PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE.COM Exclusive - Nikki Bella Backstage

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

PWE.COM Exclusive - Nikki Bella Backstage Empty
MesajKonu: PWE.COM Exclusive - Nikki Bella Backstage   PWE.COM Exclusive - Nikki Bella Backstage EmptyÇarş. 22 Haz. 2016, 08:31

Bayanlar ve baylar bugün arka alanda yanımda Nikki Bella var. Kendisine bir kaç sorumuz var.

PWE.COM Exclusive - Nikki Bella Backstage Maxresdefault

Renee Young: Merhaba  Nikki, nasılsın ?

Nikki Bella: Klasik ilk soru. Tarzını biraz değiştirmelisin Renee.

Renee Young: Görüyorum ki iyisin, sende sorduğun için saol.

Nikki Bella: Artık gerçek sorulara geçsek, vaktim kısıtlı.

Renee Young: Tabi ki, nerden geliyorsun, nereye gidiyorsun ?

Nikki Bella: Bugün izin günümdü, aramızda ki başka kadınlar gibi, izin günlerimi evde geçirmiyorum. Bugün buraya geldim ve her zaman ki gibi çalışmaya başladım. Bugünkü çalışmamı bitirdim ve şu an evime gitmeyi bekliyorum.

Renee Young: Eve gitmek derken kastın Dolph Ziggler'a mı gitmek ?

Nikki Bella: Evet. Eve derken onu kastettim. Özel hayatımla ilgili soruları bugünlük geçebilir miyiz ?

Renee Young: Bu seferlik olabilir, benimde eve geri dönmem gerekiyor.

Nikki Bella: Ev derken Ambrose'u kast ediyorsun herhalde. O nasıl oldu kazadan sonra ?

Renee Young: Daha iyi, hala toparlanmaya çalışıyor. Teşekkürler.

Nikki Bella: Rica ederim. Dolph'ta Ambrose'u evde ziyaret etmek istiyor ama iş takvimi uymuyor. Biliyorsun ikisinin de garip bir Ohio'lu takıntısı var. Ama yapabileceğimiz bir şey yok.

Renee Young: Evet doğru. Dean'de sürekli Sami, Dolph ve diğer Ohio'lu arkadaşlarıyla konuşuyor. Ve bitmek bilmiyor. Ama yapılacak bir şey yok. Neyse sorularıma devam edeyim. Matematiksel olarak turnuva da bir şansın kalmadığını ve SummerSlam'den bir PWE Womens Şampiyonu çıkması gerektiğini biliyoruz. SummerSlam sonrası Nikki Bella'yı neler bekliyor ?

Nikki Bella: Bu sorunu geçenlerde vefat eden Muhammed Ali'den bir alıntı yaparak cevaplamak istiyorum, ''Ben en iyisiyim. Bunu gözlerimle görmeden önce de söylüyordum. Sakın bana şu işi yapamazsın demeyin. Olanaksız olduğunu anlatmayın. En iyisi olmadığımı söylemeyin. Ben en iyinin de iyisiyim.'' En iyisiyim ve en iyi güreş organizasyonunda en prestijli ünvanı kazanmam gerekiyor. Bu turnuva ilk şansımdı ve ilk şansımda bocaladım. Ama bu demek olmuyor ki başka şanslar da olmayacak.

Renee Young: Gereğinden fazla spor salonunda çalışmak da fazla ve biraz daha zararlı değil mi sence ?

Nikki Bella: Aslında biraz da öyle. Aslında gereğinden fazla çalışmamaya dikkat ediyorum. Bazen fazla mı çalışıyorum, sonra ki gün daha hafif çalışıyorum. Bazen de günlük antremanım bittikten sonra kafama nasıl eserse öyle biraz daha çalışıyorum.

Renee Young: En son ringde olduğunda Dolph Ziggler ve Daniel Bryan ile çalışmaya başladığını ve yeni hareketler öğrendiğini söylemiştin. Biraz detay verir misin ?

Nikki Bella: Dolph ve Daniel PWE'de büyük başarılar elde etmiş 2 isim. Ve ikisi de aileden. Onlardan öğrenebileceğim bazı şeyler bir gün bir yerde, kilit bir anda lazım olabilir. Dolph ile her zaman düşündüğümüz bir şey vardı, arka bahçeye bir profesyonel ring kurduk. İşten sonra yorgun olmazsak bir kaç yeni hareketler deniyoruz. Daniel'da geldiğinde bir kaç teknik hareketler de öğrenmeye çalışıyorum. Bugüne kadar öğrendiklerimin üstüne katıyorum. Umarım bir daha PWE Womens Şampiyonluğunda şans elde ettiğimde yardımcı olurlar.

Renee Young: Sence turnuvayı kim kazanıcak ?

Nikki Bella: Aslında umrumda değil, ben şansımı yitirdim, diğerlerini de çok umursamıyorum. Eğer maçım varsa ringe gelip yapabildiğimin en iyisini yaparım ve giderim. Ben turnuva sonrasını hedefliyorum. Paige veya Kaitliyn, kazanmış kimin umrunda olur. Tek düşündüğüm o turnuvayı kazanan ile şampiyonluğun ortada olduğu bire bir maçta olmak ve kazanmak tabi ki de. Bu yüzden turnuvanın bitmesini 4 gözle bekliyorum Renee.

Renee Young: Bugünlük sorularımız bu kadardı. Zaman ayırıp cevap verdiğin için saol Nikki. Bir daha ki sefere görüşmek üzere ve bol şans.

Nikki Bella: Rica ederim Renee, her zaman bu kameraların önünde olmayı sevdim. Ve son bir şey daha.

Renee Young: Evet.

Nikki Bella: Eğer sizde Nikki Bella'nın ve Dolph Ziggler'ın hak ettikleri yerlere gelmesini istiyorsanız bunu yöneticilere bildirin, sessiz kalmayın. Güzelim yetenekler harcanıyor burada.

Bu görüntüler eşliğinde kameralar kapanıyor.

PWE.COM Exclusive - Nikki Bella Backstage
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PWE.COM Exclusive - Dean Ambrose Backstage
» Nikki Bella GYM'de
» Nikki Bella Hakkında
» Nikki Bella'dan Fotoğraf.
» PWE.COM Exclusive - Brock Lesnar and Paul Heyman Backstage