PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

26 Ağustos Rise! *LIVE*

+7
Ace of Diamonds
RDChampion
Connecticut Blue Blood
Achilles
YEAHYEAHYEAH
Texas Rattlesnake
The Charismatic Enigma
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

26 Ağustos Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:02

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Bu Rise şovuna hazır mısınız ? Duyduk ki şovlar sönük kalıyormuş.

Mauro Ranallo: Emin olun ki bundan sonra öyle olmayacak. Çünkü artık ortada yeni bir Rise var. 

Jerry Lawler: O yüzden çok bekletmeyelim ve şovu başlatalım.

Swiss Made!

26 Ağustos Rise! *LIVE* WWE-Antonio-Cesaro-Holding-United-States-Champion-Belt

PWE Hardcore Şampiyonu geliyor, The Swiss Superman Cesaro Rise da.

26 Ağustos Rise! *LIVE* Antonio-Cesaro-On-Mic-..

Şampiyon ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Cesaro: Normalde Road To Future da görürdünüz beni. Ama diğer Road To Future kadrosunun akisne aralar da ana kadro şovlarında yer alabiliyorum. Çünkü ben PWE'nin bir Şampiyonuyum, 2 kez Hardcore Şampiyonu ve Hardcore Classic kazananı. Bu beni RTF de ki herkesten farklı kılıyor. Dün gece onlar kendi şovunu yaptı ve bende Rise da yer almak istedim. Açıkça konuşmak için. Gelişim brandinde ki herkesten iyi olduğumu biliyorum. Ve düzenli olarak ana kadro üyesi olsam yarısını da tokatlarım. Ama bana bu şekilde de uyuyor. Rise da yeni zamanlarmış. Ben de benim gibi bir Profesyonelin renk katacağını düşündüm. Benimle aynı fikirde olmayan varsa oturup beklemesin. Adam gibi yüzleşsin benimle.

Miracle!

26 Ağustos Rise! *LIVE* Maxresdefault

Mike Bennett geliyor ve yanında eşi Maria var. Ringe giriyorlar.

Mike Bennett: Cesaro, Cesaro. Bir şey de haklısın. Sana hiç ama hiç katılmıyorum. O yüzden çeneni kapatmak, kıçını tekmelemek ve o kemeri senden almak için buraya geldim. Ne diyorsun ? Bu ringde kalıp adam gibi benimle yüzleşebilecek misin ? Bunu evet olarak alıyorum.

Maria: Çok uzatmayalım. Cesaro kemerine son bir kez bak, çünkü az sonra senin elinde olmayacak. Hemen buraya bir hakem gönderin.

Bir hakem ringe geliyor, Maria da ringden iniyor.

Hardcore Match for Hardcore Championship

Cesaro (c) vs Mike Bennett

Bennett bir Clothesline deniyor ama Cesaro kaçıyor ve DISCUS EUROPEAN UPPERCUT! Cesaro Bennett'i kaldırıyor ve Karelin Lift yapıyor. Hemen ringden iniyor Cesaro ve bir sandalye alıyor. Bennett bir Big Boot yapıyor. Cesaro iplerden sekiyor ve yumruk atıyor ama Bennett kaçıyor ve belinden kavrıyor, bir de German Suplex yapıyor. Bennett tuşa gidiyor 1.. 1.50 da atıyor Cesaro. Mike Bennett hemen ayağa kalkıyor ve sandalyeyi alıyor. Cesaro da kalkıyor, Bennett sandalyeyi savuruyor ama Cesaro eğilerek kaçıyor ve SPRINGBOARD EUROPEAN UPPERCUT!!! Cesaro sandalyeyi alıyor ve Bennett'in sırtına geçiriyor. Ve bir kez daha. Bir tane daha geçiriyor Cesaro ama durmuyor 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. 10.. Bennett'in sırtı pert oldu, iş çıkmaz artık ona. Cesaro tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Cesaro kemerini koruyor ve Bennett'e sert bir ders veriyor.

26 Ağustos Rise! *LIVE* 35_RAW_10012012jg_0537

Cesaro kemeriyle poz veriyor ve ringden ayrılıyor. Kameralar da spikerlere dönüyor.

Corey Graves: Rise şovuna daha iyi başlayamazdık sanırım. Bennett'den iyi bir performans geldi ama yetmedi.
Mauro Ranallo: Evet, Corey. Sanırım başlayamazdık. Bennett cesurca geldi ve meydan okudu ama başarısız oldu.
Jerry Lawler: Gelerek cesurca davrandı ama maçta da aptallığını konuşturdu.

Kameralar girişe çevriliyor.

My Time Is Now!

26 Ağustos Rise! *LIVE* John-Cena-Entrance

15 Kez Dünya Şampiyonu olmuş biri geliyor, bu isim John Cena'dan başkası değil.

Devil's Sky!

26 Ağustos Rise! *LIVE* 24016_original

''The Cleaner'' Kenny Omega geliyor.

