PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

08/08/2012 Raw *Live

+4
The Boss
The King Of Spear
Klaus Meine
Doctor
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

REP Puanı : 3

08/08/2012 Raw *Live Empty
MesajKonu: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 19:21

Burn It To The Ground Eşliğinde RAW’ın Introsu !!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Muhteşem pyro şovu ve Wednesday Night Raw açılıyor !!

Spiker masasında Michael Cole ve Jerry Lawler bu açılışı salonu dolduran tüm seyirciler gibi ayakta alkışlıyorlar !

MC: San Antonio AT&T Center’dan herkese merhabalar. Çarşamba gecesi Raw’ına hoş geldiniz. Yanımda her zamanki gibi ‘’King’’ Jerry Lawler var. Söz sende Jerry..
JL: Bu gece San Antonio’da atmosfer harikulade ! Umarım atmosfer gibi şovda harikulade olacaktır. Eğlenmeye bakın !!

Slay Me çalıyor !

Sting entrance kapısında beliriyor ve ringe geliyor. Seyircilerin Sting’e iyi bir desteği var.

JL: İşte şampiyon !
MC: Bu adam gerçek bir şampiyon !
JL: Kesinlikle..

Sting: Buraya geldiğimde bir şampiyondum.Hala bir şampiyonum.Çünkü buradaki mahluklar beni henüz yenmeyi başaramadılar.Ama buna en çok illegal yoldan yaklaşan biri oldu.Tommy Dreamer.Onun yüzünden güreşi bırakma noktasına geldim.Sadece küçük bir sakatlık yüzünden.Sizi küçük bir sakatlık yüzünden hayal kırıklığına uğrattım...27 yıl.Dile kolay 27 yıl.Tam 27 yıldır profesyonel olarak bu işi yapıyorum ve bu iş beni artık yıprattı.Bu sakatlık bardağı taşıran son damlaydı.Artık yeter deme zamanının geldiğini düşünüyordum.Ta ki rakiplerimin sağda solda atıp tuttuklarını duyana kadar.Bu beni çok sinirlendirdi.Ama iş işten geçmişti.Bırakmıştım ama artık bu işe devam etmek istiyorum ve bu isteğimi patrona söyledim kabul etti şimdi intikam almak için geri geldim ve rakiplerim Randy ve The Rock.Onları Pazar gecesi darma duman edeceğim.Bunu bir özür olarak görün.Ünvanımı koruyacağım ama daha önceki olanlar için üzgünüm bazı şeyleri kontrol edemediğim için üzgünüm.Ama artık hazırım.Şampiyonluğu elimde tutmak için hazırım.Güreşi bıraktığım gece gözüme uyku girmedi ve sabaha kadar düşündüm.En sonunda güreş olmadan yapacağımı anladım ve sabahın altısında patronu arayıp ona geri döneceğimi ve bana bu Money In The Bank'te maç ayarlamasını söyledim ve ona şükranlarımı sunarım ki isteğimi kabul etti ve bu Pazar gecesi Money In The Bank'te WWE kemerini korumak için ringe çıkacağım.Sizi temin ederim ki bir haftalık açığımı kapatacağım ve dolu dolu bir maç izleyeceksiniz.Rakibimin kırık kemiklerinin seslerini duyacaksınız.Randy ve Rock Pazar gecesi kendilerini kabusta gibi sanacaklar ama yaşadıkları her bir şey gerçek olacak aslında biliyor musunuz onlar adına üzülüyorum çünkü bu sefer gerçekten sert bir taşa çarptılar ohoho evet 51 yaşında olabilirim ama kendimi 30 yaşında gibi hissediyorum ve kariyerimin zirve günlerini yaşarken şampiyonluk görmeden bırakamam hele de karşımda iki tane kıçının tekmelenmesini isteyen iki ahmak varken.Kıçlarınızı zevkle tekmeleyeceğim kafanızı yerden kaldırmak isteyeceksiniz ama buna zaman bulamadan tekrar yere yığılıp kalacaksınız ve ikinizden birini pin ettiğim zaman ismim anons edilecek ve ben gururla kemerimi kaldırırken siz sedyeyle en yakın hastaneye doğru çoktan yola çıkmış olacaksınız.

Harika bir destek geliyor seyircilerden Sting’e. Ama …

JL: Voices !!
MC: Viper geliyor..

Randy’nin girişte gözükmesiyle birlikte boo sesleri yükseliyor.. Ringe doğru yaklaşıyor ve pis pis bakıyor. Sting’de ona bakıyor ve eliyle ‘’Gel’’ işareti yapıyor. Randy gülüyor. Ve..

