PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

9 Eylül Rise! *LIVE*

+10
Mamy D Way
The Brahma Bull
YEAHYEAHYEAH
Show Off and Anti Diva
The Omega
Rawe
The Masked Immortal
Achilles
Ace of Diamonds
The Charismatic Enigma
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

9 Eylül Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Bugün Cuma akşamı ve bu demek oluyor ki PWE Rise! akşamı. Herkese merhaba, ben Corey Graves, meslektaşlarım Jerry Lawler ve Mauro Ranallo ile bir Rise! şovunu daha anlatmak için sizlerleyiz.

Mauro Ranallo: Sende bugün özel bir şeyler var Corey, bu kadar canlı bir sunum beklemiyordum.

Jerry Lawler: Çok uğraşma Mauro, genç o. Kanı çabuk kaynıyor.

Something for You!

9 Eylül Rise! *LIVE* 3mb_20140517_rohnjpw_0092

World Heavyweight Şampiyonu Adam Cole geliyor.

9 Eylül Rise! *LIVE* Adam-Cole

Ringe geliyor ve mikrofon alıyor.

Adam Cole: Herkesin WreslteMania II Main Eventine adaylığını koyduğu bu zorlu günlerde bir sorumluluk alıp şovu açayım dedim. Aslında gerçekten komik geliyor. Daha şampiyon olmayan Miz ve Ziggler WrestleMania da Main Eventinde olmak istiyor. Eminim Road To Future da ki bir kaç ezik de şimdiden bunun hayalini kuruyordur. Sheamus da istiyor bunu. Onu da suçlayamam adam PWE Şampiyonu ama tarzı hoşuma gitmiyor. Şu an WresleMania ile ilgilenmeyen Seth Rollins ve Dean Ambrose de isteyecektir, biri Royal Rumble'ı diğeri de Blaze of Glory ile meşgul. Burada olsalar tüm eski bunaklar da ister. Undertaker, Rock, Austin, Batista, Lesnar, Goldberg gibilerden bahsediyorum. Şu an bakım evinde olan dedelerimiz yani. Onları arada mutlaka ziyaret edin. Gelmenizden çok memnun kalırlar. WrestleMania'ya doğru John Cena, Randy Orton ve Chris Jericho gibi işi bitmiş olanların da bundan yakınmasını bekliyorum. Ama WrestleMania gibi yılda sadece 1 kez gerçekleşen ve katılımcıların sayılı olduğu bir şovda herkesin gecenin ana maçı için adaylığını koyması ne kadar şirin değil mi ? Asıl amacıma geçmek isterim çünkü epey kafa siktim yine. Ama ben Dünya Ağır Siklet Şampiyonuyum. Ve WrestleMania'ya gitmek için bir sebebim ve hakkım var. Önümüzde ki Speacial Eventler de rakiplerimi yenip WrestleMania'ya gidiyorum, Main Event'e çıkıyorum ve başarılı bir şekilde kemeri savunup WrestleMania Main Eventinden Dünya Ağır Siklet Şampiyonu olarak ayrılıyorum. Bazılarınızın neden dediğini duyuyorum, çünkü ADAM COLE BAYBAY! öyle olacak diy-

DERP!

9 Eylül Rise! *LIVE* Bray

Karanlık bir ortam görüyoruz. Bray Wyatt karşımıza çıkıyor ve gaz lambasını yakıyor.

Bray Wyatt: İyi akşamlar Bay Cole. Umarım sizi bölmemişimdir. Belki beni hatırlarsınız, the Seducer, the New Face of Fear, Bray Wyatt. Bir süre önce sizinle karşılaşmıştık bay Cole. Ve sizin düştüğünüzü gördüm, sizi uyardım. Sister sizi uyardı ama sen, sen, SEN UYANMADIN. UYAN! İnsanlar kaderlerini bilmemeli ama Sister çok merhametlidir. Onun gibi yüce varlıklar merhamet sahibi olmazlar, bu yüzden o kadar güçlülerdir ama Sister Abigail bu aşamayı açtı ve bazı insanlara kaderlerinden bir parça gösterdi. Doğruyu görmeleri için. Ama sen arkadaşım, sen bunu inkar ettin. İstediğin kadar Special Event'elere çıkabilir, WrestleMania da Main Event de yer alabilirsin veya farklı farklı kemerler kazanırsın. Ama Sister seni de izliyor, evet SENİ DE İZLİYOR ADAM. Biraz daha dikkatli olman gerekiyor. Az sonra sana bunu göstereceğim Adam. Hazır mısın ? Kendini nasıl hissediyorsun ? Boğazının düğümlemeye başladığını hissediyorum Adam ama bu daha bir şey değil.

Adam Cole, ben buradayım.

Gaz lambasını söndürür ve ışıklar gider.

DERP!

Live in Fear!

9 Eylül Rise! *LIVE* UBYmGjp

Ürkütücü karizmasının tamamını ile beraber geliyor Bray Wyatt.

Singles Match

Adam Cole vs Bray Wyatt

Cole ve Wyatt ringin farklı köşelerinde birbirlerine bakıyorlar. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Wyatt hemen lock-up’a girmek istese de Cole eğiliyor ve spiker masasına doğru bakan iplere yaslanarak ‘’ADAM COLE BAYBAY’’ diye bağırıyor, sonrasında arkasını dönüyor…muazzam bir Lariat geliyor Wyatt’tan. Cole takla atarak yere yıkılıyor. Wyatt tuşa gidiyor. 1, 2- Cole kaldırıyor omzunu. Wyatt kıkırdayarak kalkıyor ayağa ve Cole’u kafasından kaldırıyor ve suratına Forearm Smash vuruyor. Cole toparlanmaya çalışırken Wyatt bekliyor onun kalkmasını. Cole iplere erişmeye çalışıyor. Bu sırada Wyatt onun sırtına botunun tabanıyla basıyor ve Cole yere iniyor. Wyatt onun ensesini eziyor botuyla. Bu sırada Cole kolunu iplere atmaya başarıyor. Hakem uyarınca Wyatt bırakıyor onu. Wyatt kollarını açarak bekliyor onu. Cole ipleri tutarak kalkarken Wyatt koşuyor onun üzerine doğru…Cole ipleri çekiyor ve Wyatt ring dışına düşüyor. Cole çok bekletmeden iplerden zıplıyor ve Wyatt’ın üzerine Slingshot Crossbody ile uçuyor! İki isim de yerdeyken Cole ayağa kalkıyor ve Wyatt’ı saçlarından tutup ringe atıyor. Kendisi de aprona çıkıyor. Wyatt kalkmaya çalışırken Cole onun karnına tekmeyi vuruyor. Wyatt eğilmişken Cole iplerden zıplıyor yeniden ve Sunset Flip’e alıyor. 1, 2- Wyatt atmayı başarıyor. Cole hemen kalkıyor ve işi çabucak bitirme adına Superkick sallıyor Wyatt’a…Wyatt çekiliyor ve Cole’u kendine çekip Sister Abigail pozisyonuna alıyor..Cole ittiriyor ve Wyatt arkasını dönünce Cole’dan Enzugiri geliyor. Wyatt sersemlemişken Cole iplerden sekiyor ve Wyatt’a Clothesline vurmayı deniyor..Wyatt eğiliyor, Cole’un kolunu ve kafasını yakalıyor, çevirip Swinging Neckbreaker ile indiriyor Dünya Ağırsiklet şampiyonunu! Muazzam bir hareket. Wyatt üst gövdesini kaldırıyor ve kollarını açıp ‘’FOLLOW’’ diye bağırdıktan sonra ayağa kalkıyor. Cole yavaş yavaş kendine gelirken Wyatt onu iplere fırlatıyor ve döndüğünde Tilt-A-Whirl Backbreaker ile indiriyor. Tuşa gidiyor ardından. 1, 2-hayır! Wyatt kalkıyor ayağa. Cole da kalkmaya çalışırken Wyatt hışımla kaldırıyor rakibini ve çok sert bir şekilde köşeye fırlatıyor fakat Cole son anda tutuyor turnbuckle’ı. Wyatt onun üzerine koşmayı deniyor şimdi de ama Cole çekiliyor ve Wyatt kafasını köşeye çarpıyor. Cole’dan Corona Kick geliyor sonrasında! Wyatt yıkılmışken Cole onu ringin ortasına çekip tuşa gidiyor. 1, 2- olmuyor! Wyatt kaldırıyor omzunu. Cole kalkıyor ayağa ve Wyatt’ı da kaldırmayı deniyor. Wyatt kalkarken Cole’u ittiriyor ve Cole gidince üzerine Uranage ile yere atıyor Dünya Ağırsiklet şampiyonunu. Cole sırtını tutarak kalkmaya çalışırken Wyatt onun karnına tekmeyi atıyor, sonrasında iplerden sekip Running Senton ile ezmeye çalışıyor ancak Cole çekiliyor ve Wyatt sırtının üzerine düşüyor. O kalkmaya çalışırken Cole koşuyor ve Shining Wizard! Tuşa gidiyor. 1, 2- Wyatt atıyor Cole’u üzerinden!