Singles Match

John Cena vs Kenny Omega

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Cena ve Omega Lock Up ile başlıyorlar. Omega kısa sürede üstünlüğü kuruyor ve Cena'nın karnına bir diz atıyor, diziyle de Cena'yı yere atıyor, Headlock bağlıyor Omega. Cena hareketleniyor ama Omega da dirsek darbeleri indiriyor ve kilidi bırakıyor. Cena hemen kalkıyor ve Omega'nın üstüne gidiyor ama Omega Shoulder Tackle yapıyor. Cena hemen kalkıyor ve Arm Drag ile atıyor onu. Omega da hemen kalkıyor ve Superkick! deniyor ama Cena eğiliyor, BELLY TO BACK SUPLEX ile atıyor onu. İplerden tutunarak kalkıyor Kenny, Cena'dan bir Clothesline geliyor. Kenny kalkıyor ve bir kaç yumruk atıyor Cena, sonra iplere gönderiyor ve bir Clothesline daha. Cena hızlı bir taunt yapıyor ve Omega'yı kaldırıyor, Fisherman Suplex deniyor ama Omega direniyor ve kurtuluyor. Hemen yumruklar atıyor Omega, bir de karna tekme atıyor ve ittiriyor Cena'yı, JUMPING HIGH KNEE vuruyor Omega. Cena ise ayakta sallanırken Omega bir de Dropkick vuruyor, Cena köşeye geriliyor. Ama hemen köşeden desteği alıyor Cena ve Kenny'nin üstüne gidiyor. Kenny Omega Drop Toe Hold ile Cena'yı yere düşürüyor. Beline 3 kez tekme atıyor Omega ve iplerden gerilip Low Angle Dropkick vuruyor. Tuş deniyor Kenny 1.. 1.15 da atıyor Cena. Omega hemen ayağa kalkıyor ve BC tauntu yapıyor. Cena'yı kaldırıyor. Inverted Facelock Backbreaker yapıyor ve Cena'yı omuzluyor, Fireman's Carry Gutbuster geliyor Omega'dan ve bir de sert bir LARIAT çakıyor Cena'ya. Kenny Omega Cena'ya karşı büyük zirve yapıyor. Şimdi köşeye geçiyor Omega ve Cena'nın kalkmasını bekliyor. Cena kalkıyor ve V-TRIGGER!! Kenny tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Cena. Omega 3 oldu 3 diyor ama hakem değil dedi. Omega sinirini Cena'dan çıkartıyor. Tekmeliyor onu. Sonra ayağa kaldırıyor ve sırtına alıyor, Rolling Fireman's Carry Slam!! Köşeye çıkıyor Kenny Omega, MOONSAULT ile atlıyor.

Cena ÇEKİLİYOR... Ve Omega sert iniş yapıyor. Karnını tutarak ayağa kalkıyor, Cena arkadan geliyor ve Throwback yapıyor. Tuş deniyor Cena 1.. 1.75 de atıyor Omega. Cena yerde ki Omega'yı kaldırıyor ve sırtlıyor, Emerald Flowsion geliyor Cena'dan. Omega hızlı kalkıyor ve bir kaç yumruk atıyor ama Cena da karşılık veriyor ve onu köşeye atıyor, Omega sırtını çarpıp ringin ortasına doğru süzülüyor. Cena da yakalıyor onu ve HURRICANRANA geliyor Cena'dan. Bir de DDT yapıyor. Köşeye çıkıyor Cena. DIVING LEG DROP BULLDOG ile atlıyor ama Omega kaçıyor. Ve Cena da ringe çakılıyor. Cena hakemden tutunarak kalkıyor ve arkasını dönüyor ama Kenny Omega onu omuzluyor ve Attitude Adjustment!! yapıyor Omega, Cena'yı kendi silahıyla vuruyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.50 de atıyor John Cena. Omega hemen kalkıyor, Cena da dizlerinin üstünde duruyor ve Omega EX HADOUKEN yapıyor. Cena sarsılıyor ama düşmüyor. Omega bir kez daha EX Hadouken yapıyor ama Cena eğilip kaçıyor. Omega arkasını dönüyor, Cena omuzluyor onu ve ATTITUDE ADJUSMENT!!! Cena tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. ve maç bitti. Nefes kesen bu maçta Cena Omega'yı yeniyor.

26 Ağustos Rise! *LIVE* 24568

Cena bir mikrofon alıyor.

John Cena: Az önce de gösterdiğim gibi ben her yerde ve her zaman bir maça çıkabilirim. Ve bu genç adama da bir ders verdim. Güzel efor sarf etti ama bu Big Match John'u alıkoymaya yetmedi. 15 Kez ana kemer kazanan biriyle maça çıkmak böyledir sevgili Kenny. İyi denemeydi. İstersen haftaya tekrar deney-

Bullet Club F-f-f-For Life !

Shot'Em! Bullet Club geliyor.

26 Ağustos Rise! *LIVE* Adam-cole-when-the-belt-is-on-th-620x350

Adam Cole en önde geliyor, takım elbise var üstünde. Yanında Callihan & Gallows & Anderson var. Üçlüyü ringe yolluyor.

Callihan, Gallows, Anderson ringe giriyorlar ve Cena'ya saldırıyorlar. Gallows & Anderson kaldırıyor Cena'yı, tutuyorlar ve Callihan BICYCLE KICK çakıyor. Gallows onu omuzluyor ve Club'dan BOOT OF DOOM geliyor. Omega ayağa kalkıyor ve yerde ki Cena'yı yumrukluyor. Ayağa kaldırıyor Cena'yı ve KATAYOKU NO TENSHI yapıyor. Cole ringe geliyor ve Bullet Club tauntu yapıyor. Biz de bu görüntüler sonrasında reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve bir müzik duyuluyor.

EL CHAPO! Conor McGregor'a karışık tepkiler var arenada.

26 Ağustos Rise! *LIVE* W82108s

Wildcard şampiyonu ringe giriyor ve eline bir mikrofon alıyor.