The Rock girişte görünüyor ve tüm salon aynı anda ayaklanıyor ve inanılmaz çığlıklar geliyor !

MC: The Rock !
JL: Tüm salon çığlık çığlığa !

The Rock ring kenarındaki Randy’nin yanına geliyor. Randy ile Rock ring kenarında göz göze geliyorlar. Sonra ikiside aynı anda Sting’e doğru bakıyor. The Rock tam ringe girecekken Randy onu çeviriyor ve RKO !!!!!

MC: OMG !
JL: This is Randy !
MC: NO NO !
JL: WHAT ?
MC: This is Viperrrr !!

Randy adeta çıldırıyor ve Viper kimliğine bürünüyor. Seyirciler Rock’a vurduğu için onu boo yağmuruna tutuyorlar.. Bu sırada arenanın tavanından 4 tane ip sarkıyor. İplerden aşağıya ise 4 tane maskeli ve elinde job olan adam iniyor. Adamların üzerinde Scorpions Army yazıyor. Adamlar Sting’in yanına geçiyorlar. Sting adamlara bir şeyler söylüyor ve adamlar Randy’e bakıyor. O sırada birden ışıklar kapanıyor..

MC: Undertaker ?
JL: No no no..
MC: Yes yes !

Işıklar açıldığında az önce ringde olan Sting ve adamları ringde yok. Randy etrafına şaşkın gözlerle bakıyor. İyice kontrol ediyor sağı solu. Ringe giriyor. Ringin ortasında bir kağıt var. Randy kağıdı fark ediyor ve yerden alıyor. Kağıtta ‘’Bu seferlik bizdensiniz.’’ yazıyor. Randy çıldırıyor ve kağıdı parçalara bölüp yemeye başlıyor !

MC: Haha !

-
-
-
Reklamlar
-
-
-

The Rock geliyor, gelirken biraz başını tutuyor.

JL: Yediği RKO 'dan dolayı başı ağrıyor olsa gerek.
MC: Evet.. Viper adamı böyle yapıyor işte.

GONG ! Undertaker geliyor ! Tüm salon mavimsi bir karanlığa büründü..

The Undertaker vs The Rock - 1v1 Normal Match

Maça Undertaker hızlı başlıyor ve lockup'u bir elbow ile kırıyor ve strong punch vuruyor.Rock yuvarlanıyor ve hemen kalkıyor.Bir yumruk daha yiyor ve yine düşüp kalkıyor ama üçüncü seferde bir gut kick vuruyor ve,iplerden geriliyor ve Running DDT vuruyor .Tuş deniyor,olmuyor ve Rock kalkıp bir legdrop vuruyor.Tuş deniyor,Taker daha 1'de kalkıyor ve Rock Taker'ı iplere gönderiyor,geri gelirken Leaping STO vuruyor.Taker zor durumda ama aniiden ayağa kalkıyor ve Rock'u yakalıyor ve Powerslam vuruyor.Ve maçı inanılmaz derecede yavaşlatacak bir chinlock uyguluyor.İki dakika chinlock'da kalıyorlar ve Rock sonunda kırıyor hareketi.Rock hemen şarj ediyor ve Standing Clothesline.Taker hızlı kalkıyor,bir Back Body Slam yapıyor.Bir Fist Drop geliyor,Rock groggy duruma geçiyor ve ring dışına kaçıyor,Taker da çıkıyor ring dışına ve Running Clothesline için gelirken The Rock big boot ile yerlere savruluyor.Taker kaldırıp demirlere vuruyor Rock'u,sonra bir kere daha vurup boynu dışarıda kalacak şekilde ringe sokuyor.Ve Guillotine Leg Drop için geliyor,ama Rock çekiliyor.Taker içeri acı içinde giriyor,Rockbottom denemesi,olmuyor.Taker şarj ederek Rock'u köşeye yolluyor ve üstüne Splash ile atlıyor,sonra Rock geri dönerken iplerden gelerek bir big boot buluyor.Ve taunt geliyor , boğazından tutup Rock'u kaldırıyor.Chokeslam yapmak isterken bir anda girişten bir vidanjör ile Stone Cold geliyor.Elindeki hortumun düğmesini çekerek açıyor ve ringe bira fışkırtıyor!Taker'ın da Chokeslam hold'u bozuluyor.Rock da bu fırsatı değerlendiriyor ve ani bir Rockbottom ile tuşu buluyor.

The Rock fazla sevinmiyor ve ringden ayrılıyor. SCSA ringe girip yerde yatan Undertaker'ın baş ucuna geliyor. İki bira alıyor ve biraları tokuşturup içiyor. Bu sırada Undertaker birden doğruluyor ve SCSA'ya bakıyor. SCSA bir anlık korkuyla ringden atlıyor. Undertaker'ın müziği çalıyor ve ikili face to face yapıyorlar..

