PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

15/08/2012 Raw *Live

+10
Enigmatic Legacy
Ace of Diamonds
Connecticut Blue Blood
Cleveland Screamer
The Boss
GS Forever
leo
KÜRT
Klaus Meine
Doctor
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

REP Puanı : 3

15/08/2012 Raw *Live Empty
MesajKonu: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 16:33

Spoiler:

MC: Fresno, California’dan herkese merhabalar. Bu gece Save Mart Center’dayız. 16.000 kişilik salonun tamamının dolu olduğu bir WEDNESDAY NIGHT RAW’a hoş geldiniz. Yanımda her zamanki gibi ‘’King’’ Jerry Lawler var. Söz sende Jerry..
JL: Bu gece Fresno’da seyirciler çok ateşli. Çok güzel bir şova tanık olacağımızdan hiç şüphem yok. İyi eğlenceler..

.
.
.
Written My Face ! Sheamus elinde MİTB çantasıyla geliyor ! Seyircilerin ona yoğun bir desteği var.
Mikrofon alıyor.

JL: Ona sıradaki şampiyon diyebiliriz.
MC: Kesinlikle.

Sheamus: Bu gece muhteşem bir gece ! Hepiniz harikasınız. Tribünleri dolduran taraftarlar, arka alanda çalışan elemanlar, Jerry Lawler ve Michael Cole, kameramanlar, tonmaister bla bla bla.. Hepiniz ama hepiniz harikasınız. Ama sizleri tanıyorum ve tüm bu saydıklarımın daha harika olduğu bir gece vardı. En azından bu benim için böyleydi. Geçtiğimiz Pazar gecesinden bahsediyorum. 4 kişi ile aynı ringde güreşip çantaya uzandığım geceden.. Bu gece benim için bir milattır. Benim için değişimin öncüsü, değişim ilk adımıdır. Daha önce ECW’daydım ama şuan RAW’dayım ve debutumu bir PPV’de yaptım. Çok mu şanslıyım ? Yoksa çok mu yetenekli ? Tartışılır.. (Cheer) Her şeyin harika gitmesi beni çok mutlu ediyor. O lanet ECW’dan kurtulmam, RAW’a gelip burada gerçek güreşle, gerçek seyirciyle, gerçek atmosferle tanışmam, Raw’daki ilk maçımda Mr.Money In The Bank olmam.. Bunlar beni çok mutlu etti. Heyman’ın kız arkadaşlarına hava atmak için bizi ringde kan ve acıyla yormasından bıktım. Ve iyikide buradayım. (Cheer) Heyman’a karşı nedense bir nefret besliyorum. Ona ve güreşçilerine karşı. ECW’nun en iyi güreşçisi kim ? Imm. Aslında onların hepsi ayakçı takım ama.. (Güler ve cheer alır.) Onların aralarından en iyisini yenerek PWE’nin üstün gücünü ve hakimiyetini tüm güreş dünyasında göstermek istiyorum. Bunun için e…

Sözü bir müzikle kesiliyor. Herkes titantrona bakıyor. ECW müziği çalıyor. Heyman yanında ECW Champion Goldberg ile ringe geliyor. Boo..

Heyman: Ne o Sheamus ? Pek şaşırmış görünüyorsun. Bana ve güreşçilerime ettiğin onca hakaretin ardından ringe gelip sana ağzının payını bildirmek benim en doğal hakkımdır. Kendine çok güveniyorsun. Yani kısaca götün kalkmış ! (Boo) Ama ben o hava yastığı gibi hızla kalkan götünü, toplu iğne gibi tek bir hamleyle indirmeyi bilirim ! (Boo) Karşında ECW’nun en iyisini görmek istiyorsun. O zaman işte sana ECW Champion Goldberg ! Ve inan bana, ondan iyisi yok. Eğer senin o piç kurusu patronun Vince buraya gelip, bu gece Sheamus vs Goldberg maçının olacağını duyurma cesaretini gösterirse. O zaman toplu iğnem senin götüne kaçıcak Sheamus ! (Boo)

Vince Mc Mahon’un müziği çalıyor ve ekranda görünüyor.

