PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

18/07/2012 RAW * Live

+4
People's Champ
Klaus Meine
La Sombra
Qwe
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

18/07/2012 RAW * Live  Empty
MesajKonu: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:22

Ve beklenen RAW başlıyor kemer için olan turnuva bu geceye damgasını vuracak.Ve People Power geliyor.

Spoiler:

Otunga:Karşınızda People Power!

-Sizin için çalışan adam yine karşınızda.Peopleee Poweeer!Bugün özel bir gün bu ilk showumuz ve bu showda WWE kemeri için turnuva var.RAW'dan zevk almanız dileğiyle özel konuğumu çağırıyorum.Jooohnnn Cenaaaaa!!!!!

Spoiler:

-Teşekkürler Bay Laurinaitis bana intikamım için izin verdiğiniz için.Batista ile aramızda hoş olmayan olaylar geçti ve ben intikam için can atıyorum.Buraya gelme amaçlarımdan biride bu....

Spoiler:

-Hey John , Laurinaitis olan.Sen ciddi misin?Bu showun açılış konuğu diğer brand'ın maymunu mu ?Lau , sen gerçekten aptalsın.Ama unuttum senin adında John değil mi ?Demek bütün Johnlar aptal.

?:Bende John'um!

-Kapa çeneni bu ringde kimse seni takmıyor ahmak.Laurinaitis sen RAW'ın başındaki en büyük şanssızlıksın neyseki kemerimi aldığımda seni takmak zorunda olmayacağım belki kemeri mi alır Cena'yı döverim.

Lau:Bekle Batista sen gerçekten Kemer maçına gireceğini düşünmüyorsun değil mi?

Batista:Ne demek istiyorsun?

Lau:Kemer turnuvasına girmeyeceksin diyorum bugün için sana iyi rakiplerim var.

Cena:Tamam Lau kalanı ben hallederim.

Lau:Hayır John bu sen değilsin bu koca adam bugün David Otunga ile karşılaşacak.

Batista:Ne sen şaka mı yapıyorsun?Ben turnuvayı kazanacak yegane insanım.Lau bunu yapamazsın.

Cena:İlk defa bu hayvan haklı , bana bu şansı verde işini bitireyim Lau.

Lau:Hayır Cena , benim senin için daha özel planlarım var Cena sen onun yerine turnuvaya gireceksin.

Batista:Ne?Sen şaka mı ediyorsun ha?Benim yerime bu aptal turnuvaya mı girecek?Lau istifamı verip seni hemen şuracıkta öldürebilirim bunu biliyor musun?

Lau:Kapa çeneni hadi Cena Anonsör masasına maç başlıyor.

David Otunga vs Batista

Maç başlıyor Batista hayli rahat Lock-Up'tan üstün çıkıyor , Otunga'yı köşeye çekiyor.Şimdi hakem ayırdı bir yumruk sallıyor Otunga altından geçip kurtuluyor ve köşede Batista'yı sıkıştırıp ardı ardına yumrukluyor.Şimdi gerilip üzerine atlıyor.Batista çekiliyor ve Otunga köşeye yapışıyor.Şimdi Batista'dan köşede Spearlar Otunga'ya şimdi köşeden söküp yere atıyor rakibini.Batista şimdi hazırlanıyor.Ve Spear'ı yapıştırıyor Otunga'ya.Şimdi Batista tauntlara başlıyor.Otunga'yı yakalıyor ve Batista Bomb!Batista tuş denemiyor.Cena'ya bakış atıyor Otunga'yı kaldırıyor ve tekrar Batista Bomb!Batista şimdi tuşa gidiyor.1-2-3!Batista maçı kazanıyor anonsör masasına bakış atıyor şimdi Batista Cena kulaklıklarını atıp kalkıyor.

Kazanan:Batista

Cena şimdi aprona doğru geliyor.Lau onu durduruyor.Ringe sokmuyor Cena'yı alıp orayı terk ediyorlar.

Şimdi turnuva başlayacak.

Arkaalandayız , Josh Matthews , Laurinaitis ve yanında güreşçiler var.Bir kura çekiliyor ve turnuvaya katılan isimler açıklanıyor.Wade , Kane , R-Ti , HHH , Edge , ADR , Sheamus ve Jericho ve son kura!Cena vs The Undertaker.

