PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

5 Temmuz Showdown *BANT*

+3
The Brahma Bull
Texas Rattlesnake
Ace of Diamonds
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

5 Temmuz Showdown *BANT* Empty
MesajKonu: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 21:56

Click Click Boom! Pyro şovunun ardından spiker masasına dönüyoruz.

5 Temmuz Showdown *BANT* OwSDIMf

Michael Cole: Showdown'a hoş geldiniz, hoş da bir şov izleyeceksiniz.

Booker T: Kesin izlerler.

JBL: Sonra vay efendim niye kovuluyorum. Godoş herif seni.

VENGEFUL ONE! DEAN AMBROSE BU!

(cheer)

5 Temmuz Showdown *BANT* Af1c76757d47ce5e9179544b9cd32588_original

Ambrose ringe ilerliyor ve eline bir mikrofon alıyor.

5 Temmuz Showdown *BANT* Dean-Ambrose2

Dean Ambrose: Çok da uzun zaman olmadı aslında. Sanırım beni bu ringden uzun süre uzak tutmak için bir kaç şey gerekiyor. Bunlardan iki tane var her insanda ve bunlara taşak deniyor. Beni akıl hastanesine gönderirler, 1 aydan kısa sürede dönerim. Bana arabayla çarparlar, 3 aydan daha kısa sürede dönerim. Bana ''Indestructible'' demelerinin bir sebebi var. Bana zarar verebilirler ama yok edemezler. İşte bu yüzden Seth Rollins'in beni daha önceleri yenmesi bir şey ifade etmiyor. O sadece cepheleri kazanabilecek bir adam, ama savaşı değil. Bu savaşı da X-Rated'da sonlandıracağız gibi gözüküyor. Bu maça Final Chapter demelerinin bir sebebi var. Geri dönmeden önce Jacobs denilen alagavadı aradım ve dedim ki ''döndüğümde beni Seth'in karşısına koy.'' Jacobs da dedi ki ''ne bok yiyecekseniz bu ppv'de yiyin, sonrasında yapamayacaksınız.'' Hiç yoktan iyidir. Seth'in suratını son bir kez dağıtma isteği, benim için yeter de artar bile. Bu da demek oluy-

Wild Eyes eşliğinde Seth Rollins girişte gözüküyor.

5 Temmuz Showdown *BANT* Seth-Rollins

Elinde bir mikrofon olduğunu görüyoruz.

Seth Rollins: Büyük bir hata. Geri dönmek için en yanlış yolu seçtin 'kardeşim'. Benimle son bir kavgaya tutuşmak istiyorsun demek. Güldürme beni. (cıvık bir sesle) Cöphölörö ö közönör ömö sövöşö bön. Bu tamamen senin yüzeysel fikirlerinden başka bir şey değil. Sen kazanınca savaş, ben kazanınca cephe mi oldu yani. O zaman şunu bil, ben sayısız cephe kazandım. Sen ise sadece bir savaş. Ben seni cephelerde alt etmeye devam edeceğim. Sen ise bir daha savaş bile göremeyeceksin. Senin adına üzülüyorum demek isterdim ama....üzülmüyorum çünkü başına gelen ve gelecek her türlü kötülüğü hak ediyorsun sen. Bunların en kötüsünü görmeye hazırlan çünkü bir Iron Man maçında son bulacak küçük hikayemiz. 15 dakika değil, 30 dakika değil, 45 dakika hiç değil, tam tamına 60 dakika boyunca seni oradan oraya fırlatacağım. 60 dakika boyunca gerçek ''sokakların'' neresi olduğunu öğreneceksin Dean ve öğrendiğinde, salladığın palavraların her biri için pişman olacaksın.

Seth mikrofonu indirip ünlü kahkahasını atıyor.

Dean Ambrose: Madem beni oradan oraya fırlatacak kadar yüreğin var Seth, neden bunu şimdi denemiyorsun?

Seyirci gaza geliyor.

Seth sırıtıyor yeniden ve ringe doğru koşuyor........derken ringin kenarında duruyor ve geri çekiliyor.

Seth Rollins: Ben bile yeni bir araba kazasından çıkmış birini dövecek birisi değilim. İnan bana, bu daha çok senin yapabileceğin bir şeye benziyor.

Seth mikrofonu atıyor, arkasını dönüyor ve kahkahasını atarken Dean aniden ring dışına çıkıyor ve Seth'in sırtına dokunuyor. Seth arkasını dönünce Dean yumruklamaya başlıyor. Seth rampada düşüp kaçmaya çalışırken Dean onu yerden kaldırıyor ve tuttuğu gibi ringe fırlatıyor. Kendisi de girerken Seth hemen ring dışına çıkıyor, bariyerlerin gerisine atlıyor ve seyircilerin arasından kaçıyor. Bu sırada Dean seyircilere bakıyor ve cheer alıyor. Sırıttıktan sonra o da ringden iniyor ve Seth'in peşinden gidiyor. İki isim gözden kaybolduktan sonra ilk maçımıza geçebiliriz artık.

