PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

23 Eylül Rise! *LIVE*

+12
Klaus Meine
The Chosen One
PrinceCGR
Rawe
Ace of Diamonds
The Omega
YEAHYEAHYEAH
PrizeFighterKO
The King Of Spear
Achilles
Texas Rattlesnake
The Charismatic Enigma
16 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

23 Eylül Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: İyi akşamlar sevgili PWE takipçileri. Ben Corey Graves yanımda Jerry ''The King'' Lawler ve Mauro Ranallo var.

Mauro Ranallo: Bu gece Royal Rumble öncesi son şov, o yüzden bol aksiyon bekliyoruz. Jerry ?

Jerry Lawler: Aynen öyle ama önce şovu başlatmalıyız. Sevgili izleyiciler, bu şovun çok hareketli olacağını biliyoruz o yüzden bir an önce başlatıyoruz.

I Walk Alone!

23 Eylül Rise! *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcQj_J5mjnWPUUiu3m73_aicQLO3hTEHHguoz8nOYAWhs9FnxH_dBw

Batista elinde bir mikrofonla ringe geliyor. Kısa bir süre bekliyor ve konuşmaya başlıyor.

Batista: Görüyorum ki şirketin en emektar ismine hakkettiği deger verilmiyor. Şovlarda bana zaman ayırılmıyor. Çünkü benim yapacaklarım , A'dan Z'ye herkesi gölgede bırakacak. Bunu istemiyorlar. Şunuda söylemeliyim ki kimin ne istediği umrumda değil. Eger söyleyecek biseyim varsa söyler , yapacak biseyim varsa yaparım. Kimsede buna mani olamaz! Zaman geçiyor. Yıllar benden de bazı şeyleri alıp götürdü. Ancak , güreş dünyasında bıraktığım izleri takip edecek birisi var. Benim varisim! Krallığımın tahtımın varisi! Yıllar öncesinde ve yakın zamanda olduğu gibi , yeniden ambargo koyma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Beş para etmez insanlar burada dilediği gibi at koşturur olmuş. Rahat ve acıdan uzak günler , onlar için son bulacak. Yıkım , tüm haşmetiyle sürecek! 

Who's Next!

23 Eylül Rise! *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcQq11cQJoD0aCUyQlqadEwUS_LpMzPpSwRvWwrV0kUrlFo6GKjogJoBJJ1A

Pyro şovunu yapıyor ve ringe geliyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcRhg3O88Jf-VAdgTUlA6LVJFoK6PuDUTl3uttIqF6BQFj2D1plJzYoja-Xa

Mikrofon alıyor. Batista'yı süzüyor önce. Sonra konuşmaya başlıyor.

Goldberg : Dave... Hiçbir zaman anlamayacaksın. Senin hiçbir zaman bir krallığın olmadı. Sen hiçbir zaman kendine varis belirleyecek mertebeye ulaşmadın. Bazı taşların yerine oturması için bir amele gerekiyordu ve sende o amele oldun. Eline ufak tefek seni avutacak şeyler tutuşturdular sende kendini biseye benzettin. Ne sen , ne de o pis kokulu ter kütlesi ayakçın , bir adım daha ileri gidemeden geldiğiniz gibi geri döneceksiniz. Arkanıza baktığınız zaman göreceğiniz şey , Royal Rumble'ı kazanmış bir efsanenin pyro şovu olacak! Fazla uzatmadan arka alana dön evlat!

Batista : Bill , sana hakkettiğinden fazla değer verilmiş. Surekli poh pohlanmışsın. Yaşlılığın verdiği hayalperest düşüncelere veriyorum. Rumble'ı kazanman için nefesinin yeteceğini sanmıyorum. Rumble'ı buradaki hiçbir çöp gibi , sende kazanamayacaksın. Çünkü herkesi iplerin üzerinden hayalleri ile postalayacak birisi var! Buraya geldin ve sözümü kestin. Eğer o buruşuk kıçını tekmelememi istemiyorsan arkana bakmadan hızlıca defol! 

Goldberg iyice sinirlenir. Tam üzerine yürüyecekken...

One Man Band!

23 Eylül Rise! *LIVE* Heath_Slater_bio

Heath Slater! Hayali gitarını çalarak ringe geliyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Heath-Slater-On-Mic-1024x575+(1)

Mikrofon alıyor.

Heath Slater : Wuuuuu! Koca bebekler! Mükemmel bir gelecek belirlemek üzere gitarım ve ben buraya geldik! Simdi derin bir bir nefes alın ve hayatınızın en büyük teklifini duymaya hazır olun... Royal Rumble'ı üçümüz birlikte neden kazanmıyoruz ? Ben , Batista , Goldberg... 3MB... Vayy canına! Sözünü etmek bile heyecan verici millet! 

Goldberg : Olmayan gitarını ve seni kağıt gibi dümdüz etmeden işine git evlat. 

Heath Slater : Bu hayır mı demek oluyor ? 

Batista : Sağlığını korumak istiyorsan yok ol! 

Heath Slater : Bu şirkette ne sanata ne de sanatçıya önem verilmiyor. Siz bilirsiniz. Hayatınızın fırsatını kaçırdınız..

Der ve hızlıca arka alana gider. Goldberg , Batista'ya döner.

Goldberg : Dave. Az önce söylediğin cümleyi unutma evlat. Çünkü Pazar günü seni ben postalayacağım ve hatırlayacağın son şey az önce bana savurduğun tehdit olacak! 

Batista : O kapandığın tarih kitabından hiç çıkmaman gerekiyordu Bill!

Bir müzik duyuluyor.

MacMillitant!

23 Eylül Rise! *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcSrt4hHmLDrGADVNz_OLJhC4FfjigpMzDUvnTt2VOAnidFFwVTt4lYdwope

Teddy Long geliyor, yanında hakemler ve korumalar var.

Teddy Long : WAIT A SECOND PLAYAS! Royal Rumble öncesindeki son sovda illegal bir kavga olmayacak! Bunu ne ben ne de PWE Universe tasvip etmiyoruz! Sorun istemiyorum! Batista bu gece Christian ile açıklanmış bir maçın var ve o maç da az sonra başlıyor. Goldberg sen de zorluk çıkarma ve arka alana git. COME ON PLAYAS! Devam etmesi gereken bir şov var.

Hakemler ve görevliler ringe girerler. Goldberg'i arka alana götürürler. 

Just Close Your Eyes!

23 Eylül Rise! *LIVE* ChristianEntrance3_display_image

Captan Charisma Christian geliyor.

