PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

17 Mart Rise! *LIVE*

+3
Ace of Diamonds
The Brahma Bull
The Charismatic Enigma
7 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

17 Mart Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:30

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Cuma akşamlarının en çok izlenen televizyon programına hoş geldiniz. Ben Corey Graves, yanımda her zaman ki gibi Mauro Ranallo ve Jerry Lawler var.

Mauro Ranallo: Güzel bir geceyi tamamlamak için güzel bir şov. Yine aksiyon dolu bir şov izleyeceğiz.

Jerry Lawler: PWE Apocalypse sonrası ilk şovdayız ve bize söylenene göre şovun başında büyük bir açılış olacakmış. 

Mauro Ranallo: Acaba Paul Heyman'ın aklında ne var ?

Corey Graves: Bu herkesin merak ettiği soru. Bu yüzden şova başlayalım ve bazı cevaplar alalım.

Kameralar ringe dönüyor.

This Is Extreme!

17 Mart Rise! *LIVE* RAW_1028_Photo_106

Rise! Genel Menajeri Paul Heyman geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Paul-Heyman-1-620x350

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Paul Heyman: PWE Apocalypse II geri de kaldı. Ve inanılmaz bir akşama tanık olduk. Gecenin Main Event'in de ise Rise Elimination Chamber maçı vardı. Ve Tanrı şahidim olsun ki hop oturup hop kalkarak izledik. Hepsi de maçta yer alan bireyler sayesinde oldu. Adam Cole, aylar sonra geri döndü ve ne kadar ciddi olduğunu gösterdi. Altın tadına alışık olan Cena tekrar altın tadına yaklaştı ve ne kadar istediğini gösterdi. PWE de bir çok kez Dünya Kemeri kazanan Dolph Ziggler bir tane daha kazanmak için neleri riske atabileceğini gösterdi. Yaşlı olmasına rağmen çoğu kişiye taş çıkartan Chris Jericho'ya ne demeli. Roderick Strong'un da Büyük Kemer de ilk şansı idi ve çok yaklaşmıştı. Fakat Şampiyon Drew McIntyre kemerini korumayı bildi. O da ne kadar istekli olduğunu ve kemerini tutmak için neler yapabileceğini bizlere gösterdi ve şampiyon kalmayı başardı.

Paul Heyman: Çemberin tepesinden Superplex gördük. Sick Kick ile camın kırılmasına şahit olduk. Bir güreşçinin diğerini çembere fırlatmasını gördük. Dragon Suplex ile camın kırılmasına şahit olduk. Zincirlerde adam sürtme ve Powerbomb ile atmaya şahit olduk. Bir sürü bitirici etken oldu ama herkes biraz daha savaşmaya kararlı idi ve savaştılar da. Sayın izleyiciler, işte bu Rise'ın olduğu şey. Savaşmaya devam etmek. Çünkü en çok devam eden ayakta kalandır ve ayaktan kalan da en iyisidir. Geçtiğimiz Pazar akşamına bakacak olursak da en iyisi hala Drew McIntyre. O yüzden onu ringe alalım. Bayanlar ve baylar, sizlere PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Chosen One'', Drew McIntyre'ı takdim ediyorum.

King!

17 Mart Rise! *LIVE* CftXVO5WEAEE4Jj

PWE World Heavyweight Şampiyonu, ''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Drew%20McIntyre%20Speaking

Drew McIntyre: Dediklerin de sonuna kadar haklısın Heyman. Ben bir savaşçıyım. En sona kadar dayanan benim. Dünya da ki en iyi güreşçi benim. Ve şu an elimde bulundurduğum PWE World Heavyweight Kemeri de bunu gösteriyor. Pazar gecesi cehenneme gittim ve geldim. Hala şampiyonum ve şampiyon olmaya devam edeceğim. Çünkü buralarda ki en iyisi benim. Ve bunun aksini ispatlamak isteyen herkesi de bir bir yeniyorum, yere seriyorum ve yoluma devam ediyorum. O yüzden sormak istiyorum, beni yenebilecek biri var mı ? Durun, durun. Hemen gelmeye çalışmayın. Bunu duyan kadronun yarısı ringe doğru adım atmaya başladılar. Çünkü bu cümleyi duyup bir anda gaza geldiler ve beni yenebileceklerini düşündüler. Bu oldukça gülünç bir durum. Çünkü beni yeneceklerini düşünmelerinden geçtim benim ile aynı ringi paylaşabileceklerini sanıyorlar.

McIntyre bir taunt atıyor, o anda bir müzik duyuluyor.

Sexy Boy!

17 Mart Rise! *LIVE* Shawn_Michaels_bio

The Heartbreak Kid, Shawn Michaels geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Hbkweek4part2_zpsfb4e7bc0

Shawn Michaels: Bu kadar çene çalmana rağmen hala bu şirkettesin ama kendini düzeltmek ve kendine çeki düzen vermek yerine, herkesin! kafasını şişiriyorsun Drew McIntyre! Yeteri kadar konuştun. Şimdi beni dinle! Buradaki herkese hakaret edip kendi egonu, kendinle kıyaslıyorsun. Kimseyi umursamıyorsun ve kimsenin senden daha iyi olduğunu düşünmüyorsun. Fakat senden daha iyileri var. Ve bir tanesi de şu anda tam karşında duruyor. Onun adı da Shawn Michaels.

Drew McIntyre: Sen neden bahsediyorsun ? Seni daha önce yendim. Hatırlamıyor musun ? Ah, pardon. Benim hatam. Bir dinazor kadar yaşlı olduğunu unutmuşum, tabi ki de hatırlamıyorsun. Hafızanı tazeliyim. Bundan 2 hafta önce Rise Main Event'in de ben seni yendim. Future Shock DDT vurdum ve 1.. 2.. 3.. oldu, sen kaybettin.

Shawn Michaels: Bir dinazor kadar yaşlı olsam da seni hala yenebilirim. Ve o maç nasıl bitti biliyorum. Kirli oynadın Drew ve öyle kazandın. Her zaman yaptığın gibi. Fakat unuttuğun bir şey var. Ben PWE First Anniversary Şovunda bir Battle Royal kazandım. Ve bu bana bir kemer maçı hakkı veriyor, değil mi Paul ?

Paul Heyman: Evet öyle bay Michaels. Yer aldığınız şovun veya iki şovda birde ortak savunulan herhangi bir kemer için belirlediğiniz bir tarihte ki şovda bir kemer maçına çıkma hakkınız var.

Shawn Michaels: İşte bunlar benim bildiğim ve duymak istediğim sözler idi. Bunları sen de duydun Drew. Belirlediğim bir tarihte istediğim bir kemer için maç. Hemen bunu netleştireyim. Çünkü o hakkı elde edeli 1.5 ay oldu ve hala o maçı almadım. 2 Nisan 2017 de ki PWE Redemption II adlı Special Event de Drew McIntyre ile PWE World Heavyweight Şampiyonluğu için karşılaşmak istiyorum. Ve buna ek olarak maçın sadece Pinfall ve Submission ile bitmesini öneriyorum ki sonradan bir sorun yaşamayalım.

