PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*

+8
Perfect 10
Kranfilee
Connecticut Blue Blood
Achilles
Oberyn Martell
The Monster Among Men
Klaus Meine
Ace of Diamonds
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Empty
MesajKonu: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 20:45

Şovun açılışından önce Sami Callihan'ı arenaya girerken görüyoruz.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* 9a48940b53053bd7782939016c2bf8a6

Yüzünde ifadesiz bir şekilde koridorlarda ilerlerken birden biri koşarak durduruyor onu.

Dean Ambrose: Sami, bak lan buraya.

Sami hemen Dean'a dönüyor fakat hiç bir şey söylemiyor.

Dean Ambrose: Sen de az delikanlı değilmişsin be Sami. Gerçekten söylüyorum. Birbirlerimizin arkalarını kollamamızı söyleyip de-

Sami sırıtarak kesiyor onun sözünü.

Sami Callihan: Wyatt sağolsun götün tutuştu ha?

Dean Ambrose: Ona...ona sonra geleceğim. Ama önce Sami, ben orada kemer şansından olurken sen neredeydin? Ya da sikmişim maçını, maç sonu kaldırıp beni yeniden yere yapıştırırken neredeydin? Eğer Wyatt bunu bana değil de sana yapsaydı memnuniyetle yardımına koşardım, seni bencil puşt.

Callihan birden boğazına yapışıyor onun.

Sami Callihan: Nerde miydim Dean? Nerde olduğumu sana söyleyeyim. Haklıydın. Senin 'yancın' olmaktan başka yapacak çok daha önemli işlerim vardı. Sorun şu ki Dean, sen buraya gelince yeniden kendini buranın siktiğimin tanrısı gibi görmeye başladın. Geldin, hemen kemeri istedin ve benim bunlarla ilgili hiç bir sorunum yoktu. Fakat ben sana gelip PWE'de birbirimizin arkasını kollamamız gerektiğini söylediğinde siktiri çeken de sendin. Yok hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin...yok öyle yağma. Git ve problemlerini tek başına çöz. Git ve yoğurdunu üflemeden yemeye çalış. Fakat ben daha önce Bray ile uğraştım ve sana söyleyeyim: O diğerleri gibi değil. Eğer bunun üstesinden de sırf Dean Ambrose olduğun için de geleceğini düşünüyorsan bu hayatta gördüğüm en salak insanlardan birisin. Şimdi bana müsaade, gidip bu şirkette güvenebileceğim tek adamın arkasını kollayacağım: Yani kendimin.

Sami koridorda ilerlerken Dean sesini çıkaramıyor. Biz de şovun açılışına geçiyoruz.

Sabotage'ın ilk notaları eşliğinde başlayan PWE Tension şovuna hoş geldiniz. Pyrolar da patladıktan sonra yolumuza tam hızla devam ediyoruz.

Phenomenal eşliğinde AJ Styles ringe ilerliyor. Günün ilk maçı için gayet hazır gözüküyor. Girişte tauntunu atıp pyroları patlatıyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* AJ-Styles-Entrance

Ringe girdikten sonra bir kez daha tauntunu atıyor ve kendi kendine ''burası japonya değil'' diye mırıldanarak rakibini beklemeye koyuluyor.

*coin drop*

Rain Maker arenanın hoparlörlerini inletmeye başlıyor ve PWE'nin yeni güreşçisi Kazuchika Okada, yanında menajeri Gedo ile girişte gözüküyor. 

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* 526x297-WXA

Havadan arenaya üzerinde Okada resmi olan Okada dolarları yağmaya başlarken ikili ringe ilerliyor. Okada ringe giriyor ve Gedo ise köşesinde kalıyor. İki isim birbirlerine bakarken hakem zili çalıyor.