-
-
-

Kameralarımız Backstage'i gösteriyor. RAW GM Lau'nun odasındayız. Odada Lau'nun yanında Jeff Hardy, Sheamus, Big Show ve ADR var.

Lau: Baylar. Sizleri eleme maçları ile yormak istemiyorum. Enerjinizi başka yerlerde kullanacağım. O yüzden Jericho'dan sonra RAW MİTB maçına katılacak diğer 4 güreşçi sizlersiniz.

Güreşçiler bu karardan memnun görünüyorlar.

Lau: Ama bir şartım var. Az sonra bu gecenin Main Eventinde 5 kişilik bir Battle Royal yapacağız. Bu maç bir nevi MİTB maçı provası gibi olacak. Maçta siz dördünüz ve birde Jericho olacak. Kabul mu ?

Herkes karardan memnun ve onaylıyorlar. Birden odanın kapısı açılıyor ve gelen Chris Jericho. Çok sinirli görünüyor.

Jericho: Nasıl olur ? Ben MİTB maçına katılabilmek için eleme oynadım ama bu 4 adam hak etmeden MİTB'ye gidiyor ! Bu haksızlık ! Hiç adil değilsin Lau !

Odada bir anlık sessizlik oluyor. Ve odaya biri daha geliyor. Bu WWEChampion Sting ! Yüzünde joker maskesi ve renkli takım elbiseleriyle geliyor. Lau'nun karşısındaki boş koltuğa oturup ayaklarını Lau'nun masasına uzatıyor.

Sting: Siz ahmaklar. Siz geri zekalılar. Siz gereksizler. Bla bla bla. Pazar günü aranızdan biri Mr.MİTB olacak. Aman ne hoş ? Bende o gece WWEChampion unvanımı koruyacağım. Ve sizin aranızdan kim Mr.MİTB olursa, ona cash-in şansı tanımayacağım. Boşuna birbirinizi yemeyin.

Sting gülüyor ve oturduğu yerden kalkıp kapıya yöneliyor. Bir an duraksıyor ve arkasına dönüp.

Sting: Ha bu arada. Kemeri istiyorsunuz değil mi ? Imm.. O zaman uslu çocuk olun, hem böylece belki kemeri rüyanızda görebilirsiniz.. Haha !

Sting kahkaha atıyor ve odanın kapısını çarpıp çıkıyor..

-
-
-

Yeniden backstage'deyiz. Bu sefer revir odasındayız. Görüntüde Batista var ve yatağında uyuyor. Kapı açılıyor ve gelen Batista'nın eşi Sally. Üzerinde hemşire kıyafetleri ve altında kırmızı bir jartiyer var. Batista'nın penisini alıyor ve yalamaya başlıyor. Bu sırada Batista gözlerini açıyor. Sally'i görünce yüzü gülüyor. Sally gülümsüyor ve Batista'nın dudağına yapışıyor. İki sevgili çılgınlar gibi öpüşüyorlar. Batista bir andan Sally'nin üzerindekileri çıkarıyor. Göğüslerini yalıyor ve vajinasına orta parmağını sokuyor. Sally bağırıyor. Batista daha fazla dayanamıyor ve Sally'ı kaldırıp kucağına alıyor. Cowgirl pozisyonunda 15 dk boyunca sikişip öpüşüyorlar.
Ve sonunda Batista, yataktan kalkıp Sally'nin göğüslerine boşalıyor..