Paul Heyman: Kulağa adil geliyor. Kemer maçını hak etmiştiniz bay Michaels ve sonradan ikinizin maç sonrası hakkında konuşup gevelemeniz yerine maçın sadece Pinfall ve Submission ile bitmesi herkesin yararına olacaktır. Maç şu andan itibaren resmidir. PWE Redemption II de Şampiyon Drew McIntyre kemerini ona meydan okuma hakkını kazanan Shawn Michaels'a karşı koruyacaktır.

Heyman sözünü bitirince bir müzik duyuluyor.

Here to Show the World!

17 Mart Rise! *LIVE* Ex%2BChampion

PWE United States Şampiyonu, ''The Show Off'' Dolph Ziggler geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Dolph-ziggler

Ziggler lafa giremeden McIntyre konuşuyor.

Drew McIntyre: Dolph Ziggler, ZIGGLER!!! Ne demeye geldin ? Yeter, sıkıyorsun artık. Git, defol git başka bir yere. Artık şovum da seni görmek istemiyorum. Nolur şu şirketten git de bir nefes alalım be. Sen konuşmaya başlayınca intihar edesim geliyor. Hayatımda bu kadar kazma bir insan görmedim ve ben Amerika Birleşik Devletlerin de yaşıyorum.

Dolph Ziggler: Eğer lanet çeneni kapatırsan Paul'a söyleceklerim var. Senin gibi birini ilgilendirmez. Ve o Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğu sana hiç yakışmıyor. Neyse, konuma döneyim. SEN! Paul Heyman, sana diyorum. Sırf benim PWE Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğunu almamam için önce bir Hardcore maçına koydun ve kemerimi savunmamı istedin. Elimination Chamber maçına beni en başta başlattın ve sırf ben almayayım diye Adam Cole'u geri getirdin. Çünkü biliyordun ki o geri dönerse kontrolümü kaybedecektim, maça önem veremeyecektim. Ve aynen de öyle oldu. Bana komplo kurmak için çok uğraşıyorsun. Tüm şampiyonlukları bende görmeye katlanamıyorsun.

Paul Heyman: Şampiyonluk demişken Dolph araya gireyim. Pazar akşamı 3 kemer ile arenadan ayrılmak isterken 1 tane kaldı elinde. Ve son kalanı da kaybetmek üzeresin. Çünkü bu gece Main Event de bir Fatal 5 Way Elimination #1 Contendership Match göreceğiz ve kazanan da United States Kemeri için bir maç elde edecek. Bence komplo teorilerine dikkat vermek yerine maça dikkat ver.

Dolph Ziggler: Taktiklerim seni ilgilendirmez. Senin komplo teorin devam ediyor. Son kalan unvanım için peşimden adam yolluyorsun. Adam Cole'u geri getirmiş iken onun yakın dostları olan Young Bucks'ı benim elemanlarıma karşı maça çıkartıyorsun. İşte burada bir komplo var. Ama bunu bozacağım. Bu gece maçı kim alırsa alsın onu yeneceğim. Onu yendikten sonda Showdown'a gideceğim ve Hardcore Kemerimi geri alacağım. Sonra Rise'a geri dönüp yoluma çıkanı temizleyeceğim ve PWE World Heavyweight Şampiyonluğu için 1 numaralı aday olacağım ve sonra onu da geri alacağım, senin de izlemekten başka bir çaren kalmayacak.

Bir müzik duyuluyor.

(ADAM COLE BAYBAY)

Something For You!

17 Mart Rise! *LIVE* AdamColeROH0392

Adam Cole geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Adamcole2015-09-2620-24-37

Adam Cole: Dolph bakıyorum da ağzının gevşek olması hiç değişmemiş. Sakin olmayı dene ve bu komplo teorilerini bir kenara bırak. PWE'ye güreş için geri döndüm. Seninle çok alıp veremediğim şey kalmadı. Slammy Awards şovunda Superkick vurmuştum zaten. Ve Chamber maçında seni eleyen de bendim. Benim açından sorun yok. Ama yoluma çıkmaya devam edersen sana sert bir ders vereceğim. Çünkü insanların sinirlerini bozmada uzman oldun. Ve artık sus. Geçen akşam seni tuş eden bendim. Slammy da sana Superkick vurdum, bu seni alt ettiğimi gösterir. Shawn Michaels Rebirth II de yendi seni. McIntyre da Chamber maçında yendi. O yüzden hayatına devam et. Yol al.

Dolph Ziggler: Ağzından çıkan tek şeye inanmıyorum. Ve komplo teorimi destekleyecek bir şey ortaya atacağım. Bu gece ki American Alpha vs Young Bucks maçında ne yapacaksın ?

Adam Cole: Arkadan maçı takip edeceğim.

Dolph Ziggler: Bu söyleceğin şeydi. Ama bunu yapmayacağını biliyorum. Sen o maça karışacaksın ve benim elemanların kaybetmesine yol açacaksın. Bunun olmaması için maçı spiker masasından takip edeceğim.

Adam Cole: İşte şimdi beni güldürdün. Ne kadar keçileri kaçırdığını belli ediyorsun. Ve bende sana güvenmiyorum o yüzden bende o maçı spiker masasından izleyeceğim. Ama sorunlarım orada bitmiyor. Sen Pazar akşamı arkadan saldırdın bana ve senin yüzünden elendim. Kemerden oldum, o yüzden yeni bir maç istemek için geldim buraya.

Dolph Ziggler: Çok beklersin. Çünkü yakında o unvanı ele geçireceğim. Ama merak etme, kazandığım da sana maç ayarlarım.

Shawn Michaels: Güzel rüya Dolph, ama o kemerin sonra ki sahibi benim. Bundan 16 gün sonra o kemer bana gelecek.

Drew McIntyre: Güzel konuşup beni eğlendirmeye devam edin, kemerimi yine koruduktan sonra bunları hatırlayıp hatırlayıp gülmeye devam ederim.

O sırada bir müzik duyuluyor.

I Am Stronger!

17 Mart Rise! *LIVE* Braun-strowman

Braun Strowman geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* 3b1f467432c163837fe6bac6b9f7f197_crop_north

Strowman ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Braun Strowman: Hepiniz iyi güzel konuşuyorsunuz ama şu an bu ringde olup da kemer maçı hak eden tek kişi var. O da benim. Elimination Chamber maçında ben vardım ama biri bana saldırdı ve maça çıkma şansımı kaybettim. Ve çıksaydım kazanacaktım. Saldıranı bulma çalışmalarım devam ediyor fakat şu an 2. planda kalıyor o olay. Ben McIntyre'dan bire bir kemer maçı istiyorum. O kemeri istiyorum. Hem de tam şu anda. Bunun hakkında ne yapacaksın Paul E ? Umarım hayatın için iyi olanı yaparsın.