Proud To Be Loud eşliğinde John Cena girişte gözüküyor. Ringin kralı olmak için ilk engeli geçecek bugün.

5 Temmuz Showdown *BANT* 27809

Ringe giriyor ve tauntunu attıktan sonra rakibini bekliyor.

Veil of Fire ile Kane de ringe yürüyor.

5 Temmuz Showdown *BANT* RAW_986_Photo_041_zps92bf1340

Ringe giriyor ve metal maskesini çıkarıp Cena'ya bakıyor.

KING OF THE RING QUARTER FINAL
JOHN CENA VS KANE

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isimde köşelerinde beklerken Kane Cena'ın üstüne koşuyor. Cena köşeden kıvrak bir hareketle sıyrılıyor daha sonra da turnbuckle'a giren Kane'i yumruklamaya başlıyor. Fakat 2 yumruk sonra Kane Cena'ın kafasından tutup Cena'yı fırlatıyor. Cena şaşkın bir şekilde Kane'e bakıyor. Cena tekrardan kalkıyor. Kane bir uppercut sallıyor fakat Cena tekrardan kurtulup yumruklarla Kane'in üstüne gidiyor. Cena, Kane'i iplere kadar götürmüş durumda. Cena Irish Whip denemesi yapıyor fakat Kane shoulder tackle'la Cena'yı indiriyor. Kane, Cena'yı yerden kaldırıp iplere gönderiyor ve bir corner clothesline, fakat Cena yere düşmüyor yavaş adımlarla ringin ortasına ilerken Kane'den bir de Scoop Powerslam! Kane tuşa gidiyor. 1-2- Cena atıyor. Kane tekrardan Cena'yı kaldırıyor, iplere gönderiyor birde Big Boot. Cena gerçekten zor durumda. Kane bir kez daha tuşa gidiyor fakat yeterli değil. Kane, Cena'yı kafasından kaldırıp iplerin dışına atıyor. Sonra kendisi de ringin dışına çıkıyor. Cena'yı omzundan tutup bariyerlere göndermeye çalışıyor fakat Cena'dan bir counter geliyor ve Kane bariyerlerde! İki isim de yerdeyken hakem saymaya başlıyor. 7 olduğunda iki isim de kalkıp ringe atıyorlar kendilerini. Ringde önce kalkan Cena oluyor. Cena yumruklarla Kane'in üstüne gidiyor. Kane bir uppercut sallıyor fakat Cena çekiliyor, sonra da Kane'î karnından kavrayıp Belly-to-Belly'yi yapıştırıyor. Cena'dan bir tuş denemesi fakat Kane 2'de atıyor. Cena, Kane'i kaldırıyor bir de Fisherman Suplex yapıyor. Cena gerçekten elinde olan tüm suplexleri masaya koymaya başladı. Bir tuş denemesi daha fakat Kane kurtulmasını biliyor. Cena bir headlock bağlıyor. Yaklaşık 1 dakika geçiyor ve Kane kurtulmaya çalışıyor. Kane, headlock hala bağlıyken ayağa kalkıyor ve dirsek darbeleriyle Cena'nın üstüne gidiyor. Arka arkaya bir sürü dirsek darbek geçiriyor ve headlocktan kurtuluyor. Sonrada Cena'yı iplere gönderip bekliyor fakat Cena'dan mükemmel bir Sunset Flip Powerbomb! Cena hemen tuşa gidiyor 1, 2, 2.99! 

