PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!

+7
Klaus Meine
Mamy D Way
leo
The Masked Assassin
Achilles
Rawe
The Brahma Bull
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! Empty
MesajKonu: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:23

This Fire Burns! Şampiyona yoğun ilgi var!

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! 2VVFLVw
CM Punk stage de! Yanında menajeri Paul Heyman yok. ''IT'S CLOBBERIN TIME!'' diye bağırdıktan sonra kendisine ayrılan çemberin içine giriyor. 

Michael Cole: Main Event için her şey hazır durumda! 

ELIMINATION CHAMBER MATCH FOR THE PWE CHAMPIONSHIP

Maça Orton ve Goldberg başlıyor. Bakışıyorlar ve sonra lockupa giriyorlar, Goldberg doğal olarak üstün çıkıyor ve kafa kola alıyor. Sonra da bir Overhead Suplex geliyor. Goldberg bir süre yemeğiyle oynayan çocuk gibi pataklıyor Orton'u. Irish Whip'e yolluyor ve geri gelirken de bir Scoop Slam görüyoruz. Sonra da Reigns'e doğru bakıp orta parmağını gösteriyor ve Reigns aynı şekilde karşılık vererek camı yumrukluyor. Cam birden tuzla buz oluyor ve Reigns emri vaki şekilde giriyor. Hakem onu tekrar içeri sokmaya uğraşsa da Reigns ve Goldberg yüz yüze geliyorlar. Sonra Goldberg Orton'u kaldırıyor ve Roman'ın üzerine atıyor. Roman da iplerden sekerek Big Boot'u yapıştırıyor. Tekrar yüzleşiyorlarken geriye doğru sayım geliyor. 5...4...3...2...1...0!

ZOORT!

Alberto Del Rio geliyor. Goldberg ve Reigns aynı anda bakıyorlar Alberto'ya. Alberto da Double Clothesline yapmaya çalışıyor ama Reigns ve Goldberg milim kımıldamıyorlar. İkisi de itiyorlar Alberto'yu ve Alberto yapışıyor köşeye. Sonra da Goldberg koşarak splash yapıyor ve geri dönen Alberto'ya da Reigns bir Samoan Drop geçiriyor. Aynı anda Orton da ayağa kalkıyor ve bir RKO yapıştırıyor. Üçü de birbirine bakarken ışıklar tekrar geliyor.5...4...3...2...1...0!

ZOORT!

CM Punk çıkıyor ve ringe doğru bakıyor. Ringdeki herkes ona geri bakıyor ve Punk demirlere yaslanıyor. Orton gidip ona korkak olduğunu söylüyor. Punk sadece gülerek karşılık veriyor. ADR ayağa kalkıyor ve Orton ile didişmeye başlıyorlar. Tabii arkalarında duran 2 tane devi görmedikleri için. İkisi de iplerden geriliyor, Alberto ve Orton döndüğü anda da... DOUBLE SPEAR ! Reigns ADR'ın, Goldberg de Orton'un üzerine yatıyor. Alberto tuş oluyor, sonra da Orton. 

ADR VE ORTON ELENDİ!

5...4...3...2...1...0!

ZOORT!

Drew McIntyre çıkıyor ringe. Punk da aynı anda sinsice demirleri tırmanıyor. Orada üçü de yiyişmeye başlıyorlar, bir superman punch hazırlığı geliyor Reigns'ten ama Goldberg süper bir clothesline ile uçuruyor Reigns'ı ve Drew sinsice rollup'a gidiyor. Goldberg çok sinirleniyor, tuş olmayınca kalkıyor ve Drew'ı kafasından tutup demirlere fırlatıyor. Şlak diye bir ses geliyor, sonra da Punk resmen kartal gibi havada süzülüp Drew'ın üzerine düşüyor ! Aynı ses tekrar yankılanıyor ve Goldberg tam arkasını döndüğü anda REIGNS'TEN BIR SPEAR ! !
1,2... Goldberg kurtuluyor ! Punk da Drew'a tuşa gidiyor! 1! 2! o da olmuyor ! 

ZOORT!