Paul Heyman: Aslından haklısınız bay Strowman. Fakat işleri hemen düzene koyalım. Öncelikle bay Ziggler ve bay Cole, bu gece American Alpha vs Young Bucks maçını spikerler ile izleyebilirsiniz fakat maça karışmanın sonucu kötü olur. Ve ikiniz de bir PWE World Heavyweight Kemeri maçını an itibari ile hak etmiyorsunuz. Şimdi izin verin de burada ki olayı halledeyim.

Cole ve Ziggler ringden ayrılıyorlar.

Paul Heyman: Bay Michaels, sizin için de bir sıkıntı yok. PWE Redemption da kemer maçına çıkacaksınız. Fakat rakibiniz kim veya kimler olacak emin değiliz. O yüzden şöyle yapacağız. Drew McIntyre Redemption öncesi kemerini Braun Strowman'a karşı savunacak. Ve bay Braun, bu maç bu akşam olmayacak. Drew dediği gibi cehenneme gitti ve geldi. O yüzden bu maç haftaya Rise Main Event'in de gerçekleşecek. Braun Strowman kemeri kazanırsa Special Event de Triple Threat olacak, McIntyre kazanırsa One on One olacak. En iyi olan kazansın.

Ringe de ki üçlü Face to Face yapıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada gecenin ilk maçı var.

Next Level!

17 Mart Rise! *LIVE* Roddyre-signs

Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var. 

Beats Rhymes!

17 Mart Rise! *LIVE* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena geliyor.

#1 Contendership Match for PWE Television Championship

Roderick Strong vs John Cena

Zilin çalmasıyla maç başlıyor. Cena ringin ortasında gardını almış vaziyette rakibini beklerken Roderick etrafından bir iki tur dönüyor. Şimdi üzerine gidiyor Roderick. Cena eğilip arkasından yakalıyor! GERMAN SUPLEX ile başlıyor maç!! Roderick darbeye rağmen kalkıyor. Cena tekrar üzerine gidiyor ve tekrar tutuyor rakibini. Bu kez EXPLODER SUPLEX ile yere seriyor! Şimdi ayağa kalkıyor ve önce tebessüm ediyor rakibine. Ardından kafasından tutup kaldırıyor. Şimdi kolundan tutup köşeye fırlatıyor. Ardından kendisi de üzerine koşuyor. Roderick çekiliyor! Cena köşeye çarpıyor! Şimdi çarpmanın etkisiyle bir iki adım geri sekiyor! Roderick arkasından yakalıyor ve DOUBLE KNEE BACKBREAKER ile yere seriyor! Cena acı içinde dizlerinin üzerine kalkıyor şimdi. Ardından dizlerinin üstünde iplere yaklaşıyor! Roderick rakibinin yakınında bekliyor ancak müdahale etmiyor. Cena iplerden destek alarak kalkıyor. Roderick şimdi koşuyor rakibine. Sert bir DROPKICK vuruyor ve Cena apron tarafına düşüyor! Roderick eliyle kalk işareti yapıyor! Cena kalkıyor tekrar. Roderick koşuyor ve DISCUS ELBOW SMASH vuruyor!!! Cena ringin dışına düşüyor! Roderick ringin içinde taunt atarken Cena dışarda ayağa kalkıyor. Şimdi bir anda iplerin altından giriyor içeri tekrar. Roderick tekrar koşuyor ona doğru. Cena eğiliyor! Şimdi bir anda omuzluyor rakibin!!!!! ATTITUDE ADJUSTMENT!!! ATTITUDE ADJUSTMENT!!!! Çok ani oldu bu!!! Cena hemen tuş deniyor. 1....2...2.40...2.70!!!!! KICK OUT BY RODERICK STRONG!!!!

Cena şok olmuş durumda!! Cena şimdi ellerini başının arkasına alıyor ve o şekilde duruyor! Roderick hareket etmeye başlıyor. Cena kendine geliyor ve rakibinin kafasından tutup kaldırıyor. Tekrar omzuna alıyor!!!!! VE BİR KERE DAHA ATTITUDE ADJUSTMENT!!!! Ama hayır!!! Cena hızlı bir şekilde atarken Roderick takla atarak ayakta kalmayı başarıyor!! Cena iplere koşuyor rakibinin arkası dönükken. Sekiyor ve rakibine doğru koşuyor! Roderick yakalıyor onu! HALF NELSON BACKBREAKER!!!!! Roderick yere seriyor rakibini!!! Roderick kalkıyor ayağa. Şimdi kafasından tutuyor rakibinin ve zor da olsa ayağa kaldırıyor. Karnına bir tekme vuruyor ve kollarından kavrıyor. DOUBLE UNDERHOOK BACKBREAKER yapıyor bu kez!!!! Şimdi tuş deniyor. 1...2... atıyor Cena! Roderick şimdi köşeye çıkıyor. Cena ise hala yerde. Roderick rakibinin kalkmasını bekliyor. Cena kalkıyor yavaş yavaş. Roderick atlıyor DIVING CROSSBODY ile!!! Cena DROPKICK vuruyor havada!!!! İki isimde yerde şimdi!!! Hakem saymaya başlıyor!! İkili karşılıklı köşelerde iplerden destek alarak kalkmaya çalışıyorlar! Şimdi kalkıyorlar. Ardıdan birbirlerinin üzerine doğru geliyorlar!! Cena SHOULDER BLOCK vuruyor!! Roderick kalkıyor ve bir SHOULDE BLOCK daha!!! Roderick tekrar kalkıyor. Cena yakalıyor onu ve PROTO BOMB!!!!! Şimdi elini havaya kaldırıyor Cena!!! YOU CAN'T SEE ME!!! Şimdi iplere gidiyor!! Cena iplere giderken Roderick bir anda ayağa kalkıyor!!! Cena iplerden dönünce SICK KICK!!!! SICK KICK!!!! Roderick harika bir kontra ile karşılık veriyor!!!! Şimdi tuş deniyor hemen!!! 1...2...2.40...2.50..2.80!!! KICK OUT BY JOHN CENA!!!!!

Bu kez Roderick inanamıyor!!! Cena kendisini ağır ağır iplere sürüklemeye çalışıyor. Roderick ise hala şaşkın gözlerle ona bakıyor! Cena destek alıp kalkmaya çalışıyor. Roderick şimdi geliyor ona doğru. Kafasından tutup kaldırıyor. Şimdi köşeye itiyor onu. Ardından sert bir BACKHAND CHOP vuruyor! Bir tane daha BACKHAND CHOP! Şimdi karşı köşeye gidiyor. Koşuyor Cena'ya doğru!!! Cena'da bir anda rakibine doğru gidiyor!!!! İki isimde CROSSBODY deniyor!!! Havada çarpışıp yere düşüyorlar!!!! Roderick Strong ayağa ilk kalkan oluyor, Cena da kalkıyor. Cena direk ona yumruk sallıyor, Strong eğiliyor ve arkadan yakalıyor, Bridging German Suplex yapıyor ve anında tuş da geliyor fakat Strong'un da omuzları yere deyiyor, hakem direk sayıyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Fakat kim kazanıyor ?

