PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Last Real Man

YazarMesaj
Martial Artist
Jobber
Jobber
Martial Artist

REP Puanı : 5

Last Real Man Empty
MesajKonu: Last Real Man   Last Real Man EmptyCuma 14 Tem. 2017, 21:40

Last Real Man KW6LQq

Arka alanda Profesyonel Güreşin Son Gerçek Adamı olan Silas Young'ı görüyoruz. Konuşmaya başlıyor.

Silas Young: "Benim adım Silas Young. Eminim birçoğunuz için yabancı bir yüze sahibim. Buna şaşırmıyorum çünkü beni bu zamana kadar takip eden insanlar sizler gibi televizyon karşısında kıç büyüten asalaklar değil, profesyonel güreşin gerçek anlamda yaşandığı salonları dolduran adam gibi adamlardı. Profesyonel güreşin, PWE'nin geçmişine baktığımızda birçok adam görürüz. Bu adamlar büyük savaşlar verip bu savaşlar sonucunda birçok ödül, fazlaca itibar kazanmışlardır. Daha sonra savaşa devam edip bu ödülleri ve itibarları korumaya çalışmışlardır. Bu yıllardır böyle sürer gider. Ancak günümüze baktığımızda, PWE'nin şu an yaşanan günlerine baktığımda durumun hiç de iç açıcı olmadığını görüyorum. Sektörü kan emici para babaları, güreşmeyi bilmeyen herifler, oradan oraya zıplayarak güreştiğini zanneden küçük çocuklar ve onlardan alkışlarını ve tezahüratlarını esirgemeyen aptal seyirciler, yani sizler istila etti. Az önce bahsettiğim profesyonel güreşteki adamlar bir bir kayboldular, çünkü popüler kültüre karşı koyabilecek güçleri yoktu. Siz gibi beyinsizlerin dilinden anlayamadılar ve teker teker silinip gittiler. Ve kala kala son bir adam kaldı. O da benim! Ben Silas Young'ım, yani profesyonel güreşin son gerçek adamı! Sektörden silinip giden birçok adamın aksine ben sizin dilinizden anlıyorum. Beni izlerken büyük ölçüde eğleneceğinizi düşüneceksiniz ama bu sizin için yalnızca bir illüzyon olmuş olacak. Buradaki işim bittiğinde kendilerine adam diyen ama adam kelimesinin son 2 harfi bile etmeyen herifleri gözlerinizin önünde teker teker temizlemiş olacağım ve ben bunu yaparken ruhunuz bile duymayacak. Karşıma çıkan rakipleri ya adam olmaya ikna edip, ya da bu arenadan yok ettiğimde ise profesyonel güreşi yapıtaşları olan güreşçiler yeniden gerçek birer adam olmuş olacaklar. Ve sizlerin de gerçek bir adam olmaktan başka çareniz kalmayacak. Sanırım ilk konuşma için niyetimi açıkça belli etmişimdir, ama daha bitmedi. Ringe çıkıp aksiyona girdiğimde beni daha iyi tanıyıp ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız ve gerçek birer adam olmanın ne demek olduğunu uzun süre sonra PWE arenasında göreceksiniz!"

Last Real Man
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Real BITW
» The Real Warrior
» The Real Reigns!
» Rey Mysterio ve Real Madrid