Kane atıyor. Cena gerçekten şaşkın. Kalkıp hakeme bunun 3 olduğunu söylemeye başlıyor. Bu sırada Kane ayaklanıyor. Cena, Kane'e döner dönmez Kane, Cena'yı boğazlıyor. Cena'yı havaya kaldırıyor fakat Cena bir şekilde kurtulmayı başarıyor ve dropkick yapıyor. Cena gerçekten bugün muazzam. Şimdi Cena köşeye çıkıyor. Kane hafif hafif hareketlenmeye başlıyor fakat Cena'nın nerde olduğundan fikri yok. Kane dizlerinin üstünde bu sırada Cena'dan bir de Diving Leg Drop Bulldog! Bitmiş olmalı. Cena tekrardan tuşta. 1 2 3! Hayır, hayır hakem Kane'in ayağının iplerde olduğunu fark ediyor. Cena hakemin üstüne gidiyor. Hakem ısrarla Cena'ya dövüşe dönmesi ve Kane'in ayağının iplerde olduğunu söylüyor. Cena, Kane'i kaldırıp iplere gönderiyor fakat dönüşünde Kane'den bir Running DDT! Kane hemen tuşa gidiyor. Cena 2'de atıyor. Gerçekten bu ikili muazzam bir maç koyuyorlar ortaya. İki isim de aynı anda ayağa kalkıyor. Yumruklaşmaya başlıyorlar. Yumruklaşmadan önde çıkan Cena oluyor, Cena daha sonrada iplerden kuvvet alarak Kane'in üstüne koşuyor fakat Big Boot! Kane henüz bitmedi. Kane Cena'yı ayağa kaldırıyor. Sonrada iki eliyle Cena'yı adeta küçük bir çocukmuş gibi havaya kaldırıyor ve ringin dışına Military Press Slam'le atıyor! Cena bitmiş olmalı. Kane bir count-out zaferine razı. Hakem saymaya başlıyor. 1, 2, 3, 4, 5, 6 Cena'da tık yok! 7,8 Cena doğrulmaya başlıyor. 9, hakem tam 10 diyecekken Cena son gücüyle kendini ringin içine atıyor. Kane kızgın. Cena'nın kalkmasını bekliyor. Cena kalkınca Kane onu boğazlıyor. Bir Chokeslam denemesi fakat Cena yine kurtuluyor. Cena iplere gidiyor ve Shoulder Tackle! Kane hemen kalkıyor fakat bir Shoulder Tackle daha yiyor. Kane yumruk sallıyor ama Cena sıyrılıp Protobomb. Şimdi Cena elini havaya kaldırdı. You Can't See Me tauntunu yapıyor iplere gidiyor bir de Five Knuckle Shuffle! Cena şimdi Attidude Adjustment için bekliyor. Kane kalkınca Cena onu Fireman Carry pozisyonuna alıyor fakat Kane Cena'nın sırtında iniyor. Sonrada Cena'yı tutup Vertical Suplex yapıyor. Kane tuşa gidiyor. 1 2- Cena atıyor. Kane bu maçı bu yollarla kazanamayacağını anlamış olmalı ki Cena'yı tutup tekrardan ringin dışına atıyor. Sonra kendiside çıkıp Cena'yı bariyerlere vuruyor. Tekrardan kaldırıyor Cena'yı bu seferde demir basamaklara geçiriyor. Kane hala sinirli Cena'yı ringe atıyor. Chokeslam tauntu atmaya başlıyor. Cena kalkınca Cena'yı boğazlıyor ve Chokeslam!

Fakat tuşa gitmiyor Kane. Cena'nın kalkmasını bekliyor. Cena kalkınca Tombstone Piledriver pozisyonuna alıyor onu. Fakat Cena ordan kurtulup bir roll-up deniyor. 1 2- Kane atıyor. Önce kalkan Kane oluyor Cena'yı iplere yolluyor. Cena muazzam bir Springboard Stunner! İzleyenlerin ağzı açık kaldı. Cena tuşa gidiyor. 1 2- Kane son anda kurtuluyor. Cena tekrardan köşeye çıkıyor. Diving Leg Drop Bulldog yapacak anlaşılan fakat Kane daha seri davranıyor ve köşedeki Cena'yı yumruklamaya başlıyor. Cena kendinden geçmiş durumda! Kane devam ediyor yumruklamaya. Sonrada superplex pozisyonuna alıyor. Fakat bu sefer Cena karşı koymaya başlıyor. Kane hala düşmemiş durumda fakat bu ona pahalıya patlayacak çünkü Cena Kane'i köşede omuzlarına atıyor ve ringin köşesinden bir Attitude Adjustment! Bitmiş olmalı. Cena tuşa gidiyor. 1 2 3! Cena kazanıyor.

5 Temmuz Showdown *BANT* Cena-salute-e1443809942283

Cena tauntunu atarken arka alanda onu televizyondan izleyen Marty Scurll, şemsiyesini çevire çevire sırıtıyor. Marty oradan gittikten sonra bir takım kavga sesleri duyuyoruz. Seth ve Dean kavga ede ede o televizyonun olduğu mekanın önünden geçiyorlar.

Dean Ambrose: Kaçma lan gel buraya.

Seth ve Dean kadrajdan çıkıyorlar. Bu sırada ringe dönüyoruz.

I Want It All! Queen'in ölümsüz eserlerinden biri olan bu şarkıya gelen ekip IC şampiyonu Barrett, Europan şampiyonu Sheamus ve bu gece PWEC için Contender maçına çıkacak olan Drew'ın oluşturduğu United Kingdom. Üçlü ringe giriyor ve Sheamus bir mikrofon alıyor.

Sheamus: Şu acınası hallerinize bir bakın fella, 4 Temmuz kurtuluş bayramınız size pek yaramışa benzemiyor. Eski güzel Amerika için tükettiğiniz biralar sizi korkunç bir hale getirmiş. Tüm gün kırmızı mavi ve beyaz eşliğinde parti yapmak, ha. Siz eğlenmeyi seviyorsunuz, değil mi? Biz de severiz. Değil mi baylar?

Drew ve Wade kafalarını sallayarak onaylıyor.

Sheamus: Biz eğlencemizi farklı yaparız ama. Bu berbat ülkede bir şeyleri talan ederek mesela. Barlarda bize USA diye bağıran godoşları tokatlayarak mesela. Kaliteli İrlanda birası içerek mesela. Guinness gibi. Ama siz bizim eğlencemizi hiç bir zaman anlamayacaksınız. Bundan senelerce önce anlayamadığınız gibi.

Sheamus kafasını sarkastik bir şekilde sallarken Wade öne çıkıyor.