KAZUCHIKA OKADA VS AJ STYLES

İki isim ringde birbirlerini süzerken seyirciler ikiye bölünmüş durumda. ''Okada'' ve ''AJ Styles'' chantleri düello ediyor. Okada sırıtarak ringin ortasına ilerliyor. Lock-up pozisyonu alıyor fakat AJ Styles aniden Phenomenal Blitz kombosuna başlıyor ama son Lariat'ını vuramadan Okada eğiliyor. Styles'ı yakalıyor bileğinden...ama AJ sıyrılıyor ve Pele Kick için zıplıyor...Okada tarafından yakalanıyor! Pele Kick için havadayken Tombstone pozisyonunda yakalanıyor aniden! Fakat bacaklarını çırparak kurtuluyor bu durumdan AJ ve onu bırakmak zorunda olan Okada'ya Forearm Smash vurduktan sonra iplerden sekiyor...ancak döndüğü gibi Dropkick'i yiyor suratına! İki isim de yerdeyken seyirciler bu sekansı alkışlıyor. Okada ilk kalkıyor ve rakibine bakıyor. Styles da kalkmaya çalışırken Okada onu kolundan tutuyor ve iplere yolluyor. Styles döndüğünde bir Dropkick daha deniyor ancak bu sefer AJ reverse ediyor ve aniden kollarını uygun yere geçirip Powerbomb ile indiriyor rakibini. Tuş girişimi. 1..2- Okada atıyor omzunu. Alkışların arasında kalkıyor Styles. ''Kalk ayağa'' diye bağırıyor ve Japon yıldızı yerde stomplamaya başlıyor. Bunu gören Gedo müvekkilini gaza getirmek için aprona son gücüyle vurup ''COME ON RAINMAKAH'' diye bağırmaya başlıyor. Okada en sonunda ayağa kalkmasını biliyor fakat bir de Enzugiri yiyip kendini yeniden yerde buluyor. Styles şimdi ring kenarına geliyor ve hala apronu tokatlayan Gedo'ya ''o elini çek'' işareti yapıyor. Gedo ''çekmezsem ne olur lan'' diye bağırırken Okada yavaş yavaş yaklaşıyor ve bir Dropkick ile rakibini ring dışına yolluyor! Styles neye uğradığını şaşırmışken Okada da çıkıyor ring dışına ve rakibini tuttuğu gibi bariyerlere ittiriyor. Hakem count-out için sayarken Okada seyircilere bozuk İngilizcesi ile ''kaçılın beyler bişey denicem'' diyor ve Styles'ı kaldırıp bariyerlerin arkasına atıyor. Sonrasında biraz uzaklaşıyor...ve koşup bariyerlerin üzerinden Styles'a muazzam bir Crossbody ile atlıyor...

FAKAT STYLES TUTTU ONU! Harika bir güç gösterisi AJ Styles'dan! Okada debelenirken Styles bariyerlerin öteki tarafına geçiyor Okada'yı tutarak. Rakibinin sırtını ring direğine çarptırdıktan sonra ringe giriyor. Bu sırada hakem count-out sayımında 7'ye ulaşmış durumda. Gedo yeniden gaza getiriyor Okada'yı. 8'de yavaş yavaş kalkıyor ve 9'da giriyor ringe. Girer girmez ayağa kalkmaya çalışıyor fakat Styles onun suratına Back Kick'i yapıştırıyor. Okada toparlanmaya çalışırken AJ sırıtıyor ve aprona geçiyor. Okada kalktığı gibi AJ zıplıyor Phenomenal Forearm için...ama Okada havada Dropkick ile yakalıyor rakibini! AJ yerdeyken Okada vakit kaybetmiyor, hemen köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop ile rakibinin göğüs kafesine atlıyor. Styles göğsünü tutarken Okada onun arkasından yaklaşıyor ve German Suplex ile indiriyor. İyice gaza gelen Japon yıldız şimdi de rakibini kaldırıyor ve iplere ittiriyor, döndüğünde Big Boot ile indirmeyi amaçlıyor ancak Styles sıyrılıyor ve Okada ona döndüğünde ise bir Pele Kick ile indiriyor! Okada yerdeyken Styles iplerden sekiyor ve üst gövdesini kaldıran Okada'yı Sliding Forearm Smash ile bir kez daha deviriyor. Sonra seyirciye dönüp tauntunu atıyor ve gaza getiriyor. Okada kalkınca Styles onu Styles Clash için uygun pozisyona getiriyor ve bir kez daha taunt atıyor...ama onu daha kaldırmaya fırsat bulamadan Okada onun bacaklarının arasından geçiyor. Styles ona dönünce Okada'dan rakibinin karnına bir tekme geliyor ve hemen ardından DDT! Sonrasında ise kaldırıp bir de köşeye fırlatıyor onu. Rakibini köşeye çıkarıyor yavaş yavaş...sonrasında uygun pozisyona alıyor ve Reverse Neckbreaker ile indiriyor! Styles yerdeyken Okada sırıtıyor...etrafına bakıyor...ve Rainmaker pozunu atıyor!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* IxFPd8DD13One

Styles'ı belinden yakalayarak kaldırıyor, sonrasında da bileğini kavrıyor Okada. Rainmaker için ittiriyor...ancak Styles eğiliyor ve Okada'nın suratına bir Superkick! Okada yere düşmeden Styles onu Styles Clash pozisyonuna getiriyor ve kaldırmaya çalışıyor..fakat Okada son gücüyle bir Back Body Drop ile üstünden atıyor rakibini. Styles sırtını tutarak kalkarken Okada onu Tombstone pozsiyonuna alıyor ve Tombstone Piledriver ile indiriyor! Rakibinin toparlanmasına fırsat vermeden yeniden kaldırıyor Okada ve bu işi Rainmaker ile bitiriyor! Tuşa gidiyor şimdi. 1..2..3!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* G110Okada

AJ Styles'ın harika mücadelesine rağmen Okada en sonda bulduğu finisherı ile kazanıyor! Gedo ringe girip onu alkışlıyor...derken aniden Styles indiriyor Okada'yı! Yerde tekmelerken Gedo ona engel olmaya çalışıyor fakat AJ Styles'tan bir Pele Kick geliyor ve Gedo yerde buluyor kendini. Styles şimdi Okada'yı kaldırıyor, uygun pozisyona sokuyor ve Styles Clash!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Maxresdefault