Cole daha ne yapayım diye ayağa kalkıyor ve Wyatt’ı bekliyor. Wyatt zar zor ayağa kalkınca Cole’dan Superkick denemesi var..Wyatt çekiliyor. Cole arkasını döndüğünde Wyatt onun karnına tekmeyi basıyor, Suplex pozisyonuna alıp kaldırıyor ve Drop Suplex! Cole karnını tutarak kalkıyor ayağa acı içerisinde. Wyatt ona doğru koşuyor ve bir Clothesline ile Cole’u iplerden atıyor..bu sırada kendisi de düşüyor! İki isim de ring dışında şimdi. Wyatt daha erken ayağa kalkıyor ve Cole’u kolundan yakalayıp bariyerlere fırlatmaya çalışıyor ancak Cole direniyor gitmemek için, arkasını döndüğünde Wyatt’tan Short Arm Clothesline denemesi ile karşılaşsa da eğilerek savuruyor ve belinden yakalıyor Wyatt Family liderini, German Suplex için kaldırmaya çalışsa da Wyatt’tan onun suratına dirsek darbeleri gelince bırakıyor. Wyatt bu sırada Cole’un kafasından kavrıyor ve onu ringin apronuna çarptırıyor. Cole sersemlemişken Wyatt ringe giriyor. Count-out 8 iken Cole da giriyor ama Wyatt’tan Running Body Block ile karşılaşınca yere yıkılıyor. Wyatt onu kafasından kaldırarak suratına bağırıyor ve sonrasında yere fırlatıyor. Cole yavaş yavaş kalkmaya çalışırken Wyatt onu belinden yakalıyor. Cole dirsek darbeleri vurunca Wyatt bırakıyor ve Cole’dan SUPERKICK! Sonunda hareketi vurmayı başarıyor Cole, ama tuşa gidecek hali yok. İki isim de yerdeyken This Is Awesome chantleri inletiyor arenayı. Cole yavaş yavaş kalkıyor ayağa. Wyatt da kendine gelmeye çalışıyor. Cole kalkınca iplere yaslanıyor yeniden yıkılmamak için. Wyatt ayağa kalkarken Cole önüne düşen saçını geriye atıyor ve tam olarak ayağa kalkan Wyatt’a bir Superkick daha vuruyor. Wyatt yere düşerken Cole bu sefer tuşa gidiyor zor da olsa. 1, 2, 3!

Maç bitiyor. Şampiyon kazanmasını biliyor.

9 Eylül Rise! *LIVE* Maxresdefault

Bray Wyatt'ı yenerek önemli bir galibiyet alıyor Adam Cole. Cole sevinirken kameralar arka alana gidiyor.

9 Eylül Rise! *LIVE* Vt0I7Zq

Kameralar arka alanda. Dolph Ziggler'ı görüyoruz. Ziggler yoluna devam ediyor o sırada Renee Young ve bir takım çalışanları görüyor. Renee onların yanından ayrılıyor ve ikili birbirine yaklaşıyor.

Dolph Ziggler: Merhaba yenge, iyi akşamlar. Hayırdır bir sorun yoktur umarım.

Renee Young: Yok, sadece Jon'u bulamıyorum. Ben yine partiyi fazla abartıp bir yerde uyuya kaldığını düşünüyorum. Dün akşam ne kadar içtiniz Nick ?

Dolph: Yenge valla az içtik ya. Zaten bu ayın maaşları yatmıyordu. Samuel var ya, o son Showdown'dan sonra iyi para aldı. İşte onun parasıyla gittik bir mekana. Yedik içtik geldik.

Renee: Ne içtiniz ? Çabuk söyle ve sakın yalan söyleme Nick.

Dolph: Yenge sen de az yavaş gel. Ne desem bilemedim şimdi.

Renee: Uzatma Nick, karına bir telefon uzaktayım. Sıraya göre cevapla işte.

Dolph: Yenge beni biliyorsun, uyuşturucu kullanmam, birkaç kadeh içtim ve yemek yedim sadece. Jonathan biraz fazla içti. Samuel de o da bişey mi dedi art arda söyledi. Dedim ben yapmayın etmeyin.

Renee Ziggler'ın ayağına basar.

Dolph: Yenge yapma ama olmuyo böyle.

Renee: Konuşmaya devam et Nick.

Dolph: Tamam işte, Jon ve Sam biraz Kofi'nin verdiği maldan kullanıcaklardı ama mekan sahibi el koydu. Samuel direk kafa tuttu ama silahı görünce riske atmadı, ne olcak alt tarafı 3.000 dolar dedi ve bir büyük daha açtırdı. Jon da aç oğlum, yarasın koçuma dedi sonra Jon kendisi gitti. Dedim ben, oğlum yaramıyorsa içme.

Renee: Jon nerdeydi dün akşam ?

Dolph: Samuel'in evine gidiyorduk. O çok dayanamadı sikerler ben yatıyorum dedi ve arabada yattı yenge. Sabah kalktığımızda yoktu. Soyunma odasına baktın mı ?

Renee: Şurda kiler de onu konuştum zaten. Kafeterya da görmüş birisi bir ara, önce oraya bakıcam sonra odasına. Bu sefer fena yapıcam onu.