Lau:Şimdi Turnuvaya giremeyen iki isim için özel bir maç ayarlıyorum.Maç United States Championship Match!

Spoiler:

Randy Orton vs Jeff Hardy - United States Championship Match

Ve maç başlıyor.Orton Lock-Up'tan üstün çıkıyor.Köşeye kadar çekiyor Jeff'i hakem şimdi ayırdı.Orton'dan tekme.Birde Jeff'in kafasına geçiriyor.Jeff köşede oturur pozisyona geçiyor.Orton saydırıyor Jeff'e.Şimdi hakem yine ayırıyor ikiliyi Jeff o sırada kalkıyor Orton yine üzerine geliyor Jeff köşeyi tutarak dizlerini geçiriyor Orton'a.Şimdi Jeff'ten bir clothesline!Orton köşeye gitiyor!Jeff geriliyor ve bir Wheel Kick ile atlıyor Orton çekiliyor ve köşeden aşağı düşüyor Jeff!Orton'da dışarı çıkıyor şimdi Jeff'i kaldırıyor ve ringin kenarına spear'la vuruyor.Şimdi ringe attı Jeff'i kendiside giriyor.Orton RKO hazırlıklarında taunt yapıyor.Şimdi Jeff kalkıyor kafasından yakalıyor.Fakat Jeff'te onu kafasından yakalıyor ve NeckBreaker ile vuruyor!Jeff şimdi köşeye çıkıyor.Swanton Bomb deneyecek.Orton hemen bir anda kalkıp köşeye çıkıyor ve yumrukluyor Jeff'i.Şimdi Orton arkasını dönüyor.Super RKO'mu deneyecek.Jeff bir anda itiyor Orton yere yapışıyor.Hemen ardından Swanton deniyor Jeff!Orton çekiliyor Jeff yere yapışıyor.Jeff şimdi aprona gidiyor.Apronda yerde Orton zorlanarak kalkıyor Jeff'i aprondan çekiyor.Ve IE DDT!Orton tuşa gidiyor.1---2---!Jeff tuşu atmayı başarıyor.Orton şimdi kalkıyor.Ayaklarına kollarına ve kafasına Stomp darbeleri ve en sonunda Knee Drop'u yapıştırıyor!Tuşa gidiyor tekrar ve yine sonuçsuz oluyor.Orton iyice sinirleniyor.Punt Kick için hazırlanıyor geliyor Jeff çekiliyor arkasına geçiyor karnına bir tekme Twist of Hate deniyor Orton sıyrılıyor.Jeff'i köşeye itiyor.Jeff'ten şimdi Whisper İn The Wind denemesi Orton'dan gelişine RKO!Tuşa gidiyor Orton!1---2----3!Randy Orton yeni United States Champion oluyor.

Kazanan:Randy Orton

Spoiler:

R-Truth vs Triple H

Truth ve Triple H bakışıyor.Triple H sinsice gülümseyip R-Truth'a ringden çıkmasını emrediyor.R Truth bir dışarıya, bir HHH'e bakıyor ve aniden bir Roundhouse Kick geçiriyor! HHH şaşkınlık içerisinde iplere yaslanıyor ve R-Truth Clothesline için üstüne koşarken HHH aniden çekiliyor ve R-Truth ringin dışına uçacak gibi oluyor fakat aniden kendini iplerden sektirerek Hurricanrara yapıyor.Triple H daha maçın başında gelen ataklar yüzünden şaşkın durumda.HHH toparlanıyorve yavaş yavaş atak geliştirmeye başlıyor.Bir iki yumruk geliyor,Irish Whip için hazırlanıyor,fırlatacağı sırada R-Truth hareketi geri çevirip Standing Clothesline ile HHH'i yere yatırıyor.Ardından bir leg drop denemesi geliyor,HHH yuvarlanarak kaçıyor.HHH aniden sert ataklara başlıyor.Birkaç yumruk,iplerden gerilip bir Knee Facebuster yapıyor,groggy durumdaki R-Truth'a spinebuster ve yapıyor! Bir detaunt geliyor,Triple H tauntu sürdürürken R-Truth kendini hızlıca toparlıyor ve bir Throwback izliyoruz.Triple H iplerin yanında yatmakta ve sağeliyle şaşkın bir şekilde ipleri tutmakta.R-Truth bir Buzzsaw Kick yapıyor ama Triple H iki eliyle ayağını tutuyor ve Figure Four Leg Lock'a yatırıyor!R-Truth acılı bir şekilde bağırmakta ancak Triple H iplerden gizlice destek almakta,acıyı arttırmaktaydı.15 saniye kadar böyle sürüyor,sonunda R-Truth pes edecek gibi oluyor, ama elini vurmak üzere çırpınırken ipi tutuyor.Triple H delirmiş bir şekilde R-Truth'u yerde yumrukluyor,R-Truth gittikçe çökmeye başlıyor ve sonunda boynunu öne eğmiş bir şekilde turnbuckle'de duruyor.TripleH karşısındaki turnbuckle'a sırtını dayıyor ve ani bir hareketle koşmaya başlıyor.R-Truth'a şansı yine yardımcı oluyor ve yine kaçmayı beceriyor.Truth aniden iplerden sekiyor ve bir low dropkick ile Triple H'i diz çöktürüyor ve iplerden gerilip bir Scissors Kick yapıyor!Triple H hızlı toparlansa da Lie Detector'u yiyince artık,bitik durumda yere seriliyor ve R-Truth'a artık sadece tuş yapmak düşüyor.1.2.3.