Singles Match

Batista vs Christian

Christian lock-up ile başlamak istiyor fakat Batista onu kenara itiriyor. Christian'ın yüzünde şaşırmış bir ifade var. Christian seri bir hareketle kalkıp Batista'nın arkasında kavrıyor onu. Batista, Christian'ı arkasından alıp yere vuruyor. Batista, Christian'ı tekrardan kaldırmak istiyor. Christian iplere tutunuyor. Hakem Batista'ya Christian'ı bırakmasını söylerken, Christian'dan bir eye-poke. Hemen roll-up'a alıyor Batistayı. 1- Christian ayaklarını ipe koyuyor. 2 3! Hayır hakem son anda Christian'ın iplerinin ayakta olduğunu görüyor ve sayımı bırakıyor. Christian hakemle tartışıyor. Maçın bitmesi gerektiğini söylüyor. Bu sırada Batista, Christian'ın arkasında sinirli gözlerle kalkıyor. Christian hala hakemle tartışırken, Batista onu kendisine çeviriyor ve Clothesline! Christian bir kez daha kalkıyor. Bir clothesline daha. Bir kez daha kaldırıyor Christian'ı ve Sidewalk Powerslam. Batista tuşa gidiyor. 1 2- Christian kurtuluyor. Christian kendini ringin dışına atıyor. Batista'da onu takip ediyor. Christian fırsattan istifade Batista'nın karnına sert bir tekme geçiriyor. Sonrada demir posta fırlatıyor Batista'yı. Hakem bu arada saymaya devam ediyorr. 4 5- Christian Batista'yı birde bariyerlere geçirip kendini hemen ringin içine atıyor. Christian bir count-out galibiyetine tamam gibi. Hakem saymaya devam ediyor. 6 7 8 9- Batista son anda kendini ringin içine atıyor. Christian şaşırmış durumda. Fakat bozuntuya vermeden hemen köşeye geçiyor. Batista'nın kalkmasını bekliyor. Spear için koşuyor ve Spear! Hızlıca tuşa gidiyor. 1 2 2.99! Batista son anda kurtuluyor. Christian gerçekten kızmış durumda. Batista'nın kalkmasını beklerken tauntlar yapıyor. Batista ayaklanıyor. Killswich denemesi, hayır! Batista kurtuluyor ve Batista'dan Spear! Christian ikiye ayrılmış durumda. Batista biraz gecikiyor tuşu gerçekleştirmekte. Ellerini Christian'ın üzerine koyuyor. 1 2- Bu seferde Christian kurtuluyor. İki isimde aynı anda ayağa kalkıyor. Birbirlerini yumrukluyor. Yumruklamadan Batista galip çıkıyor. Batista'dan bir clothesline. Bir clothesline daha. Christian'ı kaldırıyor ve Vertical Suplex. Batista tuşa gidiyor. 1 2- Christian kurtuluyor. Batista şimdi Batista Bomb için beklemeye başlıyor. Christian'ın kalkmasını gözlüyor. Christian tam kalkar gibi oluyor fakat kendini hemen ringin dışına atıyor. Bu kadar yeterli diyor. Arka alana gitmeye çalışıyor fakat Batista hemen onun arkasından koşup Christian'ı bir kedi gibi ensesiden tutuyor. Sonrada ringe sokuyor. Devamında o da ringe giriyor.

Batista ringe giriyor, Christian ona bir Basement Dropkick vuruyor ve kafasından yakalayıp DDT vuruyor. Tuş deniyor Christian 1.. 1..50.. da atıyor Batista. Christian yerde tekmeliyor onu, kafasına da bir tokat atıyor ve karpuz seçmeye benziyor gibi ne güzel kel kafa deyip bir kaç kez daha kafaya tokat atıyor Christian. İplerden geriliyor ve One Handed Bulldog yapıyor. Batista'nın üstünden yürüyerek geçiyor Christian ve bu iş böyle yapılır diyor. Fisherman Suplex yapıyor Christian ve tuşa gidiyor 1.. 2.. de attı Batista, Christian sinirli. Köşeye çıkıyor Christian, taunt yapıyor ve DIVING HEADBUTT ile atlıyor ama BATISTA KAÇIYOR, CHRISTIAN YERE ÇAKILIYOR. İkisi de hemen kalkıyor ve Batista bir Spinebuster!! vuruyor. Köşeye geçiyor Batista, Spear tauntu yapıyor. Christian kalkıyor, Batista SPEAR için koşuyor ama Christian tekme atıyor ona. Bir kaç yumruk atıyor, bir de Backhand Chop vuruyor ve son olarak da bir tokat atıyor, iplerden geriliyor ve Leg Lariat vuruyor Christian. Şimdi o SPEAR tauntu yapıyor, Batista kalkıyor, Christian gidiyor ama Batista REVERSELİYOR VE BACK BODY DROP ile atıyor onu, fena çarpıyor Christian. Batista hemen yakalıyor onu ve BATISTA BOMB!!! Tuşa gidiyor Batista 1.. 2.. 3.. oluyor. Batista bu maçı kazanıyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* 2960925484_2873f9c108

The Animal kazanıyor. Batista galibiyetini kutluyor, arka alana gidiyor.

Her şey ekrana çevriliyor ve bugün gündüz Dolph Ziggler'ın katıldığı konferansa bakıyoruz.

23 Eylül Rise! *LIVE* 854081161001_4823125523001_ziggler2

Dolph Ziggler: Bayanlar ve baylar, geldiğiniz için teşekkür ederim. Bu PWE Breakdown'dan sonra benim için en büyük ve en önemli Special Event olacak. Ve ondan önce de sizlerin, hayranların, bu sektör ve benimle daha çok şey bilmek isteyenleri ve tabi ki de gazetecilerin sorularını cevaplamayı isterim. Evet, sıra sıra sorunuzu yayınlanacak bilecek bir şekilde sorun. Bunlar PWE Rise! da yayınlanacak. Bu arada Rise! şovunu sakın kaçırmayın. Güzel maçlar ve büyük bir Main Event + Dolph Ziggler var. Daha ne isteyebilirisiniz ki ? 

Ziggler gülüyor, o sırada dinleyiciler gazeteci ve hayran olarak ikiye ayrılıyor, her taraf sırayla 1 soru sormak üzere anlaşıyorlar.

Gazeteci: Bay Ziggler, sizce bu şansı kemer ile taçlandıramazsanız ne olur ? Bir şans daha elde eder misiniz ?

Dolph Ziggler: Oh, oh benim cahil arkadaşım. Öncelikle o bir kemer değil. Bir şampiyonluk, bir ünvan. Belinde taktığın her şey kemer mi oluyor ? O zaman denizde simit ile yüzenler için de mi kemer taktı diyeceğiz. Bir daha böyle bir hata yaparsan seni dışarı attırmak zorunda kalacağım.

Gazeteci: Pardon bay Ziggler. Sorulara cevap verir misiniz lütfen ?

