PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*

+8
The Last Outlaw
Texas Rattlesnake
The Charismatic Enigma
Mamy D Way
Mike Mizanin
Klaus Meine
Ace of Diamonds
The Brahma Bull
12 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Empty
MesajKonu: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 17:59

İntro'muzun ardından kameralarımız spiker masasına yöneliyor.

Corey Graves: Bayanlar ve baylar hepiniz Paul Heyman'ın Rise'sine hoş geldiniz!

Mauro Ranallo: Bu gün New York'tayız. Yani Paul Heyman'ın evinde! 

Jerry Lawler: Paul Heyman demişken...

Paul Heyman'ın müziği duyuluyor ve New York halkı ölümüne cheerliyor Heyman'ı!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Paul-Heyman-ECW-promo-wwe-1
Paul Heyman eski günleri andıran kıyafeti ile ringe giriyor. Bir süre seyircileri süzdükten sonra konuşmaya başlıyor.

Paul Heyman: Öncelikle New York halkına teşekkür ederim. New York'lu olmaktan gurur duymamı sağladığınız için teşekkür ederim. Yani eğer Michigan'lı(Jacobs'un memleket) olsaydım her günümü utanç içerisinde geçirirdim ama bunu yapmama gerek yok çünkü ben temizlik rekorları olan New York şehrine aitim!

(CHEER)

Paul Heyman: Genel bir değerlendirme yapacak olursam, Rise gerçekten çok değersiz günler geçirdi. Maçsız şovundan tut main eventte yayının kesilmesi gibi türlü türlü rezilliklere ev sahipliği yaptı. Çünkü Rise sahipsizdi. Ta en başından beri sahipsizdi. Her zaman ikinci plana atıldı. Ama bu böyle süremezdi. Birisinin artık bu işe son vermesi gerekiyordu ve o görevi ben üstlendim. Kısacası artık Rise'nin bir sahibi var. Ve bunun ne anlama geldiğini her Rise şovundan sonra bir kez daha öğreneceksiniz.

(CHEER)

Paul Heyman: Pekala hepiniz bir an önce şova başlamak istiyor gibisiniz. Öyleyse ''YENİ'' Rise'ye resmen start verme vakti geldi çattı! BAYANLAR VE BAYLAR! HUZURLARINIZDA YENİ PWE ŞAMPİYONU ''KELT SAVAŞÇISI'' SHEAMUS!

Written In Heelfire!

Corey Graves: ''You deserve it'' tezahüratlarını sonuna kadar hak eden adam.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Sheamus
Sheamus PWE Şampiyonluğu ile ringe geliyor.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 4d76ee5645d7b424197eb7c2eadd8f0f

Ringe giriyor ve Heyman ile el sıkışıyor. Heyman onun elini kaldırarak onu kutladıktan sonra arka alana yöneliyor. Ringde tek kalan Sheamus bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Sheamus: Bu gerçekten çok onur verici Fella. Şu anda gerçek bir şampiyon olarak bu ringde duruyorum. Gerçek bir şampiyon diyorum çünkü ben bu kemeri gerçek bir şampiyon gibi kazandım. Yönetime ters gidip dikkat çekmeye çalışmadım, Hollywood'dan çağrılıp reyting için de şampiyon olmadım, şampiyonluğum da torpil bulana kemeri veriyorum zaten. Yani sizin anlayacağınız ben bu kemere ulaşırken her şeyi kendi başıma yaptım. Önümdeki basamakları kendim yarattım, o basamaklara kendim tırmandım, ve o kemeri KENDİM kazandım!

(CHEER)

Sheamus: Bu sözlerim Rollins'i kızdırıyor olabilir ama ben gerçekleri söylüyorum. Bunu söylemek için de çok sağlam bir kaynaktan destek alıyorum.(Kemerini okşar) Ve emin ol benim söylediklerim seninkilerden çok daha gerçek. Sen şampiyon olduğunda her zaman seni kimsenin yenemeyeceğinden bahsettin durdun. Ama ne oldu? BEN SENİ YENDİM! Şu an zamanı geri almak için her şeyi yapabilirsin biliyorum. Ama bu mümkün değil. Hatta bu durumu çok net bir şekilde özetleyen bir sözüm bile var... 

Göte giren şemsiye açılmaz!

(CHEER) 

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* WWE-CHAMPION-Sheamus-sheamus-17581976-400-250
Sheamus kollarını iki yana açıp taunt atarken bizde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Christian vs John Cena maçının tanıtımı ekrana geliyor.

My Time is Now!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* SiFVuKo

Müziğe seyirciler ''John Cena Sucks'' tezahüratları ile eşlik ediyor.

Corey Graves: Bu adam bu şekilde maça çıkacak işte düşünün artık.