Wade Barrett: Bağımsızlık Bildirgesi ile tüm eğlenceyi nasıl da bozduğunuzu hatırlıyor musunuz, biz hatırlıyoruz. Ve işte bu yüzden sizlere bir ders vermek adına bir araya geldik. Kıtalararası şampiyonunuz olan ben, European şampiyonunuz olan Sheamus ve yakın bir gelecekte PWE şampiyonu olacak Drew. Bu üçlü, size unutmak istediklerinizi yeniden hatırlatacak. Bunların sizin için ''kötü haberler'' olduğunu söyleyebilirsiniz. Umrumuzda olduğundan değil ama.

Wade kahkaha atıyor ve mikrofonu Drew'a veriyor.

Drew McIntyre: Gelecek PWE şampiyonunuza güzelce bir bakın. Gecenin sonunda Austin Aries'i dibe batırmış biri olarak size gururla baktığımda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Aries'ten sonra siz Amerikalıların favorisi olan bel altı komedisinden başka bir şey yapamayan The Rock'u da dibe batıracağım ve PWE şampiyonluğunu belimde size gururla göstereceğim. 

Drew sırıtıyor ve üçlü ringden ayrılırken boolar hakim.

Yuhalamalar başlıyor. Marty Scurll girişte.

5 Temmuz Showdown *BANT* 9LlZrZ

Ringe ilerliyor Marty ve girdiği zaman montunu çıkarıp şemsiyesini köşeye bırakıyor.

Let Me Show You How! Titus O'Neil ringe ilerliyor.

5 Temmuz Showdown *BANT* Titus-O%E2%80%99Neil-Entrance-AL169

Ringe giriyor ve Marty'i süzüyor.

KING OF THE RING QUARTER FINAL
MARTY SCURLL VS TITUS O'NEIL

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Scurll lock up girmeye çalışırken Titus'dan Big Boot geliyor. Kalkıyor ve Clothesline, bir daha kalkıyor ve Clothesline ve bir Clothesline daha. Titus Suplex deniyor ama Scurll arkasına düşüyor ve iplerden geriliyor, Running Bulldog. O'Neil kalkıyor ve Dropkick yapıyor Scurll. Belinden tutuyor ve Briding German Suplex. 1 de atıyor Titus. Hemen kalkıyor Marty ve karnına bir tekme atıyor. Sırtına vuruyor. Titus'u yerden kaldırmamaya çalışıyor. Headlock bağlıyor Marty Scurll. 1 Dakika bağlı tutuyor ama Titus çözülmeye başlıyor. Karnına dirsekler atıyor ve Back Body Drop ile atıyor rakibini Titus. Scurll ayağa kalkıyor ama geç kalıyor, Titus'dan yumruklar geliyor. Bir de karnına tekme atıyor ve iplere gönderiyor, Tilt a Whirl Slam geliyor Titus'dan, tuşa gidiyor, 1 2 de atıyor Marty. Titus hemen kalkıyor ve bir kaç yumruk atıyor Scurll'a. Kaldırıyor ve Vertical Suplex. Taunt yapıyor O'Neil. Scurll kalkıyor ve bir kaç yumruk atıyor ama Titus yıkılmıyor. Marty Scurll iplerden geriliyor ama O'Neil'den Shoulder Tackle. Yavaşça kalkıyor Marty, Titus yakalıyor ve Pumphandle Slam. Bir de Leg Drop. Tuşa gidiyor, 1 2 Scurll omzunu kaldırıyor. Titus 3 diyor ama hakem takmıyor. Titus yavaşça kaldırıyor rakibini. Neckbreaker deniyor ama Marty Scurll reverseliyor ve Russian Legsweep. Kaldırıyor Titus'u kafasından tutuyor ve köşeye çıkıyor, Tornado DDT. Titus kalkınca bir de Dropkick geliyor. Titus O'Neil iplerden sekiyor ve Marty'den Flapjack geliyor. Hemen kalkıyor O'Neil ve bir de Short Arm Lariat geliyor Scurll'den. Titus yine hızlı kalkıyor ve Marty'den European Uppercut, Titus iplerden tutunarak kalkıyor ve Marty'den Enzuigiri, ardından bir European Uppercut daha. Titus O'Neil iplere yaslanıyor, Scurll üstüne gidiyor ama hakem giriyor araya. Hakem çekilince bir European Uppercut daha geliyor ve Titus dışarı düşüyor. Bariyerlere tutunarak kalkıyor ve ringe girmeye çalışıyor ama Marty'den Low Dropkick geliyor. Marty iplerden geriliyor, Suicide Dive için geliyor ama Titus erken fark ediyor ve bir Uppercut'da ondan geliyor. Scurll ringde yuvarlanıyor, O'Neil ringe giriyor. Marty'yi kaldırmak için eğiliyor ama Marty Small Package alıyor, 1 2 3. Ve Marty Scurll kazanıyor. Turnuva da bir üst tura çıkan isim Marty Scurll oluyor.