Dolph Ziggler: Tabi ki. Bu bir şans değil dostum. Bu bir fırsat. Ben şansa inanmam, sıkı çalışmaya inanırım. Ve bu fırsatı sıkı çalışmam ile elde ettim. Adam Cole o ünvanı ilk olarak bir haftalık şovda Goldberg'e karşı savundu ve Bullet Club arkadaşları sayesinde ilk savunmasında başarılı olarak ayrıldı. Sonra da ilk Special Event savunması geldi ve işi bitik olan AJ Styles ve Edge ile karşılaştı ondanda Sami Callihan sayesinde başarılı olarak ayrıldı. Survivor Series'e boş geçti. Anlıyorum Main Event de ki takım maçı içinde vardı ama şov öncesi bir savunma yapabilirdi. Yaptı mı hayır, boş geçmeyi seçti. Royal Rumble da da öyle düşünüyordu ama ağzının ortasına Superkick yedi. O yüzden diyorum ki Royal Rumble da alamazsam o ünvanı sonra ki seferde alırım ama buna gerek kalmayacak çünkü Royal Rumble da Adam Cole'u kıracağım.

Hayran: Peki ileride bir The New Rockers/World's Perfect Tag Team birleşmesi görür müyüz ?

Dolph Ziggler: Görmek istiyor musun ?

Hayran: Evet, çok isterim.

Dolph Ziggler: O zaman git profesyonel güreşçi ol, benim tarzımı çal ve Tye Dillinger'ı bul.

Ziggler ve bazı katılımcılar kahkaha atıyor bir kısım da surat asıyor. 30 Dakika geçiyor ve Ziggler sorular yanıtlıyor. Sıra bir hayrana geliyor.

Hayran: Royal Rumble da Adam Cole'u yenemezsen Royal Rumble maçına dahil olacak mısın ?

Dolph Ziggler: Bilmiyorum, umursamıyorum ve düşünmüyorum. Odaklandığım şey Royal Rumbe etkinliğine gitmek, Adam Cole'un kıçını tekmelemek ve o ünvanı eve getirmek.

Biraz daha süre geçiyor ve bir takım gazeteciler ve hayranlar geçmişten soru soruyorlar sonra tekrar günümüze dönüyorlar ve Ziggler son söz için konuşmaya başlıyor.

Dolph Ziggler: Buraya katıldığınız için teşekkür ederim. Ve beni görme ayrıcalığını yaşadığınız için de rica ederim, benim içinde zevkliydi. Eklemek istediğim bir şey yok, her şeyi gayet açık anlattım. Sorusu olan var mı ?

Arkadan bir ses duyuluyor.

???: Benim bir sorum var.

Karanlıktan çıkıyor. ADAM COLE GELİYOR!!!

Adam Cole: Bu kadar büyük bir hıyar olmayı nasıl başarıyorsun ?

Ziggler mikrofonu alıp cevap verecekken bir yumrul atıyor Cole'a. Cole da karşılık veriyor, ikili ölümüne kavga ediyorlar. Katılımcılar uzaklaşıyor, kameralar da çekim için az yakınlaşıyorlar. Ziggler ve Cole üstünlük sağlayamadı derken 2 tane godaman güvenlik görevlisi geliyor ve onları ayırıyorlar. Kısa süre ayrı kalsalar da Ziggler kurtuluyor ve Cole'un üstüne atlıyor. Yine yumruklaşıyorlar derken güvenlikler ayırıyor. Ziggler'ı bir köşeye çekiyor güvenlik. Ziggler tamam sorun yok diyor ve güvenliği ittirip SUPERKICK!! vuruyor. Cole da güvenliğe bir yumruk atıyor ve bir SUPERKICK!! de ondan geliyor. İkili birbirinin üstüne atlıyor, amansızca ve huncarca kavgaya devam ediyorlar. Ziggler ona bir kafa atıyor, o sırada geri çekiliyor ama Adam Cole masadan su alıyor ve Ziggler'ın suratına fışkırtıyor. Ziggler afallıyor biraz Cole da hemen karnına bir tekme çakıyor. Kafasından tutuyor ve masaya 2 kez vuruyor. Ziggler'ı arkada ki bir direğe ittiriyor Cole ve bir Clothesline çakıyor. Ziggler'ı masaya atıyor ve kendisi de çıkıyor, kaldırıyor Ziggler'ı ve COLE'DAN PANAMA SUNRISE!!! GELİYOR. ZIGGLER MASANIN İÇİNDEN GEÇİYOR. İKİYE AYRILMIŞ DA OLABİLİR.

Adam Cole taunt yapıyor ve kameralar arka alana dönüyor.

Arka alandayız ve karşımıza Kenny Omega çıkıyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* CreojT0UAAAt4RT

Kenny Omega: Naber ezikler ? Bakıyorum da gelen geçen Royal Rumble'a gireceğiz kazanıcaz diyor. Babanın ahırına mı giriyon ulan ayı ? Herkesi o maça alsalar burada kaos, anarşi olurdu. Bu yüzden PWE en iyi şirket. Bu yüzden ''The Cleaner'' burada. Ve bu yüzden de Kenny Omega Royal Rumble'da beleş temizlik yapacak ve o maçı kazanarak diğerlerinin WrestleMania hayallerini söndürecek. WrestleMania'ya gidecek ve o güzelim kemerlerden birini sırtına takıp gelecek. Bir plana benziyor, hem de güzel olan bir plan. Ama maçta ki 29 kişi için sadece bir hayal olacak, Kenny Omega için ise daha fazla kemer ve para olacak. Royal Rumble'ı kaçırmak istemiyorsanız PWE'yi takip edin ve Kenny Omega Royal Rumble'ı kazandığında ilk izleyenlerden olun.

Kenny Omega görüntüden kayboluyor. Kameralar ringe dönüyor.

Ain't No Make Believe!

23 Eylül Rise! *LIVE* 34grhv5

PWE'nin en atletik olanlarından biri olan John Morrison geliyor.

Swiss Made!

23 Eylül Rise! *LIVE* RAW_1090_Photo_095

Eski PWE Hardcore Şampiyonu Cesaro geliyor.

SOS!

23 Eylül Rise! *LIVE* Kofi-kingston-sd692photo089-1358236083

PWE Hardcore Şampiyonu Kofi Kingston geliyor.