Dıdın... Go!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* FrHoVxi
Christian Tag Team Şampiyonluğu kemeri ile ringe geliyor. Partneri Ziggler arka alanda bekliyor olmalı.

Book: The Beast

Christan vs John Cena

Zil çalıyor ve ikili daha dünden hazırmış gibi Lock Up'a giriyorlar. Cena üstün çıkıp köşeye kadar sürüklüyor Christian'ı ve köşede sıkıştırıyor onu. Ama Christian iplerle temas halinde olduğu için hakem müdahale etmek zorunda kalıyor ve Cena sakince hakemin dediğini yapıyor. Fakat bu srada aniden bir tekme geliyor Christian'dan. Ardından bir de European Uppercut! Bir Uppercut daha! Şimdi iplere yolluyor Cena'yı.. Ama Cena iplerden döndüğünde Lariat ile yere seriyro Christian'ı. Şimdi kaldırıyor ve sertçe köşeye yolluyor kendisi de hemen iplere doğru koşuyor ve Christian köşeye çok sert bir şekilde çarpıp sektikten sonra Running One Hand Bulldog yapıyor Cena! Maç beklenende tempolu başladı. Cena şimdi tuşa gidiyor.. Ama hakem daha saymaya başlamadan atıyor Christian ve kafasını tutarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Tam bu sırada Cena bir kez daha yakalıyor onu ve Suplex yapıyor. Ardından köşeye çıkıyor Cena. Christian'da yavaş yavaş kalkarken Diving Leg Drop ile uçuyor Cena.. Ama kaçıyor Christian! Cena totosunun üstüne düşüyor ve o acıyla birden ayağa kalkıyor. Christian'da bu sırada Spear için koşuyor ama Cena atlayınca köşeye çarpıyor Christian. Cena'nın hala acı çektiğini görebiliyoruz. Şimdi köşedeki Christian'a doğru koşuyor.. Ama Christian'dan Pendulum Kick! Cena sersemliyor bir an için. Christian ise hemen köşeye oturuyor. Cena sersem bir vaziyette tekrardan Christian'a doğru koşuyor ama Christian akıllıca bir hamleyle yakalıyor onu ve Tornado DDT! Tuşa gidiyor.. 1.. 2'de atıyor Cena! Christian şimdi köşeye çıkıyor. Cena'da kalkıyor bu sırada.. Şimdi Christian'dan Cross Body.. Ama Cena reverse ediyor ve bir anda AA pozisyonuna alıyor Christian'ı! Fakat Christian sudan çıkmış balık gibi çırpınarak Cena'nın arkasına düşürüyor kendisini.. Ve Edge-O-Matic! Tuşa gitmiyor ama. Köşeye geçip Spear için taunt atmaya başlıyor. Cena'da yavaş yavaş kalkıyor. Christian Spear için koşuyor.. Ama Cena'dan tam ayarında bir tekme geliyor ve reverse etmeyi başarıyor. Ardından iplere koşuyor Cena ve bir Shoulder Block! Şimdi diğer iplere gidiyor ve bir Shoulder Block daha! Christian afallaya afallaya kalkıyor şimdi. Cena'da yakalıyor onu.. Ve Protobomb! Şimdi elini havaya kaldırıyor Cena! ''You Can't See Me'' tauntunun ardından iplerden sekiyor ve Five Knuckle Shuflle! Şimdi Christian suratını tutup ayağa kalkıyor. Ve Cena bir kez daha sırtlıyor onu AA için! Ama Christian kıvrak bir şekilde kendisini Cena'nın arkasına düşürüyor ve Roll Up'a alıyor! 

1! 2! 3!!! CHRISTIAN KAZANIYOR!! CENA NEYİN NE OLDUĞUNU BİLE ANLAMIYOR!!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* ChristianWins_crop_north
Christian hemen ringin dışına çıkıyor ve zaferi kutlayarak arka alanın yolunu tutuyor. Bu sırada Cena'nın bir hayli sinirli olduğunu görüyoruz. Kenardan bir mikrofon alıyor. 

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Med_1422608970_image
John Cena:

Geri geldiğimden beri resmen çocuk gibi oyalanıyorum. En son yetiştirme yurdundan rakip koydular önüme. Öyle olsun dedim ve onu yendim. Çünkü ben bunu yaparım, yenerim! Ama görüyorsunuz çocuklar artık onu bile yapamıyorum. Bu şirkette bana yapılan saygısızlıklar maçlarıma konsantre olmama engel oluyor. Ben PWE'de ki ilk Mr. Money in the Bank'im! Bu bile beni farklı kılmaya yetiyor. Artık yeter. Uyanma vakti geldi. Artık bir unvan kovalamalıyım. Bana bu şans verilirse eğer sizlere yemin ederim ki John Cena buraya çıkıp şunu diyecek; THE CHAMP IS HEREEEEEE!!!!!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 30kruwz
Cena ringden inerken kamerlarımız arka alana yöneliyor. Paul Heyman'ı odasından çıkarken görüyoruz. Odasından çıkar çıkmaz şaşkın bir ifadeyle baka kalıyor öylece.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Dean-ambrose-see-no-evil-2

Bu Dean Ambrose!