Okada 2.80 yerde yatarken Styles onun suratına doğru eğilip ''bu iş daha bitmedi kazu'' diye bağırdıktan sonra ringi terk ediyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde The End duyuluyor. Dean Ambrose sinirli bir ifadeyle ringe ilerliyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* 73f1bddca53ccfdadbbcbfd2dade3414

Ringe girer girmez görevlilerden birine işaret yapıyor. Görevli mikrofonu vermek için aprona çıktığı gibi Dean onun elinden çekip alıyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Dean-Ambrose2

Dean Ambrose: Bray...Wyatt...NEDEN...böyle bir şey yaptığını sormak istiyorum fakat sen bana doğru düzgün bir cevap vermek için fazla karmaşık bir adamsın, yanılıyor muyum? Pardon, pardon, adam dedim. Sen sadece kafasına esen neyse onu yapan ve bunun için sikindirik bahaneler bulan küçük ibnenin tekisin. Biraz fazla mı ağır oldu? Hayır, bana kaybettirdiklerin kadar ağır olmadı. Ne yaptığını gerçekten bilmiyorsun. Bunu neden yaptığını da gayet merak ediyorum fakat sen iki bilmece patlatıp, lafı ebesinin hörekesine kadar dolandırıp, merak ettiğim hiç bir şeyi söylemeyecek piçin biri olduğu için bu konuda biraz tereddüt ediyorum....fakat denemekten ne zarar gelir ki? Dean Ambrose hep böyle çalışır. Dene ve gör. O yüzden, AMINA KOYDUĞUMUN ÇOCUĞU, GEL VE NE DERDİN VARSA ANLAT!

Dean mikrofonu yere bırakıyor ve beklemeye koyuluyor....

derp!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EAut

Arenada ışıklar gidiyor, geldiklerinde ise Bray Wyatt girişte duran sallanan sandalyesine oturup salınıyor.

Bray Wyatt: Dean...Dean...Dean. Bir açıklama duymak belki de en büyük hakkın şu an. Ben de sana bunu vermek için buradayım. 'Derdimin' ne olduğunu merak etmişsin ve evet, bir takım dertlerim var gibi ancak benim dertlerim...sizinkilerin ve özellikle seninkilerin yanında Dean, solda sıfır kalıyor. Önce bu şirketin bütün tanıtım afişlerine, bilboardlarına bakalım. Hepsinde kimi görüyoruz? Elbette Dean Ambrose. 3 kere dünya şampiyonu olmuş, nice önemli savaşlar görmüş Dean Ambrose. Ve bununla ilgili hiç bir sorunum yok ama iş sana dönüp bakmaya geldiğinde Dean...işte o zaman pisleşiyoruz.

Bray Wyatt: Power Wrestling Entertainment senin için bir tapınak. Sen buraya bağımlısın. Buranın 'ana adamı' olmaya, 'reklam yüzü' olmaya bağımlısın sen. Benim sorunum olan da bu işte. Sen sağlıklı değilsin Dean. Sen....buranın kölesisin, bir kuklasın. Kuklaların iplerini kesersen onlar özgür kalmaz, hayır, sadece yere kapaklanırlar ve dururlar. Fakat ben bu duruma daha iyi bir çözüm getireceğim. Tapınağını başına yıkacağım oğlum, buna emin olabilirsin.

Dean mikrofonu atıyor ve ringden inip Bray'e doğru koşuyor ve yumruklaşmaya başlıyorlar. Dean üstünlüğü eline alacağı anda....derp!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EAut

Işıklar gidiyor, geldiklerinde Bray ve sandalyesinin yerinde yeller eserken Dean etrafına bakıyor sürpriz bir saldırı için. En sonunda kimse ortaya çıkmayınca bağırmaya başlıyor.

Dean Ambrose: Eğer sen kaçarsan, ben de seni kovalarım.

Dean arka alanın yolunu tutuyor.

Hazır ring boşalmışken biz de ikinci maçımıza geçiyoruz.

The Truth Reigns!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Roman_reigns_

''The Big Dog'' Roman Reigns geliyor. Kendinden emin ve rahat görüyoruz kendisi.

The List!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Chris-Jericho-Entrance-Vs-Kevin-Owens

''Y2J'' Chris Jericho geliyor. Yoldayken seyircilerden bir kaç kişiyi işaret edip listeme sizi yazacağım diyor.