Kazanan:R-Truth

Spoiler:

Edge vs Alberto Del Rio

Maç başlıyor.ADR Edge'in koluna saldırıyor ArmLock ile kavrıyor.Edge ADR'i ittiriyor.Gelirken bir clothesline.ADR şimdi köşeye çekiliyor.Edge üzerine Stinger Splash ile atlıyor.ADR çekiliyor Edge köşeye yapışıyor.ADR hemen Edge'in kolunu yakalıyor.Rolling Cross Armbreaker deniyor.Edge iplere dokunuyor.ADR bırakmak zorunda kalıyor.ADR hakeme itiraz ederek onu oyalıyor.Ricardo Rodriguez kafasına geçiriyor Edge'in.ADR şimdi köşede Edge'yi sıkıştırıyor ve ardı ardına yumrukluyor.Köşede kolunu TB ile sıkarak tutuyor.Hakem yine ayırıyor.ADR yine bir oyun yapıyor.Rodriguez Edge'in ayaklarını çekip yere düşürüyor.ADR şimdi yerde Edge'i tekmeliyor!ADR'den şimdi Knee Drop!ADR Edge'i saçlarından kaldırıyor ve köşeye yolluyor!ADR köşeye geliyor ve Entrada!ADR tuşa gidiyor.1---2--!Edge tuştan kurtuluyor!ADR iyice sinirleniyor Edge'i hemen kaldırıp Cross Armbreaker deniyor!Edge kafasından yakalıyor ve Edge-O Matic yapıyor!Edge'den şimdi tauntlar!ADR yavaşça kalkıyor.Spear için Edge geliyor ADR kolunu yakalıyor!Cross Armbreaker!Edge çok zor durumda kalıyor.Edge şimdi bira doğruluyor Roll-Up deniyor.1--2---!ADR kilidi bozmak zorunda kalıyor fakat Edge kolunu tutuyor ve acı çekiyor.ADR yine Edge'i kaldırmaya çalışıyor fakat Edge'den bir Chin Breaker!Edge ADR'nin üzerine geliyor bir Clothesline!Edge geriliyor ve bir Clothesline daha.Şimdi Edgecution deniyor.ADR yine ani bir reversall ile kurtuluyor.İki isimde iplere koşuyor ve Edge harika bir Spear ile ADR'yi yere yapştırıyor.1--2--3!!!Edge bu zor maçı kazanıyor.

