziggler kalkınca Cesaro’ya bir Jumping DDT! Tuşa gidiyor hemen. 1, 2- Cesaro kalkıyor kolayca. Ziggler, Cesaro’yu bir koluyla kafasından, diğer koluyla kolundan tutup kaldırıyor ve Snap Swinging Neckbreaker! Ziggler, Cesaro’yu tutuyor ve Tye’a tag veriyor. Tye ringe girdiği gibi iplerden sekiyor ve yeni ayılan Cesaro’ya Lariat vuruyor. Tye, yerdeki Cesaro’yu kaldırıyor ve onun karnına bir tekme atıyor. Powerbomb pozisyonuna soksa da Cesaro’dan Back Body Drop geliyor! Tye ayağa kalktığında Cesaro koşuyor ve Running Europan Uppercut! Tuşa gidiyor Cesaro. 1, 2- Tye kalkıyor. Cesaro onu yerden kaldırıyor ve karnına tekmeyi vuruyor, ardından Double Underhook Suplex! Cesaro tuşa gitmiyor ve Morrison’a tag veriyor. Morrison hemen köşeye çıkıyor ve yeni yeni ayağa kalkan Tye’ı Missile Dropkick ile yere yapıştırıyor! Morrison şimdi Ziggler’a bakıyor ve Tye’ı kaldırıyor, ardından Russian Legsweep geliyor. Morrison’dan tuş denemesi. 1, 2- Tye kurtuldu. Morrison ayakta. Tye kalkınca Morrison bir Enzugiri ile yeniden yere yapıştırıyor Dillinger’ı. Morrison köşeye çıkıyor. Tye kalkınca Diving Crossbody ile atlıyor fakat Tye’dan havada Superkick! Tye tuşa gitmek yerine Ziggler’a tag veriyor, belli ki çok yoruldu. Ziggler girince Morrison ayağa kalkmaya çalışıyor. Ziggler fırsat vermeden Low-Angled DDT vuruyor. Ziggler’den tuş denemesi. 1, 2- Morrison attı omzunu. Ziggler, Morrison’u köşeye atıyor ve Stinger Splash! Ardından yumruklamaya başlıyor Morrison’u köşede. Ziggler ringin ortasına geliyor yeniden ve haykırıyor, ardından bir Stinger Splash daha atacakken Morrison çekiliyor. Ziggler köşeye çarpıyor. Arkasını döndüğünde Morrison’dan Backflip Kick! Ziggler yerde. Morrison onu ringin ortasına çekiyor ve aprona geçiyor. Ziggler kalkınca Morrison iplerden atlıyor ve Flying Chuck! Tuş denemesi. 1, 2- Tye bozdu tuşu! Morrison ona tepki veremeden Tye’dan Superkick! Bu sırada Cesaro’dan Springboard Uppercut geliyor Tye’a. Tye’ın yüzü yer değiştirdi desek yeridir. Bu sırada Ziggler sürüne sürüne tuşa gidiyor Morrison’un üzerinde. 1, 2- Morrison atmasını başarıyor.

