PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!

+10
D-GenerationX
Connecticut Blue Blood
Chicago Made Punk
leo
Ace of Diamonds
Doctor
GS Forever
People's Champ
Qwe
Klaus Meine
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! Empty
MesajKonu: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 07:40

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Birden tüm pyrolar patlamaya başlıyor ! Backlash,başlıyor!

Ve aynı anda Fit For Rivals - Crash çalmaya başlıyor!

Tazz : Ve büyük gün,Bayanlar Baylar,Backlash'a hoşgeldiniz ! Ben Tazz ve arkadaşım Joey Styles ile güreş zevkinizin tuzu biberi olmaya devam ediyoruz.

Joey Styles : Rollerimizi değiştirdiğimizi farkettiniz,değil mi?Herneyse.Bayanlar baylar,Backlash showunda çok önemli maçlar var.ECW Champion John Morrison,kemerini dev Brock Lesnar'a karşı koruyacak.Ayrıca gecenin en önemli maçı.Batista,eski takım arkadaşları Goldberg ve Jeff Hardy'e karşı bir handikap maçına çıkacak.Müthiş,müthiş ve müthiş!

Tazz:Artık,showa başlama vakti.Koltuklarınıza kurulun,patlamış mısırınızı ve cipsinizi,kolanızla beraber alın ve kumandanızı yanınıza koymayı unutmayın çünkü ekran başından ayrılamayacağınız bir show geliyor!

Joey Styles : Reklamsız ve HD kalitesinde...

Tazz : Bayanlar ve baylar,işte Lillian Garcia!

Lillian Garcia girişte görünüyor ve büyük bir cheer alıyor.Taraftarlardan çoğu I Love You Lillian pankartı taşıyor.Ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor.

Biraz nefes alıyor ve arka planda müzik çalmaya başlayınca şarkıya başlıyor.

I just need a little space to call my own
Just a corner of the world where I can be alone
With you
What do you do when everybody wants you
How do you breathe when they take you in
Who do you turn to when you need to get away
I know only your love can get me there

I just need some satisfaction (just me)
Some private interaction (just you)
Some animal attraction (just you)

With you

I just need some satisfaction (just me)
Some private interaction (just you)
Some animal attraction (just you)

With you

Şarkı bitince salon alkıştan yıkılıyor ve Lillian Garcia gidiyor.

Aniden ışıklar kararıyor.

Tazz : Neler oluyor?

Joey Styles : Nerden bileyim...

Işıklar geldiğinde...

Tazz : *kahkaha atar* İşte Edge&Christian!

Christian pozunu bozar ve yalandan sinirli bir bakış atar:

Christian : Oldu mu bu dostum?Pozumuzu bozdun.

Tazz : Ama sizi anons etmeliydim.

Christian : Edge,seremoni tuzunu ver bana.

Edge : Seremoni tuzu öbür pantolonumda kaldı dostum.

Christian : Bu gün büyük şapka günü değil miydi?

Edge : Anneannemi aramalıyım o halde.

Christian : Telefonunu alma demiştim sana.

Edge : Anneannemi aramalıyım dostum!

Edge cebinden telefonunu çıkarır ve birkaç tuşa basar.Bir süre kulağına dayar .

Edge : Anneanne ! Nasılsın?

Edge : Evet anneanne sütümü de aldım.Evet anneanne evet evet evet evet...

Christian : Adam?

Edge : Evet evet evet evet evet evet...

Christian Edge'ı dürter.

Edge : Ah pardon anneanne.Şapkalarımız ne durumda?

Christian : Tamam bırak şapkayı.

Edge : Tamam anneanne,hoşçakal.Tamam,onunda selamı var.Tamam,annemi ararım.Tamam,teyzemi alırım oradan.Tamam,tamam,tamam,tamam,tamam...

Christian : Yapma bunu dostum,konumuz Backlash!

Edge : Tamam.Hadi,Backlash hakkında konuşalım.

Christian : Evet, Lillian'ın karga sesi yüzünden güzel şarkı mahvoldu.

Edge : O senin yengen dostum.

Christian : Tamam,maçlara bakalım o zaman.ECW şampiyonluk maçında John Morrison,büyük (Ellerini iki yana açar ve zombi gibi hareketler yapar.) dev Brock Lesnar ile merdiven maçına çıkacak.

Edge : O zaman maçı sansürlememiz gerekecek.

Christian : Neden?

Edge : Çünkü Brock Morrison'u parçalarına ayıracak ve ortaya kan,organ ve bok çıkacak.

Christian : Midemi bulandırıyorsun Edge!

Edge : Tamam tamam...Sonraki maç Fatal 4 Way maçı,Hardcore Title için...

Christian : Üç dev adam ve bir RVD.Acıyorum dostum.

Edge : Ben de,acaba ring kenarına gelip onların üzerine biraz tuz mu atsak?

Christian : Benim maçım var dostum.

Edge : Ah,evet.3.maça geçelim,senin maçın.Favorimsin dostum.

Christian : Ben kendimin favorisi değilim.

Edge : Ha?