Kazanan:Edge

Spoiler:

Chris Jericho vs Sheamus

Sheamus Lock-Up'tan üstün çıkan taraf oluyor.Hemen ardından HeadLock bağlıyor.Jericho şimdi Sheamus'u köşeye atıyor ve birde arkasından Drop Kick ile köşeye yapıştırıyor.Jericho tuş deniyor.1--2!Sheamus tuşu atmayı başarıyor.Jericho'dan şimdi bir ChinLock.Sheamus'tan ise Drop Suplex!Sheamus tuş deniyor.1--2--!Jericho kurtuluyor.Sheamus şimdi arkadan BearHug yapıyor Jericho'ya.Jericho'dan şimdi dirsek darbeleri Sheamus'tan kurtuluyor , Jericho iplere gidiyor.Sheamus'a şimdi bir DDT!Jericho tekrar iplere koşuyor.Lionsault!Tuşa gidiyor!1--2--!Sheamus tuşu atmayı başarıyor.Jericho hakeme itiraz ediyor.3 oldu diyor fakat hakem dinlemiyor o sırada Sheamus ayağa kalkıyor.Brogue Kick deniyor.Jericho çekiliyor ve hakeme vuruyor tekmeyi.Jericho'dan şimdi CodeBreaker!Tuşa gidiyor.Fakat ringde hakem yok Jericho'nun tuşuda sayılmıyor.Jericho bundan yararlanmak için ringden iniyor ve ringin altından Kendo Stick'i çıkarıyor.Şimdi kalkmaya çalışan Sheamus'un yanında şeytani bir gülümseme atıp tetikte bekliyor.Sopayı sallıyor Sheamus sopadan sıyrılıp Jericho'yu omuzluyor ve White Noise!Sheamus hakemi kaldırmaya çalışıyor.Hakem hala baygın Sheamus kaldıramayacağını anlayınca Kendo'yu kırana kadar Jericho'ya geçiriyor!Kendo'yu kırdığında hakeme yine gidiyor ve kaldırıyor.Tuş deniyor Sheamus!1--2---!Jericho yine kurtulmayı başarıyor.Sheamus şimdi Jericho'yu kaldırmaya çalışıyor fakat ayaklarını kaptırıyor!Liontamer geliyor Jericho'dan!Sheamus sürüne sürüne ipe değimeyi başarıyor!Jericho şimdi saçından kaldırıyor Sheamus'u fakat Sheamus'tan bir yumruk ve bir tane daha.İplere doğru Clothesline'layıp aprona düşürüyor Jericho'yu.Sheamus'tan şimdi ardı ardına Forearm Club darbeleri!Her zaman ki gibi 10 tane yapıştırıp Jericho'yu tekrar ringe sokuyor.Yine tauntlar geliyor Sheamus'tan Brogue Kick için!Jericho'nun üzerine geliyor!Jericho ayaklarından yakalayıp yere düşürüyor!WoJ! geliyor!Sheamus yine bacakalrını kaptırıyor Jericho'ya!Sheamus sürüne sürüne geliyor.Yine ipleri yakalıyor!Jericho canından bezmiş bir hal alıyor.Jericho şimdi CodeBreaker için bekliyor.Şimdi Sheamus'un üzerine geliyor Sheamus Jericho'yu üzerinden atıyor.Sheamus bu kez sinirli şekilde War Sword'lar yapıştırıyor Jericho'ya.Jericho'yu omuzluyor ve Green Bay Plunge!Bu kez High Cross için hazırlanıyor Sheamus Jericho'yu kaldırıyor!Hareketi bitirmeye çalışıyor!Jericho hareketten kurtulmayı başarıyor Sheamus arkasını dönüyor Jericho'ya yakalanıyor ve CodeBreaker!Jericho tuşa gidiyor!1---2---3!!!

Kazanan:Jericho

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Mattheuws:Selam John , bu gece özel konuğumuzsun ve senden beklentileri olan bir adam ile birliktesin.
John:Evet Mattheuws , Lau bana güveniyor.Ve ben ise bu brand'in parçası değilim ve kemer kazanmak istemiyorum buraya Batista'yı dövmeye geldim.
Mattheuws:Ama bay Laurinaitis sana bir fırsat verdi.
John:Hey karıma tecavüz etmiş birini yenmekten önemli birşey değil kemer.
Mattheuws:Peki John , ya...
Batista:Hey Mattheuws , buradaki adamın şampiyon olma şansı olduğunu mu düşünüyorsun?
John:Hayır Batista , seni dövebileceğimi düşünüyor.
Batista:Gerçekten mi?
John:Aynen , öyle.

Batista Mattheuws'u alır kapıya fırlatır ve Mattheuws kapıyı kırıp içeri girer.

Batista:Senin icabına ben bakacağım Undertaker ile karşılaşamayacaksın!

