PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage

YazarMesaj
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage Empty
MesajKonu: PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage   PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage EmptyPtsi 11 Nis. 2016, 15:50

PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage 21b9j89

Dean Ambrose: Kendimi yanlış tanıtmış olabilirim... Ben unvan için ağlayan bir kişiliğe sahip değilim fakat bir şeyi kazanmaya ya da en azından kazanma şansı elde etmeye hakkım varsa bunu ararım Seth. Fazla acelem yok "kardeşim" Ne zaman istersen, nerede istersen iste.

PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage 2exxyjm

Dean Ambrose: Ben kaybettiğim zaman insanları rahat bırakırım Seth. Ve gerçekten de geçtiğimiz bir gün öncesinde yaptığım konuşmada değindiğim konular birer saçmalık değillerdi. Sana adil bir maçta adil bir şekilde kaybetseydim, Yani Siyah Kapüşonlu adamlarıyla şirkete darbe vuran bir Piç Kurusu maça müdahale etmeseydi ve sen Curb Stomp ile kafamı yere defalarca vurup beni yenseydin inan ki bu işi zorlamazdım. Ve bu söylediğimi eğer beni alt edersen yapacağımın sözünü verecek kadar da erkeğim. Hadi ama Seth? Beni tanıyorsun... Hakkım olanı ararım ve Korkmam. Çünkü korkaklara yer yok... Ve kendine "Rakip" olarak seçtiğin o Palyaçoları özellikle seçtin çünkü onlar senin dişine göre değil mi? Kendine denk bir rakip arayışlarında değilsin. Neden War Time sonrası Seth? Paul Heymanın tasması sıkı Brock Lesnarından mı korkuyorsun? Tabi ya... Dört kişiye karşı savaşırsın da Beş kişi çok kalabalık olur. Sen benden korkmazsın. Sen bu değilsin Colby... Bu Değil!

Ambrose ordan ayrılıyor

PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE.COM Exclusive - Nikki Bella Backstage
» PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage
» Dean Ambrose PWE TapouT Video
» Dean Ambrose Ha ?
» Dean Ambrose Promo #2