PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

24 Mart Rise! *LIVE*

+2
Psychosis
The Charismatic Enigma
6 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

24 Mart Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:30

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Cuma akşamlarının en çok izlenen televizyon programına hoş geldiniz. Ben Corey Graves, yanımda her zaman ki gibi Mauro Ranallo ve Jerry Lawler var.

Mauro Ranallo: Güzel bir geceyi tamamlamak için güzel bir şov. Yine aksiyon dolu bir şov izleyeceğiz.

Jerry Lawler: PWE Redemption II'ye biraz daha yaklaşıyoruz ve şovumuz da ise heyecan da son dorukta ilerliyor.

Corey Graves: Aynen öyle King. Main Event de Drew McIntyre ve Braun Strowman'ın PWE World Heavyweight Kemeri için mücadelesini göreceğiz. Ayrıca gizemli bir Tag Team maçımız da var.

Mauro Ranallo: Aynı zamanda United States Şampiyonu Dolph Ziggler da Big Red Machine Kane ile ringi paylaşacak.

Jerry Lawler: Ve Adam Cole geri döndüğünden beri ilk kez Rise da maça çıkacak ve rakibi ise Dolph Ziggler'ın ekibinde yer alan Luke Harper. Bu şov için bende herkes gibi çok heyecanlıyım o yüzden hemen başlayalım.

(ADAM COLE BAYBAY)

Something For You!

24 Mart Rise! *LIVE* AdamColeROH0392

Adam Cole geliyor.

24 Mart Rise! *LIVE* Adamcole2015-09-2620-24-37

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Adam Cole: Çok uzun bir süre sonrasında PWE'ye dönmek benim için çok güzel bir duygu oldu. Bunu daha önce ifade etmek istedim fakat bunun için zamanı bulamadım. Dolph Ziggler nedense peşimden düşmeyi bırakmıyor. Makarna kafa keçileri kaçırmış, komplo teorileri kuruyor. Ben Profesyonel Güreş kariyerime devam etmek için buraya geri döndüm fakat o altın çocuk başka bir şeye bağlamaya çalışıyor. Umarım sırada ki rakibine odaklanır ve yoluma çıkmaz, çünkü çıkarsa Royal Rumble da olanların tekrarlanmasına izin vermeyeceğim ve temelli olarak onun kariyerine son vereceğim. Ve ondan sonra da her zaman en iyi yaptığı şeyi kendi evinde PWE'yi izlerken yapar. Yani küçük bir kaltak gibi ağlayıp sızlanmaya devam eder.

Adam Cole: Bu akşam ise karşımda Luke Harper var. Hiç sorun değil. Onun ne kadar korkutucu ve pis bir adam olduğunu biliyorum ve ona bir duş almasını şiddetle tavsiye ediyorum fakat bu gece kıçını iyice tekmeleyeceğim ve geldiği deliğe geri göndereceğim. O yüzden neredesin Luke Harper ? Yüzünü göster bana.

Cole tişörtünü çıkartıp atıyor ve rakibini bekliyor.

Swamp Gas!

24 Mart Rise! *LIVE* Luke_Harper_bio

Luke Harper geliyor. Yanında American Alpha var.

Üçlü ringe giriyor, Harper bir mikron alıyor.

Luke Harper: Senin bir ders alman gerekiyor ve sana bunu verecek olan da benim. Öğretmeninle tanış Adam Cole. Bana Luke Harper derler. Bunu hafızana kazısan iyi edersin.

Adam Cole: Tabi ki yaparım hiç merak etme ama sende benim adımı hafızana kazı. ADAM COLE BAYBAY!!! Şu lanet maçı başlatalım artık.

Harper ceketini çıkartıyor, bu arada Jason Jordan ve Chad Gable da Cole'un etrafını sarıyor. Cole üçe karşı bir kalıyor. Harper pis pis sırıtıyor, bu sırada bir müzik duyuluyor.

War of Nerves!

24 Mart Rise! *LIVE* I?img=%2Fphoto%2F2016%2F1005%2Fr135529_1296x729_16-9

The Young Bucks geliyor.

24 Mart Rise! *LIVE* Young-bucks-roh

Ringe girip taunt atıyorlar ve mikrofon alıyorlar.

Matt Jackson: Sizlerin neden burada olduğunu açıklamak için kullanabileceğim çok fazla kelime kalmadı. American Alpha'yı ele alalım. Geçen hafta Rise da sizi yendik. Salı gecesi Austin Aries ve EC3'ye Tag Team kemerlerini kaptırdınız ve bu akşam da yanınızda ki temizlik düşmanı eleman ile gelip bizim dostumuza kafa tutuyorsunuz. Sizler bir Tag Team değilsiniz, sizler sadece birer yancısınız.

Nick Jackson: Ve Luke Harper'a ne demeliyiz ? Büyüksün, hareketlisin ve güçlüsün ama takıldığın adamlara bak bi. Dolph Ziggler, Chad Gable ve Jason Jordan! Senin yerinde olsam bu bana bir şaka gibi gelirdi ve hepsini bir güzel döverdim. Tabi herkesin kararı kendine. Ama cidden duş alsan bi rahatlasan, organik bir yemek yiyip düzgün bir uyku çek ve mantıklı bir karar ver.

Matt Jackson: Ama bunu ancak maçtan sonra yapabilirsin, çünkü bu maçtan sıyrılma şansın hiç yok.

Nick Jackson: Biz de tam bunun için buradayız. Bire bir, dişe dişe bir maç görmek için.

Adam Cole: Bizim kardeşliğimiz yaşam boyu.

Cole ve Young Bucks beraber Too Sweet yapıyor. American Alpha ve Young Bucks ringden iniyor, maç başlıyor.