Vince: Pekala, pekala. İki tarafta çok istekli o zaman bu gece RAW’ın Main Event maçı Sheamus vs Goldberg ! (Cheer) Ha bu arada Heyman, fazla sevinme her horoz kendi çöplüğünde öter. (Cheer. Vince göz kırpıyor ve ekran kararıyor. Heyman sinirleniyor.)

MC: Mükemmel olacak.
JL: Sheamus vs Goldberg. Sonucu kestirmek çok zor.

.
.
.

Flight Of The Valkyries duyuluyor ve Daniel Bryan sinirli bir şekilde taunt yapmadan geliyor.

DB:[b/] Haksızlık ! Bu resmen haksızlık ! Bana bir söz verildi ve bu söz yerine getirilmedi ! Bu şirketten adaletsizliğin en büyüğü bana yapılıyor. Benim istediğim sadece 1 maç ! Tek 1 maç istiyorum. GM Laurinaitis bana söz verdi ama nedense bu gece sözünden caydı ! Lanet olsun !

Seyirciler Yes Yes Yes diye tempo tutuyor. Bryan avazının çıktığı kadar No No No diye bağırıyor. Bu sırada entrance bölümünde GM Laurinaitis beliriyor.

[b]Laurinaitis:
Sakin ol şampiyon. Sana söz verdiysem sözümü tutarım. Nerden çıkardın şimdi bu cayma işini ? Pekala şimdi beni dinle. Az sonra United States Championship’e çıkacaksın. Bu bir merdiven maçı olacak. Rakibin Alberto Del Rio. Bol şans. (Cheer.)

DB’nin sinirleri yatışıyor biraz rahatlıyor.

.
.
.
United States Championship - Ladder Match
Alberto Del Rio vs. Daniel Bryan

Daniel Bryan ve Alberto Del Rio birbirlerine yiyecekmiş gibi bakıyorlar.Zil çalıyor ve ikisi birbirlerinin üstüne atılıyor ve lockup yapıyorlar.ADR biraz daha bastırmaya çalışıyor,Bryan'ın beli bükülüyor ama ayağını geriye atarak daha çok destek alıyor ve biraz öne geçiyor.Sonunda üstün çıkamıyorlar ve salıyorlar birbirlerini , Bryan bir Bitch Slap vuruyor,ADR sinsice sırıtıyor ve DB'in suratının ortasına punch geçiriyor,geriye sendeleyince de bir clothesline vuruyor.DB yerdeyken de bir elbow drop vuruyor.Sonra ringden çıkıyor ve içeri merdiveni sürüyor.Ringe giriyor ve merdiveni kurmaya uğraşıyor ama Bryan ayağa kalkıyor ve ADR'in suratını merdivene çarptırıyor.Merdiven yere düşünce Daniel Bryan bir tekme atıyor ve merdivenin üstüne Vertical Suplex yapıyor.ADR acı içinde kıvranırken Bryan merdiveni alıp kuruyor ama ADR ayaklanmaya çalışıyor.Bryan da köşeye gönderiyor ADR'i ve üstüne Splash ile atlayacakken ADR çekiliyor ve DB köşeye yapışıyor.Geri dönerken ADR low blow vuruyor.Seyircilerden müthiş bir boo yükseliyor.Merdiveni kuruyor,çıkıyor ve kemeri çözmeye uğraşıyor.Çözmeye uğraşırken dengesini kaybediyor ve ringe düşüyor tekrardan.Daniel Bryan da başını sallıyor,kendine geliyor ve hızlıca merdivene tırmanmaya başlıyor ve o da çözecek gibi oluyor ama son anda ADR kalkıyor ve DB'i şortundan çekip Powerbomb pozisyonuna alıyor ve ringe onu powerbomb ediyor.Ringin dışına iniyor ve sırıtarak bir bayanı yerinden zorla kaldırıyor ve oturduğu sandalyeyi alıyor.Sandalyeyi yerde yatan DB'in koluna kıstırıyor ve Armbreaker uyguluyor...DB acı içinde bağırdıkça Armbreaker'ı daha çok sıkıyor.DB kıpkırmızı oluyor.Sonra bırakıyor ve merdivene tırmanıyor.Kemeri çözmeye uğraşıyor ve çözüyor da.Realeza çalıyor,yeni US Champion'umuz ADR oluyor.