Christian : Hehehe.Şaşırdın.Neyse,son maç.Bir katliam maçı,Heyman denilen beyinsiz sakat Batista'ı bir izbandut manyağın ve bir deli kuşun karşısına çıkarıyor.

Edge : Yazık...Kiliseye gidelim çıkışta.Acısız ölmesi için dua ederiz.

Christian : İşim var.Ayrıca showu bölüyoruz Edge.Artık gidelim.

Edge : Gidelim.

Derler ve müzikleri eşliğinde giderler.

Kameralar bir odayı gösteriyor.Kameralar yavaş yavaş içeri giriyor ve içeridekilerin Dirt Sheet olduğunu anlıyoruz.Batista'ın eşini bir sandalyeye bağlamışlar.Ve konuşmaktadırlar:

Goldberg : Bence daha fazla saldırmalıydık Batista'a.

Jeff Hardy : Az bile aslında ama bizimle maça çıkabilmeydi ki onu ezip geçebilelim.Bu akşam kabuslarını yaşıyacak.

Goldberg : Bence de.Şu karının fotoğraflarını çekelim ve sonra da...

Jeff Hardy eliyle bir işaret yapar.

Jeff Hardy : Hayır dostum.Sevgili dostumuz Batista'ın eşine yan gözle bakarmıyız biz?

Goldberg sinsice sırıtır.

Goldberg : Haklısın ama dostumuza birkaç resim göndermemiz lazım,eşinin iyi olduğunu belirtmek için.Değil mi Sally?

Sally'in ağzı bantlı olduğu için birşeyler söyler ama belli olmaz.

Goldberg : Ben dışarıyı kolluyorum.Sen işini yap.

Goldberg dışarı çıkar ve kapıyı kapatır.İçeriden çığlık sesleri gelir ve bir süre sonra kapı açılır.Goldberg ve kameralar içeri girer.Sally kanlar içinde sandalyeyle birlikte yerde yatmaktadır.

Jeff Hardy : Evet,artık çıkabiliriz.Kapıyı kilitle çıkmadan.

Goldberg: Pekala,hadi gidelim.

Jeff Hardy giderken Goldberg kapıyı kilitler.

Kameralar backstage'deki başka bir alana çevrilir.

Christian arkada TV kemeriyle yürümektedir.Birden karşısına Triple H gelir.Yüzyüze sinirli sinirli bakarlar.

Christian : Ne istiyorsun?

Triple H sağ eliyle Christian'ın kemerini gösterir.

Christian : Onu bu akşam alabilecekmisin ? Hayır. Çünkü bu gece şansın yok...

Triple H : Ringde görüşürüz sarı çıyan...

Der ve gider.Christian arkasından bakar ve başını sallar.

Arkaplanda Foley var.Mr.Socko ile oynuyor.Socko ile biraz konuşan Foley,ring kıyafetinin cebine koyuyor Socko'u ve çalışmaya devam ediyor.

Kameralarımız ringe dönüyor.

ECW Champion John Morrison ringe geliyor.

Ringe giriyor ve taunt yapıyor.

Brock Lesnar büyük bir boo eşliğinde ringe geliyor.

Köşeye çıkıyor ve taunt yapıyor.