ROMAN REIGNS VS CHRIS JERICHO

Zil çalıyor ve Chris Jericho ringin ortasında taunt atarken Roman Reigns çok sert bir Clothesline ile onu yere deviriyor ve hemen tuş deniyor 1.. de atıyor Jericho. Y2J hemen ayağa kalkıyor ve kendini iplere atıyor, Roman ona yaklaşıyor ve bir yumruk sallıyor ama Jericho eğiliyor, Roman arkasını dönüyor, Jericho ona bir Dropkick çakıyor, Reigns iplerde. Roman Reigns iplerdeyken Jericho ona bir kaç tekme atıyor ve hakem onu uyarınca geri çekiliyor. Chris rakibine hadi gel diyor, Reigns ona koşuyor fakat Jericho Drop Toe Hold ile yere düşürüyor onu ve hemen üstüne çıkıp kafasına kafasına yumrukluyor onu. Hakem yine uyarıyor Jericho'yu. Chirs Jericho ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, hadi bebeğim diye bağırıyor ve arkasını dönüyor... Roman Reigns ayakta. Jericho hemen ona koşuyor fakat Reigns onu omuzluyor ve Samoan Drop yapıyor. Reigns hemen ayağa kalkıyor ve iplere koşuyor, Jericho da kalkıyor, Reigns iplerden geliyor ve Running Big Boot vuruyor rakibine, Jericho ringin dışına kadar düşüyor. Hakem saymaya başlıyor fakat Reigns direk dışarı çıkıp rakibine yaklaşıyor, Jericho yarı ayakta ona doğru sürünüyor derken bir anda Reigns'i tutuyor ve köşe direğine çekiyor, Reigns bir anda çarpıyor direğe. Y2J onu bırakmıyor ve karnına bir tekme atıp zemine DDT! yapıyor. Chris Jericho ringe giriyor ve rakibini dışarıda bırakıyor, hakeme saymaya başla diyor. Hakem de saymaya başlıyor, 1... 2... 3... 4... 5... oluyor, Reigns yerde yatıyor hala, 6.. 7.. 8.. oluyor, Reigns kendine geliyor biraz ve 8.. olduğunu fark ediyor hakem 9.. diyor.... 

Reigns bir anda ringe giriyor. Jericho o ringe girer girmez yerde tekmeliyor onu. Hakem onu uyarınca Y2J geri çekiliyor. Reigns yarı ayakta iken Jericho kafasından tutuyor onu ve ona hakaret ediyor. Roman bir anda ittiriyor onu, Jericho kendine geliyor, çok sağlam bir yumruk atıyor Reigns ona. Jericho rakibine bir yumruk sallıyor ama Reigns eğiliyor ve arkadan onu yakalıyor German Suplex ile köşeye doğru atıyor. Chris köşede ayağa kalkıyor derken Reigns koşuyor ve Corner Clothesline vuruyor ona. Jericho sarsıldı, Reigns onu omuzluyor ve Running Power Slam ile yere çakıyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Chris Jericho. Roman Reigns köşeye geçiyor ve SPEAR!!! tauntlarına başlıyor. Chris Jericho köşe iplerine tutunarak ayaklanıyor ve arkasını dönüyor, Reigns kükrüyor ve SPEAR için koşuyor ama Y2J çekiliyor, Reigns köşeye çarpacak iken son anda frenliyor. Roman arkasını dönüyor Jericho Step-Up Enzuigiri vuruyor ona. Reigns yarı ayakta, kafasını tutarken Jericho ona bir de Superkick!! vuruyor. Y2J bu sefer taunt atan isim, Reigns kalkıp arkasını dönüyor ve Jericho CODE BREAKER!!! için zıplıyor, Reigns onu havada yakalıyor ve serbest bırakıp SUPERMAN PUNCH!!! vuruyor. Chris Jericho bok çuvalı gibi yerde yatıyor. Roman Reigns tekrar Spear! için köşeye geçip taunt atıyor, Jericho yavaştan ayaklanıyor, Reigns tam koşmak üzereyken bir müzik duyuluyor.

The Next Big Thing!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Brock-Lesnar-Entrance-Al1014

''The Beast'' Brock Lesnar girişte beliriyor. Yanında Paul Heyman var. Lesnar yavşak yavşak sırıtıyor.

İkili yavaş yavaş ringe geliyor. Roman Reigns ona bakıyor ve sıra sana da gelecek canavar diyor. Lesnar hala gülüyor, Heyman ise biraz daha ciddi duruyor. Reigns hadi gel diyor ona. Roman Reigns Lesnar'a bakarken Lesnar gülmeye devam ediyor, Roman neye gülüyorsun derken arkadan Jericho ROLL UP!!! ile alıyor onu 1... 2... 3.. oluyor ve Y2J kazanıyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Image?url=https%3A%2F%2Fhiddenremote.com%2Ffiles%2F2016%2F10%2FChris-Jericho-Wins-9

Chris Jericho kazanıyor bu maçı ve hemen ringden sıvışıyor, elini havaya kaldırıyor, Reigns öfke ile bakıyor ona, biraz da sövdüğünü görüyoruz. Bu sırada Brock Lesnar arkadan giriyor ringe ve Reigns'e saldırıyor. Reigns de karşı koymayı deniyor ama Lesnar onun kafasına sağlam bir dirsek darbesi vurunca Reigns karşı koymayı bırakıyor. Lesnar Suplex City Bitch diyor ve art arda 3 German Suplex ile ringde bir o yana bir bu yana fırlatıyor Reigns'i. Paul Heyman F-5!!! diye bağırıyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EHYkx4EA

