PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Becaus I'm bringing The Big Fight!

YazarMesaj
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

REP Puanı : 5

Becaus I'm bringing The Big Fight! Empty
MesajKonu: Becaus I'm bringing The Big Fight!   Becaus I'm bringing The Big Fight! EmptyÇarş. 18 Mayıs 2016, 23:28

Becaus I'm bringing The Big Fight! RAW%20Backstage%20Pass%2016th%20June,%202014%20Roman%20Reigns%20Interview-M

Bir anda titanroonda Roman Reigns tek başına görünüyor. Vakit kaybetmeden konuşmaya başlıyor.

Roman Reigns:

Sürtük karılar gibi veya Goldberg'in yaptığı gibi ringe çıkıp car car konuşmak için fazla yoğunum. Ancak bu şirkette ''konuşmak'' kadar saçma bir şeyin zorunluluk haline getirilmesinden dolayı sizlere bir kaç şey söylemem gerekiyor. Neyse ki artık elime saçma sapan kağıtların tutuşturulmuyor. Her neyse. Elimination Chamber maçında şunu yaptım bunu yaptım dememe gerek yok. Her şeyi gördünüz. Goldberg'e olanları gördünüz. Kapasitemi gördünüz. Daha fazlasını da yapabilirim. Evet bu benim için hiç sorun olmaz. Ancak başka planlarım var. Bu Cuma sonunda Goldberg'i elde etmiş olacağım. Karşıma çıkacak ve bana yiyebileceğim en güzel dayaklardan birisini atacak. Her ne kadar olasılık payı yüksek olsa da sadece sizler böyle düşünüyorsunuz. Belki haklı da çıkacaksınız ancak hepinizin önünde yemin ederim ki Cuma gecesini Goldberg'den bir parça almadan kapatmayacağım. Çünkü Cuma gecesi oraya büyük savaşı getireceğim! Cuma gecesi o ringden gülerek ayrılmayacaksın Goldberg. Buna izin vermeyeceğim...

BELIEVE THAT!

Titanroondaki görüntü kayboluyor.

Becaus I'm bringing The Big Fight!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I FIGHT!
» Owens Will Fight