Titus şaşkınlıkla bakarken Marty onu arkadan yakalıyor ve Crossface Chickenwing'e alıyor. Titus bayılırken Marty taunt atıyor ve gidiyor. Kameralarımızı da Renee Young'un olduğu yere çeviriyoruz.

5 Temmuz Showdown *BANT* Chris-jericho-renee-young

Renee Young: Chris, geçen Rise'da seyirciler senin dönüşün için çok heyecanlıydı.

Chris Jericho: Ne diyebilirim ki Renee, insanlar bu yüzü görmeyi seviyor.

Renee Young: Senin yüzünü görmeyi sevmeyecek birini tanıyorum.

Chris Jericho: Cidden mi? Kimmiş o?

Renee Young: Kofi Kingston.

Chris Jericho: O eleman umrumda bile değil, geri dönüşümde spot ışıklarımı onunla paylaşmak istemiyordum. Yaşananların tek açıklaması o. O yüzden o ismi bana söyleyerek bu güzel günü bozma.

Renee Young: Bence Kofi intikam isteyecek. Peki o senin için geldiğinde ne yapacaksın?

Chris Jericho: Umarım böyle bir şeye cesaret etmez. Ama ettiği zaman ona her zaman yaptığım şeyi yapacağım. Ona, Gift of Jericho'yu vereceğim. Drink it in maaaaaaa-

Jericho'nun sözü sırta vurulan yumruk sesleriyle kesiliyor. Bunlar Seth Rollins ve Dean Ambrose! Hala kavga ediyor lan bu adamlar! Dean'dan Seth'in yüzüne bir yumruk geliyor. Seth sersemlemişken Dean konuşuyor.

Dean Ambrose: Kusura bakma canım, seni de rahatsız ettik.

Renee sorun yok derken Jericho gülerek bakıyor ikiliye.

Seth Rollins: Senin ben derdini si-

Dean bir yumruk daha atıyor. Seth geri kaçarken Dean da peşinden gidiyor. Jericho ve Renee onları izlerken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan geldiğimizde Randy Orton ve Samuel Shaw birbirlerine öfkeyle bakıyorlar. Bu sırada bir müzik çalıyor.

Omen In The Sky! Takım şampiyonları The Club ringe ilerliyorlar.

5 Temmuz Showdown *BANT* Luke-Gallows-and-Karl-Anderson-2

Ringe giriyorlar ve rakiplerine gülerek bakıyorlar.

SAMUEL SHAW&RANDY ORTON VS THE CLUB

The Club cephesinde Gallows apronda Anderson ringde. Shaw & Orton cephesinde ise ikisininde ringde. Hala kimin başlayacağını kararlaştıramamış gibiler. Orton bir kaç şey söyledikten sonra Shaw ''tamam sakin ol'' şeklinde bir tavırla aprona geçiyor. Orton ve Anderson ringde başlayacaklar. Hakem zili çalar çalmaz Lock Up'a giriyor ikili. Orton Headlock'a alıyor Anderson'u. Bir süre başarılı bir şekilde tutuyor. Daha sonra Anderson iplere kadar ittiriyor Orton'u ve oradan aldığı destekle karşı iplere yolluyor. Orton döndüğünde bir Clothesline deniyor ancak Anderson eğiliyor ve Orton bir kez daha karşı iplerden sekiyor. Bu sefer döndüğünde Jumping Heel Kick yiyor Anderson'dan!! Ardından Anderson kaldırıyor onu ve köşeye alıyor. Köşede biraz yumrukladıktan sonra Gallows'a tag veriyor. Gallows içeriye girdiğinde o da köşede biraz yumrukluyor. Ardından iplere yolluyor ve döndüğünde bir Big Boot ile yere seriyor! Hiç vakit kaybetmeden tuşa gidiyor! 1! 2! -3 olmuyor! Orton çok kötü başladı maça. Gallows şimdi kaldırıyor onu ve köşeye yolluyor. Ardından koşuyor üstüne doğru ve Running Corner Splash! Hemen beraberinde köşeye uzak olan iplere doğru koşuyor Gallows ve sekiyor oradan. Döndüğünde bir Big Boot daha indiriyor Orton'un suratına! Big Boot şov Gallows'tan! Orton yerdeyken Gallows iplerden sekiyor bir kez daha ve Running Splash!! Tuşa gidiyor! 1! Çabucak atıyor Orton! Gallows üstüne nasıl düştüyse artık bir süre öksürük tutuyor Orton'u. Bu sırada Gallows Anderson'a tag veriyor. Ama hala Anderson apronda Gallows ise ringde. Çok geçmeden Gallows Orton'u kaldırıyor ve Anderson'a doğru çeviriyor. Hemen ardından Slingshot Lariat geliyor Anderson'dan!! The Club takım ruhunun avantajını iliklerine kadar yaşarken Orton bunun eksikliğinin dez avantajını yaşıyor. Şimdi Anderson Orton'u kaldırmak için hamle yapıyor. Ama birden yumruklar gelmeye başlıyor Orton'dan! Ardı ardına yumruklar savuruyor Anderson'un karnına! Ama en sonunda Anderson'dan bir tekme geliyor ve Orton en başa dönüyor yine. Tekmenin ardından kolundan tutuyor ve iplere yolluyor Anderson'u ama Orton'dan yine bir kontra geliyor ve iplere giden Anderson oluyor! Anderson döndü şimdi ve Scoop Powerslam Orton'dan!! Orton derin bir oh çekiyor! Bir süre iki isimde yerde duruyor. Ardından Orton Shaw'a tag vermek üzere hareketlenmeye başlıyor. Shaw'da elini uzatıyor ona! Ramak kaldı tag vermesine!! AMA SHAW BİRDEN ELİNİ ÇEKİYOR VE APRONDAN AŞŞAĞIYA İNİYOR! RANDY OLDUKÇA ŞAŞKIN GÖZLERLE BAKIYOR ONA! Shaw bütün soğukkanlılığıyla arka alanın yolunu tutuyor. Orton'da kendi kendine ''neyse siktir et pezevengi'' dedikten sonra ayağa kalkıyor ve ayağa kalkar kalkmaz Anderson'un Punt Kick için oldukça uygun bir pozisyonda durduğunu görüyor! İyice geriliyor! Nefes alırken ağzından salyalar çıktığını görebiliyoruz! Şimdi koşuyor Punt Kick için!! AMA BİR ANDA SPINNING SPINE BUSTER İLE YERE SERİYOR ONU ANDERSON!! VAR GÜCÜYLE BÖĞÜRÜYOR ANDERSON!! ARDINDAN GALLOWS'A TAG VERİYOR AMA RİNGDEN ÇIKMIYOR! İKİSİ DE RİNGDE! ANDERSON MAGIC KILLER DİYE BAĞIRIYOR! GALLOWS SUPLEX POZİSYONUNDA SIRTLIYOR ORTON'U! ANDERSON'DA AYAKLARDAN YAKALIYOR! VE MAGIC KILLER!! ORTON İPTAL!! GALLOWS TUŞA GİDİYOR!! 1! 2! 3! THE CLUB KAZANIYOR!