Goldberg sürüne sürüne köşeye gidiyor ve Spear tauntlarına başlıyor, Reigns ayağa kalkıyor, hemen Drew da, ve Reigns Drew'ı kendi üzerine tutup çekiyor ve spear Drew'a isabet ediyor ! Goldberg hemen tuşa gidiyor,  ama Reigns kaldırıp bir Fallaway Slam çekince Drew kendine gelmek için zaman buluyor ve Reigns'e kahpeliğinin karşılığını Scot Drop ile veriyor. Punk da aynı anda ringe giriyor ve yüzleşiyorlar, sonra da kavgaya tutuşuyorlar. Lockuptan Punk üstün çıkıyor, sonra da bir takedown yaparak yere seriyor Drew'ı, bir headlock bağlıyor ama Drew Eye gouge yaparak kurtuluyor ve bir Big Boot izliyoruz. Punk kendine hemen geliyor ve Drew'ın ayağını tutarak Leg Trip yapıyor. Sonra da bir Foot DDT ve Achilles Lock bağlıyor, ama Drew tekme atarak kurtuluyor ve kendisine doğru koşarak gelen Reigns'ten spear yiyor. Kadere razı bir şekilde yere düşüyor.
1...2...3!

DREW MCINTYRE ELENDİ!

Drew McIntyre eleniyor ve 3 kişiye düşüyoruz. Punk Springboard Forearm ile Reigns'in üzerine uçuyor ve vuruyor. Goldberg'in gazabına uğramamak için tekrar kaçıyor ama Goldberg tam arkasından geliyor. Tam Punk demirlere tırmanıp kaçacakken Goldberg Powerbomb pozisyonunda yakalıyor onu ve demirlerin üzerine Powerbomb ediyor ! Punk acıyla bağırıyor ama Reigns aynı anda uçarak bir Spear yapıyor Goldberg'ın üzerine, Goldberg son anda çekiliyor ve Reigns kafasını demirlere vuruyor.   Goldberg kafese doğru bir Overhead German Suplex çakıyor ve camdan kafes Reigns'ın üzerine yıkılıyor. Goldberg ayağının ucuyla tuşa gidiyor. 1! 2! 3!

ROMAN REİGNS ELENDİ!

Punk ve Goldberg kalıyor. Punk tekrar Goldberg'e çaktırmadan kafese tırmanıyor ve üzerine atlıyor ! Goldberg yere yıkılırken Punk ringin içine düşüyor ve bir süre hareketsizlik oluyor. Goldberg ringe ağır ağır giriyor derken Punk'tan bir Roundhouse Kick geliyor. Ringe düşüyor Goldberg ve Punk da dizi üstünde duruyor. Sonra Goldberg turnbuckle'a dayanınca Punk Shining Wizard yapıyor ama Bulldog'a giderken Goldberg geriye çekiyor ve bir Jackhammer pozisyonuna sokuyor, vuruyor ! Şimdi tuşa gidiyor! 1! 2!.. 3 olmuyor!  Goldberg ters ters bakarak Spear tauntları yapıyor. Sonra da Punk ayağa kalkınc akoşuyor ama Goldberg ıskalıyor ve Turnbuckle demirine giriyor. Punk'tan hızlı bir Go To Sleep ! Tuşa gidiyor! 1! 2! yine 3 olmuyor! 

Punk hızlıca Anaconda Vice bağlıyor, sıkıyor bayağı bir süre ve Goldberg pes etmemekte ısrar ediyor! Goldberg'in pes etmeye niyeti yok! Ama en sonunda bayılıyor Goldberg! Hakem gerçekten bayıldığına kanaat getirince elini kaldırıyor Goldberg'in ve yere bırakıyor! 1! Şimdi bir kez daha aynı şeyi yapıyor! 2! Ve son bir kez daha yapıyor... 3! Goldberg elini üç kere yere vurmuş olarak kabul ediliyor ve CM Punk kazanıyor!

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! Punk3_original
CM PUNK HALA ŞAMPİYON! 

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! 200_s
Punk kemerini havaya kaldırırken tıpkı Christian'a olduğu gibi bir kez daha ışıklar sönüyor ve yine kahkaha sesleri duyuluyor! 

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! Cm-punk
Işıklar açıldığında Punk'un bağdaş kurmuş olduğunu görüyoruz. Christian'ın başına gelenleri izlemiş olmalı ki hemen sakin bir şekilde kemerine bakıyor ve kemerin bir yarısının X işareti ile çizili olduğunu görüyor. Ardından sinirle ayağa kalkıyor ve bütün bunların sorumlusu olan kişiye sesleniyor ancak gelen giden yok. En sonunda ringden iniyor ve arka alanın yolunu tutuyor.