Paul Heyman: Ambrose?

Dean Ambrose: Şşşh! 

Paul Heyman: Ne olu-

Dean Ambrose: Bi sus amınakoyim! En heyecanlı yeri kocası basacak şimdi bunları!

Film
Adam: Off çok klas karısın be!
Karı: Değerlendirsen iyi edersin tatlım.
(KAPI SESİ)
Cevdet: NOLUYOR LAN BURADA!
Karı: AA!! Cevdet yatağımızda bi adam var!
Adam: AA!! Cevdet yatağımızda bi kadın var!
Cevdet: Siktir lan! 
Karı: Yeter artık. Seni aldattım işte oldu mu?
Cevdet: Demek öyle ha? Neden yaptın bunu? Yemedim yedirdim, içmedim içirdim, tek bir gün sefil etmedim lan seni.
Adam yavaştan kalkıp gitmek için hamle yapıyor.
Cevdet: Otur lan yerine! Bunu bana yapmayacaktın karı. Her şey bitti artık. 
Cevdet belinden silahı çıkarır. Önce karıyı sonra adamı vurur ve en sonda kendi kafasına sıkar. Film bu şekilde biter.  Ambrose elinde peçeteyle göz yaşlarını silerek ayağa kalkar.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 635bc5797f222df713fc3a44a691dfdb
 Paul Heyman: Hassiktir! Ağladın mı lan?

Ambrose: Sorma Paulie. Orospu Renee beni deli etti. 

Paul Heyman: Sanki bu güne kadar çok mantıklı bi adamdın da.

Ambrose: Ee şey, evet ama şu an konumuz bu değil. 

Paul Heyman: Ne peki? Hem senin burada ne işin var oğlum? Sen Jimmy'nin tarafındasın unuttun mu?

Ambrose: Jimmy bana Showdown'da pembe dizi izletmiyor. Hem de karşı taraflarda olmamız dostluğumuzun bittiği anlamına gelmiyor Pauile. 

Paul Heyman: Öyle tabi de sen şimdi buraya sadece pembe dizi izlemek için mi geldin yani?

Ambrose: Evet, ama sadece bu değil. Senden bir şey isteyeceğim. 

Paul Heyman: Nedir? 

Ambrose: Bana Dwayne'i ver Paulie! Karşılığında ne istersen tamamım ama bana Dwayne'i ver!

Paul Heyman: İyi misin oğlum sen? Jacobs kapıdan içeri sokmaz Dwayne'i!

Ambrose: Bana masal anlatma Paul, istesen neler yapabileceğini biliyorum. Survivor Series'te bana Dwayne'i getir. Daha bi podcaste bile çağırmadın bari bunu yap. Brock'a ihanet ettiğinde seni bu işten nasıl hasar almadan kurtardığımı hatırlıyorsundur. O gün bana borçlu olduğunu söylemiştin. Borcunu ödemek için çok iyi bir fırsat Paul. Onu bana getir! 

Biz reklamlara giderken arenada müzik ziyafeti yaşanıyor.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 20120917_raw_miz_tv
Reklamlardan döndüğümüzde ringde Miz TV dekorları var.

The Miz:

Bayanlar ve baylar, güreş tarihinin en görülmek zorunda olan talk showu Miz TV'ye hoş geldiniz. Çoğunuz biliyorsunuzdur ama yine de hatırlatayım. Bu Rise, Paul Heyman'ın Rise'sinin ilk Miz TV'si. Bu yüzden Miz TV'yi bu anlama yakışır kılabilmek için sizlere muhteşemliğimin yanı sıra birde çok mu çok özel bir konuk getirdim. Bayanlar ve baylar....

MATANZA CUETO VE DARIO CUETO!!! 

(CHEER)

Corey Graves: The Monster! Bu adam tam Sheamus'luk. 

Mauro Ranallo: Ne alaka lan?

Corey Graves: Herifte 1 kilo taşşak var. Bi çıkarsa Sheamus geçer gölgesinde sigara tüttürür. 

Ranallo & Lawler: HAHAHAHAHAHAHA!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Kedfzp
Matanza ve Dario Cueto ringe giriyor. Miz ve Cueto el sıkışıyor. 