17 Mart Rise! *LIVE* Roderick-Strong-PWG

Strong hemen ayaklanıp taunt atıyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Bc01e4be215520faefb02c945ea68733

Cena da kalkıyor ve ben kazandım diyor. Hakem ne yapacağını bilemiyor.

Rise! Genel Menajeri Paul Heyman geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Paul-Heyman-1-620x350

Paul Heyman: Bay Strong, bay Cena, görüyorum ki maçınız beraberlik ile sonuçlanmış. Herksin aklında da aynı soru var ? Kim Finn Balor ile PWE Television Kemeri için maça çıkacak. Olayı çok uzatmak istemiyorum o yüzden ikinizi de tebrik ediyorum. Önümüzde ki Special Event de Television Şampiyonluğu için Triple Threat maçı izleyeceğiz.

Bu görüntülerden sonra kameralar arka alana gidiyor.

Ekranlara PWE United States Şampiyonu Dolph Ziggler geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Wkpj6d

Bir muhabir yanına yaklaşıyor ve mikrofonu uzatıyor.

Dolph Ziggler: Bir güreş ringin de yaptığım her şeyi en iyisi olmak için yapıyorum. Sadece gelip bir kaç şampiyonluk kazanmış ve gitmiş biri olmak istemiyorum. Dünya da ki en iyi güreşçiler ile ringi paylaşmak istiyorum, dünya da ki en iyi güreşçi olmak istiyorum. Pek çok iyi güreşçi ile karşılaştım ve pek çok şampiyonluk kazandım fakat şu an her şey benim için karanlık gidiyor. Bir kaç sorun yaşıyorum. Hardcore Şampiyonluğunu kaybetmek, PWE World Heavyweight Şampiyonluğunu kazanamamak, Adam Cole ile tekrar yollarımızın kesişmesi, Young Bucks denen maymunlar, Paul Heyman ile olan iş ilişkim ve gecenin sonunda ki Contender maçı gibi sorunlar karşıma çıkıyor ve bende hepsini aşmaya çalışıyorum. Omega, Perkins, Rhodes, Sabre, Ospreay, kim olursa olsun önüme çıkan her şeyi atlatıyorum. Çünkü sadece gelip bir kaç şey kazanıp giden birisi değilim, daima buradayım. Daima en iyi olmayı hedefliyorum. Diyorum ki yakın gelecekte karşıma çıkacak olanlar bunlara dikkat etsin. Duvara toslayabilirler.

Ziggler kamerayı ittiriyor ve yoluna devam ediyor.

Kameralar ringe dönüyor, Tag Team aksiyonu başlamak üzere.

The Elite!

17 Mart Rise! *LIVE* Gable-and-Jordan

PWE Tag Team Şampiyonları, American Alpha geliyor. Yanlarında Dolph Ziggler var.

War of Nerves!

17 Mart Rise! *LIVE* 3c310717b160d1372bd67cce3f449edf0fd0146a_hq

The Young Bucks geliyor. Yanlarından Adam Cole var.

Ziggler ve Cole spiker masasında ki yerlerini alıyorlar, Young Bucks'ın PWE Return maçı, American Alpha içinse başka bir sınav bu maç.

Non Title Tag Team Match

American Alpha vs The Young Bucks

Hakem işareti veriyor ve maç başlıyor. Ringte Chad Gable ve Matt Jackson kalıyor. Şimdi Lock-Up'a giriyorlar. Gable rakibinin kafasını yakalıyor. Şimdi yere düşürüyor ve Head Lock pozisyonundalar. Matt tek bacağını yere basıyor ve hemen kalkıyor ayağa. Ardından rakibini iterek iplere yaslıyor ve karşı iplere fırlatıyor şimdi. Gable iplerden sekiyor ve eğiliyor. Matt ise üzerinden atlıyor. Gable bir anda arkasından sert bir DROPKICK vuruyor. Matt darbenin etkisiyle iplere kadar savruluyor. Gable tekrar arkasından gidiyor ve yakalıyor. GERMAN SUPLEX!! Şimdi tuş deniyor. 1..2 olmadan atıyor Matt Jackson.

JBL: Cole, intikam için döndüğün söyleniyor, ne düşünüyorsun ?

Adam Cole: İntikam mı ? Birilerinin içinden geçmeye geldim!

Ziggler ona kötü kötü bakarken maç devam ediyor. Gable rakibinin kafasından tutuyor ve Jason Jordan'a tag veriyor. Şimdi ikili Matt Jackson'ı iplere yolluyorlar ve ardından DOUBLE DROPKICK vuruyorlar! Jordan tuş deniyor. 1...2... atıyor Matt. Jordan şimdi kaldırıyor rakibini. Ardından belinden tutup kaldırıyor ve köşeye kadar götürüyor. Şimdi karnına arka arkaya yumruk darbeleri indiriyor. Hakem müdahale edince bırakıyor. Şimdi karına bir tekme vuruyor ve EXPLODER SUPLEX yapıyor ardından. Bacaklarından tutuyor ve kendi köşesine çekiyor. Chad Gable tag alıyor yine. İkili şimdi Matt Jackson'ı tutuyorlar ve DOUBLE NOTHERN LIGHTS SUPLEX yapıyorlar!!!! Gable tuş deniyor. 1...2... atıyor Matt Jackson! Chad Gable şimdi rakibinin kafasını yakalıyor HEAD LOCK bağlıyor! Matt ilk anda kurtulamıyor bu kez. Gable şiddeti arttırıyor. Hakem Matt Jackson'a doğru yaklaşırken Matt bir anda iki ayağını aynı anda yere basıyor ve kalkıyor ayağa! Şimdi sert bir dirsek vuruyor Gable'a! Bir tane daha! Gable kilidi bozuyor! Matt bu kez STEP-UP ENZUIGIRI vuruyor!!! İki isimde yerde şimdi! Kendi köşelerine sürükleniyorlar! Ve aynı anda tag veriyorlar!!! Jason Jordan ve Nick Jackson giriyorlar ringe! 