John da Batista'ya saldırır.Lau ve görevliler gelir kavgayı ayırır.

Batista:Seni döveceğim duydun mu senin işini bitireceğim Cena!Bırakın beni aptallar!

John ve Lau orayı terk eder.

Wade Barrett vs Kane

Gecenin önemli turnuva maçlarından Wade vs Kane başlıyor.Lock-Up'tan Kane üstün çıkıyor ve Wade'yi köşeye itiyor!Kane'den bir Chop darbesi köşede.Köşeden Köşeye Wade'yi yolluyor ve Stinger Splash!Kane şimdi köşeye çıkıyor.Ve Diving Clothesline!Chokeslam için hazırlanıyor Kane!Wade'yi boğazlıyor.Fakat Wade'den bir tekme karnına.Kane'den şimdi bir yumruk Kane geriliyor.Üzerine koşuyor Wade'den Belly To Belly!Şimdi kafasını tutuyor Wade.Kane köşeye gidiyor.Wade köşede yumrukluyor şimdi Kane'yi.Köşeden köşeye yolluyor köşeden geri gelirken Kane'ye bir diz darbesi!Wade Kane'nin kolunu kaldırıyor.Omzuna ardı ardına dirsek darbeleri.Wade şimdi Kane'yi kaldırmaya çalışıyor.Kane Wade'in karnına geçiriyor.Bir tanede kafasına , ardından boğazlıyor ve kalkıyor.Kaldırdı Wade'yi , Wade kurtuluyor!Şimdi Kane'ye bir Reverse STO!Tuşa gidiyor!1--2---!Kane tuşu atıyor.Wade çok sinirleniyor çökmüş rakibinin kafasına ardı ardına tekmeler geçiriyor!Kane'yi yine kaldırmaya çalışıyor bu kez Kane gerçekten Wade'yi boğuyor!Ağzını ve burnunu kapıyor!Wade morarıyor!Hakem sonunda Kane'ye bıraktırıyor Wade köşeye gidiyor ve nefesleniyor.Kane'den Stinger Splash!Bu kez Kane ChokeSlam için hazırlanıyor artık.Wade hemen kalkıp Kane'ye Big Boot'u geçiriyor!Wade bu kez hazırlanıyor Kane'yi omuzluyor Wasteland deniyor Kane kurtuluyor.Wade'i yine boğzalıyor Kane yine geri çekilip bir Big Boot daha geçiriyor ve yerdede harika bir tekme tam suratına!Kane'yi omuzluyor ve Wasteland'ıda yapıştırıyor Kane'ye.1--2--3!Wade maçı kazanıyor!

Kazanan:Wade Barrett

John Cena ringde , rakibi The Undertaker'i bekliyor.

-John sen SD üyesisin ve rakip brand turnuvasına girmene izin veremem.O kemeri alamazsın.

-Burası benim brandım Teddy defol böyle birşey kabul etmiyorum.Cena turnuvaya girecek.

-Fakat Cena benim oyuncum ve üstünde istediğimi söyleyebilirim.

Batista müziksiz gelir.

B:Turnuva benim hakkım , o kemeri ben alacağım!
C:Tabiki alacaksın Batista eğer beni geçersen.

İkili yine itişirler ve GM'ler ortak karar alır.

L:İkiniz bugün için 4 elenen ile karşılaşacaksınız.Ayrıca NWO'dada karşılaşacaksınız.İkinizle ilgili ortak karar almak zorundayız fakat,Batista ben bu adamın yanındayım!
T:Peki öyleyse bende Batista'cıyım hadi maç başlasın.

Lionheart demiş ki:
HHH & ADR & Kane & Sheamus vs. Batista & John Cena Elimination Tag Match