JL: Güzel maçtı.
MC: Bencede.

.
.
.

ADR elinde USA kemeriyle backstage koridorlarında koşuyor. Birden karşısına Randy Orton çıkıyor. ADR duraksıyor. Randy pis pis bakıyor. ADR kemerini Randy'nin kafasına geçirmek için sallıyor ama Randy eğilince boşa gidiyor. Randy ani bir manevra ile arkasındaki ADR'ye RKO vuruyor. ADR yerde hareketsiz yatarken Randy onun suratına doğru yaklaşıp derin derin nefes veriyor. Ve oradan uzaklaşıyor..

.
.
.

Arka alanda Sting’in odasındayız. Odada Sting ve karşısında 20 tane aynı kıyafeti gitmiş, elinde joblu ve üzerinde Scorpion’s Army yazan adam var.

Sting: Hepiniz benim adamım olduğunuza göre benim birer temsilcimsiniz. O halde hepiniz çok iyi job kullanmalısınız. Sizlere job kullanımı hakkında kurs vericem. Hey sen, gel bakalım.

20 adamın arasından en önde duran 1 kişi Sting’in önüne gelir.

Sting: Şimdi beni iyi izleyin.

Sting jobu eline alır ve karşısındaki adama vurmaya başlar. Kısa sürede seri job darbeleriyle adamı bayıltır ve..

Sting: İşte bu kadar.

Adamlar şaşırmış vaziyette Sting’e bakar. Sting jobu yere atar ve kapıya yönelir. Bir an duraksar.

Sting: Sıradaki dersimiz jobun cinsel amaçlı kullanımı. Hazırlıklı gelin.

Güler, kapıyı çarpar ve çıkar.

JL: Hahaha !
MC: Sting'in bu hallerine bayılıyorum.
JL: Hemde nasıl..

.
.
.