Renee hızla kafeteryaya doğru gidiyor. Dolph Ziggler da içinde ki Flash'ı çıkartıyor ve yardırıyor dümdüz. Ambrose'un odasına yaklaşıyor ve kapıyı çalıyor ama açan yok. Sadece sesler geliyor, Ziggler kimse cevap vermeyince kapıyı açıp dalıyor içeri. Ama ne görsün Ziggler. Dean Ambrose ve esmer 20'li yaşlarında bir kadın ile koltukta +18 güreşe geçmişler. Ziggler görüntüye dayanamıyor, odadan çıkıyor ve duvara yaslanıyor. Ambrose'a sesleniyor.

9 Eylül Rise! *LIVE* Ziggler

Dolph: Mox, napıyosun lan ? Toparlan oğlum. Renee seni arıyor. Bu arada ne biçim iş yapıyorsun, utanmasan kadına Crossface bağlıycaksın. Hadi az hızlı ol gönder şu kadını.

Dean: Dün akşamı anlattın mı Nick ?

Dolph: Evet, çok sert geldi Mox.

Dean: Senin babanın şarap çanağına sıçayım Nick. Çok mu sert geldi üstüne ?

Dolph: Asıl ben senin babanın emuğa koyim. Ne diyorsun oğlum. Senin manitandan ne bekliyorsun. Kadın balataları yakmış. Neyse hadi gönder şunu. Seni kafeterya da arıyor, büyük ihtimalle sonra buraya gelecek.

Dean: Tamam 2 dakika dışarı çık sen. Az kaldı.

Dolph: Mox anana başlatma şimdi. Hadi lan, üstünü giyin.

Dean: Ya tamam be oğlum. 2 dakika insana keyif aldırmıyonuz.

Dolph: Keyif mi almak istiyorsun ? O zaman sevgilinin yanına git. Rastgele bulduğun bir sürtüğü alıp işe getiriyorsun ve kendi odan da işe başlıyorsun. Bari başkasının odayı kullansaydın. Samuel'in oda ne güne duruyor, hem Renee orda görürse kuzenim dersin yer belki.

O sırada bir ses duyuyorlar. Renee Young küfür ede ede geliyor. Ziggler hemen kapıyı kapatıyor. Renee geliyor.

Renee: En son odasına kahve söylemiş, çekil de bakıyım ben.

Dolph: He ben baktım yenge. İçerde değil. Ben geldiğim de oda da sadece temizlikçi abla vardı.

Renee Young kapı kolunda asılı olan sütyeni eline alır.

Renee: Peki buda mı temizlikçi ablanın ?

Dolph: (Fısıldayarak) Hasiktir! Mox yapacağın işi sikeyim.

Renee odaya dalar ve çıplak kadın ile yarı çıplak Dean'i görür.

Renee: Allah belanı versin Jonathan. Saçıma süpürge ettim sana ama genede yaranamadım.

Dean: Valla yanlış anladın. Durum öyle böyle değil.

Renee: Tamam yanlış anladım o zaman. Açıkla durumu.

Dean: Hadi ya, bunu beklemiyordum ben. (Ambrose düşünür bir süre) Nick sende bir şey yok mu ? Yardımcı olsana az. Yuva kurtar şurda.

Ziggler konuşacakken Renee çantayla Ziggler'ın karnına vuruyor.

Dean: Çocuğun ne suçu var ya, dokunma ona.

Dolph: Mox ?

Dean: Efendim.

Dolph: Arkamı kolladığın için eyvallah da seni çıkınca fena hırpalıycam, kodumun gavatı. Uçkuruna sahip çıksaydın keşke.

Renee: Evet Nick doğru diyor. Bu kaçıncı hatan oldu hayvan herif.

Renee ağlamaya başlar. Ziggler elini omzuna atar. Teselli etmeye çalışır.

Dolph: Ağlama yenge, bu da geçer.

Renee topuklu ayakkabı ile Ziggler'ın ayağına basar.

Dolph: AHHH! YENGE, yenge. O güzel anan var ya, onun ellerini öpeyim ben.

O sırada Sami Callihan giriyor içeri. Pis pis sırıtıyor.

Sami: Jon, Nick noldu lan ? Ehehe, bir işi beceremediniz dimi ?

Dean: Senin yüzünden angut. Ne vardı Kofi'den ot almasan. Başımıza bunlar gelmezdi.

Sami: Ya adam para lazım dedi. Jamaika fakir dedi. Ben napıyım, dayanmadım. Sen de madem manitan var bi de üstüne başka kadın atıyon niye kendi odana atarsın, bari benim odaya getirseydin. Orda hem bulamazdı hem de Samuel'in arkasını topluyorum, piç yeni push almaya başladı duyarlarsa götünden kan alıyor diyeydin. O da mı aklına gelmedi yetersiz.

Dolph: Senden önce aynısını söyledim.

Sami: Cidden mi ? Çak bi beşlik.

İkili beşlik çakıyor, Renee iğrenerek ikisine bakıyor.

Dean: Senin aklına çomak sokucam şimdi.

Sami: Soksana hadi diyicem de sen soktuğunu sokmuşsun zaten. Ehehe.

Dean ve Sami bir birlerine bağırırken Renee araya giriyor.

Renee: YETER!! SUSUN ARTIK. KAFAM ŞİŞTİ.

Sami: Pardon yenge kusura bakma.

Renee: Bana yenge deme bir daha Samuel. Asla.

Sami: Tamam yenge.

Renee: Offff. Neyse seni Allah'a havala ediyorum. Nick beni eve bırakır mısın ?

Dolph: Yenge benim burada işim var. Çıkabileceğimi sanmıyorum.

Renee: Beni buradan götürmezsen şurada ki kumandayı gırtlağına sokacağım.

Dolph:
 Tamam yenge sakin ol. Gırtlağa kumanda lazım değil. Nicole da gidecekti. Seni onla taksiye bindireyim bizim otele gidin. Samuel sen de birileri görmeden duymadan Mox'a yardım et de şuraları temizleyin, toparlayın bi.

Sami: Yav he he tamam yaparız.

Callihan ve Ambrose etrafı topluyor. Ziggler da Renee'yi odadan çıkartıyor ve reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve sırada ki maçımıza geçiyoruz.

Devil's Sky!

9 Eylül Rise! *LIVE* 24016_original

''The Cleaner'' Kenny Omega geliyor.

Man With A Plan!