Brock Lesnar Reigns'i yerden kaldırıp omuzluyor ve F-5!!! yapıyor. Paul Heyman ringe giriyor. Brock Lesnar ise taunt atıyor. İkili Roman Reigns'e bakıp kahkaha atarken kameralar arka alana gidiyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Maxresdefault

The Undertaker: PWE yeni bir nefese uyanırken nasıl bir belanın içerisinde olduğunu bilmiyordu. Bura çalışan herkes sıradan ölümlü hayatlarına devam ederken ruhlara yaptıkları saygısızlıkların farkında değildi. Ama ruhlar bunu biliyordu. Bunu hoş karşılamadılar. Yer altı, ölümlülerin saygısızlıkları ile çalkalandı. Büyük bir öfke hakimdi. Randy Orton...sadece bir isim. Ruhları kızdıran sadece bir isim. Ben bu isimlerin hepsinin teker teker hesap verdiğine emin olacağım. Herkes, cezasını çekecek. Randy Orton...ruhlar seni görmek istiyor. Bu yüzden herkesin eninde sonunda gitmek zorunda olduğu bir yere götüreceğim seni. Kendi tabutuna tıkıldığında ilk önce kendi ölümlülüğün ile yüzleşeceksin. Sonra seni karşılayacak şeytanlarla. En sonunda ise hesap vermekle yükümlü olduğun ruhlar ile. Görüşeceğiz Randy...girmek zorunda olduğun yerin yanında. Bir Casket maçında sonunla karşı karşıya gelmek zorunda kalacaksın. Ne içeride...ne de dışarıda, you will never...rest....in....peace.

Bu esnada kameralar bunu izleyen Randy Orton'a çevriliyor. Orton'un yüzünde korkmuş bir ifade olsa bile en sonunda silkiniyor ve televizyon ekranına dönüyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Randy-Orton

Randy Orton: Senden korkan senin gibi olsun Taker. Seni kendi getirdiğin tabutun içine tıkacağım ve bundan sonra kimseyi rahatsız edemeyeceksin.

Orton alandan gidiyor. Biz de ringe dönüyoruz.

oVe!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* 472f3-1507319013-800

''The Callihan Death Machine'' Sami Callihan geliyor. Ringe giriyor, biraz etrafına bakınıyor ve bir selam çakıyor.

Written In My Face!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* X4rshu

''The Celtic Warrior'' Sheamus geliyor. Ringe girip köşeye çıkıyor ve taunt yapıyor.

SAMI CALLIHAN VS SHEAMUS

Zil çalıyor ve iki güreşçi de Lock Up için birbirlerine yaklaşıyor ama Callihan Sheamus'a bir Headbutt vuruyor. Sheamus biraz sarsılıyor. Kendine geliyor ve ona bir yumruk sallıyor ama Callihan eğiliyor. Sheamus arkasını dönüyor, Sami karnına tekme atıp Suplex için onu kaldırmayı deniyor ama Sheamus direniyor ve reverseliyor, Vertical Suplex ile yere çakıyor onu. Sheamus tuş deniyor 1.. de atıyor Callihan. Sheamus saçlarından tutarak kaldırıyor onu ve omuzluyor fakat Callihan hemen arkasına düşüyor, ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Sheamus. Callihan hemen ayağa kalkıyor, Sheamus da yarı ayakta iken ona Running Knee vuruyor, Sheamus sersemliyor. Sami iplerden koşuyor ve Clothesline vuruyor, Sheamus yerde. Callihan bir taunt atıyor, rakibini biraz köşeye doğru sürüklüyor ve köşeye çıkıyor, DIVING LEG DROP yapıyor Sami, tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Sheamus. Sami Callihan ayağa kalkıyor ve yerde ki rakibine bir kaç tekme atıyor. Callihan köşeye geçiyor, Sheamus bir süre sonra kalkıyor ve Callihan üstüne koşuyor fakat Sheamus Backdrop ile atıyor onu. Callihan ayağa kalkıyor, Sheamus ona Running Double Axe Handle vuruyor. Callihan kalkıyor ve Sheamus bir daha vuruyor aynısından. Sami yine kalkıyor ayağa ve rakibine yumruk atıyor, Sheamus onu blokluyor ve 2 yumruk atıyor, üçüncü de Sami blokluyor ve bir yumruk atıyor fakat Sheamus eğiliyor ve onu yakalıyor, IRISH CURSE BACKBREAKER! yapıyor. Sheamus tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 1.75.. de atıyor Callihan. Sheamus ayağa kalkıyor ve rakibini kaldırıp omuzluyor, Callihan arkasına düşüyor hemen ve onu çeviriyor, art arda 3 yumruk atıyor sonra da iplerden sekiyor ama Sheamus Shoulder Tackle ile düşürüyor onu yere. Sheamus bu sefer iplerden sekiyor ama Callihan ona Big Boot! vuruyor, Sheamus yüzünü tutarken Callihan köşeye çıkıyor, Sheamus kendine gelip ona doğru gidiyor ama Callihan ona doğru zıplıyor ve Hurricanrana ile onu iplere doğru atıyor. Sheamus iplere tutunarak kalkıyor, Callihan koşuyor ve Dropkick vuruyor, Sheamus dışarı düşüyor. Sami Callihan da tauntlar atıyor, Sheamus dışarıda kalkıyor ayağa ve Sami iplerden sekiyor, SUICIDE DIVE!! ile üstüne uçuyor. Sami hemen onu ringe sokuyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Sheamus.

Callihan onun üstüne çıkıyor ve kafasına art arda dirsek darbeleri ile vuruyor. Hakem onu ayırıyor. Callihan biraz soluklanıyor ve bu seferde yerde ki rakibini tekmeliyor. Hakem yine ayırıyor. Callihan bu sefer onu ayağa kaldırıyor ve önce bir European Uppercut vuruyor sonra da omuzluyor ve Fireman's Carry Gutbuster yapıyor. Callihan onu bırakmıyor ve HEADLOCK DRIVER!!! deniyor fakat Sheamus onu son anda ittiriyor. Sami iplerden sekip koşarak ona geliyor... Sheamus BROGUE KICK!!! vuruyor ona bir anda, iki isim de yerde. Hakem saymaya başlıyor, 5 olduğunda iki isimde iplere tutunarak kalkıyor ve ringin ortasına gelip birbirlerine art arda yumruklar atmaya başlıyorlar. Sheamus rakibinin karnına diz darbesi vuruyor ve iplere koşuyor, dönüş yolunda Callihan ona Clothesline vuruyor ama yıkılmıyor Sheamus. Callihan yumruk sallıyor fakat Sheamus eğiliyor ve ona bir yumruk atıyor. Sonra da onu iyice kavrıyor ve Drop Suplex ile ringin diğer tarafına doğru atıyor. Sheamus köşeye geçiyor ve BROUGE KICK! tauntları atıyor. Callihan kalkıyor Sheamus Brogue Kick!!! koşuyor ama Callihan eğiliyor. Sheamus arkasını dönüyor, Callihan da o döner dönmez BICYCLE KICK! vuruyor. Sheamus iplere düşüyor, oradan güç alarak kalkıyor ve Sami'ye doğru koşuyor... ama Callihan bir BICYCLE KICK!! daha vuruyor. Sheamus tekme sonrası Callihan'ın üstüne doğru düşüyor. Callihan da onu yakalıyor ve CRADLE KILLER!!! yapıyor. Sami tuşa gidiyor 1.. 2..ve 3.. oluyor, maç bitiyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* 325e2659df09f344193e4dc22413e413606606ab_hq

Sami Callihan bu zorlu maçı kazanan isim oluyor. Hakem elini kaldırıyor, Sami ona yeter diyor, kendini iplere bırakıyor ve saçını arkaya atıyor, zorlu maç sonrası dinleniyor, ring dışında ise Sheamus'ın ayağa kalktığını görüyoruz. Kendisi ikinci maçını da kaybetmiş oluyor böylece. Kendi kendine söylenirken o sırada bir müzik duyuluyor.

Here to Show the World!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Foto-1

PWE Genel Müdürü, ''Hollywood'' Dolph Ziggler geliyor. GM görevlilere bir işaret yapıyor ve ona hemen bir mikrofon getiriyorlar.

Dolph Ziggler: Bu gece herkesin eğlendiğini düşünüyorum. Fakat eğlence daha bitmedi. Geri dönme kararı sonrası PWE'nin yapacağı ilk PPV olan Red Alert için bir maç duyurmaya geldim. Bayanlar ve baylar, PWE Red Alert de PWE Intercontinental Şampiyonluğu yeni sahibini bulacak. Ve bu maçta yer alacak, karşı karşıya gelecek iki ismi sizlere gururlar açıklıyorum. Bizlere bu gece müthiş bir maç izleten ''The Celtic Warrior'' Sheamus ve ''The Callihan Death Machine'' Sami Callihan!

Seyircilerden cheer geliyor. Sheamus ve Sami Callihan bu habere seviniyor, Ziggler konuşmaya devam ediyor.

Dolph Ziggler: Dahası da var. Red Alert de gerçekleşecek olan PWE Intercontinental Şampiyonluğu maçı Fatal 4 Way olacak. Sheamus ve Sami Callihan ise sadece bu maçta yer alan iki isim. Diğer iki isimse yine bu gece müthiş bir maç izleten diğer ikili. ''The Phenomenal'' AJ Styles ve ''The Rainmaker'' Kazuchika Okada! Beyler, hepinize bol şans diliyorum çünkü hepinizin ihtiyacı olacak.

Dolph Ziggler arka alana dönerken seyircilerden gelen cheer artıyor. Kameralarımız da arka alana gidiyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* 33_ExtremeRules_05222016rf_489-b0e44d759a6b040a5d970eb135d9ec49

Dean Ambrose arka alanda hala Bray Wyatt'ı arıyor. Bir kaç görevliyi çevirip sormayı düşünüyor fakat 'adam ışınlanıyo aq görevli mi bilcek adamın nereye ışınlandığını' diyip vaz geçiyor. Kapısı hafif aralık bir odanın yanında geçerken içeriden gelen kahkaha seslerini duyup duruyor. 'aha şimdi buldum seni aq evladı' diyip içeri dalıyor....fakat odada kimse yok. Bir ipucu bulmak için etrafa bakarken bir ses duyuyor.

Seth Rollins: Ne yapıyorsun lan burada? Ne hale düştüğünün farkında mısın?

Dean Ambrose: Seth?

Dean hemen arkasına dönüyor....fakat kimse yok. Yeniden sesleniyor Dean fakat cevap veren olmayınca kulaklarını ovuşturuyor.

Triple H: Demek orada olmayan sesler duymaya başladın Deano, yardımım olmayınca ne çabuk dağılıyorsun öyle. 

Dean yeniden arkasını dönüyor...yine kimse yok.

Jimmy Jacobs: Ne dersin Dean? Belki de olmuyor ha, ne kadar sefil olduğuna da bak. Alma mazlumun ahını...çıkar aheste aheste.

Edge: Dostum...senin böyle biri olup çıkacağını bilseydim başından beri seninle kavgaya girmeye bile zahmet etmezdim. Ne büyük kayıp ama.

Seth Rollins: Sana ne olduğu açık Dean. Burada çok durdun. Belki de...bırakma zamanı gelmiştir ha.

Jimmy Jacobs: Bırak.

Triple H: Bırak.

Edge: Bırak.

Dean duyduğu bu seslerden sonra odadan çıkmaya çalışıyor fakat kapı aniden kapanıyor ve içerisinin ışıkları sönüyor. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde CM Punk ve Jeff Hardy'nin Red Alert'teki PWE Championship maçları için kontrat imzalama töreni için bütün her şey ringde. Masalar, sandalyeler, örtü ve hatta güreşçiler bile ringde. Dolph Ziggler ise ortada duruyor ve elinde bir mikrofon var.

Dolph Ziggler: Baylar, öncelikle hoş geldiniz. Bunun uzun sürmesi gibi bir niyetim yok. İkiniz de Red Alert'ten önce söylemek istediğiniz ne varsa söyleyeceksiniz, sonrasında imzalarınızı atacaksınız ve işi iki medeni erkek gibi kavga etmeden çözüp buradan gidecek ve sonra maçınıza hazırlanacaksınız. Anlaştık mı?

İkisinden de cevap gelmiyor.

Dolph Ziggler: Anlaştık mı baylar?

Punk sarkastik bir şekilde cevaplıyor.

CM Punk: Anladım Dolph, anladım!

Jeff Hardy: Buraya oyun oynamaya gelmiş gibisin Punk. Red Alert'te yapacağımız şey oyun olmayacak, hatırlatayım dedim.

CM Punk: Sen oyunlara bayılırsın, değil mi Jeff? Seni oyuncu seni. Evet, biraz ısınalım ha. Ben daha yeni başlıyorum. PWE kemerini alana kadar da durmayacağım Jeff. Fakat seni durduracağım. Bu içkili araba kullanıp çarptığın direklerden bile daha sert bir çarpış olacak, şimdiden uyarayım.

Jeff sırıtıyor.

Jeff Hardy: 9 sene geçti ve sen hala 'kötü alışkanlık' şakası mı yapıyorsun? Değişmediğini bilmen güzel Punk, olgunlaşmaman demek bu işi bıraktığın yerde bitirebilirim demek. Fakat ben değiştim. Senin saçma sapan dinletilerine uymadım ve canım ne istiyorsa onu yaptım. Bunlara rağmen hala buradayım. Senin kendini geri tutmak zorunda olduğun dünyada geldiğin bu yere ben içkinin, sigaranın, uyuşturucunun alasını yaparak geldim. Bu sana kendini nasıl hissettiriyor?

CM Punk: Bu bana kendimi harika hissettiriyor. Değişmediğimi bilmek harika hissettiriyor çünkü PWE'deki herkes bukalemunken ben her zaman neysem o oldum. Değişmemek konusunda kendimle gurur duyuyorum. Tıpkı içkimin, sigaramın, uyuşturucumun olmamasıyla gurur duyduğum gibi. Demek hala buradasın Jeff? Çok güzel! Aferin, daha ölmedin! Neden benimle bu ringde durduğun konusunu ise Bray Wyatt'a borçlusun. Fakat o Dean Ambrose ile uğraşmaya koyulmuşken sana ayıracağı daha fazla zaman yok gibi. Bu da demek ki seni ve bağımlı kıçını bu şirketten yollamamam için hiç bir sebep yok demek oluyor.

Jeff Hardy: Aslında Punk, bir sebep var. Sandığın kadar iyi değilsin. Al sana en büyük sebep. Ben sandığından daha iyiyim. Bak bu da ikinci sebep.

Jeff koltuğundan ayağa kalkıyor.

Jeff Hardy: O ringe çıktığında inanmadığın Tanrı'na dua ettireceğim sana. Bir daha ne benim adımı, ne de ne yaptığımı ağzına alabileceksin. Eğer senin ağzına sıçıp çok istediğin kemeri aldıktan sonra gecemi bir barda körkütük sarhoş olarak geçirmek istiyorsam, bunu engelleyemeyeceksin. 100 dolarlık banknotun içinde kokain çekmek istersem, bunu da engelleyemeyeceksin. Anlaştık mı ahbap? Eğer anlaştıysak benim bu imzayı atmamam için hiç sebep kalmadı.

Jeff imzayı atarken Punk da ayağa kalkıyor.

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Jeff-Hardy-CM-Punk_crop_exact.0

CM Punk: Sorun şu ki Jeff, sen gerçekten akıllanmaz bir adamsın. Bir şeyi bir kişiye defalarca kere anlatabilirsin fakat anlattıkların her zaman karşındakinin anladığı kadardır. Bundan 9 sene öncesinde bile sana seslendim. O zamanlar yaptıklarından pişmandın. Seni kurtarabilirdim Jeff...fakat sen benim yardımımı kabul etmedin ve ben de seni postaladım. Ve şimdi geliyorsun, yaptıklarından pişman olmadığını ve yapmaya devam edeceğini söylüyorsun. Bu benim tüylerimi diken diken ediyor. Bu aptallığın benim derimin içerisine öyle bir giriyor ki Jeff, seni öldüresiye dövene kadar derimin içerisinden çıkamayacakmış gibi hissediyorum. Belki de ihtiyacımız olan şey budur, ha? Birbirimizi öldüresiye dövmek.

Punk kalemi alıyor fakat imzayı atmadan önce Dolph'e sesleniyor.

CM Punk: Hey Mr. GM...buraya bir bakar mısın?

Dolph sinirli bir ifadeyle geliyor yanına.

Dolph Ziggler: Ne var Punk?

CM Punk: Bu önümüzdeki kontrat tamamen resmi bir belge, yani üzerinde ne yazıyorsa Red Alert'te aynen o geçerli olacak. Yanılıyor muyum?

Dolph Ziggler: Evet de bunu bana neden sordun şimdi?

CM Punk: Çünkü benim içimden böyle bir şey yapmak geldi.

Punk birden kalem ile kontratın üzerine bir şey yazıyor. Altına imzasını attıktan sonra kontratı kaldırıyor ve kocaman harflerle yazdığı ''NO HOLDS BARRED'' yazısını gösteriyor.

Dolph Ziggler: Punk, bu yaptığın etik değ-

Jeff Hardy: Ne onun umrunda, ne de benim. Bu işi yapmak mı istiyorsun Punk, öyleyse lanet olası bir şekilde yaparız. Birimiz kalkamayana kadar bu iş devam eder. Ama sen sadece kendi sonunu kendin hazırladın. Seni ağrı kesicilere bağımlı edecek kadar dövmemi istiyorsan, ben de aynen bunu yapacağım.

Dolph Ziggler: Size bir şey diyeyim mi....Allah sizi ıslah etsin. Benim işim burada bitti.

Dolph ringi terk ederken Punk arkadan ona el sallıyor...derken Jeff arkasını dönüp saldırıyor ona! Yerde yumruklamaya başlıyor. Sonrasında kaldırıyor ve Twist of Hate ile indirmek istiyor fakat Punk onun arkasına geçiyor ve Jeff döndüğünde sırtlıyor hemen ve Go To Sleep!

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* Hardyvspunk

Hardy yerde yatarken Punk masanın üstünden mikrofonu alıyor ve Jeff'in yanına düşürerek ''pipebomb'' diyor. CM Punk'ın sırıtışları ile şovun sonuna geliyoruz.

En son Ace of Diamonds tarafından Cuma 20 Tem. 2018, 22:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 23 kere değiştirildi
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 20:47

şöyle rezervimizi alalım
The Monster Among Men
Main Eventer
Main Eventer
The Monster Among Men

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 20:54

Önlerden alalım yerimizi
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 20:55

anasını sikeyim gelen yapıştırıyor giden yapıştırıyor vur qhardeşim sen de vur
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 20:55

Selamın aleyküm efeler
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 20:58

Achilles demiş ki:
Selamın aleyküm efeler

Aleyküm selam reis. Bende ön sıradan yerimi alıyım.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 20:58

Erken başlamışız.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 20:59

Deano macima gelirsen tasaklarini keserim
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 21:00

Part atıp şovun açılışını yaptık.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 21:00

Achilles demiş ki:
Deano macima gelirsen tasaklarini keserim
biz de geriye kalan dört tanesiyle devam ederiz birader
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 21:01

Okada tokatlar adminin karakteri.
Kranfilee
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
Kranfilee

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 21:01

sonunda, koca hafta nasıl geçti anlamadım
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

Sağlam maç ile başlıyoruz.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 21:03

kuchika okada alır
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*   20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE* EmptyCuma 20 Tem. 2018, 21:03

sa geldik

20 Temmuz 2018 PWE Tension *LIVE*
1 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» 13 Temmuz 2018 - PWE Tension *LIVE*
» 20 Temmuz 2018 Tension Preview
» 25 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 31 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*
» 3 Ağustos 2018 PWE Tension *LIVE*