PWE Hardcore Championship Match

Kofi Kingston (c) vs John Morrison vs Cesaro

Hakemin işaretiyle zil çalıyor ve maç başlıyor. Üçlü ringin ortasına geliyor birbirlerini süzüyorlar. Ardından Kofi ve Morrison , face to face yapıyorlar. Cesaro ise iki adım geride ikisinide bakıp sırıtıyor. Simdi Kofi ve Morrison Cesaro'ya dönüyor! Cesaro'nun surat ifadesi değişiyor! Simdi bir Morrison , bir Kofi arka arkaya yumruklar vuruyor. Cesaro'yu iplere kadar yumrukluyorlar. Ardından DOUBLE DROPKICK ile ringin dışına gönderiyorlar! Simdi ayağa kalkıyorlar ve face to face kaldığı yerden devam ediyor! Morrison bir anda diz vuruyor Kofi'nin karnına. Ardından göğsüne sert bir tekme vuruyor. Simdi iplere koşuyor. Sekiyor ve geliyor Kofi'nin üstüne. FLYING CLOTHESLINE geliyor Kofi'den! Morrison kalkıyor ve bir tane daha. Simdi daha ağır şekilde kalkıyor Morrison. Kofi geriliyor tam kafasına DROPKICK vuruyor. Morrison yerde. Kofi ringin dışına çıkıyor şimdi. Sandalye alıyor ringin altından. Ringe atıyor. Tam kendisi de girecekken Cesaro arkasından ensesine WAR SWORD vuruyor. Kofi kalkıyor yavaş yavaş. Aprona yaslanıyor. Cesaro geriliyor ve üzerine EUROPEAN UPPERCUT! Simdi Birde SHOULDER ATTACK! Kofi eğilmiş vaziyette bir iki adım öne geliyor. Cesaro sandalye alıyor ve sırtında patlatıyor Kofi'nin!! Kofi yere yapışıyor! Cesaro şimdi sandalyeyi bırakıyor ve ringin altını karıştırıyor. Dikenli tel alıyor eline! Kafasını kaldırdığı anda Morrison SOMERSAULT PLANCHA ile uçuyor üzerine! Dikenli tel yere düşüyor Cesaro'nun elinden. Herkes yerde şu an! Ilk kalkan Morrison Cesaro'nun boynundan tutup kaldırıyor ve bariyerlere yolluyor! Cesaro bariyerlere yaslanmış vaziyette. Morrison geliyor ve kafasını yumrukluyor bir süre. HIGH KICK sallıyor bir tane ancak Cesaro eğiliyor! Simdi tutup Morrison'u bariyerlere yapıştırıyor. Arka arkaya UPPERCUT vuruyor. Simdi geriliyor. Üzerine koşuyor ve VERY EUROPEAN UPPERCUT! Morrison bariyerlerden arka tarafa düşüyor!! Cesaro ringe doğru dönüyor. ONE LEGGED LARIAT geliyor Kofi'den! Cesaro'da seyircilerin oldugu tarafa düşüyor şimdi! Kofi eline bir sandalye alıyor ve bariyerlere çıkıyor. Rakiplerinin kalkmasını bekliyor. Cesaro ve Morrison kalkıyor yavaş yavaş. MOONSAULT geliyor Kofi'den!! Üçüde seyircilerin arasında yerdeler! Hakem geliyor bariyerlerin arkasından iyi olup olmadıklarını soruyor. Simdi Cesaro ve Kofi aynı anda kalkıyorlar. Cesaro omzuna alıyor Kofi'yi ve bariyerin üzerinden ring tarafına bırakıyor. Kofi tek eliyle bariyer tutunmuş vaziyette. Cesaro sandalyeyi alıyor ve Kofi'nin tam kafasına!!! Simdi sandalyeyi de atıyor. Ardından Morrison'u saçlarından tutup kaldırıyor. Yumruklar vuruyor kafasına ve ring tarafına atıyor onu da. Simdi kendiside geçiyor. Morrison'u tutuyor ve çelik merdivene fırlatıyor! Ardından Kofi'yi kaldırıyor ve ringe atıyor. Simdi ringin altından masa çıkarıyor ve ringe atıyor. Ardından kendiside giriyor içeri. Şimdi iplere tutunarak kalkmaya çalışan Kofi'nin yanına geliyor. Karnına sert bir tekme vuruyor. Ringteki sandalyeyi alıyor ve ringin ortasına koyuyor. Şimdi Kofi'yi saçlarından tutup kafasını köşeye vuruyor. Ardından sert bir UPPERCUT. Şimdi kaldırıyor Kofi'yi ve FALLAWAY SLAM!!! Hemen tuş deniyor Cesaro. 1...2...2.50! atıyor Kofi. Geçte olsa da ilk tuş denemesi geliyor sonunda ancak başarısız. Cesaro şimdi Kofi'yi sandalyenin üzerine çekiyor. Ardından DOUBLE FOOT STOMP! Bir kez daha! Şimdi boynundan tutup kaldırıyor Kofi'yi. Ardından köşeye fırlatıyor! Kofi köşeye yaslanmış vaziyette. Cesaro masayı karşı kosenin hemen önüne açıyor. Şimdi Kofi'nin üzerine koşuyor. Kofi çekildi! Cesaro sertçe çarpıyor köşeye ve geri sekiyor. TROUBLE IN PARADISE!!! Cesaro yerde! O da ne ? Morrison, Cesaro'nun önünde yattığı köşede! Ve STARSHIP PAIN!!! Cesaro bitti! Morrison hemen tuş deniyor.1...2... Kofi bozdu! Cesaro hemen kendini ringin dışına yuvarlıyor. Morrison ve Kofi aynı anda kalkıyorlar. Şimdi Morrison yumruklayarak masanın açık oldugu köşeye getiriyor Kofi'yi. Kofi bir anda omuzluyor ve tersine çeviriyor işi. Morrison'u köşeye oturtuyor. Ardından ikinci iplere çıkıyor ve yumruklamaya devam ediyor! Şimdi köşede ayağa kaldırıyor onu. Ve SUPERPLEX!!! Masa paramparça!!!! Ikiside yerde! Kofi köşeye tutunarak kalkmaya çalışıyor! 

Cesaro ayağa kalkıyor ve aprona çıkıyor. Ringe girecekken biri ona aşağı çekiyor. KEVIN OWENS!!! Owens onu aşağı çekiyor ve bariyerlere fırlatıyor. Bir de Clothesline vuruyor Owens. Yerden bir Kendo Stick alıyor ve Cesaro'nun sırtına 5-6 kez vuruyor. Sonra tutuyor Cesaro'yu ve aprona POWERBOMB!! yapıyor. Cesaro'nun sırtı kırılmış olabilir, Kevin Owens sırıta sırıta gidiyor. Ringde de Kingston olanları görüyor ve onunda suratında bir gülümseme görüyoruz. Arkasını dönüyor Kofi ve rakibini kaldırıyor ama Morrison onu Arm Drag ile atıyor. İkisi de aynı anda kalkıyor, Morrison Back Kick vuruyor. Yerden sandalye alıyor ve Kofi'nin kafasına geçiriyor, Kofi ayakta sallanıyor derken Morrison bir daha geçiriyor ve iplerden zıplayıp FLYING CHUCK!! yapıyor, köşeye geçiyor Morrison ve STARSHIP PAIN!!! Tuşa gidiyor John Morrison 1.. 2.. 3.. oldu, maç bitiyor. Yeni şampiyonumuz var.

23 Eylül Rise! *LIVE* 117717_512x288_generated1

John Morrison yeni PWE Hardcore Şampiyonu oluyor. Morrison kemeri alıyor ve ringden iniyor.

Morrison seyirciler ile kutluyor. Morrison adın da PWE de ki ilk bireysel kemeri. Hayranlar da bu sonuca sevinmiş. John Morrison da kutluyor, yavaş yavaş arkaya gidiyor. O sırada arkadan biri geliyor ve MORRISON'A VURUYOR. CHRISTIAN!!! BU. Christian hakeme buraya gel diyor. Tişörtünü çıkartıp atıyor Christian, zili çal diyor hakeme. Unutmayın 7/24 kuralı geçerli hala. Zil çalıyor.