The Miz: Bayanlar ve baylar! PWE'NİN YENİ YIKIM MAKİNESİ! MA-

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 2Q==

DERP!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Wwe-rumors-heel-turn-face-bray-wyatt-roman-reigns-payback-league-of-nations-670x377

Işıklar açıldığında Bray Wyatt Matanza'nın karşısında dim dik durur halde. The Miz ise onlardan uzak bir köşe de bekliyor.

The Miz: Her zamanki gibi bu Miz TV'nin de içine sıçtınız çok teşekkür ediyorum. 

(Ringden dışarıya çıkıyor)

The Miz: Ama bu sefer bi değişiklik olsun ve Miz dayak yemesin. 

(Arka alanın yolunu tutuyor)

Matanza ve Wyatt ise hala face to face halinde derken Matanza'ya aniden bir tokat geçiriyor! 

Matanza'ya işlemiyor tabi ama kasılmasıyla ne kadar sinirlendiğini görebiliyoruz. Şimdi tam karşılık verecekken..

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 2Q==

DERP!

Işıklar açıldığında Wyatt yerini kahkaha seslerine bırakıyor. Matanza çıldırmışcasına etrafına bakınıyor. Ringde abisinden başka kimseyi göremeyince sağa sola saldırıyor! Ardından ringin dışına çıkıyor ve ring basamaklarını dağıtıyor! Bu sırada yerde çekim yapan kameramanlardan birisini fark ediyor ve onu aldığı gibi bariyerlere fırlatıyor! 

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 7557346
Şimdi stage de 10 kişilik bir güvenlik görevlisi grubu beliriyor. Dario Cueto hemen mikrofona sarılıyor.

Dario Cueto: Sakın davranmayın. Gerçekten bunu istemezsiniz. Kardeşimi hiç biriniz tanımı-

Matanza güvenlik görevlilerine doğru bir anda sprint atıyor ve bir bowling topu gibi püskürtüyor onları adeta. Güvenlikleri iyice pert ettikten sonra arka alana gidiyor yine öfkeli bir şekilde.

-------------------------------------------------------------------------

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* L0ilo
Reklamlardan döndüğümüzde Paul Heyman'ın odasının önünde Edge'i görüyoruz. Tam kapıyı tıklatacakken Paul Heyman tesadüfen kapıyı açıyor ve Edge'i görünce biraz şaşırıyor.

Paul Heyman: Hayırlı olsuna geleceğini beklediğim son kişiydin.

Edge: Bence hiç bekleme çünkü bunun için burada değilim.

Paul Heyman: Karşında Brock Lesnar'ın avukatı yok hatırlatırım.

Edge: Evet karşımdaki kişi Brock Lesnar'ın avukatı değil. Çünkü şu an karşımda duran kişi Rise'nin başına geçtiğinde herkese hak ettiği muameleyi göstereceğini savunup duran ihtiyar bir Genel Müdür bozuntusu. Bende bunun için buradayım.

Paul Heyman: Tavrını hiç beğenme-

Edge: UMRUMDA DEĞİL! Bak Paul, lafı uzatmak istemiyorum. WorldWide'de neler olduğunu gördün. Daha sonra Showdown'da olanları da gördün. Ama Showdown'da olanlar durumu sadece beraberliğe getirdi ve ben beraberlikleri hiç sevmem. Ne demek istediğimi anlıyorsun değil mi?

Paul Heyman: Seni bu tavrın için bin pişman edebilirim ama yapmayacağım. Eski dostunla bir maç mı istiyosun? 

Edge: Evet, tam olarak bunu istiyorum.

Paul Heyman: O halde elde ettin.

Edge: Bu kadar kolay mıydı yani? 

Paul Heyman: Daha burada ne kadar dikilmeyi düşünüyorsun?

Voices!

Paul Heyman: Eski dostunun şu anda giriş rampasından ringe doğru yürüyor olması lazım.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 0bbf3389580879b40ed45cfe6437ab85_crop_north
Heyman hızlıca o bölgeden ayrılırken Edge sinirli bir şekilde saçlarını sıvazlayarak girişe doğru yöneliyor. Randy Orton'da ringe girmiş ve tauntlar atmakta.

Ardından Metalingus duyuluyor!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 862
Pyrolar patlasa da Edge Taunt atmadan ringe ilerliyor. 

Corey Graves: Bence Heyman'a trip atıyor.

Mauro Ranallo: Trip mi? Heyman'ın sülalesinin kaçıncı kuşağına sövüyor tahmin edemiyorum.