Birbirlerinin üzerine koşuyorlar! Jordan LARIAT deniyor ama Nick eğiliyor ve DROPKICK vuruyor. Jordan dizlerinin üzerine düşüyor. Nick iplere koşuyor ve iplerden sekiyor. Ardından dizlerinin üzerinde duran rakibine MIDDLE DROP KICK vuruyor!!! Hızını kesmiyor ve ipleri tutuyor. SPRINGBOARD MOONSAULT!!!! Nick içinde biriktirdiği tüm adrenalini akıtmaya başlıyor!!! Tekrar ayağa kalkıyor Nick Jackson. Taunt atmaya başlıyor şimdi!!! Shawn Michaels gibi yan dönüyor ve Superkick için geri sayım başlıyor!!!! Jason Jordan kalkıyor ağır ağır. Nick Jackson geliyor ona doğru.. Jordan eğiliyor!!! İplerden sekiyor şimdi. Nick ona dönüyor. Jordan'dan SPINNING HEEL KICK!!! Jordan şimdi sürükleniyor tag vermek için. Nick Jackson rakibinden önce tag veriyor!!! Matt hemen ringe dalıyor ve Jordan'ın tag vermesini engelliyor! Ardından köşedeki Chad Gable'a SUPERKICK vuruyor!!!! Gable dışarı uçuyor ve 2.80 uzanıyor!!!! Matt Jackson şimdi Jordan'ın kolundan tutuyor ve iplere yolluyor. ONE-LEG LARIAT!!!! Şimdi Nick Jackson'a tag veriyor! Young Bucks çıldırmış gibi!! Matt Jackson Jordan'ı kaldırıyor. Nick'te hazır! MORE BANG FOR YOUR BUCK!!!!!!! Resmi olarak Nick Jackson içerde olduğu için tuş deniyor. 1...2...3!!!

Young Bucks kazanıyor!! Adam Cole'da hemen ringe geliyor ve üçlü kutlama yapıyorlar!! Bu sırada Ziggler'de yerinden kalkıyor. Chad Gable ile birlikte ringe giriyorlar!!! Jason Jordan'da bu süre içinde kalkıyor ayağa! Adam Cole ve Young Bucks ile Dolph Ziggler ve American Alpha face to face durumunda!

17 Mart Rise! *LIVE* Thumbnail_ricky-havlik---rh2_7862-35297123-0f86-4f1b-9c62-89bfba63190d 

Adam Cole şimdi Ziggler'e klasik silah tautunu yapıyor!!! Ve bir anda Young Bucks ikilisi, American Alpha ikilisini SUPER KICK ile yere seriyorlar!!!! Ziggler durumun ciddiyetini farkediyor ve gözler onun üzerine dönmüşken ringten iniyor!!! Adam Cole ve Young Bucks üçlüsü rigte taunt atarken Ziggler rampada onlara tebessüm ediyor. Bu görüntülerden sonra reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralar arka alanda bir odanın içerisinde. Oda baya karanlık. Birisi konuşmaya başlıyor.

???: Sonuçlar... epey saçma, kimin daha iyi olup kimin daha kötü olduğunu tartışan insanlar... saçma, umursamak istemiyorsun ama istemsizce umursamak istiyorsun... İçgüdüsel bir hareket mi ? hayır bence sadece kendini korumak. 

Ve bir mum yanıyor, ondan sonra bir kaç mumun daha yandığını görüyoruz, Jimmy Havoc ortaya çıkıyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Maxresdefault

Jimmy Havoc: Genellikle insanların acı çekmesi bana keyif verdi , bu nedenle insanlar bana saçma sapan lakaplar taktı. Lakaplar yüzünden gerçekten öyle bir insan olduğumu düşündüm. Sadist olarak hitap ettikleri zaman gerçekten sadist olduğumu düşündüm ve kendimi sorguladığım zaman lakapların insanın aslını yansıttığını anladım. Benim amacım güreşmek değil , sıradan bir insanın acı çekmesi. Bunun için yaşadığım için bunca zamandır yaptığım şeyden vazgeçmenin yanlış olacağını düşünmüyorum. Kendinizi acıdan uzak tutmaya hazırlanmaktan başka çareniz yok.

Havoc mumları söndürüyor ve oda kararıyor, kameralar ringe dönüyor.

Break The Walls Down!

17 Mart Rise! *LIVE* 10-2-1432120407

''Y2J'', Chris Jericho geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Chris-Jericho-Highlight-Reel

Chris Jericho: Apocalypse'den bir kaç gün önce bu ringe konuşmak için çıktığımda üzerimde bir takım elbise vardı. Evet, özel bir parçaydı ve daha öncede söylediğim gibi onun içinde olmayı seviyordum. Apocalypse'den sonra ise benim için zor olan bir şey yaptım. Onu bir çöp konteynerının içine atıp yaktım. Çünkü unuttuğum bir şey vardı. O bana eski kız arkadaşımın hediyesiydi. Biz, onun benim hakkımda kötü dilekleri olmasını sağlayacak şekilde ayrılmıştık ve onun kötü dileklerinin hepsi o takım elbiseye yerleşmiş durumdaydı. Ah kadınlar... Onlarla ters düşmemelisiniz. Her neyse. O takım elbiseden kurtuldum ancak bunun için biraz geç kaldım. Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu ellerimden kayıp gitti. O benim için samanlıktaki iğneye dönüştü ve samanlarda git gide çoğalıyor. O iğneyi o samanlıktan bir gün mutlaka çıkaracağım, bir gün mutlaka benim olacak ancak bunun için biraz beklemem gerekiyor. Zor olacak ama siz Jericholic'ler de beklemek zorundasınız. Emin olun bu keyifli bir bekleyiş olacak. Üzerimde hala o takım elbisenin şanssızlığının kalıntıları var ve bunlardan kurtulmak için birinin kıçını tekmelemem gerekiyor. Bunu yapacak olmam âşikar ve bunu yaparken her zamanki gibi size kalite sunacağım da kesin. Burada size düşen şey çok basit. Arkanıza yaslanmak ve benim size sunduğum şeylerden keyif almaya bakmak. 

THE QUALITY OF JERICHO... DRINK IT IN MAAANNNN....

Jericho taunt atıyor, kameralar arka alana gidiyor.

Rise Genel Menajeri Paul Heyman ekranlara geliyor.

17 Mart Rise! *LIVE* 30kruwz

Paul Heyman: PWE Ailesi, ne kadar heyecanlı bir şova tanıklık ettiğinizi biliyorum bu yüzden kendinizi şanslı saymalısınız. Gerçekten bu günler için çok uğraştığımı söylemeliyim. Bu cümlemi lütfen ego yüklü bir söylem olarak algılamayın. Showdown Genel Menajeri lakabını taşıyan Bay Bischoff, ortaya koyduğu vasat şovlara rağmen, hala benimle uğraşmaktan vazgeçmiyor. Her neyse. Bildiğiniz üzere PWE'nin Takım Şampiyonları olan American Alpha, Rise brandının güreşçileri. Eric Bishcoff, onlara rakip bulduğunu söyledi ve şimdiden meydan okudu. Rakipleri ise Austin Aries ve Ethan Carter III. Bayanlar Baylar, PWE Takım Şampiyonluğu için gerçekleşecek bu maç, önümüzdeki Showdown'da olacak! 