Ziggler zar zor kalkıyor, Morrison’u da kaldırıyor fakat Morrison onu ittiriyor ve Spear! Tuşa gidiyor. 1, 2- Ziggler kurtuldu! İnanılmaz! Morrison, Cesaro’ya tag veriyor. Cesaro girdiği gibi Ziggler’e Uppercut vuruyor. Yerdeki Ziggler’i kaldırıyor, omuzluyor ve Swissblade! Tuş denemesi. 1, 2- Tye yine bozdu tuşu! Cesaro hemen Uppercut ile karşılık veriyor Tye’a. Bu sırada Ziggler’den roll-up. 1, 2- Cesaro kurtuldu. Ziggler’den ona ani bir Superkick! Tuş deniyor Cesaro. 1, 2- Morrison bozdu bu sefer. Çok heyecanlı bir maç! Ziggler, Morrison’a yumruk atmaya çalışıyor fakat Morrison onu iplere fırlatıyor ve Tilt-a-whirl DDT! Cesaro şimdi yerdeki Ziggler’e Crossface bağlıyor! Ziggler kurtulmayı çok deniyor ve sonunda iplere tutunuyor. Cesaro, Morrison’a tag veriyor. Morrison ringe girip Ziggler’i kaldırıyor fakat Ziggler’den ani bir Dropkick! Ziggler hemen Tye’a tag veriyor. Tye girdiği gibi Lariat deniyor fakat Cesaro eğilip onun arkasına geçiyor. Onu kendisine çeviriyor fakat Tye’dan onun karnına bir tekme geliyor ve Powerbomb pozisyonunda kaldırıyor. Ziggler köşeye geçti. Takım finisherı çok yakın. Ama Morrison ittiriyor Ziggler’i. Tye ise Powerbomb’u vuruyor Cesaro’ya. Tuşa gidiyor. 1, 2- Cesaro ayağını iplere koyuyor. Bu sırada Morrison ve Ziggler dışarıda kavga etmeye devam ediyor. Tye ise iplerden sekiyor ve Morrison’a Suicide Dive ile atlıyor! Ardından ringe giriyor fakat Cesaro’dan daha o aprondayken Uppercut geliyor ve Tye ring dışına düşüyor. Ringe girmek isteyince Cesaro, Baseball Slide deniyor fakat Tye onun bacaklarından çekiyor ring dışına. Tye için count-out sayımı 8’de ve Tye ringe girmeyi başarıyor. Cesaro hemen giriyor derken Tye, Hotshot ile Cesaro’nun suratını iplere çarptırdıktan sonra ringe sokuyor. Tye, Perfect 10 pozisyonunda tutuyor Cesaro’yu fakat Cesaro yuvarlanarak kaçıyor. Tye onu kaldırmayı deneyince Cesaro’dan ani bir Uppercut daha! Tye iplere kadar geriliyor. Cesaro’dan onun karnına bir tekme ve Double Underhook Powerbomb yapıyor Cesaro. Ardından Tye’ın bacaklarını tutuyor ve Swing başlıyor! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15! Tye’ın beyni bulamaca dönüyor. Cesaro, Morrison’a tag veriyor ve Morrison’dan Flying Chuck geliyor! Morrison, Cesaro’ya geri tag veriyor ve Cesaro’da Neutralizer ile bitiriyor işi. Tuş deneyince Ziggler ringe girmeye çalışıyor fakat Morrison’dan Spear geliyor ona! Cesaro tuşa gidiyor. 1, 2, 3! 

Reklamlara gitmeden önce ekrana bir sonraki ödülümüz geliyor !

25 Şubat Rise! S1Kdj38

Geri döndüğümüzde aksiyon var ve Roman Reigns arkasında hakemle koşuyor ! Hemen gire girmez yerde yatan Goldberg'i görüyoruz, sağ elinde kemer var. Hemen Roman tuşa gidiyor, ve yeni Hardcore Champion oluyor ! Aynı anda da kaçmaya başlıyor. Ringe dönüyoruz.

Jimmy Jacobs girişte gözüküyor ve son derece ukala tavırlarla etrafına bakarak kürsüye yürüyor. Eline ödülü alıp inceliyor. Sonra da konuşmaya başlıyor.

Jimmy Jacobs: "Ne dersem diyeyim, sözlerim her zaman ya duvara çarpmakla, ya da veto edilmekle yükümlü oldu her zaman. Bu şirketin görüp görebileceği en istikrarlı, en iyi güreşçilerden biriyim ben, doğru oturup doğru konuşalım. Seth Rollins. Bu adamı star yapan benim. 2007 yılında çetemin bir parçasıydı ve ilk kez orada parlamıştı. Ona bir blog vermiştim. Age of the Fall’ın sözcüsü olmuştu. Çünkü hissediyordum. Biz benzer adamlardık. Rollins’in kaderinin benim gibi olacağını düşündüm ama o sivrilmeyi başardı. Benim aksime Rollins gerçek bir yıldız oldu ve onun ile daha fazla gurur duyamazdım. Onun yeteneği tartışılmaz olsa da, bu şirkette haksızlıklara uğramaya devam ediyor. Nedenini gerçekten anlamıyorum çünkü ben bu şirketin sahibi olsam ona şirketin anahtarını verirdim, o öyle bir yetenek. Onun maruz kaldığı şerefsizlikler, benim maruz kaldığım şerefsizlikler. O her zaman savaşmasını bildi ama benim verdiğim savaş kendimleydi. Daha kendi içimde bir sonuca varamayınca, pes etmeyi düşündüm. Ve ne yazık ki yeniden bunu yapmış durumdayım. Kimsenin bu ödül ile ilgilenecek vakti yok. Aman yılın maçını çıkarmışız, bu kimin umrunda? Yılın maçı seçtiğiniz bu ödül, Age of the Fall’ın dağıldığı maç değil miydi? Bu ödül umrumda değil. Çünkü hala kendi içimde bir savaştayım. Bu ödülü düşünecek vakti yok Rollins’in. O adaletsizliklere karşı koymaya çalışıyor. Evet, bu ödülü ikimiz için alıyorum ama bu ödülü yakın zamanda bir çöplükte bulursanız hiç şaşırmayın. Teşekkürler."