5 Temmuz Showdown *BANT* Maxresdefault

Anderson ve Gallows maçlarını kazanıp taunt atıyorlar, sonra ring dışına çıkıyorlar derken seyircilerin arasındaki merdivenlerden patır kütür sesler geliyor! The Club orayı terk etmişken Seth Rollins ve Dean Ambrose merdivenlerden iniyorlar pata küte. Seth kaçıyor ve hemen ringe girerken Dean yakalıyor onu, kendisine çeviriyor ve Dirty Deeds! Seth yere yapışırken Dean bir mikrofon kapıyor.

Dean Ambrose: Düşündüm de Seth, bu arena etrafında dolaşma işi gerçekten hoşuma gitti. Neden bu Iron Man maçına Falls Count Anywhere kuralları da eklemiyoruz, ha? Seni tüm arenada dövmek, sadece ringde dövmekten daha zevkli olacaktır eminim. Sen ne dersin?

Dean mikrofonu yerdeki Seth'e uzatıyor. Seth hala yerde yatıp cevap veremiyor.

Dean Ambrose: Eğer kabul ediyorsan cevap verme.

Seth'ten hala tık yok.

Dean Ambrose: Ben de öyle düşünmüştüm. 

Dean mikrofonu fırlatıp arka alana dönerken Seth yavaş yavaş ayağa kalkıp arkasından izliyor onun. Reklamlar.

I Want It All eşliğinde Drew McIntyre ringe ilerliyor.

5 Temmuz Showdown *BANT* RR12_Photo_093_zps2e009705

Ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

Ambition and Vision duyuluyor. Aries'e destek var taraftarlardan. Aries ringe giriyor ve Drew'a bakıyor.

5 Temmuz Showdown *BANT* Aries-shrugged

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.