Singles Match

Adam Cole vs Luke Harper

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Adam Cole şimdi BAY BAY tauntunu atarken Harper ona diz vurmaya başlıyor ve Cole'u Turnbuckle'a yapıştırıyor. Harper şimdi ona Backhand Chop vurmaya başlıyor. Ve ardından Corner Clothesline vuruyor. Adam Cole vücudunu iplerden sarkıtırken Harper onun sırtına tokat yapıştırıyor. Harper onu şimdi yakalıyor ve Back Body Slam ile Cole'un sırtını çarpıyor. Harper şimdi Cole'un kafasına bir tekme geçiriyor. Harper Colu kaldırıyor ve onu alıp Belly To Belly ile yere çarpıyor. Harper tuşa gidiyor 1…2… de Adam Cole atıyor. Harper şimdi onu Turnbuckle'ın önüne kadar sürüklüyor. Harper Turnbuckle'ın 2'nci Corner Pad'ine ter çıkıyor ve Cole'a tam Frog Splash ile atlıyacakken Cole iki ayağını havaya kaldırıyor ve Harper karnını tutarak yere yığılıyor. Adam Cole şimdi ayağa kalkıyor. Harper'da kalkarken Harper'a bir Superkick vuruyor Adam Cole! Ardındanda ona bir öpücük yolluyor. Adam Cole Turnbuckle'a yığılıyor ve orda oturarak etrafına bakıyor. Harper şimdi yavaş yavaş ayağa kalkarken Adam Cole ayağa kalkıyor ve onu ayağaıyla yere ittiriyor ve Harper yere yığılıyor. Cole dalga geçer gibi gülerek, Harper'ın üstüne çıkıyor ve onu yumruklamaya başlıyor. Cole yumruklamayı bırakıp Elbow Drop vuruyor. Ve bir daha Elbow Drop vuruyor. Bu seferde Ziggler'ın tauntunu atıyor ve Jumping Elbow Drop vuruyor. Cole tuşa gidiyor 1…2..2.15 Luke Harper attı. Harper şimdi doğrulurken Adam Cole elini silah şeklinde yapıp Luke Harper'ın boynuna Corona Kick vuruyor! Harper şimdi boynunu tutuyor. Cole Harper'ı ayağa kaldırıyor ve Turnbuckle'a fırlatıyor. Cole koşuyor ve Corner Elbow Smash vuruyor! Cole şimdi diğer Turnbuckle atıyor Harper'ı ve koşup yine Corner Elbow Smash vuruyor! Cole onu diğer bir Turnbuckle'a fırlatıyor ve bir daha Corner Elbow Smash vuruyor! Cole Harper'ı son Turnbuckle'a fırlatıyor ve Cole koşarken Harper sert bir şekilde Big Boot'u geçiriyor Cole'a! Cole bayılmış gibi yerde burnunu tutuyor. Cole'un burnu kanamaya başlıyor. Harper'da yediği Elbow Smash darbelerinden ayakta sallanarak yürüyor. Harper Cole'u yakalıyor ve onu kavrayıp Turnbuckle'a doğru Snake Eyes ile fırlatıyor. Cole geri döndüğünde Harper onu Body Slam için kaldırmaya çalışırken Cole kalkmıyor. Cole'da Harper'ın kolunu omzuna atıyor ve onu havaya kaldırmaya çalışıyor. Şimdi Harper'da onu aynı pozisyona alıyor ve Suplex Toss ile fırlatıyor! Cole ayağa kaltığında Harper onu havaya kaldırıyor ve Fireman Carry's Slam ile çarpıyor. Harper şimdi Cole'un ayağa kalkmasını bekliyor ve ona Superkick salarken Cole onun ayağını tutuyor ve çeviriyor. Bu sefer Cole Superkick sallıyor ama Harper onun ayağını tutuyor ve onu ittiriyor. Cole düşmemek için iplere tutunurken Harper gülümsüyor. Şimdi ikisi aynanda geliyor ve SUPERKİCK!!! Ayakları havada çarpışıyor. Harper gülümserken Cole onun karnına sert bir tane Superkick atıyor! Harper dizlerinin üstünde karnını tutuyor. Cole Turnbuckle'a çıkıyor ve Harper hafiften ayaklanınca Cole atlıyor ve Diving Panama Sunrise vuruyor Harper'a. Cole tuşa gidiyor 1…2…2.50... Chad Gable hakem görmeden Harper'ın ayağını iplere koyuyor. 

Adam Cole hakeme itiraz ediyor. Sonuç gelmeyince bir daha tuşa gidiyor 1…2…2.50.. da bu sefer Luke Harper atıyor. Cole son kez bi şansını deniyor ve tuşa gidiyor 1…2…2.25. de Luke Harper yine atıyor. Ring dışında Young Bucks ve American Alpha arasında gerilim artıyor. Adam Cole şimdi ayağa kalkıyor ve Luke Harper'da hafiften ayağa kalkıyor. Cole onu Powerbomb pozisyonuna getirmeye çalışıyor. Harper hakem görmeden Low Blow Head vuruyor. Cole şimdi yerdeyken Harper o kalkınca Discus Clothesline'ı vuruyor. Cole devrilmeyince Harper onu alıyor ve Powerbomb ile yere seriyor! Harper tuşa gidiyor 1..2..2.99. da Adam Cole atmayı başarıyor. Harper yorgun bir şekilde kendini yere bırakıyor. Adam Cole'da sürünerek Turnbuckle'a gidiyor. Harper'da hafiften ayağa kalkıyor. Cole dinlenirken Harper'da Cole'un yanına gidiyor ve onun yüzünü çeviriyor. Cole döner dönmez Harper'a yumruk geçiriyor. Harper'da ona Backhand Chop vuruyor. Cole onun karnına tekme atıyor. Harper'da Elbow Smash vuruyor. Cole ona bir kafa çakıyor ve Harper yere yığılıyor. Harper arkası dönük bir şekilde kalkarken Cole onu kavrıyor ve Florida Key yapıyor! Cole şimdi delirmiş gibi iplere yaslanıyor ve ADAM COLE BAY BAY! diye bağırıyor. Cole şimdi Harper'ı ayağa kaldırıyor ve onu kavrayıp Last Shot yapıyor! Harper yerdeyken Adam Cole daha işi bitmemiş gibi geriliyor ve Harper'ın boynuna bir Superkick! Bir daha Superkick! Superkick! Superkick! Ve son kez Superkick vuruyor! Adam Cole tuşa gidiyor 1…2…2.99... Luke Harper bir kez daha atıyor. Maç çok heyecanlı bir şekilde devam ediyor.