Book: Achilles
Randy Orton vs Edge

Hakem ikiliyi kontrol ediyor.  Ardından işareti veriyor ve maç başlıyor.  Hemen Lock-Up'a giriyorlar . Ardından Edge Head Lock bağlıyor . Şimdi Orton onu iplere gönderiyor . Edge iplerden sekiyor ve döndüğünde Orton boynundan tek eliyle yakalıyor ve yere atıyor onu . Şimdi Head Lock bağlayan Orton oluyor . Hakem Edge'ye pes edip etmediğini soruyor ve hayır cevabını alınca geri çekiliyor . Orton biraz daha sıkıyor . Edge yavaş yavaş kalkmaya çalışıyor . Şimdi ikiside ayakta . Edge'den bir dirsek darbesi . Bir tane daha . Orton sert bir yumruk ile cevap veriyor . Ardından onu iplere göndermek istiyor . Ancak Edge'den reverse geliyor ve Orton iplere gidiyor . Iplerden sekiyor . Edge Clothes Line vurmak istiyor ancak Orton eğiliyor ve arkadan yakalıyor . Ardından Back Breaker! Şimdi üzerine çıkıyor ve yumrukluyor onu . Ardından ayağa kalkıyor . Şimdi bir Knee Drop geliyor . Tuş deniyor Orton . 1...2... Edge atıyor . Orton bir tane daha Knee Drop vuruyor . Ardından Edge'nin kulağına biseyler söylüyor ve pis pis sırıtıyor . Ardından boynundan tutuyor ve kaldırıyor . Onu köşeye yolluyor . Body Block için koşuyor ancak Edge'den Big Boot! Orton 1-2 adım geri sekiyor. Tekrar üzerine koşuyor . Bu kez çekiliyor Edge! Şimdi arkasından yakalıyor ve Edge-O-Matic. Şimdi tuş deniyor . 1...2... bu kez Orton atıyor . Edge onu kaldırıyor ve iplere yolluyor . Ve çok güzel bir Body Cross! Tekrar tuş deniyor . 1...2... gene olmadi ! Orton atıyor yine . Edge saçlarına geriye atıyor ve ayağa kalkıyor . Nefesleniyor biraz. Orton iplere tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor . Edge şimdi üzerine koşuyor ve Running Knee. Orton eğilir vaziyette . Edge tekrar geliyor uzerine. Orton karnına sert bir dirsek vuruyor . Edge'yi saçlarından tutuyor ve ikinci iplerden aprona geçiriyor. Şimdi de karnına bir tekme. Boynundan tutuyor ve Rope Hung DDT! . ŞİMDİ ORTON'DAN RKO TAUNTLARI! ŞİZOFRENİK ŞİZOFRENİK MİMİKLER YAPIYOR ORTON! EDGE'DE KALKIYOR YAVAŞTAN! ORTON POZİSYONU ALDI! EDGE KALKTI! VE RKO! RKO!!! TUŞA GİDİYOR ORTON!!! 1! 2!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AMA 3 OLMUYOR! ARTIK ŞANSMIDIR BİLİNMEZ EDGE İPLERE O KADAR YAKIN BİR ŞEKİLDE YERE DÜŞÜYOR Kİ FIRSATI KULLANMASI HİÇTE ZOR OLMUYOR! Orton ise hakeme isyan etmekte. Oldukça uzun bir zaman dilimini hakeme itiraz ederek kullanıyor Orton. BU SIRADA EDGE KÖŞEDEKİ YERİNİ ÇOKTAN ALMIŞ VAZİYETTE! ORTON BİR AN İÇİN ARKASINI DÖNÜYOR! VE SPEAR!!! SPEAR EDGE'DEN!!! TUŞA GİDİYOR HEMEN! 1! 2! 3!!! 

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Latest?cb=20101212202940
Edge bu zorlu maçı kazanmayı biliyor! 

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Screen_Shot_2016-03-23_at_2.41.02_PM.0.0

EDGE ZAFERİ KUTLARKEN SAMI CALLIHAN DALIYOR RİNGE!! ARKADAN SİNSİNCE YAKLAŞIYOR VE HEADLOCK DRIVER!!! EDGE YERDE! CALLIHAN ONU TAKLİT EDERCESİNE SAÇLARINI SIVAZLIYOR DERKEN BİR ANDA RKO YİYOR ORTON'DAN!!! 

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Randy-orton-pose

Orton bir yılan gibi ikilinin etrafında dolaşıyor. Bu sırada bizde reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde main event var.

Corey Gravese: Şimdi sırada...

Mauro Ranallo: Main Event var!

Jerry Lawler: Hem de ne Main Event!

Written in Hellfire!

(CHEER)

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Maxresdefault
Yeni PWE Şampiyonu Sheamus ringe geliyor!

Corey Graves: Hatırlatmakta fayda var, bu maç singles maçtır. Yani hiç bir kemerin ortada olma durumu yoktur.

Something For You! Adam Cole'da ringe geliyor.

(BOO)

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Adam-cole-f

Jerry Lawler: Bu adama bayılıyorum.