John Morrison (c) vs Christian 

Morrison yavaş yavaş kalkıyor. Christian da bir sandalye alıyor. Morrison kalkıyor, rakibine arkası dönük. Christian sandalyeyi onun sırtına patlıyor. Bir tane daha patlatıyor, hayranlar bu duruma üzülüyor ve Christian'ı booluyorlar. Christian onları aldırmıyor ve rakibini kaldırıyor, köşe direğine atıyor. Kötü çarptı Morrison. Christian arkadan onu yakalıyor ve KILLSWITCH!!! GELİYOR. Christian tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Yeni bir Hardcore Şampiyonumuz var, Christian kemerin yeni sahibi.

23 Eylül Rise! *LIVE* Christian-wins-ic-title-otl2012

Bu ne anlama geliyor biliyor musunuz ? CHRISTIAN PWE TARİHİN DE GRAND SLAM YAPAN İLK KİŞİ OLUYOR. World Heavyweight, Wildcard, Tag Team ve Hardcore Championship ünvanlarını kazanan Christian PWE de Grand Slam yapan ilk kişi oluyor. Christian arka alana kaçarken biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar ringe dönüyor.  Bir şampiyon ringde.

Wings Of A Butterfly!
23 Eylül Rise! *LIVE* 0c788f3c22d58f08a13a3f81a4e2cee9a9926e6f_hq

Kameralar ringe dönünce Adam Cole'un müziğinin çaldığını duyuyoruz ve kendisi de köşeye çıkıp taunt yapıyor. Mikrofon alıyor.

Adam Cole: Hepiniz büyük Main Event için buradasınız değil mi ? Peki sizce Dolph Ziggler orada olabilecek mi ? Ona yaptıklarımdan sonra bu akşam buraya geleceğini sanmıyorum. Nerelerdesin Dolph ? Sürekli bahsettiğin geri kalmış şehir olan Ohio'ya mı kaçtın ? Gerek yoktu buna. Sana sadece kiminle uğraştığını gösteriyordum. Bu sana yollayabileceğim en iyi mesajdı. Umarım bu akşam burada olursun ve Royal Rumble öncesi seni bu ringde bir kez daha hırpalayabilirim. Veya gelebiliyorsan şu an buraya gel. Yabancılık çekme Dolph, gel buraya.

Adam Cole Ziggler'ı bekliyor. Gelen giden olmuyor derken ışıklar girişe çevriliyor ve bir müzik duyuluyor.

Real Rock 'N Rolla!

23 Eylül Rise! *LIVE* Vlcsnap-2014-01-10-13h12m50s201_zpse74c1f39

Giriş de bir tabut beliriyor. Müzik hızlanıyor ve tabut açılıyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* 2ludstt

''Punisher'' Prince Devitt!!!

Devitt ringe yaklaşıyor ve ışık da onu takip ediyor. Adam Cole ona anlam veremiyor. Devitt ve Cole göz göze geliyor. Prince Devitt bir silah hareketi yapıyor. Işıklar gidiyor bir anda. Tüm arena karanlığa bürünüyor ve bir silah sesi duyuluyor, biz de o silah çıktımı patlar deyimini yaşıyoruz. Arena hala karanlık, ringde bir şeyler dönüyor kesin. Işıklar geliyor ve Adam Cole ringde yerde yatıyor. Prince Devitt de ortalıkta yok. Hakemler geliyor ve Adam Cole arka alana giderken eşlik ediyorlar. Kameralarımız da arka alana gidiyor.

Arka alanda Christian'ı görüyoruz. Kameralar ve bir muhabir ona yaklaşıyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Christian

Muhabir: Tebrikler Christian, PWE tarihinin ilk Grand Slam'i sen oldun. Sözlerin neler ?

Christian: Bu demek oluyor ki yaşıma rağmen hala çoğu şeyi bazılarından çok daha iyi şekilde yapabiliyorum. Grand Slam'e yakın olan kaç kişi var bu şirkette bilmiyorum ama bunu ilk gerçekleştiren ben oldum geresi önemli değil ve bir gün de Clean Sheet'i gerçekleştireceğim. Bakalım onu elde ettikten sonra benim için yeni ne yapacaklar ? Merakla bekliyorum ve izninizle bu Hardcore Şampiyonu ve ilk Grand Slam evine gidiyor.

Christian bir kaç adım atıyor ama Kofi Kingston çıkıyor önüne. Christian arkasını dönüyor ama Kofi onu tutup çeviriyor ve belinden yakalayıp duvara vuruyor. Sonra boynundan tutuyor ve yere atıyor Kofi Kingston. O sıra da bir hakem geliyor.

Christian (c) vs Kofi Kingston

Kofi yerde onu tekmeliyor. Bir kaç da yumruk atıyor ve ayağa kaldırıyor. Arkasında ki demir direğe ittiriyor ve Christian'a dönüşte TROUBLE IN PARADISE!!! yapıyor. Hemen tuşa gidiyor Kofi 1.. 2.. 3.. ve Hardcore kemeri bir kez daha el değiştiriyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Photo-of-Kofi-Kingston-with-the-IC-Title-After-WWE-Tapings

Kofi kemeri alıyor ve beline takıyor. Kameraya iyice çek diyor ve çektikten sonra Kofi de kaçıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve Main Event maçı için her şey hazır. The Miz ve Drew McIntyre köşelerinde bekliyorlar, Randy Orton ve Intercontinental Şampiyonu John Cena birbirlerine nefretle bakıyorlar, PWE Şampiyonu Sheamus ve World Heavyweight Şampiyonu Adam Cole da konuştuklarını görüyoruz. Sami Callihan da şimdi ringe girdi. Son kişi bekleniyor ringde.

Here to Show the World!

23 Eylül Rise! *LIVE* Ziggler-Cleveland-Jersey

''The Show Off'', Dolph Ziggler geliyor. 

Takımlar tamamlanıyor ve hakem sadece 2 kişi ringde kalsın diyor. The Miz ve Drew McIntyre hemen geri çekiliyorlar. John Cena ringin ortasına geliyor, partneri Randy Orton ise geri çekiliyor. Adam Cole ve Sheamus da geri çekiliyor. Dolph Ziggler Sami Callihan'a bu bende diyor ve ortaya geliyor. Ziggler ve Cena başlayacak maça.