-
-
-

5 Man Battle Royal Match
Jericho vs ADR vs Sheamus vs Jeff Hardy vs Big Show

Jeff,Show ve Sheamus hemen ADR ve Jericho'ya girişiyorlar.Jeff'den bir dropkick Jericho'ya,Sheamus da ADR'i ringin ortasına slam ediyor.Birden ECW stable ringdeki iki kişiyi duman etmeye başlıyor ama Jericho ani bir reversal yapıyor Jeff'e,birkaç tekme ve Enzuigri'yi vuruyor,sonra Sheamus'u ensesinden tuttuğu gibi ringin dışına fırlatıveriyor!Ama Sheamus son anda ipleri tutuyor ve iplerde groggy durumda kalıyor!Jericho ise üstüne koşuyor ve Codebreaker ile işi bitiriyor ve Sheamus eleniyor.Sonra Jericho Show ile uğraşmaya başlıyor,ADR ile ikili çalışıp Show'u köşeye sıkıştırıyorlar,yumruklarla düşürmeye çalışıyorlar.Jeff kendine geliyor ve ADR'i tutuyor,Reverse DDT yapmak isterken hareketi backbody drop'a çeviriyor ADR.Show da kurtuluyor Jericho'dan ve şarj ediyor.Show iplere gönderiyor Jericho'yu,geri dönerken eğiliyor ama Jericho leapfrog yapmıyor ve Show'un kafasına tekmeyi geçiriyor.Diz çöken Show'un yüzüne bir knee vurmak istiyor ama Jericho'yu Showstopper pozisyonunda yakalıyor,ama Jericho iki üç dirsek darbesiyle direnci kırıyor ve kendini serbest bıraktırıyor.Sonra bir Toe Kick vuruyor ve STO deniyor,ama Show çok ağır.Show gülerek karşılık veriyor ve Jericho'yu kaldırıp Press Slam vuruyor.Bu sırada Hardy ADR ile ilgileniyor,bir Leg Takedown geliyor ADR'den, sonra Boston Crab bağlıyor ama Hardy birkaç tekme ile bozuyor,Show da Jericho'nun üstüne Cobra Clutch'u bağlamış.Jericho çok acı çekiyor ama pes etmiyor.ADR de Hardy'i bir süre devredışı bırakıyor ve Show'un üstüne koşup Enzigree'i yapıştırıyor!Show sendeliyor,Jericho ile bir olup itmeye çalışıyorlar.Hardy de büyük risk alıyor ve iki ayağıyla ADR'in kafasını yakalıyor,iplerden tutunarak ADR'i dışarıya hurricanrara ediyor!ADR de eleniyor!Show aniden Jericho'yu boğazından yakalıyor!Ve dışarıya chokeslam ediyor!Jeff ile Show bakışıyolar,Show gülümseyerek Jeff'in çıkmasını engelliyor ve kendisini aşağıya bırakıyor yani kendi kendini eliyor.

-
-
-

Jeff Hardy: İşte biz ECW Stable olarak PWE şirketini baştan aşağı ele geçireceğiz. Aramızdaki dostluk ve kardeşiliği kimse asla bozamaz. İlk hedefimiz pazar günü yapılacak RAW MİTB ! Bizler bu şirketin yeni sahipleriyiz ! Saygı duyun.. (Boo..)

Jeff Hardy, Sheamus ve Big Show ringde tauntlarını yaparken ECW müziği çalıyor ve şov bu görüntülerle sona eriyor.

PWE RAW & 2012
ENTERTAINMENT, INC
ALL RIGHTS RESERVED

Spoiler:

En son Champ tarafından Çarş. 08 Ağus. 2012, 20:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 19:23

Az daha uzun olsa süperdi. Very Happy Bide yemiş kağıdı hayvan herif. Very Happy:.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 19:56

Kağıttan ne istedi manyak. Very Happy
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 19:57

Lalelinin meşhur pezevengi Batista:GSM : 0541 ... .. ...

Şaka bir yana,manyak bişey. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 19:57

Güzel gidiyor, Randy'nin içindeki hayvan ortaya çıkmış. Very Happy
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 20:02

Batista boşuna "Hayvan" lakabını almamış. Very Happy
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 20:02

Ahahah müthiş şov Stingin promosu harika maçta süperdi!
https://pwetr.yetkin-forum.com
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 20:14

Süper bir şov olmuş.
Booklayanların eline sağlık.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 20:43

Sting ile senaryo üretmek çok daha kolay ve bu senaryoların arasına küçük eğlenceli segmentlerde koyunca tadından yenmiyor.Şovu okudum hepsini güzel olmuş elinize sağlık.
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 20:45

Main Event maçının kaliteside süper.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 20:49

The Boss demiş ki:
Main Event maçının kaliteside süper.

Ben yazdım ehehe
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 21:46

Biz neden RAW'da şova çıkıyoruz ki? Şov güzel ama Sheamus yeterince ezildi Mad Yinede ellerinize sağlık keşke daha uzun olsaydı ..
Alberto Del Rio
Newbie
Newbie
Alberto Del Rio

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyÇarş. 08 Ağus. 2012, 23:53

İlginç bir şov olmuş. Very Happy
Save Us
Main Eventer
Main Eventer
Save Us

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 00:42

Çankaya azmış. Very Happy
https://www.facebook.com/madali.uA
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: 08/08/2012 Raw *Live   08/08/2012 Raw *Live EmptyPerş. 09 Ağus. 2012, 01:25

Şov en çok tıklanan şov oldu.Tebrikler Çankaya.

08/08/2012 Raw *Live
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 20/07/2012 RAW * Live
» 15/08/2012 Raw *Live
» 25/07/2012 RAW * Live
» 02/08/2012 RAW * Live
» 18/07/2012 RAW * Live