İlk önce Sheamus ile John Cena başlıyorlar. Lock-uplar ile süren mücadele Sheamus'un üstünlüğü ile bitiyor. Sheamus rakibini yere alıp yerde headlock bağlıyor. Fazla başarılı olamıyor ve John Cena onu iplere yolluyor. Sheamus'tan bir Big Boot. Tuşa gidiyor ama 2'de takılıyor. Sinirleniyor Sheamus, Cena'yı iplere atıp orada boynuna vuruyor. Seyirciler ne cheer ne de boo veriyorlar. Sheamus köşeye geçti ve Brogue Kick tauntları! Brogue Kick için koştu ama Cena eğildi ve Batista Brogue Kick yedi! Spiker masasına yaslanıyor. Sheamus arkasını döndüğünde bir Shoulder Block, bir shoulder Block daha. Sheamus karşı kaymaya çalıştı ama bir Spin-Out Powerbomb! You Can't See Me ve Five Knuckle Shuffle! Attitude Adjustment için bekliyor John Cena ve bir Attitude Adjustment! Tuşa gidecekken Batista ona deyiyor ve içeriye giriyor.Ters ters bakışıyorlar. Batista'dan bir Spinebuster! Ardından bir de Batista Bomb! Tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. ve Sheamus elendi! Triple H giriyor ringe! Büyük bir destek var Game'ye. Bir yumruk HHH'den, bir yumruk da Batista'dan. Yumruklaşmadan sonra Batista onu iplere yollayacakken HHH onu yolluyor. Bir Facebreaker Knee Smash. Pediggre için bekliyor, Pedigree pozisyonuna aldı ama bir Low Blow! HHH hemen köşeye kaçıyor, Batistadan bir chrostline. Tuşa gidiyor ama 2'de takılıyor. Batista hakemle konuşuyor, 3 olduğunu söylüyor ama hakem onu dinlemiyor. Arkasını döndüğünde bir Spinebuster! Seyircilerden "HHH HHH HHH" diye sesler var. İki güreşçi de yerde! Yavaş yavaş kalkıyorlar. Batista Cena'ya, HHH Kane'ye tag veriyor! Cena girer girmez yumrukluyor Kane'yi. Bir Shoulder Block, bir ShoulderBlock daha! You Can't See Me! Five Knuckle Shuffle! Seyirciler coşmuş durumda. Köşeye çıkıyor Cena, Leg Drop için hazırlanıyor, atlıyor ama Kane onu ChokeSlam pozisyonuna getiriyor! Ve ChokeSlam! Tuşa gidiyor; 1.. 2.. 2,5!! Kane çıldırmış durumda! Hakem ile tartışıyor, arkasını döndüğünde bir Roll-up! 1.. 2.. 3.. Kane eleniyor! Cena fırsatçılığını konuşturuyor ama Cena çok yorgun. Tag vermeye sürünerek ilerliyor ama Batista tag almıyor! Cena şaşkın! Yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor ama düşüyor. ADR arkasından geliyor ve onu yerde tekmeliyor. Kaldırıyor ve Single Arm DDT. ADR Cena ile dalga geçiyor. Yavaş yavaş kaldırıyor rakibini, köşeye gönderecek iken Cena onu gönderiyor ve bir One Hand Bulldog. Tuşa gidiyor; 1.. 2.. 2'de takılıyor, bir kolundan tutuyor ve köşeye gönderecekken ADR onu gönderiyor. Köşedeki Cena'ya bir Enzugri! Cena yerde, ADR ise köşeye çıkıyor ama Batista onun dikkatini dağıtıyor ve Cena 'nın üstüne doğru ittiriyor! ADR Cena'nın üzerinde! 1.. 2.. 3.. John Cena elendi! Batista hemen ringe giriyor, yorgun ADR'ye Batista Bomb yapıyor! 1.. 2.. 3.. Alberto del Rio elendi! Ringte sadece HHH ve Batista var! Seyirciler "S*ck It Batista!" şeklinde tezahürat yapıyorlar. HHH Batista ya Suck IT çekip saldırıyor! Köşeye kadar atıyor orada yumrukluyor. Hakem onları ayırıyor, Batista birdan saldırıp HHH'yi yere atıyor ve orada yumrukluyor. Hakem yine ayırıyor ve Batista hakemin üzerine doğru gidiyor, tartışıyorlar hakem ile. HHH tam Batista'ya chrostline yapacakken birden çekiliyor ve HHH hakeme Chrostline yapıyor! Hakem ringini dışına çıkıyor! Triple arkasını döndüğünde bir Spear Batista'dan! Tuşa gidiyor ama hakem yok, kimse sayamıyor! Girişte John Cena hakem kıyafeti ile görünüyor! Koşarak ringe giriyor ama tuşu saymıyor! Batista çok sinirleniyor Cena'nın üzerine doğru yürüyor Cena onu itiyor ve arkasını döndüğünde Pedigree pozisyonuna alıyor Triple H, Pedigree! Tuşa gidiyor; 1.. 2.. 3.. Batista eleniyor, maçı ADR&HHH&Kane&Sheamus dörtlüsü kazanıyor.

