PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Owens Will Fight

YazarMesaj
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

Owens Will Fight  Empty
MesajKonu: Owens Will Fight    Owens Will Fight  EmptyC.tesi 04 Şub. 2017, 03:55

Owens Will Fight  Kevin-Owens

Led ekranda Owens gözüküyor.

Owens:Bir çok kişi Jericho'ya ihanet etme sebebimi soruyor.Bende onlara soruyla cevap veriyorum ; Neden ihanet etmeyeyim? En iyi arkadaş oyunları bir yere kadar , her ne kadar kötü taraf gibi gözüksem de Ben Jericho'nun galibiyetini kesinleştiren bir etkendim .Dürüst olmak gerekirse o benim en iyiarkadaşımdı ama ben onun en iyi arkadaşı değildim , beni bir basamak gibi kullanmak isterken basamağın ta kendisi oldu.Bende bu basamağı geçip insanların bana vermiş olduğu lakapların hakkını  verip Jericho'nun sayemde kazandığı ve sayemde koruduğu ünvanı daha sağlam omuzlara getireceğim.Roman Reigns benim için bir tehdit değil , geldiğim ilk günden beri onu bir tehdit olarak görmüyorum , o sadece güçlü olduğu algısını oluşturmak için ağır konuşan birisi ve güreş dünyasında sadece yaptığın icraatlar ile hatırlanırsın.Roman Reigns'in yaptığı bir icraat yok ama Başarılarımın anlatıldığı satırlarda basamak olarak kullandığım kişiler arasında olması en büyük icraatı olabilir ne de olsa insanlar kaybetmeyi bile güzel nedene bağlarken başarısızlıkları neden bağlayamasın ? Jericho kaybetme korkusu ile hareket eden bir kişiliğe sahip , benim dış görünüşüm ile dalga geçmesi onu komik yapmıyor , eğer komik olmak istiyor ise kemeri koruyacağından veya Ziggler'ın iki kemer kazanmasına gülebilir.Şahsen Ziggler iki kemer almak için ne yaptığını hepimiz biliyoruz (gülümseyerek).Dünyanın en komik fıkrası senin kemeri koruyacağındır ve şahsen bahsederken bile güldüğüm bir eylemin gerçek olması şok etkisinden çok daha fazla gülmeme sebep olur.Eğer dediklerinde ciddi değilsen komik ama ciddi isen daha da komik dostum.Chris Jericho beni listende barındırarak beni tehdit ettiğini mi sanıyorsun? Üzgünüm ama ciddi almadığım cümle ve hakatetleri tehdit olarak algılamıyorum.Aynı varlığın gibi.

Owens Will Fight
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I FIGHT!
» Becaus I'm bringing The Big Fight!
» Owens vs Goldberg
» Kevin Owens Röportaj
» Kevin Owens Wrestlemania Hakkında