John Morrison (c) vs. Brock Lesnar ECW Championship Ladder Match

Maç Lock-Up ile başlıyor Brock Üstün çıkıyor ve BullDog yapıyor ardından yerde Kickler atıyor ve Morrison'u kaldırıp Scoop Slam ile yere vuruyor ardından kaldırıp tekrar yapıyor Morrison yerde kıvranıyor acı içinde.Brock Kaldırıyor Morrison'u ve Irsh Whip'e gönderiyor ardından Morrison geri geldiğinde Clothesline yapıyor ve Morrison havada taklalar atarak yere düşüyor.Brock Morrison'u üstüne çıkıyor ve suratını acımazsızca yumruklamaya başlıyor ve hakem onu geri çekiyor ve bunun yasak olduğunu söylüyor Brock hakemi itiyor ve hakem ona sen görürsün gibi bir bakış atıyor. Ardından Brock dışarıdan bir sandalye,tel ve raptiye torbası alıyor Sandalye'yi tel ile sarıyor ve Morrison'un sırtına vuruyor ardından Morrison'un kalkmasını bekliyor Morrison kalkıyor ama Dropkick geliyor ve Brock öylece yere yıkılıveriyor yüzünde kanlar oluşuyor.Morrison kalkıyor ve Sandalye'yi eline alıyor ardından Brock'un sırtına doğru vuruyor ard arda hakem ona sakin olmasını söylüyor ama Morrison durmuyor ve vurmaya devam ediyor ardından sandalye'yi yere atıyor ve raptiye'leri yere döküyor ve Brock'u Irısh Whip'e gönderiyor ve Raptiyelerin üzerinde Hurracannara yapıyor ve Brock raptiyelerin üzerine düşüyor acı ile kıvranıyor yerde Brock.Ardından Morrison bir torba daha alıyor ve onuda döküyor yere,ardından bir balyoz alıp Brock'a vuracakken Brock ani bir takedown yapıyor ve ard arda yumruklar atıyor Morrrison'a ardından Morrison'u kaldırıyor ve diğer raptiyelerin üzerine doğru SpineBuster yapıyor ve Morrison'da acı ile kıvranıyor yerde Brock'da öylece yığılıyor yere ve Brock ringden çıkıyor ve bir masa ile merdiven atıyor ringe sonra kendiside giriyor ringe ve Masayı ringin ortasına dikiyor ve Morrison'u kaldırıp Irısh Whip'e gönderiyor ardından F5 için yakalıyor ve F5 derken Morrison Tornado DDT yapıyor ve Brock'un kafası masaya çarpıyor ve masayı ortadan ikiye bölüyor. Morrison merdiven dikiyor ringin ortasına ve tırmanıyor kemeri tutuyor tam alıcak derken Brock Morrison'u tutuyor ve Powerbomb ile yere çarptırıyor. Ardından Brock ringin dışına çıkıyor ve bir düzine masayı üst üste dikiyor. İkişerli 3 kat masa olmuş durumda orda,hepsi yanyana dizili bir şekilde duruyor ardından Brock ringe giriyor ve Morrison'u kaldırıyor ardından F5 için omuzlarına alıyor ve F5 yapıyor ! F5 ! Ardından hemen merdiveni geri dikiyor ve merdivene çıkıyor kemeri tutuyor ve kemeri tam alıcakken Morrison merdiveni az önce Brock'un dizdiği masalara doğru itiyor ve Brock o masaların üzerine düşüyor ! İnanılmaz.! Brock yerde öylece yatıyor bu arada Morrison'da çıkıyor dışarıya ve bir sandalye alıp Brock'a vurmaya başlıyor öldüresiye vuruyor Brock'a ardından atıyor sandalye'yi yere ve Brock'u kaldırıp ringe sokuyor daha sonra Dancing Leg Drop yapıyor ve Starship Pain için tauntlar yapıyor tam Starship Pain yapıcakken gözü merdivene takılıyor ve Morrison merdivenden yapacağı işaretini veriyor seyircilere.Ardından merdivenin üzerine çıkmadan önce Brock'un üzerine bir sandalye yerleştiriyor ve merdivenin üzerine çıkıyor ardından Starship Pain için son bir taunt yapıyor ve Starship Pain geliyor ! Omg ! Starship Pain Morrison Brock'un üzerine tam nişanlıyor adeta. Brock yerde öylece kıvranıyor ardından Morrison merdivene tekrar çıkıyor zor zahmet ve kemeri tutuyor ardından ipini çözüyor ve kemeri alıyor.

JoMo sevinirken kameralar arkaya çevriliyor.

Ultimate Warrior üstünü giyinmiş ve bavuluyla beraber arenadan ayrılırken görüntüleniyor.

Kameralar aniden backstage'deki sağlık odasına çevriliyor.Batista sedyede yatarken görüntüleniyor.Doktor ile konuşuyorlar.

Batista :- Bu maça çıkmalıyım doktor.

Doktor : - Hayır bay Dave.Sakatlanan bölgenize sert bir darbe alırsanız değil güreşmek,nefes almakta bile zorlanırsınız.

Batista:- Sana beni iyileştirmen için para veriyorum,emir vermen için değil!

Doktor:- Tamam tamam.Kaburgalarına destekleyici plakalar koydum,ama seni hayatta fazla tutamaz.O yüzden ne olursa olsun darbe almaktan kaçın.

Batista:- Tamam dedik ya!Artık gitmeliyim...

Diyip sağ eline takılı olan serum iğnesini çıkartır ve ayağa kalkmaya çalışır ama zar zor yürümektedir.Sendelenir.Doktor onu tutar ve odanın kapısını kapatır.Bir süre sonra Batista güreş kıyafetleri ve göğsünde büyük bir sargıyla dışarı çıkar.Duvara yaslanır ve telefonunu açar.Birkaç tuşa basar ve kulağına koyar.

Batista:- Alo...

Telefondaki adam : - Alo?

Batista:- Cena...Ordamısın?

John Cena:- Evet,ne oldu Dave?

Batista:- Dostum,götü başı fena dağıttım.

John Cena :- Gördüm,geçmiş olsun.

Batista:- Bu günkü maçımda arkamı kollayacak biri lazım,gelebilir misin?

John Cena:- Eğer gelirsem PWE direktman kovar beni.Kusura bakma dostum.

Batista:- Tamam,sorun değil...Kendine iyi bak.

Diyip telefonu kapatır ve cebine koyar.Orada bulduğu bir sandalyeye oturur.

(Fotoğraftakini RVD varsayın.)

Rob Van Dam içecek makinesinden bir içecek alır.Arkasına Kevin Nash gelir ve eliyle yavaşça dokunur.RVD arkasına döner.

RVD: Ne var?

Kevin Nash : Hey eski dostum Rob...

RVD : Nash...Evet,sorun ne?

