PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Roman Reigns, İnsanların Kendisini Yuhalaması, Triple H İle WrestleMania'da Karşılaşacakları Maç & Fazlası Hakkında Konuşmuş..

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

Roman Reigns, İnsanların Kendisini Yuhalaması, Triple H İle WrestleMania'da Karşılaşacakları Maç & Fazlası Hakkında Konuşmuş..  Empty
MesajKonu: Roman Reigns, İnsanların Kendisini Yuhalaması, Triple H İle WrestleMania'da Karşılaşacakları Maç & Fazlası Hakkında Konuşmuş..    Roman Reigns, İnsanların Kendisini Yuhalaması, Triple H İle WrestleMania'da Karşılaşacakları Maç & Fazlası Hakkında Konuşmuş..  EmptyC.tesi 26 Mart 2016, 23:04

Roman Reigns, İnsanların Kendisini Yuhalaması, Triple H İle WrestleMania'da Karşılaşacakları Maç & Fazlası Hakkında Konuşmuş..  Maxresdefault
Geçtiğimiz günlerde WWE'nin WrestleMania 32 Pay-Per-View şovunu tanıtmak maksadıyla USA Today'den Jason Jordan'ın konuğu olan Roman Reigns bazı konulara değinmiş. Roman Reigns'in değindiği konular, cevapladığı sorular aşağıdaki gibidir:

İnsanların Kendini Sürekli Yuhalaması Hakkında: “Zor bir durum çünkü birinin beni yuhalamasını neden isteyeyim bunu istemek için hiçbir neden yok. İşimi yuhalanma çerçevesinde yapmıyorum. Beni neden yuhaladıklarını anlamıyorum ben sadece bana verilen görevi yapıyorum, bunun dışında belki giydiğim şeyleri beğenmiyorlardır ve bu yüzden yuhalıyorlardır, belki de müziğimi, belki de onları gücendirecek, rahatsız edecek şeyler yapmış olabilirim, ama durum benim için çok zor, çok çok zor bir durum çünkü mikroskop altında gibi hissediyorum kendimi ve bir çok şey ile uğraşıyorum zaten başımda farklı bir çok şey var, yoluma çıkan bir çok şey var. Ayrıca kontrol edebileceğim şeyler hakkında da endişeliyim. Kontrol etmekte endişeli olduğum şeyler; sağlıklı kalabilecek miyim? Gelecek yıllarda olmak istediğim yerde olabilecek miyim? Ya da burada işimi yapmaya devam edebilecek miyim? Bunlar beni endişelen şeylerden bazıları ve eğer bu endişeleri aşarsam, gerisi benim için önemli değil. Hayranlar beni ister yuhalasın, ister tezahürat etsin umurumda değil bugün beni yuhalayanların gönlü olsun diye onların istediği şeyleri yapsam her şey yoluna anında girer. Müthiş bir deneyim yaratmamız için, enerji oluşturmak da lazım. Ayrıca neden böyle şeyler olur, gerçekten bilmiyorum. Bildiğim bir şey var o'da bir çok destekçim var. Bu insanlar benimde arkamdalar. Dünyada hatası olmayan bir tek insan bile yok herkesin doğru şeyler yapmadığına inanıyorum, ayrıca beni destekleyenlerin bana olumsuz söyleyebileceği bir şey yok. Bu sadece benim kanaatim. Ayrıca eski bir futbolcuyum, bu yüzden ev ortamında bulunmadım, uzak bir ortamda oynadım. Uzun lafın kısası ben böyleyim, beni destekleyenlerin ise hâlâ benimle olduğunu biliyorum. Hepsi arenada olmasalar bile, sosyal medyada seslerini duyuyorum ve her zaman orada bir yerde olduklarını biliyorum. Eğer insanlar yanımda olurlarsa, daima birlikte iyi bir yolculuğa çıkacağız. Eğer insanlar bana karşı gelirse, olacaklar için şimdiden üzgünüm.”

Triple H İle WrestleMania'da Karşılaşacakları Maç: “Pekâlâ, klasik durum olarak durum genç bir aslanın, yaşlı bir aslan ile karşılaşacağı şeyi özetliyor. Triple H dini olarak bu iş açıklamıştı; ben de bu işin içinde doğdum onun bunu bilmesini istiyorum. İki olağanüstü, ağır siklet sporcu birbiriyle kapışacak. O Otorite ve istediğini yaparsa şaşırmam. Triple H önüne gelen her şeyi yıkan büyük bir güç ve ben bu güç ile karşılaşacağım. Bu eğlenceli olacak!”
En Çok Şikâyetçi Olup, Nefret Ettiği Şey: “Ah çok var, ancak yakın konuşmalardan nefret ettiğimi söyleyebilirim. İnsanların dibime kadar sokulmalarından nefret ediyorum. Bazen insanlar dibime o kadar çok sokuluyor ki beni terletiyorlar, bazı insanların ise ağız kokusu çok oluyor ve midemi bulandırıyorlar. Yani hepimiz insanız, sevmediğim şeyler olabiliyor, aramızda mesafe bırak en az beş metre kadar ve de elinle de bana dokunma.”

Günümde Aşırı Kullanılan Argo Kelime Veya Tabir: “Ah o kadar tonlarca kelime var ki mesela en nefret ettiğim sözcük olur ayrıca 'bae' ne olduğunu anlayamadım bir türlü tabii sonradan anladım olayı çözdüm ama ilk etapta olayı çözmek bir sürü zamanımı aldı ve herhalde ben bunu sonsuza kadar çözemeyeceğim dedim. İlk gördüğümde 'babe/bebeğim' kelimesinin yazım hatası falan sandım ancak değilmiş. Bence 'bae' çok saçma, aşırı cıvık, sinir bozan bir kısaltma!”

Roman Reigns, İnsanların Kendisini Yuhalaması, Triple H İle WrestleMania'da Karşılaşacakları Maç & Fazlası Hakkında Konuşmuş..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Roman Reigns'in Durumu Hakkında Bilgiler..
» Charles Robinson WWE'deki İşi Hakkında Konuşmuş
» Roman Reigns "Kaşındı"
» Roman Reigns: Laf Kalabalığı
» ROMAN REIGNS 30 GÜN YASAKLANDI