PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.
 
AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Paylaş | 
 

 PWE X-Rated II Main Event *BANT*

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Main Eventer
Main Eventer
The Charismatic Enigma

Mesaj Sayısı : 4826
REP Puanı : 28
Kayıt tarihi : 24/01/16
Yaş : 19
Nerden : Antalya

MesajKonu: PWE X-Rated II Main Event *BANT*   Paz 04 Haz. 2017, 21:00

Reklamlardan dönüyoruz ve kameralar spikerlere dönüyor.Jim Ross: Heyecan verici bir şovu atlattık ve sonunda Main Event kısmına gelebildik.

Jerry Lawler: Aynen öyle JR ve önümüzde iki maç daha var. Hadi onları izleyelim.


The Truth Reigns!''The Big Dog'', Roman Reigns geliyor.


Swiss Made!''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor.


The Rock Says!PWE Intercontinental Şampiyonu, ''The Brahma Bull'', The Rock geliyor.


Triple Threat Match for PWE Intercontinental Championship

The Rock (c) vs Cesaro vs Roman Reigns 

Zil çalıyor! Cesaro hemen iplerin altından ringin dışına çıkıyor! Ve elleriyle kendisine bakmakta olan Rock ve Reigns'e buyrun diyor. Rock ve Reigns ringin ortasında face to face yapıyorlar. Şimdi Reigns'ten sert bir tokat geliyor! Rock'da aynı şekilde karşılık veriyor! Bir Reigns bir Rock derken üstünlük Rock'ta kalıyor! Şimdi arka arkaya yumruklarla Reigns'i köşeye getiriyor! Köşede de yumruklamaya devam ediyor! Reigns köşeye yapışmış vaziyette! Rock şimdi karşı köşeye geçiyor! Şimdi Reigns'in üzerine gelirken Cesaro iplerden sıçrıyor ve ROLLING EUROPEAN UPPERCUT!!!! ile Rock'ı yere seriyor!!!! Şimdi köşede ayağa kalkan Reigns'e koşuyor ve RUNNING EUROPEAN UPPERCUT vuruyor! Reigns dizlerinin üzerine düşüyor!!! Şimdi Rock ayaklanırken Cesaro yanına geliyor onun ve arka arkaya aparkatlar vurarak köşeye getiriyor Rock'ı! Köşede de iki aparkat daha vuruyor ve şimdi karşı köşeye doğru gidiyor! Bu sırada Reigns yerde yuvarlanarak Rock'ın olduğu köşeye yaklaşıyor. Cesaro şimdi Rock'a doğru koşuyor! Reigns bir anda ayaklanıyor ve SUPERMAN PUNCH ile Cesaro'yu devre dışı bırakıyor!!!!! Şimdi köşedeki Rock'a dönüyor. Koşuyor ona ve CORNER CLOTHESLINE! Şimdi arka arkaya vurmaya başlıyor! Şimdi bırakıyor. Rock aldığı darbelerin etkisiyle rige doğru iki üç adım atıyor! Bu sırada Reigns köşeye çıkıyor. Rock ona döndüğü anda DIVING CLOTHESLINE ile atlıyor! Şimdi tuş deniyor Reigns. 1...2... atıyor Rock. Reigns kaldırıyor onu. Şimdi sert bir tokat vuruyor önce. Ardından kolundan tutuyor ve iplere yollamak istiyor. Ancak Rock reverseliyor ve Reigns'i iplere yolluyor. Reigns iplerden sekiyor. Rock ona Clothesline deniyor ama Reigns eğilip karşı iplere koşuyor. Ordan sekiyor bu kez! Rock ARM DRAG ile fırlatıyor! Reigns kalkıyor ve bir ARM DRAG daha!