Adam Cole ayağa kalkıyor ve saçını arkaya atıyor, Harper'ı kaldırmayı deniyor, Harper SMALL PACKAGE!!! alıyor 1..2.. de atıyor Cole. Harper kendini iplere doğru bırakıyor, destek alarak kalkıyor. Cole direk onun üstüne gidiyor ama Harper onu yakalıyor ve Michinoku Driver!! ile yere çakıyor onu. Luke Harper tuşa gitmiyor, kenara çekilip dinleniyor. Şimdi ayaklanmaya hazır, iplere tutunuyor. O sırada Matt Jackson o tarafa yaklaşıyor ve Superkick! için bacağını kaldırıyor ama hakem görüyor onu. Matt bir şey yapmayacaktım derken arkadan Jason Jordan ona saldırıyor ama Matt eğiliyor, Jordan arkasını dönüyor, SUPERKICK! Jordan yerde. Matt kafasını kaldırıyor, Chad Gable arkadan onu yakalıyor ve köşe direğine atıyor. Matt köşe direğine çarpıyor ve girişin olduğu tarafa doğru sürüklüyor kendisini. Gable onu yakalıyor ve kaldırıp Lariat çakıyor, takla atarak düşüyor Matt. Gable de halletim derken Nick Jackson ona SUPERKICK! vuruyor, Gable da yerde. Nick kafasını kaldırıyor, Harper Suicide Dive!!! ile onun üstüne uçuyor. Harper hemen ringe giriyor, Cole SUPERKICK!!! vuruyor... Harper eğilerek kurtuluyor, Cole arkasını dönüyor ve Harper onu yakalıyor, TRUCK STOP ile yere vuruyor onu. Harper tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Cole. Luke Harper köşeye geçiyor ve tauntlar atıyor, Cole kalkıyor, SUPERKICK! vuruyor... AMA Cole eğiliyor, Harper hemen ona dönüyor, Cole da arkasını dönüyor. Harper bu sefer DISCUS CLOTHESLINE!!! vuruyor... Cole yine eğiliyor, Harper arkasını dönüyor, SUPERKICK!!! vuruyor Cole ve bir tane de bacağına SUPERKICK! vuruyor. Cole onu köşeye doğru getiriyor ve kendisi de köşeye çıkıyor, PANAMA SUNRISE!!! yapıyor. Cole tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor.

24 Mart Rise! *LIVE* Adamcole

Adam Cole Rise'a dönüş maçını kazanıyor. Cole ringden iniyor ve Young Bucks'ı ayağa kaldırıyor, American Alpha'yı ringe sokuyorlar. Nick ve Matt, Gable ve Jordan ikilisini kaldırıyor ayağa, Cole arkadan onları tutuyor ve kafalarını ortaya getiriyor, Too Sweet diye bağırıyor Cole ve Young Bucks American Alpha'ya SUPERKICK!!! vuruyor, muazzam bir Stereo Superkick görüyoruz. Bu görüntülerin ardından kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Kenny Omega ekranlara geliyor.

24 Mart Rise! *LIVE* Kenny+Omega+CEO

Kenny Omega: Geçtiğimiz hafta United States Kemerine aday olmak için çıktığı maçta yenik düştüm. Fakat bu bir son değil, sadece bir başlangıç idi. ''The Cleaner'', Kenny Omega buraya bir sebep için geri döndü. Bir amaç için geri döndü. Bu prestijli, büyük, global şirketi pisliklerinden arındırmak için, temizlemek için geldim. Ve bir şampiyonluk unvanını da gözüme kestirdim. PWE United States Kemerini istiyorum. Bende çok yakışacağını düşünüyorum ve Dolph Ziggler'dan ya da belki gelecekte o kemeri kazanacak olan Will Ospreay'den. O yüzden şimdiden mesajı veriyorum. PWE Redemption II'den sonra Dolph Ziggler ya da Will Ospreay, hangisi kemeri alırsa alsın, ona meydan okuyacağım ver karşısına çıkacağım.

Omega taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Kameralar ringe odaklanıyor.

Next Level!

24 Mart Rise! *LIVE* Roddyre-signs

Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var. 

24 Mart Rise! *LIVE* Triple-H-On-Mic1

İkili ringe giriyor, Triple H mikrofon alıyor.

Triple H: Geçtiğimiz hafta PWE Rise! da olanlara hepimiz şahit olduk. Roderick Strong ve John Cena PWE Redemption da Finn Balor ile PWE Television Kemeri için kapışmak için savaş verdiler. Güzel bir savaş oldu diyebilirim. Fakat maç sonunun bitmesi ben ve Roderick'i üzdü biraz. Bundan dolayı her hangi bir yetkiliyi sorumlu tutmuyoruz. Açık bir olaydı, iki kişi de rakibini tuş etti. Fakat bu şey Redemption da olmayacak. Çünkü yanı başımda duran bu adam, yani Roderick Strong buna izin vermeyecek. Bu maçın ne kadar önemli bir derecede yer aldığını biliyor. Ve maç hakkında endişeleri var. Rakipleri John Cena ve Finn Balor çünkü. Rakiplerinin ne kadar iyi olduğunu biliyor ve endişe duyuyor. Hemen de eleştri yapanlara cevap vereyim, endişe duymak iyidir, aptal olmadığın anlamına gelir. Roderick Strong nelerin orta da olduğunun bilincinde. Daha fazla uzatmıyorum ve sözü kendisine veriyorum.

Strong mikrofonu alır.

Roderick Strong: Bana kalsaydı endişe duyduğumu söylemezdim. Beni zayıf gösterirdi. Fakat Triple H'in akıl hocalığı gözlerimi açmaya devam ediyor ve bunun beni zayıf göstermediğine, aksine daha güçlü yaptığını anlamamı sağladı. John Cena ve Finn Balor muhteşem güreşçiler fakat benim de ne onlardan ne de başka birinden eksik kalan bir yanım yok. Hatta fazlası var bile diyebiliriz. Ama sözlere bu kadar çok bel bağlamak istemiyorum. Kendimi ring de, bir maç yaparken hareketlerimle konuşturmayı daha çok seviyorum. Ben bu mücadele için hazırım ve bu sefer elim boş dönmeyeceğim.

Strong elini havaya kaldırıyor, o sırada bir müzik duyuluyor.

Beats Rhymes!

24 Mart Rise! *LIVE* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena geliyor.

24 Mart Rise! *LIVE* John-Cena-Speaking-On-Mic-AWL139

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

John Cena: Çok güzel konuştunuz ama bölüp bir mesaj vermem gerekiyordu. Herkes benim kim ve ne olduğumu biliyor. Her maç benim için çok önemli ve Redemption II de ise varımı yoğumu ortaya koyacağım. Çünkü bir kemere çok açım. Tıpkı herkes gibi kıçımı yırtıyorum ve o kemeri hak ediyorum. Tanrı aşkına, kemerin adı Television Şampiyonluğu ve ben de bir televizyon yıldızıyım. Bunlar birbirini tamamlıyor ama yetmiyor. Hak ediyorum ve hak ettiğimi de Special Event de alacağım. Finn Balor'u ve Roderick Strong'u yenip kemerini kazanan kişi ben olacağım.