Kevin Nash: Diyorum ki,bizim gibi eski kafadarlar bir araya gelmeli yeniden.Anlatabiliyormuyum?

RVD: Hayır,anlamadım.

Kevin Nash : Bir takım kuralım diyorum,ne dersin?

RVD : Bana uyar...Sonra görüşürüz o halde.

Diyip gider.Kameralar backstage'da yürümekte olan Triple H'e döner.

Triple H maçını yönetecek olan hakemin yanına gelir.Hakemle biraz konuşurlar ve bir çanta çıkarıp hakeme uzatır.Hakem başıyla onaylar ve Triple H oradan uzaklaşır.

Kameralar ringe döner.

Müthiş bir cheer geliyor!Christian belinde ECW TV kemeri ile görünüyor.

Ringe giriyor ve köşeye çıkıp taunt yapıyor.

Bir boo eşliğinde görünüyor Triple H.

Köşeye çıkıyor ve taunt yapıyor.

Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Triple H vs. Christian (c) Hardcore Match for ECW Television Championship

Zil sesi duyuluyor HHH maça Clothesline ile başlıyor Christian egilip HHH'ye tokatlar atıyor ardında tekmeleyerek köşeye götürüyor ve köşede tekmeler atıyor şimdide kaldırıp köşeye yollamayı deniyor Reversall ile HHH Christianı yolluyor ve üzerine koşuyor Christian'dan bir tekme birde Clothesline ardında ring dışına iniyor ve ringin altında birşeyler arıyor HHH toparlanıyor ve ring dışında Christianı yumrukluyor ardında kafasını Barikatlara vurup çelik basamaklara yolluyor şimdi ringin altından bir Kendo Stick çıkarıyor ve onunla Christiana vurmak istiyor Christian çekiliyor ve bir Clothesline vurup HHH'yi ringe sokuyor ardında Kendo Stick ile ringe giriyor ve HHH'nin sırtına ard arda Kendo Stick darbeleri indiriyor hakem sayıyor 10-9-8-7-6-5-HHH kurtuluyor ve köşeye doğru gidiyor Christian köşede HHH'ye Kendo Stick darbeleri vuruyor HHH bir anda Eye Poke'yle Christian'ın dikkatini bozuyor birde Shoulder Block Christiana hakem sayıyor 10-9-8-7-6-5-4-Christian kurtuluyor HHH Christianı yumrukluyor bir süre ardında tekmeler atıyor ve ring dışına inip bir sandalye alıyor ardında ringde ayaklanmak üzere olan Christian'ın sırtına sandalye darbesi yerde Sandalye darbeleri geliyor,HHH'den Christianın sırtına Elbow Dropslar ve Knee Dropslar şimdi kaldırıyor Christianı ve Backbreaker tuş denemesi 10-9-8-7-6-5-4-3-Christian kurtuluyor HHH ring dışına inip Çelik Basamakları söküyor ve 2 tane çelik basamak atıyor ringe şimdi Christianı kaldırıyor ve Çelik Basamağa doğru Suplex denemesi Christian HHH'nin arkasına düşüyor ve çelik basamağa doğru bir Inverted Backbreaker tuş denemesi 10-9-8-7-6-5-HHH kurtuluyor Christian şimdi köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Smash Killswitch tauntları HHH ayaklanıyor Killswitch denemesi HHH Christianı köşeye itiyor ardında sersemleyerek gelen Christiana bir Spinebuster Pedigree tauntları Christian ayaklanıyor HHH'den Pedigree denemesi Christian'dan Low Blow ardında sersemleyen HHH'ye bir Sandalye darbesi HHH'nin kafası kanıyor Hakem sayıyor 10-9-8-7-6-5-4-3-HHH kurtuluyor Christian HHH'yi kaldırıp köşeye yollamayı deniyor HHH Christianı yolluyor ve üzerine koşuyor Christian'dan Back Body Drop HHH ring dışında kalıyor Peşinden Christian iniyor ve ayaklanmakta olan HHH'ye Spear denemesi HHH çekiliyor Christian güvenlik barikatını kırarak spikerlerin arasına fırlıyor hakem sayıyor 10-9-8-7-6-5-4-3-2 ... HHH Christianı ordan alıyor ve spiker masasının üzerinde yumrukluyor ardında kaldırıp Pedigree deniyor Spiker Masasında HHH Engel oluyor ve HHH'yi yumrukluyor HHH'den Christiana Headbutt ardında Body Slam denemesi,Christian kurtuluyor ve HHH'nin arkasına düşüyor.Christian'dan birde HHH'ye Killswitch masa üzerinde hakem sayıyor : 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-HHH kurtuluyor Christian şaşırıp kalıyor Christian şimdi HHH'yi ringe sokuyor Spear tauntları HHH ayaklanıyor Christian Spear için koştugu an HBK çıkageliyor ve Christiana bir SCM.HHH zorlukla ayakta duruyor ve HBK'den bir SCM'de HHH'e ! HBK ringin ortasında beklerken hakem sayıyor 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-0.

