PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final

+2
The Swiss Sensation
The Charismatic Enigma
6 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final Empty
MesajKonu: Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final   Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final EmptySalı 09 Ağus. 2016, 01:04

This is Extreme çalıyor ve klasik intro oynuyor. Arena yine tıklım tıklım.

Corey Graves: İyi akşamlar PWE severler, ben Corey Graves ve Hardcore Classic turnuvasının finaline hoş geldiniz. Yanımda Paul Heyman ve Mauro Ranallo var.

Mauro Ranallo: Oldukça heyecan verici bir gece sevgili izleyenler. Güreş dünyası bu gece öğrenecek ? Dünya üzerinde ki en Hardcore güreşçi kim ?

Paul Heyman: Sami Callihan mı ? Cesaro mu ? Kesin bir şey söyleyemeyiz çünkü ikisini de turnuva da gördük. Bakalım neler yaşanacak.

This is Extreme çalıyor ve Joey Styles geliyor. Klasik Joey tezahüratları geliyor.

Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final Joey_Styles_bio

Joey Styles: OH, MY GOD. Bu ana kadar neler yaşadık. Merdivenin tepesinden Orange Crush gördük, alevli masaya Powerbomb gördük. Merdivene kelepçeleneni, yangın söndürme tüpüyle hoş anlar yaşamayanları gördük. Elektrikli testere ve cımbız gördük, tuğlalar, efsanede dayaklar, kanlar ve daha bir çok şey. Olağan üstü güçlü anlara tanık ettik. Az masa kırılmadı, az sandalye yenmedi az merdiven ile uçulmadı ve şu an bu ana geldik. Favori dediğimiz çoğu kişi tek tek yıkıldı ve içlerinden sadece 2 tanesi kaldı. Onlar The Swiss Superman Cesaro ve The Callihan Death Machine Sami Callihan'dan başkaları değildir. Bayanlar ve baylar, lütfen finalistler için ayağa kalkın ve onları buraya alalım. Karşınızda turnuva finalistleri...

Space Demantia!

Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final 15eca6ced4e8397d760ea99007bef72a238afee7_hq

Tüm rakiplerini korku ve adrenalin dolu stili ile alt etti. Kendine has tarzı ile insanları büyüledi. Neler yapabileceğini gösterdi ve bu büyük finalde daha fazlasını yapacağını düşünüyoruz. Sami Callihan geliyor.

Swiss Made!

Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final RAW_1090_Photo_095

İnanılmaz gücüyle izleyenleri kendine hayran etti. Hem efsaneleri hem de yeni kanları darma dağan etti ve şu an burada bu büyük finalde. Ve bu zorlu maçı kazanmayı her şeyden çok istiyor. Cesaro geliyor.

Joey Styles mikrofonu Callihan'a uzatıyor.

Sami Callihan: Yıllardır kendimi bu ringlerde paraladım. Bir kez bile sızlanmadan her maça çıkmaya çalıştım ve burası beni alt üst etti. Ama bu turnuvayla yeniden toparlandım. Ve karşımda ki kaslı yabancıyı yenerek de PWE yöneticilerine laflarını tek tek yutturacağım.

Joey Styles mikrofonu Cesaro'ya uzatıyor.

Cesaro: Hayatım boyunca bunun gibi ve bir çok insanla karşılaştım. Turnuva da ki rakiplerimi gördünüz. Bir bir ezdim geçtim ve şimdi de karşımda duran ergenlik çağını atlatamayan ve kendi içinde kaybolmuş genç arkadaşımızı hezimete uğratacağım.

Joey Styles ringden iniyor ve spiker masasında yerine geçiyor.

Hardcore Classic

The Grand Final, Singles Hardcore Match

Sami Callihan (PWE Original) vs Cesaro (PWE Newbie)