9 Eylül Rise! *LIVE* Thebriankendrickandbigzeke

Brian Kendrick geliyor. (Ezekiel Jackson'ı yok sayın)

Singles Match

Kenny Omega vs Brian Kendrick

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isimde lock-upla başlıyor. Omega üstünlüğü ele geçiriyor ve headlock'a alıyor Kendrick'i. Kendrick seri bir hareketle Bully Choke'a çevirmeye çalışıyor fakat Omega hemen pozisyonu bırakıyor. İki isim tekrar lock-up için yakınlaşıyorlar birbirlerine fakat Omega seri bir tekme atıyor Kendrick'in karnına. Omega, Kendrick'i köşeye yolluyor. Arka arkaya chop darbeleriyle Kendrick'in canını acıtmaya başlıyor. Fakat şimdi Kendrick, Omega'yı köşeye yerleştirmiş durumda. Ondan seri chop darbeleri geliyor. Kendrick, Omega'yı ringin ortasına çekiyor. Suplex denemesi fakat Omega hareketi lehine çeviriyor ve Dragon Rush. Omega hemen tuşa gidiyor. 1 2- Kendrick kurtuluyor. Omega bir tekme atıyor fakat Kendrick havada yakalıyor derken Omega'dan Enzuigiri. Omega yine tuşa gidiyor. 1 2- Kendrick kurtuluyor. Omega, Kendrick'in kafasına tokat atmaya başlıyor. Resmen dalga geçiyor Kendrick'le. Kaldırıp ringin dışına fırlatıyor. Demir posta çarptırıyor Kendrick'i. Bir daha kaldırıp bu seferde bariyerlere vuruyor. Kendini hemen ringin içine atıyor. Hakem bu sırada saymaya devam ediyor. 5 6- Kendrick ayaklanmaya başlıyor. 7 8 9- Kendrick son anda kendini ringin içine atıyor. Omega memnun değil anlaşılan. Kendrick'i hemen kaldırıo Styles Clash pozisyonu fakat Kendrick hareketi lehine çeviriyor ve Roll Up 1 2- Çok yakındı. Omega son anda kurtuluyor. Kendrick hızlıca Omega'nın üstüne koşuyor fakat Omega eğiliyor ve Lariat. Omega, Kendrick'i köşeye fırlatıyor. Hadouken, bir Hadouken daha! Kendrick acıdan bağırmaya başlıyor. Omega şimdi diğer köşeye geçiyor. Kendrick zıt köşede oturmuş vaziyette. Running Low Dropkick denemesi fakat Kendrick çekiliyor ve bir anda Bully Choke! İkili ringin ortasında. Omega büyük acı içerisinde. Pes edicek mi? Eli yere yakınlaşıyor fakat pes etmiyor. Şimdi Omega hareketi lehine çevirip Roll Up deniyor. 1 2- Kendrick kurtuluyor. İki isime ayakta. Birbirlerine koşuyorlar ve V-Trigger!!! Omega tuşa gitmiyor yalnız. Kendrick'i kaldırıyor ve Bloody Sunday! Yine tuşa gitmiyor. Bir kez daha kaldırıyor ve Styles Clash! Kendrick bilinci kapalı. Omega tuşa gidiyor. 1 2 3! Kenny Omega ikna edici bir şekilde maçı kazanmasını biliyor.

Temizlik yapacağım dedi ve Kendrick'in tozunu iyice aldı.

9 Eylül Rise! *LIVE* 720x405-image1(2)

The Cleaner eskisinden iyi gözüküyor. Kenny Omega arka alana gidiyor. Kameralar spiker masasına dönüyor.

Mauro Ranallo: Büyüleyici 2 maç izledik. Sen neler düşünüyorsun King ?

Jerry Lawler: Cidden güzeldi Mauro. Bunlar sahalarda görmek istediğimiz maçlar. Corey sen ne diyorsun ?

Corey Graves: Diyorum ki, ringe çıkacağım. Yapmam gereken bir anons var.

Mauro Ranallo: Anons mu ? Kağıtlar da yazmıyor öyle bir şey.

Jerry Lawler: Ne anonsu, otur oturduğun yerde, başımıza iş çıkacak.

Corey Graves kulaklığını çıkartıyor ve ringi girip mikrofon alıyor.

9 Eylül Rise! *LIVE* Corey_Graves_bio

Corey Graves: Bayanlar ve baylar, ben Rise'ın Sesi, Corey Graves. Arka alanda ki yapımcılarımız şovdan önce benden bu maç sonrası bir duyuru yapmamı istediler. PWE'nin en son gerçekleştirdiği Survivor Series de John Cena Randy Orton'u yenerek PWE Evreninin yeni Intercontinental Şampiyonu olmuştu. Orton ve Cena arasında ki klasik maçlardan biriydi ve hop oturup hop kalktık. Ama maçın sonunda galip John Cena'dan başkası değildi. Randy Orton da eski şampiyon olduğu için bir rövanş hakkı var ve PWE Yönetiminin kararına göre önümüzde ki Cuma gerçekleşecek. Evet, doğru duydunuz. Haftaya Rise da, Main Event maçı, John Cena vs Randy Orton, Intercontinental Şampiyonluk maçı. İyi seyirler...

Corey Graves ringden iniyor ve spiker masasına geçiyor. Kameralar da ringe dönüyor.

Space Demantia!

9 Eylül Rise! *LIVE* 553zuu

Sami Callihan ringe geliyor. Mikrofon alıyor Callihan.

Sami Callihan: Sheamus'ın babannesi kaşar. Şimdi bana rakibimi getirin. Bugün kafa sikme modunda değilim.

Callihan mikrofonu atıyor ve köşeye geçiyor, yere oturuyor.

Hallelujah!

9 Eylül Rise! *LIVE* Damien-Sandow-and-Cody-Rhodes-Entrance

Damien Sandow geliyor. Yanında Cody Rhodes var.

Cody Rhodes: Millet, alkışlarınıza biraz ara verin lütfen. Evet, böyle daha iyi oldu teşekkür ederim. Gördüğünüz gibi bu akşam da cahil kalmayacaksınız. Bay Damien Sandow bu akşam sizlere engin bir spor olan Profesyonel Güreşi gösterecek. Ben ise bugün ring kenarında duracağım ve sizlerde bir kaç dakikalığına kasvet hayatlarınız da gördüğünüz barzolar yerine klasik bir beyfendi göreceksiniz.

Damien Sandow: Cody, Cody, nasıl her seferinde böyle haklı olabiliyorsun ? Çünkü dostum, sen yetenekli bir beyfendisin. Burada ki ve arka alanda ki cahil ve çirkin kitle ise bunları anlayamaz. Ama biz iki dost bir yola koyulduk ve şu an ki mesaimiz de ben şu ringde duran insan müsvettesini bir güzel örnek olarak göstereceğim. Ve bir kez daha,

Cody Rhodes & Damien Sandow: YOU'RE WELCOME!!!

Damien Sandow ringe giriyor, Cody Rhodes dışarıda kalıyor. Hakem zili çalıyor.