John Cena: Bu işten konuşmaya başladığında John Cena'dan konuşman gerekir çünkü ben olmasaydım bu iş şu an bu kadar yüksek bir seviyede olmazdı. Bugün Finn Balor ve Roderick Strong gibiler bu ringi paylaşıyorsa bu benim sayemde oluyor ve benim de biraz kendimi düşünüp istediğimi almamın zamanı geldi. Sen ve Balor maçtan sonra bana teşekkür edeceksiniz, sizi hiç bulunmadığınız bir yere çıkartacağım ve birer yıldız olacaksınız. Tabi ki ben daha yükseklerde bir yıldız olacağım ama hayat böyle. Kim daha iyiyse o daha yükseklerde ki bir yıldız olur. Bu durumda ise bir kıyaslama yapılırsa Finn Balor & Roderick Strong gibi isimler John Cena ile başa başa gidemez.

Bir anda arenada ışıklar gelip gitmeye başlıyor ve bir müzik duyuluyor.

Catch Your Wretched Kings!

24 Mart Rise! *LIVE* Balor

PWE Television Şampiyonu Finn Balor geliyor.

24 Mart Rise! *LIVE* Finn-Balor

Balor aprona çıkıyor ve taunt atıyor. Ringe girip mikrofon alıyor.

Finn Balor: Sizler neler saçmalıyorsunuz ? İlk olarak seninle başlayalım John Cena. Ne kadar kafayı yedin bilmiyorum, belki sadece kafan güzel olsun diye bir şeyler kullanıyorsundur çünkü söylediğin cümlelerde hiç bir mantık yok. Sen kolay yoldan büyük bir televizyon yıldızı olurken ben zor yoldan bir güreş efsanesi oluyordum. Benim PWE'ye geldiğimden beri geçen 2 ayda yaptığım şeyler senin tüm PWE kariyerinde yaptıklarını silip süpürüyor. O yüzden durman gerektiğin yeri bil yoksa seni ben durdururum ve bundan hiç hoşnut kalmazsın.

Finn Balor: Roderick Strong ise hala benim peşimden koşup bu kemeri benden almaya çalışıyor. Sanki bu kemer büyük bir şehrin anahtarı. Ama durma Roderick, peşimden gelmeye devam et ve bende seni her seferinde yere sereyim. Çünkü olacak olan bu. Bunu o kalın kafana sok, yanındaki dinazorun da kafasına sok bunu. Bu kemer ile ilgili ne hayalin varsa suya düşecek.

Balor mikrofonu atıyor, kemerini ve ceketini çıkartıyor. Strong onun üstüne gitmek istiyor ama Triple H onu durduruyor. Balor hadi gel diyor. Cena bir anda koşuyor ve Triple H'e Clothesline vuruyor. Bunu gören Strong ona yumruk sallıyor, Cena da karşılık veriyor. İkili yumruklaşırken Balor karşı köşeden koşuyor ve arkadan Cena'ya Running Front Dropkick vuruyor, Cena da Strong'a çarpıyor ve köşe ile tost ediyor onu. Cena ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor, Balor Sling Blade yapıyor ona. Ve Balor köşede ki Strong'un karnına bir tekme atıyor, onu ringin ortasına getiriyor ve BLOODY SUNDAY!!! yapıyor. Finn Balor kemerini alıyor ve belini takıyor.

24 Mart Rise! *LIVE* BalorBC1

Balor taunt atıyor. Bu görüntülerin ardından kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Chris Jericho'yu görüyoruz. Yanında Tom Phillips var.

24 Mart Rise! *LIVE* CsMdMzDVYAIRtZk

Tom Phillips: Geçen hafta oldukça iddalıydın Chris. Ancak henüz bu gece için duyurulmuş bir maçın yok. Bu konuyla ilgili neler söyleyeceksin?

Chris Jericho: Aferin Tom, güzel yere değindin. Bende bu konuyla ilgili Paul Heyman'a seslenebileceğim bir ortam arıyordum. Odalara gitmeyi pek sevmem, yanlış yerlere çekilebiliyorda. Her neyse. Mr. Heyman, geçen hafta da söylediğim gibi Elimination Chamber'ın yaralarını üstümden atmak istiyorum, eski kız arkadaşımın beddualarından arınmak istiyorum. Kısacası bir maç istiyorum. O ringe çıkmak ve rakibimi yenmek isti-

Bu sırada birisi bölüyor onu.

???: Sıranı beklemen gerekiyor Chris.

24 Mart Rise! *LIVE* Poster-1

Bu Cody Rhodes!

Cody Rhodes: Haftalardır saçma sapan sebeplerle maçlarından olan kişi benim ve bundan çok sıkıldım. Eğer Paul bu gece birisi için maç ayarlayacaksa o kişi benden başkası olmamalı. 

Bu sırada Paul Heyman kadraja giriyor.

24 Mart Rise! *LIVE* Paul-Heyman

Paul Heyman: Baylar, açıkçası bu tavırlarınızdan rahatsız olduğumu söyleyemem. Bunlar görmek istediğim şeyler. Ancak biraz sakin olmalısınız. Pekala, size istediğinizi vereceğim. Chris, sen bir maça çıkmak ve o maçı kazanmak istiyorsun. Cody, sen de öyle. Çok basit bir çözümle ikiniz arasında bir maç ayarlayabilirdim ancak bunu yapmayacağım. İkinizinde kendinizden son derece emin olduğunuzu biliyorum ancak kaçınılmaz son şudur ki; biriniz o ringden kaybeden olarak ayrılacaksınız. Bu maç biriniz için iyi olurken, diğeriniz için kötü olacak. Bu yüzden bunun yerine sonucundan ikinizinde aynı şekilde etkileneceği bir karar aldım ve sizin bu gece takım olarak mücadele etmenize karar verdim ve rakiplerinizde...

Chris Jericho ve Cody Rhodes son derece ciddi bir şekilde birbirlerini süzerler. Bu sırada Paul Heyman'da düşünür bir tavırla etrafına göz gezdirir ve o bölgede antrenmanlarını gerçekleştiren Zack Sabre Jr.ve Jimmy Havoc'u fark eder.

Paul Heyman: Rakiplerinizde Zack Sabre ve Jimmy Havoc ikilisi olacak! 

Havoc ve Sabre bir anda ''naptın aq'' der gibi Heyman'a bakmaya başlıyorlar.

Paul Heyman: Pekala, bu sorunu da çözdüğümüze göre ben gidiyorum.

Kameralar ringe dönüyor.

Veil Of Fire!

24 Mart Rise! *LIVE* Maxresdefault

Pyrolar patlıyor ve Kane geliyor.

Here To Show The World!

24 Mart Rise! *LIVE* Dolph-Ziggler-won-Fatal-Four-Way-US-Championship-match11

PWE United States Şampiyonu Dolph Ziggler geliyor.