Reigns bu kez daha ağır bir şekilde kalkıyor! Rock arka arka PEOPLE'S PUNCH darbeleri indirmeye başlıyor!!! Şimdi sonuncuyu da vuruyor! Sonuncu yumrukla Reigns kendisini iplere bırakıyor! İplerden sekince Rock onu hemen yakalıyor ve SPINEBUSTER ile yere seriyor!!! Rock Şimdi çılgınlar gibi PEOPLE'S ELBOW tauntuna başlıyor ve dirsekliğini çıkarıyor! Şimdi iplere koşuyor ve sekiyor! Karşı tarafa koşarken Cesaro'yu apronda görüyoruz! Rock sektiği anda Cesaro iplerden sıçrıyor!!! Rock geliyor ve Cesaro SPRONGBOARD CROSSBODY ile atlıyor onun üzerine!!! Tuş pozisyonundalar. 1...2... atıyor Rock! Cesaro şimdi Reigns'i ayaklarından kavrıyor ve CESARO SWING!! Seyirciyle beraber saymaya başlıyor! 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10! Bırakıyor Reigns'i! Şimdi Rock'ı bacaklarından kavrıyor! Ona da CESARO SWING başlıyor! 1...2....3...4...5...6...7...8...9...10!!!! Şimdi bırakıyor! Reigns'i yakalıyor ve SHARPSHOOTER bağlıyor!!!!! Reigns şimdi acı içerisinde!!!! Cesaro galibiyete yakın! Reigns elini havaya kaldırıyor! Ama pes etmiyor! Şimdi iplere doğru yaklaşıyor Reigns! Ancak Cesaro onu tekrar ringin ortasına çekiyor!!!!!! Reigns kaldırıyor tek elini!!!!! Tam yere vuracakken Rock bozuyor Cesaro'yu!!!!! Şimdi Cesaro Rock'a sert bir aparkat vuruyor! Rock'ta aynı şekilde karşılık veriyor. İkili karşılıklı yumruklaşırken Reigns yavaş yavaş kalkıyor ayağa. Bu sırada Rock Cesaro'yu iplere yolluyor! Döndüğü anda yakalıyor!!!! VE ROCK BOTTOM!!!! ROCK BOTTOM!!!!! Rock hemen tuş deniyor! 1....2.... Roman Reigns bozuyor!!!!!!

Reigns şimdi Rock'ı tekmeliyor!!! Ardından ayaklarıyla ringin dışına yolluyor! Şimdi köşeye geçiyor ve Cesaro'nun kalkmasını bekliyor! Cesaro ağır ağır kalkıyor! Reigns UVVVVVVVVVAAAAĞĞĞĞĞĞĞĞĞ diye bağırdıktan sonra koşuyor! VE SPEAR!!!!! SPEAR!!!!! Reigns çok yakın kemere! Tuş deniyor. 1....2.... Cesaro ayağını iplere koyuyor!!!!! Reigns önce hakeme sonra Cesaro'nun ayağına bakıyor. Şimdi sinirden çılgına dönüyor!!!! Yine köşeye geçiyor ve yine Spear için beklemeye başlıyor! Cesaro ağır ağır kalkmaya başlıyor! Reigns koşuyor yine! Cesaro atlıyor üzerinde!!!!! Reigns kamyon gibi çarpıyor köşeye!!!!!! Orada yapışıp kalıyor!!!! Cesaro hala kendine gelebilmiş değil!!!! Kafasını sağa sola sallıyor sersemliği atmak için! Reigns kendini zorla iplere bırakıyor! Cesaro kalkıyor ve bu pozisyonu görünce karşı iplere koşuyor. SWISS ONE NINE!!!!! Reigns şimdi dizlerinin üzerinde!!! Cesaro Swiss One Nine'dan sonra köşeye çıkıyor hemen. Reigns'de ayağa kalkıyor ağır ağır! Cesaro tam ona atlayacakken Rock Cesaro'yu arkasından itiyor!!!! Cesaro yere düşüyor!!!! Rock hemen Reigns'e koşuyor ve ARM DRAG!!!!! Reigns çabuk kalkamıyor!!!! Rock kaldırıyor onu ve FIREMAN'S SUPLEX ile bir kere daha yere seriyor!!!!  Rock'ın gözlerindeki sinir belli oluyor! Şimdi Reigns'i saçlarından tutup kaldırıyor! '' Kusura bakma kuzen buraya kadar! '' diyor ve ROCK BOTTOM pozisyonuna alıyor! ROCK BOTTOM!!!!! Rock Reigns'i ROCK BOTTOM ile yere seriyor!!! Tuş için eğiliyor ama Cesaro geliyor!!! Şimdi Rock'ı kafasından ve mayosundan tutup ringin dışına atıyor!!!!! Hemen yerdeki Reigns'i kavrıyor ve NEUTRALIZER!!!!!! NEUTRALIZER!!!! Önce Rock'ı kontrol ediyor!! Ardından tuş deniyor. 1...2...3.. oluyor. Cesaro tekrar şampiyon.Hakem ona kemerini getiriyor. Cesaro kemerini ile taunt atıyor, kameralar arka alana gidiyor.