Conor McGregor: Normalde ucuz kablolu televizyonlarınızdan izleyebileceğiniz şovlarda pek bulunmamak prensibimdi ama ortada olmayışımla biraz rehavete kapıldığınızı gördüm. Lafı pek uzun tutmayı planlamıyorum, Miz'i öyle bir dövdüm ki artık aramızda bile değil. Tüzel saçmalıklar umrumda bile değil, onu benimle aynı ringe çıktığına pişman ettim, rövanş hakkını bile istemedi. Belimde gördüğünüz bu kemer de küçük bir ödül oldu benim için. Bu ödülümü ortaya koymaktan çekinmiyorum. İsteyen 'güreşçi' gelebilir ve benim sertliğimi test etmeye çalışabilir. Ama görecekleri tek şey tekmelerimden sonra çökecek karanlık olu-

Glass Shatters! (CHEER)

26 Ağustos Rise! *LIVE* Stone-cold

Muhteşem bir destek altında ringe ilerliyor Stone Cold. Conor'un onu sessizlikle izlediğini görüyoruz. Stone Cold hemen köşeye çıkıyor ve iki bira istiyor. Birini kafasına diktikten sonra iniyor ve diğerini Conor'a fırlatıyor. Conor havada yakalıyor ve şaşkınlıkla Steve Austin'e bakıyor.

Steve Austin: İrlandalı değil misin birader? İkramım olsun sana.

Conor birayı açıyor.

Steve Austin: Güzel, sen biranı yudumlarken benim de söyleyeceğim bir kaç şey var. Hakkını verelim McGregor, sert bir piçsin sen. UFC'de kafesin içinde yaptıklarını izledim ve gayet beğendiğimi söylemem lazım. Ama şunu bil ki İsa Mesih bile olsan bu ringe çıkıp bu seyircilere, bu endüstriye saygısızlık yapamazsın. Anlıyor musun beni?

Conor McGregor: Öncelikle 'kibar' sözlerin için teşekkür ediyorum Austin. Ama şunu bil ki istediğim kişiye saygısızlık yapabilirim çünkü ben bö-

Steve Austin: What?

Conor McGregor: Lafımı bir daha kesmemeni tercih ederim.

Conor McGregor: Kes şunu yaşlı adam, seni son kez uyarıyorum.

Conor ağzını yeniden açamadan Austin konuşmaya devam ediyor.

Steve Austin: Nasıl biri olduğun emin ol ne benim ne de buradakilerin sikinde. Senin gibilerini çok gördüğüme emin olabilirsin. İnan bana, senin boyundan fazla tecrübem var. Senin gibiler hep saygısızlıklarıyla bir şeyler başarabileceklerini sandılar ve ben de onlara Mike Tyson'a verdiğim cevabı verdim. Ahan da bu.

Austin orta parmaklarını Conor'a gösteriyor. Conor sinirlenip bir yumruk sallıyor Austin'e ancak Austin koluyla bloke ediyor ve Conor'a vuruyor yumruğu. Conor suratını tutarken Austin'den onun karnına bir tekme ve STUNNER! Wildcard şampiyonu Conor geri sekerken Austin, Conor'un yerde bıraktığı birayı alıyor ve kendi birasıyla tokuşturup içmeye başlıyor. 

26 Ağustos Rise! *LIVE* Thirsty-Grab-A-Stone-Cold-Steve-Austin-Beer

Kameralar arka alanda. Tag Team Şampiyonları Christian ve Dolph Ziggler'ı görüyoruz.

Dolph Ziggler: Bu akşam ne yapıyoruz ?

Christian: Bilmiyorum, Jacobs oralara hakim olun, karşınıza çıkanı indirin dedi.

Dolph Ziggler: Hmm, o zaman biz de birilerini indirelim.

Christian: Aklında ne var ?

Dolph Ziggler: Ringe çıkalım da millet iki düzgün şampiyon görsün. 

Christian: Kulağa hoş geliyor.

Miss Murder!

26 Ağustos Rise! *LIVE* Christian_bio
26 Ağustos Rise! *LIVE* Dolph-Ziggler-620x350

PWE Tag Team Şampiyonları geliyor, bakalım Ziggler ve Christian'ın aklında ne var.

İkili ringe giriyor Christian ve Ziggler mikrofon alıyor.

Christian: WorldWide da Club maymunlarını yendik ve ikimiz de PWE de daha önce elde edemediğimiz bir başarıyı elde ettik. Sana da tuhaf gelmiyor mu Dolph ? İkimizin PWE de elde edemediği bir başarı ?

Dolph Ziggler: Çok fazla bir şey kalmadı aslında. Ama bu güzelim şampiyonluklar bize çok yakışıyor. Sen orada ki. Şişman çocuğun arkasında ki gözlüklü kız. Bizim bir fotoğrafımızı çek. Boydan al ki şampiyonluklar da iyice çıksın.

Christian: Güldük eğlendik yeter Ziggler. Aslında bir daha düşündüm de yetmez. Az daha eğlenelim. WorldWide sonrası Showdown da ise Jacobs'a karşı savaş ilan eden ve gerçekten kazanabileceğini düşünen iki göçmeni yendik.

Dolph Ziggler: Avrupalılar ya, çok savaş verdiler. Çok kavga ettiler, sadece güç ile savaş kazanılır zannediyor köylüler. Amerika'ya bakın, Kanada'ya bakın. Zeka ile savaş kazanıyorlar. Güç her zaman güç değildir. Bunları o iki köylüye gösterdik.

Christian: Sonra Rise da Gallows ve Anderson'ı bir kez daha paket servis yaptık ve sanırım onları Japonya'ya gönderdik. Sırada ne var Dolph ?

Dolph Ziggler: Bilmiyorum, galiba şampiyon olduğumuz 2 hafta için de şirkette bulunan tüm takımları en az 1 tur dövmüşüz. Asıl soru ise sırada ki kim ? Şimdi kimi aşağı alacağız ?

Bir ses duyulur.

Big E: Oooo, Massacre Club. Yerlerinizde oturun ve sakin olun, eğlenmenize bakın. Ellerinizi gelecek RTF Tag Team ve PWE Tag Team şampiyonları için çırpın. Ve gücü hissedin. It's a New Day, Yes It Is.