Sheamus vs Adam Cole 
Champion vs Champion Match

Maça lock-up ile başlıyor iki güreşçi ama birbirlerine üstün gelemeyince Sheamus, Cole’u köşeye itiyor ve sıkıştırıyor oraya.Hakem geliyor ve iki güreşçinin arasına giriyor,onları ayırıyor ama Cole’dan sert bir tokat geliyor Sheamus’ın yüzüne! Sheamus büyük bir sinirle Cole’a saldırıyor ama Cole kaçıyor ve Sheamus’ın suratına köşeye çarptırıyor.Ardından seri şekilde yumru ve diz darbeleri atıyor Sheamus’a ama hakem yine ayırıyor onları ve Cole’a sakin olmasını söylüyor ama Cole oralı değil.Cole Sheamus’ın üzerine koşuyor bu sefer ama Axe Handle geliyor ve Adam Cole yere düşüyor,hemen kalkıyor ve birde Clothesline Cole yerde ama bu sefer kalkamadı! Sheamus tuş deniyor ama Cole 1 olmadan kurtuluyor..Sheamus acele etmeden Cole’u kafasından tutuyor ve ayağa kaldırıyor ardından bir Headlock bağlıyor ve sıkıca tutuyor.Cole biraz çırpınıyor ama bir süre sonra hareketleniyor ve Sheamus’ın sırtını iplere yaslıyor ardından kafasını kurtarıp Sheamus’ı Irısh-Whip’e gönderiyor ve geri gelince bir Clothesline atıyor Sheamus hemen kalkıyor ve Back Drop yapıyor Sheamus sertçe yere düşüyor! Cole seyircilere bakıp sırıtıyor biraz ve boo alıyor yoğun bir şekilde cevap olarak orta parmağını gösteriyor Cole! Cole seyircilerle ilgilenirken Sheamus ayağa kalkıyor, Cole onu son anda fark ediyor ve Clothesline vurmayı deniyor ama Sheamus sıyrılıyor, Cole’u yakalıyor ve Irısh Curse! Cole çırpınıyor yerde acıdan! Seyirciden büyük cheer var! Sheamus kollarını iki yana açıyor ve klasik tauntunu yapıyor seyirciden daha fazla cheer geliyor. Sheamus şimdi kaldırıyor Cole’u ve köşeye gönderiyor ardından üzerine koşuyor ve Clothesline! Cole darbenin etkisiyle ringin ortasına kadar yürüyor aynı esnada Sheamus’da iplerden sekiyor ve Brogue Kick! Brogue Kick! Bitti bu iş!! Sheamus tuşa gidiyor 1! 2!

COLE KURTULDU! ADAM COLE KURTULUYOR! Sheamus inananamıyor buna! Sheamus büyük bir hışımla Cole’u yerden kaldırıyor ve bir diz darbesi atıyor karnına ardından Scoop Slam ile yere çarpıyor Cole’u ve birde Knee Drop atıyor Cole acı içinde ayağa sıçrıyor, Sheamus onu tutuyor ve Powerbomb pozisyonuna getiriyor derken Cole diriliyor birden ve Back Drop yapıp Sheamus’u arkasına fırlatıyor, Sheamus ayağa kalkıyor ve Cole’dan bir clothesline,ardından ikincisi ve en sonunda da bir PowerSlam ve Sheamus yerde bu sefer ve Adam Cole, Sheamus’ın tauntunu yapıyor seyirciye doğru! Seyirciyi çıldırtıyor resmen Cole! Cole şimdi Sheamus’ı ayağa kaldırıyor ve Brainbuster yapıyor hemde dizinin üstüne! Cole tuşa gidiyor 1! 2! Ama Sheamus kurtuldu! Cole sinirleniyor ve hakeme bağrıyor biraz ama hakem onu pek takmıyor.Cole şimdi arkasını dönüyor,Sheamus dizlerinin üstünde iplere doğru sürünüyor.Cole yanına gidiyor ve Sheamus’un kafasını iplere bastırıyor acı içinde bağrıyor Sheamus! Hakem hemen geliyor ve Cole’a bırakmasını söylüyor ama Cole bırakmayınca hakem saymaya başlıyor, sayı üç olduğunda Cole tutmayı bırakıyor ve Sheamus boğazını tutarak ringden aşağıya yuvarlanıyor.Cole’da hemen onunla beraber iniyor ringden ve Sheamus’u kafasından tutup merdivenlere çarptırıyor! Sheamus öylece kalıyor yerde.Cole şimdi yanına gidip birkaç yumruk atıyor Sheamus’a ardından ayağa kaldırıyor, ringin iplerine doğru Clothesline derken Sheamus engelliyor ve direğe çarpan Adam Cole oluyor! Adam Cole çok kötü çarptı kafasını direğe! Adam Cole şimdi bariyerlere yaslanmış şekilde duruyor ve kafasını tutuyor ama kanama yok.Sheamus birden koşuyor ve clothesline yapıyor Adam Cole seyircilerin arasına düşüyor! Sheamus kendini ringe atıyor hakem Count-Out saymaya devam ediyor bu arada sayı 6’da. Cole son gücüyle kendini bariyerlerin diğer tarafına atıyor ardından ringe sokuyor kendini sayı tam 9’dayken! Sheamus hemen köşeye geçiyor ve tauntlara başlıyor!  Şimdi Cole zor zahmet ayağa kalktı, Sheamus koşuyor... AMA COLE'DAN ANİ BİR SUPERKICK! AMA SHEAMUS ELİYLE TUTUYOR ADAM COLE'UN AYAĞINI! COLE VAKİT KAYBETMİYOR VE HEMEN BİR ENZIGUIRI VURUYOR! SHEAMUS SERSEMLEYEREK İPLERDEN SEKİYOR VE DÖNDÜĞÜNDE BROGUE KICK!! BROGUE KICK!!! AMA TUŞA GİDEMİYOR!! İKİSİ DE ÖLÜ GİBİ YATIYORLAR YERDE!! İki isimden ses soluk çıkmayınca hakem saymaya başlıyor! 1! 2! 3! 4! 5! 6! 7! 8!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Diving-knee-strike
 Ama hakemin suratına bir anda bir Diz Darbesi iniyor!! 