Micheal Cole: Kısa bir reklamın ardından yeniden siz-

DERP!

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! Bray-Wyatt-promo
Titanroon'da Bray Wyatt görünüyor!

Bray Wyatt: Washington. Geliyorum!

DERP!

''Live in Fear!''

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! RAW_1132_Photo_126-1733710783
Bray Wyatt ringe ilerliyor. Elinde her zamanki gaz lambası var. Bu sırada ringde bir sandığın olduğunu görüyoruz. 

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! Bray-wyatt-mic
Ringe giriyor ve sandığın karşısındaki sandalyeye oturuyor. Ardından konuşmaya başlıyor.

Bray Wyatt: Bayanlar ve baylar benim adım Bray Wyatt! Bu şirketteki iki ana unvanında üstünde olan adam! Gece boyunca eylemlerim sonucunda küçük çocukların ürktüğünü yetişkinlerin ise anlamsız ifadelerini gözlemledim. Ve bu gece bu karmaşıklığa son vermek için buraya çıktım. Unvanlar, para, kızlar.. Benim için hiç bir anlam ifade etmiyor. Ancak sizler için çok şey fark ettiğini görüyorum. Biraz bu yüzden biraz da kişisel sebeplerden dolayı korkunun yüzü olan adamın da bir unvan sahibi olması gerektiği kanısına vardım. Ancak bu Christian'ın Dünya ağır siklet şampiyonluğu değil, CM Punk'ın PWE şampiyonluğu hiç değil. Bu ikisinden de üstün bir şey olmalıydı. 

Ayağa kalkar ve iki adımda sandığa ulaşır. Ardından sandığı açar. Sandıkta bir kemer olduğunu görüyoruz. Bray Wyatt sandıktaki kemeri alıyor ve tekrardan konuşmaya başlıyor.

Bray Wyatt: Bayanlar ve baylar. Sizlere kendimi tekrardan tanıtmama izin verin. Benim adım Bray Wyatt. Ve ben sizlerin Undispudet Şampiyonuyum! 

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! Bray-Wyatt-620x350
Kemeri çarşaf gibi önüne serer. Ardından diz çöküp ellerini iki yana açar ve ''FOLLOW THE BUZZARDS'' diye bağırır. Şov bu görüntüler eşliğinde sona erer. 

En son The People's Champ tarafından Paz 15 Mayıs 2016, 23:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:25

Haydaa..
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:29

Roman baba gitti . O zaman Punk alsın
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:30

Nasıl elenirim anlam veremiyorum doğrusu.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:32

The Empire Reigns demiş ki:
Kemeri alabileceğin düşüncesine  anlam veremiyorum doğrusu.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:33

Goldberg dişli rakip . Ikisininde alması sonucunda güzel feud lar olur
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:33

Ne degısık bır ME .
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

Kaisér demiş ki:
Hakan baba gene çakıyor.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:34

Yanlız Sami ye ne oldu çok merak ediyorum ya uzaya falan mi cikti bu adam
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:36

Achilles demiş ki:
Benlık ıs yok daha bekleme  Very Happy .
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:36

Kaisér demiş ki:

90'a vurdu, gol oldu.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:37

The Death Machine demiş ki:
Achilles demiş ki:
Benlık ıs yok daha bekleme  Very Happy .
Valla ona takıldım ya Very Happy
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:38

Motörhead demiş ki:
Kaisér demiş ki:
Hakan baba gene çakıyor.
Harbiden sağlam vurmuş Kaiser baba. (Emircan çakıyor dedi uyarıyı hak ediyor)

Yeni part attık beyler. Son part kaldı kaybolmayın bi yere.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:39

Guzel sovdu ellerınıze saglık.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!   PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT! EmptyPaz 15 Mayıs 2016, 22:39

The Death Machine demiş ki:
Guzel sovdu ellerınıze saglık.
Daha bitmedi olm Very Happy

PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington! MAIN EVENT!
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE PWE Apocalypse! Live in Seatle Washington!
» PWE Apocalypse II Main Event *LIVE*
» PWE BreakDown II Main Event *LIVE*
» PWE Apocalypse II Main Show *LIVE*
» PWE Decimation II Main Event *LIVE*