New Day, New Day!

26 Ağustos Rise! *LIVE* New-Day

Xavier Woods, Big E, Kofi Kingston girişte. New Day klasik şekilde ringe geliyor.

26 Ağustos Rise! *LIVE* Newday

Üçlü ringe giriyor ve hepsi birer mikrofon alıyor.

Xavier Woods: Demek biraz kavga arıyorsunuz. New Day size bir tane verebilir. Son derece eğlendirici olacağını garanti ederiz.

Kofi Kingston: Son 2 hafta için de bir kaç takımı ''indirmiş'' olabilirsiniz ama peki New Day ? Oooo, hiç bir zaman bizim gibi bir üçlü ile karşılaşmadınız. Ne dersiniz çocuklar, bir çılgınlık yapalım.

Big E: Yoksa korktunuz mu ? Ama siz korkmazsınız. Çünkü sizler Massacre Club'sınız. Bu arada beyler isimleri kim seçiyor ? Batman çizgi romanından fırlamış bir isim olmuş sizin grubun adı. Ben isim bulmada çok yaratıcıyımdır, isterseniz size yardım edeyim. Merak etmeyin beleşe.

Christian: Siz üçünüz nasıl girdiniz buraya. Burası Road to Future değil.

Dolph Ziggler: Aynen. Yeni gelenlerin arena arka sokakta kalıyor. Siz oraya gidin, burası PWE ve burası Friday Night Rise! Gidin ve tuhaf maskeli ejderhalılar ile kavga edin. Belki başarılı olursanız RTF Tag Team şampiyonu olursunuz.

Ziggler ve Christian kahkaha atar. New Day sinirlenir.

Xavier Woods: Yoksa cidden korkuyor musunuz ? Ama sizler Massacre Club'sınız beyler. Festival havanız, ''katliam'' neşenin nerede ?

Kofi Kingston: Xavier haklı. Kavga istiyorsanız biz varız, siz de varsanız biraz daha işleri ilginçleştirelim ve o güzelim kemerleri ortaya koyun.

Xaiver Woods: Tuhaf maskeli ejderhalılar ile de bir kemer mücadelesi veriyoruz ama neden hem ana kadro da hem de gelişim kadrosunda Tag Team şampiyonu olmayalım ki ? Neden ?

Woods & Kingston: Neden ? Neden ?

Big E: BECAUSE, NEW DAY ROCKS! NEW DAY ROCKS!

New Day & Arena: NEW DAY ROCKS! NEW DAY ROCKS! NEW DAY ROCKS!

Christian: Tamamdır. Ama kaybedince çok ağlamayın.

Dolph Ziggler: Veya pozitif olmak ile ilgili de palavra atmayın, yemezler.

İki takım da hazırlanıyor. New Day kim maçta olmayacak diye kendi arasında Taş, Kağıt Makas oynuyor. İlk raunt da Woods ve Kingston makas, Big E taş yapıyor. İkinci raunt da Woods ve Kingston taş yapıyor. Üçüncü rauntta Woods tekrar taş, Kingston ise kağıt yapıyor. Ve Xaiver Woods maç dışında kalıyor.

PWE Tag Team Championship Match

The Massacre Club (Ziggler & Christian) vs New Day (Kingston & Big E)

Ziggler ve Big E ringde. Christian Ziggler'a tavsiye verirken Big E Corner Clothesline çakıyor. Ziggler'ı hemen alıyor oradan ve BELLT TO BOOTY ile ringin diğer tarafına atıyor. Ayağa kalkıyor, Christian onu çeviriyor ve tokatı patlatıyor. Sanırım bunu yapmamalıydı çünkü Big E'nin yüz ifadesi 3 saniye içinde çok değişti derken Big E bir yumruk attı Christian'a, bir tane daha attı. Bir de Shoulder Thrust yaptı ve Christian yere düştü, Big E arkasını döndü ve Ziggler da JUMPING DDT yaptı. Ziggler tuşa gidiyor 1.. 1.50.. de atıyor Big E. Ziggler bacaklarına tekme atıyor ve Headlock bağlıyor. 1 Dakika boyunca Ziggler rakibini yerde tutuyor ama Big E ona fazla geliyor. Hızlıca kalkıyor Big E ve yandan yakalıyor Ziggler'ı, Side Belly to Belly Suplex yapıyor. Big E sürünüyor köşeye doğru ve Kingston tag alıyor, Ziggler da ayağa kalkıyor ve Kofi SPRINGBOARD CLOTHESLINE!! ile onun üstüne atlıyor. Ziggler kalkıyor ve Kofi Dropkick yapıyor. Bir daha kalkıyor ve yine Dropkick geliyor. Kingston Ziggler yerdeyken tekmeler atıyor, Ziggler hemen iplere tutununca bırakıyor, Kofi üstüne gidiyor ama hakem araya giriyor. O sırada iplerden olan Ziggler'a yumruk atıyor Xavier Woods. Bunu gören Christian Woods'un yanına gidiyor, hakem köşene geç diyor ama Christian hakemi dinlemiyor ve Clothesline yapıyor Woods'a. Big E de dostum ne yapıyorsun diyor, onun da ayağından tutup çekiyor, suratını kötü çarpıyor Big E. Ama Christian daha bitmedi diyor. Big E'yi kaldırıyor, galiba Suplex deniyecek. Ama Kofi Kingston Somersault Plancha! ile atlıyor üstüne. Kofi takım arkadaşlarını kontrol ediyor ve ringe giriyor. Ziggler'dan Flying Clothesline geliyor, Kofi kalkıyor ve bir tane Flying Clothesline daha geliyor. Kingston köşeye çekiliyor, bu sefer Ziggler'dan Stinger Splash ardından da Standing Neckbreaker geliyor. Heart Stopper yapıyor Ziggler ama Xavier Woods, Kofi'yi dışarı çekince omzunu yere çarpıyor. Ziggler iplerden kafasını çıkartıyor ve Woods'a onu ringe sok diye bağırıyor ama Kofi'den ROUNDHOUSE KICK geliyor, tam Dolph Ziggler'ın kafasına. Kofi arkasını dönüyor ve SPEAR!!! 