Corey Graves: SETH ROLLINS BURADA!

Mauro Ranallo: Aslında bakarsan, MASSACRE BURADA!! 

Rollins'in ardından Ambrose Christian ve Ziggler'de ringe giriyor. Jacobs ise ringin dışında kalıp onları seyrediyor. Rollins yerdeki Sheamus'a dalarken Christian ve Ziggler'da Cole'la uğraşıyor. Ambrose ise köşeye geçip sigara yakıyor ve Renee'ye küfürler savuruyor. Ambrose'u gören Jacobs kafasını öne eğip ''ben napıcam bu manyakla aq'' diyor. 

Mauro Ranallo: Hiç şansları yok. 

OMEN IN THE SKY!!!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Anderson-gallows

GALLOWS & ANDERSON KOŞARAK RİNGE GİRİYORLAR!

Ama Massacre dersine iyi çalışmış! Gallows ve Anderson ringe girer girmez dördü birden ikilinin üstlerine çullanıyorlar ve geldikleri gibi ringin dışına yolluyorlar! Ardından ringde tauntlar atmaya başlıyorlar. Jimmy Jacobs ringe gelmek üzere basamaklara doğru yürüyor. 

VOICES!!

Jacobs bir anda kala kalıyor. Diğer Massacre üyeleri de anında siper alıyorlar.   

AWESOMEEE!!!

Corey Graves: WHAT THE HELL???

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 2vjem3a

The Miz stage de görünüyor. Orton bile şaşırıyor onu gördüğüne. Yavaşça Orton'ın yanına yaklaşıyor ve Massacre üyeleriyle kesişiyorlar. Jacobs'ta spiker masasının olduğu tarafa geçerek olanları seyretmeye devam ediyor.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Corre-nexus

Şimdi Sheamus ve Cole bir anda ayağa kalkıyorlar ve arkadan saldırıyorlar Massacre üyelerine! Miz ve Orton'da hemen ringe giriyorlar! Miz-Ziggler, Ambrose-Orton, Sheamus-Rollins, Christian-Adam Cole şeklinde yumruklaşıyorlar! Ring karışıyor resmen!

BU SIRADA BİR MÜZİK DAHA DUYULUYOR! 

Heyman'ın müziği duyulunca Jacobs Massacre'ye geri çekilmesini söylüyor. Diğer ekipte buna uyuyor ve ringdeki kargaşa duruluyor bir anda. Jacobs ringe giriyor bu sırada.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* StxHwbE 

Paul Heyman:  

Paul Heyman: İlk şovum da bu şekilde olay çıkartmanız hoşuma gitmedi değil ama bokunu çıkartmaya gerek yok.

Ringe girer

Paul Heyman: Mr. Jacobs, şirket üzerinde ki ''SINIRSIZ'' yetkilerinizin farkındayım. Ama, bununla barışık değilim. Olacağımı da hiç sanmıyorum.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Jacobs
Jacobs: Kağıt kalem getirin oğlum, şirketi Heyman'a veriyoruz.

Massacre bir anda kahkahaya boğulur. 

Heyman: Esprilerine sonra gülerim. Şimdi gerçekten iş konuşmak istiyorum.

Jacobs jest ve mimikleriyle buyur işareti yapıyor.