The Rock vs Chris Jericho
Maç başlıyor.İkili Lock Up a giriyor The Rock kontrolü ele alıp Chris Jericho ya bir Headlock bağlıyor.Chris Jericho bir süre acı çekip diz çöküyor ama sonra ayaklanıp The Rock ı iplere doğru götürüyor ve oradan karşı iplere gönderip Headlock tan kurtuluyor.Jericho kendisine doğru gelen The Rock ı bir Shoulder Block la yere yıkıyor.Jericho iplere doğru koşuyor ve iplerden gerilip The Rock a doğru gidiyor.The Rcok Jericho nun altından geçiyor.Chris Jericho diğer iplerden gerilirken Rock ayaklanıp kendisine doğru gelen Jericho nun üstünden atlıyor.Jericho iplerden bir daha gerilip Rock a doğru koşarken Rock Jericho yu kolundan yakalayıp bir Arm Drag yapıyor.Jericho ayaklanıp bir daha Rock a doğru koşuyor.Rock Jericho ya bir Arm Drag daha yapıyor.Rock yerdeki Jericho yu kolundan yakalyıp bacağını atıyor ve Jericho yu ters çevirip bir Roll - Up yapıyor.Tuş denemesi 1-2.Jericho tuşu atıyor.İki isimde hızla ayaklanıyor ama Jericho önce davranıyor ve Rock a bir Enziguri vuruyor.Tuş denemesi 1-2 Rock tuşu atıyor.Jericho ringin köşesine tırmanıyor.En tepeye çıkıp Rock ın ayağa kalkmasını bekliyor.Jericho oradan Rock a doğru bir Diving European Uppercut vuruyor.Tuş denemesi 1-2 Rock tuşu atıyor.Jericho ayağa kalkıyor ve iplerin oraya gidip biraz dinleniyor.Jericho arkasını dönüp tekrardan Rock a doğru gittiğinde Rock ayaklanıp Jericho yu sırtına alıyor ve bir Samoan Drop yapıyor.İki isimde yerde yatıyor.Jericho ve Rock bir süre sonra kalkıp karşılıklı yumruklaşmaya başlıyorlar.Rock kontrolü ele geçiriyor ve ardı ardına yumruklarla Jericho yu köşede sıkıştırıyor.Rock gerilip çok sert bir yumruk vurduktan sonra ringin ortasına gidiyor ve sersemlemiş bir halde kendisine doğru gelen Jericho ya bir Spinebuster yapıyor.Rock Jericho nun başına geçiyor.Rock People s Elbow için taunt unu veriyor.Bilekliğini çıkarıp seyircilere atıyor.İplerden gerilip Jericho nun üstünden atlıyor.Rock diğer iplerden de geriliyor ama Jericho bir anda ayaklanıp Rock ı bacaklarından tutuyor ve yere düşürüp Walls Of Jericho bağlamaya çalışıyor.Rock bunu çeviriyor ve o da Jericho yu bacağından tutup düşürüyor.Rock Walls Of Jericho dan kurtulup ayaklanıyor ve yere düşen Jericho ya bir Sharpshooter bağlıyor.Jericho acı çekiyor ama bir süre mücadele ettikten sonra iplere tutunmayı başarıyor.Hakem ikiliyi ayırıyor.Jericho ringin köşesinde tekrardan kendine gelip ayaklanıyor.Rock Jericho ya doğru koşuyor ama Jericho çekiliyor ve Rock suratını ringin köşesine çarpıyor.Jericho iplerden gerilip Rock a bir One-Handed Bulldog yapıyor.Jericho iplerden gerilip ters takla atıyor ve yerdeki Rock a bir Lionsault yapıyor.Jericho taunt unu veriyor.Rock ayağa kalkıyor.Jericho Rock ı tekrardan bacaklarından yakalayıp yere düşürüyor ve bu sefer Walls Of Jericho bağlamayı başarıyor.Rock baya zor durumda kalıyor ama mücadele edip ipleri tutmayı başarıyor.Hakem ikiliyi ayırıyor.Jericho hakeme itiraz ediyor ve tekrardan Rock a doğru gidiyor.Rock bir anda kendine gelip Jericho yu yakalayıp Rock Bottom yapmaya çalışıyor ama Jericho Rock ın kafasına bir dirsek atıp Rock Bottom dan kurtuluyor ve ringin köşesine gidiyor.Rock Jericho ya doğru koşuyor ama Jericho bir tekme atıp Rock ı uzaklaştırıyor.Jericho Rock a doğru Clothesline ile koşuyor Rock eğiliyor ve Jericho arkasını döndüğünde Jericho ya bir tekme atıyor.Ardından Rock Jericho ya bir Flowing Snap DDT yapıyor.İki isimde yerde.Rock önce kalkan isim oluyor ve Jericho ya doğru gidiyor.Ama Jericho hemen kendine gelip Rock ı kafasından yakalıyor ve bir Codebreaker yapıyor.Tuş denemesi 1-2-3.

.
.
.

Jericho taunt yaparak backstage'e doğru gidiyor. The Rock yerde hareketsiz yatıyor. Kurt Angle altında kot pantolon ve üstünde gömlekle geliyor. Ringe giriyor ve Rock'ın baş ucuna gelip mikrofon alıyor.

Kurt: Sana acıyorum Rock. Gerçekten acıyorum. Senin gibi efsane bir isim bu hallere düşecek miydi ? Yılların efsanesi Rock, halkın kahramanı Rock. Düştüğün hallere bak. Daha 3 gün öncesine kadar MİTB Main Event'ine çıkan Rock, şuan Jericho'ya tosladı ve kaybetmenin verdiği üzüntüyle yerde öylece yatıyor. (Seyircilere bakar.) ''Sana acıyorum'' diyeceğimi mi zannettiniz ? Asla !