JBL: Cidden aydınlatıcı bir konuşmaydı, ha ?

Booker T ve Michael Cole uyumaktadır.

Here Comes The Pain! Arenada destek var Brock Lesnar'a!

25 Şubat Rise! DMWBiKq

Lesnar klasik tauntunu yapıyor ve ringe geliyor. Rakibini beklemeye başlıyor.

Break The Walls Down çalıyor ve Chris Jericho'da klasik girişini gerçekleştiriyor.

25 Şubat Rise! HbqBmvO

Güzel bir pyro gösterisinden sonra Jericho'da ringe giriyor ve ikili maça başlıyor.

Maç Lock-Up ile başlıyor ama Lesnar Jericho'nun hamle yapmasına izin vermeden bir diz darbesi vuruyor Jericho'nun karnına. Ardından ikincisi derken Belly To Belly için yakalıyor ama Jericho'dan bir Headbutt geliyor Lesnar'a ardından bir SideKick yapıyor, Lesnar bir iki adım geriye gidincede DropKick ve Lesnar yerde! Şimdi Jericho Lesnar'ı yerde yan çeviriyor ve sırtına bir tekme atıyor Lesnar'ın. Ardından Lesnar'ın kafasına alaycı tekmeler atıyor.Seyirciye bakıp sırıtıyor Jericho. Şimdi Lesnar yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Jericho bunu görünce iplerden sekiyor ve BullDog deniyor ama Lesnar eğiliyor ve Jericho ıskalıyor ama Lesnar onu hemen arkadan yakalıyor ve German Suplex! Welcome To Suplex City Jericho! Lesnar şimdi Jericho'yu kaldırıyor arkasından yakalamış bir şekilde ve bir Suplex daha! Seyirciden "Suplex City" Chantleri duymaya başlıyoruz! Paul Heyman ringin dışında devam etmesini söylüyor Lesnar'a. Lesnar şimdi tekrar kaldırıyor Jericho'yu yine arkadan yakaladı ama Jericho hızlıca geri geri adım atıyor ve hakeme çarpıyorlar! Hakem yere düşüyor ve Low Blow geliyor Jericho'dan! Ayağı ile Lesnar'ın hayalarına tekme atıyor. Lesnar yerde şimdi ringin ortasında. Jericho iplere koşuyor ve LionSault! Lesnar acıyla ayağa fırlıyor ve CodeBreaker! CodeBreaker! Burda bitebilir mi?! Jericho tuşa gidiyor ama hakem yok?! Jericho hakemi uyandırıyor. Şimdi tuş deniyor Jericho, hakem zorda olsa sayıyor 1!.... 2!....... 3! HAYIR! Lesnar son salisede kurtuluyor! Jericho inanamıyor buna! Neden hızlı saymıyorsun diyerek kızıyor hakeme.Şimdi Jericho ayağa kaldırıyor Lesnar'ı ve Irısh Whip'e gönderiyor Lesnar geri gelince bir ForeArm vuruyor ve Lesnar yine yere düşüyor. Lesnar ayağa kalkmaya başlıyor, Jericho hemen iplerden sekiyor ve Low Dropkick atıyor Lesnar aprona yuvarlanıyor.Ardından ayağa kalkıyor Jericho hemen SpringBoard Dropkick yapıyor ve Lesnar yere düşüyor! Jericho'da Lesnar'ın peşinden ringden aşağıya iniyor ve Lesnar'ı yakalayıp demir basamaklara doğru gönderiyor ama Lesnar reverse yapıp Jericho'yu atıyor basamaklara! Jericho çok sert çarpıyor demir basamaklara! Lesnar şimdi kafasından yakalıyor Jericho'yu ve ringe sokuyor ardından kendisi giriyor. Jericho hemen ayağa kalkıp Lesnar'ın üzerine koşuyor ama Lesnar yakalıyor onu ve Belly To Belly Suplex! Jericho iptal oldu.. Lesnar tekrar kaldırıyor ve Powerbomb poziyonuna getiriyor.Bu en kötüsü! Şimdi kaldırıyor Lesnar ve tam 3 kez Powerbomb yapıyor,Jericho'yu adeta çakıyor ringe! Şimdi tuş deniyor Lesnar 1! 2!..