Christian bir Spear çakıyor ve köşesine geçiyor. Xavier Kofi'yi ringe sokuyor ve Big E'yi ayağa kaldırıyor. Ringde Ziggler da Kingston da yerde, Christian köşede tag bekliyor, Big E de şimdi aprona çıktı, o da tag bekliyor. Dolph ve Kofi de sürünerek gidiyor, Ziggler arkasını dönüyor ve Kofi'nin bacağını tutuyor. Kofi ayağa kalkıyor ama bir bacağı Ziggler'ın elinde kaldı, tag için ilerliyor ama yetişemiyor, Ziggler da kendi köşesine doğru 1 adım attı AMA Kingston ENZUIGIRI vuruyor. Kingston az daha ilerliyor ve tag verdi. Big E ringe giriyor. Ziggler kalkıyor ve Big E'den E-Train! geliyor. Ziggler yine kalkıyor ve bir E-Train! daha. Big E rakibini kaldırıyor ve Body Slam yapıyor. İplerden geriliyor Big E ve Running Splash yapıyor ama Ziggler çekildi. Big E karnını tutarak kalkıyor, Ziggler ROLL UP alıyor 1.. 2.. attı Big E. Dolph kalkıyor ve köşesine dönüyor ama Big E kolundan tutup çeviriyor, Ziggler Backhand Elbow vurup Christian'a tag veriyor. Christian köşeye çıkıyor ve FLASHPOINT!! Christian rakibini kaldırıyor ve Fisherman Suplex yapıyor, tuş deniyor 1.. 2.. 2.50 de atıyor bu sefer Big E. Xavier aprona çıkıyor ve dikkat dağıtıyor. Christian onun üstüne gidiyor ama apronda ki Kingston ona Clothesline vuruyor. Christian iplerden tutunarak kalkıyor ama Big E de tag veriyor. Kofi köşeye çıkıyor, Christian arkasını dönüyor, Kofi Diving Crossbody!! ile uçuyor. Christian kalkıyor ama Kofi Dropkick vuruyor. Christian'ı kaldırıyor ve Double Backhand Chop, bir kez daha Double Backhand Chop vuruyor Kingston ve bir Dropkick daha. Christian yerde, Kofi New Day diyor ve BOOM DROP!! yapıyor. Big E tag alıyor. O sırada Ziggler ringe atlıyor ve Kofi'ye Clothesline vuruyor, yerde tekmeliyor. O sırada Xavier aprona çıkıyor ve hakeme anlatıyor, hakem arkasında olanları görmüyor. Big E Ziggler'a yine bir E-Train yapıyor ve Christian'ı omuzluyor, Kofi de köşeye doğru yöneliyor ama arkadan Ziggler Big E'ye Chop Block vuruyor, Christian da yere düşüyor. Ve Ziggler'dan bir SUPERKICK!! geliyor, Big E arkasını dönüyor ve SPEAR!! Christian tuşa gidiyor, Kingston köşeden atlayıp tuşu bozmak istiyor, tam köşeye oturuyor ama Ziggler Dropkick vururuyor ve Kingston dışarı düşüyor. Hakem de arkasına bakıyor ve tuşu sayıyor 1.. 2.. 3.. Bitti. Christian ve Ziggler kemerlerini başarılı bir şekilde savundular.

26 Ağustos Rise! *LIVE* Christian-wins-ic-title-otl2012

Hakem Ziggler ve Christian'a kemerleri veriyor, ikili kutlarken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda PWE Şampiyonu Sheamus'u görüyoruz. Muhabir Sheamus'a mikrofon uzatıyor.

26 Ağustos Rise! *LIVE* Sheamus-2015b

Ama muhabir soru soramadan SETH ROLLINS VE DEAN AMBROSE geliyor. İkili Sheamus'a saldırıyor. Sheamus Ambrose'un karnına bir tekme atıyor ve Rollins ile yumruklaşıyorlar ama arkadan Ambrose geliyor ve belinden tutup yere çekiyor onu. Rollins üstüne gidiyor ama Sheamus bacağıyla onu ittiriyor, ve Dean Ambrose'a saldırıyor, yumrukları birer birer geçirirken Rollins bir AVADA KEDAVRA vuruyor. Şimdi Sheamus yerde, Seth Ambrose'u ayağa kaldırıyor ve yerde ki Sheamus'u tekmeliyorlar. O sırada biri geliyor ve arkadan Dean'a saldırıyor.

ADAM COLE BU!!! World Heavyweight şampiyonu Cole Ambrose'a dalıyor. Seth Rollins dikkatini Cole'a veriyor. Belinden tutup çekiyor onu ve yumruk atıyor ama Cole da karşılık veriyor, bir Rollins bir Cole yumruk atıyor Ambrose ayağa kalkıyor ve Cole'un üstüne gidiyor, belinden tutuyor ve duvara çarpıyor onu. Rollins Cole'a dalıyor. Ambrose onları izliyor, Rollins 1-2 tekme atıyor ama arkadan Sheamus Ambrose'a SANDALYE geçiriyor. Rollins arkasını dönüyor ve Sheamus'un karnına bir tekme atıyor, sandalye düşüyor, Rollins sandalyeyi kenara ittiriyor ve Sheamus'da dalıyor. Bir kaç yumruktan sorna Sheamus da karşılık veriyor ve Rollins'i ittiriyor, Cole SUPERKICK vuruyor. Ambrose yerden kalkıyor ve Rollins'i alıp uzaklaşıyor.