Non Title Singles Match

Kane vs Dolph Ziggler

Hakem işaretiyle zil çalıyor. Maç başlıyor şimdi. Kane olduğu yerde beklerken Ziggler tedirgin bir şekilde rakibinin etrafında dönmeye başlıyor. Kane şimdi atılıyor rakibinin üzerine! Ziggler eğiliyor ve karnına tekme atıyor onun. Arka arkaya tekmeler vurmaya başlıyor! Kane bir anda itiyor onu! Ziggler üç beş adım geriye savruluyor. Kane düşmüş olduğu tek dizinin üzerinden kalkıyor. Ziggler tekrar üzerine gidiyor. Kane'den sert bir UPPERCUT! Bir tane daha vuruyor! Şimdi köşeye itiyor rakibini ve orda yumruklamaya başlıyor Kane!! Hakem araya giriyor şimdi. Kane bırakıyor onu! Geriye açılıyor. Ziggler köşede. Kane koşuyor üzerine.. Ziggler çekiliyor! Kane köşeye çarpıyor yüzünü! Ardından Srtını yaslıyor köşeye! Şimdi Ziggler açılıyor ve koşuyor rakibinin üzerine!! STINGER SPLASH!!! Darbenin etkisiyle Kane öne doğru geliyor. Ziggler sıçrıyor havaya ve JUMPING DDT!!! Hemen tuş deniyor! 1...2... atıyor Kane! Ziggler kalkıyor tekrar. HEART STOPPER! Tekrar rakibinin üzerine saçlarından ter atıyor Ziggler. Bir tane daha HEART STOPPER!! Tekrar tuş deniyor. 1...2... Kane atıyor yine. Ziggler şimdi ayağa kalkıyor ve sırıtmaya başlıyor. Ardından yavaş yavaş köşeye doğru çekiliyor. Superkick için taunt atmaya başlıyor... Kane kalkıyor ağır ağır! Ziggler hazır bekliyor. Şimdi kalkıyor Kane...

Ziggler Superkick deniyor! Ama hayır!! Kane bacağını tutuyor onun!! Ardından çekiyor kendisine ve boğazına yapışıyor!!!! Şimdi Chokeslam deniyor.. Ama Ziggler kendisini arkaya atıyor ve kurtuluyor! Ardından iplerin altından ringin dışına iniyor!! Kane ona doğru dönüyor. Ziggler soluklanıyor dışarda. Kane bir anda iniyor ringten! Şimdi hızlı adımlarla Ziggler'e doğru geliyor!! Ziggler çekiliyor!!! Kane bariyerlere çarpıyor ve bariyerin üzerinden seyircilerin olduğu tarafa düşüyor!!! Ziggler ona bakıyor şimdi. Ardından hemen ringe giriyor! Hakem saymaya başlıyor Count Out için. Kane'den hala tepki yok. 4...... Kane'in eli bariyerlerden görünüyor. 5.... şimdi kalkıyor ayağa! 6..... bariyerin üzerinden geçiyor ağır bir şekilde! 7..... ve ringe doğru geliyor! 8...... Hakem 9 dediği anda ringe giriyor Kane! Ama girer girmez Ziggler tepesine çöküyor ve deli gibi yumruklamaya başlıyor! Kane itiyor onu! Ardındankalkıyor ayağa! Ziggler tekrar geliyor onun üzerine. Kane CLOTHESLINE ile yere seriyor! Ziggler kalkıyor ve bir CLOTHESLINE daha! Şimdi daha ağır şekilde kalkıyor Ziggler! Kane sert bir UPPERCUT vuruyor! Ardından kolundan tutup iplere gönderiyor! Ziggler iplerden dönünce yakalıyor onu SIDE WALK SLAM!!! Şimdi kalkıyor Kane ve köşeye çıkıyor! Ziggler kalkıyor ağır ağır! Kane atlıyor ve FLYING CLOTHESLINE!!! Şimdi Kane tek elini kaldırıyor havaya ve Chokeslam tauntu atmaya başlıyor!!! 

24 Mart Rise! *LIVE* Pyro-RAW-WWE

Bir anda pyrolar patlıyor!! Kane hemen girişe dönüyor! Kısa bir süre sonra Aleister Black beliriyor girişte!!! 

24 Mart Rise! *LIVE* Mqdefault

Black'e yoğun ilgi geliyor. Kane elini uzatıyor ve gel gel yapıyor! Aleister Black yavaş yavaş geliyor ringe doğru!!! Şimdi olduğu yerde kalıyor! Kane yine gel gel yapıyor! Aleister Black sırıtmaya başlıyor! Bu sırada Ziggler kalkıyor!!! Kane ona doğru döndüğü anda SUPERKICK!!!! Ziggler SUPERKICK vuruyor! Kane iplere yakın olduğu için iplere düşüyor! İplerden sekiyor! Ziggler eğiliyor ve ZIG-ZAG!!!! ZIG-ZAG!!!! Kane 10 saniyede darmadağın oluyor!!! Ziggler hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!

24 Mart Rise! *LIVE* Dolph-ziggler-on-vince-mcmahon-and-leaving

Ziggler kazanıyor!!!! Hakem hemen kemerini getiriyor ona. Ziggler köşeye çıkıp taunt atıyor. Bu sırada Aleister Black ringe giriyor. Yerdeki Kane'e bakarak sırıtmaya başlıyor. Aleister Black biraz güldükten sonra ringden ayrılıyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Dolph Ziggler köşeden iniyor ve kemerini havaya kaldırıyor, o arada bir müzik duyuluyor.

The Aerial Assassin!

24 Mart Rise! *LIVE* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

''The Aerial Assassin'', Will Ospreay geliyor. Kendisi geçen hafta United States Kemeri için #1 Contender olmuştu.

24 Mart Rise! *LIVE* Will-Ospreay-1-Photo-Credit-RING-OF-HONOR-Oli-Sandler-1200x801

Ospreay ringe giriyor ve taunt atıyor, mikrofon alıyor.

Will Ospreay: Az önceki galibiyetin için seni tebrik ediyorum Dolph, güzel maçtı. Fakat bu seninle benim aramda olacak ve PWE Redemption II de gerçekleşecek olan United States Kemer maçı kadar güzel değildi. Senin ne kadar iyi bir güreşçi olduğunu ve PWE de kimlere neler yaptığını biliyorum. Fakat şöyle bir gerçek var ki ben onlar gibi değilim ve onlar da benim gibi değil. Ringe çıktığımda ortaya farklı bir şey koyuyorum. Bunu senin de yaptığını görebiliyorum, bu çok net. Fakat Redemption II de çıkacağımız maç senin için sıradan bir Special Event de elinde tuttuğun bir kemeri koruyacağın bir maç olacak. Bunu defalarca yaptın. Fakat çıkacağımız maç benim hayatımda ki en büyük maç olacak. Ve tüm dünyaya ne kadar iyi olduğumu, sadece uçan kaçan biri olmadığımı göstereceğim, sende dahil. Onun için en iyi oyun planını kur, çünkü seni alt etmek için elimden ne geliyorsa yapacağım.