3 Olmadı Jericho kurtuldu! Lesnar sinirleniyor. Kaldırıp bir German Suplex daha yapıyor Jericho'ya. Jericho tamamen çöktü artık. Şimdi F5 için bekliyor Lesnar,Jericho kalkıyor yavaş yavaş, Lesnar omuzluyor onu F5 için! Ama Jericho kurtuluyor ve DDT ile yere çakıyor Lesnar'ı! İki isimde yerde yatıyor ölü gibi,Jericho elini Lesnar'ın üstüne atıyor, World Title için! 1! 2! Hayır! Tuş olmuyor Lesnar! Jericho inanamıyor, başı ellerinin arasında.. Jericho bir hızla ayağa fırlıyor LionSault için ama OMG! Lesnar onu havada yakaladı PowerSlam pozisyonunda! Şimdi omzuna alıyor ve F5! F5! Lesnar tuşa gidiyor 1! 2! 3! Ve Lesnar kemerini koruyor! Harika bir maç oldu!

Paul Heyman hemen ringe giriyor ve elini kaldırıyor Lesnar'ın.Lesnar'ın elinde World Heavyweight Title var.
25 Şubat Rise! XPtizhU

Arka plana dönüyoruz, Reigns hala koşturuyor. Birden önüne çıkan ani bir ışık hüzmesi onu sersemletiyor ve ışık hüzmesinden bir karaltı hemen gelip Reigns'e bir rollup yapıyor, Kellos Emiros ! Hakem tam arkada olduğu için sayıyor.

:kel: 

Kellos Emiros yeni Hardcore Champion oluyor ve tam kemeri alıp ayağa kalkmışken Goldberg elinde bir sledgehammer ile Roman'ın tam suratına patlatıyor bir tane ve Roman'ın burun kırılıyor. Roman yerde yatarken Goldberg burnundan soluyor. Kellos yavru kedi gibi siniyor ve aynı anda koşmaya başlıyor. Goldberg de yürüye yürüye arkasından.

Second Coming çalıyor ve Seth ringe giriyor.

25 Şubat Rise! IL4gz8P

Break Orbit çalıyor ve Adrian Neville ringe giriyor.