Christian zorlukla ayağa kalkıp kemerini alıyor ve sevinirken HBK bir SCM daha hediye ediyor Christian'a!Sonra oradan boo eşliğinde ayrılıyor.Ve kameralar kararır.

Paul Heyman'ın müziği çalıyor ve yavaş yavaş ringe geliyor.Heyman ringe girip bir mikrofon alıyor.

Heyman:- Bakıyorum eğleniyorsunuz ECW fan'ları!Çünkü daha bu showun tuzu biberi yani yemeğin çorba kısmı.Gelecek 2 maç sizleri oturduğunuz koltuklara yapıştıracak ve bir daha kalkmak istemeyeceksiniz!Ayrıca bana saldıran Goldberg'a da bir çift sözüm olacak.Benim odama girip beni sakatladın ve senin maçına bir kural daha ekledim!Şaşıracaksın...Süprizleri severim,Goldberg çünkü eğer bu maçı kaybeden tarafta olursan,ECW vs. PWE'da en ön safa dayak yiyici olarak seni koyarım.Neyse,show devam etsin!

Christian içeri girdiğinde herkes birden kafasında şampanya tarzı şeyler patlatmaya başlıyorlar,Christian sırıtarak bunlara karşılık veriyor ve ilerlemeye devam ediyor.Sevdiği dostlarıyla kucaklaşıyor ve bir Diva Christian'ı öpüyor.Christian herkesin arasından sıyrılıp odasına giriyor.Christian tam üstünü çıkaracakken arkasını dönüyor ve sandalyede oturmakta olan Batista'ı görüyor.

Christian:- Ne arıyorsun burada?

Batista:- Bir iyilik için...

Christian:- Ah dostum,pekala söyle.

Batista:- Biliyorum sana iyiliğim dokunmadı ama bu akşam maçımda arkamı koruyacak sağlam biri gerekiyor.

Christian soyunmayı bırakır ve Batista'ın yanına oturur.

Christian:- Pekala,arkanı kollarım.Umarım eşine tekrar sahip olursun.

Batista:- Umarım.Bu maç için güreş kariyerimi feda ediyorum.Eğer bu ringlerde son görünüşüm olursa...Agh,bunları niye düşünüyorum.Maça hazırlanmalıyım.

Der ve kameralar kararır.

Triple H sinirli sinirli yürümektedir.Maçını yöneten hakeme bağırıp çağırmaya ve hatta saldırmaya başlar.Güvenlikler Triple H'i alıp stadyumun dışına çıkarırlar.

Mick Foley backstage'de yürürken kavga eden iki süperstarla karşılaşır.Bir süre bakar ve devam eder.Bir odanın önünden gelen boğuk çığlıkları duyar ve kapıyı açmaya çalışır ancak kapı kilitlidir.Birkaç zorlamayla kapıyı açar ve içeride kanlar içinde yatmakta olan Sally'i görür.Hemen gelir ve ağzındaki bandı çözer.Kadıncağız baygındır.Ellerini çözer ve gizlice kendi locker room'una götürür.O sırada da Sally uyanır ve debelenmeye başlar.Mick Foley hafifçe gülümser ve kendi odasının kapısını açar ve içeri girer.Sally'i yavaşça oturağa bırakır ve karşısına geçer.

Mick Foley:- İyimisin?

Sally üzgün ve yorgun bir ifadeyle:

Sally:- Evet...iyiyim.Lanet olasıcalar...

Mick Foley:- Bak şimdi,buradan hemen gitmelisin.Evine dönme,bir arkadaşına git.Ben Batista'a elimden geldiğince haber vermeye çalışacağım.Ne yaşadığınızı biliyorum,hastaneye Batista'ı ziyarete gelmiştim.Sakın o Goldberg ve Hardy denilen adamlara güvenme.Gittiğinden emin olmak için otoparka seninle geleceğim.Ama biraz dinlenmelisin.

Sally:- Teşekkür ederim...Felix?

Mick Foley :- Foley.Neyse,biraz sonra maçım var.Seni hemen otoparka götüreyim,ve buradan uzaklaş.

Birlikte odadan çıkarlar ve kameralar kararır.Kameralar ringe döner.

RVD 'in müziği çalar ama taraftarlarda pek bir hareketlenme olmaz.

Köşeye çıkıp taunt yapar.

Kevin Nash'in müziği çaldığında taraftarlar hafiften boo yapmaya başlarlar.

Ringe giriyor ve RVD ile bakışıyorlar.

Ultimate Warrior'un müziği çalınca taraftarlar ayağa kalkıyor ve chant yapmaya başlıyorlar.

Direkman köşeye çıkıyor ve tauntunu yapıyor.

Mick Foley'in girişiyle salon yıkılıyor ve maç direk başlıyor.