Cesaro centilmenlik için elini uzatıyor ama Callihan eline tekme atıyor ve Clothesline çakıyor. Yerdeyken tekmeliyor Sami, kaldırıyor ve dışarı atıyor. Cesaro geri ringe girmeye çalışıyor ama Callihan Baseball Slide vuruyor. Hemen köşeye çıkıyor Callihan ve DIVING CROSSBODY ile atlıyor. Hemen kaldırıyor rakibini ve bariyerlere atıyor. Kaldırıyor ve diğer bariyere de atıyor Callihan. Şimdi sportmen kim diye bağırıyor. Ve Cesaro'nun üstüne koşuyor ama Cesaro Running European Uppercut çakıyor Sami'ye. Cesaro Kaldırıyor rakibini ve German Suplex ile zemine atıyor. German Suplex şeklinde kaldırıyor ama ters çeviriyor ve Overhead Belly to Belly Suplex ile zemine atıyor Cesaro. Girişe yaklaşıyorlar iyice. Cesaro bir kaç yumruk atıyor yerde ki Sami'ye ve kaldırıyor onu, Snap Suplex ile yine çakıyor zemine. Tuş deniyor Cesaro 1.. de atıyor Sami Callihan. Cesaro onu kaldırıyor ve Body Slam ile yere atıyor. Seyircilere tezahürat yapın diyor Cesaro ve titantronu gösteriyor. Kaldırıyor Callihan'ı ve bir European Uppercut vuruyor. Kolundan tutuyor ve titantrona fırlatıyor derken Callihan reverseliyor ve Cesaro'yu TITANTRONA ATIYOR!! Cesaro sert çarpıyor ve Callihan bir Kendo Stick buluyor. Sırtına sırtına indiriyor darbeleri. Arkadan yakalıyor Cesaro'yu, Kendo Stick'i boğazına dayıyor ve Russian Legsweep yapıyor Callihan, tuş deniyor 1.. 1.50 de atıyor Cesaro. Callihan hemen Kendo Stick ile girişiyor ve bırakıyor sopayı, STRETCH MUFFLER!! bağlıyor. Cesaro bir anda dehşete düşüyor, beklemediği yerden geldi. Elini uzatıyor etrafa ama kendisini kurtaracak bir ip yok. Ya pes etmeli ya da ipler olmadan kurtulmanın yolunu bulmalı Cesaro. Ellerini iki yana açıyor, hakemi çekiştiriyor Cesaro ve az önünde bir Kendo Stick görüyor, Sami bunu fark etmiyor ve Cesaro biraz uğraşıyor ve alıyor sopayı. Bir kaç kez vuruyor Sami'ye. O da bırakmıyor kazanmaya yakın ama Cesaro parmaklarına vuruyor ve mecbur bırakıyor. İkisi de biraz geri çekiliyor ve dinleniyor. Callihan ilk kalkan oluyor ve rakibini kaldırıyor. Cesaro da yardımıyla kalkıyor ve ikili de karşılıklı yumruklar atıyor, Callihan karnına bir tekme atıyor ve bir sandalye alıyor eline, sırtına geçiriyor. Cesaro'yu tutuyor ve RAMPADAN AŞAĞI FIRLATIYOR! tam ringe doğru AMA CESARO TAKLA ATARAK DURUMU KURTARIYOR! Callihan hemen üstüne gidiyor, Cesaro yerden merdiven alıp Sami'nin üstüne atıyor ve Sami havada yakalıyor, Cesaro'nun üstüne gidiyor ama Cesaro VERY EUROPEAN UPPERCUT vuruyor, hemde merdivenle. Callihan yüzünü tutarken Cesaro tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Sami. Cesaro onu kaldırıyor ve bir kaç European Uppercut vuruyor. Omuzluyor onu ve ringe doğru götürüyor. Callihan havada hareketleniyor ama bu da Cesaro'nun gücü. Cesaro ringe yaklaşıyor ve Sami'ye köşe direğine atıyor. Cesaro çelik merdiveni yerinden kaldırıyor ve geri adımlar atıyor yere bırakıyor. Callihan da ona bir yumruk atıyor. Cesaro arkasını dönüyor ve karşılık veriyor, sırtından tutuyor ve ringe çarpıyor. Callihan'ın kolundan tutuyor ve köşe direğine fırlatıyor. Callihan suratına fena çarpıyor ve arkasını dönüyor, Cesaro Tilt a whirl Backbreaker vuruyor ve hemen pozisyona alıyor, KARELIN LIFT ile Sami'yi çelik merdivene atıyor. Cesaro kalkıyor ve omzunu tutuyor ama bir şey yok diyor ve rakibini ringe sokuyor.