25 Şubat Rise! DYcsfR9

ADRIAN NEVILLE VS. SETH ROLLINS

Maç başlar başlamaz Rollins elini Neville’a uzatıyor. Neville sıkmayı reddedince Rollins’ten yumruk geliyor ona. Neville sinirlenip Rollins’in üzerine koşuyor fakat Rollins yuvarlanarak çekiliyor ve Neville’ı kendisine çeviriyor, ardından Short-Arm Clothesline! Rollins yerdeki Neville’ı tekmelemeye başlıyor. Neville nefes alıp ayağa kalkınca Rollins onu köşeye fırlatıyor, üzerine koşuyor fakat Neville’dan bir dirsek darbesi. Ardından ikinci iplere çıkıyor ve Crossbody ile atlıyor! Tuşa gidiyor Neville. 1, 2- Rollins kurtuldu. Neville, yerdeki Rollins’i kaldırmaya çalışıyor fakat Rollins onu kolundan tutuyor ve karnına tekme atıyor. Arkasına geçiyor ve roll-up deniyor. 1, 2- Neville kurtuldu. Neville kalkınca Rollins’ten Enzugiri ve Neville yeniden yerde. Rollins köşeye çıkıyor ve Frog Splash deniyor ama Neville çekiliyor ve Rollins göğsünü ringe çarpıyor. Neville’dan bir Hurricanrana ve tuş denemesi. 1, 2- Rollins kurtuluyor. Rollins ayaklarının üzerinde durunca Neville’dan Superkick denemesi fakat Rollins onun bacağını tutuyor ve karnına tekme atıyor. Powerbomb pozisyonunda tutup kaldırıyor fakat Neville’dan ani bir Sunset Flip! 1, 2- Rollins kurtuldu. Neville’dan Roundhouse Kick geliyor kalkmaya çalışan Rollins’e. Neville şimdi köşeye çıkıyor. Atlıyor fakat Rollins dizlerini kaldırıyor. Neville karnını tutarken Rollins’ten Small Package. 1, 2- Neville kurtuldu. Rollins, Neville’ı köşeye fırlatıyor ve iki tokat attıktan sonra onu köşeye çıkarıyor. Kendisi de köşeye çıkınca Neville onu yumruklamayı deniyor ama Rollins ona tokat atarak onu zaptediyor ve Superplex! Yeniden kaldırıp bir de Falcon Arrow! Rollins’ten tuş denemesi. 1, 2- Neville kurtulmayı başarıyor. Rollins, hemen Neville’ı kaldırıyor fakat Neville’dan onun karnına bir tekme geliyor, ardından iplerden sekiyor Neville ve Leg Lariat! Tuş denemesi. 1, 2- Rollins kurtuluyor. Neville onu kaldırmayı deniyor, Rollins onu ittiriyor ve Big Boot! Neville kalkınca Rollins ona arkasını dönüp kafasını tutuyor ve Sethwalker! Tuş denemesi geliyor yeniden. 1, 2- Neville ayağını iplere koydu! Seth sinirleniyor hakeme. Hakem yapabileceğim bir şey yok derken Neville’dan roll-up geliyor. 1, 2- Seth kurtuldu. Neville kalktığı gibi iplerden sekip Seth’e saldırmak istiyor fakat Seth’ten ani bir Sling Blade geliyor. Yerdeki Neville’ı kaldırıp Powerbomb pozisyonuna sokuyor ve Turnbuckle Powerbomb! Ardından Low Superkick! Avada Kedavra! Tuş deniyor Seth. 1, 2- Neville 2.99’da kaldırdı. Seth’in kızgınlık dolu yüz ifadesini şaşkınlık alıyor. Neville kalkmaya çalışırken Seth, Curb Stomp için koşuyor fakat Neville kendini ring dışına yuvarlıyor. Seth bozuntuya vermeden iplerden sekiyor ve Somersault Plancha ile atlıyor Neville’a! Neville’ı ringe sokuyor Seth ve o kalkınca Springboard Knee! Rollins, Neville’ın kalkmasını bekliyor ve o kalkınca Seth onun üzerine koşuyor fakat Neville onu iplere fırlatıyor. Neville, köşedeki Seth’i tutuyor ve Monkey Flip! SETH BACAKLARI ÜZERİNE DÜŞTÜ! Neville arkasını dönünce Enzugiri! Neville yerde. Seth köşeye çıkıyor ve PHOENIX SPLASH! Bu iş burada biter! Seth tuş deniyor. 1, 2, 3!

25 Şubat Rise! 9TYDpdA

Seth sevinirken kameralar arka alana dönüyor. Kellos ve Goldberg koşuşturuyorlar. Kellos bir ara otoparka giriyor ve gözden kayboluyor. Goldberg sıra sıra arabalara bakmaya başlıyor. Kellos'un ayağı bir arabanın altında gözüküyor. Goldberg hemen oraya koşuyor ama arabanın içinde sevişen 2 genci görüyor. Goldberg çaktırmadan onu izlerken Kellos ayağa kalkıp koşmaya çalışıyor ama ayağı kayıp yere düşüyor. Goldberg de mayosundan yakalayıp Kellos'u duvara fırlatıyor. Kellos kapıları delip yere düşüyor ve Goldberg de ayağının ucuyla onu tuş edip kemerini geri alıyor. Biz de ringe geri dönüyoruz. Superstar of the Year açıklanacak.

25 Şubat Rise! USU0WTs

Dean Ambrose girişte görünüyor ve ödülünü almak için kürsüye yürüyor. 