RVD vs. Kevin Nash vs. Ultimate Warrior vs. Mick Foley for Hardcore Championship

Nash RVD'ye, Ultimate Warrior da Foley'e saldırmaya başladı. Nash RVD'yi köşeye sıkıştırdı ve dirsek darbeleri ile vurmaya başladı. Ultimate Warrior ise Foley'i yumrukluyor. Nash RVD'yi Irish Whip'e gönderiyor ve bir Big Boot ile yere seriyor. Ultimate Warrior, Foley'i ensesinden tuttu ve fırlattı ringden. Ultimate Warrior da ringden iniyor. Dövüşlerden biri ringde, biri dışarıda devam ediyor. Nash iplere gidiyor, RVD'nin üstüne Leg Drop ile atlıyor derken RVD çekiliyor ve Nash boşluğa atlıyor. RVD'den Nash'in yüzüne bir tekme! Tuş denemesi, 1... Nash kurtuluyor. Bu sırada Ultimate Warrior, Foley'i bariyerlere fırlatıyor. Foley acı içinde kıvranıyor, Warrior ona yaklaşırken Foley birden Eye Poke yapıyor Ultimate Warrior'a, Warrior geri çekiliyor ve Foley'den bir Clothesline! Warrior yerde. RVD ringin altından bir sandalye çıkarıyor ve ringe giriyor. Nash bu sırada kalkıyor ve RVD sandalyeyi bütün gücüyle Nash'in diz kapağına indiriyor! Nash tek dizi üstüne çökmüş vaziyette. RVD sandalyeyi Nash'in suratına indiriyor! Tuş denemesi, 1... 2... Foley bozdu tuşu. RVD ve Foley karşılıklı yumruklaşıyor. Foley'den bir yumruk, Irish Whip'e gönderiyor ve Clothesline RVD'ye! Derken Warrior elinde demir sopa ile Foley'e vuruyor! RVD de ayağa kalkıyor. İkisi birden tekmeliyor Foley'i. Warrior ve RVD bakışıyorlar. Ve Warrior'dan bir tokat, RVD'den de tokat, karşılıklı tokatlar... Yumruklaşmaya dönüştü. Warrior Irish Whip'e gönderiyor RVD'yi, RVD iplere tutunuyor. O sırada Nash'ten Big Boot Warrior'a. Warrior iplerde kaldı ve Nash Clothesline ile atıyor Warrior'u ringden. RVD sandalyeyi geçiriyor Nash'in sırtına. Foley de kalkıyor, ikisi birden Irish Whip'e gönderiyor Nash'i ve Nash Double Clothesline ile ikisini birden yere seriyor. Nash arkası dönükken Warrior elinde bir balyozla arkasına geçiyor ve Nash ona döner dönmez karnına geçiriyor balyozu. Ultimate Warrior kaldırıyor Kevin Nash'i ve Warrior Press & Splash geliyor! Tuş denemesi, 1... 2... RVD kafasına tekme atıyor Warrior'ın. Arka arkaya Middle Kick'ler Warrior'a, ve bir Drop Kick Ultimate Warrior'a, Warrior ring dışında bir kez daha. Bu sırada Foley tuş deniyor. 1... 2... RVD yetişiyor ve bozuyor tuşu. Foley ve RVD Lock-Up'a girdiler ve Foley üstün çıkıyor. Irish Whip'e gönderiyor RVD'yi ve RVD eğiliyor, ardından RVD'den Body Slam geliyor, Foley kalkıyor, RVD iplere gidiyor ve bir Body Slam daha! Tuş denemesi ama kurtuluyor Foley. RVD sandalyeyi aldı eline. Foley de demir sopayı aldı. Ultimate Warrior ortalarda gözükmüyor. RVD sandalyeyi sallıyor ama Foley eğiliyor ve RVD'nin şeyine geçiriyor sopayı. Sandalyeyi de alıyor ve suratına vuruyor! RVD yerde, yüzü kanıyor. Derken Foley arkasını dönüyor ve Nash'ten bir tekme, bacakarasına alıyor Foley'i ve Jacknife Powerbomb geliyor! Nash ayağını koyuyor Foley'in üstüne tuş deniyor, 1... 2... derken Ultimate Warrior ringe giriyor ve elindeki tuğlayı Nash'in ensesinde patlatıyor! Ve ayağıyla iterek atıyor ringden. Derken RVD, Warrior arkasını döner dönmez yumruklamaya başladı Warrior'u ve Irish Whip'e gönderdi. RVD Clothesline denedi ama Warrior eğildi ve Big Boot geçiriyor RVD'ye! RVD hareketsiz yatıyor yerde. Foley'i kaldırmak istiyor fakat Foley'den bir Jawbreaker geliyor. Warrior arkasını döner dönmez yüzüne Poison Fog Foley'den! Ardından Mr.Socko'yu çıkarıyor pantolonundan ve Warrior'ın yüzüne yapıştırıyor! Ringin üst ipinden dışarı yolluyor Foley Warrior'u. RVD ayağa kalktı, bir yumruk Foley'e, Foley eğiliyor! Bir tekme ve Future Shock DDT! Tuş denemesi. 1... 2... 3...

Foley kemeriyle sevinirken kameralar kararıyor.

Birden ringe dönüyoruz,aniden...