Cesaro tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Sami. Cesaro rakibini kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor, European Uppercut vuruyor ama Callihan çekiliyor. Ve Belly to Belly ile yere çakıyor Cesaro'yu. Bir sandalye daha alıyor Sami ve sırta 2 kez vuruyor, Cesaro'yu kaldırıp iplere atıyor ama Cesaro hızlı geliyor Sami de onu Back Bady Drop ile dışarı atıyor ama apronda kalıyor Cesaro. Bir Hot Shot yapıyor. Aşağı çekme için ayağından tutuyor ama Sami ringde kalıyor, Cesaro aprona çıkıyor ama Sami sandalyeyi geçiriyor ona. Sami hemen ringden iniyor ve bir kaç tekme atıp ayağa kaldırıyor ve zemine Standing Neckbreaker! yapıyor. Cesaro'yu sürüklüyor biraz ve spiker masası ve ringin tam ortasına bırakıyor, bir MERDİVEN alıyor ve üstüne koyuyor. Aprona çıkıyor Sami ve PENDULUM SPLASH! fron the APTON on the LADDER!!! Sami biraz zor kalkıyor ama yıkılmadı, Cesaro'yu kaldırıp ringe atıyor, kendisi de giriyor ve bir PENDULUM SPLASH!! daha yapıyor, tuş deniyor Sami Callihan 1.. 2.. 2.25 de atıyor Cesaro. Sami şaşkınlığını saklamıyor, merdiven yüzünden aldığı darbe ile de karnını tutarken bir müzik duyuluyor ve Callihan şaşkınlıkla bakıyor...

We're Coming Down!

Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final The-Dudley-Boyz-Entrance-Aws123104

DUDLEY BOYZ geliyor. Hatırlatalım Sami Callihan ilk bölümde ikiliye atar yapmıştı ve D-Von ile olan maçında onun içinden geçmişti ve rezil etti. İkili intikam için geliyorlar. Callihan başka adam kalmadı mı arkada onlar da gelsin halı saha yapalım diye bağırdığını duyuyoruz.

Dudley Boyz ringe giriyor ve direk Callihan'a dalıyorlar. D-Von bir kendo stick alıyor ve Callihan'a geçiriyor, Bubba Ray de bir Big Boot çakıyor. Sami'yi kaldırıyorlar ve Double Suplex yapıyorlar. Kaldırıyorlar ve bir Double Suplex daha. Ve yine bir Double Suplex. Bubba Ray kaldırıyor onu ve BUBBA BOMB yapıyor. D-Von onu kaldırıyor ve iplere yolluyor, Sami geliyor ve THRUST SPINEBUSTER geliyor. Yerde Sami Callihan'ı biraz daha hırpalıyorlar. Cesaro ayağa kalkıyor ve ne yapıyorsunuz diyor ama Dudley Boyz ona da bir Double Clothesline çakıyor. Biraz da onu hırpalıyorlar. Bubba Ray bağırıyor D-Von'a, bir masa kap gel diye. D-Von ringden inip masa alıyor ve kuruyorlar ringe, Callihan'ı kaldırıp ipe atıyor Bubba ve Callihan geliyor, 3D - Dudley Death Drop I geliyor. Sami masa parçalarının arasında yatıyor, Cesaro'yu onun üstüne koyuyorlar, tuşa gidiyor 1.. 2... 2.99 da attı Sami. Dudley Boyz ve hemen hemen herkes şok. Dudley Boyz biraz daha pataklıyor derken girişten gelen var.

BUNLAR DEAN AMBROSE ve DOLPH ZIGGLER. İkisi de Sami Callihan tarafından elendi ve üçlünün memleketleri bağlantısıyla aralarından su sızmıyor. Ama önceki bölümler de Sami arkadaşlarına yapmadığını bırakmadı. Ambrose ve Ziggler ringe giriyor ve kavga başlıyor, Ambrose'un karşısında Bubba, Ziggler'ın karşısın da D-Von var. Dörtlü birbirlerine yumruklar atıyorlar hakem ayırmayı deniyor ama başaramıyor. Ziggler bir tekme atıyor D-Von'a ve Famouser, Ambrose da bir Eye Poke yapıyor Bubba'ya ve Headlock Driver yapıyor. Callihan kalkıyor ve bir sandalye alıyor, bir D-Von'a bir de Bubba'ya vuruyor, bir ona vuruyor bir ona. Dudley Boyz Ohio'luların elinde şamar oğlanı oluyor. Sami sandalyeyi atıyor ve D-Von'u kaldırıyor, Ziggler'a atıyor, SUPERKICK! ve Sami onu dışarı atıyor. Ambrose da Bubba Ray'i kaldırıyor ve Ziggler'a atıyor, SUPERKICK! geliyor. Ambrose da onu dışarı atıyor. Ziggler & Ambrose köşeye çıkıyorlar, Dudley Boyz kalkıyor. Ambrose Diving Elbow Drop ile Ziggler da Diving Crossbody ile uçuyor üstlerine. Ohio'lular  Dudley Boyz'u da alıp arka alana gidiyorlar.