PWE Başkanı Vince McMahon ekranlara geliyor.Vince McMahon: İyi akşamlar bayanlar ve baylar. Gecenin son maçına geçmeden önce bir duyuru yapmak istedim. Uzun yıllardır turnuva olarak yaptığım bir gelenek var. Bunu PWE de geçen yıl yapmıştık. Bahsettiğim turnuva King of the Ring turnuvası. Geçen yıl bu turnuvaya şampiyon olmayan 8 kişi katılmış ve Dolph Ziggler kazanmıştı. Kazanan ise herhangi bir kemer maçı ile de ödüllendirilmemişti. Bu yılda bir King of the Ring turnuvası yapacağız. X-Rated sonrası başlayacak olan turnuva da geçen yıla göre şu farklılıklar olacak. 8 Kişiden daha fazla kişi katılacak, sadece kemeri olmayanlara değil şampiyon olanlar da turnuvada yer alacak. Ve kazanan kişi bir kemer maçı hakkı elde edecek. Eğer kazananın zaten bir kemeri daha varsa 2. kemeri için maça çıkacak. Evet, bu kadardı duyurum. Sizlere iyi geceler.

Kameralar ringe dönüyor.Invasion!Eski PWE Universal Şampiyonu Goldberg geliyor.Catch Your Wretched Kings!Eski PWE Universal Şampiyonu Finn Balor geliyor.

Hell in a Cell Match for Vacant PWE Universal Championship

Goldberg vs Finn Balor

Kapı kapanıp zincirleniyor ve maç başlıyor. Balor iplere tutunuyor ve biraz esneme yapıyor, ağırdan alıyor. O sırada Goldberg koşuyor ve arkadan ona vuruyor. Hemen kaldırıyor onu ve köşeye atıyor, karnına bir kaç yumruk atıyor. Goldberg kafasını tutuyor ve kafasını da bir kaç kez köşeye vuruyor. Goldberg rakibinin karnına bir tekme atıyor ve onu Powerbomb için kaldırıyor ama Balor REVERSELİYOR ve Sunset Flip Powerbomb!! yapıyor ona. Balor otomatik olarak tuşa alıyor onu 1.. 1.25.. de atıyor Goldberg. Balor hemen ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor, Sling Blade! deniyor ama Goldberg onu havada yakalıyor ve Spining Side Slam ile yere çakıyor. Goldberg ringden iniyor ve ringin altından 2 sandalye ve 1 tane de kendo stick çıkartıyor, ringe atıyor onları. Goldberg ringe giriyor ve sandalyeyi eline alıyor. Balor kalkıp arkasını dönüyor, Goldberg ona sandalyeyi sallıyor AMA! Balor son anda eğiliyor. Goldberg arkasını dönüyor, Finn ona PELE KICK vuruyor. Maç baya hızlı başladı. Balor rakibine bir de Basement Dropkick vuruyor ve sandalyeyi alıyor, SIRTINA geçiyor. Finn sandalyeyi Goldberg'ın sırtına bırakıyor ve bir Leaping Double Foot Stomp yapıyor. Balor hemen sandalyeyi yere koyuyor ve rakibini kaldırıp sandalye üstüne DDT yapıyor. Balor ringden çıkıyor ve ringin altından 2 merdiven çıkartıyor. Balor iki merdivenin de bir ucunu aprona koyuyor ve diğer ucunu da kafese dayıyor, bir nevi merdivenden yatak yapıyor. Balor şimdi ringe giriyor ve yerde duran kendo stick'i alıyor. Ayağa kalkan Goldberg'in karnına onunla vuruyor, sonrasında da sırtını vuruyor ve sopa kırılıyor! Balor Goldberg'i iplerin oraya çekiyor ve iplerde ona biraz baskı uyguladıktan sonra aprona geçiyor. Finn Balor bir taunt yapıyor ve Goldberg'i kaldırıyor, Suplex ile merdivenlere doğru atmayı deniyor ama Goldberg'i kaldıramıyor. Goldberg ondan kurtuluyor ve ona Hot Shot yapıyor, Balor hafif sallanıyor. Goldberg iplerden sekiyor ve onun karnına sert bir omuz vuruyor ve Balor MERDİVENLERİN ÜSTÜNE UÇUYOR!! Balor merdivenlere çarpıp yere düşüyor, dizlerinin üstünde kalmayı başarıyor. Goldberg ringde ki sandalyeyi alıyor ve Balor'un kafasına fırlatıyor. Balor darbe etkisi ile biraz geriliyor ve Goldberg de KÖŞEYE çıkıyor. Balor da yavaştan ayaklanıyor ve Goldberg onun üstüne DIVING PLANCHA!!! ile atlıyor.

