PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

The Last Celts Warrior

YazarMesaj
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

The Last Celts Warrior Empty
MesajKonu: The Last Celts Warrior   The Last Celts Warrior EmptyC.tesi 02 Nis. 2016, 01:23

The Last Celts Warrior 3465831266_5b40e6257d

Arenada yoğun bir sessizlik mevcutken birden etraf karartılıyor ve sadece stage kısmına beyaz ışık veriliyor. Işığın altına İrlanda bayrağı renginde geleneksel giyinmiş bir grup gayda ekibi geliyor. Gayda ekibi hazırlığını tamamladıktan sonra müzik çalmaya başlıyorlar..

The Last Celts Warrior Irishguardspb
(Kişileri stage üzerinde dizili sayın..)

(32. Saniyeye kadar grup çalıyor.)

Grup çalmayı bıraktıktan sonra beyaz ışıkta gidiyor.Ardından ekrana bir kaç resim gelmeye başlıyor.Resimlerden sonra Sheamus'un müziği çalmaya başlıyor! Celtic Warrior Is Here!

The Last Celts Warrior 088_RAW_10122015cm_1265-4264665047
Faugh A Ballagh!

Sheamus pyrolar eşliğinde pozunu veriyor.

Sheamus yoğun Cheerlar eşliğinde ringe giriyor ve eline bir mikrofon alıyor..

The Last Celts Warrior Story_sheamus

Neden gelmeden önce cenaze marşı çaldırdım? Çünkü burası ölüyor.. Celtic Warrior ise burayı canlandırmak için görev aldı.. Burada her gün çok fazla şey değişiyor ama siz insanlar bunu anlamıyorsunuz.Her şey absürtleşmiş durumda ve çok komik bir hal almaya başladı.. Ben ise bunları düzeltmek için buradayım.Burada bulunuyorsam bunun tek sebebi şirketin durumunu düzeltmek değil.. Ülkemide en iyi şekilde temsil edeceğim ve PWE'nin İrlanda asıllı ilk şampiyonu olacağımdan şüpheniz olmasın. Etrafa baktığımda bana rakip olacak birisinide görememem içimde ki bu ateşin sönmesine neden olabilir. Çünkü size değer bir rakibiniz olmazsa rehavete kapılabilirsiniz ve nasıl olsa kazanırım havasına girip kendinizi serbest bırakabilirsiniz. Ama bu bana olmayacak. Burada ki herkes her ne kadar o kadar büyük rakip olmasalarda benim gözümde potansiyel tehdit olarak görülecekler ve gerektiğinde hepsi tek tek yok edilecek. Keltlerin gücünün maksimum halini göreceğinizden emin olun. Sheamus buraya intikam için çıktı ve bu yolda emin adımlarla ilerleyecek. Kendini Diktatör ilan edenler veya kendini canavar zannedenler. Her çıktığı şovu çaldığını zannedenler ağır bir ders alacaklar.  Çünkü PWE'de artık Celtlerin dönemi başlıyor Baylar bayanlar. Sheamus ringe ayak bastı ve buralar artık cehenneme dönüşecek..

Eğer bu güzel yerin cehenneme dönüşmesini istemiyorlarsa benimle uzlaşmalılar ve uygar bir şekilde yolumdan çekilmeliler. Eğer ben kılıcımı çekersem bütün it sürüsünün dağılacağından şüphe yok.Ama dağılış sakin bir şekilde olmaz. Kanlı ve acılı bir şekilde olur ve buda sizlerin görsel zevkini baltalamaktan başka bir şey değil.. İnsanların kanını akıtmaktan hoşlanmam ama beni buna mecbur bırakırlarsa çok acımasız birisi olurum. Şu andan itibaren bu şirketin bütün şampiyonları korku içerisinde olmalıdırlar. Gerekirse bütün kemerler için potansiyel bir tehdit haline gelirim ve kendilerini dokunulmaz zanneden şampiyonların kabusu olabilirim.. Olabilirim demiyorum.. Olacağım.. Bu konuşma sadece başlangıçtı.. Daha fazlası için hazırda bekleyin..

Sheamus sözünü bitirdikten sonra mikrofonu yere atıyor. Cheerlar eşliğinde taunt yaparken kamera kapanıyor.

The Last Celts Warrior
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Real Warrior
» Hulk Hogan ve Ultimate Warrior.
» PWE RockCast with ''The Celtic Warrior'' Sheamus!