Dirt Sheet içeride sırıtarak bekliyor...Gelen giden yok.Hakem geliyor,Joey Styles ile birşeyler konuşuyorlar.Joey Styles eline mikrofonu alıyor ve üzgün bir surat ifadesi takınıyor.Seyircilerde çıt yok.Zar zor konuşmaya başlıyor :

Joey Styles : Baylar bayanlar,maçın sonucu... dediği anda...

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!

Salon cheer'dan yıkılıyor.Batista girişte Christian'ın omzundan destek alarak ancak yürüyebildiği bir pozisyonda çıkıyor.Yüzünde acı ve nefret dolu bir ifade var.Göğsünde de büyük bir sargı var.Ringe Christian'ın yardımıyla giriyor ve turnbuckle'a yaslanıyor,Christian ile birşeyler konuşuyorlar ve sonra Christian dışarı,ringin kenarına çıkıyor.Hakem zili çalmakta tereddüt ediyor,Batista'a gidip soruyor ama tek aldığı cevap itilmek oluyor.Hakem de zili çalıyor.

Batista w/ Christian vs. Dirt Sheet Hardcore Match

Maça başlarken Jeff Hardy legal adam.Goldberg dışarıda bekliyor.Jeff pis pis sırıtıyor.Batista da sendeleyerek Hardy'in üstüne gidiyor ama bir tekme yiyor,geri çekiliyor.Hardy üstüne koşuyor ve bir dropkick vuruyor.Batista iplere yaslanıyor,üstüne Clothesline ile gidiyor ama Batista kolundan tutuyor ve bir Legsweep Takedown buluyor. Göğsünü tutarak tuş deniyor ama Hardy daha hakem saymadan kurtuluyor ve bir Small Package çekiyor,tuş deniyor.2'de zarzor kurtuluyor Batista.Christian sürekli taktik veriyor Batista'a.Hardy Batista'ı köşeye gönderiyor,üzerine de bir Splash yapıyor.Batista turnbuckle'a çöküyor...Tanrım,Gordbuster olabilir!İpleri tutuyor Hardy,Turnbuckle'a ayaklarını dayıyor ve Gordbuster...Çekiyor , tuş deniyor,1,2...2.99'da Batista kurtuluyor ama göğsünde yine bir deformasyon var.Buna rağmen ayağa kalkıyor ve dengesiz bir şekilde koşuyor Hardy'e , bir clothesline geliyor.Hardy hemen kalkıyor,Batista iplerden geliyor ve bir daha denemek isterken Arm Drag yiyor.Yerde tekmelemeye başlıyor Batista'ı,özellikle sakat yerlerine vuruyor.Batista sürüne sürüne ipleri tutuyor.Hardy üstüne koşarken bir Backbody Drop yapmayı başarıyor ve Hardy ringin dışına uçuyor.Batista hemen gizlice Christian'a işaret yapıyor ve Christian Hardy'in olduğu yere koşuyor.Hakem Batista ile ilgilenirken,Christian Hardy'e Big Boot vuruyor ve alıp Strong Irish Whip ile merdivenlere vuruyor.Sonra da hemen yerine geçiyor,Hakem bakıyor Hardy hala yerde.Sayıyor,4'de Hardy giriyor içeri.Girer girmez Batista Powerslam pozisyonuna alıyor ama Hardy göğsüne vuruyor Batista'ın,düşürüyor ve Reverse DDT vuruyor.Tuş deniyor,Christian iplere çıkıyor.Normalde Batista o anda tuş oluyor ama hakem Christian ile ilgilenmekten bakamıyor Hardy'in tuşuna.Christian iniyor,Hakem arkasını dönüyor ve hemen sayıyor 1,2,3 demişken Batista sol omzunu kaldırıyor!Hakem zili çalıp çalamamak arasında karar veremiyor.Hardy çal diye itiraz ediyor,kavga ediyorlar hakem ile ama Batista ani bir Rollup vuruyor,2'de kurtuluyor Hardy.Hardy önce Batista'a bir tekme atıyor.Sonra kafasından tutuyor ve Dragup yaparak köşeye getiriyor ve Goldberg'a tag veriyor.İkisi birden Batista'ı tutuyor ve Double Suplex yapıyorlar.Ve Goldberg şu anda Batista'a yapılabilecek en kötü şeyi yapmaya hazırlanıyor...Spear.Batista zar zor ayağa kalkıyor,Goldberg koşuyor ve ... Batista aniden yuvarlanarak kaçıyor ve Goldberg de demire giriyor.Batista da Goldberg dönerken hemen Gut Kick vuruyor,ve Batista Bomb için hazırlanıyor,ama kaldıramıyor göğsünden dolayı.Bir süre sendeliyor,ama Goldberg çırpınmaya başlayınca Old School Piledriver yapıyor.Tuş deniyor ama Hardy bozuyor hemen,ve bir Facebreaker vuruyor.Hardy hemen yerine geçiyor,Goldberg fırsattan istifade tuş arıyor ama Christian hakemin bacağından çekiyor.Hakem Christian'ı ring kenarından banlamak üzereyken gelen tuş isteğiyle içeri giriyor ve Batista tuş deniyor,1'de kurtuluyor Goldberg.Batista hemen kalkıyor ve Alabama Slam vuruyor,1,2 derken Goldberg yine kurtuluyor ve Triangle Choke bağlıyor.Batista çırpınıyor bir süre,sonra baygın düşüyor.Köşeye yaslıyorlar Batista'ı,Goldberg Leg Choke yapmaya başlıyor.Bir süre sonra bırakıyor ve Jeff dışarı çıkıp iki sandalye alıyor.Birisini Goldberg'a veriyor.Goldberg bir kere Batista'ın kafasına vuruyor sandalyeyle,sonra çekiyor ringin orrtasına ve suratının altına sandalyeyi koyuyor.Hardy'e vurmasını söylüyor.Hardy de geri çekiliyor ve sandalyeyi havaya kaldırıyor.Ama Batista yerine sandalyeyi Goldberg'ın suratına indiriyor!Goldberg yere yuvarlanırken bir daha vuruyor,bir daha ve bir daha!Sonra sandalyeyle birlikte sırıtarak turnbuckle'a çıkıyor ve cheer alıyor!Sonra ringden inerek seyircilerin arasından ringden uzaklaşıyor.Batista sürünüyor ve elini Goldberg'in üstüne koyuyor,Goldberg kurtuluyor!Goldberg manyak gibi kalkıyor ve taunt yapıyor,ve yapılabilecek en kötü şeylerden birini yapıyor...Jackhammer'e kaldırıyor Batista'ı ve tüm gücüyle ringe Jackhammer ediyor.Tuş deniyor ama Christian aniden geliyor ve Goldberg'ın kafasına tekmeyi vuruyor!Goldberg çekilince delirmiş gibi ayağa kaldırıyor ve Killswitch!Batista köşeye geçiyor harap bir halde,Christian da Spear pozisyonu alıyor,Goldberg dönüyor ve SPEAAAAAAAARR!!Christian tuşu buluyor ve Batista'ı sağ eliyle kaldırıyor ve Goldberg'i kaldırıyor,bir kere de omzuna vuruyor ve Batista'ın bacak arasına sokuyor Goldberg'ı,Batista da artık son gücüyle Batista Bomb'u yerleştiriyor ve 1,2,3!!!