Kazanan:ADR&HHH&Kane&Sheamus

R-Truth vs Wade Barett

Maç başlıyor iki isimde boo alıyor karşılıklı bakışmalar Barett'an bir tekme birde yumruk ardında köşeye götürüyor Truthu ve orda yumrukluyor şimdide diğer köşeye yollıyıp üzerine koşuyor Truth'tan bir tekme ardında köşeye çıkıyor ve Missille Dropkick tuş denemesi 1-Wade kurtuluyor Truth Wade'yi tekmeliyor yerde şimdide kaldırıp tokatlar atıyor ve iplere gidiyor Barett'an Big Boot tuş denemesi 1-2-Truth kurtuluyor Barett'an Trutha Elbow Dropslar Knee Drops denemesi Truth çekiliyor ve Swinning Neckbreaker Baretta tuş denemesi 1-2-Barett kurtuluyor Truth Baretti kaldırıp yumrukluyor ardında iplere yollamayı deniyor Reversall ile Barett Truthu iplere yolluyor Truth iplerde kalıyor Barett üzerine koşuyor Truth'dan Back Body Drop Barett ring dışında Truth peşinden iniyor Barett'an ani bir Back Kick ardında Truthun sırtını aprona vuruyor ve ringe sokuyor tuş denemesi 1-2-Truth kurtuluyor Barett Truthu kaldırıyor ve Veritical Suplex tuş denemesi 1-2-Truth kurtuluyor Barett'an Knee Dropslar birde Elbow Drops denemesi Truth çekiliyor ve Leg Drop Baretta tuş denemesi 1-2-Barett kurtuluyor Truth'tan birde Roudhouse Kick ardında Paydirt için bekliyor Barett ayaklanıyor Paydirt denemesi Barett hareketi Winds Of Chance'ye çeviriyor tuş denemesi 1-2-Truth kurtuluyor Barett Truthu kaldırıyor Wasteland denemesi Truth kurtuluyor ve Rollup 1-2-Barett kurtuluyor Truth'dan bir tekme ve Scissors Kick tuş denemesi 1-2-Barett kurtuluyor Paydirt için kaldırıyor Truth paydirt denemesi Barett iplere tutunuyor Truth yerde kalıyor ve sırtını tutarak ayaklanıyor Barett onu köşeye hızla köşeye fırlatıyor ardında sersemleyerek gelen Truthu omuzluyor ve Wasteland tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Wade Barrett