Ospreay mikrofonu bırakıyor ve taunt atıyor, Ziggler da kemerini havaya kaldırıyor. İkili Face to Face yaparken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralarımız arka alanda.

24 Mart Rise! *LIVE* 1280x720-Z5k

The Heartbreak Kid, Shawn Michaels ekranlara geliyor.

Shawn Michaels: Nasıl görünüyorum ? Kıçında yüzlerce buruşluk olan bir budalaya göre fena sayılmam ha! Her neyse. Söyleyecek şeyler bulma konusunda pek başarılı olmasam da, bana yardımcı olacak bir pozisyonunda yer almak bu eksiğimi kapatıyor. PWE Redemption II'de, PWE Dünya Şampiyoluğu için ringe çıkacağım. Sanırım bunun için heyecanlı değilim. Çünkü kendimi kanıtlamama ihtiyacım yok! Kendisini kanıtlamak isteyenler heyecanlanır. Ne yapmam gerektiğini biliyorum zira yıllarımı verdim. Defalarca büyük şovlarda yer aldım. Defalarca o büyük şovları ayakta kapatan adam oldum. Bunu tekrar yapacağım ve uzun bir süre sonra ana kemeri omzuma alıp herkese Sexy Boy'u dinleteceğim.

HBK taunt atıyor, kameralar ringe dönüyor.

Break The Walls Down!

24 Mart Rise! *LIVE* 10-2-1432120407

''Y2J'', Chris Jericho geliyor.

24 Mart Rise! *LIVE* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

Born to Raise Hell!

24 Mart Rise! *LIVE* Zack-Sabre-Jr

''The Technical Wizard'', Zack Sabre Jr. geliyor.

I Hope You Suffer!

24 Mart Rise! *LIVE* Maxresdefault

Jimmy Havoc geliyor.

Tag Team Match

Chris Jericho & Cody Rhodes vs Zack Sabre Jr. & Jimmy Havoc

Jericho ve Sabre içerde başlıyorlar. Hakem zili çalıyor ve anında lock up bağlıyor ikili. Lock Up halinde Jericho'nun kontrolünde iplere doğru yaklaşıyorlar. Ardından Jericho iplere yaslıyor Sabre'yi ve hemen ardından karşı iplere yolluyor. Sabre iplerden sekiyor ve döndüğünde Dropkick geliyor Jericho'dan. Come on baby! diyor Jericho ve seyirci coşuyor bu sırada. Hemen ardından Jericho kalkmasına izin vermiyor ve Lock up bağlıyor Sabre'ye. Bir süre bu şekilde tutmayı başarıyor Sabre'yi. Ardından Sabre yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Dirsek darbeleri savuruyor Jericho'nun karnına. Ardından bir hamlede ayağına sarılıyor Jericho'nun ve ayağından çekerek yere düşürüyor onu. Jericho yüz üstü düştüğü için suratını tutuyor oturur pozisyonda. Bu sırada Sabre biraz geriliyor ve Running Kick Strike geçiriyor Jericho'nun suratına! Jericho köşeye yaklaşıyor ve köşeden destek alarak ayağa kalkıyor. Bu sırada Sabre European Uppercut vuruyor köşede Jericho'ya! Karşı köşeden sekiyor ve bir kez daha deniyor ama Jericho dirsek darbesiyle engel oluyor Sabre'ye. Sabre sersemlemişken Jericho ayaklarından tutuyor ve yere düşürüyor Sabre'yi. Walls of Jericho deniyor ancak Sabre izin vermiyor ve reverselemeyi başarıyor. Jericho bir yana Sabre bir yana savruluyor. Hemen ardından ikisi de birbirine doğru yürüyorlar derken bir Enzuguiri geliyor Jericho'dan! Jericho suratını tutarak Cody'nin yanına gidiyor ve tag veriyor ona. Bu sırada Sabre bir anda ayağa kalkıyor ve Clothesline vuruyor Cody'e ancak Cody sıyrılmayı başarıyor ve Side Effect ile yere çakıyor Sabre'yi! Tuşa gidiyor Cody! 1.. 2.. de atıyor ZSJ. Bu sırada Havoc kenardan bir şeyler söylüyor Cody'e. Cody'de yanına gidip karşılık veriyor ona. Havoc pis pis gülerken Sabre bir anda Roll Up'a alıyor Cody'i 1.. 2.. de atıyor Rhodes. İkiside aynı anda ayağa kalkıyorlar ama Sabre daha erken davranıyor ve bir Lariat vuruyor Cody'e! Sabre taunt atıyor! Bu sırada Havoc bir anda sırtına dokunuyor ve tag alıyor. Sabre anlamsız gözlerle Havoc'a bakıyor. Havoc yerine geç der gibi bir hareket yapıyor ona. Sabre ''la havle'' der gibi bir ifadeyle kenara geçiyor. Ardından Havoc Cody'i kaldırıyor ve bir Suplex yapıyor. Şimdi bir kez daha kaldırıyor ve bir Suplex daha yapıyor! Tuşa gidiyor ardından! 1..2.. 2.15.. de attı Cody. Şimdi kaldırıyor Cody'i ve bir Roaring Elbow geçiriyor! Şimdi Cody'nin ayağa kalkmasını bekliyor. Cody yavaş yavaş ayağa kalkarken o da köşeden sekiyor ama bu sefer de Sabre ondan tag alıyor! Az önce Havoc'un yaptıklarının aynısını yapıyor ona, yerine geç diyor. Havoc yerine geçiyor ancak aralarındaki sözlü tartışma devam ediyor. Bu sırada Cody'e arkası dönük olduğu için fark etmiyor onu. Cody hızlıca o bölgeye koşuyor. Ardından iplerden sekiyor ve Beautiful Disaster vuruyor! Şimdi Turnbuckle'a çıkıyor Cody. Bir süre kalkmasını bekliyor Sabre'nin. Sabre ağır ağır kalkıyor derken bir anda süratle Cody'e doğru koşuyor ancak Cody hazırlıklı karşılıyor onu ve bir tekmeyle geri püskürtüyor. Sabre bir kez daha deneyince Cody yine aynını yapıyor. Sabre sersemleyince Cody arkası dönük bir şekilde yakalıyor onu ve Diamond Dust ile yere çakıyor! Tuşa gidiyor Cody! 1.. 1.50.. da attı Sabre. Bu sırada Jericho'nun tag istediğini görüyor Cody. Bir süre düşündükten sonra tag veriyor Jericho'ya. Jericho hemen giriyor ringe ve Lionsault!!! Bu seferde Jericho tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de Kick Out geliyor. Havoc ringe girip bozuyor tuşu! Hakem onu uyarmaya gelmeden geri dönüyor Havoc. Bu sırada iki isminde yerde olduğunu görüyoruz. Aynı anda ayağa kalkmaya başlıyorlar. Jericho biraz daha hızlı hareket ediyor ve ayağa kalkar kalkmaz iplerden sekiyor! Ardından One Handed Bulldog geliyor Jericho'dan!! Sabre yüzünü tutarak acı içerisinde ayağa kalkıyor yavaşça. Jericho'da köşeye çıkmış durumda ve Sabre Diving One Axe Handle geliyor Jericho'dan! Hemen ardından Walls of Jericho için yakalıyor ayaklarından ve başarıyor! Walls of Jericho bağlıyor Sabre'ye! Sabre acı içerisinde! 