#1 CONTENDERSHIP FOR PWE CHAMPIONSHIP
DREW MCINTYRE VS AUSTIN ARIES

İkili hemen lock-up’a giriyor. McIntyre üstün çıkıp onu köşeye kadar geriletiyor. Sonra yumruk sallamak istiyor ama Aries çekiyor kafasını ve McIntyre yumruğu turnbuckle’a vuruyor. Bir tane daha sallıyor ama Aries yine çekiliyor. Şimdi Aries yumruk vurmak istiyor ama McIntyre  onun elini yakalıyor ve göğsüne Headbutt vuruyor Aries’in. Aries köşeye dayanmışken McIntyre onu kolundan çekiyor ve Short-Arm Clothesline deniyor ancak Aries eğiliyor, iplerden sekiyor McIntyre’a uçmak için..McIntyre ani bir Big Boot ile yakalıyor onu. Aries yere yapışıyor. McIntyre kaldırıyor onu ve bir yumruk ile yeniden yıkıyor. Aries yere düşerken McIntyre onun üzerine çöküyor ve seri tokatlar indiriyor. Aries kendini korumaya çalışıyor kollarıyla. McIntyre gülerek kalkıyor Aries’in üzerinden. Aries kalkmaya çalışırken McIntyre koşuyor ve Aries’in göğsüne tekmeyi indiriyor. Aries yine yerde buluyor kendini. McIntyre seyircilere bakıyor ve tek kolunu kaldırıyor. Aries iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor bu arada. Aries kalkınca McIntyre onu fark ediyor ve ona doğru yavaş yavaş yürürken Aries aniden koşuyor ve McIntyre’ın karnına Knee Lift ile vuruyor. McIntyre yere düşerken Aries ikinci iplere çıkıyor hemen ve Elbow Drop ile atlıyor. Tuşa gidiyor. 1, 2- McIntyre atıyor. Aries onu kafasından tutarak kaldırıyor ve köşeye atıyor, sonrasında koşuyor ve IED ile düşürüyor McIntyre’ı yere. McIntyre göğüs kafesini tutarken Aries yeniden köşeye çıkıyor ve Frog Splash deniyor..McIntyre dizlerini kaldırıyor. Aries karnını tutarken McIntyre onun suratına dizini vuruyor ve ardından Scot Drop ile yere çarpıyor. Tuşa gidiyor. 1, 2- Aries atıyor. McIntyre ayağa kalkıyor ve Aries’e bakıyor. Aries kalkarken McIntyre onun kafasını ve kolunu tutuyor ve Snap Suplex ile yere çarpıyor. Aries sırtını tutuyor. McIntyre onu bacağı ile ringden dışarı ittiriyor. Aries dışarı düşerken ringe yeniden girmek istiyor derken McIntyre’dan bir de Baseball Slide geliyor. Aries ringin altına giriyor hemen. McIntyre sırıtırken Aries ringin diğer tarafından çıkıp ringe giriyor ve hemen koşup arkasını dönen McIntyre’a bir Dropkick vuruyor ve McIntyre ringden dışarı düşüyor. Aries bekletmeden iplerden sekiyor ve McIntyre’ın üzerine atlıyor Suicide Dive ile. Aries kaldırıyor McIntyre’ı ve ringe fırlatıyor. Kendisi de ringe giriyor ve McIntyre’ı yerde yakalıyor, bacaklarını tutuyor ve Figure Four bağlıyor. McIntyre kıvranıyor acıden derken ters çeviriyor kilidi. Şimdi Aries iplere erişmeye çalışıyor ve son anda erişiyor. McIntyre kalkıyor ve Aries kendine gelmeye çalışınca onu kendine çekip Short-Arm Clothesline ile yere vuruyor. Havada takla atan Aries’e tuşa gidiyor. 1, 2- atıyor Aries.

McIntyre yerde tekmelemeye başlıyor Aries’i. Aries sıyrılıp kalkıyor ve yumruk sallayan McIntyre’ı eğilerek savuşturuyor ve arkadan tutup Neckbreaker ile indiriyor. Tuşa gidiyor. 1, 2- Yine olmadı. McIntyre kalkmaya çalışırken Aries koşuyor ve onun suratına dirseği indiriyor. McIntyre suratını tutarak kalkmaya çalışırken Aries iplerden sekiyor ve Discus Elbow Smash vuruyor derken McIntyre çekiliyor, Aries ona döndüğünde onu omuzluyor ve Fireman’s Carry Gutbuster ile indiriyor. Aries karnını tutarken McIntyre köşeye geçiyor. Aries köşeye tutunarak kalkıyor. Arkasını dönüyor ve McIntyre’dan Claymore geliyor! Aries yerdeyken McIntyre tuş deniyor. 1, 2- Atıyor yine Aries. McIntyre onu yeniden kaldırıyor, Spinebuster pozisyonuna getirirken Aries ittiriyor onu ve Discus Elbow Smash! Tuşa gidiyor. 1, 2- Bu da olmadı! Aries kaldırıyor McIntyre’ı ve köşeye fırlatıyor. Sonra üzerine koşuyor ama McIntyre yakalıyor onu ve Lifting Spinout Spinebuster ile yere çarpıyor. Ardından ayağa kalkıyor Drew. Aries iplere yetişmeye çalışırken Drew köşeye çıkıyor. Aries’in kalkmasını bekliyor. Aries kalkınca Drew, Diving Clothesline ile atılyor Aries’in üzerine. Aries yere yapışıyor. Drew yeniden kaldırıyor Aries’i ve Knife-Edge Chop vuruyor göğsüne. Aries iplere yetişirken Drew onu roll-up’a çekiyor. 1, 2- atıyor Aries! Drew hemen ayağa kalkıyor ve Clothesline vurmayı deniyor ancak Aries eğiliyor ve Backstabber ile indiriyor Drew’ı. Drew sırtını tutarken Aries köşeye çıkıyor ve Frog Splash ile atlıyor! Tuşa gidiyor. 1, 2- Drew atıyor bunu da. Aries kafasından tutarak dirsek darbelerini geçirmeye başlıyor Drew’ın suratına. Drew ipleri tutunca hakem ayırıyor ikisini. Aries kalkıyor ve Drew’ı kolundan tutup düşürüyor ve Last Chancery bağlıyor! Drew pes etmeye çok yakın.

