PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

The Real Reigns!

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

The Real Reigns! Empty
MesajKonu: The Real Reigns!   The Real Reigns! EmptyPaz 19 Şub. 2017, 22:26

The Real Reigns! I?id=a97d6783ebb23f679b1d31ae9063df88&n=33&h=215&w=382

Roman Reigns

Yapamayacağım hiçbir şeyi konuşmam. Yapacaklarımı ise daima söylerim. Zaman diye lanet olası bir kavram vardır ve ben bunu hiç sevmesem de olayları bırakmak zorunda olduğum tek şey odur. Hem Kevin Owens'a, hem Chris Jericho'ya karşı olan kinimi o kafesin içine getirdim. Ama kinimin ulaştığı boyutu herkes gördü!! Onlara olan kinimi, o çelik kafes taşıyamadı. İçinde tutamadı. İşte, onlara her zaman söylediğim '' Kızgın bir adam olursam.. '' cümleleri, tamamıyla buydu. Bu cümlenin devamını bu akşam herkes gördü. Ve herkesin gözlerinde, buraya her geldiğinde boolanarak küfürler savrulan adamın, farklı bir görünüşü vardı. Kimse beni boolayamadı. Çünkü bu akşam herkes benden korktu ve yapabileceklerim karşısında çaresiz kalacaklarını anladılar. O kafesin içinde yaptığım herşey, profesyonel güreş tarihinde yer alacak. Bu akşam sadece Chris Jericho ve Kevin Owens'ın kıçını tekmelemekle kalmadım. Bu akşam bana karşı varolan herkesin, her sözün, her olayın, kameramanından patronuna, seyircisinden şirketin önünde kerhane tatlısı satan seyyar satıcısına kadar herkesin kıçını tekmeledim! Sağa sola Spear! vuran bir kas yığını olduğum için mutluyum. Fazlasıyla akıllı olmadığım için, duygusal olmadığım için, ve şu lanet olası teneke parçasını kazandığım için! Gücümün sınırı olmadığını gösterdim ve kimseden, HİÇ KİMSEDEN korkmadığımı da! Asıl korkulacak şeyin, benim yumruklarım ve Spearım olduğunu, bir de kapalı bir alanda, rakibimin bende kaçamayacağı bir ortamda olunca, onları nasıl böcek gibi ezdiğimi GÖSTERDİM! Şimdi herkes ağlamayı kessin. Boş laf yapmayı da! Çünkü bununla sınırla kalmayacağım elbette. Kendisine güçlü diyen her orospu çocuğunun sonunu aynı şekilde yazacağım. Ben yazacağım ve ben yapacağım!

Kameralar kapanır.

The Real Reigns!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Last Real Man
» The Real Warrior
» Real BITW
» Rey Mysterio ve Real Madrid
» Roman Reigns Return