Singles Match

Sami Callihan vs Damien Sandow

Maç başlıyor. Sami hızlıca Sandow'un üzerine gidiyor ancak Sandow onu tutuyor ve sertçe itiyor. Sami yere düşüyor. Hemen kalkıyor ve tekrar üzerine koşuyor Sandow'un. Bu kezde SHOULDER BLOCK geliyor Sandow'dan. Sami tekrar kalkıyor. Bu kez daha temkinli. Sandow elleri iki yana açıyor ve " come onnn " diyor. Sami ise ona küfür ediyor. Sandow sinirlenip üzerine koşuyor. Sami eğiliyor ve arkasına geçiyor. Sırtına sert bir yumruk vuruyor. Ardından LOW KICK sağ bacağına. Sandow ona doğru dönüyor. Bu kez de DROP KICK geliyor Sami'den. Sandow köşeye yaslanıyor şimdi. Sami geliyor ona doğru. Kaldırıyor ve köşeye oturtuyor Sandow'u. 1. Iplere çıkıyor ve seri yumruklar atıyor. Sandow itiyor onu. Sami şimdi düşüyor 1. Iplerden ancak hala ayakta. Şimdi tekrar geliyor Sandow'un üzerine. Ayağından çekiyor ve harika bir CORNER TAKEDOWN LARIAT! Hemen tuş deniyor. 1...2 olmadan atıyor Sandow. Sami onu kaldırmak için eğiliyor ancak bir anda Roll-Up'a alıyor Sandow! 1...2... kurtuluyor Sami! Şimdi aynı anda kalkıyorlar. Sandow önce davranıp tutuyor rakibi ve HALF HATCH KNEE STRIKES! Arka arkaya vuruyor Sandow. Ardından omzunu Sami'nin karnına dayıyor ve köşeye itiyor. Şimdi de arkaya SHOULDER ATTACK geliyor! Sami bir iki adım öne geliyor. Sandow sert bir UPPERCUT yapıştırıyor. Sami tekrar köşeye yaşlanıyor. Sandow geriliyor. Üzerine koşuyor ve BODY SPLASH!  Ardından kolundan çekiyor Sami'yi ve CLOTHESLINE ile yere indiriyor. Şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Sami Callihan. Sandow ayağa kalkıyor. Yerdeki Sami'ye bakıp sırıtıyor. Ardından CUBITO AUQUET! Kalkıyor Sandow. Bir kez daha! Ama Hayir! Sami çekiliyor bu kez! Sandow kendini yere çakıyor! Ikiside yerde şimdi. Aynı anda kalkıyorlar. Bu kez Sami hızlı davranıyor ve karnına bir tekme vuruyor. Ardından yanına geçiyor Sandow'un ve. NOTHERN SUPLEX! Sandow yerde tekrar. Sami geliyor yüzüstü yatırıyor şimdi Sandow'u. Tek kolundan yakalıyor ve ARMBREAKER bağlıyor. Sandow acıyla bağırıyor. Sami şiddeti arttırıyor. Hakem hemen geliyor o bölgeye. Sandow pes etmediğini söylüyor. Şimdi milim milim iplere yaklaşıyor Sandow. Zorda olsa ipi yakalıyor! Hakem geliyor ve Sami'ye bırakmasını söylüyor. Sami bırakıyor ve ayağa kalkıyor. Şimdi de o sırıtıyor. Ölümcül bir gülüş bu. Sandow şimdi iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Sami onu bekliyor. Sandow yüzü seyirciye dönük iplere tutunmuş vaziyette ayakta. Sami üzerine koşuyor ve NOTHERN LARIAT! Ringin dışına düşüyor Sandow! Çok sert bir Lariat geldi gerçekten. Sandow ensesini tutarak kalkmaya çalışıyor şimdi. Acı çektiği yüzünden belli oluyor. Zorda olsa ayağa kalkıyor. Ve bu kez SOMERSAULT PLANCHA ile atlıyor Sami! Ikiside yerde şimdi. Hakem Double Count Out için saymaya başlıyor. Sami ilk kalkan oluyor. Sandow'u kafasından tutuyor ve kaldırıyor. Ancak bir anda Sandow onu bariyerlere itiyor! Sami sertçe bariyerlere çarpıyor! Ve öylece kalıyor! Sandow üzerine geliyor ve arka arkaya KNEE STRIKE vuruyor! Bu arada hakem 8 diyor. Sandow hemen önce rakibi ringe atıyor ardından kendisi giriyor.

Şimdi Sandow , yerdeki rakibinin başında dikiliyor. Ardından KNEE DROP yapıyor. Ayağa kalkıyor ve bir KNEE DROP daha. Şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Sami. Hemen kafasından yakalıyor ve HEADLOCK bağlıyor Sandow. Aynı anda kulağına biseyler söylüyor ve sırıtıyor. Sami kurtulmaya çalışıyor ancak şu anlık başarısız. Hakem geliyor gene. Bu kez Sami'ye soruyor ancak pes etmeyeceğini söylüyor Sami. Şimdi bir dirsek vuruyor Sandow'a. Bir tane daha! Sandow biraz gevsetiyor kolunu. Sami şimdi kurtuluyor ve ayağa kalkıyor. Iplere koşuyor , ancak döndüğünde BIG BOOT ile karşılanıyor! Sandow tekrar tuş deniyor. 1...2... atıyor Sami! Hakeme dönüyor Sandow ancak bi etkisi olmayacağını biliyor. Sami kendini köşeye sürüklüyor. Köşeye tutunarak kalkmaya çalışıyor. Sandow ise karşı köşeye geçiyor ve kalkmasını bekliyor. Sami kalkıyor. Sandow RUNNING SHOULDER ATTACK için koşuyor ancak çekiliyor Sami! Sertçe köşeye çarpıyor Sandow! Sami belinden yakalıyor ve BELLY TO BACK SUPLEX! Şimdi kalkmaya çalışıyor Sandow. Sami ise bekliyor onu. Sandow kalkıyor ve üzerine geliyor CLOTHESLINE ile. Sami eğiliyor ve arkasına geçiyor. Arkadan iki omzunu tutuyor ve sıçrıyor. Üzerinden atlıyor Sandow'un. Sandow bi arkasına bi önüne bakıyor. Tam döndüğü an harika bir LEAP FROG LARIAT! Sandow tekrar yerde. Sami çılgınca bağırıyor. " GET UP" sesleri arenaya hakim oluyor adeta. Sandow sersemlemis şekilde kalkmaya çalışıyor. Dizlerinin uzerindeyken Sami onu tutuyor ve kaldırıyor. Karnına bir tekme vuruyor önce. Ardından Sandow'un başını bacaklarının arasına geçiriyor. Ve şimdi PUMPHANDLE CRADLE DDT! Callihan tuşa gidiyor ama dışarıda ki Rhodes HAKEMİN AYAĞINDAN TUTUYOR. Sami bu ne biçim iş diyor, Baseball Slide vuruyor Rhodes'a.

BARİYERLERDEN BİRİ ATLADI! SHEAMUS BU. Sheamus ringe giriyor. Ayağa kalkan Sandow'u omuzluyor ve WHITE NOISE!! çakıyor. Hakem zili çalıyor. Callihan arkasını dönüyor... VE BROGUE KICK!!! CALLIHAN BOK ÇUVALI GİBİ YERE YIĞILIYOR.

9 Eylül Rise! *LIVE* Brogue-kick-Sheamus3

Damien Sandow'ın DQ ile kazandığı anonsu yapılıyor. Rhodes onu ringden çekiyor ve arkaya gidiyorlar. Sheamus da bir mikrofon alıyor.

Sheamus: Dediklerine dikkat et fella. Madem büyüklerin liginde oynamak istiyorsun götünü de kolla. Bu arada asıl senin babannen kaşar.

Sheamus taunt atıyor ve reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde ringde Highlight Reel dekorları var.