Bu sırada seyircilerin arasından Wade Barrett ve Sheamus ikilisi çıkıp Aries’e bakıyorlar. Aries kilidi bozuyor ve ikiliye bakıyor. Bu sırada Drew arkadan roll-up’a alıyor. 1, 2- Aries kurtuluyor. Drew onun karnına tekme atıyor ve Future Shock ile indirecekken Aries onun kolunu döndürüyor ve karnına tekme atıyor. Sonra Drew’ı tutuyor ve takım arkadaşlarına bakıyor onun. Drew’ı ring dışına atıyor. İkili Drew’ı kaldırıp hemen ringe sokuyor. Aries kaldırıyor onu ve köşeye fırlatıyor. Onu ikinci iplere çıkarıyor ve Brainbuster işareti verirken Drew ittiriyor onu. Aries düşüyor. Drew ise Diving Crossbody ile atlıyor Aries’in üzerine. Hakem olanları izlerken Wade köşeye çıkıyor ve ‘’aga djokovic nasıl de elendi wimbledondan bu sene kesin murray alacak’’ diye muhabbet etmeye çalışıyor hakemle. Hakem ona git lan derken Sheamus çaktırmadan muşta uzatıyor Drew’a. Aries ayağa kalktığında Drew muştayı Aries’in suratına geçiriyor. Barrett ise ‘’federerin amına koyum’’ diyor ve iniyor aprondan. Drew hakem bakmadan muştayı fırlatıyor ve tuşa gidiyor. Hakem sayıyor. 1, 2, 3!

5 Temmuz Showdown *BANT* 7sCspPu

The Rock'un rakibi Drew oluyor böylece. Drew ve United Kingdom'dan takım arkadaşları sevinirken The Rock arka alanda onları televizyondan izliyor. Bu görüntüler eşliğinde şovun sonuna geliyoruz.
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:02

The Club nasıl kazandı? Adamlar promo kesmeden aldı beni
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:04

Orton patates olmuş.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:05

NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYSSSSSSSSSSSSSSS
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:05

Texas Rattlesnake demiş ki:
Ha sen böyle yazınca aklıma geldi. Bi ara ben de böyle soru sormuştum ve bana tuş ederek demişlerdi.

En son Kill Steen Kill tarafından Salı 05 Tem. 2016, 22:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:07

Promo kesersen(ya da rakibinden daha iyi kesersen) sonsuza kadar kazanıcaksın diye bir olay yok. Muhtemelen Senaryoyu etkileyecektir. Senaryo kazanma kaybetmeyi etkiliyor öyle olsa, Emre anamızı ağlatırdı. Very Happy
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:08

Senaryo'yu ilerletmek amacı ile bir olay yazmak için maçı arada kaybedebilirsiniz beyler ayrıca bu Showdown .mınakoyim Special Event'da maçın güme gitti değil ya?
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:08

Sound Of Madness demiş ki:

Promo kesersen(ya da rakibinden daha iyi kesersen) sonsuza kadar kazanıcaksın diye bir olay yok. Muhtemelen Senaryoyu etkileyecektir. Senaryo kazanma kaybetmeyi etkiliyor öyle olsa, Emre anamızı ağlatırdı. Very Happy
Ulan 1 saatde uğraşmıştım bari bi vurabilseymişim Very Happy
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:09

Sound Of Madness demiş ki:

Ulan 1 saatde uğraşmıştım bari bi vurabilseymişim Very Happy
Ciddi bir şekilde de yanıt vereyim. Sizin maçı ben bookladım. Hem de bi kaç gün önce. Yani anlayacağın şovlar şov günü veya bir gün öncesinde falan yazılmıyor. Çok daha erkenden yazılıyor. Şov günü promo atmanın dez avantajını yaşadın yani. Adamlar sen promo attın diye senaryoyu değiştiremezler takdir edersin ki tek işleri güçleri burası değil. Ama merak etme Rise'de promonun karşılığını alırsın.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:12

Emeğinize sağlık.  Çetin Zaza ' ya kitlendim Very Happy
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:12

Şu Samuel Shaw'dan bıktım ya başkalarına mı sataşsam
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:17

Amacıma ulaştım o zaman Very Happy Oktay

Shaw bıraktı zaten. Orton
Mike Mizanin
Main Eventer
Main Eventer
Mike Mizanin

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:18

Kill Steen Kill demiş ki:

Hiç uyarım yok ama olacaksa da böyle gururlu bi sebepten olsun.

İMZANI S******
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:19

O zaman Rise'a bişeyler ayarlarsınız
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 5 Temmuz Showdown *BANT*   5 Temmuz Showdown *BANT* EmptySalı 05 Tem. 2016, 22:20

O zaman Rise'a bişeyler ayarlarsınız
Emre reis yapar Wink

5 Temmuz Showdown *BANT*
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 12 Temmuz Showdown *LIVE*
» 31 Ocak Showdown *BANT*