Sheamus: Teşekkür ederim, fella.

Adam Cole: Lafı bile olmaz. Bunları karşı her zaman arkanı kollarım.

Sheamus: Aynı şekilde fella. Bit sürüsü gibiler, her yerdeler.

Adam Cole: Dikkat et kendine.

Cole bir yöne Sheamus da başka bir yöne gidiyor ve kameralar ringe çevriliyor. Sami Callihan ve Chris Jericho ringde. Maç başlamak üzere.

Singles Match

Sami Callihan vs Chris Jericho

Callihan ve Jericho ringde dönerek birbirlerine bakıyorlar. Callihan en sonunda elini silah yapıp Jericho’ya işaret ediyor parmağıyla tetiği çektikten sonra zil çalıyor. İki isim lock-up’a giriyor hemen. Jericho rakibini Side Headlock’a alıyor, sonra da Headlock Takedown ile yere fırlatıp Headlock bağlamaya devam ediyor. Callihan kurtulmaya çalışırken Jericho hakeme ‘’ask him’’ diye bağırıyor. Callihan yavaş yavaş ayağa kalkınca Jericho bırakıyor ve Callihan’ı kendine çevirip Dropkick vuruyor. Callihan yerdeyken Jericho tek ayağını onun üzerine koyuyor ve kaslarını sıkarak tuşa gidiyor. Hakem daha biri bile vuramadan Callihan kurtuluyor. Jericho sinirleniyor ve kalkmaya çalışan Callihan’ı kafasından yakalıyor, sonrasında da Suplex pozisyonuna alıyor. Kaldırmaya çalışıyor ancak Callihan direniyor ve ittirdiği Jericho’nun göğsüne Back Chop vuruyor. Jericho geri sekerken Callihan koşuyor ve çok sert bir Lariat ile yere indiriyor Jericho’yu. Jericho ağzını tutarak kalkarken Callihan onun göğsüne tekmeyi vuruyor. Kalkmakta zorlanan rakibini kolundan tutup kaldırıyor ve suratına bir de Forearm Smash vuruyor. Jericho iyice geri sekiyor. Callihan koşuyor onun üzerine doğru ve Bicycle Kick deniyor ama Jericho çekiliyor ve Callihan arkasını döndüğünde Jericho’dan muazzam bir Enzugri geliyor. Callihan düşmemek için ipleri tutarken Jericho geri çekiliyor sonrasında koşuyor ve bir Dropkick ile Callihan’ı ring dışına ittiriyor. Callihan toparlanmaya çalışırken Jericho ‘’come on baybay’’ diye bağırıp iplerden sekiyor ve Callihan’ın üzerine Suicide Dive ile uçmak istiyor ancak Callihan ona havada Forearm Smash’i indiriyor. Jericho ağzını tutarak apronda kalıyor. Callihan da aprona çıkıyor ve Jericho’yu kaldırıyor. Sonra Body Slam’e kaldırıyor ve apronda Body Slam! Jericho sırtını tutarak tepiniyor ve aprondan dışarı düşüyor. Callihan da iniyor ve Jericho’yu kafasından tuttuğu gibi ringe sokuyor, sonra da ringe girip tuşa gidiyor. 1, 2- atıyor Jericho! Callihan sinirle kaldırıyor Jericho’yu yerden ve Exploder Suplex ile fırlatmak amacıyla tutuyor. Ama Jericho’dan dirsek darbeleri geliyor rakibinin suratına. Callihan geri çekildiğinde Jericho iplerden sekiyor ve döndüğünde Callihan’ın kafasını tek eliyle yakalayıp One-Handed Bulldog ile yere vuruyor. Callihan yerdeyken Jericho rakibinin bacaklarını yakalıyor Walls of Jericho bağlamak için. Callihan direniyor ve son anda tek bacağı ile ittiriyor Jericho’yu. Hemen ayağa kalkıyor Callihan ve üzerine koşan Jericho’yu yakalayıp Exploder Suplex ile fırlatıyor. Jericho sırtını tutarak kalkarken Callihan iplerden sekiyor ve Bicycle Kick! Biter bu iş. 1, 2- hayır! Jericho son anda kaldırıyor omzunu. Callihan inanamıyor. Jericho iplere tutunarak kalkarken Callihan rakibini Headlock Driver için yakalıyor. Jericho’yu ringin ortasına çekerken Jericho reverse ediyor ve rakibinin kafasından tutup Snapmare ile yuvarlıyor. Kalkınca da Codebreaker deniyor….Callihan o pozisyonda yakalıyor onu ve Powerbomb ile yapıştırıyor yere! Sonrasında tek bacağından yakalıyor, ters çeviriyor ve Stretch Muffler bağlamaya çalışıyor….

YOU THINK YOU KNOW ME! Sami kilidi bırakıp girişe bakıyor. Bir süre kimse gelmiyor. Sami ‘’taşak mı geçiyon aq’’ dedikten sonra arkasını dönüyor…CODEBREAKER! Tuşa gidiyor Jericho. 1, 2, 3!

26 Ağustos Rise! *LIVE* 441ad47da2ee93b57a4c21fec969a4d6

Hakem Jericho'nun elini kaldırdıktan sonra Callihan sinirle ringden çıkıyor...SPEAR! Edge muhteşem bir hareketle yıkıyor Callihan'ı. O arka alanın yolunu tutarken ringde Chris Jericho'nun elinde bir mikrofon var.