Cesaro arkadan ringe giriyor ve elinde Barbed Wire var, Callihan'ın sırtına geçiriyor onu. Hemen yakalıyor ve NEUTRALIZER!!! yapıyor, tuş deniyor 1.. 2.. 2.80 de atıyor Sami Callihan. Cesaro sinirlendi buna. Ringden iniyor ve bir masa alıyor, ringe sokuyor. Barbed Wire ile bir kez daha vuruyor ve bacaklardan yakalıyor, CESARO SWING geliyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. 10.. 11.. 12.. 13.. de bırakıyor Cesaro. Masayı köşeye çapraz şekilde kuruyor Cesaro. Ve Callihan'ı kaldırıyor, masaya yaslıyor, Callihan'ın hala başı dönüyor. Cesaro köşeye çıkıyor ve DIVING DOUBLE FOOT STOMP ON THE TABLE!!! Callihan bildiğin gömülüyor. Cesaro da zarar alıyor, biraz yer de kalıyor ve sonra kalkıyor. Köşede dinleniyor ve taunt atıyor. Cesaro kendini toparlıyor ve Callihan'ı kaldırmaya gidiyor ama Callihan bir Headbutt atıyor. Bir de Chop Block vuruyor ve bulduğu sandalyeyi Cesaro'nun kafasına geçiriyor. Hemen yakalıyor ve HEADLOCK DRIVER!! Tuşa gidiyor Sami 1.. 2.. 2.90 da atıyor Cesaro. Sami Callihan kalkıyor ve bir kaç tekme atıyor ve Barbed Wire'ı eline alıyor. Cesaro'ya kalk da bitsin diyor. Cesaro kalkıyor ve Sami savuruyor Barbed Wire'ı ama Cesaro eğiliyor, Sami bu sefer daha alçaktan sallıyor ama bu sefer de zıplıyor Cesaro. Sami şaşırıyor ve Cesaro onu havaya atıyor, VERY EUROPEAN UPPERCUT!!! geliyor. Hemen yakalıyor Sami'yi ve NEUTRALIZER!!! Tuşa gidiyor 1... 2... 3... oluyor. Turnuva bitti, Cesaro kazanıyor. Cesaro yeni Hardcore Şampiyonu.

Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final Cesaro2

Cesaro Hardcore Classic turnuvasını kazanıyor. Cesaro Şampiyonluğu ele geçiriyor. İlk olarak yeni şampiyonluğu ile poz veriyor. Joey Styles ringe giriyor ve mikrofon uzatıyor.

Cesaro: Söylemiştim Joey. Buraların en güçlüsü benim. Bir sürü ECW efsanesi yendim, Fatal 4 Way maçından da galip ayrıldım ve Sami Callihan'ı da yendim. Arkadaş gayet güzel güreşti, hakkını vermek lazım ama ben kazandım. Kendisi hor görüldü ama bu turnuva performansı ile dünyanın ona bakış açısı değişecektir. Tabi ki bana da. Çok güzel bir turnuva oldu, bir sürü insanla tanıştım ve bir sürü şey öğrendim ve sonunda tekrar kendime şampiyon diyebiliyorum. Tanrım, bu gerçekten çok güzel bir his.

Cesaro'nun kutlaması ile şov sona eriyor.
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final   Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final EmptySalı 09 Ağus. 2016, 01:09

Ellerinize Sağlık
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final   Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final EmptySalı 09 Ağus. 2016, 01:20

Callihan yine kaybetmiş ehuehuheu.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final   Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final EmptySalı 09 Ağus. 2016, 01:22

Cesaro ' ya tebrikler . Ellerine sağlık
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
RDChampion

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final   Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final EmptySalı 09 Ağus. 2016, 23:36

Bravo Cesaroo....
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final   Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final EmptySalı 09 Ağus. 2016, 23:37

wow güzel bir şov olmuş

Hardcore Classic Episode 4 - The Grand Final
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hardcore Classic Episode 2 - Last 16 Man (Part 2)
» Hardcore Classic Episode 2 - Last 16 Man (Part 1)
» Hardcore Classic Episode 3 - Fatal 4 Way
» Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 2)
» Hardcore Classic Episode 1 - First Round (Part 1)