Christian ringe giriyor ve Batista'ı kontrol ediyor ama Batista her ne kadar dayak yese de chant yapmaya başlıyor.Ringde taunt yapıyor ve sendeleye sendeleye arkaya gidiyor.Ringe bakarak sırıtıyor ve show da burada sona eriyor.

Qwe
Main Eventer
Main Eventer
Qwe

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 07:43

Süper şov , azim , entrika maşallah maşallah.
People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 09:25

Güzel olmuş eline sağlık
GS Forever
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
GS Forever

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 10:25

Güzel olmuş şov beğendim,eline sağlık.
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 12:38

Maç aralarında segmentlerin hepsi harika. Bol segmentli olması çok güzel olmuş. Maçlarda iyi booklanmış. Kısacası mükemmel bir şov. Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık kardeşlerim.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 12:54

Değmiş lan o kadar uğraşa.Helal olsun!
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 12:54

Süper olmuş ellerinize saglık.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 13:14

Helal olsun Kızlar bol segmentli harika bir şov.
Chicago Made Punk
Jobber
Jobber
Chicago Made Punk

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 15:14

Muhteşem Bir Şov. Booklayanların Eline Sağlık Okurken Kafamdada Canlandırabiliyorum. Smile
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 15:21

Sağolun.Benim 1 maç book'undan başka bir emeğim olmadı Sad Sadece John Morrison Vs Brock Lesnar maçını bookladım.Diğer maçlardan booklayacaktım ama F-4-W tecrübesizliğim yüzünden booklayamadım.

Emir süpeer şov Smile
D-GenerationX
Newbie
Newbie
D-GenerationX

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 16:41

Ellerinize,yüreğinize ve emeğinize Sağlık.Ve konu başlığında ay 08 olacaktı ama neyse önemli olan maçlardır.
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 16:41

Maaşallah rezolar güzel şov.
https://pwetr.yetkin-forum.com
Vince McMahon
Main Eventer
Main Eventer
Vince McMahon

REP Puanı : 6

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 16:46

Çok kaliteli bir şov olmuş gerçekten segmentler hairka herşeyi kafamda canlandırabildim. Tebrikler Emircan. Smile
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 16:56

Güzelmiş.
KÜRT
Mid-Carder
Mid-Carder
KÜRT

MesajKonu: Geri: ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!   ECW Backlash 18/08/2012 LIVE! EmptyC.tesi 18 Ağus. 2012, 18:55

Bol Segment ve maçlı harika bir PPV ellerinize sağlık muhtarlar Very Happy

ECW Backlash 18/08/2012 LIVE!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 20/07/2012 RAW * Live
» 15/08/2012 Raw *Live
» 25/07/2012 RAW * Live
» 02/08/2012 RAW * Live
» 08/08/2012 Raw *Live