9 Eylül Rise! *LIVE* Chris-Jericho-Cuts-a-Promo-During-the-Highlight-Reel

Chris Jericho: Quiet. Quiet. Quiet. Quiet. I said quiet! QUIET! Şunu hemen vurgulamak istiyorum, bu PWE tarihinin en büyük Highlight Reel'i olacaktır. Çünkü bu geceki konuğum aylar önce kurban gittiği o hain sakatlığı atlatmış bir şekilde dönecek bir isim. O isim aynı zamanda bunca zamandır PWE'yi kasıp kavuran bir isim. Higlight Reel'in konuğu... GOOLDBEERGG!!!

(CHEER)

''INVASION!''

9 Eylül Rise! *LIVE* PML53Q

Goldberg'e müthiş bir ilgi var arenada. Pyro şovundan sonra ringe giriyor.

9 Eylül Rise! *LIVE* X240-PYC

Chris Jericho: PWE Evreni Goldberg'i özlemiş gibi görünüyor. Nasıl hissediyorsun Goldberg?

9 Eylül Rise! *LIVE* Screen-shot-2016-07-01-at-12-23-08-pm

Goldberg: Şu an hissettiğim şeyi tam olarak dile getiremiyorum ama şunu söyleyebilirim ki bu lanet duyguyu bu arenaya her çıktığımda yaşıyorum! (CHEER) Güreşten uzak kaldığım süre içerisinde hissettiğim tek şey açlıktı. ''Birilerinin kafasını dümdüz etmek veya kaburgalarından ilginç sesler çıkartmak gibi olaylardan uzak kalmak.'' Bana açlık hissini sonuna kadar yaşatmaya yetti. Karnımı doyurmak için teke tek bir maçtan çok daha fazlasına ihtiyacım vardı ve hatırladım ki iki hafta sonra Royal Rumble var! (CHEER) Bu benim için bir ziyafet anlamına geliyor ve böyle bir ziyafeti kaçırmam mümkün değil. Yani demek istediğim yaşlı kurt Royal Rumble'da ava çıkacak! (CHEER) 

Chris Jericho: Bu çok değerli açıklaman için teşekkür ederim Goldberg. Fakat konuşma üslubunu beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Ama yine de iyimser olup senin yaşlılık dolayısıyla benim de Rumble'da yer alacağımı unuttuğun için bu şekilde konuştuğunu düşünmek istiyorum. (BOO)

Goldberg: Nasıl istersen öyle düşün Chris ama Rumble'da kimin yer alacağının hiç bir önemi yok. Çünkü önüme çıkan herkesi çiğ çiğ yiyeceğim. (CHEER)

Chris Jericho: Pekala madem ciddileşmemiz gerekiyor ben de bunu yapabilirim. Beni dinle ihtiyar, 2016 yılındayız ve hatta 2017'ye çok yaklaştık. Yani 2003 yılından çok uzaktayız. İnsanlar artık senin vahşi hedeflerini dinlemekten sıkıldılar. Beni anlıyor musun? İnsanlar artık Goldberg'in birilerini çiğ çiğ yemesinden çok Gift of Jericho'dan tatmak istiyorlar. Ve ben Rumble'da, tüm dünyaya Gift of Jericho'dan tattıracağım. 

DRINK IT IN MAAAAAAA-

9 Eylül Rise! *LIVE* Spear%2B1

SPEAR BY GOLDBERG!

(CHEER)

BU BATISTA!

9 Eylül Rise! *LIVE* Entrance-batista-15241363-400-230

Batista, güreş kıyafetleri içerisinde ringe ilerliyor. Ringe girdikten sonra Goldberg ile bakışıyorlar.

Goldberg: Dave.

Batista: Bill.

Goldberg: Uzun zaman oldu.

Batista: Bu ringde veteranlar olarak değil de gerçek güreşçiler olarak durduğumuz zamandan mı bahsediyorsun? Evet, haklısın.

Batista elini Goldberg'e uzatıyor. Goldberg sıkıyor.....

BATISTA'DAN GOLDBERG'İN KARNINA TEKME! YUHALAMALAR EŞLİĞİNDE KALDIRIYOR BATISTA ONU VE BATISTA BOMB! Goldberg yere yıkılırken Batista taunt atıyor. Reklamlar.

Reklamlardan dönüyoruz ve ringde Triple H var. Elinde bir mikrofon tutuyor Triple H.

9 Eylül Rise! *LIVE* Triple-H-Speaking-On-Mic-As12331

Triple H: İyi akşamlar baylar ve bayanlar. Keyif alıyor musunuz ? Sizlere güzel bir şov izletmek için çok uğraştık ve gecenin ana maçı ne olsun diye düşündük sürekli. Ve aklımıza çok harika bir fikir geldi. O yüzden hemen konuya geçelim. Dolph Ziggler ve Christian her zaman ki gibi iddialılar ve hiç bir maçtan kaçmıyorlar. Yani en azından böyle diyorlar. Bakalım sözler sözmüymüş göreceğiz. Ziggler, Christian lütfen buraya gelin.

Just Close Your Eyes!

9 Eylül Rise! *LIVE* 41097

Royal Rumble maçına katılmak için takım arkadaşını yenen Christian geliyor.

Here to Show the World!

9 Eylül Rise! *LIVE* DolphZigglerEntrance8_original

Dolph Ziggler geliyor. Çok mutlu olduğunu söyleyemeyiz.

Ziggler ringe giriyor ve mikrofonu alıyor.

Dolph Ziggler: Yine her hangi bir numara için çağırdıysan uğraşma. Hepimizin işi gücü var. Diyeceğini de herkes kendi yoluna gitsin.

Christian: Evet, Hunter. Söyle bakalım ne istiyorsun bizden ?

Triple H: Az sonra sadece ben kendi yoluma gideceğim. Siz ikiniz burada kalacaksınız ve bu Rise şovunun Main Event maçında Tag Team kemerlerinizi savunacaksınız. Bu nasıldı ? Oldu mu ?

Christian: Kime karşı ?

Dolph ZigglerFark etmez, bu federasyon da yer alıp bize yenecek iki kişi yok, gönder gelsin Hunter.

Triple H: PWE'yi sıkı takip ediyorsanız, onları tanıyor olabilirsiniz. Baya etkililer. Ve sizleri yenip o takım kemerlerini de elinizden almasına en yüksek gözüken iki kişi buldum. Ben gidiyorum. Size iyi şanslar.

Triple H ringden gidiyor. Bir müzik duyuluyor.

Swamp Gas!

9 Eylül Rise! *LIVE* IMG_0636

Road To Future'den Luke Harper ve Erick Rowan. RFT izliyorsanız bu adamları gözden kaçırmış olamazsınız.

Harper ve Rowan ringe giriyor. Ziggler ve Christian'ın yüzleri düşüyor.