25 Şubat Rise! 27aa64282a48eb9a41310de948430711

Dean Ambrose: Biliyorum... Biliyorum... Evet... Anlıyorum... Muhteşem görünüyorum. Değil mi? Bu fiyaka falan? Disrespect yapmayın karşınızda şu an bizleri izlediğiniz arenadaki şovun sahibi olan şirketin şampiyonu duruyor... Bilmece gibi konuşuyorum. Ama heyecanlı değilim. Bu ödülü köküne kadar hak ettim doğrusu pek te şaşırtıcı gelmedi. Yaşlı adamlar? Siyah Kapşonlu adamlar? Kellos Emiros? Elinde bir para çantasıyla dolaşıp beni kardeşlerime düşürmeye çalışan (Sesini yükseltir) GERİZEKALILAR? Boş umutlar, boş çabalar. En çok çabalayandım. Ve En yeteneklisi de... Gerisi önemsiz, PWE Unvanımı kimse ama kimse alamayacak isim vermekten çekinmeyeceğim CM Punk? John Cena? Diğerleri? SİKTİRİN GİDİN! (Ödülünü havaya kaldırır)

Dean girişten çıkıyor ve...

Dean ile Punk'un karşılaşmaması çok iyi oluyor çünkü Punk sinirli gözüküyor.

25 Şubat Rise! 9Z3DQdn

Elinde Slammy Award'ını tutuyor ve konuşma yapmadan ringe giriyor.

Drew da aynı sinirle giriyor.

25 Şubat Rise! PGdUkKE

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.

CM PUNK VS. DREW MCINTYRE NO. 1 CONTENDER MATCH FOR PWE CHAMPIONSHIP

Drew ve Punk lockupa giriyorlar ve Punk side control pozisyonuna geçiyor, sonra da Drew'ın arkasına geçip sleeper hold bağlamak istiyor ama Drew hip toss ile kurtuluyor. Bir süre de bakışıyorlar ve Punk elini beline götürüp kemer tauntu yapıyor. Drew da umursamaz tavırla bakıyor ve ring kenarında asılı duran Wildcard Championship kemerini gösteriyor ve gülüyor. "Benim gerçek bir efsane olmam için PWE Champion olmama gerek yok." diyor Drew. Punk ise aynı şekilde Drew'ı döverek karşılık veriyor. Bir kaç seri yumruktan sonra Drew yere düşüyor ve Punk onu stompluyor. Sonra da ayağa kalkıp pis pis sırıtıyor. Drew'ın kafasını ayağıyla ittiriyor, ve dalga geçer gibi ringin ortasında taunt yapmaya başlıyor. Ama arkasını döndüğü anda Drew çeviriyor hemen Punk'u, kafasına bir European Uppercut, Irish Whip'e yolluyor, sonra da  hızlı bir scoop slam geliyor. Sonra da Punk'un kafasından tutup vurmaya başlıyor. Bir kaç kere vurduktan sonra Punk ayağını geriye çekerek Drew'ın bacak arasından geçiriyor ve sol bacağına bağlayıp Achilles Lock yapıyor. Bir süre Drew kıvranıyor, ama sonra boşta kalan ayağının topuğuyla Punk'un kafasına çok sert vuruyor ve Punk bir an başını tutarak köşeye gidiyor. Ellerini çektiğinde Punk'un kanadığını görüyoruz ve gözlerinde deli bir bakışla Drew'a bakıyor. Drew  etkilenmiyor. Ama Punk ayağa kalkıp saldırmaya başladığında köşeye çekiliyor ve Punk turnbuckle'a çıkıp mounted punches atmaya başladığında pek etkileniyor. Sonra da bir Shining Wizard için diğer köşeye gidiyor, ve Shining Wizard + Bulldog ! Punk tuşa gidiyor, başarısız. Aynı anda görüyoruz ki Drew da kanamaya başlıyor. İkisi de diz üstü çöküp birbirlerine bakıyor ve tekrar lockupa gidiyorlar, Punk sidelocka almak istiyor ama Drew kıvrak bir hareketle kurtulup take down ile yere düşürüp side control'e geçiyor, iş tam bir MMA kavgasına dönüyor, sonra da Punk yerde yuvarlanıp Drew'ı half guard'a geçiriyor, full lock oluyor ve Drew yumruk atamayacak pozisyona geliyor, sonra da Punk yerde sürünerek kurtuluyor, Drew'ı da aksi yöne atıyor. Drew hızlı kalkıyor ve sert bir Big Boot geliyor. Tuş denemesi başarısız. Sonra da ayağa kaldırıyor rakibini, Pull Back Backbreaker geliyor. Tam tekrar tuş deneyecekken Punk'tan bir Koji Clutch ! Drew çırpınıyor bir süre. Ama müthiş bir güç kullanarak elleri üstünde yükseliyor. Punk'un altına koyuyor ellerini ve onu aynı pozisyonda kaldırıyor. Drew'ın bacakları titriyor aynı anda ve bir Powerbomb! Drew ayakta duramıyor bir süre için. Yüzü iyice kanlanmış bir durumda. Punk sonunda yeteri kadar durduğunu belirtircesine hızlıca ayağa kalkıyor ve Drew'a saldırıyor, bir dropkick ve hemen yerde pointed elbow drops geliyor, sonra da ayağa kalkıyor ve iplerden gerilip bir knee drop ! Sonra da uyku tauntunu yapıyor Punk, Drew ayağa kalkıyor, ama ani bir Gut Kick ve Future Shock ! 
1
2
PUNK KALDIRIYOR OMZUNU! Drew inanamayarak yere yatıyo. İkisi bir süre hareket etmeden öylece kalıyor. Drew sonra ayağa kalkıp turnbuckle'a çıkıyor ve Diving Fist Drop için bekliyor. Sonra tam atlarken Punk ayağını kaldırıyor ve Drew'ın taşaklarına geliyor ! Sonra da tekrar uyku tauntu, ve bir GTS ! 
1
2
DREW DA OMZUNU KALDIRIYOR ! Punk sinirleniyor ve hemen Anaconda Vise'a gidiyor. Drew dayanamıyor sonunda ve pes ediyor.