Uzunca bir süre böyle devam ediyor bu. Sabre pes etti edecek noktasında ancak iplere de git gide yaklaşıyor. Ama Jericho durumu fark ediyor ve yeniden ringin ortasına sürüklüyor Sabre'yi ve bir kez daha bağlıyor. Bu sırada Havoc yine içeri giriyor ve Buzzsaw Kick vuruyor Jericho'ya! Jericho süzülerek yere bırakıyor kendisini! Yine hızlıca yerine dönüyor Havoc. Cody çıldırmışcasına itirazlar savuruyor hakeme. Bu sırada ringdeki ikilide yerde hareketsiz durumdalar. Bir süre sonra iki isimde takım arkadaşlarına tag vermek için çabalamaya başlıyorlar. Sabre'nin daha avantajlı durumda olduğunu görüyoruz. Jericho Sabre'ye göre biraz daha uzak takım arkadaşına. Bu sırada Sabre Havoc'a tag veriyor ve Havoc jet hızıyla içeri giriyor. Girer girmez yerde tag vermek üzere olan Jericho'ya Double Foot Stomp vuruyor! Ardından Cody'e de bir Dropkick sallıyor ve Cody hızla ringin dışında yere çakılıyor! Havoc şimdi tuş deniyor! 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Y2J. Havoc ayağa kalkıyor ve çıldırmışcasına Stomp darbeleri vurmaya başlıyor Jericho'ya. Ardından bir süre etrafını süzüyor. Sabre'nin ayağa kalktığını görünce onun yanına gidiyor ve ''Bak bu işler böyle olur işte'' diyor. Jimmy Havoc elini uzatıyor ona, Zack Sabre Jr. tag almayı reddediyor ve aprondan iniyor. Havoc ne yapıyorsun şeklinde ona bakıyor, Sabre yavaş yavaş gidiyor. Havoc arkasını dönüyor ve Jericho'da CODE BREAKER!!!! yapıyor. Jericho tuşa gidiyor şimdi! 1..2.. ve 3.. oluyor. Jericho ve Cody kazanıyor.

24 Mart Rise! *LIVE* 441ad47da2ee93b57a4c21fec969a4d6
24 Mart Rise! *LIVE* Cody_original_original_crop_north

Cody ve Jericho galibiyetlerini kutlarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada Main Event maçı var.

I Am Stronger!

24 Mart Rise! *LIVE* Braun-strowman

Braun Strowman geliyor.

King!

24 Mart Rise! *LIVE* CftXVO5WEAEE4Jj

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor.

PWE World Heavyweight Championship Match

Drew McIntyre (c) vs Braun Strowman

Zil çalıyor , McIntyre Strowman'a doğru koşuyor ama Strowman Shoulder Block ile McIntyre'ı yere seriyor, McIntyre tekrar kalkmmaya çalıştığında Strowman McIntyre'ı yakalıyor iplere yolluyor , McIntyre iplerden gelirken Strowman'dan big boot geliyor , McIntyre tekrar yere düşüyor , Strowman tekrar McIntyre'ı kladırıyor köşeye yolluyor , McIntyre köşeye çarpıyor sırt üstü dururken Strowman'dan back elbow geliyor, McIntyre yere düşmeden Strowman McIntyre'ı yakalıyor kaldırıyor ve köşeye doğru snake eyes yapıyor. McIntyre yerde apron'a doğru sürükleniyor , Strowman ringin içinden aprondaki McIntyre'ı kaldırıyor ve Biel ile ringe sokuyor. Strowman köşeye geçiyor McIntyre'ın kalkmasını bekliyor , McIntyre ayağa kalkıyor , Strowmandan McIntyre'a lariat geliyor ama McIntyre altından sıyrılıyor ve hızlıca ringin dışına çıkıyor , McIntyre soluklanmaya çalışırken Strowman ringin dışına çıkıyor , Strowman McIntyre'a doğru ilerliyor ama McIntyre koşarak tekrar ringe giriyor, Strowman sinirleniyor , ringe girmeye yöneldiği gibi McIntyre'dan BASEBALL SLIDE GELİYOR!! Strowman spiker masasına doğru geriliyor ama düşmüyor, McIntyre iplerden hızını alıyor VE SUICIDE DIVE! Strowman düşüyor , McIntyre apron'a geçiyor, Strowman ayağa kalkıyor, McIntyre'dan FLYING CLOTHESLINE GELİYOR!!! Ama Strowman, McIntyre üzerine gelirken boynundan yakalıyor ve APRON'UN ÜZERİNE CHOKESLAM YAPIYOR!!! Strowman McIntyre'ı ringe sürüklüyor , Strowman ringe giriyor tuş deniyor 1...2...2.6...attı. Strowman McIntyre'ı kaldırıyor köşeye hızlıca yolluyor , McIntyre köşeye çarpıyor yere düşmeden Strowman McIntyre'ı too rope'a çıkarıyor, ama McIntyre top rope'da olduğu gibi Strowman'ın suratına tekme atıyor , Strowman suratını tutup geriliyor Ve McIntyre'dan MISSILE DROPKICK GELİYOR!! Strowman düşüyor , Strowman fazla vakit geçmeden köşeye tutunarak kalkmaya başlıyor ama McIntyre ayağı ile Strowman'ın kafasını köşeye doğru eziyor, Strowman büyük bir güç ile McIntyre'ın ayağını kaldırıp ayağa kalkıyor. McIntyre hızlı davranıyor Strowman'ın iki bacağının arkasına tekme atıyor , Strowman diz çöküyor , McIntyre geriliyor hızını alıyor Ve CLAYMORE!! Strowman kafasını köşeye çarpıyor ve ringin dışına yuvarlanıyor.  McIntyre top rope'a sakin bir şekilde çıkıyor , Strowman dışarıda ayağa zar zor kalkıyor , McIntyre'dan DIVING CROOSBODY GELİYOR! 

