PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

I'll Give Sami Callihan The Gift of Jericho

YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

I'll Give Sami Callihan The Gift of Jericho  Empty
MesajKonu: I'll Give Sami Callihan The Gift of Jericho    I'll Give Sami Callihan The Gift of Jericho  EmptyÇarş. 24 Ağus. 2016, 23:15

I'll Give Sami Callihan The Gift of Jericho  Backstage%2BTalk%2B2
Jericho arka alanda yürürken bir muhabir onu çeviriyor.

Muhabir: Chris, PWE'de bir türlü formunu yakalayamadın. Bütün bunların üstüne bir de Wyatt yenilgisi eklendi. Bu konu hakkında ne söyleyeceksin?

Chris Jericho: Bana başarısız mı demek istiyorsun? TAM OLARAK BUNU MU İMA ETMEYE ÇALIŞIYORSUN SENİ BUDALA HERİF? Eğer ima etmeye çalıştığın buysa sana Chris Jericho ile konuştuğunu hatırlatayım. 6 kere Dünya Şampiyonu olan. WWE'nin ilk Undispudet Şampiyonu olan Chris Jericho ile!

I'll Give Sami Callihan The Gift of Jericho  Backstage%2BTalk
Sakinleşir.

Arkamda efsane zaferler bıraktım. PWE'de ise yaptığım tek şey götü gökyüzünü aşmış insanların ağız kokularını çekmek! Böyle bir yerde bana formdan mı bahsediyorsun ha? Eğer öyleyse sana şunu söyleyeyim. Form buradaki bütün budalalarda olup bende olmayan bir şey. Çünkü bende onlardan daha iyisi var. Bende klas var. Ve form geçici, klas kalıcıdır. Ben bu şirketteki herkesten daha tecrübeliyim. Herkesten daha üstünüm. Ben bu şirketin yaşayan efsaneyim. Bu şirkette benden başka hiç kimse efsane sıfatını taşıyacak kapasite de değil. Çünkü onlarca yıl kazanmayı, kaybetmeyi, şampiyonlukları, hepsini ardı ardına yaşayınca efsane olursun. Ben kaybederken bile efsaneyim. Bu yüzden Wyatt'in geçen hafta beni yenmesi hiç bir şeyi değiştirmiyor. Eğer buna takılsaydım şimdiye akbabaları takip etmeye başlardım. Onları yakaladığımda öldürür ve ''Bakın Wyatt'den intikamımı aldım'' diye sizlere hava atardım. Tıpkı buradaki herkesin promo kesmekten anladığı gibi. Ama buna ihtiyacım yok. Hiç kimseye hiç bir şey kanıtlamaya ihtiyacım yok. Eğer hala kafasında benimle ilgili aptalca soru işaretleri olan varsa Cuma gecesi Rise'de Sami Callihan'a yapacaklarımı izleyebilir. Çünkü Cuma gecesi Sami Callihan'a Jericho'nun hediyesini vereceğim.

I'll Give Sami Callihan The Gift of Jericho  GiftofJericho.0.0
Kollarını iki yana açar ve gözlerini kapatır. 

DRINK IT IN MAAN!

Bu sırada muhabirde fırsattan istifade ediyor ve oradan tüyüyor. Jericho gözlerini açtığında muhabiri arıyor. Bulamayınca kadrajdan çıkıyor.

I'll Give Sami Callihan The Gift of Jericho
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob Van Dam vs Sami Callihan
» The Rock talks to little Sami Callihan
» PWE: Royal Rumble II | Sheamus (C) vs Sami Callihan | PWE Championship |
» Not Callihan Not Crowe Just Alton
» Lord give me a sign