25 Şubat Rise! EJiyEqo

CM Punk sevinirken şov sona eriyor. Eliyle tekrar kemer tauntu yapıyor.

En son Klaus Meine tarafından Perş. 25 Şub. 2016, 22:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

REP Puanı : 8

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:06

Başladı hadi bakalım.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:06

Ooo Brand alırım bi dal <3
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:08

obaaa basladik
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:14

Ödül show
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:18

Main Evente geçelim lütfen.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:28

Ethan'ın amk bal yiyin

Owens'ımız da hayırlı olsun

En son The Beast tarafından Perş. 25 Şub. 2016, 19:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:28

lan kemer alamadigimi ne yuzume vuruyonuz
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:29

Owens Vs Roman izleyeceğiz anlaşılan.
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

REP Puanı : 8

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:32

Kahpe EC3. Very Happy
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:49

Slammy var dediler geldik.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:51

Şu ödülü kaçırdım ya ona üzülüyorum. Gittiniz en saçma adaya oy verdiniz hepiniz.Yazıktır..
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 19:58

The Cerebral Assassin demiş ki:
Şu ödülü kaçırdım ya ona üzülüyorum. Gittiniz en saçma adaya oy verdiniz hepiniz.Yazıktır..
WrestleMania'nın her anı heyecanlıydı o yüzden senin return o kadar da OMG olmadı bana göre ama Edge Batista maçında herkez büyük fake yedi. Bu yüzden alamadığını düşünüyorum.
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

REP Puanı : 5

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 20:01

Burada Viper'ınız dururken gittiniz şu Allah'ın kalasına oy verdiniz ya bir şey demiyorum. :kel:
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

25 Şubat Rise! Empty
MesajKonu: Geri: 25 Şubat Rise!   25 Şubat Rise! EmptyPerş. 25 Şub. 2016, 20:01

The Beast demiş ki:
The Cerebral Assassin demiş ki:
WrestleMania'nın her anı heyecanlıydı o yüzden senin return o kadar da OMG olmadı bana göre ama Edge Batista maçında herkez büyük fake yedi. Bu yüzden alamadığını düşünüyorum.

25 Şubat Rise! NA3y2Y

25 Şubat Rise!
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» 18 Şubat RISE !
» 4 Şubat Rise
» 24 Şubat Rise! *LIVE*
» 11 Şubat Rise!
» 10 Şubat Rise! *BANT*