Ama Strowman McIntyre'ı havada yakalıyor, Strowman McIntyre'ı tek omzuna alıyor VE YOKOSUKA CUTTER!! Ama McIntyre inmeyi başarıyor Strowman'ın karına defalarca diz vuruyor, Strowman sonunda karını tutuyor , McIntyre Strowman'ın boynunu ve kollarını yakalıyor ve FUTURE SHOCK DDT!! McIntyre ringe giriyor , köşeye geçip dinleniyor ve hakem sayıyor, 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. Strowman kalkıyor 9.. oluyor, son anda kendini ringe atıyor. McIntyre Strowman'ın üzerine doğru koşup yumruklamaya başlıyor ama Strowman omzu ile McIntyre köşeye kadar götürüyor ve McIntyre'a Shoulder Strike yapıyor. Strowman tutuyor onu ve ringin ortasına sallıyor. McIntyre sırtını tutarak kalkıyor. Strowman ona doğru koşuyor, Drew ona bir anda Basement Dropkick vuruyor. Braun yarı ayakta, McIntyre da fırsattan yararlanıp onun sırtına art arda darbeleri geçiriyor. McIntyre bir de onun kafasına tekme atıyor. Strowman onu ittiriyor bir anda ve yumruk sallıyor ama Drew blokluyor ve karnına diz darbesi vuruyor. Drew ona Wrist Lock bağlıyor önce ve sonrasında Double Knee Armbreaker yapıyor. Strowman kolunu tutarken McIntyre iplerden sekiyor ve Clothesline vuruyor ona. Bir kez daha iplerden sekip Clothesline vuruyor ona. Drew bir de Dropkick çakıyor ona, Braun sallanıyor biraz. Drew McIntyre de iplerden sekiyor... AMA Strowman onu yakalıyor ve Spinebuster! ile yere çakıyor. Strowman kendini toparlıyor ve ayağa kalkıyor. Drew'i kaldırmak için eğiliyor, McIntyre onun karnına art arda 3 yumruk atıyor ve boynundan tutuyor, Shoulder Jawbreaker yapıyor ona. Drew ayaklanıyor ve birkaç yumruk daha atıyor ona. Sonra kafasını tutuyor ve dizleri ile kafasına bir kaç kez art arda vuruyor. Drew bir de boynuna dirsek darbesi vuruyor. McIntyre köşeye oturuyor ve Braun'un göğüs kafesine tekme atıyor, Strowman göğüs kafesini tutarak kafasını kaldırıyor, Drew Diving Double Axe Handle ile atlıyor ona. Strowman dengesini toplarken Drew yine köşeye çıkıyor ve aynı hareket ile atlıyor... AMA Strowman onu havada yakalıyor, boğazına yapışıyor ve CHOKE SLAM!! yapıyor. Strowman kısa bir duraklamanın ardından tuşa gidiyor, kemer gelebilir 1.. 2.. 2.25.. de atıyor şampiyon.

Braun Strowman ayağa kalkıyor, baya sinirli bir halde. Strowman böğürüyor ve rakibini ayağa kaldırıyor, Powerslam için onu sırtlıyor Strowman... AMA Drew arkasına düşmeyi başarıyor ve Chop Block vuruyor ona. Strowman yarı ayakta iken Drew iplerden sekiyor ve Shining Wizard! vuruyor ona, hemen tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Braun. McIntyre köşeye çıkıyor yine ve bu sefer DIVING ELBOW DROP! ile atlıyor... AMA Braun çekilince yere yapışıyor. Strowman ayağa kalkıyor ve onu tekmeliyor biraz, kaldırıyor onu ve köşeye doğru Double Underhook Suplex ile atıyor. Strowman aprona çıkıyor ve köşeye tırmanıyor!!! Bu 2 metrelik, 175 kiloluk bu canavar köşeye çıkıp napacak!!! Strowman şu anda köşede, iyice pozisyonunu alıyor ve DIVING SPLASH!!! ile atlıyor Strowman.... AMA McIntyre çekiliyor. Bu dev canavar yere kapaklanıyor ve ringin hareket ettiğini görüyoruz. Strowman göğüs kafesini tutuyor, yarı ayakta şu an kalkmaya çalışıyor, McIntyre iplerden sekiyor ve ona CLAYMORE!! vuruyor. Strowman şimdi sallanırken McIntyre onu yakalıyor ve FUTURE SHOCK DDT!!! yapıyor. Strowman şu an tamamen yerde, Drew tuşa gitmiyor ve onu bir yerlerinden kavrıyor, IRON MAIDEN!!! bağlıyor. Strowman şu an tam olarak kendinde bile değil ve Drew ringin ortasın da kilitledi onu. Strowman'ın çaba sarf ettiğini görüyoruz ama sonunda pes ediyor. McIntyre Strowman'ı yenerek kemerini koruyor. 

24 Mart Rise! *LIVE* DrewMcIntyreWinsIntercontinentalChampionship_crop_exact

Hakem ona kemerini getiriyor. McIntyre yine kemerini koruyor. O taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 24 Mart 2017, 20:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:31

Hemen geldim
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:31

Promo yazarken uğrayayım dedim.

jacobsun orospularını sikim oc
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:34

Hoş geldiniz arkadaşlar.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:35

Yeni part geldi.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:37

The Charismatic Enigma demiş ki:
Hoş geldiniz arkadaşlar.

Hoş bulduk
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:40

İyi akşamlar
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:40

Yeni part geldi ve maç başladı.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

Bu Harper aşırı amaçsız aq Son Feci Bisiklet return istiyoruz.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:41

The Masked Assassin demiş ki:
İyi akşamlar

Hoş geldin kardeş.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:41

American Alpha nereden çıktı
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:42

Psychosis demiş ki:
American Alpha nereden çıktı

https://pwetr.yetkin-forum.com/t4787-ez-dz
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:44

Adam Cole tarafındayım
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:46

Part geldi.
The Masked Assassin
Main Eventer
Main Eventer
The Masked Assassin

MesajKonu: Geri: 24 Mart Rise! *LIVE*   24 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Mart 2017, 19:47

SuperKick Clothesline seviyesinde bir hareket. Herkes kullanıyor farkettim de

24 Mart Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» 24 Mart Rise! *LIVE*
» 17 Mart Rise! *LIVE*
» 3 Mart Rise! *LIVE*
» 31 Mart Rise! *LIVE*
» 10 Mart Rise! *LIVE*