26 Ağustos Rise! *LIVE* Raw_1102_photo_1288

Chris Jericho: Quiet. Quiet. Quiet. Quiet. Quiet. Quiet. Quiet. Teşekkürler. Sizlere Sami Callihan'a Gift of Jericho'yu vereceğimi söylemiştim. Drink it in maaaaaaaaaaaaaaan. Uzun bir zaman oldu. Dişe dokunur bir galibiyet almayalı uzun zaman oldu. Ve bu maç bana gerçekten çok iyi geldi. Galibiyetin tadını bir kere aldım ve bırakmayı da hiç düşünmüyo-

26 Ağustos Rise! *LIVE* 1458867292-RAW_03142016hm_1254

PHENOMENAL FOREARM! AJ Styles bu! Chris Jericho'yu yıkıyor. Jericho'nun düşürdüğü mikrofonu eline alıyor.

AJ Styles: Jericho'nun hediyesini beğenmedim. Gerçekten. Berbat. Bu da demek ki onu cezalandırmam gerekecek. Bunu nasıl mı yapacağım? Beat Up Chris Jericho!

AJ yuhalanırken ring dışına çıkıyor ve arka alanın yolunu tutuyor o da. Reklamlar.

Reklamlar bitiyor ve arka alandayız. Damien Sandow var.

26 Ağustos Rise! *LIVE* Maxresdefault

Damien Sandow: Bakıyorum da burayı hep cahiller işgal etmiş. En yakın dostum Cody ile bir kaç tanesini bu hafta Showdown da dövdük. Umarım o ikisi akıllanmıştır. Çünkü sırada bekleyen bir sürü kişi var. Ek ders vermek için zamanımız olmuyor. İnsanlara bir şey öğretmek düşünüldüğünden daha çok vakit alıy-

Heath Slater kadraja gidiyor.

Heath Slater: Damien, bundan sonrasını ben hallederim. Bayanlar ve baylar, artık şovlar bu çok sıkıcı olmayacak, çünkü PWE de yeni bir adam var, HEATH SLATER BABY!!! Road to Future gibilerin yerine ana şovlarda olmam benim için de bir ayrıcalık oldu. Ve en yakın zamanda debut yapmayı bekliyorum. Eğer siz de kaçırmak istemiyorsanız takipte kalın. Güle güle Sandow.

Slater orayı terk ediyor, Sandow da söylenerek yoluna devam ediyor.

Ringe dönüyoruz ve sırada Main Event maçı var.

Voices!

26 Ağustos Rise! *LIVE* Orton_entrance2

Intercontinental Şampiyonu, Legend Killer Randy Orton geliyor.

Phenomenal!

26 Ağustos Rise! *LIVE* Aj-styles

AJ Styles geliyor.

Singles Match

Randy Orton vs AJ Styles

Hakemin işaretiyle zil çalıyor ve maç başlıyor. Lock-Up'a giriyorlar hemen. Orton köşeye kadar itiyor Styles'i. Ardından kafasına bir dirsek vuruyor. Şimdi bir tane daha. Hakem hemen o bölgeye geliyor ve Orton'u uyarıyor. Styles şimdi Orton'a doğru geliyor. Bir DROP KİCK Orton'dan! Tuş deniyor. 1... atıyor hemen Styles. Ardından Orton HEAD LOCK bağlıyor. Hakem de o bölgede şimdi. Orton şiddeti arttırıyor. Ancak Styles bırakmıyor maçı. Şimdi ayağa kalkıyor. Bir dirsek vuruyor Styles. Orton kilidi yumuşatıyor. Ardından bir dirsek daha geliyor. Şimdi kilitten kurtuluyor Styles. Ardından iplere koşuyor. İplerden sekiyor ve Orton'a doğru geliyor. SCOOB SLAM!! Orton yere yapıştırıyor Styles'i! Şimdi üzerine çıkıyor ve yumrukluyor. Ardından tekrar tuş deniyor. 1...2... attı Styles. Orton kalkıyor ve FLYİNG KNEE. Tekrar kalkıyor ve tekrar FLYİNG KNEE! Şimdi üzerine çıkıyor ve yumrukluyor. Şimdi tuş deniyor. 1...2... gene olmadı! Orton ayağa kalkıyor. Sağa sola bakıyor. Ardından Styles'e bakıyor. Hafif bir tebessüm ediyor. Şimdi Styles'i kaldırmak için eğiliyor. Ancak Styles'tan harika bir KİP-UP FRANKESTEİNER! Orton yerde şimdi! Styles dizlerinin üzerine kalkıyor. Şimdi Orton'un yanına geliyor ve kafasından tutup HEAD BUTT vuruyor. Şimdi ayağa kalkıyor Styles. İplerden sıçrıyor ve SPRİNGBOARD MOONSAULT!! Tuş deniyor. 1...2... atıyor Orton. Styles tek kolunu kavrıyor ve başının üzerine ters çevirip bastırıyor. Diğer eliyle de boynundan kitliyor yerdeki Orton'u. Çok sert bir ARMBAR bağlıyor. Hakem Orton'a pes edip etmediğini soruyor. Orton hayır der gibi başını sağa sola sallıyor. Şimdi tek ayağını yere bastı. Ardından diğeri. Ayağa kalkıyor yavaş yavaş. Sert bir şekilde ayağına basıyor Styles'in. Şimdi karnına diz vuruyor. Hafif eğilmiş olan Styles'in arkasına geçiyor ve BACKBREAKER! Styles yerde. İplere doğru sürünüyor. Orton hemen yanına geliyor ve onu apron tarafına geçiriyor. Karnına bir tekme vuruyor ve ikinci iplerden yakalıyor onu. Şimdi ROPE HUNG DDT!! 