Heyman: Senin çıkaracağın 5 kişilik takıma karşılık benim çıkaracağım 5 kişilik takım Survivor Series'te karşıya gelecekler.

Jacobs: Ee?

Heyman: Benim takımım kazanırsa, Rise her şeyiyle bana ait olacak. Senin takımın kazanırsa-

Jacobs: Ben ne istersem onu yapacaksın!

Heyman boncuk boncuk terler akıtmaya başlıyor. En sonunda kararlı bir şekilde mikrofonu ağzına götürüyor.

Heyman: Anlaştık! 

El sıkışıyorlar.

Jacobs: Anlaştık!

Heyman ve Jacobs farklı köşelerden ring dışına çıkıyorlar. Heyman arka alana doğru gidecekken Jacobs kenardan mikrofon alıyor.

Jacobs: Mr. Heyman!

Heyman bir anda durup Jacobs'a dönüyor.

Jacobs: Bu kıyağımı unutmayın.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* OTL11_Photo_110
Heyman şaşkın bir ifadeyle Jacobs'a bakarken Christian'dan bir anda Spear geliyor Orton'a ve ringdeki topluluk yeniden kavgaya tutuşuyor!!! 

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Scf_display_image

Ortalık yine karıştı derken Miz fırsatçılığını konuşturuyor ve Christian'ı yakalıyor arkadan! Ardından Scull Crushing Finale!!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* F98110ad262b08ea003ea72109b4128b_crop_north

Ama arkasını döner dönmez Superkick geliyor Ziggler'den!! 

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 70de73db4ec061a84d2efce568aefccd39dd4d5c_hq
Ardından bir Superkick daha! Ama bu sefer Adam Cole'dan Ziggler'e geliyor!!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* ME_111_Photo_18-3020014440

Ama o Cole'da Dirty Deeds'le tanışıyor Superkick'in devamında!!!

Corey Graves: Bir cisim yaklaşıyor efendim!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* SD-789-Photo-1342874031502_3213526

RKO!!! RKO AMBROSE'A!!

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* 019030b9f32ddd4528bb1fe6af7771cb_crop_north

Seth Rollins'ten bir tekme geliyor hemen Orton'ın karnına! İplerden sekiyor beraberinde ve Curb Stomp!! Bu sırada Sheamus'un üstüne geldiğini görüyor ama Enzuguiri ile geri püskürtüyor onu! Ardından bir tekme de Sheamus'un karnına vuruyor! Şimdi iplerden sekiyor Curb Stomp için...

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Brogue-Kick-Sheamus
AMA İPLERDEND DÖNDÜĞÜNDE BROGUE KICK İLE KARŞILAŞIYOR!!! SHEAMUS RİNGDE KALAN SON ADAM OLUYOR!

Corey Graves: Herife boşuna ''Son'' Kelt Savaçısı demiyorlarmış.

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* Sheamus-wrestlemania

Sheamus sevinç gösterilerinde bulunuyor!

Corey Graves: Bayanlar ve baylar bu muhteşem Rise şovunu burada noktalıyoruz.  Main Event'in de  Tam 7 farklı bitirici hareket izlediğimiz bu muhteşem Rise şovunu noktalıyoruz. Gelecek haftaya görüşmek üzere! 

En son The Beast tarafından Çarş. 17 Ağus. 2016, 20:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:12

Güzel açılmış şov.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:12

Hadi başlayalım.
Mike Mizanin
Main Eventer
Main Eventer
Mike Mizanin

REP Puanı : 5

Michigan göndermesi hoşuma gitti.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:14

Kemik kadro belirsin yeni part atarık.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:16

Sonunda siteye girebildim.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:18

Rise da yeni dönem hayırlı olsun.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:21

Yeni part geldi ve açılış segmenti iki partta bitti.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:25

Sheamus'a zamanında senin kemerin yok diyen çocuk şu an ağlıyor.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:25

Oktay reis yine lafı koymuş.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:27

Beyler bana da bi rank versek mi diyorum hani böyle kuru kuru olmuyor len mQ
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:29

The Beast demiş ki:
Beyler bana da bi rank versek mi diyorum hani böyle kuru kuru olmuyor len mQ
Buyur rank.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:31

Guzel promo kesmis sehmuz baba.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:33

Guzel promo kesmis sehmuz baba.
Mike Mizanin
Main Eventer
Main Eventer
Mike Mizanin

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*   17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!* EmptyÇarş. 17 Ağus. 2016, 18:33

Harbiden sağlam promo

17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» 26 Ağustos Rise! *LIVE*
» 5 Ağustos Rise! *LIVE*
» 12 Ağustos Rise! *LIVE FROM PWE HEADQUARTERS*
» 26.04.2014 RAW Live From New York
» PWE Live Event / Hell's Kitchen, New York