Goldberg de bir süre dinlenip kalkıyor, dizini tutuyor. Rakibi Balor'ı kaldırıyor Goldberg ama Finn onun karnına dirsek vuruyor ve kafasını tutup ringe vuruyor. Ardından da 2 yumruk sallıyor Balor. Üçüncüsünü Goldberg yakalıyor ve onu kafese atıyor. Balor'ı bırakmıyor Goldberg ve yüzünü kafese bastırıyor, birazcık da oynatıyor, yüzünü çiziyor ve ringe atıyor onu. Şimdi de Goldberg ringe giriyor. Balor'ı kaldırmak için eğiliyor ama Balor SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Goldberg ve hemen ayaklanıyor. Finn Balor da ayağa kalkıyor AMA! Goldberg SUPERKICK! vuruyor ona. Balor iplere düşüyor ve iplerden sekiyor, Goldberg yakalıyor ve Spinebuster ile yere vuruyor onu. Hemen tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Balor. Goldberg ayağa kalkıyor, Finn Balor da yavaşça yuvarlanarak kendisini dışarı atıyor. Goldberg de onun peşinden gidiyor.

Balor ringin altından bir şey alıyor ama göremiyoruz. Goldberg onu kaldırmak için eğildiğinde Balor ringin altından YANGIN SÖNDÜRME TÜPÜ çıkartıyor ve Goldberg'e sıkıyor. Goldberg dumanlar içinde kalıyor ve bir anda yerde kalıyor, öksürdüğünü görüyoruz. Balor ayağa kalkıyor ve biraz da kafesin tellerine sıkıyor, tüpü aprona koyuyor ve Goldberg'i kaldırıyor ayağa, daha yeni başladık diyor ona ve Goldberg de bir anda ona Headbutt vuruyor. Balor yere düşüyor ama hemen kalkıyor ve ona Back Kick vuruyor. Goldberg karnını tutup öksürüyor, Finn de tüpü alıyor ve Goldberg kafasını kaldırınca onun kafasına geçiriyor. Balor tüpü güvenli bir şekilde yere bırakıyor ve rakibini kaldırıp onu köşe direğine atıyor. Goldberg'in kaşında açılma görüyoruz. Balor onu ringe sokuyor ve kendisi de köşeye çıkıyor. Finn taunt yapıyor ve COUP DE GRACE ile atlıyor... FAKAT Goldberg çekiliyor, Balor da takla atarak kalkıyor ayağa. Rakibinin üstüne gidiyor Balor ama Goldberg ona European Uppercut vuruyor ve bir anda arkasına geçiyor, German Suplex ile atıyor onu. Goldberg onu bırakmıyor ve aynı şekilde kalkıyorlar, yine German Suplex ile atıyor onu AMA! Finn bu sefer ayaklarının üstüne düşüyor. Goldberg kafasını kaldırıyor, Finn ona Step-Up Enzuigiri vuruyor ve hemen yakalıyor onu, Reverse Bloody Sunday!!! yapıyor. Balor tuşa gidiyor 1.. 2.. de omzunu kaldırıyor Goldberg. Balor şimdi sinirleniyor ve onu biraz tekmeliyor. Balor ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor, Goldberg'e Clothesline vuruyor ama Goldberg eğilince diğer iplerden de sekiyor, bu sefer Goldberg ona Big Boot! vuruyor. Balor kalkarken Goldberg onu yakalıyor ve Swinging Neckbreaker vuruyor. Goldberg köşeye geçip taunt atıyor ve Balor kalkınca ona LARIAT vuruyor, Balor takla atarak düşüyor. Goldberg hemen kaldırıyor onu JACKHAMMER için ama Finn arkasını düşüyor. Balor onu iplere itiyor. Goldberg iplerden dönüyor, Balor onu vuruyor ama Goldberg onu yakalıyor ve Belly to Belly Suplex yapıyor. Goldberg hemen kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor, Sitout Powerbomb yapıyor. Goldberg tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Balor.