RKO tautları atmaya başlıyor Orton! Styles yavaş yavaş kalkıyor Orton sıçrıyor RKO için! Ancak Styles itiyor onu. Orton Styles'a doğru dönüyor ve Styles'tan harika bir PELE KİCK! İkiside yerde şimdi. Orton kendini ringin dışına yuvarlıyor. Bariyerlere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Styles çoktan kalkmış. Karşı iplerden sekiyor. Orton yüzünü ringe doğru dönüyor. Ve SOMERSAULT PLANCHA! Harika uçuyor Styles! İkiside dışarıda. Önce Styles kalkıyor. Sonra Orton'un boynundan kaldırıp ringe atıyor. Kendisi de giriyor. Orton yerde. Styles iplerden sekiyor ve ROLLİNG LEG DROP!! Şimdi tuş deniyor Styles. 1...2... son anda omuzunu kaldırıyor Orton. Styles dizlerinin üzerinde nefesleniyor. Saçlarına arkaya atıyor. Ardından köşeye doğru geliyor. Orton hala yerde. Styles köşeye çıkıyor. Orton'un kalkmasını bekliyor. Orton iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Styles'da köşede ayağa kalkıyor.  Şimdi Orton kalktı ve köşeye doğru dönüyor. DIVING CROSSBODY! Olmuyor! Çekildi Orton! Styles yerde şimdi. Orton hemen tuş için üzerine kapanıyor. 1...2...2.77! Styles omzunu kaldırdı! Orton hakeme bakıyor. Şaşkın şaşkın etrafına bakıyor şimdi.  Ardından ayağa kalkıyor. Köşeye doğru geri geri geliyor. Ne yapacak? Styles iplere tutunarak dogrulmaya çalışıyor. Orton köşeye yaşlanmış onu bekliyor. Punt Kick mi deneyecek? Styles hafiften doğruluyor. Orton Punt Kick için koşuyor. Ancak Styles çekildi bu kez! Orton dönüyor ona doğru. Styles arkasından yakalıyor ve FISHERMAN SUPLEX! Bırakmıyor Orton'u. Ayağa kalkıyorlar ve bir FISHERMAN SUPLEX daha! Styles aprona geçiyor. Ve SPRINGBOARD 450 SPLASH yapıyor ama Orton çekiliyor, Styles yere çakılıyor. Orton RKO tauntları yapıyor.

Bir ses duyuyoruz.

26 Ağustos Rise! *LIVE* Hi-res-6030480_crop_north

Ekran açılıyor ve John Cena'yı görüyoruz.

John Cena: Hey, Randy, Randy. Kusura bakma bölüyorum ama önemli olmasa rahatsız etmezdim. Sen o kemeri aldığından beri tavırlarının değişti. Ve bu beni rahatsız ediyor. Terbiye edilmemiş bir yılansın. Seni terbiye etmek de bana düşüyor. Ringde karşılaştığımızda seni eşşek sudan gelinceye kadar pataklayacağım ve o Intercontinental kemerini alacağım. Bu arada maçında bol şans.

Ekran kapanıyor.

Orton sinirli sinirli ekrana bakıyor, Styles kolundan tutup çeviriyor ve PELE KICK!! Styles kaldırıyor Orton'u ve STYLES CLASH!!! Tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Styles kazanıyor. Cena'dan gelen asist ile AJ Styles kazanıyor.

26 Ağustos Rise! *LIVE* AJ_Styles_bio

AJ Styles'ın kutlamaları ile şov bitiyor.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 26 Ağus. 2016, 20:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:04

Olum bu nasıl bir Road The Future brandı adamın normalde ana kadroya debut yaptı diye sayarlar
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:05

Texas Rattlesnake demiş ki:
Olum bu nasıl bir Road The Future brandı adamın normalde ana kadroya debut yaptı diye sayarlar

WWE - NXT gibi düşün. 2 taraf da diğerlerinin şovlarında arada yer alıyordu. Bir de Cesaro RPG de zaten oynandı daha önce. Şu an da Hardcore Şampiyonu, RTF brandinde olsa bile kemerden dolayı ana kadroda gözükebilir arada.
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:06

OOOO Cesaro gelmiş, ana kadroda bizim brandı gururlandır koçum
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:08

Ben birazdan yemek yicem yiyene kadar yorum atarım
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:14

Iyi aksamlar herkese
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:16

Sanada iyi akşamlar PWE şampiyonu bey
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:18

Forumda sadece 4 veya 5 kişi online olduğu için bant attım. Kimse kusura bakmasın.
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:21

Bu sefer de çok erkenden bitti yav, ne diyim. Uğraşanların eline sağlık.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:22

We Welcome Adam Cole To The NEW CORPORATION..
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 20:26

Keşke aktiflik yüksek olsaydı da şu şovu heyecanla takip edebilseydik.
RDChampion
Main Eventer
Main Eventer
RDChampion

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 21:24

Geç kaldım
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 22:00

Güzel şov olmuş. Emeğine sağlık herkesin.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyCuma 26 Ağus. 2016, 23:08

Kalite kokan bir şov olmuş.
The Swiss Sensation
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Swiss Sensation

MesajKonu: Geri: 26 Ağustos Rise! *LIVE*   26 Ağustos Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 27 Ağus. 2016, 00:59

Yine kaliteli bir şov ellerinize sağlık.

26 Ağustos Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 5 Ağustos Rise! *LIVE*
» 12 Ağustos Rise! *LIVE FROM PWE HEADQUARTERS*
» 17 Ağustos Rise! *LIVE FROM NEW YORK CITY!*
» 5 Ağustos Rise! Match Card
» 26 Ağustos Rise! Match Card