Fatal 4 Way Tag Team Match

Sheamus & Adam Cole vs Sami Callihan & Dolph Ziggler vs The Miz & Drew McIntyre vs Randy Orton & John Cena

Zil çalıyor ve büyük maç başlıyor. Cena ve Ziggler Face to Face yapıyor. Yer değiştiriyorlar ve Ziggler Dropkick vuruyor. Kalkmaya çalışan Cena'yı tekmeler ile yerde tutuyor. Yere eğiliyor ve rakibinin kafasına yumrukları geçiriyor. Bir kaç da Elbow Drop yapıyor. Ziggler bir taunt atıyor ve rakiplerine bir şeyler söylüyor, o sırada Cena arkadan ROLL UP!! alıyor 1.. 2.. ama atıyor Ziggler, çok yakındı bu. Ziggler hemen kalkıyor ama Cena Clothesline vuruyor. İkisi de hemen kalkıyor ve Cena  onu yakalıyor, FISHERMAN SUPLEX yapıyor. John Cena yerde ki rakibinin üstüne çıkıyor ve kafasına yumrukları geçiriyor, sırtına da vuruyor. Cena hemen ayaklanıyor ve bir kaç tekme vuruyor. Ziggler'a bir Chin Lock bağlıyor. 1 Dakika sonra bırakıyor Cena ve yerde ki Ziggler'ın karnına Knee Strike'ları geçiriyor. Cena kaldırıyor onu ve Body Slam deniyor ama Ziggler ayaklarının üstüne düşüyor. Gelen Cena'ya Backhand Elbow vuruyor. İplerden sekiyor Ziggler ama Cena BACK BODY DROP!! ile atıyor onu ve güzel bir uçuşun ardından yere çakılıyor Ziggler. Sami Callihan dalıyor ringe ve arkadan Cena'ya vuruyor. Biraz pataklıyor ve DDT yapıp çıkıyor Callihan. Ziggler da bir köşeye sürünüyor ve The Miz tag alıyor. Miz hemen giriyor ringe ve Ziggler'ı dışarı atıyor, iplerden geriliyor ve John Cena'ya Low Angle Big Boot vuruyor. Kaldırıyor onu ve bir Vertical Suplex deniyor Miz ama Cena arkasına düşüyor. Bir yumruk atıyor Cena, bir de Dropkick vuruyor, Miz kalkıyor ve üstüne gidiyor, Drop Toe Hold ile onu düşürüyor Cena, Single Leg Hook bağlıyor ve Orton'a tag veriyor. Orton ringe giriyor ve Jumping Knee Drop yapıyor. Cena da çıkıyor, Orton ona tip tip bakıyor ve arkasını dönüyor, eğilip Miz'i kaldırmaya çalışıyor ama Miz SMALL PACKAGE! alıyor 1.. 2.. 2..50 da attı Orton. İkisi de hemen kalkıyor, Miz Orton'u Arm Drag ile atıyor. Kalkınca karnına bir tekme atıyor ve Michinoku Driver yapıyor. Tuş deniyor Miz  1.. 1..50 da atıyor ama Orton. Miz hemen kalkıyor ve Headlock deniyor ama Orton direniyor hemen ve Miz başarısız oluyor. Orton onu iplere yolluyor, Miz geliyor ve Clothesline deniyor ama Orton eğiliyor. Miz diğer iplerden sekiyor ama Randy Orton Shoulder Block ile yere yıkıyor onu. Kaldırıyor ve Neckbreaker deniyor Orton ama Miz onu ittiriyor iplere, Orton sekiyor iplerden ve Miz Snap Scoop Powerslam vuruyor. Drew McIntyre'a tag veriyor Miz.

Drew McIntyre giriyor ringe ve Orton'u kaldırıp omuzluyor, Fireman's Carry Gutbuster yapıyor. Bir de sert bir LARIAT çakıyor. Ayağa kaldırıyor ve Rolling Suplex yapıyor Drew. Bir Rolling Suplex daha geliyor, üçüncüyü deniyor McIntyre ama Orton kurtuluyor ve Dropkick vuruyor, hemen Callihan'a tag verip çıkıyor. Sami Callihan giriyor ringe ve McIntyre yakalıyor onu. Belly to Belly ile atıyor onu, tuş deniyor 1.. 1..50.. 1..75 de atıyor Sami. Drew onu kaldırıyor ve göğüs kafesi bölgesine geçiriyor yumrukları, Callihan'ın göğüs kafesinden çat çat sesler çıkıyor. Drew onu Future Shock DDT pozisyonuna alıyor ama Sami Callihan Double Leg Takedown yapıyor, yumrukları geçiriyor ona ve ayağa kalkıp iplerden geriliyor, Low Angle Dropkick vuruyor. Hemen kafadan yakalıyor ve boynuna dirsek darbeleri vuruyor Callihan. Kaldırıyor Drew'i ayağa ve SITOUT POWERBOMB vuruyor Callihan. Sonra Sheamus'a bakıyor ve laf atıyor ona, Drew'ı kaldırıyor ve Sheamus'a atıyor, Sheamus aşağı düşüyor ve Callihan German Suplex ile McIntyre'ı ringin ortasına atıyor, Adam Cole'a tag veriyor ve Cole'u kafasından tutup ringe sokuyor, bir kaç tekme atıyor ve Sami çıkıyor ringden.