Goldberg ayağa kalkıyor ve köşeye geçip SPEAR!!! tauntları yapıyor. Balor yavaşça kalkıyor ayağa, Goldberg SPEAR için onun üstüne koşuyor... AMA Balor Leg Lariat ile onu blokluyor. Goldberg yerde, Balor bir de ona Low Angle Dropkick vuruyor ve tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Goldberg. Balor hemen kalkıyor ayağa ve dışarı atıyor onu. Goldberg dışarıda ayaklanıyor, Finn Balor da iplerden sekiyor ve TOPE CON HILO ise onun üstüne atlıyor. Balor ringden iniyor ve sandalye alıyor, Goldberg kalkınca tam onun suratına geçiriyor. Balor sandalyeyi bırakıyor, Goldberg de kendisini kafese yaslıyor. Balor bunu fırsat buluyor ve Running Front Dropkick vuruyor ona. Balor bunu 2 kez daha yapıyor. Bir taunt atıyor ve Balor 4. kez Running Front Dropkick vuruyor ama Goldberg çekiliyor. Balor sırtını tutarak kalkıyor, Goldberg yangın söndürme tüpünü sıkıyor ona. Balor duman içinde kalmış iken Goldberg onu kafese yaslıyor ve sandalyeyi alıyor, kafasına geçiriyor. Balor'un da alnından kan aktığını görüyoruz. Goldberg de karşına geçiriyor ve taunt atıyor, koşuyor, SPEAR!!! vuruyor ve KAFESİN O KISMI KIRILIYOR!!!