Kurt mikrofonu yere atıyor ve Rock'ın sağ bacağını yakalıyor. Ankle Lock bağlıyor ! Rock yerde acı içinde çırpınıyor ! Seyirciler Kurt'u boo yağmuruna tutuyor ama Kurt iyice gerdirip Rock'ın canını dahada acıtıyor. Rock yerde hareketsiz kalıyor, Kurt bacağını bırakıp pis pis gülerek ringden iniyor. Sağlık görevlileri gelip Rock'ı kontrol ediyorlar..

.
.
.

Arka alandayız. Paul Heyman Josh’a ropörtaj veriyor. Tam o sırada Stone Cold Steve Austin geliyor ve herkes susuyor.

SCSA: What ? What ! What ! What !

Seyircilerde SCSA ile ‘’What What’’ diyerek tempo tutuyor. Heyman ve Josh kulaklarını tıkayıp oradan kaçıyorlar.

JL: Hahahah !
MC: Bir SCSA klasiği.

.
.
.

Sheamus vs Goldberg

İki güreşçide ringde hazır ve hakemin işaretini vermesinin ardından maç başlıyor. Goldberg hızlı başlayarak rakibinin üstüne koşuyor ama Sheamus çekiliyor Goldberg kafasını köşeye çarpacakken son anda ellerini köşeye koyup kendini durduruyor. Sheamus sırıtıyor, Goldberg çok kızdı şimdi. Sheamus’a seri Punch’lar ile saldırıyor. Sheamus neye uğradığını anlayamadan köşeye sıkıştı. Goldberg şimdi Sheamus’u Irısh Whip ile diğer köşeye yolluyor. Ardından kendiside koşup üstüne bir CrossBody ile atlıyor. Sheamus karnını tutup ringin ortasına doğru açılıyor. Goldberg onu arkadan kavradı ve harika bir GermanSuplex vurdu. Hemen tuş için yattı. 1..2.. Sheamus buna izin vermiyor. Goldberg ayağa kalkıp Sheamus’u saçından tuttu. Irısh Whip ile iplere yolladı ve geldiğinde Clothesline vurmaya çalıştı Sheamus sıyrıldı ve Godlberg’in arkasına geçti. Harika bir SpineBuster ile Golberg’i yere serdi. Tuşa gidiyor. 1..2..! Goldberg tuşa izin vermiyor. Sheamus şimdi Goldberg’i kaldırıp ringin köşesine götürüyor. Köşede yumruklarla yoruyor. Şimdi kucakladı ve köşeye oturttu Goldbeg’i. Kendiside çıktı, bir iki yumruk daha attı. Şimdi belinden ve kafasından kavradı. Harika bir SuperSuplex ile ringin ortasına fırlattı ! Ring kenarında maçı izleyen Vince bu hareketi alkışlıyor. Heyman ise sinirli bir şekilde Vince’e bakıyor. Vince oralı olmadı. Bu arada Sheamus bir tuş deniyor. 1..2..! Goldberg son anda kolunu kaldırıyor. Sheamus sinirlendi şimdi. Yerde hareketsiz yatan Goldberg’i yüzüstü çevirip Camel Clutch bağlıyor ! Goldberg acı içinde pes etmemek için uğraşıyor. Sheamus bağırarak kendini motive ediyor ve daha fazla gerdiriyor. Goldberg yavaş yavaş gücünü topluyor ve sırtında Sheamus ile yerden kalkmayı başarıyor. Goldberg geri geri giderek sırtındaki Sheamus’u köşeye çarptıyor. Bunu 2 defa tekrarlıyor. Sheamus köşede kalıyor ve sırtını tutuyor. Goldberg köşeye yaslanmış vaziyette duran Sheamus’un üzerine Spear ile atlıyor ! Fakat Sheamus ani bir hareketle oradan kaçıyor ve Goldberg kafasını köşedeki direğe vuruyor ! Sheamus ringin ortasına kadar gelip kendini yere atıyor ve soluklanıyor. Bu arada Goldberg’in kafası kanıyor ! Çok büyük bir şey olmasa da ufak bir açılma oldu kafasında. Sheamus şimdi toparlanıp ayağa kalkıyor. Goldberg’i köşe direğinden çıkartıyor. Kafasından tutup köşeye vurduruyor. Bunu birkaç kez yapıyor. Hala devam ediyor buna, Goldberg resmen baygınlık geçirecek ! Sheamus durmuyor hakem geliyor ve zorda olsa Sheamus’u alıp karşı köşeye götürüyor. Bu arada sağlık görevlileri geliyor ve Goldberg’i kontrol ediyorlar ama Goldberg buna izin vermiyor ve görevlileri gönderiyor. Çok sinirlendi ! Tribünlere dönüp kanlar içinde tauntlarını yapıyor ! Sheamus’a doğru bakıyor ve ‘’You are next’’ diyip hızlıca üstüne koşuyor. Sheamus’a tekme tokat saldırıyor. Adeta çıldırmış gibi vuruyor. Sheamus neye uğradığını şaşırdı. Goldberg şimdi Sheamus’u iplere yolluyor ve geldiğinde harika bir ArmDrag ile yere çakıyor. Hemen yerden kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Üzerine doğru koşup Clothesline vuruyor. Şimdi birde kafasını kavrayıp ringin ortasına doğru Bulldog yapıyor. Hemen tuşa gidiyor. 1..2..! Sheamus son anda kolunu kaldırıyor ve sağlam bir cheer alıyor. Goldberg şokta. Vince gülümsüyor, Heyman küfrediyor. Sheamus yerde yatarken Goldberg bir süre düşünüyor ve birden pis pis sırıyor. Sheamus’u yerden kaldırıyor. Jackhammer pozisyonuna getiriyor ve havaya kaldırıyor ! Tam yere vuracakken kontrolü kaybediyor ve Sheamus kurtulup Goldberg’in arkasına düşüyor ! Goldberg arkasına döner dönmez Sheamus Brogue Kick ile onu yere seriyor ! Tuş için üzerine yatıyor ! 1..2..3.. !