McIntyre kalkıyor ayağa, Cole da köşede kalkıyor, McIntyre Corner Lariat deniyor ama Cole eğiliyor ve Backslide Pin'e alıyor onu 1.. 1..50.. 2.. de atıyor Drew. Cole onun karnına tekme atıyor ve Lifting DDT yapıyor. Tuş deniyor Adam Cole ama hemen atıyor Drew. Adam onu kaldırıyor ve bir kaç Backhand Chop vuruyor. Omuzluyor onu ve Running Powerslam! ile çakıyor yere. Köşeye çıkıyor Cole, DIVING SENTON BOMB ile atlıyor ama çekiliyor Drew McIntyre ve Miz tag alıyor. Miz köşeye atıyor onu ve Shoulder Thrustlar vuruyor, SNAPMARE DRIVER ile de yere çakıyor. Tuş deniyor Miz 1.. 2.. ama Sheamus bozuyor. Miz kaldırıyor ve Front Powerslam ile yere çakıyor. Ringe giren McIntyre'a da Running Double Axe Handle vuruyor. Ringe girmeye çalışan Ziggler'a Running Knee Lift vuruyor, Callihan'a da yumruk atıyor ama Callihan sıyrılıyor ve aşağı iniyor. Sheamus da aşağı inecekken Orton ona bir tekme atıyor ve Hot Shot yapıyor. Orton da aşağıda, Callihan ona vuruyor. Cena da apronda iniyor ve Callihan'a dalıyor. Orton ve Cena DOUBLE TEAM OLARAK DALIYOR SAMI'YE. Biraz pataklıyorlar ve Double Suplex! ile yapıyorlar, yerde de tekmeliyorlar biraz. Cena onu ayağa kaldırıyor ama Dolph Ziggler da KÖŞEYE ÇIKIYOR VE DIVING CROSSBODY!! ile atlıyor, 4 kişi dışarıda yerde. Ringde de Sheamus Brogue Kick tauntu atıyor, Miz kalkıyor ama Sheamus gidemeden McIntyre vuruyor ona. Kaldırıyor ayağa ve Piledriver pozisyonuna sokuyor ama Adam Cole kurtarıyor onu. Belly to Back Suplex ile McInrtyre'ı atıyor Cole. Arkadan Miz COLE'U YAKALIYOR VE SKULL CRUSING FINALE!!! Tuşa gidiyor Miz 1.. 2.. AMA SHEAMUS BOZUYOR!!! Sheamus Miz'i kaldırıyor ama Miz Leg Takedown ile yere alıyor onu ve Low Angle Big Boot vuruyor ona ve FIGURE FOUR LEG-LOCK bağlıyor. Sheamus pes etse de bir işe yaramaz çünkü maç içinde değil şu an ama Miz bunu umarsamıyor, Miz devam ediyor harekete derken RANDY ORTON giriyor ringe ve kilidi bozuyor. Kaldırıyor Miz'i ve RKO!! RKO!! geliyor Orton'dan. Orton Cole'u köşeye çekiyor ve kendisi de aprona çıkıp tag alıyor, ringe giriyor Orton Miz'i tuşa gidiyor 1. 2..  ama Ziggler bozuyor. Ziggler ona bir kaç Headbutt vuruyor bir de Swinging Neckbreaker çakıyor. Ziggler yavaşca kalkan Sheamus'un üstüne gidiyor ama Sheamus onu yakalıyor ve Irish Curse Backbreaker yapıyor, Ziggler'ın sırtı acıdı baya derken Sheamus bir Irish Curse Backbreaker daha yapıyor. John Cena da ringe giriyor, Sheamus Brogue Kick!!! deniyor ama Cena eğiliyor, Callihan aprona çıkıyor ve Sheamus'a Hot Shot yapıp iniyor, Cena da onu omuzluyor ve AA!! Cena bu geceyi de boş geçmiyor ve bir AA! yapıyor. Cena arkasını dönüyor, Ziggler ona JUMPING DDT vuruyor. Arkasını dönüyor ve RKO!! Orton bir RKO daha vuruyor derken Sami Callihan arkadan giriyor ringe ve Orton'ı yakalıp SAMI-DRILLER vuruyor. Sami Callihan bir taunt atıyor ama Adam Cole onu tutup çeviriyor ve SUPERKICK! vuruyor, Callihan iplerden sekiyor ve bir de CORONA KICK vuruyor vuruyor Cole. Etrafına bakınıyor Cole, kim var kim yok diye, kimseyi görmeyince Miz'i kaldırıyor ayağa ama Miz Flapjack ile atıyor onu. Bir de Big Boot vuruyor ve McIntyre geliyor, Miz Cole'u kaldırıp ona doğru atıyor ve CLAYMORE!! Miz Cole'u tuşa gidiyor ama hakem saymıyor. Drew ve Miz saysana diyor ama hakem o maçta değil diyor. Cena ayaklanıyor ve Double Clothesline vuruyor Drew'ı dışarı atmayı deniyor ama Miz Cena'ya Basement Dropkick vuruyor. İkisi Cena'ya dalarken Ziggler geliyor ve arkadan McIntyre'a ZIG ZAG yapıyor. Miz hemen onu yakalıyor ve SNAP DDT!!!

BÜTÜN BUNLAR OLUYOR, RİNGDE KAOS VAR AMA HAKEM DE HİÇBİR ŞEY YAPMAMAYA DEVAM EDİYOR. Miz Ziggler'ı atıyor dışarı, Cena da McIntyre'î atıyor. Cena da Miz'in üstüne gidecekken Sheamus onu dışarı çekiyor ve WHITE NOISE!! Sheamus aprona çıkıyor ama Orton'dan RKO!! geliyor, RKO OUTTA NOWHERE. Miz de Big Boot vuruyor ve Sheamus da düşüyor. Orton da RKO için zıplıyor ama ittiriyor onu Miz, Callihan Orton'a BICYCLE KICK vuruyor ama eğiliyor Orton, Callihan onu geçiyor ve Miz'e gidiyor ama Miz de onu Back Body Drop! ile atıyor. Orton yine RKO için zıplıyor ama Miz yakalıyor ve SKULL CRUSHING FINALE!!! yapıyor, tuşa gidiyor Miz 1.. 2.. 3.. ve maç bitiyor. Drew McIntyre ve The Miz kazanıyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Mizmauve

(Sheamus'u yoksayın.)

Miz ve McIntyre ikilisi kaosdan faydalanıyorlar ve kazanmayı biliyorlar. İkili sevinirken diğer katılımcılardan bazıları da ayaklanıyor.

Dolph Ziggler ringe giriyor, Miz'i McIntyre'ın üstüne ittiriyor, Miz toparlanıp arkasını dönüyor ve ZIGGLER'DAN SUPERKICK! Drew McIntyre da ayağa kalkıyor ve bir SUPERKICK de ona geliyor. Sheamus da arkadan geliyor ve Ziggler'ı çevirip omuzluyor, Rolling Fireman's Carry Slam yapıyor. Köşeye geçiyor Sheamus ve Brouge, Brouge, Brouge diye bağırıyor, Ziggler kalkıyor ve BROGUE KICK!!! Sami Callihan ringe giriyor, Sheamus bir Brogue Kick daha deniyor ama Sami kaçıyor ve onun karnına bir tekme atıyor, HEADLOCK DRIVER!! Callihan taunt yaparken birisin çeviriyor onu, BU JOHN CENA, Cena sırtlıyor onu ve AA!!! Cena Royal Rumble logosunu gösterirken RKO!!! Orton bir tane daha patlatıyor RKO. The Miz de hemen arkadan yakalıyor onu ve SKULL CRUSHING FINALE!! geliyor Miz'den. Miz kemer işareti yaparken Drew McIntyre onu tutup çeviriyor ve Lariat geçiriyor, Miz takla atarak düşüyor. McIntyre onu kaldırıyor ve FUTURE SHOCK DDT! Drew ayağa kalkıyor ve SUPERKICK geliyor ona bir kez daha, ADAM COLE VURUYOR bu sefer. Adam Cole kemeri ile taunt atıyor.

Ama girişte biri gözüküyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Af1c76757d47ce5e9179544b9cd32588_original

Cole taunt yaparken Dean Ambrose girişte gözüküyor ve koşarak giriyor ringe.