Hakem hemen ringden iniyor, kafes kırılınca 2-3 hakem daha geliyor. Biraz zaman geçiyor ve hakemler ikisini de kaldırıyor ve arkaya gidelim diyorlar ama Balor hakemi ittirip kendisini ringe atıyor. Bunu gören Goldberg de etrafında ki 2 hakemi de ittiriyor ve kendisini ringe sokuyor. Maçın hakemi de yapacak bir şey yok diyip giriyor ringe. Balor ve Goldberg ayaklanıyor, Balor rakibinin karnına tekme atıyor hemen ve biraz soluklanıyor. BLOODY SUNDAY!!! için kaldırıyor onu ama Goldberg Reverseliyor ve onu yakalayıp JACKHAMMER!!! yapıyor. Goldberg tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50.. da atıyor Balor. Goldberg köşeye çekiliyor, Balor da sürüklenerek gidiyor oraya. Goldberg onu kaldırıyor ama Finn ona LOW BLOW vuruyor ve onu köşeye oturtuyor. Balor da çıkıyor köşeye ama Goldberg onu itiyor. Balor düşüyor ama hakeme tutunarak kalkıyor ve hakemi Goldberg'e itiyor. Goldberg son anda tutuyor hakemi ama Balor ona Eye Poke yapıyor ve tutuyor onu Balor, dışarıda kurulu yatak merdivenlere doğru atıyor!!! Goldberg köşeden 2 merdivenin üstüne düşüyor ve merdivenler kırılıyor!!! Balor da ringden iniyor ve Goldberg'i o hengameden çıkartıp yere atıyor. Balor ringin altından bir masa çıkartıp merdiven enkazının üstüne koyuyor. Bakır bir masa daha alıyor ve onu da merdiven enkazının üstüne kurduğu masanın üstüne kuruyor. Finn Balor rakibi olan Goldberg'i kaldırıyor ve onu ayakta tutuyor, PELE KICK!! vuruyor ona. Balor şimdi aprona çıkıyor ve Goldberg'i de yananı alıyor ve onu enkazın üstüne kurulu 2 masanın üstüne yatırıyor. Balor acaba ne yapacak diyoruz. Goldberg'i koyduktan sonra Balor köşeye çıkıyor ve taunt yapıyor, köşeden atlayacak Balor. Arena da herkes nefesini tutuyor... Balor tam atlayacak iken hayır bu kötü bir fikir diyor ve köşeden iniyor. Hayranlar bunu bozuluyor, Balor da ringin altını arıyor ve ringin altından bir merdiven çıkartıyor. Balor onu ringe sokuyor ve Goldberg'in olduğu tarafta ki iplere yaklaştırıp orada kuruyor. Balor yavaş yavaş tırmanıyor basamakları. En tepeye geliyor Balor ve bir taunt atıyor, tırmandığı tarafın karşı tarafına geçiyor ve COUP DE GRACE!!! ile MERDİVENİN ÜSTÜNDEN ENKAZ ÜSTÜNDE Kİ MASALARIN ÜSTÜNE YATAN GOLDBERG'IN ÜSTÜNE ATLIYOR BALOR. Her şey paramparça oluyor. Biraz süre geçiyor, hakemler müdahale ediyor ama Balor onları itiyor ve bir şekilde kalkıyor ayağa, Balor Goldberg'i enkazdan çıkartıyor ve ringe sokuyor, kendisi de giriyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, Balor şampiyon oluyor.Finn Balor bir kez daha PWE Universal Şampiyonu oluyor. Önce SummerSlam'in Main Event'in de sonras ise X-Rated'ın Main Event'in de kazanmış oluyor kemeri. Finn Balor kemeri ile taunt atarken biz de şovun sonuna geliyoruz.


Dolph Ziggler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://steamcommunity.com/id/sXe07
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

Mesaj Sayısı : 3646
REP Puanı : 53
Kayıt tarihi : 09/08/12

MesajKonu: Geri: PWE X-Rated II Main Event *BANT*   Paz 04 Haz. 2017, 21:10

5 time world champ baybay 

like fire, hellfire, this fire in my skin
this burning desire is turning me to sin

RPG: Prince Devitt


emre demir saltaş efsanesi:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

Mesaj Sayısı : 618
REP Puanı : 3
Kayıt tarihi : 27/02/12
Yaş : 24
Nerden : Rol var dediler geldik :)

MesajKonu: Geri: PWE X-Rated II Main Event *BANT*   Ptsi 05 Haz. 2017, 02:00

Ace of Diamonds demiş ki:
5 time world champ baybay
Açıkçası bu kadar iyi bir rakibe karşı kazansam çok şaşırırdım. Tebrikler.Bill Goldberg:
 
PWE Champion ( 1 Time ) ( 13 Days )
Royal Rumble Winner ( 1 Time )
PWE Hardcore Champion ( 3 Times ) ( 1- 5 Days, 2- 9 Days, 3- 69 Days ) ( Total 83 Days )
The longest reigning PWE Hardcore Champion ( 69 Days )
PWE World Heavyweight Champion ( 1 Time ) ( 56 Days )
PWE Tag Team Champion ( 1 Time with Cesaro ) ( 5 Days )
PWE Universal Champion ( 1 Time ) ( 63 Days )
PWE United States Champion ( 1 Time ) ( 2 Days )
Grand Slam Champion ( 1 Time )
Triple Crown Champion ( 1 Time )Şu anki karakter: Vandal Ortagun
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
PWE X-Rated II Main Event *BANT*
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rated R Superstar Edge Tanıtım

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
PWE  :: PWE RPG :: PWE Special Events :: Special Event Sonuçları-
Buraya geçin: