PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

24 Şubat Rise! *LIVE*

+6
leo
El Presidente
PrinceCGR
Mamy D Way
Ace of Diamonds
The Charismatic Enigma
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

24 Şubat Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: PWE Rebirth II'yi atlattık, sırada ise PWE Apocalypse II var.

Mauro Ranallo: Bu da demek oluyor ki Elimination Chamber maçı göreceğiz. Bu hafta Showdown için Elimination Chamber maçı açıklandı. Ve bu akşam da bizim maçımız açıklanacak.

Jerry Lawler: Ve herkes çok meraklı. Çünkü maça girip kazanabilecek bir sürü isim var. Heyman kimleri seçecek merakla bekliyoruz.

Corey Graves: Ama çok uzun süreli değil çünkü az sonra Paul Heyman'ı bu ring de göreceğiz ve bizlere Elimination Chamber maçı katılımcılarını açıklayacak ve geceye başlangıç yapmış olacağız.

Bir müzik duyuluyor.

This Is Extreme!

24 Şubat Rise! *LIVE* RAW_1028_Photo_106

Rise! Genel Menajeri Paul Heyman geliyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Paul-Heyman-1-620x350

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Paul Heyman: PWE Rebirth her ne kadar heyecanlı olsa da yola devam etmemiz gerekiyor. Rebirth güzel bir şov oldu, çok güzel maçlar gördük. Ama şov devam etmeli ve sırada ise PWE Apocalypse II var. Apocalypse Special Event'inin temasının Elimination Chamber maçı olduğunu biliyoruz. Ve Eric Bischoff Showdown'ın Universal Şampiyonluğu için bir maç duyurdu. Ben de Rise'ın World Heavyweight Şampiyonluğu için bir maç duyuracağım. Tabi ki şampiyonumuz katılacak fakat onun dışında 5 kişi daha bu maçta yer alacak. Benim için zor bir seçim oldu tabi ki de. Bir sürü yetenek var ve aralarından 5 tanesini seçmen gerekiyor. Ama seçtim. Ve mükemmel bir maç olacağını düşünüyorum. Şimdi de o isimleri siz değerli PWE Evreni ile paylaşmak istiyorum. Elimination Chamber maçında yer alacak olan ilk isim---

Bir ses duyuluyor ve ışıklar sönüyor arenada. Işıklar hemen girişe odaklanıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Tumblr_mj9qpmFv2C1qcqqx3o1_250

Bir geri sayım başlıyor...

Mauro Ranallo: Gerçekten mi ?

Corey Graves: Çeneni kapa Mauro.

Jerry Lawler: 5..4..3..2..1..

24 Şubat Rise! *LIVE* Chris-jericho-debut-o

Pyrolar patlıyor ve dumanlar çıkıyor. Ekranda bir takım görüntüler beliriyor ve bir müzik duyuluyor.

Break The Walls Down!

24 Şubat Rise! *LIVE* 10-2-1432120407

Chris Jericho girişte beliriyor. CHEER tufanı geliyor ona.

24 Şubat Rise! *LIVE* Jericho

Jericho'nun elinde bir mikrofon var.

Chris Jericho: WELCOME TO RISE IS JERICHO!!!

24 Şubat Rise! *LIVE* Large

Y2J ringe ilerliyor ve ringe giriyor. Heyman onu karşılıyor ve elini sıkıyor. Söze giriyor.

Paul Heyman: Bay Jericho, hoş geldiniz. Sizi bu gece burada görmeyi bekliyorduk ama böyle değildi. Umarım bir daha beni böyle bölmezsiniz çünkü önemli bir duyuru yapmak üzere idim. Sizi burada görmekten mutluluk duyuyoruz fakat kurallar, politikalar ve prensipler var. Rise! da olduğunuz sürece bunlara uymanız gerekiyor. Ama ilk gününüz olduğu için size fazla yüklenmek istemiyorum. Çünkü Chris Jericho ismini ve haysiyetini anlıyorum. O yüzden bir kaç dakikalığına ringi size bırakıyorum.

Chris Jericho öne çıkıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* 843A52BC-2305-406F-8D02-39BE78C32267_zpsw1axasvd

Chris Jericho: Teşekkür ederim Paul. Çok nazik ve cömertsin. Buraya gelme nedenlerimden biri ide buydu. Çalışanlara adil davranıyor, her birini önemsiyorsun. Ve benim ihtiyacım olan rahatlığı burada sağlayacağımı düşünüyorum. Showdown da son bir kaç ay boyunca yaşadıklarımın beni tükettiğini söylemek istiyorum. Kevin Owens, Roman Reigns ve Intercontinental Şampiyonluğu ile yaşadıklarımdan sonra yeni bir şeylere ihtiyacım vardı. Ve onu da burada, Cuma akşamlarının en çok izlenen televizyon şovu olan Rise! da buldum.  İyi bir şovdu ve bunu daha iyi yapmak için gerekli olan şey bir tutam Y2J, Chris Jericho idi. Bu şovu götürebildiğim kadarıyla ileri götürmeye çalışacağım. Bunun için önüme çıkan mankafaları ya ring de ya da mikrofonda yeneceğim ve rezil edeceğim. Yeni bir sayfa açıyorum ve tüm sayfaları G.O.A.T. Jericho'nun mükemmellikleri ile dolduracağım. Bundan böyle RISE IS JERICHO BABY!!!

Paul Heyman: Bu kadar enerjik olmanız güzel bay Jericho. Tüm arenayı coşturdunuz ve hepsi de yapacağım duyuru için iyice hazır oldular. Artık şu işi halledelim. Bayanlar ve baylar, PWE Apocalypse II de ki Rise Elimination Chamber maçında yer alacak ilk kişi Reigning, Defending, Undisputed PWE World Heavyweight Şampiyonu, The Chosen One, Drew McIntyre!

Şampiyon arenadan BOO alıyor.

Paul Heyman: Maçta yer alacak ve Rise'ın ana kemerini almak için mücadele edecek ikinci kişi ise The Messiah of the Backbreaker, Roderick Strong!

Roddy tezahüratları geliyor.

Paul Heyman: Maçta yer alacak 3. kişi ise önüne çıkan herkesi domine eden, A Monster Among Men, Braun Strowman!

Karışık tezahüratlar geliyor.

Paul Heyman: Bir sonra ki isim bir süredir agresif tarzı ile dikkat çeken John Cena!

Let's Go Cena/Cena Sucks tezahüratları geliyor.

Paul Heyman: 5. İsim ise daha önce birden fazla kez bu kemeri kazanmış ve şu an elinde iki PWE kemeri bulunduran, Elimination Chamber öncesi mutlaka savunacak olan Dolph Ziggler!

Çifte şampiyona da BOO geliyor.

Paul Heyman: Ve maçta ki son isim ise, The Ayatollah of Rock N Rolla, Chris Jericho!

CHEER geliyor ona.

Paul Heyman: McIntyre, Strong, Strowman, Cena, Ziggler ve Jericho PWE Apocalypse II de bir Elimination Chamber maçında PWE World Heavyweight Şampiyonluğu için karşılaşacaktır. En iyi olan kazansın.

Heyman ringden ayrılıyor ve arka alanın yolunu tutuyor, Jericho hala ring de.

Chris Jericho: Bunlar müthiş haberler. Chris Jericho Rise da ki ilk gecesinde  Elimination Chamber maçına girdi. Garanti ederim ki o kemeri de kazanıp öz geçmişime bir kemer daha ekleyeceğim. Rise! Superstar'ı olarak yer alacağım ilk Special Event'den de alnımın akı ile kazanan olarak çıkacağım. The Title Reign of Jericho PWE Apocalypse de başlayacak. Watch It In Man!

Jericho taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz.

Kameralar arka alanda. Braun Strowman, John Cena, Dolph Ziggler- Luke Harper ikilisi ve Roderick Strong'la Triple H'i görüyoruz. Gecenin açılışında Rise Genel Menajeri Paul Heyman tarafından Apocalypse II'deki Elimination Chamber maçına alınmışlardı. Kameralar Strowman'a yakınlaşıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Maxresdefault

Braun Strowman: Canavar uyandı. Bu sefer hakettiği yerde uyandı. Yeniden yıkım ve acı getirmek için buradayım. Hiç kimse buna engel olamayacak! Bunu deneyen olursa sonuçlarına katlanmak zorunda kalacak ve karşısında aç bir canavar olacak. Elimination Chamber'da kimsenin benden kaçma şansı da olmayacak! 6 kişi kapatılacağımız o kafesten, ayakta çıkacak olan ben olacağım! İstediğim şey bir kemer değil. BİR UNVANDAN DAHA FAZLASI!

Cena, Ziggler ve Strong sıkılmış gibi etrafa bakıyorlar. Kameralar bu sefer Cena'ya yakınlaşıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* 6692126_600x338

John Cena: Net konuşacağım. Elimination Chamber'da kimlerin olacağını umurumda değil. Bu fırsat bana daha önce verilmeliydi. Sayısız hatalar yapıldı. Tek kolumla ortadan kaldırabileceğim vasatlara, defalarca şanslar verilirken, benim ortaya koyacağım şeylerden korktular. Daha da korksunlar. Çünkü bu sefer benim için tek bir şey var ve O DA, O GECE, O RİNGİ SÜPÜRMEK! 

Ziggler küçümser bir bakış atıyor. Ardından konuşmaya başlıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* 291dkyw

Dolph Ziggler:  Baylar, zırvalıklarınız bittiyse şimdi bir adım geri çekilin ve gerçek şampiyonu dinleyin! Taşıdığım bu unvan, afedersiniz, UNVARLAR, aslında Elimination Chamber maçının sonuna dair açık bir spoiler! Söyleyeceğiniz hiçbir söz bu taşıdığım şeylerin anlattığını anlatamaz. Bunlar benim parlak kariyerime eklediğim son semboller değil, kazanacağım şeylerin belirtisi diyebiliriz. Daha önce üç kere kazandığım dünya şampiyonluğunu, taşıdığım üçüncü unvan olarak kazanıp daha önce kimsenin yapamadığını ben, PWE'nin ve tüm güreş dünyasının en yetenekli, en karizmatik adamı yapacak! Şimd-

24 Şubat Rise! *LIVE* Wwe-nxt-roderick-strong

Roderick Strong: Çeneni kapatmayı düşünüyor musun yoksa ben yapayım mı ? 

Dolph Ziggler: Luke, bu kim ? 

Luke Harper: Görünüşe göre-

Triple H: Görünüşe göre Luke Harper, görmeyeli fazlasıyla büyümüşsün ha ? Benim olduğum yerde, benim yanımdaki adama kafa tuttuğuna göre!

Dolph Ziggler: Konuşma sırası benim Hunter. Olması gereken kişinin. PWE United States ve Hardcore Şampiyonunun! Aynı zamanda PWE World Heavyweight Şampiyonluğunu kazanacak olan adamın! 

Roderick Strong: ( Harper'a döner ) Seninle insan gibi konuşmamı istiyorsan, insana benzeyip gelmen gerekecek! Eğer diğer ihtimali düşünüyorsan, seni hemen burada harcayabilirim! ( Ziggler'e döner ) Sana söyleyecek çok fazla şey var Dolph. Ancak ben bunu tercih etmeyeceğim. Sana da o şansı vermeyeceğim. Çünkü seni hemen, burada-

O sırada birisi yaklaşıyor! Bu Paul Heyman!

24 Şubat Rise! *LIVE* 30kruwz

Paul Heyman: Neler oluyor ? Biz işlerimizi hemen burada çözmüyoruz baylar! Bizim işimiz ringe çıkmak ve sorunlarımızı orada çözmek! Apocalypse II şovunda, Rise Elimination Chamber maçına katılacak olan adamları böylesine hırslı görmek beni mutlu ediyor. Ancak o maça çıkmanız için birbirinize biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Bay Strong, son zamanlarda fazlasıyla gerginsiniz. Bu gerginliğinizi atmanıza, Rise Genel Menajeri olarak yardımcı olacağım çünkü ben adamlarımın her zaman iyiliğini düşünen, adaletli-

Triple H: Sadede gelir misin Paul E ?

Paul Heyman: Pekala. Bay Strong, gerginliğinizi atmanız için, sizi bu gecenin sonunda, Main Event'te bir rakip bekliyor olacak. Ve bu rakip ise karşınızda duran sakallı adam, Luke Harper! İkinizde şimdiden hazırlansanız iyi edersiniz baylar Main Event'e yakışır bir mücadele istiyorum.

Der ve oradan ayrılır. Roderick ve Harper face to face yaparken kameralar ringe dönüyor.

Glorious Domination!

24 Şubat Rise! *LIVE* Baron-Corbin-Image-AWL114

Bobby Roode ve Baron Corbin, The Glorious Wolf ekibi geliyor.

The Elite!

24 Şubat Rise! *LIVE* Gable-and-Jordan

PWE Tag Team Şampiyonları American Alpha geliyor.

PWE Tag Team Championship Match

American Alpha (c) vs The Glorious Wolf

Corbin ve Gable ringde başlıyor.Zil çalıyor lock up ile başlıyorlar , Gable headlock bağlamayı deniyor ama Corbin forearm smash vuruyor, Gable yüzünü tutarken Corbin tekrar forearm smash vuruyor, Gable sersemliyor , Corbin yumruklamaya başlıyor, Gable iplere doğru geriliyor , Corbin tekme atıyor , Gable karnını tutuyor VE CORBIN'DEN SLINGSHOT SUPLEX GELİYOR!! Corbin yerdeki Gable'ın kafasını yakalıyor VE DRAGON SLEEPER!! Gable kurtulmaya çalışıyor ama Corbin izin vermiyor iyici boynunu sıkmaya başlıyor, Gable sonunda ayağa kalkmayı başarıyor ama Corbin bırakmıyor hala,Corbin INVERTED DDT YAPIYOR!! ama Gable son anda dönüyor Corbin'in karnına knee vuruyor , Corbin karnını tutarken GABLE'DAN SUNSET FLIP GELİYOR!! 1...2... attı!! Gable Corbin'i kaldırıyor , Jordan'a tag veriyor Jordan top rope'a çıkıyor , Gable Corbin'e FRONT SUPLEX YAPIYOR!! Corbin yerdeyken JORDAN'DAN FROG SPLASH!! Tuşa gidiyor Jordan 1...2...2.5... attı.Jordan Corbin'i kaldırıyor iplere yolluyor ama o arada Roode Jordan'a saldırıyor!! Jordan yere düşüyor , Gable ringe giriyor Roode ise ringin dışına çıkıyor, Gable ringin dışına çıkmak için koşarken CORBIN GABLE'I YAKALIYOR VE  DEEP SIX!! Jordan Corbin'i arkadan yakalıyor VE PUPHANDLEY FALAWAY SLAM!! Roode tekrar ringe giriyor ve Jordan'ı arkadan yakalayıp ringin dışına yolluyor.Roode Jordan'ı ringin dışında kaldırıyor VE PAY OFF YAPIYOR!! Jordan bariyerlere doğru sürükleniyor ama Roode Jordan'ı yakalayıp ringe sokuyor.Corbin ayağa kalkıyor , yerdeki Jordan'ı iplere yolluyor , Jordan iplerden sekerken Corbin'e dropkick vuruyor , Jordan Gable'a tag veriyor , Gable top rope'a çıkıyor , Jordan Corbin'i kaldırıyor köşeye FLAPJACK YAPIYOR! Corbin düşmüyor ama GABLE'DAN CROSSBODY GELİYOR!! Corbin Gable'ı havada yaklıyor VE POWERSLAM YAPIYOR!! Jordan tekrar Corbin'e saldırmayı deniyor ama Corbin'den CLOTHESLINE GELİYOR! Corbin Roode'a tag veriyor, Roode yerdeki Gable'ı yakalıyor VE CROSSFACE!! Gable pes etmemek için direniyor.

Gable sürünerek ipleri yakalayabiliyor, Roode bırakıyor , Gable ayağa kalktığı gibi Roode Gable'ı omzuna alıyor ROODE BOMB!! Jordan'dan Roode'a tekme geliyor , Gable Roode'un omzundan inerek tekrar yere düşüyor ,Jordan Roode'a suplex yapıyor, Corbin ringe giriyor Jordan'ı lariat ile indiriyor , ama Gable Corbin'e doğru koşuyor END OF DAYS!! Gable son anda dirsek vuruyor , Gable knee vuruyor Corbin'e , ardından Jordan yanına geliyor VE DOUBLE SUPLEX GELİYOR!! Jordan köşeye geçiyor , Gable Roode'u kaldırıyor köşeye götürüyor Jordan'a tag veriyor, Jordan ringe giriyor VE GRAND AMPLITUDE YAPIYORLAR!! Jordan Roode'u tuş ediyor 1...2...3!!! American Alpha kazanıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* American-Alpha-SD-Live-Tag-Champs

American Alpha kemerlerini koruyorlar. Onlar taunt atıyor iken bir müzik duyuluyor.

Omen in the Sky!

24 Şubat Rise! *LIVE* Luke_Gallows_bio-bac1286b548f0f7f05e023130f1af168

3 Kez IWGP Tag Team, 1 kez PWE Tag Team ve 1 kez RTF Tag Team şampiyonu olan The Club geliyor.

Gallows ve Anderson koşarak ringe geliyorlar. Alpha da onları bekliyor. İkili hemen ringe giriyor, Jordan & Gable karşılık veriyor. 2 Takım da kapışırken Anderson'dan Eye Poke geliyor Gable'a. Anderson onu biraz dövdükten sonra Jordan'a saldırıyor arkadan. Club üste geçiyor kavgada. Gable ayağa kalkıyor, Anderson GUN STUN!! yapıyor ona ve dışarı atıyor. Gallows takım arkadaşını çağırıyor ve Jordan'ı kaldırıyor yerden, MAGIC KILLER!!! yapıyorlar.

24 Şubat Rise! *LIVE* Gallows-and-Anderson-win-WWE-Tag-Titles

İkili mikrofon alıyor.

Karl Anderson: Şu halinize bakın. Sizi çok kısa bir sürede yerle bir ettik. Ve bunu tekrar edeceğiz.

Luke Gallows: Önümüzde ki hafta Showdown da. Club ve American Alpha karşı karşıya gelecek.

Karl Anderson: PWE Tag Team Şampiyonluğu için.

Luke Gallows: Sizleri döveceğiz ve yeni takım şampiyonları olacağız, tıpkı daha önceki gibi.

Club  taunt atıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada bir maç daha var.

Deathbed!

24 Şubat Rise! *LIVE* Mqdefault

''The Anti Hero'', Aleister Black geliyor.

Flight of the Valkyries!

24 Şubat Rise! *LIVE* 2ic4bxt

Daniel Bryan geliyor.

Singles Match

Aleister Black vs Daniel Bryan

Maç başlıyor ve ikili girişiyor birbirine.Aleister üstün çıkıyor ve Headlock bağlıyor ama Bryan hızlı bir manevra ile kurtuluyor ve Roll-Up yapıyor, 1! 2! Aleister kurtuluyor hemen ayağa kalkıyor ama Bryan'dan Sidekick geliyor Aleister bükülüyor ve Snap DDT! Aleister yerde! Bryan tuşa gidiyor, 1! 2! Aleister kurtuldu! Bryan şimdi yerde tekmeliyor Aleister'i biraz ardından kaldırıyor ve köşeye gönderiyor onu,kendisi de koşuyor ama Aleister çekiliyor ordan ve Bryan köşeye kafa atıyor! Aleister onu arkadan yakalıyor ve German Suplex! Hemen iplerden sekiyor ve Low Big Boot geliyor Bryan yere yapışıyor bu sefer! Aleister tuş deniyor şimdi, 1! 2! Bryan kurtuluyor! Aleister hiç zaman kaybetmeden Bryan'ı kaldırıyor ve iplere gönderiyor,Bryan geri geliyor ve Sidewalk Slam ama hayır Bryan kurtuluyor ve Crufix Roll-Up! Aleister hemen kurtuluyor,aynı anda doğruluyorlar ve Aleister Superkick vuruyor Bryan ringin dışına yuvarlanıyor! Aleister hemen onun peşinden iniyor ringden ve spiker masasının üzerini temizliyor ardından Bryan'ı kafasından kaldırıyor,ayağa kaldırıyor ve merdivenlere doğru itiyor Bryan çok sert çarptı,merdivenleri dağıttı! Şimdi Aleister tutuyor Bryan'ı ve DDT pozisyonuna getirip merdivenin üzerine getiriyor ve DDT! Bryan kafasını merdivene çarpıyor çok kötü! Aleister kaldırıyor onu ve ringe atıyor ardından kendisi de giriyor,tuşa gidiyor hemen,1! 2! Bryan kurtuldu! Aleister inanamıyor! Bryan'ı tutuyor kafasından,havaya kaldırıyor ve Brainbuster! Aleister hemen köşeye çıkıyor,Blood Moon Stomp'mu? Atlıyor ama Bryan kaçtı! Aleister boşluğa atlıyor derken Bryan'dan Roll-Up! 1! 2! Aleister kurtuldu,yine aynı anda ayağa kalktılar Yes Kick! Aleister bayılıyor! Bryan köşeye çıkıyor hemen ve Diving Headbutt! Bryan tuşa gidiyor, bitti bu maç! 1! 2! ...

Aleister kurtuldu! Aleister tuş olmuyor! Bryan şaşkınlıkla seyircilere ve hakeme bakıyor! İnanamıyor bu duruma. Bryan şimdi Aleister'i kolundan yakalıyor ve Yes Lock! Yes lock hemde ringin ortasında! Aleister çırpınıyor.Pes mi edecek? Elini havaya kaldırıyor ve ileri doğru atıyor ve tuttu! Aleister ipleri tutuyor! Hakem bıraktırıyor ona kilidi.Bryan ayağa kalkıyor ve köşeye çekiliyor,Yes Tauntları geliyor! Aleister ayağa kalkıyor ama Bryan'ın geldiğini görünce kendini ringin dışına bırakıyor hemen. Bryan'da ona doğru koşuyor ve Springboard Senton  yapıyor derken Aleister onu yakalıyor ve SPİKER MASASINA POWERBOMB YAPIYOR! MASA KIRILDI! Bryan öldü resmen! Aleister zorda olsa ringe atıyor Bryan'ı,kendisi de köşeye çıkıyor ve Blood Moon Stomp! Aleister tuşa gidiyor, 1! 2! 3! ve Aleister Black maçı kazanıyor!

24 Şubat Rise! *LIVE* Tennd

Aleister Black PWE de ki ilk maçından galip ayrılıyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. TJ Perkins ekranlara geliyor. TJP Antreman yaparken bir kameraman ona yaklaşıyor.

TJ Perkins: Sizi görmemiştim, kusura bakmayın. Sıkı çalışma her zaman kazandırır. O yüzden size biraz buraları göstermek istiyorum. Vaktimiz de olduğu için sorun olmayacaktır. TJ Perkins ile PWE Vakti adlı ufak bir program yapalım hemen.

TJP oradan kalkıyor ve biraz yürüyor, kameramana antreman yapanları çek diyor. 

TJ Perkins: Burada ki herkes sıkı çalışıyor, siz de görüyorsunuz. Ben de sıkı çalışıyorum ve her ne kadar Fatal 4 Way maçını kaybetsem de Rebirth de kazanmayı bildim.

TJP yoluna devam ediyor.

TJ Perkins: Bu tarafa bakarsanız PWE de Hall of Fame şerefine ulaşanların fotoğraflarını görüyorsunuz. Hepsi bunun için çok çalıştı ve haklı olarak PWE Hall of Fame de yerlerini aldılar.

Diğer tarafa dönüyor.

TJ Perkins: Burada ise PWE de ki bazı mükemmel şampiyonların fotoğrafları var. Dean Ambrose'dan Daniel Bryan'a, Seth Rollins'den Christian'a, Samoa Joe'dan Chris Jericho'ya, Dolph Ziggler'dan Cesaro'ya. Hepsi yıllar boyunca şampiyon olmak için uğraştı. Benim de amacım bu. PWE de şampiyon olmak istiyorum ve bunun için gereken her şeyi yapacağım.

TJP yoluna devam ediyor, köşeden dönüyor Perkins ve Kane'e çarpıyor. Perkins hemen geri çekiliyor, kameraman Kane'e odaklanıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Kane_zps67b80cbe

Kane: Nereye gittiğine dikkat et, yanlış bir yola düşebilirsin.

TJ Perkins: Üzgünüm dostum, bir kazaydı. Sen de bir daha ki sefere çok işlek bir yerde durma yoksa bu başına çok gelir.

Kane: Bana ne yapacağımı söylemeye mi çalışıyorsun ?

TJ Perkins: Sakin ol adamım. Sadece bir öneri de bulundum. İnsanların sana çarpmasından hoşlanmıyorsun ve bir daha olmasın diye tavsiye veriyorum sana.

Kane: Senin tavsiyene ihtiyacım yok evlat. Sen kumdan kale yaparken ben bir papaza Tombstone Piledriver yapıyordum. 

Kane TJP'nin yanına yaklaşıyor, Perkins'in rengi atıyor. Kane ona yakından bakıyor ve yoluna devam ediyor, TJP derin bir nefes alıyor.

Kameralar ringe dönüyor.

Broken Dreams!

24 Şubat Rise! *LIVE* CftXVO5WEAEE4Jj

PWE World Heavyweight Şampiyon, ''The Chosen One'', Drew McIntyre geliyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Drew%20McIntyre%20Speaking

Drew McIntyre: Şimdi herkes sesini kessin ve şirketin bir numaralı adamını, PWE Worldheavyweight Şampiyonu '' The Chosen One '' ı dinlesin! ( boo ). Apocalypse II'de bu kemeri bir Elimination Chamber maçında savunacakmışım. Bu benim için iyi haber ancak diğer 5 ezik için son derece kötü bir durum! Şirkette kendisini bişey zannetmeye başlayanları gönderen adamım! Randy Orton'ı buradan şutladım! Çünkü onu ikaz etmiştim. Ama o '' The Chosen One '' ı, ciddiye alması gerekirken hafife aldı! 

Drew McIntyre: Şimdi Elimination Chamber maçındaki eziklere sesleniyor, vaktiniz varken bu maçtan çekildiğinizi Paul Heyman'a bildirin! Yoksa kıçınızda bir bot iziyle bu şirketten gider, kendi çöplüğünüzde ezik hayatlarınıza devam edersiniz!! O gece maçı ben kazanacağım! Bu kemeri defalarca kazandım ve defalarca savundum! Aranızda ilk kez bunun için ( kemeri gösterir )  maça çıkacak olanlar var! Böylesine rezil, vasıfsız ve yeteneksizlerle aynı ringe çıkacak olmam bile, onların o biçimsiz kariyerleri için büyük bir onur! Çünk-

Bir müzik duyuluyor.

Sexy Boy!

24 Şubat Rise! *LIVE* Shawn_Michaels_bio

The Heartbreak Kid, Shawn Michaels geliyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Hbkweek4part2_zpsfb4e7bc0

Shawn Michaels: Bu kadar çene çalmana rağmen hala bu şirkettesin ama kendini düzeltmek ve kendine çeki düzen vermek yerine, herkesin! kafasını şişiriyorsun Drew McIntyre! Yeteri kadar konuştun. Şimdi beni dinle! Buradaki herkese hakaret edip kendi egonu, kendinle kıyaslıyorsun. Kimseyi umursamıyorsun ve kimsenin senden daha iyi olduğunu düşünmüyorsun. Şunu bilmeni isterim ki adamım, ben kıçımı bu ringlerde buruşturdum! Sen, elinde oyuncak kemerle dolaşıp '' Heart Break Kid '' Shawn Michaels'ın giriş müziği ile büyüdün! 

Shawn Michaels: Unuttuysan hatırlatayım, Battle Royal kazandığım için hala bir unvan maçına çıkma hakkına sahibim! Sonra Rebirth'de Ziggler'i yendim! Artık kendisini benim yerime koymaya çalışanlarla uğraşmama gerek kalmadı çünkü Ziggler'i yenerek hepsine bir ders verdim ve sonraki hedefim senin o omzunda duran şey adamım. PWE World Heavyweight Şampiyonluğu! Buraya gelmemin tek bir sebebi var. Şunu aklından çıkarma, eğer sen o Elimination Chamber maçından şampiyon olarak çıkarsan, karşında göreceğin ilk kişi ben olacağım.

Drew McIntyre: Tarihin tozlu sayfalarından boşuna çıkmışsın Shawn! Elimination Chamber'a şampiyon olarak girip şampiyon olarak çıkacağım. Sonra senin de bu şirketteki gördüğün son yüz olacağım! Beni anladın mı ? 

İkili face to face durumuna geldiği anda Paul Heyman'ın müziği duyuluyor!

24 Şubat Rise! *LIVE* Paul-Heyman-1-620x350

Heyman ringe geliyor ve mikrofon alıyor.

Paul Heyman: Bugün birden fazla illegal bir kavganın önüne geçtim baylar. Bundan yeterince sıkıldım ve şimdi bana bir iyilik yapın ve aranızdaki mesafeyi biraz açın! Aranızda olacak olayların önüne geçemem tabiki. Ama bunu resmileştirerek hem kendime, hem size, hem de PWE Ailesine büyük bir iyilik yapabilirim öyle değil mi ? (cheer). Baylar, önümüzdeki hafta Rise'da, Main Event'te kemerin ortada olmadığı bir maçta karşı karşıya gelecek ve kozlarınızı paylaşacaksınız!

Der ve ağır ağır ringden ayrılır. Drew kemeriyle, HBK ise kemeri göstererek taunt atarken biz de reklama gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada bir maç var.

Welcome Your Hometown!

24 Şubat Rise! *LIVE* Braun-strowman

Braun Strowman geliyor.

Moonlight Sonata!

24 Şubat Rise! *LIVE* Hardy

Matt Hardy geliyor.

Singles Match

Braun Strowman vs Matt Hardy

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Hardy direk Strowman'ın üstüne gidiyor ve yumruklar atıyor ona. Matt art arda yumrukları sallıyor ama hiç biri Braun Strowman'a işlemiyor gibi. Matt iplere koşuyor, iplerden sekiyor, BIG BOOT ile indiriyor onu Strowman. Matt suratını tutarak kalkıyor, Strowman Running Shoulder Tackle ile onu deviriyor, Matt takla atarak düşüyor ve köşeye geriliyor. Strowman bağırıyor ve köşeye doğru koşuyor... AMA Hardy çekiliyor ve Braun köşeye tosluyor. Matt Hardy onun sırtına yumruklar atıyor. Braun bir yumruk sallıyor, Matt eğilerek kurtuluyor, Braun arkasını dönüyor. Matt onun altından köşeye doğru geçiyor. Braun yine arkasını dönüyor, Backhand Elbow darbesi vuruyor Hardy. Bir kaç yumruk atıyor, Strowman ringin ortasına doğru gidiyor biraz, yüzünü tutarken Matt'den bir DIVING ELBOW DROP to the Head! geliyor. Strowman ensesini tutarken Dropkick vuruyor Matt. Strowman ayakta sallanıyor, Hardy iplerden sekiyor ve Clothesline vuruyor. Matt Hardy yine iplerden sekiyor ve bir Clothesline daha vuruyor. Matt Strowman'ın karnına tekme atıyor ve TWIST OF FATE!!! tauntunu atıyor... AMA Strowman onu ittiriyor. Hardy iplerden sekiyor ve Running Forearm Smash vuruyor, Strowman'ın arkasına geçiyor. Strowman arkasını dönüyor, Matt bir yumruk sallıyor, bir tane daha sallıyor ve bir de Discus Punch vuruyor. Hardy iplerden sekiyor, sert bir Clothesline ile Strowman onu yere indiriyor. Matt hemen kalkıyor ayağa, Body Slam ile onu tekrar yere atıyor Strowman. Hardy sırtını tutarak hızlıca kalkıyor, köşeye atıyor kendini. Strowman da o köşeye doğru koşuyor ve Body Avalanche yapıyor. Strowman onu yakalıyor ve ringin ortasına Vertical Suplex ile atıyor. Strowman taunt atıyor, Hardy yavaşça kalkmaya çalışırken Strowman onu tutup kaldırıyor ve omuzluyor, RUNNING POWERSLAM!!! yapıyor. Strowman tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Braun Strowman kazanıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Braun-Strowman-win-Copy

Hakem onun elini kaldırıyor. Strowman mikrofon istiyor.

Braun Strowman: Canavar halen burada, bir süreliğine odağını kaybetti ama tekrar buldu. Apocalypse de ise yoluma çıkan tüm küçük insanları ezip PWE kemerini alacağım. Çünkü kimse canavarın karşında durabilecek kadar cesaretli ve güçlü değil.

Strowman taunt atıyor, kameralar arka alana gidiyor.

Jimmy Havoc ekranlara geliyor.

Jimmy Havoc: Irkçı birisi olduğumu düşünebilirsiniz ama benim yerimde kim olsa ırkçılığa başvururdu.Zenci bir orospu çocuğuna cevap vermem bile kabahat iken kendi kişisel kararlarımdan dolayı susmanı sağlamalıyım.Kazanamayacağın maçın hayalleri yüzünden beni kendine rakip gördün ama unuttuğun bir şey var , ben seni rakip olarak görmüyorum.Rakip diyebilmem için benim düzeyimde olmalısın , bu her insan için geçerli , kendi düzeyindeki insanlara rakip olmayı denemelisin.Kendince zorluk seviyesini düşür ki senden daha iyi olan birisi olarak sana orospu çocuğu demek zorunda kalmayayım.Hayalini kurduğun şeyler yüzünden sonucunu tahmin edemediğin işlere başvurdun , ama sana yardımcı olarak tahmin etmende yardımcı olabilirim,Kazanma ihtimalin sıfıra yakın bile değil. 

Kameralar ringe dönüyor. Sırada Main Event maçı var.

Next Level!

24 Şubat Rise! *LIVE* Roddyre-signs

Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var.

Swamp Gas!

24 Şubat Rise! *LIVE* Luke_Harper_bio

Luke Harper geliyor. Yanında Dolph Ziggler var.

Singles Match

Roderick Strong vs Luke Harper

Zilin çalmasıyla maç başlıyor! Lock-Up'a gireceklerken, Harper bir anda diz vuruyor rakibinin karnına! Ardından sırtına bir yumruk atıyor ve Roderick dizlerinin üzerine çöküyor! Harper şimdi tam suratının ortasına bir diz daha indiriyor!! Ardından tuş deniyor. 1... atıyor Roderick! Harper hemen kafasından tutup kaldırmak istiyor ama Roderick karnına yumruk atıyor! Şimdi bir kere daha! Ardından ayağa kalkıyor Roderick! Rakibinin göğsüne sert bir BACKHAND CHOP vuruyor! Çıkan ses arenada yankılanıyor adeta! Bir kere daha BACKHAND CHOP indiriyor!! Ardından bir adım geriliyor ve DROPKICK vuruyor! Harper darbenin etkisiyle 3-4 adım dengesiz adımlarla geri sekiyor. Roderick bu kez iplerden sekiyor ve koşuyor rakibinin üzerine! CROSSBODY ile yere seriyor!! Tuş deniyor şimdi. 1....2 olmadan Harper atıyor! Roderick şimdi kafasından tutuyor rakibini ve kaldırıyor ayağa. Ardından kolundan tutup köşeye fırlatmak istiyor ama Harper reverseliyor ve Roderick köşeye gidiyor! Harper'da koşuyor üzerine! Roderick HIGH KNEE ile karşılıyor!! Ardından köşeye çıkıyor Roderick! Harper tekrar ona doğru dönüyor. Roderick'ten MISSILE DROPKICK!!! Tekrar tuş deniyor Roderick. 1....2.... atıyor Harper! Roderick şimdi birkaç adım çekiliyor köşeye doğru ve rakibinin kalkmasını bekliyor. Harper ağır ağır kalkıyor. Roderick BACKBREAKER şovuna başlamak için arkasından yakalıyor! Ama Harper dirsek vuruyor!! Ardından döüyor rakibine ve EUROPEAN UPPERCUT!! Roderick geliyor ve yumruk atıyor! Harper'dan bir EUROPEAN UPPERCUT daha! Bir Harper bir Roderick derken Harper üstün çıkıyor! Şimdi rakibinin karnına tekmeyi vuruyor ve ardından kafasını bacaklarının arasına geçiriyor! Şimdi kaldırıyor POWERBOMB için!!!! Ama Roderick kafasını yumrukluyor onun!!! Arka tarafa atmayı başarıyor kendisini!!! Harper rakibine dönemeden Roderick ARGENTINE BACKBREAKER yapıyor!!!

Harper sırtını tutarak dizlerinin üzerine kalkıyor! Roderick Harper'ın baktığı taraftaki iplere koşuyor ve sekip gidiyor rakibine doğru! Harper eğiliyor! Bir anda Roll-Up'a alıyor!! 1....2.... Roderick omzunu kaldırıyor!! Şimdi ikiside aynı anda kalkıyorlar! Harper'dan bir EUROPEAN UPPERCUT! Bir tane daha!! Şimdi kolundan tutup iplere yolluyor!!! Harper orta da rakibini bekliyor ancak Roderick kollarıyla iplere sarılıyor! Harper üzerine doğru gidiyor ancak bir anda duruyor! Roderick HIGH KICK deniyor ama boşa gidiyor!!! Harper şimdi BIG BOOT çakıyor ona!!! Roderick dışarıya uçuyor!!! Harper'da ringte taunt atıyor şimdi!!!! Rakibinin hareketlendiğini görüyor ve karşı iplere koşuyor!!! Şimdi SUICIDE DIVE geliyor Harper'dan!!! İki isimde ringin dışında yerdeler! Harper bariyerlere yakın tarafta. Roderick ise çelik merdivenden destek alarak kalkıyor. Harper arkasından bekliyor ve sırtından bir anda itiyor onu! Roderick kafasını köşe direğine çarpıyor!!! Şimdi çelik merdivende yatıyor!!! Harper merdivenin ikinci basamağında rakibini tekmelemeye başlıyor. Bu sırada hakemin 8 e geldiğini duyuyor!! Hemen Roderick'i kaldırıyor ve ringe sokuyor!!! 9!!!! Şimdi kendisi de giriyor!!! Roderick yerde yatarken Harper ayakta onu izliyor! Eliyle DISCUS LARIAT'ı işaret ediyor!!!! Roderick kalkıyor ağır ağır!!! Harper kendi etrafında bir tur atıyor... Roderick eğiliyor!! Harper boşa sallıyor! Roderick şimdi arkasından yakalıyor onu ve DOUBLE KNEE BACKBREAKER yapıyor!!! Harper şimdi yine sırtını sırtını tutarak dizlerinin üstünde!! Roderick ise kalkmasını bekliyor!! Harper kalkıyor. Roderick tekrar yakalıyor ve HEAD-PULL BACKBREAKER!!!! Şimdi taunt sırası Roderick'te!!! SICK KICK için bekliyor. Harper kalkıyor Roderick gidiyor üzerine... Harper'dan harika bir DISCUS LARIAT!!! Harper nefes nefese kalıyor ancak! Roderick sağ tarafına doğru iki tur dönüyor yerde! Harper şimdi ona yönelip tuş deniyor. 1....2....2.60!!! HAYIR!! Roderick ipleri tutuyor!!!

Harper sinirleniyor!! Şimdi ayağa kalkıyor ve bir kez daha Discus Lariat tauntu atıyor!! Roderick iplerden destek alarak kalkıyor!!! Şimdi Harper'a doğru gidiyor... Bu kez eğiliyor Roderick!! Harper hareketi tamamlamak için vücuduu öne atıyor bu yüzden dizinin üzerine düşüyor! Roderick karşı iplerden sekiyor!! Harper kalkıp ona dönüyor ve SICK KICK!!! SICK KICK!!!! vuruyor. Strong Harper'ı kaldırıyor ve DEATH BY RODERICK!!! yapıyor. Roderick tuş deniyor. 1....2....3!!!! oluyor ve maç bitiyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Roderick-Strong-PWG

Roderick Strong kazanıyor bu zor maçı!! Hakem gelip elinin kaldırıyor! Strong taunt atıyor.

O sırada Dolph Ziggler ringe giriyor, Roderick Strong arkasını dönüyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Dolph-ziggler-vs-seth-rollins-2

Flying Clothesline vuruyor Ziggler. Roderick hemen kalkıyor, Ziggler ona bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor. Üçüncüyü ıskalıyor, Strong eğilerek kurtuluyor ve arkasını dönüyor, Ziggler zıplıyor ve yakalıyor, SATELLITE DDT!! yapıyor. Ziggler ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, Triple H ringe girmeye çalışıyor ama hakemler ona izin vermiyor. Ziggler ring de iken biri daha geliyor. 

BU JOHN CENA!!!

Cena ringe giriyor, Ziggler SUPERKICK!!! vuruyor ama Cena eğiliyor ve iplerden sekiyor, Dolph arkasını dönüyor, Running Leaping Shoulder Block vuruyor Cena. Ziggler hemen kalkıyor, Cena karnına tekme atıyor ve Snap Suplex yapıyor. Ziggler yine kalkıyor ve onun üstüne gidiyor, John Cena onu Back Body Drop ile atıyor, Ziggler hızlı kalkıyor, Clothesline çakıyor Cena.

24 Şubat Rise! *LIVE* Raw4

Cena onu kaldırıyor yerden ve omuzluyor, FU!!! yapıyor. Cena taunt atıyor, o sırada arkasını dönüyor, köşede biri var.

BU CHRIS JERICHO!!!

24 Şubat Rise! *LIVE* Sd_786_photo_113-2497986153-1410596717

Jericho Cena'nın üstüne Diving Crossbody ile atlıyor. Y2J hemen kalkıyor ayağa ve iplere koşuyor, Cena da yarı ayakta, Jericho iplerden sekip Cena'yı yakalıyor ve One Handed Bulldog yapıyor. Cena yerde iken iplerden zıplıyor Jericho ve LIONSAULT!!! yapıyor. Jericho ayağa kalkıyor şimdi. Girişte birisi gözüküyor.

BU BRAUN STROWMAN!!!

24 Şubat Rise! *LIVE* Braun-Strowman-6

Jericho'nun yüzü düşüyor, Strowman hızlı adımlarla ringe geliyor.

Braun Strowman ringe giriyor. Jericho üstüne gidiyor, Big Boot ile indiriyor onu yere. Jericho yüzünü tutarak kalkıyor, Strowman ona yumruklar atıyor art arda ve tutup ringin diğer tarafına doğru fırlatıyor. O sırada arkadan Cena geliyor ve ona saldırıyor. Cena sağlı sollu yumruklar atıyor Braun'a. Karnına da bir tekme atıyor ve iplerden sekiyor Cena, Running Leaping Shoulder Block vuruyor, Strowman geriliyor biraz. Cena yine iplerden sekip üstüne gidiyor ama Braun onu yakalıyor ve Fallaway Slam ile atıyor. Braun taunt atarken Ziggler arkadan ona vuruyor. Strowman arkasını dönüyor, Headbutt to the Chest! yapıyor Ziggler'a, Ziggler yere düşüyor. Strowman onu kaldırmak için giderken arkadan Roderick Strong geliyor ve LOW BLOW!!! vuruyor.

Strowman arkasını dönüyor, hayalarını tutar iken Jericho'dan ona CODE BREAKER!!! geliyor. Strong da SICK KICK!! vuruyor ve Ziggler da bir hışımla ayağı kalkıp SUPERKICK! vuruyor. Cena da iplerden sekiyor ve Throwback! yapıyor ona. Büyük Adam yerde, Ziggler, Strong, Jericho ve Cena ayakta kalıyor. Dörtlü kavgaya başlıyor bir anda.

24 Şubat Rise! *LIVE* Drew_McIntyre_bio

Drew McIntyre girişte beliriyor. Şampiyon ceketini çıkartıyor ve ringe doğru gidiyor, kemerini de ringe girerken bırakıyor. Şampiyon da festivale katılıyor.

McIntyre Ziggler'a saldırıyor. Ziggler'ı iplere atıyor, Ziggler iplerden dönüyor, Snap Scoop Powerslam ile onu yere çakıyor. Jericho ona yöneliyor, CLAYMORE!!! vuruyor Drew. McIntyre ringin ortasına geliyor, taunt atıyor. Arkadan Strong ona saldırıyor. Strong ona yumruk atıyor bir kaç tane. Bırakıyor onu ve iplerden sekiyor Strong, Drew yumruk sallıyor, Roderick eğiliyor ve diğer iplerden sekiyor, BIG BOOT! vuruyor Drew. John Cena da şampiyonun üstüne gidiyor... AMA Drew karnına tekme atıyor ve FUTURE SHOCK DDT!!! pozisyonuna alıyor ama Cena hızlı bir şekilde kurtuluyor ve omuzluyor onu, FU!!! deniyor ama McIntyre arkasına düşüyor ve Russian Legsweep yapıyor.

McIntyre yine tek başına ayakta duruyor iken Dolph Ziggler kalkıyor ayağa, Clothesline vuruyor Drew ona. Arkasını dönüyor Drew, kalkmaya çalışan Y2J'yi yakalıyor ve Vertical Suplex yapıyor. Cena onun üstüne koşuyor, Spinebuster ile yere çakıyor onu Drew. McIntyre herkesi alt ediyor ve yine taunt atıyor, Drew arkasını dönüyor, Strong ona Discus Elbow Smash vuruyor, şampiyon yerde. Strong ona bakarken arkadan Jericho geliyor ve Strong'u yakalıyor, BREAKDOWN!!! yapıyor. Jericho ayağa kalkıyor, Cena aniden onu yakalıyor ve FU!!! yapıyor. Cena ayaklanıyor, arkadan Ziggler onu yakalıyor ve ZIG ZAG!!! çakıyor.

Ziggler kemeri getir diyor hakeme. Hakem Ziggler'a kemerlerini getiriyor. Ziggler onlar değil diğeri diyor. Hakem ona PWE World Heavyweight Kemerini götürüyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Dolph%2BZiggler%2BHd%2BFree%2BWallpapers%2B6

Ziggler kemeri alıyor ve havaya kaldırıyor. Sırada bu var diyor ve arkasını dönüyor... CLAYMORE!!! vuruyor McIntyre. Ziggler'ı kaldırıyor Drew ve karnına tekme atıyor, FUTURE SHOCK DDT!!! yapıyor. McIntyre kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor. Bu sonsuza kadar benim olacak diyor. 

O sırada arkasında Braun Strowman beliriyor. McIntyre hemen arkasını dönüyor, bir yumruk sallıyor ama Braun onu blokluyor ve hızlıca ittiriyor, Drew takla atarak düşüyor ama hemen kalkıyor ayağa. Strowman ona Clothesline vuruyor, McIntyre kalkıyor. Bu sefer Big Boot vuruyor Strowman. Drew yerde yüzünü tutarken Strowman bir anda onu kaldırıyor ve Gorilla Press Drop ile yere bırakıyor onu, çok acımış olmalı. McIntyre göğüs kafesini tutuyor, Strowman onu kaldırıyor ve omuzluyor, taunt atıyor ve RUNNING POWERSLAM!!! yapıyor.

24 Şubat Rise! *LIVE* Braun-strowman-push-leading-to-big-feud-670x377

Strowman taunt atıyor, diğer herkes yerde. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 24 Şub. 2017, 20:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:02

Balor'u Showdown'un çemberine soktuk, Havoc da buna girerse efsane olur.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:03

Hay Allahım başlamışız.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:03

Hoş geldiniz beyler.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:07

Herkese hayırlı geceler.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:07

Yeni part geldi.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:09

kesin jericho
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:09

JIMMY JIMMY JIMMY FUCKING HAVOC
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:11

Return geliyor.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:14

Yeni part geldi.

*Çok klasik ve bariz oldu ama bir senarist olarak elime böyle bir fırsat geçtiği için değerlendirmek istedim.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:15

hoppala
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:16

Güzel olmuş.
El Presidente
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
El Presidente

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:17

Yakışır.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:18

İlim ilim bilmektir.
İlim aktif bilmektir.
Sen aktiflik bilmezsin.
Senin götünü sikeyim.

-Yunus Emre Demir Saltaş
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 24 Şubat Rise! *LIVE*   24 Şubat Rise! *LIVE* EmptyCuma 24 Şub. 2017, 19:18

Yeni part geldi. 

Elimination Chamber maçı katılımcıları belli olmaya başladı.

24 Şubat Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» 17 Şubat Rise! *LIVE*
» 3 Şubat Rise! *LIVE*
» 25 Şubat Rise!
» 18 Şubat RISE !
» 4 Şubat Rise