.
.
.

Vince McMahon hemen ringe giriyor ve Sheamus’un elini havaya kaldırıyor. Onu alkışlıyor. Paul Heyman çok sinirli ve spiker masasına gidip mikrofon alıyor.

Heyman: Hey hey hey ! Bu iş burada bitemez. Koskoca ECW federasyonu tek bir maç ile PWE’den daha kötü ve güçsüz ilan edilemez. Bir önerim var. Bu Pazar hiçbir şov veya ppv yok. Öyleyse Pazar günü olağanüstü hal ilan edip PWE vs ECW adında bir ppv oluşturalım. Bu ppvde ayrı maç türlerinden 5 tane maç yapılsın. 5 PWE’li güreşi 5 ECW’li güreşçiye karşı teke tek kapışsın. Maçlardan en az 3 tanesini kazanan taraf daha iyi federasyon olduğunu kanıtlasın.

Fikir herkesin aklına yatıyor. Seyirciler büyük bir cheer vererek bunu desteklediklerini belirtiyorlar.

Heyman: Durun acele etmeyin. Sadece bu kadar değil. Bazı özel isteklerim var. Eğer ECW güreşçilerinden 3 tanesi yada daha fazlası o gece 1v1 maçları kazanırsa SD ve RAW’ın kontrolünü biz alıcaz ! Eğer PWE güreşçileri kazanırsa, ECW kapanacak, ECW güreşçileri, RAW ve SD’ye dağıtılacak. Ne diyorsun Vince ? Buna cesaretin var mı ? Ha ?

Vince biraz düşünür. Seyirciler ona destek verir ‘’Yes yes yes’’ sesleri salonda yankılanır.

Vince: Pekala Heyman. Bu kumarı seninle oynayacağım.

Tüm seyirciler çığlık çığlığa bu habere seviniyorlar. Vince ile Heyman el sıkışıyorlar. Şov burada sona eriyor.