PWE Tag Team Championship Match

Dolph Ziggler & Christian (c) vs Luke Harper & Erick Rowan

Ziggler ve Harper ringde başlıyor maça. Lock Up giriyorlar. Harper cüssesini kullanıp üstünlük kurmayı deniyor ama Ziggler de çetin ceviz. Ziggler rakibinin karnına bir tekme atıyor, bir de Basement Dropkick yapıyor. Sırtına bir kaç kez vuruyor ve boynundan yakalıyor, SNAP NECKBREAKER vuruyor Dolph. Yerde ki rakibine bir kaç tekme atıyor Ziggler ve Headlock bağlıyor. Harper kalkmayı deniyor, Ziggler da baskıyı arttırıyor ve Headstand Headlock! pozisyonuna geçiyor Ziggler. Yere hafif bir iniş yapıyor ama Harper bundan faydalanıyor ve dizlerinin üstüne kalkıyor. Ziggler Headlock bağlamaya devam ediyor derken Harper karnına yumrukları geçiriyor, iplere ittiriyor Dolph Ziggler'ı ve Dropkick vuruyor Luke Harper. Dolph hemen kalkıyor ve Luke Harper'ın üstüne gidiyor ama Harper onu FLAPJACK ile atıyor, Ziggler sert bir iniş yapıyor. Ama hemen ayağa da kalkmasını biliyor Ziggler, Harper ona European Uppercut çakıyor, bir tane daha çakıyor ve Front Powerslam ile atıyor Ziggler'ı. Yerde biraz tekmeliyor ve tuş deniyor Luke 1.. 1.25.. de atıyor Dolph. Harper köşesine sürüklüyor rakibini ve Erick Rowan tag alıyor. Rowan iplerden geriliyor ve RUNNING LEG DROP yapıyor. Kaldırıyor Ziggler'ı ayağa ve bir kaç yumruk atıyor Rowan. Karnına da bir tekme atıyor Rowan ve iplerden geriliyor, Running Knee Lift yapıyor, arkasını dönüyor ve sert bir Clothesline geçiriyor, Ziggler takla atarak düşüyor. Erick onu yarı ayağa kaldırıyor ve Headbutt atıyor, Ziggler afallıyor. Bir Headbutt daha geliyor Erick Rowan'dan. Şimdi bir tane daha, bir tane daha atıyor. Ziggler'ı kaldırıyor ayağa ve omuzlarına alıyor ama Ziggler Rowan'ın arkasına düşüyor ve Dropkick vuruyor. Rowan darbenin etkisiyle sarsılıyor biraz, Ziggler Chop Block vuruyor bir de, iplerden geriliyor ve One Handed Bulldog yapıyor Dolph. 3 Tane Elbow Drop yapıyor Dolph Ziggler ve Rowan'ı köşeye sürüklüyor, Christian'a tag veriyor. Christian giriyor ringe ve Ziggler ile yerde ki Rowan'ı tekmeliyorlar. Erick Rowan'ı ayağa kaldırıyor, DOUBLE DDT!! geliyor Şampiyonlardan. Ziggler bir kaç tekme daha atıyor ve ringden çıkıyor, Christian tuş deniyor 1.. 1.50 da atıyor Erick Rowan. Christian rakibini kaldırıyor ve bir kaç tekme atıyor, kolundan tutup köşeye atıyor, Running Forearm Smash!! vuruyor Christian. Rakibini köşede kıstırıyor ve karnına bir kaç tekme atıyor, sonra üstüne zıplıyor ve MONKEY FLIP ile ERICK ROWAN'ı atıyor Christian. Ziggler'a tag veriyor, Ziggler ringe girer girmez Harper'ın üstüne koşuyor ve Running Forearm Smash atıyor ona. Yerde ki Rowan'ı tekmeliyor, bir kaç Elbow Drop yapıyor ve HEART STOPPER çakıyor Dolph Ziggler. Tuş deniyor 1.. 1.50.. Luke Harper dalıyor ringe ve tuşu bozuyor. Ziggler'ı kaldırıyor ve Half Nelson Suplex ile atıyor onu. Christian da köşeden FLASHPOINT ile Harper'ın üstüne atlıyor. Rowan Christian'ı kolundan tutup çeviriyor ve elini boğazına yapıştırıyor, GREETINGS FROM THE NORTH!!! O sırada Ziggler kalkıyor ve JUMPING DDT yapıyor. 4 Adam da yerde yatıyor. Harper ilk ayağa kalkan oluyor. Ziggler'ı kaldırıyor ve Belly to Belly Suplex yapıyor, Christian'ı dışarı atıyor. Rowan'ı dürtüyor şimdi Harper, onu da ayağa kaldırıyor ve kulağına bir şeyler fısıldıyor. Erick Rowan iplerden destek alarak kalkıyor. Yerde ki Ziggler'ı kaldırıp köşeye atıyor. Kendisi de diğer köşeye çekiliyor ve taunt yapıyor. Ziggler'ın üstüne gidiyor ve Body Avalanche yapıyor Rowan, o çekiliyor bu sefer de Harper Body Avalanche yapıyor ve Ziggler'ın izi çıkıyor köşeye. Harper Rowan'ın gerisinde bekliyor, Rowan da Ziggler'ı iplere ittiriyor, Ziggler iplerden geliyor, THE WAY!!! geliyor. Harper ve Rowan kazanmaya çok yakınlar. Rowan tuşa gidiyor.

1.. 2.. ama Christian ringe giriyor, Leaping Double Foot Stomp ile bozuyor. Harper'ı da arkadan yakalıyor ve Front Facelock Drop yapıyor ona. Luke Harper'ı ayağa kaldırıyor ve dışarı atıyor Christian. Hakem ona çık git fena olur diyor, Christian da sakin ol adamım diyor ve aprona çıkıyor, tag bekliyor. Ziggler köşesine doğru sürünüyor. Rowan da bakınıyor ama ortağı yok, sürünen Ziggler'ı görüyor ve bacağından yapışıyor. Ziggler ayağa kalkıyor, Rowan da ondan sonra kalkıyor ama timsah gibi yapıştı bacağa. Ziggler kendini ileri doğru atıyor ama Rowan da geri çekiyor, bacağı kopmazsa kurtarır durumu. Ziggler dönüyor ona ve bir kaç yumruk sallıyor, yetiştiremiyor derken Enzuigiri vuruyor, Rowan hava da sallanıyor. Ziggler tag veriyor, Christian köşeye çıkıyor. Ziggler Rowan'a Flying Clothesline vuruyor ama işlemedi gibi. Kalkıyor ve bir Flying Clothesline daha vuruyor ama yine işlemiyor gibi. Christian önümden çekil diyor, Ziggler çekiliyor ve DIVING CROSSBODY ile atlıyor Christian. Lateral Press ile de tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Erick Rowan. Christian onu kaldırıyor ve yumruklar atıyor. Atomic Drop yapıyor bir de ve bir kaç Backhand Chop vuruyor. İplerden geriliyor Christian ama Rowan SPIN KICK vuruyor, Christian'ın dünyası baş aşağı oluyor. Christian hızlı bir şekilde köşesine gidiyor ve tag veriyor, Ziggler ringe giriyor ama Rowan da tag veriyor, Luke Harper paldır küldür dalıyor ringe ve üstüne gelen Ziggler'a BIG BOOT çakıyor, Dolph'un şeklinin biraz kaydığını fark ediyoruz. Ziggler kalkıyor ve Harper yakalıyor onu Michinoku Driver yapıyor. Tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Dolph Ziggler. Luke Harper onu ayağa kaldırıyor ama Christian geliyor ringe, Harper Ziggler'ı bırakıyor, Christian onun üstüne gidiyor ve Clothesline atıyor ama Harper eğilip iplerden sekiyor ve Christian'a RUNNING HURRICANRANA!!! atıyor. Ziggler kalkıyor, Harper yine iplerden sekiyor ve bir RUNNING HURRICANRANA!!! da ona geliyor. Dolph Ziggler kalkıyor ve Dropkick vuruyor boşta bulunan Harper'a. Sonra iplerden geriliyor ama Harper onu yakalıyor ve TRUCK STOP!! çakıyor. Erick Rowan tag alıyor ve köşeye çıkıyor, DIVING SPLASH!! Tuşa gidiyor Rowan 1.. 2.. 2.25 de atıyor Dolph Ziggler. Harper Ziggler'ın saçından tutup kaldırıyor bir kaç yumruk atıyor ama Christian'da ona Dropkick çakıyor, Rowan Big Boot deniyor ama Christian eğiliyor ve Harper'a Baseball Slide vuruyor ve dışarı atıyor onu. Christian da kalkıyor ve arkasını dönüyor, Rowan onu yakalıyor ve Fallaway Slam ile ringin diğer tarafına atıyor. Ziggler arkadan yakalıyor Rowan'ı ve ROLL UP ALIYOR 1.. 2.. 2.50 de atıyor, bu çok yakındı. Ziggler hemen kalkıyor, Rowan da dizlerinin üstünde ve Ziggler'dan FAMOUSER!!! Dolph aprona çıkan Harper'ı görüyor ona da SUPERKICK! yapıyor ve Rowan'ı tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50 de atıyor yine Rowan, Ziggler çıldırdı. Christian tag alıyor ringe giriyor, Ziggler ile beraber Rowan'ı kaldırıyor ve Ziggler çıkıyor ringden, Christian da rakibine Fishermen Suplex yapıyor. Christian Ziggler'ın yanına gidiyor ve bir şeyler söylüyor Ziggler tamam anlamında kafasını sallıyor ve ringe giriyor, Christian da köşeye çıkıyor. 