Heyman kendinden emin bakışlar atarken kameralar ringe dönüyor.

Deathbed!

17 Mart Rise! *LIVE* Mqdefault

''The Anti Hero'', Aleister Black geliyor.

Bir ses duyuluyor.

17 Mart Rise! *LIVE* L

Ve pyrolar patlıyor.

Veil of Fire!

17 Mart Rise! *LIVE* RAW_986_Photo_041_zps92bf1340

''The Devil's Favorite Machine'', Kane geliyor.

Singles Match

Aleister Black vs Kane

Zil çalıyor Kane ile Black lock up ile başlıyor , Black Lock up'ı bozup Kane'in bacağının arkasına tekme atıyor , Kane'in dengesi bozuluyor , Black şimdi de karnına tekme atıyor , Kane eğiliyor , Black iplere gidiyor gelirken Kane'den Big boot geliyor , Black yere düşüyor Kane ise Black'i kaldırıyor iplere yolluyor , Black iplerden gelirken Kane SIDEWALK SLAM YAPIYOR!! Black iplere yakın bir yere düşüyor ama ringin dışına yuvarlanıyor , Kane ringin dışına çıkıyor Black'i tekrar kaldırıyor ama Black dirsek vuruyor , Kane suratını tutarken Black Kane'i bariyerlere hızlı bir şekilde yolluyor , Kane bariyerlere çarpıyor ama bariyerlere tutunarak zar zor ayakta kalıyor , Black Kane'i ensesinden tutuyor Apron'a doğru götürüyor , Black Kane'e apron'un üzerine suplex yapıyor , Kane apron'un üzerinde kalıyor , Black apron'a çıkıyor , Kane yavaş yavaş kalkıyor , Black'den SUPERKICK GELİYOR!! Kane ringe düşüyor , Black hızlıca top rope'a çıkıyor , Black taunt yapıyor , Kane yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve Black'den DIVING DOUBLE KNEE DROP!! ama Kane Black'i havada dizlerinden yakalıyor VE POWERBOMB YAPIYOR!! Kane tuşa gidiyor 1...2...2.44...attı.Kane top rope'a çıkıyor , Black ayağa kalkıyor , Kane'den FLYING CLOTHESLINE GELİYOR!! Black son anda çekiliyor , Kane boşa atlıyor, Kane kendine geldiğinde Black'e yöneliyor ama BLACK'DEN SPINNING KNEE GELİYOR!! Kane diz üstü düşüyor , Black'den FOOTBALL KICK GELİYOR!! Kane yerde kalıyor , Black ise tuşa gidiyor 1...2...2.555...attı. Black Kane'in kalkmasını bekliyor , Kane ayağa kalkıyor , black'den FLYING KNEE!! Kane son anda Black'in boynunu yakalıyor VE CHOKESLAM!! Kane tuşa gidiyor 1...2...2.888... Black ayağını iplere uzatıyor son anda. Kane taunt yapıyor , Black ayağa kalkıyor ama Black ayağa kalkar kalkmaz ROUNDHOUSE KICK VURUYOR!! Kane düşüyor kendini ringin dışına bırakıyor, Kane ayağa kalkıyor kendine geliyor ringe yöneldiği an BLACK'DEN TOPE CON HILO GELİYOR!! Black Kane'i ringe sokuyor , Black top rope'a çıkıyor , Kane ayağa kalkıyor , Black'den DIVING CROSSBODY GELİYOR!! Kane yine havada yakalıyor köşeye doğru FRONT POWERSLAM VURUYOR!! Black yere düşmeden Kane Black'i köşede tutuyor VE BIEL YAPIYOR!! Black ringin ortasına doğru uçuyor. Kane bir taunt atıyor ve rakibine doğru gidiyor, Black ayaklanıyor ve Kane'e dönüyor, High Knee vuruyor ona. Kane yüzünü tutarken Black'den ona bir kaç tekme geliyor ve sonunda bir de Jumping Enzuigiri vuruyor Black. Kane afallıyor biraz. Black bir de Spinnig Heel Kick vuruyor ona ve Kane yere düşüyor. Black hemen köşeye tırmanıyor ve CRESCENT MOON STOMP!!! yapıyor. Black tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve kazanıyor Black.

17 Mart Rise! *LIVE* Tennd

Aleister Black bir maçından daha galip ayrılıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada Main Event maçı var ve kazanan Dolph Ziggler'ın United States Kemeri için bir sonra ki rakip olacak.

Devil's Sky!

17 Mart Rise! *LIVE* 2r5xdfd

''The Cleaner'', Kenny Omega geliyor.

Born to Raise Hell!

17 Mart Rise! *LIVE* Zack-Sabre-Jr

''The Technical Wizard'', Zack Sabre Jr. geliyor.

The Aerial Assassin!

17 Mart Rise! *LIVE* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

''The Aerial Assassin'', Will Ospreay geliyor.

Kingdom!

17 Mart Rise! *LIVE* 18_Dublin_0412_1308

''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

Exile!

17 Mart Rise! *LIVE* TJ-Perkins-Entrance

''The Duke of Dab'', TJ Perkins geliyor.

Fatal 5 Way Elimination #1 Contendership Match PWE United States Championship

Kenny Omega vs Zack Sabre Jr. vs Will Ospreay vs Cody Rhodes vs TJ Perkins 

Zil çalıyor ve maç başlıyor, Sabre ve Rhodes hemen birbirine giriyor ve yumruk atmaya başlıyorlar. İkisi yumruk atarken TJ Perkins koşarak geliyor ve Running Dropkick vuruyor, Sabre ve Rhodes orta iplerin arasından dışarı düşüyorlar. Bu arada ringin ortasında Omega vs Ospreay Lock Up girmeyi deniyorlar, Omega hemen rakibinin arkasına geçip sırtına sağlam bir tane patlatıyor ve belinden yakalayıp German Suplex yapıyor. Omega ayağa kalkıyor, Perkins ona doğru koşuyor, Running Hurricanrana ile onu atıyor. İkisi de kalkıyor ve ringin ortasında buluşuyorlar, bu arada Sabre ve Rhodes da ringin dışında ayaklanıp kavga etmeye devam ediyorlar. Perkins Omega'nın göğüs kafesine art arda 2 tane tekme atıyor ve iplere koşuyor, iplerden sekiyor TJP, Omega Clothesline ile indiriyor onu. Omega ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor, karnına tekme atıyor ve kafasını bacaklarının arasına sıkıştırıyor, Relase Powerbomb yapıyor ona Omega. Kenny tuş deniyor 1.. 1.15.. de atıyor TJP. Omega ayağa kalkıyor, bu arada Will Ospreay da köşede ayaklanıyor ve arkadan ona Missile Dropkick vuruyor. Ospreay ayağa kalkıp taunt atıyor ve ring dışında kavga eden Cody & Zack ikilisi gösteriyor ve iplerden sekiyor, SASUKE SPECIAL!!! ile atlıyor Will... AMA Cody ve Zack çekiliyor bir anda fakat Ospreay ayaklarının üzerinde durmayı başarıyor, kafasını kaldırıyor, Cody ve Zack aynı anda onun karnına yumruk atıyorlar. Bu sırada Omega da ring de iplerden geriliyor ve üçlünün üstüne TOPE CON HILO!!! ile atlıyor. Omega ilk ayağa kalkan oluyor, Ospreay'i kaldırıp ringe atmak istiyor ama arkadan Cody ona vuruyor, Sabre de ona yumruk atıyor. Bu sırada TJ Perkins ring de ayaklanıyor ve ıslık çalıp bakın burada ne var diyor ve SPRINGBOARD SHOOTING STAR PRESS!!! ile onların üstüne atlıyor. Beşi de yerde.