ENTERTAINMENT, INC
PWE RAW & 2012
ALL RIGHTS RESERVED ®

En son Doctor tarafından Çarş. 15 Ağus. 2012, 17:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 16:38

Seksi bir başlangıç,ama ev sahibi daima kazanır , maç sonucu belli diyebiliriz Very Happy Very Happy Very Happy .
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 16:50

Bu kadar emin olma bir Ppv de Ecw takımı kazandı hatırlaasana ..
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 16:53

Güzel başlangıç.İnşallah güzel de devam eder.
GS Forever
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
GS Forever

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 17:05

İyi bir başlangıç olmuş.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 17:46

The Great White demiş ki:
Bu kadar emin olma bir Ppv de Ecw takımı kazandı hatırlaasana ..

Ben demedimmi yarram. Very Happy

Show çok ciks olmuş abi.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 17:56

Kaliteli şov.
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 17:59

Ecw kapanmayacağına gore Emir sana büyük iş var Very Happy Abi şu saçma değil mi ? "Goldberg bir süre düşünüyor ve birden pis pis sırıyor" jackhammer yapmak için düşünülürmü ? Ama kazanmışım elinize sağlık 3 maç var ama maçların içeri gerçekten muhteşem Kurtvs Rock feudu güzel olabilir Twisted Evil kısaca kalitenin şah eserlerinden Pwe Kailetsi bir şov diyebilirim Very Happy
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 18:02

Ecw kapanmayacağına gore Emir sana büyük iş var Very Happy Abi şu saçma değil mi ? "Goldberg bir süre düşünüyor ve birden pis pis sırıyor" jackhammer yapmak için düşünülürmü ? Ama kazanmışım elinize sağlık 3 maç var ama maçların içeri gerçekten muhteşem Kurtvs Rock feudu güzel olabilir Twisted Evil kısaca kalitenin şah eserlerinden Pwe Kailetsi bir şov diyebilirim Very Happy

Heel ya o yüzden düşünüyor Goldberg. Hani düşünüp düşünüp güler ya kötüler, işte onun gibi. Yorumun için sağol bu arada. Very Happy
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 18:08

Anladım aslında yazan kişinin goruş açısıyla okuyucunun goruş açısının farklı olabiliyor sen aklında oyle hayal edip canlandırıyorsun ama biz daha farklı olabiliyoruz bu yüzden yanlış anlaşılma olud Very Happy Yorum için teşekküre gerek yok asıl bi sana teşekkür ederiz boyle bir şovlaa bizi başbaşa bıraktın.
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 18:14

HARİKA ŞOV PAZAR GÜNÜ ECWNUN SONU
https://pwetr.yetkin-forum.com
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 18:14

Anladım aslında yazan kişinin goruş açısıyla okuyucunun goruş açısının farklı olabiliyor sen aklında oyle hayal edip canlandırıyorsun ama biz daha farklı olabiliyoruz bu yüzden yanlış anlaşılma olud Very Happy Yorum için teşekküre gerek yok asıl bi sana teşekkür ederiz boyle bir şovlaa bizi başbaşa bıraktın.

Çok naziksiniz bayım. İyi bir noktaya değindiniz ilk satırda. Very Happy
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 18:16

Doctor demiş ki:

Yuh abi yuh insanı ailesinin yanında şey edicek sanki Very Happy Razz
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 18:18

Doctor demiş ki:

Yuh abi yuh insanı ailesinin yanında şey edicek sanki Very Happy Razz

Tamam la tamam. Konu bizim şahsi muhabbetlerimizle dolacak. Very Happy

Bu arada Berke, sağ ol yorum için. Smile
Cleveland Screamer
Main Eventer
Main Eventer
Cleveland Screamer

REP Puanı : 2

MesajKonu: Geri: 15/08/2012 Raw *Live   15/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 15 Ağus. 2012, 18:28

Muhteşem bir şov olmuş! ECW WILL END!

15/08/2012 Raw *Live
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 18/07/2012 RAW * Live
» 20/07/2012 RAW * Live
» 25/07/2012 RAW * Live
» 02/08/2012 RAW * Live
» 08/08/2012 Raw *Live