PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage

2 posters
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage  Empty
MesajKonu: PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage    PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage  EmptyPtsi 11 Nis. 2016, 22:58

PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage  Maxresdefault
Arka alanda Byron Saxton Paul Heyman ve Brock Lesnar ile bir röportaj gerçekleştiriyor.

Byron Saxton: Mr. Heyman öncelikle bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. 

Heyman: Sorularını sorarken dikkatli olmanı tavsiye ederim. 

Byron Saxton: Geçen hafta ringde bir konuşma yaptınız. Ve bu konuşma direkt olarak PWE Şampiyonu Seth Rollins'i hedef alan bir konuşmaydı. Şimdi ki duruma baktığınızda Seth Rollins'ten başka rakiplerinde çıktığını görüyoruz. Bunlardan birisi yarın Brock Lesnar ile karşılaşacak. Bu konu hakkında ne söyleyeceksiniz.

Heyman: Şampiyon olan kişinin maça istediği kişiyi sokma veya istediği kişiyi çıkarma gibi bir yetkisinin olduğunu bilmiyordum. Eski köye yeni adet misali bir şey bu. Fakat bunun bizim için bir önemi yok. Daha önce de söyledim Seth Rollins zeki birisi. Brock Lesnar'ı tek başına alt etmenin mümkün olmayacağının da farkında. Fakat bu canavarın hayatında çıktığı tek maçın Dolph Ziggler ile olan maç olmadığının farkında değil gibi. Çünkü Rollins ne zaman Brock'tan bahsetse bu maç üzerinden atıfta bulunuyor ve bu gerçekten acınası bir durum. Acınası bir durum olmasından önce Rollins'in yapmış olacağı en büyük hatalardan da birisi. Çünkü burada bahsettiğimiz adam Brock Lesnar. Fatih olan. Canavar olan Brock Lesnar. The Undertaker'ın serisini fetheden Brock Lesnar. Bir zamanlar Seth Rollins'in gayri meşru babası olan Triple-H'i fetheden Brock Lesnar. Seth bütün bunları göz ardı ederse Brock'un işi sandığımızdan da kolay olacak gibi görünüyor. Tyler Breeze için söyleyecek şey bulmakta zorlanıyorum. Brock Lesnar ile daha önce hiç bir platformda karşılaşmamış birisi ve böyle rahat atıp tutmasını bilgisizliğine veriyorum. Ama yine de seni takdir ediyorum Tyler. Çünkü bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır ve sen öğrenmek istiyorsun. Ve seni temin ederim ki öğreneceksin. 

Byron Saxton: Brock Lesnar'ın War Time'da ki rakipleri dışında başka rakiplerinin de olduğunu görüyoruz. Bunlardan birisi sansasyonel olaylarla şirketin gündeminde bulunan Ethan Carter. 

Heyman: Ethan hakkında konuşmak istemiyorum. Sakso çekmeyi bıraktığı vakit bana onunla ilgili istediğin soruyu sorabilirsin.

Byron Saxton: (Eveleye geveleye) Peki Dea..

Heyman: Ne? 

Byron Saxton: Dean Ambrose. 

Heyman: Ne olmuş Ambrose'a? 

Byron Saxton: Müvekkilinizin Rollins'i hedef aldığı gibi o da müvekkilinizi hedef almış gibi görünüyor.

Heyman: Onun bir kaçık olduğunu biliyorum fakat o başına gelecekleri bilmiyor. Müvekkilim hakkında atıp tutmasının sebebini de buna bağlıyorum. Eğer Ambrose dayak yemeyi bu kadar çok istiyorsa sabretmeyi bilmeli. Çünkü sıra oldukça kalabalık.

Byron Saxton: Son olarak müvekkilinize bir soru sormak istiyorum.

Lesnar hayvan gibi yayıldığı koltukta toparlanır ve Byron'ı dinliyormuş gibi bir hal alır. Byron devam eder.

Byron Saxton: Yarın Tyler Breeze ile maçın var. Bu maç için söyleyeceklerin var mı?

Lesnar:(Kameraya yönelerek) Eğer yarın bana layık bir rakip olmak istiyorsan kendine adam gibi bir pantolon bul, süslenme, ve mümkünse seninle işim bitene kadar o lanet çeneni kapalı tut. 

Byron Saxton: Her şey için çok teşe...

Röportajın yapıldığı alana bir anda Ambrose gelir...
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage  Empty
MesajKonu: Geri: PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage    PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage  EmptyPtsi 11 Nis. 2016, 23:10

PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage  47cf03fbf089135e7c7d141f9856528c

Ambrose konuşmaya başlar

Dean Ambrose: Cidden mi Brock? Gerçekten mi Paul? Tam olarak hakkımda ne dediğini anlayamadım Paul ne demiştin kaç?? ka??

Brock Lesnar araya girer

Brock Lesnar: Kaçık dedi Ambrose. Bir problem mi var?

Paul Heyman: Dean, zora oynuyorsun. Bu bedavadan intihar girişimi gibi bir şey. Ne yapmaya çalışıyorsun?

Brock Lesnar: Bir problemin var ise bunu çözebiliriz Dean? İstediğin herhangi bir yerde?

Heyman ikiliyi ayırır bu sırada Ambrose Lesnar'a laf atar

Dean Ambrose: Locker Room da seni göreceğim Lesnar!

Arkadan cevap veren Brock Lesnar 'ın sesi duyulur kameralar ona çevrilir ve sırıtarak

Brock Lesnar: Sırıtarak Görüşelim görüşelim!

Bu sırada Kameralar Kapanır

ANLAŞMALI

PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Brock Lesnar and Paul Heyman
» PWE.COM Exclusive - Nikki Bella Backstage
» PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage
» Brock Lesnar the F-5
» Brock Lesnar UFC