Chris Jericho vs Edge

Yarı finallerin ilk maçı başlıyor.Jericho ve Edge ikiside yorucu maç geçirdi.Lock-Up'tan Edge üstün çıkıyor.Jericho'yu kafasından yakalıyor.Biliyorsunuz Jericho Kendo Stick işgencesi gördü.Jericho Edge'i iplere yolluyor.Kafasını eğiyor fakat Edge Jericho'nun kafasına geçiriyor.Edge tekrar iplere dönüyor.Spear deniyor fakat Jericho Edge'i kafasından yakalıyor ve köşeye yolluyor!Jericho şimdi Roll-Up deniyor.Edge tuşu atıyor.Yine bir Lock-Up'tan Jericho üstün çıkıyor.HeadLock'u hemen bağlıyor fakat Edge Drop Suplex'ini yapıştırıyor!Şimdi Jericho köşeye gidiyor Edge köşede Jericho'ya saydırıyor!Şimdi Edge köşeden köşeye yolluyor Jericho'yu.Üzerine koşuyor Spear ile fakat kafasını direğe yapıştırıyor!Jericho arkasında bekliyor Edge'in.Geri döndüğünde Edge'e bir Codebreaker fakat ringden düşüyor Edge ve Jericho tuş deneyemiyor.Jericho şimdi ringden çıkıyor.Edge'i alıyor ve kafasını basamaklara vurup ringe geri atıyor.Jericho tuş deniyor.1--2--!Tuşu atıyor.Jericho şimdi iplere gidiyor ve Lionsault yapıyor Edge'ye!Yine tuş denemesi.1--2---!Edge yine tuşu atıyor.Edge'in kolunda ADR'den dolayı bir sakatlık var biliyorsunuz Jericho şimdi koluna saldırmaya başlıyor rakibinin.Arm Lock yapıyor Edge'ye.Kolunu ters çevirip sallıyor!Edge koldan bayağı çekiyor gibi!Jericho şimdi Edge'in kolunu bırakıyor köşeye yolluyor.Köşede ardı ardına tekmeliyor rakibini.Şimdi geriliyor üzerine atlıyor fakat Edge biraz öne gidip onu yakalıyor.Ve köşeye bir çeşit Face Buster ile yapıştırıyor!Edge tuş deniyor.1--2--!Jericho tuşu atıyor!Edge şimdi Jericho'nun arkasına geçip ChinLock yapıyor.Jericho yavaşça kalkıyor bir Dirsek Snapmare ile önüne alıyor geriliyor ve Missile DropKick!Tuşa gidiyor.1--2--!İki isimden Cheer!Boo!Yumrukları geliyor üstün çıkan Y2J oluyor!Edge'i iplere yolluyor gelişinde ayaklarından yakalayıp WoJ yapıyor!Edge zor zar iplere ulaşmayı başarıyor şimdi Jericho arkada hazırlanıyor Jericho CodeBreaker deniyor , Edge PowerBomb ile yere vuruyor şimdi geriliyor ve Spear!Tuşa gidiyor.1--2--3!!!!Edge tuşu başarıyor!!!

Kazanan:Edge

RAW Şovunun sonuna geliyoruz.Hepinize İyi forumlar.Umarım hoşunuza gitmiştir.İlker Bay , Haktan Şenkal ve Emircan Şentürk'e sonsuz teşekkürler.

En son YES! Man tarafından Çarş. 18 Tem. 2012, 19:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
La Sombra
Main Eventer
Main Eventer
La Sombra

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:24

Cena Smackdown'da değilmiydi?Promo'yu beğendim onun dışında biraz düzensiz o kadar.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:27

Açık konuşalım,beğenmedim.Showun geri kalanına bakıcaz.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:28

Iyı başlamış şov. Ilerleyen anlarda daha güzel olaylar yaşanır umarım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:28

Miz olarak basıcam SD'i inşallah.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:31

İlginç başlamış gerisini merak ediyorum
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:33

Ara sıra brandwarfareler olabiliyor dolayısıyla bir güreşçinin diğer brandda görülmeside,şov güzel gidiyor hadi inşallah güzel biter.
https://pwetr.yetkin-forum.com
La Sombra
Main Eventer
Main Eventer
La Sombra

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:35

İlk maç kısa sürmüş gerçi rakip'de dişli değildi turnuvayı merak etmeye başladım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:47

İlk Şovdan US Kemeri neden verildi ki ? Bence beklenmeliydi ama Yönetimin kararı.
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:50

Yönetimin değil ,RAW GM'inin kararı desek daha uygun.
La Sombra
Main Eventer
Main Eventer
La Sombra

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 16:53

Maçı kazanmama sevindim kazandım diye demiyorum cidden 3.maç diğer maçların aksine güzel olmuş keşke lockuplarada yer verilseydi.Birde Paydirtle bitse daha iyi olurdu sonuçta heelim daha uygun bir hareket paydirt kim yazdıysa ellerine sağlık.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 17:22

Winner Edge !!
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 19:24

Şov güzel olmuş. En azından fikirler gerçekten özenti değil, yaratıcılık örneği. Umut Cena-Batista feudunu çok iyi anlamış ve yorumlamış.
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 20:05

Anlamadim simdi Edge sampiyonmu oldu ne kazandi
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: 18/07/2012 RAW * Live    18/07/2012 RAW * Live  EmptyÇarş. 18 Tem. 2012, 20:17

Final maçı değildi o maç, yarı finaldi. Edge final oynayacak diğer hafta Raw şovunda.

18/07/2012 RAW * Live
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 02/08/2012 RAW * Live
» 08/08/2012 Raw *Live
» 20/07/2012 RAW * Live
» 15/08/2012 Raw *Live
» 25/07/2012 RAW * Live