Ziggler Rowan'ı kaldırıyor ve köşeye çıkartıyor, Christian sıkıcı tutuyor onu ve ikili birbirine bir işaret yapıyor, hakem Ziggler'a dışarı çık diyor, Ziggler 2 dakika daha diyor ve o da bir şey için bekliyor. Christian iyice kavrıyor Rowan'ı, Christian Rowan'ı atıyor, Ziggler dizlerini kaldırıp zıplıyor, OMG!!! DIVING SITOUT INVERTED SUPLEX SLAM + DOUBLE KNEE BUSTER!!! Rowan vefad diyebiliriz. Christian köşeden iniyor ve Dolph'u kontrol edip Rowan'ı tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. 2.99 da LUKE HARPER BOZUYOR TUŞU. Christian'ı kaldırıyor ve Sitout Powerbomb!! çakıyor Harper. O sırada Ziggler köşeye çıkıyor, Harper de köşeye çıkıyor ama Ziggler Headbutt'ları vuruyor art arda ve Harper düşüyor aşağı, Christian ve Rowan iki ayrı köşeden onları izliyor, Harper ayağa kalkıyor, Ziggler da atlıyor ve DIVING SNAPMARE NECKBREAKER!!! Ziggler Harper'ı tuşa gidiyor, hakem ikinizde maçta değilsiniz diyor. Ziggler tatava yapma say derken Erick Rowan geliyor ve Ziggler'ı kaldırıp atıyor diğer tarafa, Ziggler kalkıyor ve Rowan Big Boot vuruyor. Ziggler köşeye geriliyor ve köşeden destek alarak onun üstüne gidiyor ama Rowan Snap Scoop Slam ile yere vuruyor onu. Rowan ortağını kaldırıyor ama o sırada Christian kalkıyor ve Rowan'a SPEAR!!! YAPIYOR. Tam tuşa giderken Harper onu yakalıyor ve German Suplex ile atıyor. Harper Ziggler'ı ringin ortasına getiriyor ve SUPERKICK yapıyor, Ziggler iplere doğru düşüyor ve ileri sekiyor, DISCUS CLOTHESLINE!!! Ziggler ikiye bölündü. Harper arkasını dönüyor ve SPEAR!!! Harper da ikiye bölündü sayılır. Christian Rowan'ı tuşa gidiyor...

9 Eylül Rise! *LIVE* Bray-high-jump-arch

Ama ışıklar gidiyor. BU BRAY WYATT!!! Ringde hakem yok, Wyatt Spider Walk yapıyor ve ayaktaki Christian'ı yakalıyor, alnından öpüyor, SISTER ABIGAIL!!! Erick Rowan tuşa gidiyor, yeni bir hakem geliyor ve sayıyor 1.. 2.. 3.. ZIGGLER VE CHRISTIAN DÜŞTÜ!! YENİ ŞAMPİYONLAR VAR!

9 Eylül Rise! *LIVE* Wyatts-champs

Harper ve Rowan yeni Tag Team Şampiyonları. Bray Wyatt ile beraber taunt atıyorlar ve Wyatt Family bir araya geliyor. Bir kez daha ışıklar gelip gidiyor ve üçlü kayboluyor. Ringde Dolph Ziggler ve Christian var.

Ziggler Christian'ı elinden tutuyor ve ayağa kaldırıyor. İkilinin de suratında üzgün bir ifade var. Christian elini uzatıyor Ziggler'a, Ziggler da elini sıkıyor. Christian arkasını dönüp gidiyor AMA ZIGGLER KOLUNDAN TUTUP ÇEVİRİYOR VE SUPERKICK!!! Ringden inip bir mikrofon alıyor Ziggler.

Dolph Ziggler: Christian, ben çok ama çok iyiyim. Ama sen çok ama çok iyi değilsin. Sen sadece iyisin. Senin kazandığın bir maç sayesinde Tag Team şampiyonluk maçına çıktık ve beraber Tag Team şampiyonluğunu kazandık ama o Tag Team şampiyonluklarını kaybetmemiz ve benim Royal Rumble maçına katılamama da senin sayende oldu. İş ortaklığımız şu andan itibaren bitmiştir. Arkanı toplayacak başka birini bul.

Bu görüntüler ile şov sona eriyor.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 09 Eyl. 2016, 22:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:01

Rez. Güzel bir şov olacak.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:03

İyi akşamlar
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:03

sa
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

İyi akşamlar güzel olacak
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

iyi akşamlar
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:05

Achilles demiş ki:
İyi akşamlar
İyi akşamlar
The Omega
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Omega

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:08

Bir süreden sonra maçımın olduğu bir şov, merakla bekliyorum
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:09

2. part gelsin
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:10

Hadi bakalım keyifli olacak. WM Main Eventi için kapışmalar baslasın
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:12

Yeni part ile Adam Cole'u kim bölüyor öğreniyoruz.
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:12

selam
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:13

DERP!
The Omega
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Omega

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:14

Aksakallı dede gelmiş  Very Happy
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 9 Eylül Rise! *LIVE*   9 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 09 Eyl. 2016, 20:17

Fişek maç olur he.

9 Eylül Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» 2 Eylül Rise! *LIVE*
» 23 Eylül Rise! *LIVE*
» 16 Eylül Rise! *BANT*
» 2 Eylül Rise! Match Card
» 23 Eylül Rise! Match Card