Ambrose omuzlarına alıyor onu ve Electric Chair Drop ile çakıyor yere. Cole'u ayağa kaldırıyor ve DIRTY DEEDS!! Dean Ambrose yerdekileri pataklıyor. Adam Cole'u kaldırıyor ve dışarı atıyor, şimdi de Sheamus'u atıyor dışarı. McIntyre'ı biraz hırpalıyor onu kaldırırken Christian geliyor ringe. Christian da Miz'i kaldırıyor ve KILLSWITCH!! Miz'i dışarı atıyor. Ambrose ve Christian face to face yapıyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Raw_1010

Onlar bakarken Heath Slater geliyor ringe. Slater durun durun diyor ve Ziggler'ı kaldırıyor, SMASH HIT!!! O da Ziggler'ı atıyor dışarı. Ambrose da McIntyre'ı kaldırıyor yerden ve atıyor dışarı. Slater da Randy Orton'ı kaldırıyor ve Jumping Calf Kick vuruyor, Ambrose Orton düşmeden tutuyor onu ve Christian'a atıyor, SPEAR!! Slater ve Christian Orton'u dışarı atıyor. Sonra Christian Sami Callihan'ı kaldırıyor ve bir tokat patlatıyor, Slater da Fisherman Suplex yapıyor. Ambrose bana bırakın diyor ve Callihan'ı kaldırıp Headlock Driver!! yapıyor. Ambrose da onu atıyor dışarı. John Cena da zar zor ayağa kalkıyor, Ambrose bir Dirty Deeds daha vuruyor ve dışarı atıyor Cena'yı. Ringde Ambrose, Christian ve Slater face to face yaparken girişten biri daha geliyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Kevin-OWens-Entrance-AWl29

Kevin Owens da geliyor ringe. Owens daha bir şey yapamadan ringe Daniel Bryan geliyor. Bryan ve Owens birbirleri ile itişiyorlar, o sırada The Lucha Dragons ekibi de geliyor. Onların arkasından Kenny Omega, John Morrison, Team Rhodes Scholars, Roman Reigns, Braun Strowman, The Club ringe geliyor. Herkes ringe derken The Miz, Drew McIntyre, John Cena ve Randy Orton da tekrar giriyor ringe. Dışarıda da Sheamus, Adam Cole, Sami Callihan ve Dolph Ziggler ayağa kalkıyor, dördü de ringe bakıyor ama değmez zaten maçta yokuz diyorlar ve sıra sıra arka alana gidiyorlar.

Herkes birbirine bakarken girişten bir kişi daha geliyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Antonio-Cesaro-Entrance-AWL1009

Cesaro'yu görüyoruz. Cesaro geliyor ringe. Ringde ki herkes birbirine bakıyor derken herkes kavgaya girişiyor. Kim kime güm güme durumu yaşanıyor şu an. Bir süre kavga ediyorlar ve Roman Reigns kendini dışarıda buluyor. Braun Strowman'a da bir kaç kişi girişiyorlar ve onu da atıyorlar. Arkada bir yerde Ambrose birine bir Dirty Deeds daha atıyor. Orton da Cena'ya RKO yapıyor ve dışarı atıyor, Orton arkasını dönüyor ve Drew Claymore çakıyor onu, Orton'ı atıyor dışarı. The Club ve Omega Morrison'ı tokatlıyor ve dışarı atıyor. The Lucha Dragons Daniel Bryan, Heath Slater ve Christian ile kapışıyor. Ringin ortasında Kevin Owens ve Cesaro ise ölümüne yumruklar atıyorlar. Sin Cara Daniel Bryan'ı atıyor dışarı. Heath Slater da Rey Mysterio'yu atıyor. Club ve Omega geliyor, Slater ve Kalisto'yu dışarı atıyorlar. Sin Cara'yı da pataklıyıp dışarı atıyorlar. Team Rhodes Scholars da Club'a dalıyor, Omega oradan kaçıyor. Rhodes Scholars ve Club kapışırken birbirlerini eliyorlar. Miz de Omega'yı yakalıyor ve Skull Crushing Finale yapıyor, atıyor Omega'yı dışarı.

Ringde Miz, McIntyre, Ambrose, Christian, Cesaro, Owens kalıyor. Hepsi birbirlerine bakarken Goldberg geliyor ringe. Goldberg hadi gelin ulan derken Batista da geliyor ringe. Miz Golberg'e gidiyor ve SPEAR!!! Owens tutuyor ve Cesaro'yu Batista'nın önüne atıyor, Batista ona bir Spinebuster yapıyor, KO yerden alıyor Cesaro'yu ve POP UP POWERBOMB yapıyor. Owens Cesaro'yu atıyor dışarı, arkadan Drew ona Lariat vuruyor, Owens apronda kalıyor derken BIG BOOT!! vuruyor ve Owens düşüyor, McIntyre arkasını dönecekken Christian yakalıyor onu ve KILLSWITCH!! Christian da onu atıyor dışarı. Goldberg Christian'a, Batista ise Ambrose'a dalıyor. Dörtlü kapışıyor. Batista ve Goldberg Christian & Ambrose ikisini pataklıyor ve ringe face to face yapıyorlar.

23 Eylül Rise! *LIVE* TInqPE2.0

DERP!

Goldberg ve Batista bakışırken Wyatt Family ringe beliriyor. Üçlü hemen Goldberg'e dalıyor. Goldberg'i pataklıyorlar biraz. Batista geliyor ve çekiyor Rowan'ı geri, Rowan kalkıyor ve Batista Spear yapıyor. Harper'ı da bir köşeye atıyor Batista ve Corner Clothesline vurup ardından Spinebuster yapıyor. Bray arkasını dönüyor ve Batista'ya bir tane patlatıyor, ona saldırıyor şimdi Bray. O sırada Goldberg kalkıyor ve SPEAR için koşuyor ama Bray çekilince Batista'yı vuruyor. Goldberg arkasını dönüyor ve Bray Body Block vuruyor, Harper ve Rowan kalkıyor ve üçlü Goldberg'i dövüyor. Bray yeter diyip onu kaldırıyor ve Bray Wyatt alnından öpüyor, SISTER ABIGAIL!!! Harper Christian'ı, Rowan ise Ambrose'u dışarı atıyor. Batista'yı kaldırıp Bray'e sunuyorlar ve Bray Wyatt alnından öpüyor, SISTER ABIGAIL!!! Bray Batista'yı kaldırıp atıyor dışarı, sonra da Goldberg'i atıyor.

23 Eylül Rise! *LIVE* Raw-24.02.14-bray-wyatt-john-cena-2131248

Bray Wyatt Follow The Buzzards diyor ve şov bu görüntüler ile sona eriyor.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 23 Eyl. 2016, 21:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:01

Sa
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:02

Iyi aksamlar
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:03

Günaydın.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:03

Umut as, Oktay sana da iyi akşamlar.
PrizeFighterKO
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
PrizeFighterKO

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:04

Selam beyler
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:04

Rumble öncesi şov başlasın bakalım herkese iyi akşamlar
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:05

Batista şov açıyor. Hadi bakalim
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:07

The King Of Spear demiş ki:
Günaydın.

Sana da günaydın Utku, galiba günü biraz geç açmışsın    Very Happy
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:09

Alaskada falansa normaldir
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:09

Ufaktan part alalım
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:10

Yeni part geldi. Batista'yı yalnız bırakmadılar.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:12

Her boktada Slater var len
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:13

Promolar güzel olmuş ve Heath Slaterı da unutmamak lazım
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 23 Eylül Rise! *LIVE*   23 Eylül Rise! *LIVE* EmptyCuma 23 Eyl. 2016, 18:14

Heath slater a bi ekip kuramadık yazık bize

23 Eylül Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» 9 Eylül Rise! *LIVE*
» 2 Eylül Rise! *LIVE*
» 16 Eylül Rise! *BANT*
» 9 Eylül Rise! Match Card
» 30 Eylül Rise! Match Card