TJ Perkins kısa sürede ayağa kalkıyor, Kenny Omega'yı ringe sokuyor. TJP aprona sonra da köşeye çıkıyor ve FROG SPLASH! yapıyor, hemen tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Omega. Perkins kalkıyor, Cody Rhodes dalıyor ringe ve yeni kalkan Perkins'i alttan yakalayıp kaldırıyor, Alabama Slam!! ile yere çakıyor onu, tuş deniyor 1.. de atıyor TJP. Cody ayağa kalkıyor ve ne yapsam derken arkadan Omega onu Reverse Frankensteiner ile avlıyor. Bu sırada Zack Sabre Jr. ringe girmeye çalışıyor ama Will Ospreay ayağından tutuyor ve çekiyor, aprona çarpıyor onun suratını. Ospreay çelik merdivenlere koşuyor ve Moonsault deniyor... AMA Sabre onu yakalıyor havada ve bariyerlere doğru koşuyor, Running Powerslam yapıyor, hem de bariyerlere doğru. Bu arada Cody ayaklanıyor ve kendisine gelen Omega'ya Backhand Elbow darbesi vuruyor, iplerden sekiyor ve DISASTER KICK deniyor fakat Kenny eğiliyor. Cody ayağa kalkıyor, TJP onu yakalıyor ve omuzluyor, Detanation Kick!! deniyor ama Cody arkasına düşüyor. Perkins kafasını kaldırıyor, Omega onun karnına Back Kick vuruyor, Cody'den de Disaster Kick! geliyor. Kenny onu yakalıyor ve ONE WINGED ANGEL!!! yapıyor, Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. 

Elenen: TJ Perkins - Eleyen: Kenny Omega

Perkins eleniyor. Omega ayağa kalkıyor, Cody hemen onun karnına tekme atıyor ve DDT yapıyor. Cody hemen Omega'yı kaldırıyor ve CROSS RHODES! pozisyonuna alıyor, Cody dönerken Kenny kurtuluyor ve ittiriyor onu. Cody arkasını dönüyor, yumruk atıyor Omega'ya, bir tane daha atıyor ve Omega eğiliyor, arkasına geçiyor ve iplere doğru ittiriyor onu, Cody iplere gidiyor, Sabre aprona çıkıyor ve kafadan yakalıyor onu, Hot Shot yapıyor. Cody gerilerken Omega onu kaldırıyor ve ONE WINGED ANGEL deniyor... AMA Cody onun arkasına düşüyor ve Chop Block vuruyor, tekrar CROSS RHODES pozisyonuna alıyor onu... AMA Omega kolundan yakalıyor onu, Wrist Lock bağlıyor ve kurtuluyor, Lock'u bırakıyor ve High Knee Strike geliyor Omega'dan, Cody yüzünü tutarken apronda ki Will Ospreay iplerden zıplıyor ve ona PIP PIP CHEERIO! vuruyor. Ospreay tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Rhodes. Bu arada ayakta ki Kenny Omega'yı arkadan darbe alıyor, Sabre ona Dropkick vuruyor. Omega kalkmaya çalışırken Sabre onu yakalıyor ve Dragon Suplex yapıyor. Ospreay ayağa kalkıyor, onun üstüne gidiyor ama Sabre Flapjack yapıyor ona. Sabre ayağa kalkıyor, Omega'yı da kaldırıyor ama Omega ittiriyor onu, HADOUKEN vuruyor ona. Omega diğer tarafa dönüyor, Cody ayaklanıyor, ona da Hadouken vuruyor. Bu arada Will Ospreay ayağa kalkıyor, arkadan onu yakalıyor ve kendine çeviriyor, tekme atıyor ama Omega yakalıyor bacağını ve çeviriyor onu, Will arkasına bakıyor, SUPERKICK vuruyor Omega. Omega onu kaldırmak için eğiliyor ama o sırada Zack Sabre Jr. ona Discus Elbow Smash!! vuruyor. Cody de onu yakalıyor ve CROSS RHODES!!! yapıyor, tuşa gidiyor hemen 1.. 2.. 3.. oluyor. Bir eleme daha geldi.

Elenen: Kenny Omega - Eleyen: Cody Rhodes

Omega da eleniyor. Cody Rhodes hemen ayağa kalkıyor ve Sabre'nin üstüne gidiyor, Sabre onu Drop Toe Hold ile düşürüyor ve hemen ardından Low Dropkick vuruyor ona. Sabre Jr. ayağından yakalıyor, ANKLE LOCK bağlamayı deniyor ama Cody hemen kalkmak için debeleniyor ve ileri doğru takla atıyor ve kendini kurtarıyor, Cody ayağa kalkıyor ve Sabre'nin üstüne gidiyor, yumruk atıyor ona ama o eğiliyor. Cody kafasını kaldırıyor, Ospreay Hurricanrana ile atıyor onu. Will de ayaklanıyor, Sabre onu yumruk sallıyor ama Will eğilip arkasına geçiyor. Sabre ona dönüyor, bir sol bacağına bir de sağ bacağına tekme atıyor Ospreay ve bir de Spinning Back Kick to the Gut! geliyor. Ospreay hemen taunt atıyor ve Jumping Corkscrew Roundhouse Kick!! vuruyor... HAYIR! Sabre son anda kaçıyor. Will ayağa kalkıyor, Sabre arkasında. Cody de kalkıyor ve Clothesline ile gidiyor, Ospreay eğilince Sabre'ye vuruyor. Rhodes arkasını dönüyor, Ospreay'e karşı hareket yapıyor, Ospreay Japanese Arm Drag ile atıyor onu, Cody kalkıyor ve SUPERKICK! vuruyor Ospreay, hemen ardından da Jumping Corkscrew Roundhouse Kick geliyor, Cody yerde. Will ona doğru harekete geçiyor ama arkadan Sabre onu yakalıyor ve kendine çeviriyor, Belly to Belly Suplex ile yere çakıyor onu, Sabre Jr. Cody'yi yakalıyor ve ona ANKLE LOCK! bağlıyor. Cody ringin ortasında. İplere uzanmaya çalışıyor ama şansı yok gibi derken Cody pes ediyor.

Elenen: Cody Rhodes: - Eleyen: Zack Sabre Jr.

İkili hemen ringin ortasına geliyor ve Lock Up girişiyorlar. Sabre hemen arkasına geçiyor ve belini kavrıyor, German Suplex ile atıyor... Ospreay ayaklarının üstüne düşüyor. Sabre kalkıyor ve arkasına bakıyor, Dropkick vuruyor Will, Zack iplere geriliyor, oradan sekiyor ve Will de kalkıyor ayağa, Leg Lariat vuruyor ona. Ospreay Zack Sabre Jr.'i kaldırıyor ve dışarı atıyor, Sabre apronda kalmayı başarıyor. Ospreay ona Enzuigiri vuruyor, Sabre aprondan düşüyor. Sabre dışarıda ayaklanır iken Ospreay de iplerden sekiyor ve Suicide Dive ile onun üstüne uçuyor. Will Ospreay ayağa kalkıyor ve taunt atıyor. Sabre'yi kaldırıyor ayağa, Sabre kolundan yakalıyor, Wrist Lock bağlıyor ve göğüs kafesine bir tekme atıyor, sırtına da yumruk atıyor. Kafasında da bir kaç dirsek darbesi vuruyor Sabre ve aprona da bir kaç kez çarptıktan sonra ringe sokuyor onu. Kendisi de giriyor ve tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Ospreay. Zack nasıl 3 olmaz derken arkadan Will kolları ile onun bir kolunu ve bacakları ile de diğer kolunu yakalıyor ve çekiyor, tuşa alıyor 1.. 2.. 2.9.. da atıyor Sabre. Ospreay yarı ayakta iken Sabre ona sert bir tekme atıyor ve hemen ardından PENALTY KICK!! vuruyor Sabre Jr. Ospreay takla atarak geriliyor ve düşürüyor yere. Sabre tuşa gidiyor 1.. 2.. AMA Ospreay'in ayağı iplerde. 

Zack Sabre Jr. sinirleniyor buna. Ayağa kalkıyor ve 3 olmuştu hoca diyor.... O SIRADA ARKADAN CODY RHODES ONA SALDIRIYOR. Rhodes bir kaç yumruk atıyor ve onu yere kadar indiriyor, sonra da bir kaç tekme atıyor. Cody onu ayağa kaldırıyor ve Cross Rhodes!!! deniyor... Ama Zack kurtuluyor ve ittiriyor onu, Cody ona dönüyor, sert bir dirsek darbesi! vuruyor Sabre. Cody iplerden sekiyor, BIG BOOT! ile yere seriyor onu. Bu sırada arkadan Will Ospreay de Sabre'ye Rounhouse Kick!! vuruyor, şap ediyor. Ospreay ona Wrist Lock bağlıyor ve arkasına geçiyor, ileri doğru onu ittiriyor, Sabre ona dönüyor ve Ospreay RAINHAM MAKER!!! yapıyor. Ospreay onu köşeye çapraz gelecek bir şekilde sürüklüyor. Bu arada Cody iplerde ayaklanıyor, Will ona da Clothesline vuruyor ve dışarı atıyor. Ospreay aprona sonra da köşeye çıkıyor, bir taunt atıyor ve 630 SENTON!!! yapıyor. Tuşa gidiyor Will 1.. 2.. 3.. oluyor, Will Ospreay United States Kemeri için #1 Contender oluyor.

17 Mart Rise! *LIVE* Will_Ospreay_2016_BOSJ_winner

Ospreay İngiltere bayrağını alıyor ve sevincini kutluyor. PWE'ye geleli 1 ay oldu ya da olmadı fakat bir galibiyet daha alıyor ve United States Kemeri için #1 Contender oluyor. Bir müzik duyuluyor.

Here to Show the World!

17 Mart Rise! *LIVE* Dolph-Ziggler-won-Fatal-Four-Way-US-Championship-match11

PWE United States Şampiyonu, Dolph Ziggler geliyor.

Ziggler ringe giriyor. Ospreay hemen karşılıyor onu, kavgaya hazır bekliyor. Dolph Ziggler United States Kemerini belinden çıkartıyor ve havaya kaldırıyor, bu benim diyor. Will Ospreay de kemeri benim için tutman ince bir davranış ama yakında benim olacak diyor. Dolph Ziggler ve Will Ospreay Face to Face yaparken şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 17 Mart 2017, 20:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:31

WHC olmayı ümit ettiğim bir şovdan daha herkese merhaba
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:33

Hoş geldin Çetin.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:35

Yeni part geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:36

ooo o da ne paul heyman gelıyor acıklama yapacak 'bayanlar baylar rısea hosgeldınız bugun sızler ıcın harıka bır sov hazırladık' o da neeee dolf zıggler bu! 'ben showoffum bılmemney tarıhınde bılmemney yaptım paul bana kemer macı ver' heyman bakıyor zıgglere 'bay zıggler tutumunuzdan hıc hoslanmasam da bız ısteyen herkese kemer macı verıyoruz rıseda buyrun sıze kemer macı' derken drew mcıntyre gelıyorrrr 'buna kemer macı verme heyman bu hak etmedı' derken superkıckkkk zıggler ındırıyor drewıııı omggg bu gece drew vs zıggler ızleyeceız!!!
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:37

Hoş bulduk Alper. Senin işinde zor. O kadar kalabalığız ki hangi birimize hoş geldin diyeceğini şaşırıyorsundur.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:38

Ben geldimmmm
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:41

Hoş geldin Emre.

Hoş geldin Will Ospreay kardeş, kusura bakma isim hatırlamada çok iyi değilim.

Yeni part geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:43

omggggggggggggggggggggggggggggggg bu şovn maykılsssssssss
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:44

Intronun play tuşuna basmasan Sheamus u taunt atarken görmek her seferinde beni iştahlı bir aslan gibi yapmıştır.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:44

The Charismatic Enigma demiş ki:
Hoş geldin Emre.

Hoş geldin Will Ospreay kardeş, kusura bakma isim hatırlamada çok iyi değilim.

Yeni part geldi.

Sıkıntı yok. Barkın adım Very Happy
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:46

Achilles demiş ki:
Intronun play tuşuna basmasan Sheamus u taunt atarken görmek her seferinde beni iştahlı bir aslan gibi yapmıştır.

O görüntü cuk oturmuş.

Yeni part geldi.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:50

ohaaa mantıklı bir title shot
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:52

Bir part daha geliyor.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* EmptyCuma 17 Mart 2017, 19:53

Ring Şampiyonlar ligine döndü

17 Mart Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» 24 Mart Rise! *LIVE*
» 3 Mart Rise! *LIVE*
» 31 Mart Rise! *LIVE*
» 10 Mart Rise! *LIVE*
» 24 Mart Rise! *LIVE*